Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Fejo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2005.07.15. 23:40:28
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.22. 17:01:59

Off!
H.Atesz írta: Elmondom nektem,hogy mi nyomja nekem a lelkemet.
Emlékezzünk csak vissza a régi Barca időkre,mikor nagyon nem ment a szekér.
Hányan voltunk,akik a Barcelnának szurkoltak???Sztem nem sokan csinálták meg amit én,hogy az egész meccset végigszurkoltam a TV előtt ugrálva,pedig csak 6.-ak lettünk a bajnokságban.
Nem furcsa azóta ez a létszámnövekedés?Amióta BL-t nyertünk mindenki nagy Barca drukker,de olyan nagy,hogy a 3 évvel ezelőtti csapatból 1 nevet se tudna mondani...szánalmasak.
Nekem volt egy haverom,aki mindennek elmondta a csapatot és Realos mezekbe sétált,de azóta azt a mezt lecserélte egy gránátvörös kékre.Hova lett az a gyűlölet a csapat iránt?
Nem tudom elviselni,azt,hogy a legtöbb ember annak a csapatnak szurkol,amelyik éppen a legjobb.
Ezért választottam egy másik csapatot a Barca mellé,vagyis elé,a Liverpoolt,mert a Poolt amúgy is szerettem + szimpatikusak is voltak,de nem annyira szerettem,mint a Barcát,most meg már jobban.
Nem hiszem,hogy sokan elolvassátok,mert kicsit hosszúlett és lehet,hogy kiutáltok,de ez engem nagyon bánt,mert régen azt hittem,hogy egyedül vagyok,most meg...
Sosem értettem, hogy egy igazi szurkoló hogyan tud identitást váltani és hirtelen egy másik csapatnak szurkolni?
Nem tud olyan dolog történni, hogy én a Real Madridon kívül/helyett más csapatnak legyek a szurkolója (csupa nagybetűvel SZURKOLÓ)!
Madridista voltam, vagyok és leszek is amíg élek, de persze ugyan ez igaz a valódi Barca, Milan, MU, stb szurkolókra is.
On!
Kép
Dagoth ur
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2006.02.27. 20:56:39

2007.02.22. 16:59:36

Én is nagyon el vagyok keseredve,de még látok esélyt a továbbjutásra.
Tudom,hogy nehéz lesz az Anfield Road-on,de nem lehetetlen :!:
Tavaly a Benfica is elverte őket otthon 0-2-re úgyhogy fel a fejjel fiúk.
Össze kell szedni magunkat és meglepetést okoz6unk.

Forca Barca!!!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.02.22. 16:55:52

H.Atesznek üzenem: attól, h vki kb. egy éve ír a barca honlapra véleményt, az nem azt jelenti, h azóta lett szurkolója ennek a csapatnak. Sokszor leírtam már, de neked is elmondom - 21 éve, a sevillai bek-döntő óta szurkolok a kék-gránátvörös alakulatnak, máig ideges vagyok, amikor magam előtt látom, ahogy Alexanco, Pichi Alonso, Marcos Alonso kihagyja a 11-est, és ahogy Urruticoetxea megfogja Bölöni büntetőjét. Emlékszem az 1992-es bek-finálé 112. percére, ahogy Koeman bevarrja azt a szabadrúgást, még most isborsódziki a hátam. Folytassam? Már ezerszer mondtam, de ismétlem: tisztességtelen dolog egymás elkötelezettségét kétsgbe vonni, nem ismerjük annyira egymást, nem tudjuk ki, mióta drukkol a csapatnak. De ha megkérdezed, megmondom, hogy pl. a 2000/01-es szezonban a csoportmeccseken, kik és mikor rúgták a gólokat, vagy hogy az 1990-es spanyol kupa finálén, hogy álltunk fel.
Más. A VV fejét követelők előbb gondolkodjanak, mielőtt véleményt mondanak. Én továbbra is a csapat legbiztosabb pontjának tartom valdést, az idén ő nyújtja a legkiegyensúlyozottabb formát. Ilyen a kapussors: a Racing ellen megfogott egy büntit, a sociedad ellen a 94. percben a jobb felsőből kitornászta Kovacsevics fejesét, az 5. percben a valencia ellen megfogta villa 100%-os ziccerét. Most hibázott, amikor bellamy fejesét fogni akarta, nem pedig szimplán kiütötte. De! Ettpl még igenis Barca-szintű kapus, és nagyszerű csapatember.
Rijkaard. Újra felerősödtek bennem azok a gondolatok, h Frankie képtelen felrázni már a csapatot, képtelen megújulni, ezért váltani kellene. Még talán idejében lennénk a bajnokságot illetően, mert a bl elúszott. Viszont a bajnokságban most jönnek a kulcsfontosságú meccsek: sevilla, margit, la coruna, villarreal, zaragoza - ezek kemény meccsek, és ilyen f.s taktikával bukta lesz. Hibáztatom Frankie-t a szőke veszedelem leigazolásáért, mert őt Rijkaard kérésére hozták ide: a bajnokságban 5, azaz öt gólt lőtt az elsőszámú csatár, Eto'o 4 meccsen 4-et vágott, Saviola is 5 gólos - de mennyi játéklehetőséggel. Aztán ott van Giuly, Edmilson - őket a nyáron el kellett volna zavarni a búsba. Ezquerro dettó - minek van itt, mikor még csereként sem számít rá. Én elismerem az eredményeit az elmúlt 3 idényben, de ez szép volt, jó volt - ebből megélni nem lehet. Mert oké, hogy minden csapat esetében a felfutás után törvényszerűen jön egy kis visszaesés, de most! Ebben az idényben a tavalyi Barca kb. 15 ponttal vezetné a tabellát, ilyen alacsony színvonalú spanyol bajnokságot már régen nem láttam. Erre tessék: még a La Liga is veszélyben van, madridban pedig röhögnek rajtunk.
Na, már megint kumma hosszú lettem.
H.Atesz
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2006.09.28. 15:37:52
Tartózkodási hely: Győr/Anfield Road

2007.02.22. 16:49:50

Vito írta:OFF:
akinek ennyit jelent az állítólag kedvenc csapata (Barça) iránti rajongás, az
jobban teszi, ha befogja a száját és nem mást állít a falhoz.
beégtél.
mennyé' az Anfield Roadra énekelni:
"You'll Never Walk Alone"

a témát ezzel le is zárhatjuk
ON
Hol itt az égés?
Amit írtam vállalom.A Poolt már régóta szeretem,deh régebben még a Barcát jobban kedveltem.Azóta minden megváltozott.Most már csak a Pool maradt.Hol itt a gond?
Megmagyaráztam,h is miért szánalmas a Barça...
Amúgy csak egy kérdést kérdeznék tőled.Téged nem idegesít az,h egy olyan gyerek,aki drukkol a csapatnak 1 hónapja,az a gyerkőc nagyobb szurkernak tartja magát,mint te?
Utálom azokat,akik váltogatják a csapatukat.Rühellem a divatdrukkereket...
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2007.02.22. 16:39:43

barcacoco írta:Valdez megint megmutatta hogy mire(nem)képes!egyszer már írtam, sztem nem barca szintű kapus!!!!!!!!!!!!!
nem nagyon értek veled együtt mi, hogy nem barca szintű kapus :?: :evil: ebben az évben elöszőr hibázik és te máris lököd a dumát, hogy nem barca szintű kapus :evil: Hát felvagyok dúva mint egy hálószoba mátrác házkutatás után :evil:
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2007.02.22. 16:28:28

Ádám02 írta:
barcacoco írta:Valdez megint megmutatta hogy mire(nem)képes!egyszer már írtam, sztem nem barca szintű kapus!!!!!!!!!!!!!

Hát ebben teljesen igazad van csak az a gáz hogy ki az????nah mondjon valaki egy kapust aki jó is meg ide is jönne hát nem nagyon van...akkor meg meg kell Valdezzel elégedni én sem örülök neki hogy még itt van de el kell fogadni!!!
tényleg csinál marhaságokat,de ha valaki minden meccsen bravúrokat csinálna,és egy potyagólt kapna,szidnátok hogy nem Barca szintű kapus...
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2007.02.22. 16:26:47

sztem még bármi történhet nem kell temetni a csapatot összekapják magukat :P meg mégegycer nem leszünk ilyen szerencsétlenek :evil: VISCA EL BARCA :!:
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2007.02.22. 16:26:41

Bacsy írta:Hiányzik Henk Ten Cate :( Egyébként szerintem sem kell Rijkardot elküldeni, majd csak kijövünk ebből a hullámvölgyből...Meglehetősen csalódott vagyok :evil:
mindenki henket hiányolja. de honnan a bús fenéből gondoljátok,hogy vele megváltódna a világ?
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.02.22. 16:22:35

Először nem tíz éves vagyok különösebben Ronaldihót se szeretem de ehez nem fűzök többet.
Még egy hiba szerintem:kevés a közppályás.
Mondjuk én örülnék a helyedbe hogy vannak fiatal drukkerek és nem csak Ronaldinhót hanem magát az egész csapatot szeretem és azt hiszed hogy fiatal vagyok és csak divatdrukker vagyok de ebben nagyon tévedsz mivel mióta az eszemet tudom a Barca a kedvenc csapatm.
(Amugy nincs Ronaldinhós mezem csak Valdes-es :) )
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.02.22. 16:22:20

OFF:
H.Atesz írta: Nah xaal:Sztem elég bizakodóan látjátok a dolgokat,de nehogy megint pofáraesés legyen belőle. :wink: Eléggé lebecsülitek a Liverpoolt és nem tudjátok,hogy milyen az Anfielden játszani.

Nah deh nem azért jöttem fel,h teljesen bealázzam a csapatot,hanem azért,h minden egyes 10 éves friss "drukker"nek,akik csak azért veszik fel a Barcás Ronaldinhos mezt,mert még a csapból is ez a 2 szó folyik,nah az ilyenek pofájába beleröhögjek,amit fórumon keresztül megtennék és talán így magukba néznek majd az izetlenek...

Meg még annyit szeretnék mondani,h ha esetleg majd megint annyian lennétek,mint régen,akkor ígérem újból találkozhattok velem(deh azért ti ne ígérjetek semmit,mert abból csak megszegés lenne :roll: )...Addig is nálam marad a szánalom a csapat iránt...
Egyébként nem minden fórumozóról vagyok ilyen véleménnyel,mert tudom,h vannak itt még a régi időkből.Enrique-ékkel találkozunk majd kicsit később. :wink:


nem kellesz Te ide kisfiam.
én viszont hadd idézzek Tőled egy ide kapcsolódó hsz-t a nem is olyan régmúltból, csak hogy világos legyen mindenkinek, hogy a grál lovagunk milyen szempont alapján választ csapatot:



H.Atesz írta: Elmondom nektem,hogy mi nyomja nekem a lelkemet.
Emlékezzünk csak vissza a régi Barca időkre,mikor nagyon nem ment a szekér.
Hányan voltunk,akik a Barcelnának szurkoltak???Sztem nem sokan csinálták meg amit én,hogy az egész meccset végigszurkoltam a TV előtt ugrálva,pedig csak 6.-ak lettünk a bajnokságban.
Nem furcsa azóta ez a létszámnövekedés?Amióta BL-t nyertünk mindenki nagy Barca drukker,de olyan nagy,hogy a 3 évvel ezelőtti csapatból 1 nevet se tudna mondani...szánalmasak.
Nekem volt egy haverom,aki mindennek elmondta a csapatot és Realos mezekbe sétált,de azóta azt a mezt lecserélte egy gránátvörös kékre.Hova lett az a gyűlölet a csapat iránt?
Nem tudom elviselni,azt,hogy a legtöbb ember annak a csapatnak szurkol,amelyik éppen a legjobb.
Ezért választottam egy másik csapatot a Barca mellé,vagyis elé,a Liverpoolt,mert a Poolt amúgy is szerettem + szimpatikusak is voltak,de nem annyira szerettem,mint a Barcát,most meg már jobban.
Nem hiszem,hogy sokan elolvassátok,mert kicsit hosszúlett és lehet,hogy kiutáltok,de ez engem nagyon bánt,mert régen azt hittem,hogy egyedül vagyok,most meg...
akinek ennyit jelent az állítólag kedvenc csapata (Barça) iránti rajongás, az
jobban teszi, ha befogja a száját és nem mást állít a falhoz.
beégtél.
mennyé' az Anfield Roadra énekelni:
"You'll Never Walk Alone"


a témát ezzel le is zárhatjuk
ON
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vito 2007.02.22. 16:23:27-kor.
H.Atesz
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2006.09.28. 15:37:52
Tartózkodási hely: Győr/Anfield Road

2007.02.22. 16:00:17

Csak egy pár mondat erejéig látogattam el újra hozzátok...
Nah xaal:Sztem elég bizakodóan látjátok a dolgokat,de nehogy megint pofáraesés legyen belőle. :wink: Eléggé lebecsülitek a Liverpoolt és nem tudjátok,hogy milyen az Anfielden játszani.

Nah deh nem azért jöttem fel,h teljesen bealázzam a csapatot,hanem azért,h minden egyes 10 éves friss "drukker"nek,akik csak azért veszik fel a Barcás Ronaldinhos mezt,mert még a csapból is ez a 2 szó folyik,nah az ilyenek pofájába beleröhögjek,amit fórumon keresztül megtennék és talán így magukba néznek majd az izetlenek...

Meg még annyit szeretnék mondani,h ha esetleg majd megint annyian lennétek,mint régen,akkor ígérem újból találkozhattok velem(deh azért ti ne ígérjetek semmit,mert abból csak megszegés lenne :roll: )...Addig is nálam marad a szánalom a csapat iránt...
Egyébként nem minden fórumozóról vagyok ilyen véleménnyel,mert tudom,h vannak itt még a régi időkből.Enrique-ékkel találkozunk majd kicsit később. :wink:
Utálom azokat,akik váltogatják a csapatukat.Rühellem a divatdrukkereket...
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.02.22. 15:59:12

Szerintem rajtunk már csak a CSODA segithet.
Először is:az első félidőben támadó focit játszottunk és rugtunk is gólg(mondjuk ez ilyen csatároktól és középpályásoktól ez elvárható.)

Aztán jött a második félidő:Itt teljesen tehetetlenek voltunk.A Liverpool lemosott a pályáról.Erről az én szerény véleményem az hogy Rijkaard nem túl jó taktikus.Mert Zambrotta és Puyol egy oldalon játszott tehát a bal oldali védelmünk Kurv@ erős a jobb pedig gyengébb.

Amit mondtam az első félidőben támadtunk és lőttünk is gólokat(és itt jön ami felháborit Rijkaard taktikájában mert ez nagyon nem jőn be a barcának)a második féliodőben csak védekeztünk és nem támadtunk!!!
Magyarul a játékunkat a Barca leggyengébb pontjára helyeztük a védelemre és nem értem miért kell védekező focit játszani amikor szemmel látható hogy NEM MEGY na ez a BAJ!!
Hát a másik én magam is kapuskodom (itt szeretném megjegyezni hogy még csak gyerek vagyok de a barca minden mecsét megnézem és állandón a jó taktikán töröm a fejem)mint gyerek de azt még én is tudom hogy Valdes igen nagy hibát követett el.Hát igen az egyéni teljesítmény is szörnyű volt és lélek nélkül játszik a barca ha a szurkolók és vezetőség nem kapja meg amit vár azt hiszem Rijkaard hamar repülni fog a székéből.Komolyan mondom hogy elsirtam magam amikor bekaptuk a második gól a fégén meg nem is folytatom szóva ez az én véleményem(Egy szóval a taktika az ami nagyon de nagyon nem jó)...............
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.02.22. 15:35:47

Jól van emberek. Én tudom hogy ez egy Barcás honlap és itt a Barcáról van szó. De ha azt mondjátok hogy ha ők tudtak itt nyerni akkor mi is tudunk ott nyerni (mondjuk én is ezt mondtam tegnap este :D ) akkor azért azt is említsük meg hogy ha ők idegenben tudtak nyerni akkor otthon meg pláne hogy tudnak nyerni :wink: Én abszolute nem látom optimistán a helyzetet. Nem érzem a csapatban azt az átütő erőt ami megvolt tavaly. Ha úgy játszanánk mint tavaly akkor azt mondanám hogy ki nem sz@rja le hogy kikaptunk 2-1-re? Idegenben úgyis legépeljük őket....De ilyen játékkal............Az én fejemben tegnap kiestünk a BL-ből.....akárki akármit fog rám mondani ezért, mondhattok divatszurkolónak is......Sírtam én már Barca vereség után.....ilyet meg divatszurkolásból nem igen tesz az ember. Itt most nem magamat akartam fényezni csak elmondtam........De végül is azt mondják hogy a remény hal meg utoljára és hogy vannak csodák. Ez így van....reménykedjünk de a realitás talaján maradva...............
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.02.22. 15:28:04

Ordog írta:ilyen [auto_cenzúra] játékot én még nem láttam a Barcától ilyen fontos meccsen :shock:

De azért ne feledjük van még 1 visszavágó!!! Képesek lehetünk nyerni ott!
Na igen, nyerünk. Esetleg továbbjutunk. De ha olyan játékkel jutnánk tovább hogy azt inkább a Pool-nak köszönhetnénk, mintsem Dinho-nak, Rijkaard-nak stb akkor ne menjünk tovább. Márpedig szerintem olyan javulás már ebben az évben nem lesz amivel a Bl csúcsára juthatnánk. Azt pedig nem szeretném látni ahogy a negyeddöntőben a MU vagy az Inter vagy a Lyon úgy verne ki hogy a lábunk sem érné a földet. Ezt nem méregből mondom, de szerintem jobbat tenne most a csapatnak egy kiesés mint egy kínkeserves továbbjutás. Akkor lehet észbekapnának páran és magabiztosan megnyernénk a bajnokságot.
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.02.22. 15:17:56

ilyen [auto_cenzúra] játékot én még nem láttam a Barcától ilyen fontos meccsen :shock:

De azért ne feledjük van még 1 visszavágó!!! Képesek lehetünk nyerni ott!
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2007.02.22. 15:15:29

Na most már én is írok: Teljes mértékben igaza van Vito-nak, G-Jay-nek, illetve Bodinak, Captain-nak. Nagyon jól látjátok a dolgokat. Így ezt nem is ragoznám tovább. Ami viszont Ádámot és barcacoco illetti, télleg rosszul látjátok a dolgokat elmondtam már hogy igazná ezen a meccsen (és nem csak ezen) Valdés, Puyol, és Zambi ért valamit. Az hogy Valdés most egyszer bakizott, benne van, ez a kapussors szerintem, hihetelen védései voltak idén ha jól emlékszem legutóbb 11-est is védett asszem a Racing lehetett. Na szal ne szidjátok Valdés-t nagyon jól teljesít az idényben és hiheteltlen fejlődést mutat. Ja, és ami a folytatást illeti nagyon remélem hogy megrázza magát Ronnie amit szégyenemre mondom nem hiszem de Eto'o visszatérésével még meglehet(nek) a kupa(k). A többi emberkének is meg kéne javulnia ahoz hogy egy jó kis Barcát lássunk az idény végére. Üdv. kovinho
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2007.02.22. 15:13:11

A nagy sírás-rívás közepette csak mindenki azt felejti el, hogy ha Valdes nem csinálja azt az óriási hibát, és Marquez nem követi el érthetetlen hibáját, akkor most 1-0... Én sem szeretem a "ha" kezdetű mondatokat, de most ez olyan két hiba volt... hogy simán elkerülhető lett volna.
Meg kell várni a 2. meccset, majd utána lehet sírni (aki akar).
Előre a TITOlusokért!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.02.22. 14:58:41

Ádám02 írta:
barcacoco írta:Valdez megint megmutatta hogy mire(nem)képes!egyszer már írtam, sztem nem barca szintű kapus!!!!!!!!!!!!!

Hát ebben teljesen igazad van csak az a gáz hogy ki az????nah mondjon valaki egy kapust aki jó is meg ide is jönne hát nem nagyon van...akkor meg meg kell Valdezzel elégedni én sem örülök neki hogy még itt van de el kell fogadni!!!
Hihetetlen rosszul látjátok a dolgokat. Neki köszönhetjük hogy egyáltalán ott vagyunk a spanyol bajnokság esélyesei közt. Mondj nekem egy kapust, vagy embert aki 1 meccsen sem hibázik. Könnyű ráfogni a dolgokat, a kis kedvencekről, Dinho-ról, Deco-ról meg lemosni a dolgokat.
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.02.22. 14:56:31

barcacoco írta:Valdez megint megmutatta hogy mire(nem)képes!egyszer már írtam, sztem nem barca szintű kapus!!!!!!!!!!!!!

Hát ebben teljesen igazad van csak az a gáz hogy ki az????nah mondjon valaki egy kapust aki jó is meg ide is jönne hát nem nagyon van...akkor meg meg kell Valdezzel elégedni én sem örülök neki hogy még itt van de el kell fogadni!!!
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.02.22. 14:52:48

Eddig én nem tartoztam azok közé,akik gyökeres változtatás akartak a csapatban,de egyre inkább kezdek elbizonytalanodni a mostani keretben.

Persze Giuly,Belletti,Oleguer,Ezquerro,Guddy és Edmilson neve eddig is felmerült bennem,hogy velük nem kell komolyabban számolni.
DE,Marquez állandó hibáiból is kezd már elegem lenni,szinte minden 2. meccsen van egy kapitális hibája,amik miatt jobb esetben csak pontot vesztünk,rosszabb esetben meg kiesünk a BL-ből.1-1 után nem lettem volna teljesen kétségbe esve,mivel nagyon bízok Eto'o-ban,de 1-2 után nem sok esély maradt.Mégis mi a francot gondolt annál a fejesnél???El kell felejteni a középhátvédként,vagy vkp vagy good bye.

A középpályánk is teljesen katasztrófális volt,és egyre inkább úgy tűnik,hogy nem csak a "védekező" középpályánk,hanem a támadó is elveszett.
Itt is kellene a vérfrissítés,akármennyire is fájna megválni akárkitől is,ide mindenféleképpen kell egy játékos nyáron,plusz egy vkp is.

A támadó trióban én továbbra is bízom,Messitől túl sokat vártunk tegnap,ha jobban végiggondoljuk az lett volna a csoda,ha jól teljesít,biztos kell neki még egy kis idő,mire a régi lesz.
Eto'o az utolsó reménysugár,hogy nyerjünk idén valamit,remélhetőleg ő felpörgeti majd kicsit a csapatot.

Ronaldinho nehéz kérdés,én még mindig hiszek a feltámadásában.
Viszont abban nem vagyok biztos,hogy ez idén be fog következni.
Idén nyáron nem lesz VB,tehát kipihenheti magát,és most az alapozáson is részt vehet teljes egészében,szóval ősszel teljesen rendben lesz sztem,kérdés hogy szezon közben meg tud-e még újulni.Nagy szükség lenne rá.

Sokan követelik Rijkaard fejét,a tegnapi meccs után már én is gondolkoztam ezen a lehetőségen.Minden csapat ugyanazzal a taktikával lép pályára ellenünk,viszont semmit nem tudunk kitalálni ellene.Az más kérdés,hogy ha a húzóembereknek menne a játék,akkor a mostani taktikánkkal is nyernénk.
Rijkaard csak akkor maradjon,ha nem szerelmes a mostani csapatába,azaz hiába szimpatikus neki jónéhány ember,elküldi őket a nyáron,és hoz új meghatározó embereket.
Ha erre nem képes,és csak jószívűségből meghagyja azokat is,akik már csak lefelé húzzák a csapatot,akkor mennie kell,bármennyire is fáj... :?

Forza Barca!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.02.22. 14:40:33

Nem tudom ti hogy vagytok vele, én úgy, hogy ég veled tavalyi Barca!
Ez a csapat nem esélyese a Bl-nek, és a jelenlegi forma és HOZZÁLLÁS(tisztelet a kivételnek) alapján nem is érdemelnek többet 8addöntőnél. Rájöttem hogy ez így nem fog menni. Deco, Ronaldinho(azaz a siker kulcsemberei) folyamatosan végigalibizik a meccseket, sétálnak, bóklásznak. Ezért kéne egy határozott edző aki erős hangon elbeszélget velük a miheztartás végett. Én pedig úgy látom hogy Rijkaard erre nem képes. Nincs motiváltság. Azt hiszik hogy ők a világ legjobbjai, kapjuk a kis fizunkat, bulizgatunk, élvezzük az életet, aztán sok millió Barca drukkernek okozunk fájdalmat és csalódottságot.
Vérfrissítés szükséges, Crujf-nak igaza van. Vagy edző vagy játékos állományban, ez ügyben tanácstalan vagyok.
Őszintén megmondom, nem kifejezetten várom a 2. meccset a Pool ellen és továbbjutást sem szeretnék. Nem vagyunk méltók ilyen játékkal. Sajnos a javulásban sem hiszek ez alatt a 2 hét alatt.
És ami igen siralmas még a tegnappal kapcsolatban az az, hogy egy olyan Pool-tól kaptunk ki, akit a tavalyi Barca oda-vissza vert volna 3-0ra.

Ez most a nagy helyzet, lehet szépítgetni vagy nem tudom de felesleges.
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2007.02.22. 14:36:13

Hát szoval! Rég irtam ide, mert ugy gondoltam erröl a Barcelonárol jot nem tudok irni, igy inkább nem is irtam.
Ám ez már már türhetetlen. Még leszögezném mielőtt kissebb esszémet megirnám, h továbbra is kitartok a csapat mellett, de észre kell venni ami történik.
Kezdeném a "kulcsemberekkel":
Ronaldinho abszolut semmit nem csinál, én futni nem is láttam tegnap. Megkapja a labdát, és amint hozzáérnek (kis tulzással) rögtön hisztitzik. elesik, felteszi a kezét. Reklamálhat persze, ha ugy futbalozna mint tavaly, csakhogy most jobban tenné ha legalább hajtana. A kedvenc játékosomrol van szo, de ha ezt csinálja, azzal semmit nem érünk, irány Milánó, ha nálunk már nincs célja.
Eto'o természetéből fakadóan balhés ember, de ez már tulzás picit. Ő egy focista, feladata az edző parancsainak véghezvitele, nem pedig az h megkérdőjelezze. Majd a vezetőség lép ha valami gáz van az edzővel. Ő csak csinálja a feladatát.
Puyol, Messi, Xavi és Iniesta abszolut a csapat reménysugarai idén, motiváltak, hajtanak is, persze néha nekik se megy, de ez alanyésző Ronniékhoz képest.
Zambrottát sokan szidták mikor idejött hogy nem csinál semmit, és ez igy is volt, de mig a többiek évek ota ebben a környezetben focizva csináltak semmit, addig neki alkalmazkodni kellett, és megtette. Mára nélkülözhetetlen, és egészen formába lendült.
Rijkaard (és vele be is fejezem a mondandom) messze nem összeegyeztethető Henk ten Cate-val. Miért volt az tavaly, hogy felismerte a csapat, hogy védekezőbb, szervezett játékkal lehet a BL-ben előremenni, most meg a reménytelen semmitse érő passzolgatásokkal mennek előre, azaz mennének, ha tudnának? Rijkaard kvalitásait nem kritizálom, de azért szeptember óta semmit se kezdeni egy ilyen kerettel az már egészen gyenge dolog. Ha voltak hirtelen megugrások akkor szerintem az is a csapatnak köszönhető, és nem neki. Nem kötném trófeákhoz, hogy marad-e vagy sem, sokkal inkább ahoz, hogy érdemben képes-e változtatni.
Optimista vagyok, és remélem h megtréfáljuk a világot, és eddig csak szinlelt mindenki, hogy az unalmas elmult két év után legyen végre vmi izgalom:). Persze ez nem igy van. SZoval remélem hogy legalább a kupát és a bajnokságot nem szurjuk el, ha már a bl-t elszurtuk (korántsem biztosan)
Nahát remélem h nem fárad el senki szeme ennyi irástol.
"Cikk" by Jay
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
robag
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2007.02.13. 08:27:53
Tartózkodási hely: a penge élén

2007.02.22. 14:11:32

Nem vagyok elbizakodott, és én is látom hogy mennyire alul múljuk magunkat. De a labda gömbölyű, és amit most kihagytunk, vagy belepkéztünk, vagy elrontottunk az bejöhet következőre. Tényleg minden meccs más és más, és mivel Zalaegerszegi vagyok ( bár nem ZTE drukker ) élőben láttam a zetét a manu ellen győzni, tehát már hiszek a csodákban is! :lol:
Amikor 22 ember kimegy a pályára és nekiáll focizni, össze lehet tépni az esélylatolgatással teli újságokat, statisztikákat, mert annyi minden befolyásolja egy meccs eredményét, hogy jósolni nem lehet!
CSAK SZURKOLNI!!!!! :lol:
".. Te csak játszod az istent, de nem lehetsz az, mert isten mindenkit szeret, nem igaz?!.."
Avatar
Enrique21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2004.10.10. 22:51:02
Tartózkodási hely: Mór

2007.02.22. 13:59:43

Nemtom emlékezik-e valaki arra,hogy mit mondtam a meccs elötti napon?
Sz'al azt,hogy ez a pool elleni meccs akár vizválasztó is lehet...
Ha nyertünk volna,megindulhattunk volna végre felfelé!
De mivel kikaptunk...(nem is folytatnám)
De a lényeg,hogy ne csak akkor szeresd a csapatot mikor zsínórba nyernek szép játékkal,hanem ilyenkor is amikor még fáj is az hogy nem megy...

VISCA EL BARCA!!!
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2007.02.22. 13:39:59

robag írta:Srácok! Kikaptunk, ennyi! Nem volt jobb a pool tegnap, NEM VOLT JOBB!
Annak a meccsnek már vége. Viszont lesz még 90 percünk! Higgyétek el még semmi nincs veszve! Nagyon összetört minket az a bakigól az első félidőben. DE! Mivel hogy jobb csapat vagyunk a liverpoolnál ( Még ha gyengébben is muzsikálunk ) bennünk van a továbbjutás! Profi játékosokról és sok pénzről van itten szó, ugyhogy nyugalom. Ezzel a taktikával és játékrenddel is lehetünk jobbak! Volt két ordító gólhelyzetünk ( plussz egy kapufa )amit kihagytunk! A pool két ajándékcsomaggal tudott csak jobb lenni! És reina kapusban is benne van a lepkézés erősen. Így hát van miben bízni szerintem! Tartósan jó forma sincs, de tartósan rossz se. Ezek a srácok ugyanúgy meg tudnak fordítani egy ilyen helyzetet minr bármelyik másik profi csapat.....
Hát...csodálom a elbizakodottságodat de annyira nem értek veled egyet csak egy dátum....2006 november 19 Malorca-Barca 1-4 ekkor nyert utoljára a Barca idegenben....tehát szerintem ez eléggé tartósan rossz forma vagy lehet,hogy én tévedek :cry: de jó is lenne....DE AZÉRT FORCAFCB de én még mindíg nem látok sok esélyt unfotunately!
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Válasz küldése