Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.04.08. 11:30:02

20tek írta:Én úgy tudom, hogy az idegenben lőtt gól előnye csak a rendes játékidőre vonatkozik, de javítsatok ki, ha tévedek.
Ki vagy javítva :D

Egyébként az sem lehet idén kifogás hogy most és ezután is hazai pályán kezdünk. Egyszerűen csak hibátlannak kell lenni, ilyen egyszerű a Bajnokok Ligája.

Ma 2-0 lenne a legjobb eredmény. Szerintem v 2-0 v 3-1 lesz, 2 gól differencia legalább van a két csapat között.

Yaya Touré és Valdes amúgy a kulcs. A lehető legtöbb kontrát kell h megállítsa a Szikla, és uralkodnia kell a középpályán, és ha még Valdes is magabiztos lesz a beívelt labdáknál akkor nincs gond, mert elöl van kreativitás bőven.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2009.04.08. 11:26:57

nem. Idegenben szerzett gólok a hosszabbításban is számítanak.
Azért előny idegenben kezdeni,mert idegenben csak védekezel, otthon meg tudod hogy mennyire kell hajtani, hány gólt kell lőni, meg a 2. meccs a sorsdöntő,hogy ki jut tovább. Lélektani előnye van inkább
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2009.04.08. 11:20:19

Én úgy tudom, hogy az idegenben lőtt gól előnye csak a rendes játékidőre vonatkozik, de javítsatok ki, ha tévedek:
Például itthon 1-1, idegenben 90 perc után 1-1 -> hosszabítás, 120 perc után 2-2. Akkor 11-esek jönnek, vagy mi jutunk tovább?
Eddig én úgy tudtam, hogy 11-esek, mert ettől lenne igazán előny a 2. meccs otthon.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2009.04.08. 10:59:30

herlius írta:Én csak azt nem értem, hogy miért angol bíró vezeti a meccset. Nem hiszem, hogy ez nekünk kedvezne. Egyrészt köztudottan engedik a kemény belépőket, ami kedvez a bajorok keményebb stílusának, másrészt pedig a következő körben mindenképpen angol csapat lesz az ellenfél. Az pedig szvsz nem kérdés, hogy az angolok melyik csapatot szeretnék jobban elkerülni.
Hát nem teljesen értek egyet. Én speciel szeretem az angol bírókat, mert nem fújnak bele fél percdenként a meccsbe, az olyan játékosoknak mint Messi, aki mindig megpróbál továbbmenni, ez még kedvezhet is, hisz a védőjét megverve továbbviheti a kapu felé a labdát a szabálytalanság ellenére. Ami meg tisztán láb és nem tud továbbmenni, azt úgyis le kell fújni. A sérüléseket kerüljük el. A hsz-ed második része pedig nem hiszem baj lenne, ennél profibbak ezek a bírók, a karrierjével és a hírnevével játszik, ilyen okok miatt nem fog ellenünk fújni.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.04.08. 10:45:37

Én csak azt nem értem, hogy miért angol bíró vezeti a meccset. Nem hiszem, hogy ez nekünk kedvezne. Egyrészt köztudottan engedik a kemény belépőket, ami kedvez a bajorok keményebb stílusának, másrészt pedig a következő körben mindenképpen angol csapat lesz az ellenfél. Az pedig szvsz nem kérdés, hogy az angolok melyik csapatot szeretnék jobban elkerülni.
marci6p
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2009.02.13. 01:54:10
Tartózkodási hely: Hb City

2009.04.08. 09:53:22

Már nagyon várom a meccset. Kicsit para hogy gyors és jó játékosaik vannak, de akkor ők mit mondhatnak rólunk????????
Ha nem lesz náluk a zsuga akkor a hajukra kenhetik Tonit+Ribery-t, és ugy gondolom, ha nem illetődik meg a csapat abban az esetben, ha kapunk egy letámadást esetleg egy-két agresszív belépőt(angol spori lesz) akkor nem lehet gond. Mentálisan kell felkészülni, valamint az lehet a kulcs, hogy menyi támadást tudunk befejezni lövéssel, ugyebár abból nincs gyors kontra.

És én másként gondolom ezt a hazai pályás dolgot is, mert ha úgy alakulna a meccs és a visszavágó, akkor ott 120 percünk lenne egy esetleges idegenben lőtt gólt szerezni és azzal búcsúztatni a bajorokat.
De ne legyen így, nyerjünk ma estel 3:1-re és legyen szép játék.
Remélem a bayern sem fog tulok belépőket csinálni és a sérülés kerüljön el minden játékost.
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2009.04.08. 09:51:21

Úgy gondolom, hogy azért kellő alázattal a pályán ma nem kerülhet ki más győztesként, mint mi :) Hiszek a csapatban, hogy nyugodtan megfontolt játékkal képesek leszünk felülkerekedni a bayernen, ami eredményeképp több gólos előnyt várok.. :) Lahm a nyilatkozatában egy valamit máris elárult. Ha kell 3-an fogják majd messit :D akárhonnan is nézem az azt jelenti marad két üres emberünk :D :) Hajrá Barca!!! :D
Kép
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2009.04.08. 09:44:41

mekkora meccs lesz ma!!!!!!!!
bayern sírva fog elmenni akkor zakót fog kapni...
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2009.04.08. 09:37:06

Bayernt oda-vissza verjük, majdnem mindenki minden topikba rinyál, hogy elég a Bajnoki cím és a Király kupa(Kell a BL is :!: ).... Bayern egy Sevilla szintű ellenfél most kb...esetleg a Chelsea vagy a Pool izzaszt meg...

Van Buyten egyébként úgynézki játszik, de tökmind1 verjük meg őket...
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2009.04.08. 09:24:13

FANTASZTIKUS CIKK!!! Gratulalok hozza, az a bayern bemutatas, es a bornadrag.hu-n a Barca bemutatasa...nagyon jo otlet volt...es nagyon tetszik...Graulalok hozza.
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2009.04.08. 08:50:48

győzni kell. egy döntetlen nagyon nagy gondokat okozna. nagyon bízom a csapatban, és az eddigi hozzáállásukban. és akkor ismét..
győzni fogunk, újra bajnok lesz csapatunk megnyerjük a rangadóóókat :D :-({|=

noname írta:Hogy engem mennyire nem tud érdekelni h milyen erős csapatokat verünk...Felőlem a döntőben játsszunk az MU C csapatával, nem érdekel!Máskor meg nálnuk volt fél csapat sérült. :wink:
így van. nehogy már a Barca, meg mi érezzük már rosszul magunkat hogy náluk mennyi sérült van. hát ne.asszamármeg :lol: 8)

Szerkeszt gomb!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2009.04.08. 08:43:30

azokon a nyilvánvaló előnyökön túl amit nem érdemes vitatni(nálunk kezdenek, ill az otthoní bukták után foggal körömmel bizonyítani akarnak)
van még egy dolog, ami miatt én tartok a Bayerntől:
A klasszis csatáraik!!!
Megfigyeltem többször is ,hogy a Barca vesztét álltalában egy-egy klasszis bomba formája jelenti!
Ha Guardiola nem állít külön embereket Riberyre és Luca Toni-ra, vagy nem bírjuk őket semlegesíteni meg fogják rúgni a maguk góljaikat és az idegenbe rúgott gól-előnyt is be húzzák, meg ha győzni is tudunk itthon.
A papírformáról meg annyit: lásd Mu-Porto !
Szóval : győzelmet várok ugyan de a gólnélküliben nemigen bízom.
A többit meglátjuk.....
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2009.04.08. 08:33:36

érdekes meccs lesz. szerintem amúgy a Bayernnél megint Zé Roberto fog balhátvédet játszani, hogy a rutinjával vegye fel a harcot Messivel. Lahm pedig jobboldalon kaphat szerepet. középpályán Bommel, és Borowski fog szűrni ....de ezek csak az én tippjeim.
Egyébként ami minket illet, szerintem Piqué felveheti a harcot fizikálisan Tonival. A balhátvéd poszton pedig én kipróbálnám Keitát. ballábas, és jó munkabírású. Puyol se rossz ott de inkább középen kéne takarítania. Alvesnek pedig élete meccsét kell játszania, és bármennyire is nagy spíler és tetszik a játéka, nagyon fogok rá haragudni, ha védekezésben nem segít eleget és Riberyre nem figyel. mert ha a franciát megfogjuk és figyelünk a középre ívelt labdáka, a Bayern meg van fogva!!
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21121
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.04.08. 08:16:07

Fecooo írta:lehet, hogy rosszul tudom, de ez a ..végén mindig a németek nyernek mondás nem Lineker-hez fűződik?

vagy ez egy másik mondás, ami csak hasonlít?
De bizony, Lineker mondta ezt, h a focit 22-en játszák, és a végén mindig a németek nyernek. És azért akkora hülyeséget nem is mondott. Nem mindig, de sokszor 8) De ez csak a válogatottra igaz :!:
A klubbcsapatok mostanában nem túl acélosak, és ez ma be is fog bizonyosodni. :)
Avatar
lionel_messi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2009.02.28. 08:30:33
Tartózkodási hely: EU körzetén belül....

2009.04.08. 07:09:36

gianni írta:Lució után Van Buyten sem játszik holnap.
Én azért kiváncsi leszek arra Breno gyerekre hogy mit fog megmutatni magábó. :D
Magyar szív de Katalán lélek Barca drukker leszek amig élek!
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค

Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.04.07. 23:20:33

lehet, hogy rosszul tudom, de ez a ..végén mindig a németek nyernek mondás nem Lineker-hez fűződik?

vagy ez egy másik mondás, ami csak hasonlít?
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.04.07. 20:37:26

Hogy engem mennyire nem tud érdekelni h milyen erős csapatokat verünk...Felőlem a döntőben játsszunk az MU C csapatával, nem érdekel!Máskor meg nálnuk volt fél csapat sérült. :wink:
A Fifa egy szégyen
fcbarcelonazsombi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2006.11.21. 14:24:50
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy

2009.04.07. 20:36:39

gianni írta:Lució után Van Buyten sem játszik holnap.
Én is nagyon sajnálom nagyon jó meccset akarok látni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21121
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.04.07. 20:32:15

gianni írta:Lució után Van Buyten sem játszik holnap.
Kár... :cry:
Pedig annak örültem volna, ha legerősebb Bayernt üssük meg, de igy nincs Klose meg a belső védő páros :roll:
Na mintha igy nem esne jól a siker, csak nem szeretném, h a Bayernos haveromnak legyen kifogása 8)
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2009.04.07. 20:23:28

Lució után Van Buyten sem játszik holnap.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21121
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.04.07. 20:20:04

Gyurinho írta:
Hát szerintem kér oldalról is meg lehet közelíteni a dolgot egyrészt ugye jó lenne ha mindent begyűjtennénk hisz az mégiscsak óriási szó másrészt viszont ha idén mindent megnyernének fennáll a veszélye annak hogy esetleg(!) jól lakottá válhassanak.
Azonban ha jól megnézzük ,hogy az utóbbi évek sikertelensége után úgyhiszem túlzóak ezek a várakozások...
Ha az idény előtt azt mondják ,hogy "nesze itt a bajnoki cím" akkor szerintem nagyon sokan itt kiegyeztek volna vele ,most meg mindenki arról beszél ,hogy triplázás stb...
(tehát végülis azt hiszem nem kéne túlzásokba esni azzal ,hogy majd idén tripla meg minden,ez az én véleményem).
1. rész: Benne van a pakliban, de inkább nyerjünk, és lakjon jól a csapat, mint hogy ne nyerjünk.
2. rész: ezzel egyetértek. Szezon előtt leirtam az elvárásaimat: Csak annyit akarok, h javuljon a csapat játéka, és küzdjenek a sikerért. Trófeákról akkor még nem mertem beszélni. Nos, az én elvárásaim már teljesültek, ha innen buknánk mindent, én akkor is kitartanák Pep mellett.
Viszont ha már eljutottunk ide, akkor már valóban lehetne nyerni is vmit. Pl. a kupát...valóban nagyon rég nyertük meg ezt a sorozatot, ráadásul most ott vagyunk a döntőben. Ha nem húzzuk be, akkor fölösleges volt az eddigi menetelés...+ az ellenfelük se verhetetlen, persze küzdeni azt nagyon tudnak, és fognak is...
A BL és a Liga az nekem is egy kicsit soknak tűnik igy együtt. Ezért sajnálom, h a Madrid a trágya játékával is hozza a meccseit...pedig lehetne már egy uccahosznyi előnyünk, és akkor a végén a BL-ra tartalékolhatnánk. Igy azért nem tudom fog-e menni...
2006ban megvolt a duplázás, de bajnokság sima volt.
Tavaly a Mu is duplázott, de riválisok(Arsenal, Chelsea) ugyanabban a helyzetben voltak mind ők, 2 fronton kellett helyt állniuk. Mig a Mardi tavasz óta csak bajnokikat játszik. :x
Gyurinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2008.07.18. 11:06:00
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.07. 18:22:18

gyula1214 írta:Szerintem a bajnokság meg a királyi kupa meg lesz!!A BL már nem hiszem ha sikerülni az jó lenne!!!!De ne legyünk nagyra vágyóak!!Az tuti hogy kupa lesz!!!!!!És remélem nem egy Bayern fog minket meg állítani a BL-ben!Akkor inkább a pool!!!
Hát nem tudom így április 7-én neked mi tűnik biztosnak de mindegy azért a kupában én is bízom...
gyula1214
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2007.09.19. 18:21:31

2009.04.07. 18:11:53

Szerintem a bajnokság meg a királyi kupa meg lesz!!A BL már nem hiszem ha sikerülni az jó lenne!!!!De ne legyünk nagyra vágyóak!!Az tuti hogy kupa lesz!!!!!!És remélem nem egy Bayern fog minket meg állítani a BL-ben!Akkor inkább a pool!!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.04.07. 18:02:46

Gyurinho írta:
barcapowa írta:mit gondoltotok a barcanak a bl vagy a bajnoksag uszik???van nekem errol a triplazasrol 1velemenyem,mondom is: nem latom eselyet a barcanak hogy triplazzon marpedig azert mert az elkovetkezo 1honapban nagyon kemeny meccsei lesznek,lessz olyan is hogy sevillia,real madrid villarreal,valencia,bajnokok ligaja visszavago kiralyi kupa donto es ha tovabb jutnak a bayern ellen akkor meg ott lessz ezek kozbe olyan is hogy barca-liverpool vagy barca-chelsea es lessz olyan is hogy 3naponta jaccak a derbiket .szerintem ha a 3kupa kozul valami elmegy akkor az a bl lessz,barcanak fontosabb a hazai bajnoksag mint a bl.de azert remelem nem lessz igazam es 3kupat begyujtunk sot meg eu szuperkupat is:D s meg vilagkupat is:Dmi a velemenyetek?
Hát szerintem kér oldalról is meg lehet közelíteni a dolgot egyrészt ugye jó lenne ha mindent begyűjtennénk hisz az mégiscsak óriási szó másrészt viszont ha idén mindent megnyernének fennáll a veszélye annak hogy esetleg(!) jól lakottá válhassanak.
Azonban ha jól megnézzük ,hogy az utóbbi évek sikertelensége után úgyhiszem túlzóak ezek a várakozások...
Ha az idény előtt azt mondják ,hogy "nesze itt a bajnoki cím" akkor szerintem nagyon sokan itt kiegyeztek volna vele ,most meg mindenki arról beszél ,hogy triplázás stb...
(tehát végülis azt hiszem nem kéne túlzásokba esni azzal ,hogy majd idén tripla meg minden,ez az én véleményem).
Idény előtt nagy örömre vállt volna simán az is, ha látom a fejlődést, az meg pláne, ha leesik a bajnokság. Most viszont szerintem két cím minimum kell, ha már eddig eljutottunk, ez a kettő pedig: bajnokság,és a spanyol kupa. Blben bármi lehet, és az említett nehéz áprilisi hónap miatt benne van, hogy kiesünk az elődöntőben, viszont ha eközben bebiztosítjuk a bajnokságot,és majd megnyerjük a spanyol kupát, nem fog zavarni.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
vd17
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006.08.08. 15:40:24
Tartózkodási hely: Ózd

2009.04.07. 17:57:43

Mikor már megtudtam a sorsolás eredményét,kicsit megkönnyebbültem,ugyanis rendre figyelem a német bajnokság küzdelmeit és hát...Ez a Bayern szerintem nem fog bajnokságot nyerni,maradjunk ennyiben!A holnapi meccsel kapcsolatban pedig annyit,hogy nekem is hasonló érzéseim vannak,mint LG-nek,ugyanis én is arra számítok,hogy megmutatjuk,mi a különbség a világ legjobb csapata és a Bayern között!!!Mert szerintem elég sok van.Nyilván,mint sokan mások én is kiegyeznék egy 2-0-ás eredménnyel,de ez a csapat jóval több,mint a jelenlegi bőrnadrágosok!Azzal meg még nem is számolt senki,hogy ez Barca már nem az a Barca,aki távol a Camp Nou-tól meg lenne illetődve.Biztos vagyok benne,hogy Münchenben is meg tudjuk verni őket!
"Ha olyan játékosokkal találkoznék szembe a pályán,mint a Barcelona játékosai,valószínűleg én is forognék,mint a tojógalamb..."-Nyilasi Tibor

Gránátvörös-kék,egy darab a lelkemből...
Válasz küldése