Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.13. 05:49:35

Nem lenne itt semmi gond, csak éppen teljesen igaza van Iniestának. Ez a csapat mentálisan nincs a Bl szintjén. E szempontból is építeni kell, mert egyetlen bekapott gól szétzilálja fejben a fél brigádot. Ezt a közepes Intert még a Valverde féle Barca is simán, különösebb gond nélkül tette volna zsebre. Egy sikeres bajnoki szezon sokat dobna-pont úgy, mint 2005-ben.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.10.13. 00:40:55

FCBsteve írta:
2022.10.13. 00:33:34
Pique, Busi, EG 2x = 3 bekapott gól... Szomorú...
Nem tudom, védőket miért nem tanítják meg arra, hogy visszaFUSSANAK, ha akció van, ne a kezüket emelgessék és kocogjanak - lásd EG a 3. gólnál...

Pozitív, hogy nagyon küzdött a csapat...
A szimbolikus történések meccse volt, ahogyan a cserék is, de meg kell jegyezni, hogy a védelem az kényszerből állt így össze csak. A középpálya már más kérdés. Meglátjuk, lesznek-e változások.
Mindenesetre Kessiével kezdeni kellene valamit, ha már itt van.
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.10.13. 00:33:34

Pique, Busi, EG 2x = 3 bekapott gól... Szomorú...
Nem tudom, védőket miért nem tanítják meg arra, hogy visszaFUSSANAK, ha akció van, ne a kezüket emelgessék és kocogjanak - lásd EG a 3. gólnál...

Pozitív, hogy nagyon küzdött a csapat...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.13. 00:26:53

Szerintem egyebkent nem, ha mar felmerult a kerdes. Sztem nem jok erre a szintre. De ezek azert elegge kenyszeru valasztasok voltak… konkretan ebbol a vedo negyesbol senki nem lehetne a legeslegjobb 11unk tagja, egyszeruen kidoltek a kozepso vedoink, a szelsokre meg nem maradt penz nyaron. Frenkie is nyilvan lelepi mar Busit, de most ter vissza serulesbol, en ebbe a sajat hatalmas szakedzoi es sportorvosi tudasommal nem szolnek bele, ok tudjak h kell menedzselni a serultek visszaepiteset.

Es hat Raphi meg egy nagy kerdojel, azert o is egy veszmegoldas volt arra az esetre, ha Dembele elment volna, es ot meg eppen ki tudtuk fizetni. De egyaltalan nem biztos, hogy o kezdo lesz majd, amikor mar realis megcelozni pl egy ilyen csoportnak az elso helyet is.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
dannz
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2020.09.12. 18:59:09

2022.10.13. 00:25:50

Véleményem szerint az egyéni hibákon kívül, a legnagyobb gond, hogy nem cserélt Xavi a 60. perc körül.
A 2. gól előtt mondogattam, mikor már kb. harmadszorra futott át az Inter az egész középpályánkon 5 percen belül, hogy FdJ, Kessie cserék jöhetnének, mert ebből gólt fogunk kapni... Nagyon hiányzott a "fizikalitás". Látom, csak Ansu áll várva a cserére.. Pár perc múlva jött is az Inter gól(Igaz Busi hibájából, de egyértelműen kontráztak minket nehézség nélkül). Szerintem kritikus hiba ez, mivel Xavi letámadós játékát a középpályánk nem nagyon bírja a 2. félidőbe top csapatok ellen. Az én szememben egyértelmű volt, hogy frissíteni kellett volna. Van 1 teljesen jó játékosunk erre a szerepre (Kessie), és nem használjuk amikor a legnagyobb szükségünk van rá. A cserék későn jöttek szerintem.
A többibe nem mennék bele.. ezt a meccset nyerni kellett volna
Barcelona 2005 óta! <3
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2022.10.13. 00:20:32

Biztos,hogy jok ezek a jatekosok erre a szintre?!
Attol felek ezzel a kerettel nem leszunk tenyezok kb soha,most mar a tovabbjutas sem megy.Van par minosegi jatekosunk,de szvsz a keret legtobb jatekosa gyenge,persze bele lehet magyarazni,hogy Gavi milyen aranyosan passzol oldalra vagy Rapfinha 10meccsebol ma volt az egyetlen ertelmes megmozdulasa…allandoan megy a hitegetes minden szezon elott es egyre lejjebb sullyedunk, ott nem veszik eszre,hogy nem jo az irany?!szo szerint elszaladt mellettunk a nemzetkozi mezony
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2022.10.13. 00:08:58

sansz írta:
2022.10.12. 23:40:35
Zsolti írta:
2022.10.12. 23:15:13
Ha kiesnek a csoportbol, akkor arra egyszeruen nincs magyarazat, se serultek, se biroi dontesek se semmi.
Xavira nagy a kabat, vele a budos eletbe nem lesz tenyezo a csapat europaban! Bosszanto, mert a keret az jo..
Én Xavit sokat kritizálom, közepes, gyengécske, sok hibával. A kerethez képest gyengék vagyunk, a bajnokságban elég sok szerencsénk volt,hogy elsők vagyunk.
Viszont nem értek egyet,hogy Xavival ne lennénk tényezők, csak éppen az építkezést és fejlesztést nem lehet vásárlásokkal lespórolni,ahogy Laportával együtt hitték.
Semmivel nem állnánk rosszabbul a BLben,ha nincs Lewa és a perceit mondjuk Fati kapja.

Én Xavival sem látom sötétnek a jövőt, csak kell az az idő,amire beletanul ő is. Remélem a pofonból tanulunk 3s nyáron nem repülünk rá Mbappera.. ide olcsó igazolások, csiszolatlan gyémántok felfedezése és tudatos építkezés kell.
Olcsó igazolàsok? Ez most komoly? Sose voltunk arról híresek! Laporta azt tette amit tennie kellett rendbe rakta a csapatot, mert ha nem teszi azt amit… most a 3. Ligában dekkolnánk!( nem nagyok Laporta fan, de neki ehhez semmi köze sztem) Azt csinálta amit Xavi kért és egy erős keretet tett a keze alà amibe Xavi bicskája beletört! Fontos meccseken nem nagy edzők is felé nőttek taktikailag! Ha szerinted tudatos építéssel lenne esélyünk hát… egyrészt nem az a klub vagyunk ahol erre van idő( és sztem soha nem is leszünk azok!) ide rögtön eredmèny kell, de nem ezzel taktikával amit màr 6 éve rongyosra szívattak! Busi Pedri ès Gavi az ilyen meccseken nem kéne, h együtt játszon, de akármit is írunk vagy írok úgy sincs semmi èrtelme, mert Az edző dönt
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2022.10.12. 23:52:54

Mivel az Inter-Plzen elobb kezdodik mint a mienk a Bayern ellen,nehogy megint belefussunk a kesbe az eredmeny tudataban..
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2022.10.12. 23:49:20

Lewa kommentem visszavonom, Ő hozta ma az Xet meg Stéga, kár, hogy egy marék szrt nem ér

egy szégyen volt ez ma megint, a 7. olasz csapattól nyelünk otthon 3 gólt, vicc

mondjuk, amíg buszkeccek, robertok meg pikék még a csapat közelében vannak, ne is várjunk csodát, kódolva van a blama

eg-ről szót sem ejtek, ft haverjával nem véletlenül voltak kukázva a cityben, mindkettő a 0-val egyenlő

sajnos Xavi is megingott a szememben, feltüzelnie sikerült a csapatot, de nulla tudatosság van a játékunkban

a legnagyobb para, hogy az ez az EL-hez is kevés lesz

ég a pofám totál
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2022.10.12. 23:47:17

Rdinho10 írta:
2022.10.12. 23:45:36
Milyen gyemant?! Ott ul a padon szerencsetlen De Jong is.hagyjuk mar ezt az epitkezest,mas csapat rendbe tudja szedni magat 1nyar alatt?!Mi meg 2015ota nem.Erre mar nincs kifogas,foleg egy ilyen nyar utan
Pep anno mit varázsolt egy nyár alatt.
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2022.10.12. 23:45:36

Milyen gyemant?! Ott ul a padon szerencsetlen De Jong is.hagyjuk mar ezt az epitkezest,mas csapat rendbe tudja szedni magat 1nyar alatt?!Mi meg 2015ota nem.Erre mar nincs kifogas,foleg egy ilyen nyar utan
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2022.10.12. 23:43:14

Az utolsó fordulóra szerintem hozzunk fel a B-ből védőket, hátha....
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.10.12. 23:42:21

Sok összetevős ez az egyenlet, van benne Lewa kihagyott ziccerek a bayern ellen, be nem fújt tizik és hibás var döntések amelyek pontokat jelentettek, és van ott ismét egy rohadék válogatott szünet ahol -3 védő, formahanyatlás és folytathatjuk a jelzőkkel teli sort. Összességében nekem 2 tényező van, ami mindent elmond: Buszkec <De Jong, Piqué < Koundé-Araujo... A fontos mérkőzéseken elkell felejteni, hogy 18 & 35 éves kp-el próbálunk neki menni az eredménynek, De Jong játékát öröm volt nézni, labdakihozatal, szeme volt minden lasztinak, addig Buszkec TS fele cselez hátra, vagy az internek ad gólpasszt. Ahogy elfelejtette Xavi Jordi Albát, úgy el lehet ezt a két ikont is.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.12. 23:41:42

Az egyik, ha nem a legizgalmasabb, legnagyobb hangulatu meccs amin valaha jártam. Kár, hogy igy alakult.

Mindharom meccs, amin pontot vesztettunk, igy ez a mai is egeszen maskent nezett ki szamomra, mint a korabbi evek lebogesei. Egeszen maskepp.
Ez a csapt keszulofelben van, es ennyi jott ki most ebbol. Ahogy Xavi is meg csak keszuloben van. Ne feledjuk, hogy nem akart o meg idejonni, csak kozben raomlott a haz a csapatra. Nem volt szerencsenk se a csoporttal, se konkretan a sorsdonto meccseken, meg kell emeszteni. A fiatalokat feltem kicsit, segiteni kell feldolgozni nekik.. Pedri es Garcia sztem kb sirva jottek le a palyarol, amennyire lattam, te a cserepadunk is a foldon szenvedve nezte vegig az utolso tiz percet, nem birtak megmaradni egy helyben. De sztem nekunk szurkoloknak picit tul kell latni azon, h a legrosszabb forgatokonyv jott eredmenyek szintjen, es elfogadni azt amit kaptunk: egy sokkal biztatobb es eloremutatobb jatekot, eddig. Fontos, hogy ezt ugy ertsetek, ahogy gondolom, hangsulyozom kulon, hogy ez egy relativ, viszonylagos ertekeles reszemrol. Az elmult 4-5 evhez kepest.

Konkretan a mai jateknal csak felve mennek bele szemelyi elemzesekbe, mert neha nehez volt megallapitani hogy ki csinalta eppen ami tortent, lassitasok meg ugye nincsenek. De csapat szinten szerintem pont megvolt az, amirol azt gondoltam elozetesen, hogy valahogy el kellene erni: veszelyesek voltunk kapura, beszoritottuk oket, szepen es kitartoan tamadtunk. Sajnos a vedelem gyengebb labakon allt, en azt gondolom, hogy ha meglett volna Kounde es Araujo, meg is ugrottuk volna ezt a meccset es ezt a csoportot. Pont az hianyzott csak igazan, hogy hatul stabilabbak lehessunk.

Ez van, matematikai eselyunk maradt csak, sztem jo lesz nekunk az EL a bajnoksag melle, felepiteni a csapat onbizalmat es uj identitasat.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2022.10.12. 23:41:18

Valahogy nem tudok dühös lenni (azt leszámítva hogy potenciális 60000 Ft-os nyereménytől estem el az X miatt), ez a történet abban a pillanatban meg volt pecsételve, hogy Araujo és Koundé is kidőlt. Xavi maximum azért felelős, hogy még mindig erőlteti Busquetset, mikor teljesen nyilvánvaló, hogy FDJ KATEGÓRIÁKKAL magasabb szintet képvisel. Ha ma nem Piké, Busi és EG szerencsétlenkedését kell nézni, ez sima 3 pont lett volna. A játékvezetést (ez főleg az előző meccsre érvényes) már meg sem említem, komolytalan szintet képviselnek a bírók a mai topfutballban.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.10.12. 23:40:48

A védelmet hagyjuk, ez egy teljesen kényszerű felállás volt.
A középpályát össze kell rakni frenkievel és Kessiét be kell építeni, meg kell találni a helyét
Ez a keret tavaszra - Koundé, Araujo, Christensen felépülésével - 3-4-3 felállásban adja magát.
Pedri-Frenkie-Kessié-Gavi középpályát erőltetném, elöl rendben vagyunk.
Meglátjuk, innentől kezdve szinte van egy teljes szezonunk összeérni.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.10.12. 23:40:35

Zsolti írta:
2022.10.12. 23:15:13
Ha kiesnek a csoportbol, akkor arra egyszeruen nincs magyarazat, se serultek, se biroi dontesek se semmi.
Xavira nagy a kabat, vele a budos eletbe nem lesz tenyezo a csapat europaban! Bosszanto, mert a keret az jo..
Én Xavit sokat kritizálom, közepes, gyengécske, sok hibával. A kerethez képest gyengék vagyunk, a bajnokságban elég sok szerencsénk volt,hogy elsők vagyunk.
Viszont nem értek egyet,hogy Xavival ne lennénk tényezők, csak éppen az építkezést és fejlesztést nem lehet vásárlásokkal lespórolni,ahogy Laportával együtt hitték.
Semmivel nem állnánk rosszabbul a BLben,ha nincs Lewa és a perceit mondjuk Fati kapja.

Én Xavival sem látom sötétnek a jövőt, csak kell az az idő,amire beletanul ő is. Remélem a pofonból tanulunk 3s nyáron nem repülünk rá Mbappera.. ide olcsó igazolások, csiszolatlan gyémántok felfedezése és tudatos építkezés kell.
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2022.10.12. 23:37:06

Szep volt,sokat ert,h minden edzo lenyilatkozta,h jo csapat vagyunk ,latjuk mennyire…egy [auto_cenzúra] inter ellen nem tudunk nyerni es hiaba a vedelmi hibak,ha Raphinha belovi az 1.felidobe 2vel megyunk…
Es ebbe meg az a szanalmasabb,hogy az El-be is jonni fog egy dinamikus,focizni tudo,harcos csapat es megcsapkodnak megint.
Elorefele senki nem mer passzolni,megy az oldalpassz-beadas kombo,1v1 ellenit mar meg sem emlitem aaa hagyjuk is..
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.12. 23:35:33

Nincs mese Xavit ki kell rúgni,ha nem mond le önként ilyen blama után, persze csak miután beszálmolt szóban és írásban! Nem ide való, mindenkit megkapott, folyamatosan lemeccselik, semmi előrelépés! Jöjjön a, oh wait
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2022.10.12. 23:34:42

Fejben nagyon távol áll ez a csapat az európai elittől. Egy nem túl veretes olasz csapt ellen sem bírja. Első kapott gólt után egy Bayern még kettőt vert volna 2 perc alatt. Nem gondoltam volna, hogy ilyen Roma féle meccsek alá tudunk még menni, de kétszer egymás után kiesni a csoportból vér ciki.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.12. 23:29:07

sansz írta:
2022.10.12. 23:24:46

De miért gondolod ezt? Az Inter jobb helyzetben van, de azért nem olyan sokkal. A Barca az életéért fog küzdeni, az elmúlt évek legrosszabbul játszó Bayern pedig már továbbjutó, a játékosok már fejben a VBn vannak,ami mindjárt kezdődik.

A Plzen hullagyenge csapat, ez oké, de az Inter a bajnokságban is benyelt négy vereséget,ha van csapat,ami gyenge csapat ellen tud botlani, az az Inter.
Bőven van itt lehetőség, persze az tény,hogy már nem a mi kezünkben van a lehetőség.
Azért otthon, felfokozott hangulatban nem lesz atomtudomány agyonverni a biztos kieső Plzent nekik ha a tét a biztos továbbjutás. El tudom képzelni milyen hangulat fog ott uralkodni hogy egy ilyen csoportból biztos továbbjutók lehetnek.


Csak aztán nehogy túlságosan kiszurkoljuk a Plzent, mert ha megvernék az Intert, mi kikapnánk a Bayern ellen akkor náluk játszhatnánk ellenük ki-ki meccset az utolsó helyért :mrgreen:

Amúgy érdemes megnézni az Inter lélektanát: Pár perc áramszünet után pontosan tudták mit kell játszaniuk, készültek erre és nagyon hamar meg is lett az eredménye.
Sajnos a gól után mégha nyomtunk is nem akkora elánnal, inkább a szünetre készültünk ami nagy hiba, egy RM bekotorta volna pillanatok alatt a másodikat is mint ahogy fordított a City ellen 2 perc alatt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2022.10.12. 23:34:45-kor.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.12. 23:25:43

MessiNeymarSuarez írta:
2022.10.12. 23:13:49
Erre sajnos nincsenek szavak, ha valaki azt mondja hogy a Bayern elleni első félidei Barca nem lesz ott a kieséses szakaszban az kb lehetetlennek tűnik.

Le merem fogadni hogy Bartoék valami fekete mágiát alkalmaztak a 6-1 előtt ami azóta is visszaüt. Valahogy ha BL-ről van szó mindig összejön nekünk a baleszerencse-lúzerség, vagy ha nem is csak mi hagyunk ki mindent, akkor a bíró nyúl bele hatalmas baklövésekkel a meccsbe.(Mennyire más lenne most a helyzet Dembele tizijével, vagy ha Pedri gólját/tizit megadják az első meccsen...)

Most meg ilyen sorsdöntő meccseken miközben tizenéve nem látott minőségben igazoltunk a védelembe, megint a kabaré sorral kell felállnunk..Egy Araujo-Koundé kettőssel 99% hogy nem egyenlítenek így ki.
Normális bírókkal sima továbbjutás. Ha csak 1 védőnk marad, ha csak 1 Christensen akár, megvan a továbbjutás. Ha Lewy nem a 4. meccs 80. percére érkezik meg, megvan a továbbjutás. Ha Raphinha 3 centis melléjei közül egy beesik, megvan a továbbjutás. Ha Piqué, aki amúgy meccsek óta tök jól játszik, nem követ el egy akkora hibát, mint tavaly valamikor EG a lesreállításos bohózattal megvan a továbbjutás.

Xavi szerintem zokog valahol dühében. Szédszedtünk egy BM-et, szédszedtünk egy Intert, 1 pont. Mit tudna ő csinálni azon túl, hogy felrak egy olyan csapatot, amelyik helyzetek millióit dolgozza ki? Mit tudna tenni az ellen, hogy mindegyik játékosunk be van oltva gól ellen, vagy hogy Piqué integet egyet védekezés helyet??? Ezt a tehetetlen dühöt amit most érezhet, nem irigylem tőle. Pedig úgy feltüzelte őket, ahogy évek óta senki...
Kb csak az új csodavédőt lehetett volna bedobni Piqué helyett, de hát az elég durva húzás lett volna.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.10.12. 23:24:46

MatyiG írta:
2022.10.12. 20:56:11

X esetén lefőtt nekünk.
De miért gondolod ezt? Az Inter jobb helyzetben van, de azért nem olyan sokkal. A Barca az életéért fog küzdeni, az elmúlt évek legrosszabbul játszó Bayern pedig már továbbjutó, a játékosok már fejben a VBn vannak,ami mindjárt kezdődik.

A Plzen hullagyenge csapat, ez oké, de az Inter a bajnokságban is benyelt négy vereséget,ha van csapat,ami gyenge csapat ellen tud botlani, az az Inter.
Bőven van itt lehetőség, persze az tény,hogy már nem a mi kezünkben van a lehetőség.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.12. 23:21:52

Ezért a meccsért nem tudok haragudni a csapatra, mentek, nem jött össze. 3 gólt hazai pályán nem szabad kapni. Csapatjáték, de mindkét középhátvédünkről gólt kaptunk,ráadásul az első demoralizáló volt. Nem maradt más, mint a szép búcsú a bl-től, az el-be meg ilyen sérülés hullám esetén lehetne próbálgatni a fiatalokat mondjuk Piké helyett.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2022.10.12. 23:19:05

Igazi amatőr csapat voltunk. Kegyetlen hajtás, rég nem láttam ilyet, de kapu előtt pontatlanok és durva védelmi hibák. Látszik az összeszokatlanság, meghát a Pique-Busi sor lassssssú, Eric meg béndzsa. Rögzített helyzetből nulla veszély. Ennyi volt ebben, kivéve, ha Xavi már 60. perc körül meglépi a cserét, mert a második félődebn elég hamar kiderült, hogy már nem nyomjuk le őket erőből.
TER STEGEN hibátlan, nélküle csak legyintgethetnénk.
Válasz küldése