Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.06. 23:30:12

Szerintem a játékosok nem annyira felelősek. A sérülések nagyon betettek, mostanság meg folyton össze vissza játszott mindenki. Egyszóval szerintem megvárnám én az év végét most már. A sérültek visszatértek, ha mostantól minden meccsünket nyerjük idény végéig, MINDET!!! akkor rendben leszünk. Ezzel a játékosanyaggal, az idei gyenge színvonalú primerát hozni kell.

Ha nem, akkor tényleg gond van edzői poszton, meg a cserepadot is frissíteni kell.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Kenny
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 477
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:39:16
Tartózkodási hely: bp

2007.03.06. 23:28:01

Miota mondtom,hogy hozzuk vissza Ricardot..
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.03.06. 23:27:16

persze h hárman taszigálták csóró messit, azt mégsem hagyhatták, h azt csináljon, amit akar. a közönség olyan volt, mint londonban az oroszoknál, csak itt 10ezerrel többen örjöngtek. és EGY labda volt a stadionban... de itt sztem a maximumot hoztuk, otthon kellett volna jobban odafigyelni, ez nem megy ebben az idényben a csapatnak.
ezért a játékosok is, és az edzők is felelősek.
mivel nem lehet egy egész csapatot lecserélni, ezért inkább rijkaard húzzon el, lehetőleg minél hamarabb.
PUYOL-XAVI-INIESTA
p.robi
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2006.09.12. 18:50:49

2007.03.06. 23:23:33

[quote="Mihu"]
Változások (kicsit radikális lesz de nem érdekel) :
EL: Deco, Oleguer, Marques, Ronaldinho, Riijkard.

hmm, és vegyunk meg 9286359t csillió penzert minden idiota barmot... vegulis jo otlet -.-

en quaresmat hoznam vissza, allat az a gyerek : D
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.06. 23:22:30

MIhu!!!

Ilyet csak mérgében ír az ember, ennek semmi értelme!

Deco, Dinho, Marquez, mind jó játékosok.

Rijkaardal isten tudja mi lesz, Oleguer meg ugyse fog elmenni, mert nem fogják elküldeni, max nem lesz kezdő...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.06. 23:20:47

Érdemes megjegyeznünk pár dolgot amellett, h nem volt kielégítő a csapat játéka:

-azért csak nyertünk ma

- a pool nagyon védekezett (elképesztően meg voltak szervezve), ha figyeltétek, Messit folyton 2-3 védő taszigálta kifelé! ez kicsit magyarázatot is ad a gyengébb teljesítményére, bár alkothatott volna nagyobbat.

-a közönség, örülünk, ha 98000 katalán tud ilyen hangulatot nyomni, mint ez a 45000 pool-os...

- még a labdaellátás is le volt szervezve: feleannyi volt kb. az egész pályán, és 5 percig kellett várni arra, h végre vki dobjon egyet.

Elképesztően meg volt szervezve az egész, a közönség, a labdaszedők, a csapat és még az a ............................ott esős angol időjárás is...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.03.06. 23:18:54

Véleményem:
Motíváció: 0
Taktika: 0
Elképzelés: 0
Ronaldinho: 0
Eto'o: 0
Riijkard: 0
Az egész csapat: mégnagyobb nulla mint az előző 6


Változások (kicsit radikális lesz de nem érdekel) :
EL: Deco, Oleguer, Marques, Ronaldinho, Riijkard.


Nincs motíváció b@ssza meg. Fásultak. A csapat nagy része már minden megnyert, ugyan az a taktika, ugyan az a játékmenet, ugyan azok a társak. NINCS MOTÍVÁCIÓÓÓÓ. Így nem lehet futballozni. Vagy a fent említett változások vagy a taktika alapjaiban megváltoztatni. Egy teljesen új játékrendszert mert ez így nem lesz jó. Most lehet hogy a meccs utáni hév beszél belőlem de ezt már régen így gondolom. Így nem lehet mit kezdeni. Teljesen leégetjük magunkat.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.06. 23:16:44

A csapat játéka...nem volt a legjobb, de összeszokatlanul nem is lehetett sokal jobbra számítani.

Így vagy úgy, de azért ma mi nyertünk a meccsen. Sokat hajtottak, voltak akik nagyot is játszottak, gondolok Oleguerre (magához képest) vagy épp Valdesre!!! Nagyokat védett, ha Gerrard belelőtt bombáit leszámítjuk, még akkor is.

Azt gondolom, h össze fognak majd ujra szokni, és az egyérintős, ritmusváltós játék ismét működni fog, ha már tudják ki merre van, még csukott szemmel is!

Rijkaardban ma csalódtam kissé...majd a topicjában.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.03.06. 23:14:47

Azért én inkább Zambrottát néztem volna Oleguer helyén :?
Eto'o nem csinált semmit. Belátom, hogy tényleg elfáradhatott + ő még kell a Real ellen is. Messiben csalódtam, egy kicsivel többet vártam volna tőle, még így a sérülése után is.
Ez a 3-4-3 (?) nem nagyon vált be ezen a meccsen :oops: :?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.06. 23:12:26

bandyka írta:nembaaaaj(vagyis igen), a realnak megmutatjuk majd!!!!!!!
Ez egy fontos mondat, ezzel a játékkal olyan simán hoznánk a bajnokságot, hogy meglepődne mindenki.
Odaverjük a madridot... 8)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.03.06. 23:12:20

az a sz.r, h a nagy zsugásaink, már amikor szóhoz jutnak, mostanra egyszerűen képtelenek eldönteni az ilyen meccseket, mint amilyen a mai is volt. kínlódik az egész brigád, mint az állat, persze ilyenkor már semmi sem jön össze. az edző nulla, sem taktika, sem motívált játékosok, akkor mit csinál a pénzecskéjéért? eltűnt a kiegyensúlyozottság a brigádból, olyan kiszámíthatatlanul játszunk, h eszméletlen. csak az a baj, h a jó bugik az ilyen bilbaok ellen esnek le, a fontos meccseken buktunk eddig, mint a rottenbiller...
sztem néhány új játékos, és új szakmai stáb kell, mert ez a brigád már nem lesz jobb.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.06. 23:11:21

Game90 írta:
antiimperialista írta:Valaki magyarázza már meg, miért Giulyt kellett Eto'o helyett behozni???? Ki tanította rijkaardot arra, hogy csatár nélkül kell egy csapatnak játszania, ha mindenképpen gólt kell lőnie?????
Ezt a cserét én sem értettem :? Nem hinném, hogy Eto'o elfáradt volna. Benne akármikor bennevan a gól :roll:

Zambrotta miért nem játszott? Oleguer miért játszotta végig a meccset? :evil: :evil: :evil:
Erre annyit mondanék, h elfogultak vagyunk, és lehet, h lehetett volna jobban is cserélni, de
1. Oleguer jól védekezett, szerintem sok nagyot mentett és alig volt hibája az elejétől eltekintve

2. Samu sem csinált semmit, értem én h benne van a gól mindig, de ugyanúgy dinhoba, vagy messiben is. Azt gondolom, h Semmit nem mutatott Eto'O, sérülés után nem is vártam el, de egyáltalán nem volt botrányos sztem, h Giuly jött a helyére. Ez van, gyenge a padunk, Guddy még rosszabb (szép gól volt, bár nem volt nehéz dolga), Saviolát meg elgyötörték volna.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.06. 23:08:17

Húúúúha :cry:
Nagyon sajnálom, de ilyen az élet.
Nem kell elkeseredni fiúk (és lányok :) ), lesz ez még idén is jobb, csak hát a bl-ben már nem lehet.

Azt mondom, ahhoz képest, h a Nou Campban kikaptunk, sok okból, köztük Samu és Leo (tudom, játszott, de ...) hiányával.
A visszavágón pedig olyan csapat kezdett, ami ugyan közel a legjobb volt, amit a keretből ki lehet hozni, de nem játszottak még így együtt, Eto'o és Messi még nincsenek formában, és viszonylag új volt a játékrendszer is...

Vannak mentségek, talán még elfogadható magyarázattal is szolgálhatunk erre a bl beli idényre. De azért...nem tom, védem én mindig Franket, majd a topicjába írok róla külön.

Azt gondolom, alapvetően szépen (amennyire lehet), végig a támadó focit előnyben részesítve búcsúztunk, 2-2 vel, az Anfielden megverve a Liverpoolt...

Mindez nem változtat sok mindenen, de nekem azért még mindig reményre ad okot.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
bandyka
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2006.10.29. 16:37:47
Tartózkodási hely: szobám

2007.03.06. 23:07:57

nembaaaaj(vagyis igen), a realnak megmutatjuk majd!!!!!!!
...nem az a lényeg, hogy milyen sört iszol, hanem az, hogy kivel...
Troporf
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.03.13. 10:49:07

2007.03.06. 23:06:02

Rivaldo11 írta: Európa rájött,hogy így lehet megállítani minket.De biztos vagyok benne,hogy hamarosan meglesz az ellenszer...
:?: Az totális ökörség lenne, ha : valahogy mindig odavergődnénk a lábvadász becsúszások közepette a 16-os környékére, ahol passzolgatás a kisemberektől :arrow: favágók agya elszáll :arrow: lenne 10-15 szabadrúgás kb. 20 m-ről, amiből 2 bemenne...

Olyan egyszerűen hangzik, miért hülyeség :?: :?: :?:

Valami megoldás tényleg kell :!: :!: :!:
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2173
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2007.03.06. 23:05:14

A meccs esélyese egyértelműen a pool volt. Sajna nem várhattuk egy "élő-halott" eto'o-tol hogy csodát tesz. Otthon rontottuk el. Ez egyértelmű. Nembaj, jövőre újra itt. ebben a topicban re.

Forca Barca!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.03.06. 23:04:21

huevos írta:off.....
most néztem a Roma összefoglalót...
Boixos emlékszel ez a Mancini gyerek mikor megjelent a színen még támaszkodni is alig tudott a bal lábával....
ma meg!...pfff
el is akarták zavarni. ráadásul hátvédnek hozták a velencéből...
de ezt inkább a másik bl-topikban, pls.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2007.03.06. 23:03:52

grecki írta:
csababarca írta:mért mi a sz**t nyilatkozzon?

megint a rijkaardot okoljátok,holott nem ő játszik....lehozta etoot mert le kellett...behozta guddyt-->gól...mit csináljon még?
támadni nem ő fog.
Ez az ember egy bábu, akit kötélen rángatnak, kis túlzással. Ül ott, mint egy rakás szerencsétlenség és fogalma sincs, hogy mi a jó pikulát változtasson. Behozza a kis apródját - aki tuti polírozza frenki 32-es fekete brokiját - és lehozza az egyetlen értelmes csatárunkat - igaz, nem játszott jól. Deco akármit csinál, végigjátsza a meccseket, Iniesta balhátvédet játszik.

Rá kellett volna döbbennie, hogy ez a felállás egyenlő az öngyilkossággal, de nem, ő inkább erőlködik tovább az egész csapattal egyetemben. Az elmúlt pár évben a gárda kihúzta a szarból, mert játszott, és most, hogy gödörben vagyunk, nem tud mit csinálni.

Igenis, vállalnia kell a felelősséget a vereségért! Nem azt mondom, hogy egyből mondjon le, de most már igazán elgondolkodhatna, hogy vajon képes-e ellátni a feladatait. Mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy teljességgel képtelen...
ez mind lehet...de azért nem kéne rádogni semmit szerintem.mert lehet ha nem jön ide 2004 elején(asszem) akkor most sehol nem lennénk.
sokat tett ő ezért a csapatért.Persze nem azt mondom h a világ legjobb edzője,de azért nem is buta ember.
jah és amúgy ki jönne helyette? esetleg van gaal nosztalgiázna egyet itt?

ne vicceljünk már.akik szerintem jó edzők(benitez,wenger,spalletti,stb.) azok meg nem igen fognak eljönni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
p.robi
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2006.09.12. 18:50:49

2007.03.06. 23:03:34

dorozsma írta:azért a liverpool nem bekkelte végig a meccset!
erre meg ennyit http://kepfeltoltes.hu/070208/olol_www. ... es.hu_.gif
xD
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.03.06. 23:02:54

Game90 írta:
antiimperialista írta:Valaki magyarázza már meg, miért Giulyt kellett Eto'o helyett behozni???? Ki tanította rijkaardot arra, hogy csatár nélkül kell egy csapatnak játszania, ha mindenképpen gólt kell lőnie?????
Ezt a cserét én sem értettem :? Nem hinném, hogy Eto'o elfáradt volna. Benne akármikor bennevan a gól :roll:

Zambrotta miért nem játszott? Oleguer miért játszotta végig a meccset? :evil: :evil: :evil:
Eto'o-t a térde miatt hozta le!
Nem képes még 90 perc játékra,szombaton pedig nagy szükség lesz rá.
A többivel egyetértek,ha Rijkaard nem képes elfelejteni Oleugert és még néhány személyt(Giuly pl),akkor jöjjön egy új edző.
Év közben nincs lehetősége váltani,de nyáron küldje el őket!
Ha képes erre a váltásra,akkor én továbbra is kitartok mellette!
Avatar
huevos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2006.02.22. 09:40:35
Tartózkodási hely: Huevos szigete

2007.03.06. 23:01:18

off.....
most néztem a Roma összefoglalót...
Boixos emlékszel ez a Mancini gyerek mikor megjelent a színen még támaszkodni is alig tudott a bal lábával....
ma meg!...pfff
never let the children cryin'!
dorozsma
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2005.05.30. 16:42:31

2007.03.06. 22:59:41

azért a liverpool nem bekkelte végig a meccset! magukra húzták a barcát a második félidőben, de l az első félidőben bőven eldönthették volna a meccset, és akkor nem lenne miért panaszkodni! a pool irányított, és csak a szerencsén múlott többször is, h nem került hátrányba a csapat! abszolút jobb volt a pool! semmit nem csillogtatott a barca! egyszerűen semmit! az egész első félidőben egyetlen kapuralövés, ráadásul az is csak egy kísérletecske! ez kevés, nagyon, nagyon kevés volt...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.06. 22:58:40

Troporf írta:"Elfogult vagyok, de utálom az ilyen bekkelős rohadt csapatokat, akik megölik a focit."

Az a szomorú, hogy egyre több ilyen gusztustalan csapat lesz, mert ez hoz eredményt, nem padig a JÁTÉK, ami persze mostanában nem úgy megy, mint ahogy az utóbbi időkben megszokhattuk (jól el lettünk kényeztetve...), az ok? Sztem: "az ilyen bekkelős rohadt csapatok..."
Amíg jól jön ki egy csapat a JÁTÉK tördeléséből, a rombolásból, amíg a szabályok adta keretekbe ez belefér, addig egyre gyorsuló tempóban halad ebbe az irányba a foci :cry: :cry: :cry:
Európa rájött,hogy így lehet megállítani minket.De biztos vagyok benne,hogy hamarosan meglesz az ellenszer...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.03.06. 22:58:13

és egy új edzővel.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.03.06. 22:56:57

Nyertünk az Anfield Roadon....kiestünk a BL-ből...
A Nou Camp volt eddig az erősségünk,rossz formában is behúztuk a meccseket,most meg ott estünk ki,hihetetlen.
Oleuger ismét bizonyított,és megint rengeteg volt a pontatlan passz.
A pálya is alkalmatlan volt a mi játékunkhoz,de ne fogjuk erre.
Kicsi vigasz a győzelem,de talán kevésbé esik így össze a csapat.
SZOMBATON MUSZÁJ NYERNI.Tényleg muszáj.
Idén is bajnok csapatot akarok látni,ehhez pedig nyerni kell a Real ellen,nincs mese.

Jövőre talán megerősített védelemmel,felfrissített középpályával és egy kemény alapozással újra nekivágunk,és talán visszakerülünk a csúcsra a BL-ben!
A bajnokságban viszont ne kerüljünk le a csúcsról!
Válasz küldése