Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1318
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2007.03.07. 15:19:30

Oszálytársaim igencsak megleptek reggel.
A szekrényekre egy-egy A4-es lapot ragasztottak, sorban ráírva pirossal: L I V E R P O O L, az én szekrényemre meg a "P" mellé egy A3-as Liverpool csapatposzter is jutott. :evil: :roll: Amikor végignéztem a szekrényeken, hangosan tapsolni kezdtek. Vagy engem, ezzel díjazva, h a végsőkig bíztam a továbbjutásban, vagy talán inkább magukat, h milyen poénos volt az ötletük...
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.03.07. 15:18:41

ozsimiki írta:Hy Mihu :!:

Egyik hsz-dben írtad,hogy Ronnie a játékával hátráltatja a CSAPATOT! Hát inkább úgy írnám,hogy nem segíti annyira,mint tette tavaly,amiben nem csak ő,de más tényezők is közrejátszanak :wink:
Kit játszatnál helyette :?:
Meg gondoldd át,hogy még a rossz formában,olykor kedvtelenül játszó Ronnie nélkül hol állnánk a Ligában,és továbbmentünk volna e a Blben... :wink: :roll:
Igazad van. Helyesebb a megfogalmazás úgy ahogy te írtad. Helyette igazolnék valakit. Mondjuk ha már annyira minden kötél szakad akkor C.Ronaldo-t. Pedig nagyon gyűlölöm. De attól függetlenül nagyon jó játékosnak tartom. Vagy még ott van Quaresma.
Kép
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2007.03.07. 15:08:41

Ez a csapat már nem csapat, a tavalyihoz képest, ott 11 játékos volt, akik mindent megtettek a pályán a győzelemért.Most néhányan csak vannak, és pénzt keresnek, oda sem teszik magukat, ez felháborító.

Számomra a leginkább szembetűnők a párharcok voltak.Vagyis annak hiánya, mert ha levegőben volt a labda oda sem ment Barcás, hogy megpróbálja megszerezni, ha felívelés volt, akkor csak elfordultak, de felugrani luxus.Egyszerűen mindegy mit írok úgyis autócenzúra lesz, mert erre nincs normális szó magukat az angoloktól, akkor menjenek sakkozni.Az egyetlen párbaj amire emlékszem az a 90.perc(!!!) környékén a középpályán volt és ki más, mint Puyol volt az egyik fél, ez mindent elmond, nem volt párharc így nem is juthatunk tovább.


Teljesen megérdemelt a Liv'pool továbbjutása, egy percig nem volt kérdés a továbbjutás.Úgy játszottak, mintha mi 9en lennénk, nekik meg legalább 2őt kéne rugniúk a továbbjutáshoz.

LEGALÁBB KÜZDÖTTEK VOLNA...
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.07. 15:08:34

ronaldinho még így is sok pontot hozott nekünk, de igaz az, hogy kell a környezet változás. nagyon jó példa volt itt erre ronaldo!!! ha láttátok a chievo ellen, akkor felmerül, miért adta el a real??? mert ott már unottan, motiválatlanul játszott!!! és ne mondjátok azt, hogy a világ legjobbja, mert nem az! csak az VOLT! most csak ácsorog, eltűnik és néha megvillan!!! annak idején romário helyett találtunk egy ronaldot, figo helyett egy messit, rivaldo helyett pedig egy ronaldinhot! ronaldinho helyett is találnánk hasonló csillagot!!! nem azt mondom adjuk el, csak hogy hozzuk ide pl. c.ronaldot és meglátjuk mit szól, ha a padon kell ücsörögnie!!! egyébként a PSG-ben ugyanez volt a helyzet! aztán eljött barcelonába és istenkirályul játszott!!!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.03.07. 15:04:43

Mi lett volna, ha mákkal továbbmenyünk a Bl-ben? Előbb utóbb tuti kiesünk, és veszélyben lett volna a liga meg a kupa. A tavaly taktika kell jövőre... ősszel megszedjük magunkat pontokkal, Bl idején meg lehet jegelni a ligából a húzóembereket, mert a ligában belefér a pontvesztés, Bl-re meg mindenki csúcsformában játszik.
Guddy góljához: egyrészt örülök, mert mégiscsak nyertünk az Anfielden ( yertem a tippmixen 8) ) de, ha nem csúszik el előtte a védője... ott szerencsénk volt, úgy, mint ahogy nem kaptunk a rengeteg nagy helyzetből egy gólt sem. Továbbra sem szeretem Guddy-t mert szinte csak 100%-os helyzetet tud kihasználni (vagy nem; Madrid ellen) 10 akcióból 9,5 azon hal el, hogy lesen van. Lassú, körülményes, stb. Eddigi jó megmozdulásai... ha jól emlékszem a Celta ellen otthon a gólja, meg a Werder elleni szólója. Ez nem sok.

Jövőre meg megint behúzzuk! :wink:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.03.07. 14:57:24

Hy Mihu :!:

Egyik hsz-dben írtad,hogy Ronnie a játékával hátráltatja a CSAPATOT! Hát inkább úgy írnám,hogy nem segíti annyira,mint tette tavaly,amiben nem csak ő,de más tényezők is közrejátszanak :wink:
Kit játszatnál helyette :?:
Meg gondoldd át,hogy még a rossz formában,olykor kedvtelenül játszó Ronnie nélkül hol állnánk a Ligában,és továbbmentünk volna e a Blben... :wink: :roll:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2007.03.07. 14:53:57

Igazából nem tudom eldönteni, hogy mérges vagyok, vagy csak szimplán szomorű. Az első félidei játék kb olyan volt, mintha eredményt kellett volna őriznünk. A második élidőben már mintha lett volna valaki pozitívum is. Kudarc a kiesés, ám azt hiszem nem akkora, mintha nemnyernénk meg a bajnokságot. Most már arra kell koncentrálni. Visa El Barca. ...És még senki sem tudott BL-címet megvédeni, szóval semmi szégyenkeznivalónk.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.03.07. 14:37:42

p.robi írta:

hmm, és vegyunk meg 9286359t csillió penzert minden idiota barmot... vegulis jo otlet -.-

en quaresmat hoznam vissza, allat az a gyerek : D
Nem kell 9286359 csillió penzért vásárolni. És nem minden idióta barmot. Most honnan veszed hogy minden idióta barmot meg hogy olyan sok pénzért?? Hmm? Úgy ismered a vezetőket hogy balf@szokat vásároltak amióta itt vannak? Kivétel Ezquerro. Meg amúgy is ha eladjuk csak Ronaldinho-t akkor abból a pénzből legalább 2 átlagon felüli játékost vehetünk.
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.03.07. 14:32:54

lionelmessi19 írta:MIhu!!!

Ilyet csak mérgében ír az ember, ennek semmi értelme!

Deco, Dinho, Marquez, mind jó játékosok.

Rijkaardal isten tudja mi lesz, Oleguer meg ugyse fog elmenni, mert nem fogják elküldeni, max nem lesz kezdő...
Az a baj hogy néha nem tudunk azon átnézni hogy Ronaldinho olyan mint egy szent tehén a Barcában. Ő világ legjobb játékosa ( ezt szerintem senki sem vitatja a világban mert ezt nem lehet vitatni) és ezért mindig játszatni kell. Most akkor mondjátok már meg nekem hogy mi újság Ronaldo-val? Tudjuk róla hogy ő is nagyon jó játékos, az egyik legjobb csatár világon. A Madridban mostanában [auto_cenzúra] volt, elment a Milanba, egyből a régi Ronnie-t láthatjuk. Egyszerűen van amikor kell egy környezetváltás mert anélkül nem megy. Ronaldinho is egész évben nem csinál semmit. Lehet hogy neki is meg nekünk is jobb lenne ha elmenne. Mert a játékával hátráltatja a csapatot. Tudom, szomorú és fájó kimondani de sajnos ez van jelen pillanatban. Deco is többet nyavajog mint focizik. Ha már valaki hozzáér akkor megáll hogy fújja le a spori. Egyszerűen nem olyan mint volt. Marques...na ne...ne röhögtess. Ilyen hibák után te még azt mondod hogy jó játékos? Ezt nem az elmúlt 2-3 meccsre értem hanem azért neki elég szép számmal voltak bakijai azóta amióta idejött. A másik meg hogy már mikor meglátom hogy lendül a lába indításra akkor inkább elfordulok. Kb én is ha tudnék 60m-eset ívelni akkor mind1 lenne ha én rúgnám mert ennyire pontatlanul szerintem bárki tud rúgni.
Kép
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2007.03.07. 14:22:13

Sziasztok,

Sokan leírták már az igazságot előttem, viszont elég sokan még mindig ragaszkodnak Frank védelmében az elért eredmények citálásához. Teljesen egyetértek azzal, hogy mindenkit az eredményei minősítenek, de azért én is felhívnám a figyelmet arra, hogy ezek az eredmények (legalábbis a tények ismeretében nagy úgy tűnik) nem Rijkaardnak, hanem elsősorban Henk-nek voltak köszönhetők. Mert mi is van? A tavalyi BL-győztes csapathoz képest csak erősödtünk, senki olyan nem ment el, aki hatalmas veszteség lett volna (őt kivéve). Perze lehet a motiválatlanságot, meccshiányt stb. említeni, de ez legnagyobbrészt Rijkaard hibája. Nem megfelelő embereket szerepeltet, nem képes stratégiát kidolgozni és ami nagy hiba (és szintén neki rovom fel) hogy mind a Pool elleni hazai, mind pedig a Sevilla elleni meccsen vezetést tékozoltunk el, nyerő helyzetből sikerült veszítenünk, nem használtuk ki a korán szerzett gól okozta mentális többletünket illetve az ellenfél megingásait.
Azt gondolom, hogy hatalmas változás kellene a csapatnál, értem ezalatt, hogy játékosokat kellene elküldeni (4-5-öt), 3-4 új ember kéne (egy szélső Forest Gump helyett, vkp, balvédő, belső védő) és edzőváltásra is szükség lenne, mert Rijkaard láthatóan nem képes a társaságot felrázni és a fontos meccseken nyerő taktikát kidolgozni. Említettétek Ferguson példáját a MU-nál. Én nem figyelem az ő meccseiket, nem tudom miért voltak tavaly gyengék, de a mi csapatunk játékát figyelve rengeteg jelet lehet látni, amelyek mind az edző nem megfelelő működéséről szólnak.
És a változáshoz sok pénzt kell áldozni új emberekre, nem lehet a pénzen ülni és diszkontált árú játékosokért nyomulni. Ha egy madrid minden évben elkölthet 100milliót új játékosokra, ezt négyévente talán mi is megengedhetnénk magunknak, annál is inkább, mert sajnos fényesen igazolódott Cruyff véleménye: nálunk most ért véget egy korszak és ha meg akarunk újulni, akkor nem elég csökönyösen a jelenlegi utat járni és újra, meg újra visszapattanni az előttünk álló falról, nagyon részletesen elemezni kell a vezetőknek a jelenlegi helyzetet (van mit) és gyökeres változtatásokat meglépni, hogy újra ott legyünk a legjobbak között.


Azulgrana para siempre!!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.03.07. 14:08:31

Tripy írta:nem értem miért kell rijkaardot bántani!
hogy felejthetitek el azt az embert aki csapatot alkotott a jó játékosoból!!!!! az az ember aki 2 bajnoki címet és egy bl-t már hozott nekünk!!! nem értelek titeket.
csak nézzetek az MU-ra mióta van ott Sir Alex????ha???? és ??? van baj???nincs!!!! vannak egy-két rossz év és kész. most megint a csúcson vannak! DE SENKINEK NEM JUT ESZÉBE HOGY SIR ALEX FERGUSSONT ELKÜLDJÉK!!!!
Ezzel egyetértek :!:
Kiestünk,nem jó játékkal,kiestünk...van ilyen. Dúrva lenne ha azért mert tavaly megnyertük a BL-t,már az lenne a szint,hogy azt hozni kell mindig,amikor senkinek sohasem sikerült duplázni :!: :wink:

Ha ismét bajnokok leszünk(márpedig minden esély megvan rá) akkor azért nem rossz: 3szor zsinórban bajnokság+1 BL+2 Spanyol szuperkupa

Ezekután nem kellene alpári módón nekiesni,!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2007.03.07. 13:22:45

gratulálok a liverpoolnak.
a saját "játékunkat" nem elemezném mert nem volt.

(franket ideje elkuldeni a pics@ba, egy taktikai nulla)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2007.03.07. 12:54:53

Na sziasztok!

Mérhetetlenül elszomorít a tegnapi meccs, de ha úgy nézem meg is érdemeltük szóval most már előre kell tekinteni és nem azt nézegetni hogy mi lett volna ha...! Na szóval nincs itt semmi baj azért az várható volt hogy a tavalyi hihetetlen szezon után most becsúszik egy ilyen is na de akkor se vagyunk a poklok poklán hisz állunk a kupában és a bajnokságban is 2.ok vagyunk (egyenlőre a nagyokosok tudják miért) :wink: Valószínű hogy az idény végén nagy mozgolódások lesznek a csapat körül de az is lehet hogy nem :lol: . Nincs más dolgunk mint ahogy mondom előre nézni és drukkolni a csapatnak. Visca El Barca!
Üdv. kovi! :D :)
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.07. 12:36:33

Lehet szidni Eto'o-t, de én nem csodálkozom, ha Rijkaardnak nincs respektje előtte. Valóban 2 arany, 1 ezüst plusz egy BL győzelem az azért nem rossz, de az egy nagyon sikeréhes, motivált és fantasztikusan erős csapat volt, azzal még sok mindenki más is elérte volna ezeket az eredményeket. Henk pedig szerintem nem hagyta, hogy Frankie kárt okozzon. :wink: Egyébként a 10 emberes Sevilla ellen 1-0-nál miért nem küldte be Eto'o-t legalább 45 percre??? Ennek az embernek meccshiánya van, szüksége van tétmérkőzésekre, hogy visszarázódjon. Most pedig mit keresett a védelemben Oleguer és Marquez? A világ állítólag legjobban támadó csapata 2 gólos hátrányból indul és kivárásra játszik??? Mert Rijkaard szerint nem eshetünk neki az ellenfélnek? 10-1 a kapuralövések aránya az első félidőben a pool javára???? Edmilson akinek a játéka nem olyan látványos, de mindig rengeteget dolgozik és vele legalább föl tudjuk hozni a labdát normálisan, a padon csücsül, akárcsak a klasszis Zambrotta??? Na de kérem... ezt nem lehet megmagyarázni. Sorozatos hibák MINDEN meccsen, ez Rijkaard mérlege!
VISCA EL BARCA!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.03.07. 12:34:56

Hát igen, nem az a probléma h kiestünk, hanem hogy hogyan :!:
2 éve mikor oriási csatában véreztünk el a cselzi ellen, nem kellett szégyenkezni, mert csapat jol játxott és küzdött :!:
De most a Liverpool mind2 meccsen uralta a pályát, és a másodikon Valdés és 1 nagy adag szerencse kellett, h ne üssön ki minket a Pool.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.07. 12:27:10

ezzel egy kicsit egyetértek! frankie jó edző, mert az utóbbi 3 évben: 2 arany, 1 ezüst, 1 BL
de ahogy a csapat, idén reikard sincs a topon!!! érthetetlen!!!
egyébként eto'o télleg nagy arc! "ha ezen a meccsen nem játszom, akkor elmegyek barcelonából" Ha ez tényleg így történt, akkor MENJEN!!! szeretem eto'o-t, de nem kell a széthúzás!!! főleg, h a nagyképűsége mellett semmit sem csinált!
akárcsak ronaldinho!!! eddig azt mondtam nem kell c.ronaldo, de most azt mondom: vegyük meg és vegyünk még egy igazi csatárt is (pl. adriano - úgyis kiáll a szénája az interben) és ronaldinho, meg eto'o kicsit kapja össze magát ha kezdeni akar!!!
ezen kívül vegyünk egy igazi védőt, vagy vkp-t és egy szélsőt (pl. alves) és marquez, meg oleguer gondolkodhat jövőre a padon: "tavaly mit is szúrtam el???"
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.07. 12:12:39

Na jó, akkor pár dolog: Valdes miért volt hatalmas? Egyik sem rajta múlott, minden egyes alkalommal telibe találták, ami csak akkor lett volna gól, ha félreugrik. A kapufákhoz köze sem volt, egyszer pedig majdnem gólpaszt adott az ellenfél középpályásának és csak a szerencsén múlott, hogy az is kapufa lett. Rijkaard megint mit művelt??? Puyol balhátvéd??? Miért nem jobbhátvéd, ami az eredeti posztja mondjuk Oleguer helyett és Zambrotta, akinek amúgy is ki kell hagynia az "el clásico"-t pedig lehetett volna balhátvéd, ami az ő eredeti posztja. Marquez helyett miért nem a háromszor labdabiztosabb Edmilson játszott??? Ki találta ki, hogy Dinho centert játszon és Eto'o legyen a balszélső, mikor már 2 éve mindig Eto'o volt a center és Dinho volt baloldalon????? Miért kell még Eto'o-nak és Messinek még mindig meccshiánnyal küszködnie??? Ja, hát persze, lehet, hogy egy kicsivel hamarabb is el lehetett volna kezdeni a beépítésüket és nem Osasuna ellen 5 percekkel? Majd semmi, aztán Bilbao ellen mindjárt 65???? Bravó Frankie!!! Aztán: 2 gólt kell rúgni, de Rijkaard szavaival: " nem esünk neki az ellenfélnek" Hát nem estünk. Olyannyira nem ,hogy az első félidőben a kapuralövések aránya 10-1 volt a poolnak!!!!! Bravó Frankie! Ez az ember NEM EDZŐ!
VISCA EL BARCA!
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.07. 11:49:20

Ne mennék bele itt most hosszas értékelésekbe, megteszik ezt helyettem mások. Egyszerűen csak: HATALMAS CSALÓDÁS számomra ez a kiesés. Hittem, IGEN HITTEM abban, hogy meg tudjuk fordítani ezt a párharcot, de hogy ennyire ne tudjunk mit kezdeni velük.. azt nem!!! Szerintem ez a 0:1 max. azt bizonyítja, hogy nem adtuk fel, kűzdöttünk, akartunk, de ez most kevés volt, görcsös volt... Jövőre folyt.köv. SAJNÁLOM! Szomorú vagyok, de tény: idén nem tudtunk volna címet védeni, így nem!!! És bár rettentő fájdalom kiesni, minden felszabadult erőt, időt a bajnokságra és a kupára kell fordítani, hogy profitáljunk is valamit ebből...

Na jó, csak dióhéjban egy-két apróság:

Oleuger mit keresett a pályán? Zambrotta és Saviola miért nem állt be, miért Giuly? Eto'o-nak mire volt akkora arca?

Guddynak gratula a góljához, szép volt. Valdes pedig hatalmas volt!!! Ennyi.. :cry:
"Més Cuen un Club"
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.07. 11:21:43

egyébként a játékosokat értékelve:
valdes: nagyon jól védett, de volt mit helyre hoznia...
thuram: jól játszott sztem, de egyedül nem tudja megváltani a világot. nem őt kellett volna lehozni (pl. marquez, oleguer!)
puyol: voltak nagy mentései, de néha bizonytalan volt
oleguer: hát... 1-2 értékelhető megmozdulása volt! nem értem mit keres a csapatban ilyen fontos meccsen!
marquez: lassú, kényelmes, nulla! tőle még edmilson is jobb lett volna!
xavi: remekül játszott!!!
iniesta: 1-2 megmozdulástól eltekintve nem mutatott sokat
deco: jó megmozdulásai voltak, de nem volt olyan sokat játékba, mint xavi
messi: nem kapott labdát, ha meg visszajött érte elszórakozta...
ronaldinho: semmit nem csinált! volt 1-2 villanása, de nem az ő meccse volt... sajnos már sokadszorra!!!
eto'o: látszott rajta a meccshiány! nem sok lasztit kapott, de amit kapott azt is elrontotta... nem lett volna szabad kezdőbe rakni!!!
gudjohnsen: nem sok ideje volt, de többet csinált 20 perc alatt, mint eto'o 70 percig! a gól higgadt és szép volt!
giuly: futott, de nem nagyon kapott jó labdákat! a szokásos teljesítményét mutatta! labda nélkül futkározott...
CS-KO
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2005.05.05. 11:17:26

2007.03.07. 11:16:29

Nekem is az a véleményem hogy reikard hibázott !!!!
Nem lehet ennyi változtatást csinálni egyszerre: 1,nincsenek szélsők így nem tudunk mögejük kerülni 2, eto bal oldalt roni bent így nincs aki odarúgja a labdát és nincs is kinek mivel eto 30 méterre a kaputól nem sok mindent tud kezden és roni háttal a kapunak sem egy nyerő megoldás 3, iniestát állítja gerrardra ezzel kivette az egyetlen mostanában kreatív kp-unkat és védekezni kelllet ami nem éppen az erőssége pláne nem a szélen ezt zambrotta simán megoldotta volna és akkor ini tudta volna az előllévőket segíteni 4, oleger a csapatban ez önmagában hiba de ezt mindenki látja

Ennyit az edzőről mert lehet hogy sokat hibázott és nem tud megbírkózni ekkora kihívásokkal (ha megbomlik az alap tavai csapat egyszerűen nem tud hozzányúlni ) de nem csak rajta múlik.

Tegnap voltak olyan játékosok akik szerintem nem küzdöttek teljes erőbedobással és szerintem megbocsájthatatlan!!!!
Nem éretk eggyet reikardal aki szerint mindent megtettünk, nem szerintem ez nem igez egy getafétől vagy egy malorcától elég lett volna ez a teljesítmény de A BARCELÓNÁTÓL NEM !!!!!!!

Ne értsetek félre ki lehet esni, sőt ki lehet kapni is de nem így mint a pool ellen vagy mint a sevilla ellen! Nekem ez kevés nem kell hogy minden pasz előtt legyen egy biciklicsel vagy hogy csak sarokkal paszoljanak de küzdjenek az utolsó másodpercig és ne csak az utolsó 10 percben vagy még akkor sem (hétvégi bajnoki) és ha ez megy újra hiszen tavaj ment akkor utánna lehet megin szinezni a játékot !!!!

Abban egyetértek az előttem szólókkal hogy valdes oleger gio giuly nem barca szintű játékos és remélem ezt odakint is észreveszik.

Egy szónak is száz a vége most maradt a bajnokság és a kupa ezeket meg KELLLLLLLL nyerni utánna pedig lehet újra építkezni hogy elfoglaljuk helyünket újra európa és a világ trónjá !

Hajrá Barca
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.07. 10:41:27

a tegnapi meccsről annyit: a barca megérdemelten esett ki, mert végig ötlettelenül focizott, esélyük sem volt a jól szervezett loverpool ellen!!!
reikard: hiba volt tőle szélső futók nélkül felállni! messi és ronaldinho így teljesen súlytalanul szédelgett a szélen! kellett volna nekik játszótárs, pl. zambrotta, sylvinho, akik jól segítik a támadásokat! emiatt iniestáéknak állandóan vissza kellett lépniük!!! ezen kívül eto'o-t egy ilyen fontos meccsen játszatni ekkora meccshiánnyal??? egyértelmű taktikai hibát vétett frank!!! 2 belső védő kellett volna és 2 futó! a középpályára szervezőnek 2 ember, szélre messi, giuly és elől 2 csatárral kezdeni!!! szélről megbontható lett volna a védelem, középről jobban tudtak volna szervezni, ha van 2 szélső védő és elől 2 csatárral veszélyesebb lett volna a játék! így csak hátul passzolgattak! szélen nem volt aki felvigye a labdát, a középpályásoknak vissza kellett állandóan lépni és messi, ronaldinho, eto'i szinte játékba sem tudott kerülni!!!
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2007.03.07. 10:17:09

Vito, szerintem, ha elküldenék a barcátol olit, akkor az eta-s spanjai felrobbantaná egész barcelonát.
Ezért játszik mindig.
Szerintem.:D
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2007.03.07. 10:14:36

Hát vége....ennyi volt a BL! Nagyon de nagyon szomorú vagyok, hogy így alakult! Egyfolytában tegnap este óta Ronaldinho kapufája játszódik le a fejemben. De sajnos a fociban nincsen HA. Itt szerintem nem egyéniségeknek kellett volna dönteni, hanem csapatként kellett volna egy kicsit szervezettebbnek lenni. Dehát mit várunk a Ronaldinho-Eto'o-Messi tridente-től ha fél éve nem játszottak együtt. Egy kicsit én is naív voltam(és szerintem egy kicsit mindenki), hogyha visszatér Eto'o akkor minden meccsen 3 gólt fog rúgni és továbblő minket mindenhonnan. De ez nem így van. Ugyanez Messi-vel. Nem hibáztatom őket mert nem tehetnek a sérülésről. Ez így jött most ki ebben az évben a Barcának. Azt szerintem mindenki tudja, hogyha nem lettek volna a sérülések akkor mi lennénk Európa királyai és senki nem tudott volna megállítani. Dehát ez van. Most a bajnokságra és a kupára kell mostmár gondolni, előre kell nézni és nem azon búslakodni, hogy miért nem jutottunk tovább. A következő néhány hét naggyon kemény lesz mert ezt azért a játékosoknak fel kell dolgozni. Puyol nyilatkozta, hogy nagyon nehéz lesz átélni ha kiesünk. De túl kell lépni rajta!!!!

Más. Szerintem is egy alapos vérfrissítés kell a nyáron. A következőket küldeném el az átigazolási időszak első napján: Váldes, Oleguer, Márquez, Gio, Edmilson, Giuly, Ezquerro, Saviola! De legfőképp Olit, Márquezt, Giulyt és Giot! Őket nem akarom többé a csapatba se látni! Az utóbbi hónapokban nagyon megutáltam őket a hozzáállásuk miatt. Remélem, hogy Txiki-ék is észreveszik a problémákat és nyáron egy felfrissített, ütőképes Barcát fognak összeállítani. Akiknek én örülnék: Dida vagy Buffon, Abidal, Albelda, X. Alonso, Sneijder, Palacio és persze Dos Santos.
Hát ennyi. Ennek a felével is beérném. Egy jó kapus, egy balszélső és egy vkp a legsürgetőbb! És persze Dos Santos Giuly helyére.
Mégegyszer mondom, hogy nagyon szomorú vagyok de előre kell tekinteni!!! A szívem ettől ugyanúgy a BARCÁÉRT dobod mint eddig! Sőt...gránátvörös-kék vér folyik az ereimben is!!! IMÁDLAK BARCELONA!!! SEMPRE BARCA! MÉS QUE UN CLUB!
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.03.07. 10:08:47

itt sokan tudjátok, hogy Rijkaard mellett eddig maximálisan kiálltam, de most elérkezett az ideje, hogy új edző után nézzen a főnökség.
nem arról van szó, hogy Benitez tegnap megverte, hanem egész egyszerűen porrá zúzta, megsemmisítette Frank-et.
a 3-4-3 nagyon veszélyes felállás, mert taktikailag könnyű megölni, Frank mégis bevállalta.
le merem fogadni, hogy két "wing"-gel (szélső futóval) sokkal könnyebben megbontható lett volna a pool. lehetett volna változtatni, akár 20 perc után is, mert láthatta mindenki, hogy nem bírjuk felvinni a lasztit, de Frank nem tette. ki vigye fel a 4 középső védő közül??? :?

a cseréi -nekem is meglepetés- de végülis beváltak.
és nyertünk is az Anfield-en.

de hogy nyertünk? ilyen szintű tanácstalanságot hosszú évek óta nem láttam a csapattól.
és hány rangadót nyertünk idén?
lehet, hogy nem volt alapozás, de a lényeg, hogy 2, kettő(!) rangadót nyert idén a Barca. az semmi. nulla.

egy taktikát (vagy ő, vagy HTC) nagyon tudott, profi volt benne, de azóta semmi változtatás.

aztán persze megkérdezhetem azt is, hogy minek kell még történnie, hogy az a nyomorult Ole elkerüljön a Nou Camp környékéről. mit csesszen még el? hány labdát adjon még el? ha védőt cserélt tegnap, akkor az miért Thuram volt? mi a francot tud adni Franknek Ole, hogy ő állandóan játszik?

emellett lehet, sőt biztos, hogy nem küldik el Frank-et, hacsak el nem cseszi a ligát is, de egyértelmű, hogy nem tud megújulni.
Avatar
krkic87
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2007.01.11. 10:52:53
Tartózkodási hely: Békés, Eger

2007.03.07. 09:52:08

Szerintem a Pool megérdemelten jutott tovább, igaz 1-0 után Dinho akár egyenlíthetett volna, de... Ezenkívül nem igazán értem Oleguer állandó játszatását mert a Sevilla, Zaragoza ellen is ő volt a leggyengébb, na meg V.V.. Itt az ideje az edzőváltásnak az előző 3 év szép volt, de most hogy hullámvölgybe került a Barca Riijkard tehetetlen, a csapat pedig nem tud megújulni így, és úgy érzem a váltás ideje eljött. De amúgy hogy valami pozitívat is írjak a bajnoki cím meg lesz, és a kupa is.
Válasz küldése