Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.12. 13:37:19

Leirom ujra: sztem tokmindegy hanyadik olaszorszagban az Inter, lattuk h milyen “jatekot” valasztottak, es ezt milyen minosegben tudtak csinalni. Ha nem sikerul tovabbjutni a csoportbol, akkor nem sikerul, csak az a lenyeg, hogy ne egy osszezuhanos 4-0 legyen, hanem kuzdjenek az utolso percig, ahogy eddig mindegyik csoportmeccsen. Uj keret, uj edzo, tinik es oregek, milliardos adossag, es most meg a serulesek is. Ha EL, akkor az lesz, mert ehhez eleg ami most van. Ettol meg elkezdett ujraepulni a klub, es nem kell a kardunkba dolni, ellentetben az elozo evekkel.

Én a helyszínen szurkolok, ennél többet nem tudok hozzátenni :D Remélem hogy Gavi, Pedri es FdJ is kezdok lesznek, oszinten szolva en Raphit leultetnem a padra, szerintem nagyon gyenge a srac. Inkabb legyen kicsit feljebb Gavi is, es legyen szabadabb felfele Albának vagy Baldénak. Majd ha nem jon az eredmeny, akkor johetn a brazil meg meg akit akarunk.
Remelem Dembele kezd es oda is teszi magat, meg Lewa is, mert hetvegen nagyon nem tortek ossze magukat….
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3289
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.10.12. 13:36:12

MessiNeymarSuarez írta:
2022.10.12. 10:11:50
Ritka nagy pech ez a csoport...
Azt meg megköszönhetjük a kedves videobírónak
Tartok tőle hogy ma túl nagy lesz a nyomás
Egy életerős, valamit elérni igyekvő csapat vagyunk, ahol ilyen kifogásoknak fel sem szabadna merülniük.
Csak és kizárólag magunknak köszönhetjük, hogy milyen helyzetben vagyunk. Münchenben és Milánóban is volt lehetőségünk, de a pótvizsagák még így is előttünk vannak, szóval a sorsunk a saját kezünkben van.

Férfiasan és tökösen lehet bizonyítani, hogy alkalmasak vagyunk a továbbjutásra, ahogy az a sorsoláskor is minimum elvárható volt.
Ez egy szép kihívás, ahol lehet bizonyítani a foci világának, hogy ne kiröhögjenek, hanem vegyenek minket komolyan.
3-0 eredménnyel ki lehet tenni az indexet, hogy sávot váltunk.
Kluivert92
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2020.10.25. 07:55:27

2022.10.12. 13:21:18

Ha van igazsag akk ma szetalazzuk ezt a sz.r bunkercsapatot. Amelyik csapat hazai palyan a bl ben ennyire kis csapatkent jatszik az nem erdemel semmit . 3-0 ide!!!!
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2607
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.10.12. 12:46:13

Nehogy már nem vállalható elvárás az olasz 7. helyezett megverése, vagy ez egy halálcsoport. Ez egy teljesen átlagos erősségű csoport. Az Inter 9 meccsen 4 vereség a Seria A-ban és nem a 90-es évekbeli Milan tagjai vannak a védők közt.
Ha itt nem nyerünk (és sajnos szerintem nem fogunk, döntetlen lesz kikaparva) akkor meg sem érdemeljük a továbbjutást és jó játszótér ismét az EL és lehet örömködnünk Lewy góloknak a tudomisén Feyenoord ellen. :(

Amúgy én FdJ-t tenném be egyik középhátvédnek és támadásban akkor lehetne +1 ember kp-n. Támadni keveset fog az Inter, de szinte biztos vagyok benne, hogy talál egy gólt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.10.12. 12:36:50

Olasz lapok szerint mikitarian kezdo lesz, ergo kb 3-6-1es felalassal fognak jatszani. Tudom h nem egy ilyen meccsen kellene kiserletezgetni, de a kp-n nagyon kevesek leszunk 6 ember ellen. Hatulra felesleges 4 ember, lautarora boven eleg h a ketten figyelnek. Lehetne 343, kicsit combosabb kp pluszban de jonggal.

Amit varok: otlettelen passzolgatas, kaput kilometerekre elkerulo dembele/raphinha lovesek, embert nem talalo beivelgetesek meg szogletek, halvany lewa stb stb.

Ha az elejen talalunk vmi véletlen flipper gólt talán megrogynak, amugy siman kibekkelik 0-0-lal a meccset.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kluivert1899
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2018.10.21. 08:09:21

2022.10.12. 11:42:50

A kifogások ideje lejárt. Meg kell verni az Intert a Camp Nou-ban telt ház előtt, bíróstól, VAR-ostól, “buszostól”, mindenestől. Ha erre nem képes a csapat, akkor nem érdemeljük meg a továbbjutás lehetőségét. Minden játékos és Xavi is tisztában van a helyzettel, 90%-ban tudják, hogy mire lehet számítani az esti meccsen. Ennek megfelelően kell kimenni a pályára és lenyomni az olaszokat. (Én már korábban is kipróbáltam volna a betömörülő csapatok ellen, hogy az egyik középpályás helyett egy támadó szellemű játékos kezd. TS - Balde, Eric, Pique, SR - Pedri, De Jong - Dembele, Fati, Raphinha - Lewa) Visca el Barca!!!
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2022.10.12. 11:32:55

boma írta:
2022.10.12. 10:37:18
MessiNeymarSuarez írta:
2022.10.12. 10:11:50
Ritka nagy pech ez a csoport...Eközben pl a RM szendvedve, "örülünk hogy utolsó percben kihoztunk egy X-et" meccsekkel is csoportelső, a City-PSG szintén félgőzzel is biztos csoportelső, ezekben a csoportokban mi is azon fognánk a fejünket ha nem elsők lennénk.
Őőőő, pöppet ferdítés ez a megfogalmazás, Madrid 3/3 győzelem után, hozott egy idegenbeli X-t. Tavaly amúgy oda-vissza vertük az Intert is, pedig az erősebb csapat volt az idei Nerazzurrinál. Nem lenne pech ez a csoport, ha elég erősek lennétek, és Lewa nem csak az "elchék" ellen rúgna gólt. De ezzel együtt is a bírói ítéletek számonkérésére van alapotok, az tény.
Dehogy hogy erősebb a csapat! Úgy az a csapat csak nincsenek túl jó formában.. ez a mi szegénységi bizonyítványunk, h mentálisan a béka segge alatt vagyunk. Lewának a nagy meccseken meg kell mutatnia, h miért is vezeti a góllövő listát
boma
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2022.09.23. 11:29:47

2022.10.12. 10:37:18

MessiNeymarSuarez írta:
2022.10.12. 10:11:50
Ritka nagy pech ez a csoport...Eközben pl a RM szendvedve, "örülünk hogy utolsó percben kihoztunk egy X-et" meccsekkel is csoportelső, a City-PSG szintén félgőzzel is biztos csoportelső, ezekben a csoportokban mi is azon fognánk a fejünket ha nem elsők lennénk.
Őőőő, pöppet ferdítés ez a megfogalmazás, Madrid 3/3 győzelem után, hozott egy idegenbeli X-t. Tavaly amúgy oda-vissza vertük az Intert is, pedig az erősebb csapat volt az idei Nerazzurrinál. Nem lenne pech ez a csoport, ha elég erősek lennétek, és Lewa nem csak az "elchék" ellen rúgna gólt. De ezzel együtt is a bírói ítéletek számonkérésére van alapotok, az tény.
1956 1957 1958 1959 1960 1966 1998 2000 2002 2014 2016 2017 2018 2022
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7268
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.12. 10:12:40

Deluigi írta:
2022.10.12. 09:51:59
Rafinha szallit majd ket golt az elejen, utana meg setagalopp lesz a megnyilo olasz vedelem ellen
Az eddigiek fényében ez nem túl valószínű. :D De azért az biztos, hogy több dolog fog történni elöl, mint a múltkor, alighanem a részéről is.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.12. 10:11:50

Ritka nagy pech ez a csoport...Eközben pl a RM szendvedve, "örülünk hogy utolsó percben kihoztunk egy X-et" meccsekkel is csoportelső, a City-PSG szintén félgőzzel is biztos csoportelső, ezekben a csoportokban mi is azon fognánk a fejünket ha nem elsők lennénk.

Igen a távoli lövések nagyon hiányoznak. Nem csak azért mert beakadhatna 1-1 Raphinha durrantás, hanem azért is mert az egyetlen dolog ami bármelyik védelmet összezavarhat ha a kipattanó össze-vissza jár, amire Lewandowski például ott várna.

Azt meg megköszönhetjük a kedves videobírónak is hogy itt tartunk és esetleg kizúgunk, Dömbdödöm elleni tizi a Bayern ellen és minimum az egyértelmű kezezés befújása maradt el, amivel teljesen más lehetne most az állás. Persze nem tizivel kell hozni a pontokat, de a tizit nem a játék képe alapján osztják.

Tartok tőle hogy ma túl nagy lesz a nyomás és túl betonbiztos lesz az Inter és megpecsételődik a sorsunk, remélem Xaviék látják hogy gyök2-es sebességű labdajáratással maximum saját magunkat altatjuk be és nem az ellenfelet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2022.10.12. 10:13:06-kor.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.10.12. 09:51:59

Rafinha szallit majd ket golt az elejen, utana meg setagalopp lesz a megnyilo olasz vedelem ellen
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2022.10.12. 09:42:56

boma írta:
2022.10.12. 09:38:41
Azért ez barokkos túlzás. Elhiszem, hogy hatalmas blama lenne, de utána még nyerhetnétek 4 trófeát. De ha "csak" bajnokságot nyernétek kiesés után már az is tök jó lenne a tavalyi szezon után, nem? Vagy ennyi igazolás után az kevés?
Itt nem a trófea a lényeg, hanem hogy égő lenne megint kiesni a BL csoportból. Azzal mindenki tisztában van, hogy BL-t nyerni nem sok esélyünk van.
Amúgy én is aggódom. A válogatott szünet nagyon megtörte a csapatot, nagyon kizökkentek valahogy valamiért, és nem találnak vissza.
Hétvégén látszódott, hogy foglalkozott velük Xavi, de valahogy a második félidőre megint szétestek, elveszett az önbizalom.
boma
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2022.09.23. 11:29:47

2022.10.12. 09:38:41

Kovbal88 írta:
2022.10.12. 09:17:09
Nagyon kíváncsi leszek a mai meccsre! Őszintén szólva, korábban nem aggódtam volna, egész jók voltunk, de az utóbbi meccsek hát nem remekeltünk. Az Inter is tisztában van vele, hogy nekik a döntetlen is elég. Nem nyerünk kuka lesz a szezon, mint a Juvénak.
Stegen
Balde, Pique, Eric, Alba
De jong Busquets Pedri
Dembele-Lewa-Ferran
kezdővel mennék neki a meccsnek
Azért ez barokkos túlzás. Elhiszem, hogy hatalmas blama lenne, de utána még nyerhetnétek 4 trófeát. De ha "csak" bajnokságot nyernétek kiesés után már az is tök jó lenne a tavalyi szezon után, nem? Vagy ennyi igazolás után az kevés?
1956 1957 1958 1959 1960 1966 1998 2000 2002 2014 2016 2017 2018 2022
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.10.12. 09:29:03

El kell kezdeni gólokat lőnünk, hiába a védekezés, ha nem lövünk gólt.
Most se gondolnám, hogy a védelem nagy feladat elé állna, így tök mindegy, hogy kik játszanak ott. Lesz kb 3-4 kontra félidőnként, amiket meg kell akadályozni.
Az inter otthon sem volt rest buszozni, hát még majd a Camp Nou-ban.

Átlövések fontosak, és folyamatosan lőni kell be a labdákat Lewandowski felé oldalról.
Ezekből bármi lehet, kéz, lecsorgó valami, hibázó olasz védő, stb.
Ha csak adogatunk körbe, az nem ér semmit.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.10.12. 09:17:09

Nagyon kíváncsi leszek a mai meccsre! Őszintén szólva, korábban nem aggódtam volna, egész jók voltunk, de az utóbbi meccsek hát nem remekeltünk. Az Inter is tisztában van vele, hogy nekik a döntetlen is elég. Nem nyerünk kuka lesz a szezon, mint a Juvénak.
Stegen
Balde, Pique, Eric, Alba
De jong Busquets Pedri
Dembele-Lewa-Ferran
kezdővel mennék neki a meccsnek
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7268
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.11. 23:51:11

No hát akkor szurkoljunk hogy az olaszok a közösségi szellem nevében szolidaritásból holnap is kikapnak a mai horrornapjukat követően.

Xavi a sajtótájékoztatón elismerte a hibáját a támadótrió felállásában, és ezen mindenképp változtatni fog. Szóval szerintem vagy ugyanúgy állnak fel, csak Dembélé megy a baloldalra, vagy eleve Fati kezd a baloson. De abból kiindulva, hogy Xavi tartott egy külön megbeszélést a brazillal, ahol állítólag főként arról volt szó, hogy "lőj ha kaput látsz és önzőzz, ha kapu közelében vagy", szerintem a múltkori hármas lesz fent tükörben. Állítólag nagyon ki akarja használni a lövőerejét, és erre akarja kihegyezni a továbbiakban a hangsúlyt vele kapcsolatban, mert eddig uge főleg igazi vonalszélsőként használta, ahol a kombinációira hajtott, de akkor meg mindig messze volt a kaputól. De persze általánosságban a csapatra is igaz ez az egész. Ez szerintem jó hír nekünk, mert ezért régóta könyörgünk sokan, kb évek óta csak Messi lőtt. Nyilván nem 1 meccs alatt épül fel ez sem sajna, pedig hát nagyon kéne.

DJ-ra és a védelemre nem tért ki, pedig ez érdekelne nagyon, már többször elejtette óvatosan, hogy tud ott játszani, jelenleg én abszolút oda látnám középre. Szerencsére Lukaku még mindig nem térhet vissza, de azért így is lassúnak tartom az Alonso-Garcia-Piqué hármasból bármelyik duót a kontrák ellen, a holland meg mindig sallangmentesen tolta ott, és van sebessége is. Nyilván ha már ott t art fizikailag, hogy kezdő lehessen.

Némiképp váratlanul Kessié is felépült és keretben van, bár sok vizet nem fog zavarni gondolom most sem, de azért jó, hogy van cserelehetőség a középpályán.

Szerencsére TS is 100%-os, a legutóbbi meccsen ugye voltak gondjai, 1-2 napig volt is kisebb ijedtség, de semmi komoly elvileg.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2022.10.10. 13:14:46

Mindig is probléma volt a csapatnál a válogatott szünet.
De most.... amióta visszajöttek, fejben teljesen szét vannak esve. Látszódott az első félidőn, hogy azért Xavi foglalkozott velük, a távoli lövések is ennek tudhatók be. De hogy a szünetben biztos, hogy nem azt mondta nekik, hogy bekkeljenek.... Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy hogy tudnak ennyire szétesni. Kiestek a ritmusból, és nem találnak vissza, egyre jobban lecsúsznak
tengit
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2014.04.19. 12:34:39

2022.10.10. 12:38:14

Bence0330.........."Én nagyon pesszimista vagyok most, egyetlen dolog kelt bennem egy minimál reményt, hogy az Inter elleni problémákat Xavi ugyanúgy látta, mint a többség, és ennek hangot is adott, elmondta hogy bátrabban kell lőni, ki kell őket csalogatni, stb.".........Attól tartok, a kicsalogatással már elkéstünk. Ha ezek csak elvétve dugták ki a fejüket a bunkerból, amikor számukra létfontosságú volt a három pont, akkor most annak birtokában a középkezdés után ugyanazt teszik majd, mint Moldovánál a francia és a mexikói börtön válogatott, nevezetesen, beássák magukat a tizenhatoson belül, és nem lesz aki/ami kimozdítsa őket onnan. Erre csak akkor van esély, ha egy, netalán két gólt lövünk. A kérdés csupán az, hogy ilyen védekezés mellett hogyan? Én maximálisan osztom a pesszimizmusod, viszont az előzőeket és a sérültek listáját figyelembe véve a minimálisnál is halványabb reményekkel.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3289
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.10.10. 12:09:04

Subinho írta:
2022.10.10. 11:42:45
Aludtam rá egyet és azt gondolom, hogy ez a tegnapi produkció inkább az lehetett, hogy valahogy nyerjük meg a meccset, nem érdekel hogyan, legyen 1 gól, 3 pont és a többi nem érdekel. Mert jön a sorsdöntő Inter meccs, amit meg kell nyerni, ha a BL-ben akarunk maradni, utána jön a classico, amin megint csak a győzelem az elfogadható, ráadásul élre állhatnánk pontelőnnyel, utána meg jön a Bayern, amin ki kell köszörülni a csorbát, nem kaphatunk ki megint.
A mallorcai meccs után is ilyesmivel kerestük a magyarázatokat, hogy megyünk Milánóba.
Ugyanakkor ez így már három meccs zsinórban.
Lehet még a felforgatott összeállítoskban is keresni a miérteket, de a fazont meghatározó és a gólfelelős játékosaink mind a pályán voltak.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7268
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.10. 11:43:37

visca el barca írta:
2022.10.10. 11:22:15
Tudom h esélytelen, de az inter ellen gavi helyett de jongot kezdetnem. Az inter ugyse fog semmit csinalni, csak 11 emberrel bekkelni es de jongot egy fel fokkal jobbnak erzem tamadasban mint a spanyolt.
Ezt adnám én is, viszont akkor sokkal, de sokkal kevesebb labdát fogunk fent szerezni, DJ erre teljesen alkalmatlan. És az intenzitás is kevesebb lenne a passzokban. Viszont tény, hogy ő azért érkezhet is a kapu elé, és szerintem amúgy nem is lő rosszul távolról, villantott már belőle, de ritkán látjuk.
De én nem tartom lehetetlennek, hogy minden középpályásunk fent lesz a pályán, DJ-t tippelem most középhátvédnek, és onnan fog néha előrelépkedni all-in üzemmódban.

Én nagyon pesszimista vagyok most, egyetlen dolog kelt bennem egy minimál reményt, hogy az Inter elleni problémákat Xavi ugyanúgy látta, mint a többség, és ennek hangot is adott, elmondta hogy bátrabban kell lőni, ki kell őket csalogatni, stb. A lövéseket már most látszik, hogy kicsit jobban elkezdtük nyomatni, persze ez is idő lesz, mire mindenki önbizalommal fog lövöldözni. De legalább volt egyértelmű reakció. Ráadásul az elég hatalmas hibáját kijavítandó még Dembélénél is külön kiemelte, hogy tud játszani és gólokat lőni a balszélről, lehet ő is megnézte a statokat a két oldalról végre. :D

Szóval szerintem taktikailag mindenképp lesznek lépések, kérdés, meg fogjuk-e tudni valósítani. Az biztos, hogy ez az utolsó utáni esélyünk, ha nem nyerünk, akkor már a BM-et is megverhetjük, egymás elleniben az Inter megy tovább, a Plzent azért tuti megverik.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.10. 11:42:45

Tegnap elkeseredett voltam én is, ahogy mindenki más, mert az utóbbi idők talán leggyengébb produkcióját nyújtottuk. Gyakorlatilag a 2. félidőben a Celta lefocizott minket. Aludtam rá egyet és azt gondolom, hogy ez a tegnapi produkció inkább az lehetett, hogy valahogy nyerjük meg a meccset, nem érdekel hogyan, legyen 1 gól, 3 pont és a többi nem érdekel. Mert jön a sorsdöntő Inter meccs, amit meg kell nyerni, ha a BL-ben akarunk maradni, utána jön a classico, amin megint csak a győzelem az elfogadható, ráadásul élre állhatnánk pontelőnnyel, utána meg jön a Bayern, amin ki kell köszörülni a csorbát, nem kaphatunk ki megint. Vagyis 3 kutya kemény meccs fog jönni, amiken mind csak a győzelem elfogadható. Sztem tegnap elengedték kicsit a meccset az Interre készülve. Kedden meglátjuk, tényleg így volt-e. Nekiesünk a Serie A 7. Internek és nagyon elverjük őket, aztán hétvégén a Madridot is, vagy ugyanezt a semmit látjuk az Inter ellen is,. Sokszor gondoltam, hogy majd most tuti máshogy lesz és aztán pofára estem, de szurkolóként nem gondolhatom máshogy, az Inter ellen odateszik magukat a srácok, megverjük 2-3 góllal az Intert és tovább megyünk a BL-ben!!!
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2022.10.10. 11:24:44

Chino írta:
2022.10.10. 11:04:01
És honnan tudod, hogy nem az első félidei játék lesz, mielőtt sírba tennéd a csapatot.
A hurráoptimizmust sikerült kiölniük belőlem az elmúlt 7 év alatt. Amúgy nem kell nekem temetnem. A tegnapi és az idegenbeli Inter elleni játék sokkal beszédesebb mint én. Temetik saját magukat.
Csak is Puyol
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.10.10. 11:22:15

Tudom h esélytelen, de az inter ellen gavi helyett de jongot kezdetnem. Az inter ugyse fog semmit csinalni, csak 11 emberrel bekkelni es de jongot egy fel fokkal jobbnak erzem tamadasban mint a spanyolt.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.10.10. 11:04:01

Nyiri81 írta:
2022.10.10. 09:22:25
Tudom tegnap bajnoki volt, de ide illik amit gondolok. Tegnap a második félidő második felénél idegből kinyomtam a tévét. Szerintem hozzá lehet szokni a gondolathoz hogy az Inter ellen is ez lesz vagy még rosszabb és akkor irány az EL. Elképesztően szomorú de ez van.
És honnan tudod, hogy nem az első félidei játék lesz, mielőtt sírba tennéd a csapatot.
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.10.10. 10:54:34

Nyiri81 írta:
2022.10.10. 09:22:25
Szerintem hozzá lehet szokni a gondolathoz hogy az Inter ellen is ez lesz vagy még rosszabb és akkor irány az EL. Elképesztően szomorú de ez van.
Én egyébként most full a kiesésünket érzem. A válogatott szünet óta, nemhogy javulna a játék, de meccsről meccsre romlik.
Kép
Válasz küldése