Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
robertfcb
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2005.08.16. 22:03:26
Tartózkodási hely: 1 Messi Messi galaxisban

2007.02.21. 15:58:12

Los Banditos írta:Nagyon remélem hogy továbbjutunk de én a Liverpoolt látom esélyesebbnek.Azért örülnék ha rámcáfolnának de maximum egy döntetlent várok.

Én barom meg fogadtam a továbbjutásunkra.... :oops:
csak nyugi, továbbfogunk jutni és ma legyőzzük a poolt. az én tippem is 2-0. Remélem bejön :)
Kép
EuroBarça Tour 2009

Proxima estáció: Sagrera
Visça el Pinchos muronos!
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.02.21. 15:55:05

Nagyon remélem hogy továbbjutunk de én a Liverpoolt látom esélyesebbnek.Azért örülnék ha rámcáfolnának de maximum egy döntetlent várok.

Én barom meg fogadtam a továbbjutásunkra.... :oops:
in to exile
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2007.02.21. 15:49:02

Elég pesszimisza hangulatban vagyok az esti meccset illetően :(

Sajnos az elmúlt hónapok alapján nem úgy tünik, hogy Rijkaard képes lenne 3nap alatt változtatni, úgy érzem, nincs meg a kellő tekintélye. A csapat játssza a labdajáratós, rövidpasszos játékát, miközben helyzetet nem tud kialakitani, majd saját magát altatja el és kap egy kontrát. Nem tartom jó megoldásnak az Oleguer/Zambrotta párost sem, mert lehet, hogy igy masszivabb lett a védelem (bár micsoda gólokat kaptunk a Valencia ellen), de nagyon keveset mennek előre, bár Zambrotta próbálkozik, de Oleguer semmi veszélyt nem jelent, főleg azért, mert tetszik v nem tetszik nem Barca-szintü játékos, én inkább Belletti-t favorizálnám.
Eto'o-t sem értem, mert különedzésekkel sosem nyeri vissza meccs/gól formáját, hiába lesz már 300%os fizikai állapotban.
Abban biztos vagyok, hogy Gudjohnsen kezd majd, aki többször bizonyitotta már, hogy hiba volt idehozni és Frank számomra továbbra is érthetetlen módon mellőzi Saviola-t, valszeg, mert fizikailag nem olyan erős felépitésü és Rijkaard-nak nem ilyen az ideális támadó. Még 2gólos hátrányban sem hozta be a Valencia ellen, sőt, lehozta Gudjohnsen-t, igy nem volt a pályán befejező ember.
Edmilson nagyon gyenge teljesitményt nyújt ebben a szezonban és azzal, hogy a védelem tengelyében kapott helyett még sebezhetőbbek lettünk hátul.

Annak ellenére, hogy kiismerték, tetszik Ronnie hozzáállása, küzd, hajt, erre jó példa volt a hétvégi meccs is, de nagyon jó teljesitményt nyújt Xavi, mig Iniesta kicsit visszaesett a jobbszélső szerepkör miatt, még jó, hogy Messi felépült.

Nem mondom, van esély 1-2gólos győzelemre, de ha kapunk egy gólt, végünk, mert idegenben nagyon nyuszik vagyunk, lekontráznak és oda a továbbjutás.

Fentiek ellenére persze nagyon szurkolok majd, hogy sikerüljön továbbjutni és ki tudja, talán végre vmi siker elinditaná a szekeret.
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2007.02.21. 15:41:46

lionelmessi19 írta:Messiben és Dinhoban nagyon bízom, 2-0át tippelek a javunkra. Ronaldinho és Iniesta góljaival. Mindkét esetben Messi a gólpasszos.
Következő talin fizetek neked valami piát, ha ez így bejön... 8) :D
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.21. 15:39:24

Húúú, de félek... :(

Nagyon remélem, h nyerünk, talán sikerül megint felszívnia magát a csapatnak, ahogy Werder ellen sikerült.
Messiben és Dinhoban nagyon bízom, 2-0át tippelek a javunkra. Ronaldinho és Iniesta góljaival. Mindkét esetben Messi a gólpasszos.

Forca Barça!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
robag
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2007.02.13. 08:27:53
Tartózkodási hely: a penge élén

2007.02.21. 15:36:26

Nagyon-nagyon-nagyon sajnálom hogy Eto'o nem fog játszani, mert ő a nagy meccsek embere! Még sérülten és nem 100% -an is helye lenne! Ő ugyanolyan mint Drogba, Az a fajta küzdeni tudás, meg ahogy hergeli magát és a csapatot, az nagyon fog hiányozni! Ja, és neki nem kell helyzet, hogy gólt lőjőn, a semmiből is képes betalálni. Nélküle kénytelenek leszünk 100 %-ra kijátszani a helyzeteinket, hogy gudynak és savigolnak csak be kelljen passzolni a kapuba. Még valami: Sokkal többet kell kapura rúgni! Deco, Roni, Iniesta, Xavi húzzatok bele! El kell vállani 18-20-ról is, csak el kell találni a kaput, ha kijön a kipattanó már ott is vagyunk és góóóól.....
".. Te csak játszod az istent, de nem lehetsz az, mert isten mindenkit szeret, nem igaz?!.."
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.02.21. 15:35:59

jó szurkolást kívánok mindenkinek, győzni kell és győzni is fognak a srácok!
Forca!


Barça! - ma nem leszel egyedül!

Kép
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.02.21. 15:23:41

Én úgy gondolom, hogy a megoldás kulcsa Crouch semlegesítésében rejlik. Azt viszont én teljesen elképzelhetetlennek tartom, hogy a "robotember" ne legyen kezdő. A 4-3-3 stimmelhet, de Kuyt a széleken is megállja a helyét, melléjük vagy Pennant, González, esetleg Zenden (bár ő mostanában inkább középen szokott játszani, ha játszik) csatlakozhat. De én azt sem tartom kizártnak, hogy Fabio Aurelio és Riise egyszerre lenne a pályán, és valamelyikőjük előretoltan játszana. Vagyis ezzel is a védekezést szilárdítanák meg.

1 szó, mint száz, Crouch lefejelt labdáira érkeznek a széleken, és ezekre nagyon oda kell figyelnünk. Márpedig arra bazírozni, hogy Crouch nem fog érvényesülni Puyol vagy Thuram mellett, az egyenlő lenne az öngyilkossággal. Ezért is kaphat szerepet Motta...
Avatar
barcelonaforever
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2006.10.30. 19:59:59

2007.02.21. 15:14:31

FORCA BARCA!Messi meghülyíti a liverpooli védelmet Ronaldhinho meg beköszön kétszer!!!Ez lesz a forgatókönyv!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.02.21. 15:04:09

A kezdő estére:
VV - Oleguer, Puyol, Thuram/Edmilson, Zambrotta - Iniesta, Marquez/Motta, Deco - Messi, Saviola, Ronaldinho.
Ha esetleg Motta kezdene, akkor Marquez a másik védő Puyol mellett. Van egy olyan érzésem, hogy Ronaldinho és Messi is jól fog játszani :wink: A tippem pedig: 2-0, esetleg 2-1 :!:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.02.21. 14:58:03

eléggé nagy a csend a topicban, pedig nemsoká sorsdöntő meccs.
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2007.02.21. 13:42:23

Bodinak: Edmilson nincs a mai keretben!!!!

Guddyra voksolok és a visszavágón, ahol kontrázhatunk ott pedig Savigólra. Bár remélem addigra Eto is felépül végleg.
fcbarcelonazsombi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2006.11.21. 14:24:50
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy

2007.02.21. 13:18:13

merx írta:ha eidur-t teszi be csatárnak azt is meg lehet érteni, lehúzott egy kis időt a PL-ben és lehet több bajt tudna nekik okozni mint saviola, nem pehelysúlyúak a pool védők -> saviola lehet "megfeneklene" ... szóval bárhogy is dönt kettőjük között meg lehet érteni frank-et
szerintem meg jó lenne Saviola. Kis fürge nagyon kéne kezdjen sokal jobb mint az a botlábú izlandi. ŰNagyon remélem, hogy Saviola kezd se nem sok esélyt láttok rá.
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.02.21. 13:16:52

Perrero írta:
Los Banditos írta:Nem gondoljátok hogy hirtelen betenni Thuramot a kezőbe nem kokázatos?
Szerintem még nem 100%-os és meccshiánya is biztos van.Én inkább Edmílson-t kezdetném még.
még az a meccshiányos Thuram is jobb mint a lotrágya edmilson...
Ott a pont,Edmilsonnál csak jobb lehet.

Nagyon nehéz kérdés,hogy Guddy vagy Saviola kezdjen,sokkal jobb játékosnak tartom Saviolat,de én most Gudjonsen mellett tenném le a voksom.Nagyon jól ismeri a Liverpoolt,talán lehet benne végre egy gól,ha valaki a meccs előtt elmagyarázza neki a lesszabályt!
Szerintem se Barca szintű játékos,de ősszel azért rúgott néhány gólt,minden rossz sorozat megszakad egyszer,remélhetőleg az övé ma,azaz betalál.

Szinte biztos vagyok benne,hogy Messi és Ronaldinho meg fogják teremteni a gólhelyzeteket a csatárnak vagy egymásnak,végre egyszer az életben belőhetnénk a helyzeteinket,és akkor nyerhetünk.

Rettentően izgulok,lenne már este...
Forza Barca!
robag
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2007.02.13. 08:27:53
Tartózkodási hely: a penge élén

2007.02.21. 13:03:07

Egy taktikai "tanács": Szögleteket, szabikat ( kivéve a közv. kapu előttieket ) ne a roni rúgja, hanem menjen be fejelni. Olyan rúgói vannak hogy bárkit képes lefejelni, és az összeset berúgni az ötösre(!), nem pedig úgy mint a valencia ellen. A Pool széleken nagyon erős, még kuyt is gyakran kimegy, ha megy vele a védőnk vigyázzunk közpéen az erkezőkre! Ja és állított helyzetekből is életveszélyesek, de ilyenkor ha fent vannak a mi kapunk előtt, akkor megtudjuk húzni egy jó kis kontrával. Aggressziv játék, megfelelő koncntráció és nem lehet baj!
SOKKAL JOBBAK VAGYUNK! MIVEL HOGY MI VAGYUNK A LEGJOBBAK!
HAJRÁ BARCA!!!
".. Te csak játszod az istent, de nem lehetsz az, mert isten mindenkit szeret, nem igaz?!.."
Avatar
Attya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2005.01.20. 09:47:59
Tartózkodási hely: North Carolina

2007.02.21. 13:02:30

ITT 1 KIS RÁHANGOLÓDÁS A MECCSRE!

http://www.youtube.com/watch?v=xOJw2t7RAfA


:twisted: :twisted: :twisted:
"Leo egy egyéniség. Senkihez nem lehet hasonlítani. Idén mindenki Cristiano Ronaldoról beszél, pedig Messi az, akiről érdemes többet beszélni. Ugyan Ronaldo sem rossz játékos, csapattársak vagyunk a portugál válogatottban, csodálatos játékos. Viszont Messi bármikor képes a jó játékra és nem csak akkor, amikor kedve szottyan focizni, ellentétben másokkal.”
DECO
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.02.21. 12:17:11

Kép



"Barça, ma nem leszel egyedül"
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2007.02.21. 12:13:48

Merx-nek: Sylvinho nem tagja a keretnek (és Edmilka sem). A BL-ben Belletti, Motta és Gio is szokott játszani. Sztem Belletti kezd majd jobbon.

Sztem nem fogunk nekik rontani, mert itt a bekapott gól végzetes lehet (a Pool nem Bréma kaliberű csapat). Én inkább sokpasszos réskeresésre számítok és betömörülő Poolra. Szóval több segítség lenne Messi frissen a fáradó benga védők között. Gondoljatok bele, h középen Guddyval brusztolnak 60 percen át, aztán megjelenik közöttük egy gömbvillám, akit szemmel sem tudnak követni :). Sztem hatásosabb lenne, mintha egy esetleges 0:0 nál a "félelmetes" Gyula váltaná Messit.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.21. 12:12:05

sztem guddy kezdése megkérdőjelezhetetlen! ismeri az angol ligát és erősebb/magasabb is mint a nyúl. a pool védők nem igazán fognak hátul szerénykedni... :?
a védelemben meg remélem gio kezd és zambrotta lesz a jobb bekk, mert oleguertől ments meg uram minket...
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.02.21. 11:55:22

én kezdőbe tenném mindenféleképpen a Kicsit!

bevonulnak a csapatok, 100000 ordítozó néző, esetleg élőkép, hatalmas stadion. okés, nekik is van hasonló az Anfielden, de egy kicsit azért igazán megszeppenhetnének az elején.

gólt kell szerezni minnél hamarabb és ehhez kell Messi!
Rijkaard 60.perc tájékán szokott cserélni, viszont, ha addig nem történik semmi, akkor félóra nem hiszem, hogy elég lenne.

GÓLT KELL RÚGNI az elején, legalább egyet és akkor kénytelen lesz támadni a 'Pool is.

egyébként az összes sajtó tegnap azzal volt tele tegnap. hogy
Dia del Messi! és Ronnie is jó lesz, érzem.

update:a mai lapokban : "La noche de LEO"

FORCA!
Avatar
merx
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.08.23. 16:24:13

2007.02.21. 11:41:19

motta meg edmilson smmit nem ér a magasságával mert pl motta emberfogásra képtelen még egy 150 cm-es playa is elfejelné a labdát előle
-------------------VV-------------------
zambrotta--puyol--thuram--sylvinho
---------------márquez----------------
----------xavi----------deco-----------
---messi------------------rondlinho---
-------------gudjohnsen---------------



KÁBÉ
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2007.02.21. 11:33:27

Ha Motta és Gudjohnsen kezdő, akkor nálam Rijkaard megint lejjebb ássa magát egy szinttel...
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.02.21. 11:29:41

Szerintem is az izlandi fog kezdeni, minden erről árulokodik. Még talán racionálisnak is tűnik Saviola padoztatása, csakhát én is őt szeretném inkább Aggerék között ficánkolni látni.

Edmilsont hagyjuk már a francba... Kezdjen csak Thuram, még ha nem is bírja végig a 90 percet, az ő rutinjával és helyezkedésével (fejjátékával, amire szükség lesz) meg tudná oldani a feladatot. Még fél lábbal is sokkal jobb védő, mint Edmilson volt fénykorában. Ha pedig Thuram papa nem bírná végig, akkor beállhatna helyette Gio. Márquez vissza Puyol mellé, és Broki játzshatna vkp-t. Akárhányszor kapott szerepet a középpályán ebben az idényben, mindig bizonyított. Jóllehet ezek a meccsek általában alacsonyabb osztályú ellenfelek ellen voltak a kupában, de mindig a csapat egyik legjobbja volt.

Viszont egy dolog szól Motta (vagy Edmilson mellett), hogy ő(k) a keret legmagasabb játékosai közé tartoznak, akikre mindenképp szükség lesz a szögletek és szabadrúgások kivédekezésénél.

Szerintem a következő kezdő várható:

VV
Oleguer - Puyol - Márquez - Zambrotta
Motta
Deco - Iniesta
Messi - Gudjohnsen - Ronaldinho
robag
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2007.02.13. 08:27:53
Tartózkodási hely: a penge élén

2007.02.21. 11:22:42

Az én kezdőm:
Belletti----Marquez---Puyol-----Zambrotta

Motta

Iniesta-----------------Xavi

Messi------- Guddy----------Roni


Messi azért mert az elején el kellene dönteni a meccset, guddy pedig a pl múltja és alkata miatt! vkp-ra Motta az ideális ( ezen a meccsen ), és belletti gyorsasága nélkülözhetetlen lesz! Oleguer max. sérülés esetén.
".. Te csak játszod az istent, de nem lehetsz az, mert isten mindenkit szeret, nem igaz?!.."
Válasz küldése