Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.06. 22:56:36

Slither:Veszélyesebb támadásokat vezetett a pool,igen...ha egy egész térfél áll rendelkezésedre üresen,nem nehéz veszélyes támadásokat vezetni.Kiváncsi lennék,mire mentek volna a favágó,sablonos futballjukkal,ha esetleg hoztuk volna az első meccset,és mi álltunk volna vissza.Remélem a Valencia nyeri a bl-t,a liverpool kizuhan a köv.körben.Ki kiváncsi erre az antifutballra?
Nekünk nagyon gyenge formában kellett lenni,hogy kiessünk ezek ellen.
Na de,fel a fejjel,szombaton el classico,és különben is:Meg kell nyerni minden "hazait".Maradt még feladat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2007.03.06. 22:59:02-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.03.06. 22:56:12

csababarca írta:mért mi a sz**t nyilatkozzon?

megint a rijkaardot okoljátok,holott nem ő játszik....lehozta etoot mert le kellett...behozta guddyt-->gól...mit csináljon még?
támadni nem ő fog.
Ez az ember egy bábu, akit kötélen rángatnak, kis túlzással. Ül ott, mint egy rakás szerencsétlenség és fogalma sincs, hogy mi a jó pikulát változtasson. Behozza a kis apródját - aki tuti polírozza frenki 32-es fekete brokiját - és lehozza az egyetlen értelmes csatárunkat - igaz, nem játszott jól. Deco akármit csinál, végigjátsza a meccseket, Iniesta balhátvédet játszik.

Rá kellett volna döbbennie, hogy ez a felállás egyenlő az öngyilkossággal, de nem, ő inkább erőlködik tovább az egész csapattal egyetemben. Az elmúlt pár évben a gárda kihúzta a szarból, mert játszott, és most, hogy gödörben vagyunk, nem tud mit csinálni.

Igenis, vállalnia kell a felelősséget a vereségért! Nem azt mondom, hogy egyből mondjon le, de most már igazán elgondolkodhatna, hogy vajon képes-e ellátni a feladatait. Mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy teljességgel képtelen...
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2007.03.06. 22:56:07

Hát,ennyire futotta.Siralmas volt az első félidő,a második talán jobb volt,de összességében nagy 0..Valdes,Thuram,Gudjohnsen,akiket talán ki lehet emelni..a többi kataszrofa.. :roll:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Troporf
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.03.13. 10:49:07

2007.03.06. 22:55:18

p.robi írta:ennyi.. remélem értitek
http://kepfeltoltes.hu/070306/-.-_www.k ... es.hu_.jpg
Ezt minden Barcás jól megtanulta már, sajnos, hiszen minden meccsen ezt látjuk...
Tripy
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2004.10.11. 11:25:20
Tartózkodási hely: Nyírbátor

2007.03.06. 22:55:12

nemtom hogy mondhatok-e ilyet de forrnak bennem az indulatok!
nem értem hogyan lehet egy 3 védős rendszerben olegeurra bízni egy egész jobb oldali védelmet. soha nem nézi a támadás lehetőségét! biztos vagyok benne hogy ha zambrotta játsza ezt a posztot hatékonyabbak lettek volna a támadások! bár eszem ágában sincs megkérdőjelezni bárki szakmai hozzáértését. ez csak személyes vélemény. ezen mutatott meccs alatt benitezt illeti a dícséret: nagyon jó középpályát épített a barca ellen ami miatt a pool védelme nem is terhelte meg magát. Grat neki!
az már egy másik kérdés hogy miért nem lehet messinek egy normális csukát a lábára húzni amivel tud irányt is változtatni. na ez van.
MINDÖRÖKKÉ BARCELONA!!! 2 KUPA MÉG LEHET , ÉS MEG IS LESZ!!!!!!
SOK SIKERT LIVERPOOL ! és sok sikert Luis Garcia, és Pepe Reina!!! gránátvörös kék vér van bennetek is!
Avatar
huevos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2006.02.22. 09:40:35
Tartózkodási hely: Huevos szigete

2007.03.06. 22:54:42

Slither írta:Mert más csapat focizott volna a helyükben? Amúgy meg veszélyesebb támadásokat (kontrákból) vezetett a Pool (a végén is).
Csak a Madridot verjük meg!
azért a közeljövőben nézz meg kérlek 1-2 Liverpool meccset...
nem újkeletű dolog ez az Anfielden...
never let the children cryin'!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.03.06. 22:53:01

Hát ez van, kiestünk. Nem lepődtem meg, várható volt. Ez a Barca nem méltó a BL-hez.
Találtunk egy szerencsés gólt amit talán csak azért érdemeltünk meg mert legalább végighajtottuk a meccset. De mondanom sem kell, a Pool megérdemelten jutott tovább.
Ismét egy nyúgdíjasfoci foci játékot játszottunk amit az ellenfelek réges rég kiismrtek. A Pool azt játszotta amit manapság ma már kell egy ilyen csapat ellen. Vagyis betonfoci minden mennyiségben. Bejött...
Voltak ismét gyenge teljesítmények de legalább ma már láttam vmi akarást. Dinho a szokásos volt, réges rég könnyedén fogják meg, faltolják le. Deco jól játszott habár az első félidőben elég sok labdát eladogatott. Valdes fantasztikus volt, itt a válasz a kételkedőknek. Puyol szerintem jól játszott, a kommentátor sokszor mondta h lemaradt dehát 2 védő esetén ez nem meglepő. Messi semmit nem csinált. Marquez végre nem bakizott. Olegeur az 1. félidőben katasztrófa, a 2. félidőben megmutatkozott h ő nem szélső védő, a támadásokat nem segítette de jó szerelései voltak. Eto'o-nak még érződik a sérülése.
Rijkaard az első félidőben tanácstalan volt, pedig ha már ott szervez vmit és szerzünk egy gólt akkor nagyobb esélyünk lett volna.A 2. fléiőben taktikázott vmit, de ez is csak anyni volt hogy nem voltak katasztrófális cseréi. A gólt nem igazán az ő munkájának köszönhetjük. De most azért mutatott vmit, nálam a helyét a padon megszilárdította egy kicsit.
A sikerekhez nem kérdés mi kell, új játékosok...Ebbe a 4-3-3-ba már nem igazán tudunk új embereket beépíteni ezért új taktika kell, 4-2-3-1. Ezt viszont Rijkaard aligha fogja meghúzni, ezzel ellentmondok a korábban írtaknak. :wink:

Egyszóval kiestünk, várható volt, nem dőlt össze a világ. A mi játékosaink sem robotok, 3 év alatt elfáradtak. A bajnokságra kell koncentrálni és megnyerni.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.03.06. 22:52:44

antiimperialista írta:Valaki magyarázza már meg, miért Giulyt kellett Eto'o helyett behozni???? Ki tanította rijkaardot arra, hogy csatár nélkül kell egy csapatnak játszania, ha mindenképpen gólt kell lőnie?????
Ezt a cserét én sem értettem :? Nem hinném, hogy Eto'o elfáradt volna. Benne akármikor bennevan a gól :roll:

Zambrotta miért nem játszott? Oleguer miért játszotta végig a meccset? :evil: :evil: :evil:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2007.03.06. 22:53:38-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Troporf
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.03.13. 10:49:07

2007.03.06. 22:51:22

"Elfogult vagyok, de utálom az ilyen bekkelős rohadt csapatokat, akik megölik a focit."

Az a szomorú, hogy egyre több ilyen gusztustalan csapat lesz, mert ez hoz eredményt, nem padig a JÁTÉK, ami persze mostanában nem úgy megy, mint ahogy az utóbbi időkben megszokhattuk (jól el lettünk kényeztetve...), az ok? Sztem: "az ilyen bekkelős rohadt csapatok..."
Amíg jól jön ki egy csapat a JÁTÉK tördeléséből, a rombolásból, amíg a szabályok adta keretekbe ez belefér, addig egyre gyorsuló tempóban halad ebbe az irányba a foci :cry: :cry: :cry:
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2007.03.06. 22:51:18

Sajnos ez otthon lett elcseszve. A Pool így könnyen megverhette volna a teljesen szétesett védelmünket. Ha otthon nincs az a Valdes baki... De én nem varrom az ő nyakába, mert ebben az idényben kb ez az egy hibája volt, amúgy nagyon is sokat köszönhetünk neki.

Most frankón koncentrálhatunk a bajnokságra, a kupa meg még max 3 meccs. Ha Sámuel ismét 100%-os lesz, akkor a 2-t begyűjthetjük. Ha nem, azt is lex@rom, akkor is Barça Forever!!!
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.03.06. 22:50:20

huevos írta: de azért a 'pool bebizonyította az utolsó 15 percben, hogy az angol fair play mára teljesen kihalt, és hogy nem igazán szeretnek focizni ezek a srácok.....
Mert más csapat focizott volna a helyükben? Amúgy meg veszélyesebb támadásokat (kontrákból) vezetett a Pool (a végén is).
Csak a Madridot verjük meg!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Slither 2007.03.06. 22:52:10-kor.
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.03.06. 22:50:09

Még haszna is lehetne ennek a kiesésnek, ha az lenne a következménye, hogy ezt a dilettáns, ökör, stb. rijkaardot elzavarnák a p.csába. De a francba is, nem fogják!!!
A meccsről nincs sok kedvem írni... Tény, hogy közünk nem volt a továbbjutáshoz, a liverpooli betonvédelmet, ahogy jósoltam, ez a csapat nem tudta feltörni.
[auto_cenzúra], hogy Gudjohnsen gólt lőtt, így legalább a Madrid ellen is őt fogja beküldeni rijkaard, ha csatár kell... Most szép gólt lőtt, de ettől még közelébe se ér Saviolának!
Valaki magyarázza már meg, miért Giulyt kellett Eto'o helyett behozni???? Ki tanította rijkaardot arra, hogy csatár nélkül kell egy csapatnak játszania, ha mindenképpen gólt kell lőnie?????
Avatar
barca52
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2005.12.02. 14:50:32
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.06. 22:50:03

huevos írta: a továbbiakban Forza Roma!
Pontosan, ők legalább szokták játszani is a futballt...
p.robi
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2006.09.12. 18:50:49

2007.03.06. 22:47:55

PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.03.06. 22:46:18

VV (attól az egy hibától eltekintve) és Thuram volt a legjobb ma :!: A többiek, főleg Oleguer szavakat sem érdemelnek :? Ronaldinho 1 kapufa, Messi ill Eto'o semmi. Guddy beállt és lőtt egy gólt, grat neki. Csak sajnos nem mentünk vele semmire.
Rijkaard nyilatkozatra kiváncsi leszek :roll:
Marad a bajnokság és a kupa, amiket meg kell nyerni :!:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
huevos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2006.02.22. 09:40:35
Tartózkodási hely: Huevos szigete

2007.03.06. 22:46:13

talán nem is a Liverpool továbbjutása, hanem inkább a Barcelona kiesése a teljesen megérdemelt....de azért a 'pool bebizonyította az utolsó 15 percben, hogy az angol fair play mára teljesen kihalt, és hogy nem igazán szeretnek focizni ezek a srácok.....
mindenesetre nincs ezen semmi meglepő, pillanatnyilag valóban nem vagyunk ott európa legjobb 8 csapata között....
és a továbbiakban Forza Roma!
never let the children cryin'!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.06. 22:45:53

Ma megmutattuk,hogy a tartásunk azért még megvan...Négy félidőből három és felet átaludtunk,ezért nem folytathatjuk.Ma egy gól kellett volna az elején,de ott a játék kiábrándító volt.Ha előbb találunk be,valószínüleg továbbjutottunk volna.Természetesen nem a mai produktununkat kell elemezni,sokkal inkább a hazait.A hajó ugyanis ott úszott el...Kiestünk,de legalább emelt fővel-ami az eredményt illeti.Jobbak vagyunk mint a liverpool,ehhez nem fér kétség,de a mai futballban nem lehet ekkora előnyt adni,amekkorát mi adtunk az ellenfélnek.Remélem ez a kiesés felpiszkálja a játékosokat,jövőre visszaszerezzük a serleget!
Rivaldo-A Legnagyobb.
wakii
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2006.07.25. 19:22:21

2007.03.06. 22:45:45

grecki írta:Már látom a holnapi újságok hasábjain Rijkaard nyilatkozatát:

"Elégedett vagyok a játékosok hozzáállásával, de ma sajnos ennyire volt elég. Végig küzdöttek a fiúk, ám a mezőnyfölényünket nem sikerült gólokra váltani."

Szóval valami hasonló kamu nyilatkozat lesz, semmi olyasmi, hogy a vereségért vállalja a felelősséget...
nem ezt Capello szokta mondani... Rijkaard nyilatkozatait nem ismerem, de ez Capello sablon szöveg...
♥ REAL MADRID ♥
Avatar
Mardel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 453
Csatlakozott: 2006.02.01. 23:57:39
Tartózkodási hely: fővám tér gyp

2007.03.06. 22:45:41

Máskor két félidőt kellene focizni, és nem Giullyn múlott nem is Oleggueren, itt az egész csapat volt a hibás, mégpedig fejben...nem tudom mi lehet a megoldás, de ha Rijkaard ennyire nem tudja motiválni őket...!
Jobb képességű csapat vagyunk, azonban TELJESN megérdemelten jutott tovább a Pool, sok sikert nekik a továbbiakaban!
jó éjt mindenkinek
Andres Iniesta FAN
Kép
Visça el Barça
Avatar
barca52
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2005.12.02. 14:50:32
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.06. 22:45:09

Miért kellett Guddynak gólt lőnie? Miért adtak ismét reményt nekem/nekünk? A gólig szinte érzelemmentesen néztem a meccset, cseppnyi esélyét sem láttam a továbbjutásnak. És akkor jött a gól, én meg elhittem, hogy van keresnivalónk :cry: Elfogult vagyok, de utálom az ilyen bekkelős rohadt csapatokat, akik megölik a focit. Ráadásul ezzel eredményt lehet elérni. Olyanok, mint a Chelsea, csak nem olyan bunkó az edzőjük. Na mind1, most már a Ligára és a Kupára kell koncentrálni. BARCA FOREVER
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.03.06. 22:45:03

Ronaldinho kapufájának kellett volna bemennie, akkor még időben elkezdtek vlna hajtai. Na, most már mindegy, ettől kezdve GO REDS egészen a trófea megnyeréséig!
Más: a Valencia-Inter meccs végén verekedések, vicces üldözési jelenetek!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2007.03.06. 22:44:57

szép volt dugo
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.03.06. 22:44:05

mindegy, ezen már kár rágódni, az anfielden a maximumot játszottuk.
otthon b.sztuk el a továbbjutást.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
gcsabi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2005.03.16. 18:47:14

2007.03.06. 22:44:03

Szóval az van, hogy saját magunkat [auto_cenzúra] meg megint :!:

Kiestünk, ez van. A Liverpool tényleg megérdemelten jutott tovább, marad a bajnokság meg a kupa. CSAK előre kell nézni kedves Kollegák, hétvégén jön a realmargit.

Joccakát mindenkinek :!:

Bármi történjék, akkor is SEMPRE BARCA :!:
Visca el BARCA!
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2007.03.06. 22:43:22

Hát ennyi. Úgy játszottunk, mint egész szezonban, pocsék passzok, a kulcsjátékosok sokat hibáztak, a védelmünk egy nagy VICC.
Ennek ellenére nem ezt a meccset kell okolni, hanem az otthonit, ott kúrtuk el nagyon.

Összeségében a Barca-hoz KÉPEST egy közepes szintü favágó csapat ellen estünk ki.

Talán máshogy alakult volna, ha nem sérül le Eto'o és Messi és Rijkaard nem ad lehetőséget NEM Barca szintü játékosoknak.
Egy bajnoki és kupagyőzelemmel talán meglehet menteni a szezont.
Válasz küldése