Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
robag
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2007.02.13. 08:27:53
Tartózkodási hely: a penge élén

2007.02.22. 13:26:01

Srácok! Kikaptunk, ennyi! Nem volt jobb a pool tegnap, NEM VOLT JOBB!
Annak a meccsnek már vége. Viszont lesz még 90 percünk! Higgyétek el még semmi nincs veszve! Nagyon összetört minket az a bakigól az első félidőben. DE! Mivel hogy jobb csapat vagyunk a liverpoolnál ( Még ha gyengébben is muzsikálunk ) bennünk van a továbbjutás! Profi játékosokról és sok pénzről van itten szó, ugyhogy nyugalom. Ezzel a taktikával és játékrenddel is lehetünk jobbak! Volt két ordító gólhelyzetünk ( plussz egy kapufa )amit kihagytunk! A pool két ajándékcsomaggal tudott csak jobb lenni! És reina kapusban is benne van a lepkézés erősen. Így hát van miben bízni szerintem! Tartósan jó forma sincs, de tartósan rossz se. Ezek a srácok ugyanúgy meg tudnak fordítani egy ilyen helyzetet minr bármelyik másik profi csapat.....
".. Te csak játszod az istent, de nem lehetsz az, mert isten mindenkit szeret, nem igaz?!.."
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2007.02.22. 13:09:08

Perrero írta:
Barcaforever írta:Egy dolgot ne feledjünk el.Gerrard (sztem) nem játszott bomba formában, semegindulások, se távoli bombák.Sztem otthon máshogy lesz. :? :oops:
egy dolgot ne felejtsünk el, Valdes, Zamb, Puyol, Marquez, Belletti, Motta, Xavi, Deco, R10, Messi, Saviola, Giuly, Iniesta, Gudjohnsen (sztem) nem játszott bomba formában...
Tehát az egész csapat....az a baj,hogy mostanában senki sem játszik bomba formában...és sajnos nem tudok mást mit írni de egy szánalmas és gyeng Pooltól kaptun ki tegnap este akit az arsenal legyalázott....sajnos én nem hiszek a továbbjutásban!Nagyon szeretem a Barcát de most ennyit tudnak ENNYI! és nem vagyok sem divatszurkoló sem semmi más DE NEM ÉRZEK ANNYI ERŐT MOST EBBEN A CSPATBAN HOGY TOVÁBBJUTSON!bárcsak tévednééék!FORCAFCB!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaboy08 2007.02.22. 13:26:30-kor.
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2007.02.22. 13:04:56

Tibi1982 írta:No para. Majd akkor elkezdhetünk félni, ha bl lapát, kupa lapát, bajnokság lapát.
Visszavágót hozni fogjuk, csak ne ilyen csapattal álljunk fel.

VISCA EL BARCA.
Teljesen igazad van, csak jöjjön Eto'o én bízok benne. És ha nem nyerünk és ha a kupában sem, és nem jönnek az eredmények a ligában sem na akkor van baj! Hajrá fiúk! Visca el Barca!
Avatar
Ronaldinho #10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2006.07.16. 23:06:15

2007.02.22. 12:52:04

mademan írta:
Foolkiller írta:A KEDVES DIVAT BARCELONA SZURKOLOK HUZANAK A FA*ZBA a peszimista hozzáállásukal együtt.
én nem tartom magam divat szurkolónak, de már unom hogy minden olyan meccs után ahol kábrándítóan rosszul játszottunk és ezt valaki megírja, akkor jön egy arc és lecseszi!!!

de most öszintén...
dettó... ezt a divatszurkoló kifejezést kikérem magamnak!
Kép
Kép
Gyógyulj meg Samu! Gyógyulj meg Puyol!
Avatar
Lionel86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2006.04.24. 20:28:30
Tartózkodási hely: Lepsény

2007.02.22. 12:19:01

Tibi1982 írta:No para. Majd akkor elkezdhetünk félni, ha bl lapát, kupa lapát, bajnokság lapát.
Visszavágót hozni fogjuk, csak ne ilyen csapattal álljunk fel.

VISCA EL BARCA.
Miért szerinted az használna ha másik csapattal állnánk fel? Lássátok át már ezt a dolgot!! Nem segít itt más felállás ezek a fiúk megnyertek mindent amit csak tudtak csapatszinten és nincs motiváció, lehet ez baromság de valami nem jó az tuti! Kivételek persze vannak mint messi meg puyol de ez már kevés jöjjenek az újak!
Avatar
Lionel86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2006.04.24. 20:28:30
Tartózkodási hely: Lepsény

2007.02.22. 12:13:52

barcacoco írta:Valdez megint megmutatta hogy mire(nem)képes!egyszer már írtam, sztem nem barca szintű kapus!!!!!!!!!!!!!
Nah ezt azért te sem gondoltad komolyan ugye? Melyik is volt az övé talán az elsö? Ne viccelj épp hogy ki tudta szedni az meg már nem az Q szegénysége hogy a védök nem értek oda és megint egy beívelésböl kaptuk a gólt! És azt ne feledd hány pontot hozott már nekünk úgyhogy gondold át ezt a dolgot?
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2007.02.22. 12:11:42

A támadófocival mostmár nem lehet siker elérni lehet hogy még tavaly sikerült de a vb is megmutatta hogy a defenziv foci vezet eredményre!!!
A holandnak már be kéne látni hiába volt 4 évig sikeres ez a taktika egyszerűen kevés ember van a középpályán és ugy átrohannak rajtunk mint a picsa!!
a chelsea ellen idegenben is azért nyerhetünk mert edmilson és motta is szerepel két defenzivebb futbalista!!!!!!!!!
4-4-2!!!!!4
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2007.02.22. 12:11:40

No para. Majd akkor elkezdhetünk félni, ha bl lapát, kupa lapát, bajnokság lapát.
Visszavágót hozni fogjuk, csak ne ilyen csapattal álljunk fel.

VISCA EL BARCA.
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2007.02.22. 11:58:39

Komáim!
Lehet, hogy tökhülye vagyok ehhez a kérdéshez, de nem lehet, hogy
nekünk új játékrendszerre van szükségünk?
Az a séma, amivel kétszer bajnokok lettünk és egyszer behúztuk a
BL-t is, valószínűleg kifulladóban van és egyre többen kiismerik.
Bár gyönyörű volt látni a győzelmek sorát, amely a rendszer működését
mutatta, mostanra folyamatosan megfojtja az ellenfél és kegyetlenül
visszakontrázza.
Teszik ezt sokkal puritánabb eszközökkel, amíg mi rettenetesen
túlbonyolítjuk a játékot.
Lehet, hogy nem tetszene sem nekünk, sem pedig a Nou Camp népének,
de ha más módszer célravezetőbb, akkor azt kell feltenni a gyepre,
bármennyire is fáj.
Lehet, hogy a mai modern futball szépen lassan átgázol a Barca örömtől
duzzadó "futballmuzsikáján". Ideje lenne ezt észre venni, mert ha nem
sikerül, akkor lemaradunk!
Bárkivel/bárkikkel is, de szerintem lassan paradigmát kell váltani!
Kesereg ezen Krojf komátok.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.02.22. 11:58:14

De itt az volt a legnagyobb gáz, hogy akik úgy átlagban jó formában játszanak azok is eltűntek a pályáról. Xavi, Iniesta,Messi... :shock: Én megértem, hogy Messi most tért vissza, de ha vasárnap este bírta egy fél óráig a végén, most miért nem bírta fél óráig az elején? Annyira szürke volt mindenki, hogy az nem igaz. Itt vmi nagyon nem volt rendben... Valdes egész évben nem csinált ennyi amatőr bakit, mint ezen a meccsen. Iniesta-t is mindig öröm volt nézni! Messiről nem is beszélve! És senkinek nem volt egy igazán jó megmozdulása.

Zambrottát, meg Puyolt klónozzuk, és meg lenne a tökéletes védelem! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barca99 2007.02.22. 13:51:39-kor.
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2007.02.22. 11:23:29

Csak tudnám, hogy mi tölti el bizakodással drága barcelonai barátomékat. Eddig az előirányzott 5 címből tulajdonképp 4-et már elveszítettünk ezzel az ötlettelen, motíválatlan, impotens játékkal. Sajnos valami véget ért...
Avatar
kath23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2006.08.25. 12:21:16
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.02.22. 10:13:27

Valdes: "Just as they won here, we can win there"
( ha ök tudtak itt nyerni, mi is tudunk ott nyerni!)

Ennyi a lényeg!! :wink:
Visca el barca!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.02.22. 10:10:58

Léfe írta:Vitónak és másoknak is észre kell venni a motiváció hiányát. Mivel magyarázható hogy még 1-2 után sem tettek rá egy lapáttal. Nem egy-egy játékossal van a baj.
--->
Vito írta:annak, hogy egyenként kritizáljuk a gyerekeket nem sok értelmét látom.
...
miért zajlik ugyanabban a mederben minden Barca meccs hónapok óta:
felmennek a pályára, hátul passzolgatnak, Deco indítja R10-et, ő vagy kényszerítőzik a balszellővel, vagy belevezeti a bekbe a labdát.
a következő támadásnál újra ez és újra és újra. tökéletesn ugyanaz a séma meccsről-meccsre, lassú körbepasszok, 100%-ig kiismerhető játék. miért ?
miért kell azt néznem a zsenijeinktől, hogy az arcukról eltűnt a mosoly, hogy egymás és a játékvezető ócsárolásával vannak elfoglalva ?
miért van az, hogy csak felviszik magukat a pályára, aztán majd lesz valami alapon igazából semmit sem csinálnak
szerintem ugyanarról beszélünk :roll:
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2007.02.22. 10:04:17

A tegnap este nagyon jól kezdődött: haverok, pia és imádott csapatom BL meccse! Eltelt pár perc és még jobb lett a nap, hisz Deco bebólintotta vezető gólunkat! Az első fél óra csodálatos volt, aztán valami megszakadt. :(
Kaptunk két buta gólt, sajnos ez benne van a fociban, és sajnos tegnap pont a mi focinkban volt benne!
Tovább jutni nagyon nehéz lesz, de nem lehetetlen, mind játékos mind szurkoló tekintsen előre és bízzon!! Mást úgysem tehetünk!

Forca BARCA!
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2007.02.22. 10:03:31

Vitónak és másoknak is észre kell venni a motiváció hiányát. Mivel magyarázható hogy még 1-2 után sem tettek rá egy lapáttal. Nem egy-egy játékossal van a baj. Tele a zsebük, 3 éve fut a szekér ez máshol is igy szokott lenni. Tudomásul kell venni sok öröm volt, most majd -remélem rövid ideig- más idők jönnek. Itt nem lehet másban bizni, mint egy olyan játékosváltásban mint ami 3 éve volt. Tele a zseb, mások öregedtek, van aki már nem idevaló. Nincs miben bizni, és ez akkor is igaz, ha valami csoda folytán mégis továbbmennénk. És minden elismerés mellett is de uj edző is kell. Greckynek üzenem ne a szurkolók hozzáállását firtassa azzal semmi gond, hanem a játékosokét. Nekik kellene hjtani, mert ez nem az, akkor még a hiba is másként itélhető.
Azt is vegyük észre ez nem összeállitási kérdés.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Léfe 2007.02.22. 10:06:12-kor.
Fecó
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.02.22. 10:02:16

Ja, az Arsenal hatot rúgott nekik az Anfielden a ligakupában... Én tegnap a meccs után nem morfondíroztam, hanem egyszerűen a meccs alatt legurított 2Bivaly után bevertem egy üveg bort. Úgy aludtam, mint a bunda, még az "összebújásról" is lemaradtam... :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára grecki 2007.02.22. 10:05:54-kor.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.02.22. 09:57:17

Emberek! Nem kell egyből sírni, toporzékolni! Elcsesztük, sok emberre lehetne kenni a tegnapi vereséget, úgyis mindenki tudja. Éppen ezért nem teszem. Együtt sírunk, együtt nevetünk. Mostanában sajna inkább az előbbiben volt részünk, de nem kell egyből minden reményt feladni. Mit kell tennünk? Összesen kettő, azaz kettő gólt kell rúgnunk, és még kaphatunk egyet is... Még egy [auto_cenzúra] formában lévő Barca is bármikor képes két gólt hinteni, még az Oroszlánbarlangban is, lásd Anfield Road.

Tudom, hogy rosszul megy a játék, de basszus, ne úgy álljunk már a dologhoz, mintha 4et kéne vernünk. Mint a Deportivo pár éve a Milan ellen. Otthon nyertek asszem 3-mal, de a San Siroban asszem négyet vertek a Rossonerok. Javítsatok ki, ha tévednék! Magyarul semmi nincs veszve. Annyi kell hozzá, hogy Eto'o játszon, mert ennek a csapatnak ő a kulcsfigurája. Én mindig hangsúlyoztam, hogy nélküle nincs semmi, nincs gól, nincs akció, nincs csapatjáték, nincs letámadás. Ha akkor se lép pályára, akkor a gyengeelméjű edzőnk tényleg mehet a búsba...
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.02.22. 09:51:33

ja igen:

a visszavágó utolsó pillanatáid szurkolni fogok a srácoknak és bízom bennük!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.02.22. 09:50:33

sok minden kavarog a fejemben, tegnap gallyra tettek a fiúk.
annak, hogy egyenként kritizáljuk a gyerekeket nem sok értelmét látom. 2 játékos (Zambrotta és Puyol) kivételével a többi 9 szégyenletes teljesítményt nyújtott, azok közül, akik tavaly kirobbanó formában voltak (Rafa, Deco, R10...).
ezen aztán lehet filózni, lehet köpködni az ő poszterüket, lehet útilaput ajánlani nekik, én viszont inkább ennek az okán gondolkodtam és azon, hogy ez elkerülhető lett volna-e :?:

voltunk többen, akik már egy, másfél éve azon morfondíroztak, hogy meddig lesz a Barcelona a világ legjobbja, meddig múlik csak a Barca-n, hogy kit hány góllal ver meg. ehhez jött a nemrégiben megjelent Cruyff nyilatkozat és tegnapra nyilvánvalóvá vált, hogy lezárult egy korszak. túl régóta veszítjük sorra a rangadókat és túl régóta hiánycikk a Barcanal a kreatív, tökéletes futball, mintsem "formahanyatlásról" beszéljünk.

értetlenül állok az előtt, hogy hova lett Deco attraktív, kiszámíthatatlan játéka,
hova lett Rafa magabiztossága,
hova lett Ronaldinho (egyszerű) zsenialitása :?:
miért zajlik ugyanabban a mederben minden Barca meccs hónapok óta:
felmennek a pályára, hátul passzolgatnak, Deco indítja R10-et, ő vagy kényszerítőzik a balszellővel, vagy belevezeti a bekbe a labdát.
a következő támadásnál újra ez és újra és újra. tökéletesn ugyanaz a séma meccsről-meccsre, lassú körbepasszok, 100%-ig kiismerhető játék. miért :?:
miért kell azt néznem a zsenijeinktől, hogy az arcukról eltűnt a mosoly, hogy egymás és a játékvezető ócsárolásával vannak elfoglalva :?:
miért van az, hogy csak felviszik magukat a pályára, aztán majd lesz valami alapon igazából semmit sem csinálnak :?:

Rijkaard egy külön történet. védtem, bíztam benne, de úgy néz ki, hogy taktikailag becsődölt, alkotói válságban szenved, emellett úgy tűnik nem tudja motiválni, fegyelmezni a játékosait.

váltani kell, amíg nem késő :!:
Edmilson, Syl, vagy Gio, Gyula, Guddy, Ezqu, Belletti EL,
Oleguer PAD
Thuramot, Eto'o-t KEZDŐBE
CR, vagy Quaresma, vkp., Dos Santos, +1-2 embert IGAZOLNI
Rijkaardból nem tudom kinézni, hogy alapjaiban megváltoztassa és felrázza a csapatot, ha szeptember óta nem ment, akkor ezután sem fog.
ennél több türelmet nem kérhet egy edző.
robag
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2007.02.13. 08:27:53
Tartózkodási hely: a penge élén

2007.02.22. 09:47:22

Ma az összes pool játékos a templomban kezdi a napot, és megköszönik nekünk a két ajándékgólt! Abban reménykedem, hogy el is bízzák kicsit magukat, mi meg meglepjük otthon őket! Nem játszottunk rosszul de az első mecegól hazavágta a hitünket, és onnantól már mindegy volt!
Túlságosan meg akartuk úszni kapott gól nélkül, és teljesen összetörtünk mikor Valdez az első helyzetet belepkézte. Ha a visszavágón csak magunkal foglalkozunk simán megverhetjük a poolt. Ne féljetek a közönségüktől mert ők nem tudnak gólt lőni, mi viszont képesek vagyunk bárkinek többet is hullámvögy ide vagy oda! Don't cry for Barcelona, a csata most kezdődik!!!!! Elő fiúk a ki ha nem én stílussal, kenjük el a pool száját! Hogy miért? Mert klasszisokkal jobb csapat vagyunk!!!!
".. Te csak játszod az istent, de nem lehetsz az, mert isten mindenkit szeret, nem igaz?!.."
Avatar
hölör
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:42:45
Tartózkodási hely: Váchartyán

2007.02.22. 09:10:09

sajnos nem sok esély maradt és azt most én valdes nyakába varrom, mert mindkét gólnál bizonytalan volt
igaz több meccsen nagyon jól védett, de lehet azokat a pontokat elcseréltem volna egy tegnapi jó valdesre :(

foolkiller kicsit reálisabban, mert ugyan én is képesnek tartom a "tavalyi" csapatot arra, hogy darabokra szedje a poolt, de most nem tavaly van és bizony ennek a csapatnak akkora formajavulás kellene, amire eddig nem sok példát láttunk nem spanyolországban, hanem a világban
A meneküléssel az a baj, hogy az éned mindig veled marad.
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2007.02.22. 09:05:07

sasi1 írta:
Jungleeboy írta:
mademan írta: az mi is volt???
Az, hogy 4-5 évente minden csapatra ráfér a fiatalítás/újítás és, hogy szerinte a barcánál pont most jött el ehhez az idő
Meg, hogy nem kell állandóan a világ legjobb csapatának lenni, mert ez nem is lehetséges, hanem az a lényeg, hogy mindíg legyen ott a csapat a legjobb 4-5 ben.
köszi :D
bocs a tudatlanságért 8)
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2007.02.22. 09:03:37

Foolkiller írta:A KEDVES DIVAT BARCELONA SZURKOLOK HUZANAK A FA*ZBA a peszimista hozzáállásukal együtt.
én nem tartom magam divat szurkolónak, de már unom hogy minden olyan meccs után ahol kábrándítóan [auto_cenzúra] játszottunk és ezt valaki megírja, akkor jön egy arc és lecseszi!!!

de most öszintén...
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2007.02.22. 08:45:24

Egy dolgot ne feledjünk el.Gerrard (sztem) nem játszott bomba formában, semegindulások, se távoli bombák.Sztem otthon máshogy lesz. :? :oops:
Kép
Válasz küldése