Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2024.02.22. 11:00:15

bence0330 írta:
2024.02.21. 19:59:22
Még szerencse, hogy tanultunk Pedri és Gavi esetéből, Yamal 16 évesen zsinórban 6-szor 90 percekre, ez lehet a 7. Imádkozzunk, hogy vasból legyen. Hétvégén már nagyon lihegett. De ha már ott van, akkor lássa el a Napoli baját, mutassa meg nekik, mit is tud egy Masiás gyerek. :)
Annyi, hogy most nem két-három naponta játszunk meccseket, hanem heti egyszer több idő van pihenni. Ettől függetlenül túl van játszatva.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.02.22. 10:57:08

Messa írta:
2024.02.22. 10:32:01
gránit írta:
2024.02.22. 05:38:40
Christensen leszólását nem igazán értem, szerintem jól játszik vkp poszton. Volt nagyon fontos taktikai faltja, ezek hiányoztak eddig a játékunkból, amikor átjáróház voltunk.
Nem, egyáltalán nem játszik jól vkp poszton. Ehhez a játékhoz amit mi játszunk, azon a poszton ez nagyon kevés. Egy középhátvéddel próbálunk Busquetset játszatni, ami még a legjobb, legképzettebb középpályásoknak is nagyon nehéz feladat lenne. Az oké hogy volt taktikai faltja, de a második félidőben a Napolinak már taktikai eleme volt becsapdázni a dánt, legalább 5-6 alkalomra emlékszem, amikor letámadták és labdát szereztek.

Hozzáteszem, erről a legkevésbé sem Christensen tehet, és nem is hibáztatom érte. Ha úgy nézem hogy középhátvéd, úgy nem szörnyű a teljesítménye a középpályán. Ha viszont középpályásként tekintek rá, akkor borzasztóan gyenge. Nincsenek meg a képességei ehhez, talán a spanyol kiscsapatok ellen elkarcolhat vkp-ként. Ezen a szinten viszont már kiütköznek a hiányosságai.
Én is így látom. Jelenleg a legnagyobb hiányposzt nálunk a DMC, a dán abszolút kényszermegoldás. Hozzáteszem, hogy még így is inkább őt tenném be oda, mint Romeu-t. Nyáron viszont mindenképp ez a poszt kellene, hogy prioritást élvezzen.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2024.02.22. 10:32:01

gránit írta:
2024.02.22. 05:38:40
Christensen leszólását nem igazán értem, szerintem jól játszik vkp poszton. Volt nagyon fontos taktikai faltja, ezek hiányoztak eddig a játékunkból, amikor átjáróház voltunk.
Nem, egyáltalán nem játszik jól vkp poszton. Ehhez a játékhoz amit mi játszunk, azon a poszton ez nagyon kevés. Egy középhátvéddel próbálunk Busquetset játszatni, ami még a legjobb, legképzettebb középpályásoknak is nagyon nehéz feladat lenne. Az oké hogy volt taktikai faltja, de a második félidőben a Napolinak már taktikai eleme volt becsapdázni a dánt, legalább 5-6 alkalomra emlékszem, amikor letámadták és labdát szereztek.

Hozzáteszem, erről a legkevésbé sem Christensen tehet, és nem is hibáztatom érte. Ha úgy nézem hogy középhátvéd, úgy nem szörnyű a teljesítménye a középpályán. Ha viszont középpályásként tekintek rá, akkor borzasztóan gyenge. Nincsenek meg a képességei ehhez, talán a spanyol kiscsapatok ellen elkarcolhat vkp-ként. Ezen a szinten viszont már kiütköznek a hiányosságai.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2024.02.22. 10:13:57

Az első félidő nekem kifejezetten tetszett, jól fociztunk, megvoltak a helyzeteink és hátul is magabiztosan hárítottunk illetve szabadítottunk fel. A gól fejelte meg addig a teljesítményt, aztán utána én először Xavit hoznám fel, amiért Yamalt nem kapta le, aki a 2. félidőben csak létszámot erősítette semmi mást nem, ez a srác még mindig 20 perces játékos, hiába látnak bele sokan világ ilyen-olyan klasszist, Raphinha cseréjének tökéletes, nem több. 60. perc környékén jöhetett volna Cubarsi IM helyett, Raphinha és Roque is, utóbbi Lewa helyett aki láthatóan elkészült, nem bír már olyan szinten 90 percet, első félidőben teljesen jó volt, a kis brazil pedig futkoshatott volna szépen az üres területekre és azt mondom lehet a frissítés meghozta volna a győzelmet. Ehelyett 85. percben jöttek a cserék... érthetetlen.

Mindazonáltal Inigo hibáját levéve egy nagyon korrekt meccset hoztunk, Napoli idei formája ide vagy oda, olasz terep sosem könnyű és egy iksz teljesen jó, az utóbbi hetek-hónapok után. Menni kell tovább és építkezni ezekből a mérkőzésekből.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2024.02.22. 09:50:45

Azért nagy szerencse hogy a Napolinak nem volt még egy kaput eltaláló lövése mert akkor elhasaltunk volna.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2024.02.22. 09:03:07

Biztos voltam benne, hogy kapunk gólt, idén csak a féllábú vakok egyesülete nem tudna nekünk betalálni, de az sem biztos.

Lewa fellendülésének örülök, az első félidő elején eldönthettük volna, ehelyett lett egy x, amivel simán kizuhanhatunk.

Raphina botrányos, cserének is.

Azt mondjuk nem értem, hogy miért a 80. percben kezdünk cserélni.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.22. 08:18:45

Idegenben x egy bl meccsen,főleg a napfényes Itáliában sosem rossz. Régen járt már a csapat bl kieséses szakaszban,a csapat több tagja akkor még azzal játszott,amivel egyidős. Legalább lesz miért szurkolni(azt nem csak akkor lehet,amikor fut a szekér)a második meccsen. A "rém gyenge",és rendkívül "szerencsés" csoportunk másodikja lesimázta az agyon fényezett Arsenalt(ettől még az ágyusok a jobb csapat és ők fognak tovább menni).
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.02.22. 05:38:40

Christensen leszólását nem igazán értem, szerintem jól játszik vkp poszton. Volt nagyon fontos taktikai faltja, ezek hiányoztak eddig a játékunkból, amikor átjáróház voltunk. A lényeg, hogy ne legyünk átjáróház. Most még de Jong sem volt gyenge, mint lenni szokott.

Martinez fetrengése elég fura volt, kérdés, hogy mit akart ő ott. Ahelyett, hogy ment volna Osimhennel, aki köszönte szépen, és belőtte, míg a védője hempergett.

Optimistán látom a helyzetet, tovább lehet jutni, de ezt a meccset be kellett volna húzni. A mérkőzés nagy részében mi voltunk az erősebbek, de mindkét félidőben megfigyelhető volt, hogy az utolsó negyedórára kipukkadunk. Míg az első félórákat domináltuk, a hajrá annyira a Napolié volt, hogy labdabirtoklásban szinte teljesen kiegyenlítették az arányt. Az első félidő közepén még 60-40 százalék volt a labdabirtoklási arány, a félidő végén már csak 51-49 volt. A végére mindkét félidőben leengedtünk.

Xavit azért okolom, mert megint egy szem csatárral játszottunk, akit kétszer találtunk meg jó labdával, az egyikből lett a gól, és persze megint a sokat szidott Lewandowski volt az egyetlen, aki képes volt betalálni. Nagyon visszafogott hadrend ez. Egész sok lövésig eljutottunk, de a távoli lövöldözéssel nem sokra mentünk. Vagy meg kell tanulni rendesen lőni, ha már távolról lődösünk (és odavagyunk magunkért a sok kidolgozott helyzetért, és elhisszük, hogy itt már csak a helyzetkihasználással van gond), vagy ha távolról nem megy, akkor nem egy szem csatárral kellene játszanunk, miközben támadunk, és erősebbek vagyunk, mint a másik csapat.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.02.21. 23:11:45

Gólokkal kellett volna verni ezt a roncs Napoli-t, aztán a gól után megint elhittük, hogy megvan. Pedri is nekiálli 3 ember között pörögni a sima passz helyett, nem is tudom hany labdát vesztett ma. Araujo és a végén Frenkie nagyon kellettek, ha ők nincsenek szerintem ki is kapunk.
Inigo meg nagyon visszaesett a sérülése óta, nyáron megköszönném neki az eddigieket.
Raphinha teljesen súlytalan, a lépni nem tudó Yamal is hasznosabb nála, jelenleg tényleg arra jó, hogy egy 16 éves gyereket tehermentesítsen, amikor az már a seggén veszi a levegőt.

Cancelo-n és Gündogan-ot látszott talán a leginkább, hogy van keresnivalójuk egy BL egyenes kieséses szakaszban.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.21. 22:57:31

Az első félidőre sok rosszat nem mondanék. Aztán amit Xavi művelt, az borzasztó volt, és a gólt is azért kaptuk, mert elfogyott a jobboldalunk, és 10 perce akkor már úgy mentek át szegény kölykön, hogy rámozdulni nem tudott az emberre, nemhogy letámadni. Óriási edzői hiba volt, mondjuk szerintem a kezdetése is, de a fennhagyása...
Christ meg kellett próbálni ott, és most el kell felejteni, ennél bármelyik B-s gyerek jobb.
A brazil gyerek helyében én felülnék az első hazafelé tartó repülőre, a másik brazilunk helyében is megnézném, hol kapom a legtöbb lóvét nyártól.

Pedri amíg meg nem halt, hatalmas volt, és Lewynek is lehet örülni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2024.02.21. 22:56:19

Otthon szokas szerint benyalnak egyet az elejen....
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2024.02.21. 22:55:04

Előzetesen maximálisan kiegyeztem az 1-1 eredménnyel. Így utólag,azért kár érte,de nem rossz. Jól játszottunk,volt megint egy kihagyás és kapott gól,utána 10 percig teljesen szét is estünk,de sikerült a végét megnyomni. Szerintem ez így teljesen rendben volt. Azért a kapott gólért kar,bosszanto es lehet rossz szajiz miatta,sajnos. De előre kell tekinteni,innen tovább lehet jutni,otthon,főleg ha tudjuk hozni amit a meccsen összességében 75-80 percig
Kép
Kép
Kép
markionni
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2024.02.21. 20:13:13

bence0330 írta:
2024.02.21. 20:09:16
Chino írta:
2024.02.21. 20:05:46
Az tény hogy nagyon ügyes a grúz, biztos nehéz dolga lesz/lenne Araujonak, de egy kicsit tényleg túlmisztifikálod. Koundét minden bizonnyal elkapná, de ha Araujo nem tudja megfogni, akkor nincs a világon olyan játékos szélen akinek lenne esélye és az nem hiszem hogy csak a csapaton múlik, hogy a Bl-ben 6 meccsen van egy gólpassza és csókolom.
Ennyi erővel Yamal akkor fog elmenni de lorenzo mellett amikor nem szégyelli.
A BL-ben tényleg nem megy neki, lehet, hogy fejben ide nem érkezett még meg, passz. Csak nehogy mi hozzuk fel. :) BL-ben nem láttam meccsét, a Serie A-ban igen, és nem véletlenül küld rá minden csapat 2, akár 3 embert.
Viszont a focit tovabbra is golra jatszak. :D

En nem varok tole tul sokat, max a vedelem kirallya teheti, mint azt tette sok gyengebb kvalitasu jatekoskkal is iden.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.21. 20:09:16

Chino írta:
2024.02.21. 20:05:46
Az tény hogy nagyon ügyes a grúz, biztos nehéz dolga lesz/lenne Araujonak, de egy kicsit tényleg túlmisztifikálod. Koundét minden bizonnyal elkapná, de ha Araujo nem tudja megfogni, akkor nincs a világon olyan játékos szélen akinek lenne esélye és az nem hiszem hogy csak a csapaton múlik, hogy a Bl-ben 6 meccsen van egy gólpassza és csókolom.
Ennyi erővel Yamal akkor fog elmenni de lorenzo mellett amikor nem szégyelli.
A BL-ben tényleg nem megy neki, lehet, hogy fejben ide nem érkezett még meg, passz. Csak nehogy mi hozzuk fel. :) BL-ben nem láttam meccsét, a Serie A-ban igen, és nem véletlenül küld rá minden csapat 2, akár 3 embert.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.02.21. 20:05:46

bence0330 írta:
2024.02.21. 19:35:48
markionni írta:
2024.02.21. 19:24:40
Nagyon tulmisztifikalod a gruzt. Eddig inkabb tunik egy egyszezonos csodanak, mint klasszis jatekosnak.

Iden talan ket golnal es golpassznal jar? :lol: A Real ellen sem emlekszem egy jo megoldasra sem tole, pedig lattam azokat a meccseket szinte teljes egeszeben.
Idén pont olyan jó, csak a csapat gyengébb körülötte. Most is hülyét csinál meccsenként többször 2-3 emberből is akár (a testalkatához képest meghökkentő módon, nem nézné ki belőle az ember azt sem, hogy focista egyáltalán...). Pont most láttam Milánosként a rangadót, a Napoli gyenge volt, de tőle azért végig lehetett félni. Kicsit kevesebb gólpontot hoz, de jobban figyelnek is rá, két embert már minden csapat rárak, kicsit így ugye a szerepköre is megváltozott. Tavaly is sokszor nem a gólszerzés volt a dolga, hanem hogy lekössön pár védőt, és a többiek megoldják. A többiek viszont idén nem oldják meg. Le lehet venni a pályáról, nem akkora nagy dolog, ő nem Messi, de le KELL venni a pályáról, nem lehet legyinteni rá, és rárakni egy szem Koundét, mert akkor baj van. Ha megduplázzuk, és az egyik Araujo, akkor nem lehet nagy gond, ő Vinit is le tudja venni, és nála nem jobb. Más, de nem jobb, jobban keverget kis helyen, de a sebessége nincs meg.
Az tény hogy nagyon ügyes a grúz, biztos nehéz dolga lesz/lenne Araujonak, de egy kicsit tényleg túlmisztifikálod. Koundét minden bizonnyal elkapná, de ha Araujo nem tudja megfogni, akkor nincs a világon olyan játékos szélen akinek lenne esélye és az nem hiszem hogy csak a csapaton múlik, hogy a Bl-ben 6 meccsen van egy gólpassza és csókolom.
Ennyi erővel Yamal akkor fog elmenni de lorenzo mellett amikor nem szégyelli.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.21. 19:59:22

Még szerencse, hogy tanultunk Pedri és Gavi esetéből, Yamal 16 évesen zsinórban 6-szor 90 percekre, ez lehet a 7. Imádkozzunk, hogy vasból legyen. Hétvégén már nagyon lihegett. De ha már ott van, akkor lássa el a Napoli baját, mutassa meg nekik, mit is tud egy Masiás gyerek. :)

Gondolom Chris megint középpályás, legutóbb már korrektül nézett ki a dolog, bár a stabilitást ez sem adta meg... Koundé és Araujo helyzete lesz érdekes, meg hogy Pedri mennyire lesz kiszorulva.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Zolika10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2007.07.26. 21:16:01

2024.02.21. 19:55:10

soadroli írta:
2024.02.21. 19:50:00
Kezdő: Ter Stegen; Kounde, Araujo, Iñigo, Cancelo; Christensen, Frenkie, Gundogan, Pedri; Lamine, Lewandowski
Inigo ma beton lesz, csak egy gólt kapunk róla #-o
Hattrick: Tatabánya City
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2024.02.21. 19:50:00

Kezdő: Ter Stegen; Kounde, Araujo, Iñigo, Cancelo; Christensen, Frenkie, Gundogan, Pedri; Lamine, Lewandowski
Kép
Zolika10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2007.07.26. 21:16:01

2024.02.21. 19:45:33

Tőlem felállhatnak akárkivel, csak legyen a csapatnak végre karaktere, hátul meg a stabilitás. Löjjön egyel többet a csapat és mindenki elégedett lesz. (Bár ahogy az "utolsó" meccseket nézve pont nem így fog történni.)
Hattrick: Tatabánya City
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.21. 19:35:48

markionni írta:
2024.02.21. 19:24:40
Nagyon tulmisztifikalod a gruzt. Eddig inkabb tunik egy egyszezonos csodanak, mint klasszis jatekosnak.

Iden talan ket golnal es golpassznal jar? :lol: A Real ellen sem emlekszem egy jo megoldasra sem tole, pedig lattam azokat a meccseket szinte teljes egeszeben.
Idén pont olyan jó, csak a csapat gyengébb körülötte. Most is hülyét csinál meccsenként többször 2-3 emberből is akár (a testalkatához képest meghökkentő módon, nem nézné ki belőle az ember azt sem, hogy focista egyáltalán...). Pont most láttam Milánosként a rangadót, a Napoli gyenge volt, de tőle azért végig lehetett félni. Kicsit kevesebb gólpontot hoz, de jobban figyelnek is rá, két embert már minden csapat rárak, kicsit így ugye a szerepköre is megváltozott. Tavaly is sokszor nem a gólszerzés volt a dolga, hanem hogy lekössön pár védőt, és a többiek megoldják. A többiek viszont idén nem oldják meg. Le lehet venni a pályáról, nem akkora nagy dolog, ő nem Messi, de le KELL venni a pályáról, nem lehet legyinteni rá, és rárakni egy szem Koundét, mert akkor baj van. Ha megduplázzuk, és az egyik Araujo, akkor nem lehet nagy gond, ő Vinit is le tudja venni, és nála nem jobb. Más, de nem jobb, jobban keverget kis helyen, de a sebessége nincs meg.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
markionni
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2024.02.21. 19:24:40

bence0330 írta:
2024.02.21. 18:23:00
Chino írta:
2024.02.21. 16:44:12
Azon sem csodálkoznék,ha Koundé helyett ma Araujo lenne a jobboson.

A legfontosabb, hogy hátul legyünk rendben, az a Politano-Osimhen-Kvari trió európai szinten is moinőségi szekciónak számít.
Ha egy X-el eljövünk én már elégedett leszek.
Ha nem Araujo kezd a jobboson, akkor ki lehet kapcsolni kb a tv-t. Vagy úgy fogalmazok, ha most nem kezd ott, akkor soha ne is kezdjen a szélen. Koundé forogna, mint a ringlispil. Ő képes egyedül megfogni a grúzt, és az sem tuti, kell oda még valakinek duplázni, Xavi majd kitalálja, honnan és kinek. De legalább Ara szintje miatt nem kell három embert rápazarolni.

Osimhen szinte egész szezonban sérült volt, idén nem is játszott még a Napoliban, a válogatottban igen, de legutóbb sem került be erőnléti gondok miatt, hisz a döntőig ment a válogatottal. Úgyhogy nála nagy formára azért nem kell számítani, persze azért figyelni kell rá, Kvara az igazi gond. Politano jó, de meg lehet fogni. Láttam pár meccsüket idén, nyilván egy meccsen bármi történhet, de mindenki maga alatt focizott. Az edzőváltás persze ebbe belepiszkálhat.

Ahogy írtad, a támadóknál vagyunk tényleg bajban, van két jó jobbszélsőnk és két jó centerünk, Guiuval 3. Balra senki, akárkint rakunk oda, homály. Bár inkább látnám ott Roquét, mint Pedrit, tőle kevésbé idegen azért a téma kicsit.

Látom Felix keretben van, de gondolom csere lesz.
Nagyon tulmisztifikalod a gruzt. Eddig inkabb tunik egy egyszezonos csodanak, mint klasszis jatekosnak.

Iden talan ket golnal es golpassznal jar? :lol: A Real ellen sem emlekszem egy jo megoldasra sem tole, pedig lattam azokat a meccseket szinte teljes egeszeben.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2024.02.21. 18:48:08

Idegenben jó az iksz alapon egy 1-1 eredménnyel én maximálisan meg is elegednek. Annyira szétszórt a védekezésünk hogy az 1 bekapott gól már siker nálam. Várom hátha Xavi visszatér egy esetleges 4 kp felallashoz,ami sikeres volt már. Roque felesleges Lewa mellé,inkább legyen kp helyette. De ez hiú ábránd úgy érzem, menjünk ki és játszunk.
Kép
Kép
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.21. 18:23:00

Chino írta:
2024.02.21. 16:44:12
Azon sem csodálkoznék,ha Koundé helyett ma Araujo lenne a jobboson.

A legfontosabb, hogy hátul legyünk rendben, az a Politano-Osimhen-Kvari trió európai szinten is moinőségi szekciónak számít.
Ha egy X-el eljövünk én már elégedett leszek.
Ha nem Araujo kezd a jobboson, akkor ki lehet kapcsolni kb a tv-t. Vagy úgy fogalmazok, ha most nem kezd ott, akkor soha ne is kezdjen a szélen. Koundé forogna, mint a ringlispil. Ő képes egyedül megfogni a grúzt, és az sem tuti, kell oda még valakinek duplázni, Xavi majd kitalálja, honnan és kinek. De legalább Ara szintje miatt nem kell három embert rápazarolni.

Osimhen szinte egész szezonban sérült volt, idén nem is játszott még a Napoliban, a válogatottban igen, de legutóbb sem került be erőnléti gondok miatt, hisz a döntőig ment a válogatottal. Úgyhogy nála nagy formára azért nem kell számítani, persze azért figyelni kell rá, Kvara az igazi gond. Politano jó, de meg lehet fogni. Láttam pár meccsüket idén, nyilván egy meccsen bármi történhet, de mindenki maga alatt focizott. Az edzőváltás persze ebbe belepiszkálhat.

Ahogy írtad, a támadóknál vagyunk tényleg bajban, van két jó jobbszélsőnk és két jó centerünk, Guiuval 3. Balra senki, akárkint rakunk oda, homály. Bár inkább látnám ott Roquét, mint Pedrit, tőle kevésbé idegen azért a téma kicsit.

Látom Felix keretben van, de gondolom csere lesz.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2024.02.21. 17:35:55

Nem tudom hogy a Napolit mennyire dobta fel hogy új edzővel a padon kezdenek de pokoli nehéz meccsre számítok.
Avatar
Barca+
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.06.06. 12:33:59

2024.02.21. 17:28:48

Elvileg ezt a kezdőt mondják a mai meccsre!

https://www.eurosport.hu/labdarugas/uef ... live.shtml

Nem tudom, hogy mennyire hiteles az oldal...de muszáj volt keresnem valami felállást mert már nagyon várom a meccset! 😁
Válasz küldése