Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.10. 09:03:48

reikarddal kapcsolatban:
1., rögtön első évében egy sokkal gyengébb csapattal ezüstöt nyertünk és 3 pont volt csak a lemaradás a valenciával szemben!!! előtte hány edzőt is fogyasztottunk el??? hanyadik is volt évekig a csapat???
2., mikor nyert utoljára ligát és BL-t a csapat? az utóbbi 2 évben történt ez! előtte mikor is??? évekig szenvedett a csapat!!! sokszor az uefa kupás helyért küzdöttek és onnan is kiestek...
3., idén télleg nem megy a szekér és sok hülyeséget elkövet frankie, de nem lehet egy ember nyakába varrni mindent!!! nézzétek meg azokat akik csak alibiznek a pályán!!! pl.: RONALDINHO!!! mindenki isteníti, meg hogy a világ legjobbja, de mikor volt már az??? egy meccsen max. negyed órát fut és abból kb. 3 normális megmozdulása van!!! és persze sorolhatnám a többieket!!! inkább neeskenstől kéne megvállnunk, mert nem tud megfelelően felkészített játékosokat adni franki keze alá!!!
4., nem akarhatjátok komolyan, h megint elkezdődjön a korábbi edzőváltogatós, szenvedős időszak!!! nem akarunk realt játszani!!! meg kell adni a lehetőséget frankinek! vigye végig a szezont, nyáron normális alapozás legyen, frissítsük a játékos állományt és hozzunk ide neeskens helyett egy normális másod edzőt! ezek után meglátjuk és ha ősszel sem megy, higgyétek el laporta lesz az első, aki felkínálja henk ten caténak a vezető edzői posztot!!!

minden csapat változtatott körülöttünk! edzők, új játékosok!!! nem ugyanazokkal a srácokkal álltak szemben a játékosaink, mint tavaly!!! viszont az ellenfeleknek volt ideje 3 év alatt felkészülni ugyanazokból a játékosokból!!! ezért kell a vérfrissítés!!! ha kell ronaldinho menjen a milanba és jönnön helyette c.ronaldo! és ha kell, akkor marquez is menjen és helyette vegyük meg alexet! és így tovább... de nem frankiben kell keresni egyedül a hibát! nem tökéletes, de nem ő egyedül áll ki a pályára, hanem 11 ember!!!
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2007.03.09. 12:54:10

Persze, nem is konkrétan téged kritizáltalak, sőt nem is kritizáltam, csak nekem ez szemet szurt, és csak megjegyeztem! Ha nektek ugy jo, hát azt hiszem nem ezen fogunk összeveszni, mindenkinek a saját dolga ez. Szal csak megjegyzés volt:)

by Jay
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Foolkiller
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2005.03.20. 00:03:33

2007.03.09. 05:21:46

G-Jay a megjegyzésed igaz ,csakhogy en mar olyan regota vagyok itt forumon meg Barca fan hogy hozzaszoktam a nevroviditéshez,és a régi emberek is elég sürün hasznaljak a Broki,Savigol,Gyula,roni,edmilka neveket ,igy fel se tünik ha igy írom le a nevüket,természetetesn ha zavar majd kiírom a nevüket rendesen,semmiböl nem tart.
FORCA BARCA!!!!!!!!!!!
Visca el barca!!!!
2004-2005 champions!!
2005-2006 Champions!!
Champions Leauge 2005/2006 WINNERS!!!
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2007.03.08. 20:56:11

Írjak ide, ne írjak ide? Gondolkodtam ezen sokáig. Én nem igazán tudnám egy emberre kenni ezt a kiesést. Sajnos ebben az egész csapat benne volt. Idén hiányzik a motivált - huú de most nyerni akarunk, bizonyítani a világnak- Barcelona. Ha Eto'o és Messi is igazán formában lenne, akkor talán észre se vettük volna ezt az alulmotiváltságot. Guddy megelőzött a nyilatkozatával..

Csak azt tudom mondani, mint régebben: a fejekben kell rendet tenni. Nem kicsit laktunk jól a tavalyi sikerekkel.
Más megoldást nem tudok igazán, innen a fotelből könnyű lenne okosnak lenni. Nyáron biztos kell igazolnunk. Xabi Alonsonak örülnék nagyon. Viszont hatalmas változásokra nincs szükség, se edzőváltásra. Nem kell követni a Real Madrid rossz példáját: ha nem megy, akkor óriási változásokkal, pénzbefektetésekkel majd menni fog.

Forca Barca! Előre a kupáért és a bajnoki címért, de mindenekelött egy csodás formajavulásért, hogy élvezhessük a mérkőzéseket. :)
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.03.08. 20:08:59

antiimperialista írta:
cruyff írta:Nem is olyan régen még csak én voltam az egyetlen itt a fórumon aki bírálta Rijkaardot. Kaptam is érte rendesen.
Nem voltál egyedül, Zsolti és én is hasonló véleményen voltunk már nagyon régóta. Kaptunk mi is eleget érte, érdekes módon most már nem nagyon szokták a fórumtársak leugatni a rijkaardot szidó hsz-ek szerzőit...
Bocs h egy percig is mertem bízni Rijkaardban aki 2 bajnoki címet hozzott meg egy BL-t. Nem tudhatod hogy tényleg Henk volt itt-e az ész, habár minden jel erre utal mostmár. De annak idején amikor védtem Rijkaard-ot AKKOR nem volt egy Messi, nem volt egy Eto'o és AKKOR azért nem voltak ekkora baklövései. AKKOR nem lett volna normális rögtön a távozását követelni. Azokat a hozzászólásokat nem azért írhattátok mert olyan hatalmas problémák voltak mint most hanem mert elvoltunk kényeztetve és rögtön egy vereség után mindenki sírt.
Ne essen félreértés, mára sajnos én sem bízok és hiszek benne. Katasztrófálisan kezdi el és nyúl bele a meccsekbe. Fogalma nincs mit tegyen, lapít mint [auto_cenzúra] a fűben. Ezután persze mindenkit megnyugtat az ostoba hozzászólásaival. Egyszóval ha a bajnokság sem lesz meg és folytatódik az alulmotivált sz@r játék akkor mehet.
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2007.03.08. 16:42:02

Foolkiller!

Egyetértek veled sokmindenben, azthiszem sokan mások is ugyan ilyen módon ujitanák a keretet (szélső védő, vkp, és egy uj edző), de abban pl nem értek egyet, hogy Ronaldo jöjjön. Ugyan minek? Messi Eto'o Dinho Deco bőven elég támado szellemű játékosnak a kezdőbe, cserének meg mégis vicc lenne őt tartani, egyrészt többet ér, másrészt olcsobban is megoldhatjuk a kispadot. Saviola és ha megjön ugye Dos Santos, és visszahoznánk Maxit, hogy legyen egy konkrét centerünk is, akkor minden meg lenne oldva elöl. A többiben egyetértek veled.

(még egy megjegyzés: megértem hogy hosszu és fáradságos egy-egy játékos nevének a leirása, de senki nem puszi pajtársa ezeknek a játékosoknak, és lehet h csak engem irritál, de ezek a gyula meg broki meg ilyenek azért ne már! nem tart többe leirni nrmálisan h Giuly avagy Gio! Ez lehet h csak az én hülyeségem, de a tisztelet valamilyen szintem jár, ne brokizzunk már le vkit, senkinek nem eshet jol. Na jo ez télle csak lehet nekem nem teccik, csak megjegyeztem...)

by Jay
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Foolkiller
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2005.03.20. 00:03:33

2007.03.08. 16:27:09

Nos én igy láttom a helyzetet :
Rijjkardot el kell küldeni mindeféleképpen mondom ezt annak tudataban hogy azert o is kelett a ujkori barca Mitosz kialakitásához.
DE és ez fontos Rijjkard és vezetők egy egész csapatot neveltek fel akik tavalyelött értek be ,tavaly meg ugye tudjuk mi történt ,az edző már nem képes motiválni a játékosokat ,akik idaig felnéztek rá Messi,Roni,és a fiatalabbak azok mára érett profi focistáká váltak és idén a felnézést leváltotta a tisztelet,ami nagy különbség.
Rijjkard csapatot tud épiteni de szinten tartani nem ez edzői rutin kérdése és ez még hiányzik,A szinten tartast Henk végezte aki már nincs itt sajnos.
Továbbá akik idaig kiegészitő emberek voltak Gyula,ezq ,edmilson,Oleguer(bár ő jol játszott a pool ellen ,de nem a barcához mérten jol) azok lesulyedtek arra a szintre hogy nem fáradtság esetén kell bevetni öket csak sérülés esetén,az imént felsorolt játékosok golszegények ,lassuak ,és hianyzik a jatékukbol az improvizacio.
Fontos lenne megtalálni Sylvinho/broki utodjat is,mert max 1 szezon van már csak bennuk.
Edző,Bal szélső hátvéd,VKp posztokon kell frissiteni,és bizony formacio/taktika váltásra is szükség van.
Ami viszont a legfontosabb hogy hétvégén szép jatékal nyerjünk a real ellen és nyerjük meg a bajnokságot és a kupát,mert a csapat még igy is kiemelkedik a spanyol 1.osztalybol.

Akik meg ennyire peszimistak azok elgondolkozhatnanak azon hogy melyik csapat képes a modern fociba 3 évig csucson lenni,Nem nyerünk idén bl-t nem egy nagy dolog,a bl amugy se híres a cimvédésekröl.
Ezután hajra valencia és mu a blben .
C.Roni meg jöhet nyáron szivesen latjuk ,egy jo vedo és egy jó robosztus vieira szeru VKP társaságában,És ha lehet Gyula helyett ribery is átnézhetne hozzánk.
Továbbra is FORCA BARCA!!!!!!!!!!
Üdv:Foolkiller
Visca el barca!!!!
2004-2005 champions!!
2005-2006 Champions!!
Champions Leauge 2005/2006 WINNERS!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.03.08. 16:07:41

Sztem az El Classico legyen Rijkaard utolso esélye :!: Ha ott nyerünk, akkor maradjon, ha vesztünk mennyen :!: Ha nyerünk akkor várni kell év végéig, ha megnyerjük a bajnoságot maradjon, ha nem menjen. Ilyen egyszerü. Sztem 8)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2007.03.08. 15:49:31

akik védik a 'mestert', mondván nem szabad elkuldeni mert azert az elmult két évben csak nyert 1 bl-t meg 2 bajnoksagot, azoknak uzenném, hogy nézzék megmilyen jatekosokkal... ilyen kerettel europa 50 legjobb edzojebol 40-45 garantaltan megnyerte volna ugyanezeket a cimeket.

mellesleg orulten kivancsi lennék rá (remelem a jovo évtol már láthatom :D ) hogy rijkard mire lenne képes mmondjuk egy osasuna, cagliari, frankfurt, fulham szintu csapatnál... sztem ugy kiesnének mint a huzat. ez az edzo egy nagy 0 (sokan már akkor tudtuk h nagy bajok lesznek mikor henk alairt az ajaxhoz... :arrow: BEJÖTT)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.03.08. 14:06:32

dickricsi írta:Azt kell mondjam: teljes mértékben egyetértek Cruyffal. És nem arról van szó, hogy a szurkolók ne bíznának a csapat vezetőiben, de jó lenne tőlük látni olyan gesztusokat, melyek arra utalnak, hogy tisztában vannak a helyzettel, illetve a változtatás fontosságával. Mert változtatni kell! És ez lehet akár egészen a gyökerekig ható változás.
Szintén azt gondolom, mint ő: nemcsak az eredmény, a játék, ami nagyon fontos. Veszthetünk szép játékkkal, de sajnos mostanánban nem ezt látjuk.
Na ez az igazság..
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.03.08. 14:05:18

Hivni kéne már valakit a Barcához aki még ért is hozzá(vezető edző).
Mert nagyon sz@rul állunk Bl-ből kiestünk...
Az első osztályban egyre lejebb csuszunk a tabellán...
Nem lesz ez így jó.
De még az első osztályban azért tartjuk magunk!
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.03.08. 13:25:58

cruyff írta:Nem is olyan régen még csak én voltam az egyetlen itt a fórumon aki bírálta Rijkaardot. Kaptam is érte rendesen.
Nem voltál egyedül, Zsolti és én is hasonló véleményen voltunk már nagyon régóta. Kaptunk mi is eleget érte, érdekes módon most már nem nagyon szokták a fórumtársak leugatni a rijkaardot szidó hsz-ek szerzőit...
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2007.03.08. 12:41:38

Azt kell mondjam: teljes mértékben egyetértek Cruyffal. És nem arról van szó, hogy a szurkolók ne bíznának a csapat vezetőiben, de jó lenne tőlük látni olyan gesztusokat, melyek arra utalnak, hogy tisztában vannak a helyzettel, illetve a változtatás fontosságával. Mert változtatni kell! És ez lehet akár egészen a gyökerekig ható változás.
Szintén azt gondolom, mint ő: nemcsak az eredmény, a játék, ami nagyon fontos. Veszthetünk szép játékkkal, de sajnos mostanánban nem ezt látjuk.
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.08. 12:14:15

Nem is olyan régen még csak én voltam az egyetlen itt a fórumon aki bírálta Rijkaardot. Kaptam is érte rendesen. Most már azért többen is vannak (vagyunk). Szeretném leszögezni: én nem az alapján mondok véleményt, hogy mit gondolok, hanem, hogy mit látok. Rijkaard minden meccsen elkövet minimum egy bakit, van mikor többet is és jól látszik rajta, hogy fogalma sincs mitől ment a szekér tavaly. Érdekes továbbá, hogy többnyire a fiatalok szeretnek kiállni a jelenlegi edző védelmében akik viszont már több mint egy évtizede szurkolói ennek a csapatnak, sokkal kritikusabban szólnak. A Barcelonától nem csak győzelmet várunk el. A Barcelona ennél több. JÁTÉKOT. Lehet akár veszíteni is. De nem úgy, hogy mikor 2 gólt kell rúgnom idegenben kivárásra játszok és 10-1-es kapuralövési arányt produkálok az ellenfél javára. Rijkaard meggyőződésem, hogy csak egy kirakatember a csapatnál. Aki látta azt a bizonyos dokumentumfilmet annak például feltűnhetett, hogy a vezetőedzőnek (a szakmának ugye) beleszólása sem volt a Barca igazolásaiba. Ez egy "igazi" edző esetében elképzelhetetlen lenne. Rijkaardnak egy erőssége van: a meccsek után udvariasan, kultúráltan tud nyilatkozni. Ennyi.
VISCA EL BARCA!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.03.08. 11:36:25

LG írta:Ozsimiki :!: Rijkaard, Soriano, Laporta, meg Txiki télleg hozzájárultak a sikerekhez...
De van 2 ember, akit sztem legalább ilyen fontos volt, de már nincs itt. Henk és Rossel :!:
A nagy igazolásainkat mint Rossel hozta, miota elment, azota nem is volt normális igazolásunk, kivéve Thuramot és Zambrottát, de ha nincs a bundabotrány, ők se lennének :!:
Henk pedig az ész volt, nagy megérezzük a hiányát :!:
Ez mind igaz,nem is írtam,hogy csak ők érték el amit,persze,hogy kellett hozzá Rossel,és Henk is!
Én csak azokkal kapcsolatban írtam,akik itt vannak még,és most egytől egyig bénának,meg hozzá nem értőnek vannak beállítva...feléjük is lehetne Bizalom,főleg úgy,hogy nem arról van szó,hogy x ideje nem értünk el semmit...idén is lehet jó évet zárni még :!:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.08. 11:29:53

ez így van!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.03.08. 11:19:49

Ozsimiki :!: Rijkaard, Soriano, Laporta, meg Txiki télleg hozzájárultak a sikerekhez...
De van 2 ember, akit sztem legalább ilyen fontos volt, de már nincs itt. Henk és Rossel :!:
A nagy igazolásainkat mint Rossel hozta, miota elment, azota nem is volt normális igazolásunk, kivéve Thuramot és Zambrottát, de ha nincs a bundabotrány, ők se lennének :!:
Henk pedig az ész volt, nagy megérezzük a hiányát :!:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.03.08. 11:09:41

varga tamás írta:
És Rijkaard vigye magával Txiki Beguiristaint, ezt az akaratgyenge, erélytelen babát, aki nem is tudom, tett-e valamit az elmúlt 4 évben valamit ezért a klubért, azonkívül, hogy csupa hülyeséget nyilatkozott.
Meg ez a Ferran Soriano nevű ökörborjú is elmehet zabot hegyezni, aki ül a milliókon, számolgatja a pénzt, de játékost - minőségi játékost, mert Guddyt ne tekintsük annak, még kiegészítő embernek is gyenge - nem hajlandó igazolni, meg azt nyilatkozza, hogy a Barca nem nyúl mélyen a zsebébe. Miért nem? Mert ilyen vadbarmok vezetik a klubot. A gigantomániás Laportának is, nem a stadion befogadóképeeségét kellene növelnie, hanem az erre szánt pénzből megvenni pl. CRonaldót.
Na, megint jó hosszú lettem. De, továbbra is Hajrá Barca! Szombaton meg kell verni a realt, bármi áron, bármilyen játékkal.
Üdv Tamás!

Nagyon hamar el lett felejtve,hogy ezeknek az embereknek jelentős közük van ahhoz,hogy a BARCA ismét Európa tetejére ért fel,és nem Uefa-s helyekért kell versengenünk,hanem minden csapat számára a cél,hogy minket letaszítsanak az ELSŐ helyről...
Tény,hogy ebben az idényben a hibák száma megnőtt,mind játékos,mind vezető részről...és akkor már egyből úgy ahogy van kitenni mindenkit,igaz :?: :roll: Bizalom :?: Nem lehetne bízni abban,hogy ha egyszer összeraktak egy ütős csapatot,egyszer kihúzták a gödörből a Barcát,akkor megteszik majd még1x :?: ,én így állok hozzá! Mert olyan egy csapat életében sem volt,és nem is lesz,hogy sohasem lesznek azok a bizonyos 'gödrök'...

Persze ha a fórumozok minden észrevételét,tanácsát megfogadnák,lehet a hogy a csúcson maradnánk hosszú évekig,de én nem úgy fogom fel a focit sem,és főleg nem a BARCÁT-ami TÖBB MINT EGY KLUBB-hogy csak úgy megválljon olyan emberektől akik sokat tettek a Klubbért,csak azért,hogy minden évben Rólunk szóljón minden...

Persze az sem megoldás,hogy hosszú évekig megadják a bizalmat,és közben nem látszik az alagút vége,de itt még erről korántsincs szó :!:
Bajnokság,kupa teljesen nyitott,és meg lehet nyerni...és Bízok ezekben az emberekben,vezetőkben,csapattagokban,hogy képesek lesznek jövő idénytől ismét bízonyítani nekünk :!: Ez nem azt jelenti,hogy 1-2 igazolást nem viselnék el...mert a cserepadunk nagyon gyenge...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
otter
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006.12.10. 19:19:59
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.07. 22:40:13

A Rijkaard-dal kapcsolatos írásaim fent tartanám,
vagyis hogy rettenetes amilyen hibákat elkövet
mostanában. Tanácstalan, rosz kezdőcsapatot és
taktikát jelöl meg rosszul cserél, hülyeségeket
nyilatkozik stb.
Viszont egyértelműen mégsem tudnám elküldeni.
A mérleg egyik tányérjában ott vannak a bajnoki
címek és a Bl trófea. És az hogy egy hihetetlen szim-
patikus ember. Viszont a másik tányérban az előbb
írt folymatos baklövései. Egyszóval ezzel is meg kell
várni a nyarat. Viszont ha a bajnokság sem lesz meg
és nem lesz javulás akkor új edző.
Addig viszont minden meccset teljes elkötelezettséggel
szurkoljuk végig, bízzunk. És a szezon végéig csínnyán
a nagy változások követelő örjöngő hozzászólásokkal,
én is ehhez tarom magam :wink:[/quote]

Sziasztok!
Osztom Zozzy véleményét. A bajnokság még meglehet és nem bizos,hogy szerencsés lenne a szezon vége előtt lecserélni a mestert. Addig meg mindent bele! Szurkoljunk a csapatunknak!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.03.07. 22:21:19

Azért egy örömünk lehet a ma este folyamán: Münchenben oktatják a margitot, BM-madrid 2-0. a madrid még nálunk is gyengébben játszik.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.03.07. 22:18:37

ozsimiki írta:
Zozzy 5 írta:Sokat érünk vele...Kezdünk a madridhoz hasonlítani :roll:
Azért nem mind1,hogy 3évig semmit se nyer vki,vagy 3 éve folyamatosan nyerünk vmit... :roll: :wink:

Idén eddig megvan a Spanyol Szuperkupa (jó nem nagy kunszt..),és a Liga&Kupa kettősből egyik biztosra veszem,hogy meglesz :!: Rem mindkettő...szóval :roll:
Nem erre gondoltam hanem arra hogy páran a múlttal jönnek itt ami teljesen felesleges. Ez megy néha a Realnál is... :wink: remélem érted.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.03.07. 22:14:28

Hát, írtam egy elég hosszú hozzászólást
az igazolás topicban amivel mostmár nem
nagyon tudok egyet érteni. Ha vki nézte
akkor láthatta hogy Nasri-t meg Kone-t
"követeltem" a csapatba. Ezeket az ostoba
felindulások visszavonnám. Mostanában
sűrűn változik a véleményem, ez is a két-
ségbeesésnek a jele szerintem. De azo-
kat a mondatok amelyek Belletti, Giuly,
Ezquerro, Gio, Edmilson elküldésével fog-
lalkozik továbbra is fenttartanám. Azonban
a többiekkel, mint pl Marquez-zel várni kell.
Bárki képes formajavulásra és azt a teljesítményt
nyújtani hosszabb ideig. Így ezzel megvárnám a
nyarat. Azonban egy bal védő(Abidal/Lahm) és
egy védekező kp(Alou Diarra/Makoun/Muntari)
mindenképpen kell. És Dos santos felhozása sem
maradhat el.
A Rijkaard-dal kapcsolatos írásaim fent tartanám,
vagyis hogy rettenetes amilyen hibákat elkövet
mostanában. Tanácstalan, rosz kezdőcsapatot és
taktikát jelöl meg rosszul cserél, hülyeségeket
nyilatkozik stb.
Viszont egyértelműen mégsem tudnám elküldeni.
A mérleg egyik tányérjában ott vannak a bajnoki
címek és a Bl trófea. És az hogy egy hihetetlen szim-
patikus ember. Viszont a másik tányérban az előbb
írt folymatos baklövései. Egyszóval ezzel is meg kell
várni a nyarat. Viszont ha a bajnokság sem lesz meg
és nem lesz javulás akkor új edző.
Addig viszont minden meccset teljes elkötelezettséggel
szurkoljuk végig, bízzunk. És a szezon végéig csínnyán
a nagy változások követelő örjöngő hozzászólásokkal,
én is ehhez tarom magam :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2007.03.07. 22:19:06-kor.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.07. 21:49:57

varga tamás írta:Kiestünk - ez sajnos borítékolható volt az első meccs után. A visszavágón nyertünk - nem a liverpool verte meg saját magát. A két meccs alapján a pool teljesen megérdemelten jutott tovább. A 180 percből 35 percet játszottunk értékelhetően, a többi egy nagy nulla volt: gyalázatos, és a barcához méltatlan.
Bizony bizony...és összesítésben még így is csak az idegenbeli gólokkal estünk ki...
Ez mutatja,sokkal gyengébb képességű csapat ellen maradtunk alul.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.03.07. 21:33:58

Rijkaartól csak nyáron köszönjünk el, mert a maradék 2-3 hónap alatt egy új edző nem tud sokat tenni. A játékosok meg szeretetik Frankit, szóval nem jönne ki jól a dolog. A vezetőkkel kapcsolatban: ha igazán fontos és égető lenne sok millióért bevásárolni, akkor benne lennének. Télen azért nem volt akkora válság, és gondolták a mostani keret csak meg tud birkozni a feladatokkal (tévedtek). Nyáron sztem meg lesz a megfelelő váltás (bízom Cruffban, hogy jó tanácsokat ad majd a vezetőknek :wink: )
C. Roni egyedül nem oldana meg semmit! A csapat magját kellene gatyába rázni, hiányposztokra igazolni, és jó kiegészítő játékosokat hozni. Rijkaard mehet, de ha duplázik, akkor úgy is maradni fog.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.03.07. 21:11:24

Kiestünk - ez sajnos borítékolható volt az első meccs után. A visszavágón nyertünk - nem a liverpool verte meg saját magát. A két meccs alapján a pool teljesen megérdemelten jutott tovább. A 180 percből 35 percet játszottunk értékelhetően, a többi egy nagy nulla volt: gyalázatos, és a barcához méltatlan. Ki kell, hogy mondjuk: a visszavágón ugyanazt a gyatra, szenvedős, életkedvet elvevő, fejetlen támadójátékot produkáltuk, mint a sevilla ellen a kihagyott 11-es után.
És elegem van a vezérkarból, meg Rijkaard bácsiból, hogy minden szép, minden jó, semmi probléma, kiválóan küzdöttünk, nagyszerűen játszottunk. Mert ez mind porhintés, hazugság, és a szurkolók hülyénak nézése. De a szurkoló nem hülye, nem vak, nem süket: lát, hall és érez. Látja a szenvedést, az alibizést, a semmirekellő támadójátékot, az eredmény tartását, a nulla támadójátékot. Találunk egy gólt, aztán véget ér a Barca-játékosok és edzők számára a mérkőzés. Ja, hogy a maradék időben elvernek minket, hát ez van - de mi továbbra is királyok vagyunk, körülöttünk forog a világ. Pedig, nem. Én egy jókora büntetést akasztanék a játékosok fejébe, a lézengőket pedig a kispadra ültetném. Kezdeném Oleguerrel, folytatnám Decóval, Giulyvel. Mert az nem járja, hogy Deco nulla teljesítménnyel kirobbanthatatlan a kezdőből. Eladhat a meccsen tucatnyi labdát, és nincs következménye. Ő az a játékos, aki tavalyhoz képest hatalmasat esett: nulla küzdőképesség, labdaszerzése gyalázatos, elvesztett labda után nem megy. Ennyi zsetonért neki fel kéne szántania a pályát, ketté kéne harapnia az ellenfelet - ja, és néha gólokat kéne rúgnia, mert az a két dugó, amit összebarkácsolt, az elfogadhatatlan - ennyit még én is tudnék lőni.
A következő lépésben Rijkaardnak meg kéne köszönni az eddigi munkát, és qumma gyorsan edző után kéne nézni - amíg a bajnokság el nem úszott. Mert ha ilyen játékkal folytajuk az idényt, akkor annak csúfos vége lesz. Valaki azt írta korábban, hogy aki Rijkaard menesztését követeli, az nem részese az elmúlt 3 év sikereinek - hát, ezt kikérem magamnak, ilyen vélemény leírásához senkinek sincs joga. Nekem ez a véleményem, két hónapja, két hete is ez volt. A mór megtette a magáét, a mór mehet.
És Rijkaard vigye magával Txiki Beguiristaint, ezt az akaratgyenge, erélytelen babát, aki nem is tudom, tett-e valamit az elmúlt 4 évben valamit ezért a klubért, azonkívül, hogy csupa hülyeséget nyilatkozott.
Meg ez a Ferran Soriano nevű ökörborjú is elmehet zabot hegyezni, aki ül a milliókon, számolgatja a pénzt, de játékost - minőségi játékost, mert Guddyt ne tekintsük annak, még kiegészítő embernek is gyenge - nem hajlandó igazolni, meg azt nyilatkozza, hogy a Barca nem nyúl mélyen a zsebébe. Miért nem? Mert ilyen vadbarmok vezetik a klubot. A gigantomániás Laportának is, nem a stadion befogadóképeeségét kellene növelnie, hanem az erre szánt pénzből megvenni pl. CRonaldót.
Na, megint jó hosszú lettem. De, továbbra is Hajrá Barca! Szombaton meg kell verni a realt, bármi áron, bármilyen játékkal.
Válasz küldése