Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2008.04.24. 20:58:36

Tegnap el is esett párszor, szerintem lehúzta az arca. Fő az önbizalom. Nálunk ilyet Eto'o szokott mondogatni. Ezt nevezik feltűnési viszketegségnek.
Kép
Kép
Kép
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2008.04.24. 20:54:56

Ronaldo figyelmeztetett minket!!! :oops: Idézem: "Ma nem találtam be de ez nem probléma hiszen a visszavágón befogok. " Reméli többször is de ebben már nem biztos. Nemcsak jó focista,színész hanem még jós is!!! Még csak nem is aztmondta hogy reméli hanem kész tényként kezeli!!! Nem is tudom hogy lehet ekkora arccal ilyen gyorsan futni.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.04.24. 19:35:39

akkor az angolok hülyén csinálják :D

jó, ok, bocs, máskor utána nézek
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Zehii
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.03.16. 14:34:20

2008.04.24. 19:31:48

a chelsea - manchester meccsre csak annyit, hogy nem a jobb gólkülönbség dönt két csapat között!!! ha a chelsea nyer, utoléri a MU-et, és a jobb egymás-elleni mérleg miatt ők vezethetnek!
Angliában a gk számít
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.04.24. 19:30:32

Off:

májhbííí:

ez csak spanyolban van így szinte,h egymáselleni dönt :wink:

Előbb nézz utána a dolgoknak,angliában elég régóta a gk számít :wink:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.04.24. 19:29:16

a chelsea - manchester meccsre csak annyit, hogy nem a jobb gólkülönbség dönt két csapat között!!! ha a chelsea nyer, utoléri a MU-et, és a jobb egymás-elleni mérleg miatt ők vezethetnek!

ha a gólkülönbséget tartanánk fontosnak, akkor a Barca tavaly bajnok lett volna!!!
akkor ez volt az állás:
madrid 78p +22 gólkülönbség
Barca 78p +45 gólkülönbség

de a margit megvert minket 2-0-ra és ixeltünk is 3-3-ra, így 5-3-mal ők álltak jobban, csak ezért lettek bajnokok!

tehát az mu igenis elvesztheti még a bajnokságot!
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Zehii
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.03.16. 14:34:20

2008.04.24. 19:22:44

baas11 írta:Azt hiszem sürgősen "Specializálni" kell egy új pont lővőt , mert a tegnapi eresztésünk ritka fos volt.... pedig nem egy szabit rúghattunk igen jó szögekből és egyik se volt veszélyes , pedig kulcs fontásságú lehetne az ilyen jól szervezet védelmek ellen !A szögleteket nem is említem ismerjük a statisztikát !
Esetleg ha Rejszkárd néha engedné, hogy Henry löjje a szabikat... Ha még olyan szögből kapjuk a szabit ahonnan beadni kell azt lőheti Xavi vagy a Deco mert valakinek fejelnie is kell de jó szögből ahonnan kapura kell lőni sztem néha ő is lőhetné...
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2008.04.24. 19:13:45

Azt hiszem sürgősen "Specializálni" kell egy új pont lővőt , mert a tegnapi eresztésünk ritka fos volt.... pedig nem egy szabit rúghattunk igen jó szögekből és egyik se volt veszélyes , pedig kulcs fontásságú lehetne az ilyen jól szervezet védelmek ellen !A szögleteket nem is említem ismerjük a statisztikát !
Avatar
Zehii
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.03.16. 14:34:20

2008.04.24. 19:04:51

milko írta:VALAKI!!!
Mikor játszik megint Ronaldinho???
A BL döntőre már lehet,hogy visszatér (már ha bejutunk) de annak igencsak kicsi az esélye hogy akkor pályáralép
Avatar
Z$ołtu
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2008.02.16. 23:56:55

2008.04.24. 19:04:24

milko írta:VALAKI!!!
Mikor játszik megint Ronaldinho???
Azt hiszem a Murcia ellen, a dátumot nem tudom, nem akarok hülyeséget mondeni, de azt hiszem, hogy az utolsó meccsen.
Avatar
milko
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2008.03.29. 20:03:52
Tartózkodási hely: Barcelona, Camp Nou

2008.04.24. 18:54:35

A tegnapi meccsel nem érdemes foglalkozni, mert az a múlt, azzal kel foglalkozni, hogy mi lesz kint, MU-ban. Ugyanazt kell játszani amit tegnap játszottunk, csak éppen eredményesebben.Van egy bukkanó: hogy túl önzetlenek vagyunk..... :lol: :lol:


VALAKI!!!
Mikor játszik megint Ronaldinho???


Majd ha megtalálod a szerkeszt gombot, meg a megfelelő topicot.Drigo
Avatar
Z$ołtu
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2008.02.16. 23:56:55

2008.04.24. 18:54:11

lacisac írta:
Bodi írta:Látom Ronaldoról mindenkinek megegyező véleménye van. :lol:
Undorító az az ember,nem csoda,hogy az Old Traffordon kívül minden stadionban kifütyülik,és ez nem csak Angliára igaz!
Beképzeld,önző,ráadásul ilyen szinten még senki nem űzte a színészkedést a foci történetében.Egy 2 éves gyereket nehezebb fellökni,mint őt,a legkisebb érintésre dobja magát a levegőbe,undorító.
Azt el kell ismerni,hogy szenzációs játékos,de ilyen személyiséggel ember nemtom hogy születhet. :roll:
teljesen egyetértek. a Manchestereseken kívül mindenki utálja és van is okunk rá :D undorító ahogy ha bárki hozzáér egyből repül és pöröl a bíróval. egyszer az lesz a vége hogy valamilyen angol középcsapatból egy nagydarab védő besokall lerúgja és kidől 2 évre utána meg mindenki sajnálja hogy ő nem tehet semmiről
Egyet értek veletek :D és meg is érdemelné...nagyon tetszett ahogy a bíró a végén már nem is figyelt rá amikor a földre került :D egyszer kii fogják állítani, hogy folyton magyaráz a bírónak...nem akarom magam elszólni a visszavágóra, de jól hatástalanítottuk...
Avatar
pityi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007.11.16. 16:08:43

2008.04.24. 18:51:25

Tényleg egy hisztis pali! látszik rajta hogy agyon van sztárolva.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2008.04.24. 18:50:06

Én csak annyit tudok hozzátenni az elhangzottakhoz, hogy HAJRÁ!! Meg kell lennie.
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.04.24. 18:44:59

az ilyen gyerekeknek általában megvan/meglesz a maguk taylora...
PUYOL-XAVI-INIESTA
lacisac
Jugador del Barça
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008.01.25. 18:18:43
Tartózkodási hely: Cegléd, kézilabdakapu

2008.04.24. 18:31:37

Bodi írta:Látom Ronaldoról mindenkinek megegyező véleménye van. :lol:
Undorító az az ember,nem csoda,hogy az Old Traffordon kívül minden stadionban kifütyülik,és ez nem csak Angliára igaz!
Beképzeld,önző,ráadásul ilyen szinten még senki nem űzte a színészkedést a foci történetében.Egy 2 éves gyereket nehezebb fellökni,mint őt,a legkisebb érintésre dobja magát a levegőbe,undorító.
Azt el kell ismerni,hogy szenzációs játékos,de ilyen személyiséggel ember nemtom hogy születhet. :roll:
teljesen egyetértek. a Manchestereseken kívül mindenki utálja és van is okunk rá :D undorító ahogy ha bárki hozzáér egyből repül és pöröl a bíróval. egyszer az lesz a vége hogy valamilyen angol középcsapatból egy nagydarab védő besokall lerúgja és kidől 2 évre utána meg mindenki sajnálja hogy ő nem tehet semmiről
Visça el Barça! Visça el Catalunya!
Kép
Kép
Kép
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2008.04.24. 18:25:55

Látom Ronaldoról mindenkinek megegyező véleménye van. :lol:
Undorító az az ember,nem csoda,hogy az Old Traffordon kívül minden stadionban kifütyülik,és ez nem csak Angliára igaz!
Beképzeld,önző,ráadásul ilyen szinten még senki nem űzte a színészkedést a foci történetében.Egy 2 éves gyereket nehezebb fellökni,mint őt,a legkisebb érintésre dobja magát a levegőbe,undorító.
Azt el kell ismerni,hogy szenzációs játékos,de ilyen személyiséggel ember nemtom hogy születhet. :roll:
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.04.24. 17:59:59

Nagyon büszke vagyok a csapatra! De őszintén.
Ugyanis bizonyos vagyok abban, hogy a MU nem antifocit akart játszani, csak rájuk kényszeritettük.
Régóta nem láttam a csapatot ilyen éretten játszani, egyszerüen végig kontrollálni tudták a labdát, sokan újra labdabiztosak voltak.
Touré Yaya sérülten nyújtott szuper teljesitményt, Deco hetek óta nem játszott, mégis jól szervezett, nem hiába skandálták a nevét, Xavi pedig világklasszis-szintet ütött meg (Scholes-t nagyon megetette).
Sajnos a lehetőségeinkkel nem tudtunk élni, az utolsó kis passzok nem sikerültek, folyamatos pontatlanságok fordultak elő a támadójátékban.
Természetesen a MU védekezése nagyon komoly volt, nagyon jól tömörültek.
Utólag azt mondom, lehetett volna több időt Henry-nak adni, viszont Messi lehozatalával egyetértek, hiszen lesz még visszavágó és nagyon vigyázni kell legértékesebb játékosunkra. Abidal és Zambrotta is magabiztos volt.

A góltalanság ellenére végig élveztem a meccset, a vitathatatlan technikai fölényünket :)
A közönség tényleg fantasztikus volt, elképesztő módon biztatták a csapatot, folyamatosan ment a Barca!Barca!

A visszavágón természetesen a MU esélyesebb, de ha sikerülne ugyanigy magunknál tartani a labdát, illetve találni egy gólt...
komutnemukod
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2005.11.02. 19:20:59

2008.04.24. 17:51:29

Én nem aggódnék a gólképtelenség miatt. Inkább annak örülnék, hogy nem kaptak gólt az utóbbi 2 meccsen, pedig mindkét csapatban(Espanol, Man.United) kimondottan jó támodók játszanak. Az őszi szezonban is azután állt be a játék elfogadható szintre, mikor tudták magukat stabilizálni hátul. Ez lehet az alapja egy jó eredménynek(nem szívesen írok ilyet, de engem kicsit aggaszt, hogy a visszavágón nem lehet ott Marquez, őt tartom idén a védelem kulcsának és hát amit Puyol és Millito néha összehoz...szóval nyugodtabb lennék a tegnapi védelemmel), kiegészülve egy kicsit hatékonyabb támadással. Számomra tegnap ismét bebizonyosodott, hogy Deco-val sokkal jobb ez a csapat. Iniesta egy BL-elődöntőn sajnos kevés balszélsőnek támadásban, védekezésben viszont sokkal hasznosabb, mint pl.:Henry, vagy akárki aki azon a poszton szerepeltethető. Az esély meg van a továbbjutásra, de most már sztem inkább a Man.U felé billen a mérleg nyelve(meccs előtt 50-50-re tettem a dolgot), nagyon kellett volna minimum egy, de inkább 2 gól, ahhoz hogy a "pálya előnyt" elvegyük ebben a "remek" sorsolási szisztémában...
Barca!
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2008.04.24. 17:06:22

Deco nagyszerűen játszott ahhoz képest...hogy mikor legutobb játszot a Celtic ellen akkor játszottunk utoljára jól...mindenhol ott volt az egész kp.-án! Xavi/Deco jobb mint Scholes/Carrick !Remélem marad a nyáron
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.04.24. 16:59:22

Krojf írta:Komáim!!!
Most Varga Tomcsival nem biztos, hogy egyetértek a "barna gatyó"
szempontjából C. R. esetében, mivel a Nou Camp-béli full ház
neki nem hiszem, hogy probléma lett volna, annál is inkább,
mivel hétről hétre teltházak előtt játszik az Old Traffordon,
ráadásul ez a nézőszám csak töredéke annak, amekkora tömeg
figyelemmel követi őt a televíziókon keresztül, ami a tegnapi
napon ráadásul akár egy-két milliárd embert is jelenthetett
potenciálisan, ezért ez a dolog nem hiszem, hogy játszott nála!!!
C. R. pár éve meghatározó médiajelenléttel bír, megszokhatta
rendesen, volt rá ideje, a tizi pedig azért maradhatott ki, mert
oda akarta rúgni, ahonnan a szirtisas sem fogja ki, nemhogy
Valdés kománk!!!
Mindkét elődöntő-odavágónak megvan a negatív hőse, a keddinek
Riise, a tegnapinak C. R.!!!
Csak hogy maradjanak izgalmak a visszavágókra is...
Mindkét meccs komoly előadásnak ígérkezik!!!
Krojfotok falfehér lesz a MU-Barcán, az tuti!!!
Azért más a helyzet, ha 70 ezren szorítanak neked, mintha 100 ezren fütyülnek, pfújolnak ellened. És CR ekkora ellentábor előtt még nem lépett pályára. Egész meccsen úgy viselkedett, mint egy hisztis kisgyerek, akinek elvették a kedvenc kisautóját. Fetrengett, esett-kelt, siránkozott. Nálam minimum egy sárga lappal fejezte volna be a meccset. És amint a 16-oson belülre ért, azonnal elesett - cselezni meg sem próbált.
És, teljesen osztom Zozzy korábban leírt hsz-ét a portugál majommal kapcsolatban. Csajágóröcsögének könnyű gólokat lőni, meg brillírozni, de ha ott loholnak a 90 perc alatt a nyakán, már levegőt sem tud venni. Túlsztárolt, beképzelt ripacs. Mint egy rossz b.zi.
Kép
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2008.04.24. 16:37:23

Boixos írta:
tényleg semmi köze sincs a hétvégi meccsüknek a bajnoksághoz...
csak londonba mennek, ahhoz a cselzihez, akik ha megnyerik a bugit, akkor pontszámban utolérik őket. onnantól pedig már bármi lehet.
csak ennyire fontos az a meccs.
sztem az úttörő kettőt fogják kiküldeni a ruszkik ellen.
A jobb gólkülünbséggel az élen maradnak!!! Aztán egy west ham otthon meg egy wigan!!! 10-en kívül van mind2!!! Már rég lefutott ez az angol bajnokság.... A dinamo meg még megy idegenbe a New Castle-hez aki igen jó formába lendült mostanában!!! Ezen kár filózni a bajnokság már a kezükben van 100%-ig koncentrálhatnak a BL-re.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.04.24. 16:30:14

gergo9 írta:Bajnoksághoz nem sok köze van a dinamo elleni meccsüknek!!! Teljesen független a hétvégi meccsüktől lehetnek bajnokok!! Csak az uccsó 2 meccsüket kell megnyerni!!! :wink: :wink:
tényleg semmi köze sincs a hétvégi meccsüknek a bajnoksághoz...
csak londonba mennek, ahhoz a cselzihez, akik ha megnyerik a bugit, akkor pontszámban utolérik őket. onnantól pedig már bármi lehet.
csak ennyire fontos az a meccs.
sztem az úttörő kettőt fogják kiküldeni a ruszkik ellen.
PUYOL-XAVI-INIESTA
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.04.24. 16:15:32

Nem szép, hogy elégedett kell, hogy legyek, mégis az vagyok. A szezonban magasan most voltunk a legkiegyensúlyozottabbak. Viszont problémás, hogy ilyen mutatók mellett, 100 ezer szurkoló előtt képtelenek vagyunk gólt lőni akárkinek, úgy, hogy végre az egész csapat jól teljesített.

Zambrotta és Abidal világklasszis szinten focizott, Touré kiemelkedett a mezőnyből, Messire sem lehet panasz, úgy összességében senkit sem szidnék.

Borzasztó viszont, hogy képtelenek vagyunk gólt lőni ilyen meddő fölényben. Mostantól az egyetlen lehetőségünk, hogy egy jól szervezett védelemmel és kontrákra építve döntetlent érjünk el Manchesterben és idegenben lőtt góllal menjünk a döntőbe. Mert a tegnap meccs egyetlen haszna, hogy nem kaptunk gólt, annál nehezebb viszont, hogy lőni kell majd. Azonban ez tegnap otthon sem ment, félő, Manchesterben még nehezebb lesz.

De nem vagyok pesszimista, a szezon egyetlen meccse lesz, ahol ki kell nyomni a 200%-ot. Tegyék meg! Hajrá Barca!
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Válasz küldése