Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.03.02. 15:02:49

Zambi és Gio felejtős a kp szélén. főleg Gio.
gólokat kell rúgni, ahhoz pedig kell Ini, Xavi és Deco is.
ha meg tudják oldani olyan hatékonysággal a védekezést, ahogy a Zara ellen, akkor be lehet vállalni. Iniesta és Xavi rengeteget dolgozott, ahogy Messi és R10 is.

és, ha Xavi-Deco-Ini lenne a középpályán, akkor bízhatunk abban, hogy nagyon kevés labdát szórnak el.

tökéletes taktikával, tökéletes csapattal és tökéletes játékkal lehet győzni az Anfielden.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.03.02. 15:02:10

Én azért nem vagyok teljesen elájulva ettől a 3-4-3-tól. Ha kapunk egy gólt(ami a 3 védő és a Liverpool tudása mellett egyáltalán nem elképzelhetetlen) akkor kiestünk. Másrészt pedig a 3 támadó szellemű játékos és egyben 5 középpályás ugyan úgy benne lenne egy 4-2-1-2-1-ben. Szóval szerintem még nem vagyunk olyan rosz helyzetben hogy ekkora kockázatot kellene vállalnunk. Szerintem a 2-0 ide nem csak 3-4-3-ban lehet meg. Szóval a kezdőm :

---------Valdes--------
-----Puyol--Thuram---
Oleguer---------Zambi
---Marquez----Xavi----
---------Iniesta---------
Messi------------Ronnie
----------Eto'o----------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2007.03.02. 15:06:52-kor.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2007.03.02. 14:45:44

Ez a 3-4-3 nekem nagyon tetszene....
Kapuban sajnos egyértelműen Váldés állna, és mivel a Zaragoza ellen is sikerült, szerintem Rijkard megint megkockáztathatná, hogy a védelem csak belső védőkből állna. Kicsit merész, de zseniális. Szóval a 3 védő lehetne mondjuk az Oleguer-Puyol-Thuram hármas.
A 4 középpályás poszton aztán már sokkal többet lehetne variálni. a lényeg, hogy szélső védők hiányában a két szélső középpályásnak olyan kaliberűnek kell lenni, hogy 90 (vagy netán több) percen át felszántsák a pályát a saját oldalukon. Bal oldalon ez nem is kérdéses, Zambrotta megfelelő a szerepre. A jobb oldalon viszont Belletti szerintem nem lenne képes rá, ráadásul az utóbbi hetek egyikénben azt hiszem meg is sérült. szóval lehetne az is, hogy Zambrotta átmenne a jobb oldalra (mivel úgyis híres arról, hogy bárhol bevethető) és a bal oldalon pedig Gio futkorászna.
A két belső középpályás poszton egy irányító és egy labdaszerző kell, s ha a jelenlegi legmegfelelőbbeket keressük, akkor ez bizony Xavi és Márquez.
Elől a trió lehetne a Ronnie-Eto'o-Messi, de ha Eto'o nem játszik, Saviola lehetne a megfelelő helyettese.
Ezek után az én kezdőm:
-------------Váldés----------------
----Oleguer---Thuram---Puyi----
-------------Márquez-------------
Zambrotta------Xavi----------Gio
---Messi---------------Ronnie----
--------------Eto'o----------------
Mondjuk belegondolva érdekes lehet a játék Deco nélkül, de lehet páran túl deffenzívnek találjátok, de sztem nem lenne rossz.
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.03.02. 14:07:53

„A 3-4-3 akkor megfelelő, ha rendelkezel gyors védőkkel, középpályásokkal, s nagyon ügyes támadókkal.

Ebben az a probléma,hogy a 3 védőből kettő elég lassú.Puyol se tartozik a leggyorsabb védők közé,de vele azért nincs gond ezen a téren.
Nagyon nehéz döntés,hogy melyik felállás lenne a jobb,a 3-4-3-ban hatalmas kockázat van,de nagyot is nyerhetünk vele.
Igaz,hogy nem kaptunk mezőnyből gólt,de ne feledjük,hogy sokszor megjátszotta a széleket a Zaragoza,és többször is csak rajtuk múlt,hogy gól vagy nem.Mindenféleképpen gólt kell szereznünk már a meccs elején,különben nem lesz esély.
Egyre inkább úgy tűnik,hogy Xavi,Iniesta és Deco egyszerre pályán lesz kedden.Decot valószínűleg ezért pihenteti Frank,Xavi és Iniesta pedig alap,úgyhogy játszani fognak mind3-an.Nagyon sok fog múlni a középpályásokon,nekik kell megakasztani a támadásokat!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.03.02. 13:58:52

Meg lehetne lepni a 4-3-2-1-es játékrendszerre felkészült Liverpool-t egy 3-4-3-al. Ennek annyi hátránya van, hogy ugye nincs két szélső bekk, aki felfut, bead, széthúzza a védelmet. De ott lehetne így Xavi, Iniesta, Deco a kp-n. Itt Marquezra hárulna sztem hatalmas feladat, mert szűrni kell keményen, lendületből nem vezethetik a 3 hátsó emberünkre a labdát. Viszont ismerve Iniestaát, meg Xavit, simán besegítenének a szűrésbe. Elől meg hogy együtt játszhatna a "R.E.M."-formáció...no comment. :twisted: Ha jól működne a középpályánk, nem lennének ekkora bakik, simán megfordíthatnánk a meccset. Csak szívja fel magát mindenki, és kapaszkodjunk bele az utolsó szalmaszálba!

Ha mégsem jönne be, Puyol kimegy jobb-bekknek, Rafa - Thuram középen, Xavi meg szűr. Talán. Remélem a 3-4-3 remekül fog működni, és megfordítjuk a meccset! :wink:
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2007.03.02. 13:45:00

Meg kellett hozzá egy töketlen Barca,aki 1-0 után elvesztette a ritmust és csinált két olyan hibát ,amit Gázművek-Kábels sc meccsén sem látsz....van igazság amit mondasz aláírom,nemzetközi tapasztalat meg rutin kell de azt a meccset mi rontottuk el DE NAGYON!Én csak azt mondom,hogy ilyen játékkal amit a Barca nyújtott az első félidőben Zaragozában nem lehetetlen a fordítás, mivel a Barca is rendelkezik elegendő nemzetközi rutinnal!Csak azt sem szabad elfelejteni,hogy egy csapatnak sokkal könnyebb volt megnyerni a BL-t akinek CSAK a BL-re kell koncentrálni és nem arra kell figyelni,hogy ottvagyok a kupában,vezetem a bajnokságot mindenki az én skalpomat akarja és még a BL-ben is ott vagyok a lejobb 16 között mint két éve a Barca...
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.02. 12:26:26

ez így van! mindenképp kell vkp!!! különben úgy járunk mint 2 éve a cselzi ellen! simán átfutottak a kp-n és a védők már kiszolgáltatott helyzetben voltak!!! egyébként az említett eset, amikor vkp nélkül álltunk ki és frankie azt mondta ilyet soha többet, az az el classico nevű meccs volt, amin sajnos kikaptunk 2-0 -ra, úgy, hogy a real hazai pályán kontrázott!!! kb. ugyanaz várható liverpoolban is!!! barcelonában is beálltak és max. 3 támadásuk volt, de 2 gól. most sem fognak mást tenni!!! ez megy nekik! bekkelnek, altatnak, semmit nem csinálnak, aztán 3-4 húzásból ott vannak és ha nem tudják megoldani a srácok ezeket a helyzeteket, akkor simán kapunk megint 2-t!!! és akkor már túl sok gólt kéne lőni, amire nem nagyon van esély...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2007.03.02. 12:08:44

Barcaboy08 írta:E mind így van, a taktikán nem szabad változtatni,de miért is lenne nehezebb nyerni Pool-ban?mert szerintem csak a neve nagyobb nagyságrendekkel a Zaragozáénál,de azért kiváncsi lennék ha összeereszteném a Poolt a Zaragozával mi is történne???Mert a mutatott játék alapján bizos,hogy nem nagyobb csapat!Semmi extrát nem tud ez a Pool!Én ugy érzrem egy nagyon jó Zaragozát vertünk meg szerdán,és a Pool semmivel nem jobb csapat jelenleg a mutatott játéka alapján!
azért azt nem felejtsd el, hogy a livepoolnak van egy kis nemzteközi rutinja...szinte minden évben ott vannak a bl-ben... futtasd csak le az agyadban h tavalyelott hányszor mondhattad azt a liverpool bl meccseit nézve h: na ez a csapat soha nem fog ilyen jatekkal bl-t nyerni! és látod mégis megnyerték... ők tudják h nem kell nekik brillirozni, elég ha beállnak bekkelni, majd egy-két kontraval kb 2 percnyi komoly játékkal eldöntik a tovabbjutas sorsát...
szem minden azon fog egyebként mulni, hogy a kontraikat, azaz a 2-2-es, 3-3-as szitukat hogy birjuk levedekezni...ettol félek...ebben nem vagyunk tul acelosak az utobbi idoben :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2007.03.02. 11:46:08

E mind így van, a taktikán nem szabad változtatni,de miért is lenne nehezebb nyerni Pool-ban?mert szerintem csak a neve nagyobb nagyságrendekkel a Zaragozáénál,de azért kiváncsi lennék ha összeereszteném a Poolt a Zaragozával mi is történne???Mert a mutatott játék alapján bizos,hogy nem nagyobb csapat!Semmi extrát nem tud ez a Pool!Én ugy érzrem egy nagyon jó Zaragozát vertünk meg szerdán,és a Pool semmivel nem jobb csapat jelenleg a mutatott játéka alapján!
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2007.03.02. 10:29:27

LG írta:Sztem igy kéne felálni:
VV-Presas, Thuram, Puyol,Zami-Deco, Xavi, Ini - Messi, Ronaldinho-Etoo
Igaz, nincs igazi vkp, de kockáztatni kell :!:
emlékezz(etek) vissza nem is tudom tán egy tavalyi meccsre. vkp nélkul álltunk fel és az ellenfél ugy atgazolt rajtunk mint a huzat, asszem ki is kaptunk. frank beismerte hogy hibázott, és a meccs után mondta - itt is volt rola egy iras - hogy soha többet nem kuldi ugy ki a csapatot, hogy nincs vkp a kezdo 11-ben.
bár a zaragoza ellen bevallalta, ugy érzem azzal tul nagy kockazatot nem vállalt. a liverpool azert nagyságrendekkel másabb kategoria. a zaragoza is rughatott volna egy pár golt a második félidoben, valljuk be nem rajtunk mult h nem igy történt.
egy szonak is száz a vége, bár tudom h kockáztatni kell, meg bátraké a szerencs, meg a többi közhely, de sztem oriasit buknank vele ha vkp nélkul jatszananak, ne adj isten 3 védovel. a legnagyobb problémát én is abban látom, hogy valszeg nem fogjuk meguszni kapott gol nélkul...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.02. 08:18:34

Bodi írta:Én leginkább arra látok esélyt,hogy kiharcoljuk a hosszabbítást,ott meg már bármi lehet.
Sajnos elég kicsi rá az esély,hogy kapott gól nélkül kihúzzuk az Anfielden,de legalább a 2-1-et el kéne érni valahogy,a hosszabbításban talán kicsit mi lennénk előnyösebb helyzetben.
Egyébként a Pool sem játszik kisebb rangadót szombaton,mint mi,kíváncsi vagyok Benitez a legjobb csapatát küldi-e ki a MU ellen,ők végülis inkább megtehetik,hogy beáldozzák azt a bajnokit.
Azért jó lenne,ha Fergusonék kicsit lehúznák a Pool önbizalmát!
a liverpoolnak nincsen beleszólása a bajnokságba, ellentétben a barca-sevilla párosnak, tehát nem ua. a szitu! tuti nem fogja érdekelni, még ha nagy zakót is kap!!!
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.03.01. 21:16:55

Én leginkább arra látok esélyt,hogy kiharcoljuk a hosszabbítást,ott meg már bármi lehet.
Sajnos elég kicsi rá az esély,hogy kapott gól nélkül kihúzzuk az Anfielden,de legalább a 2-1-et el kéne érni valahogy,a hosszabbításban talán kicsit mi lennénk előnyösebb helyzetben.
Egyébként a Pool sem játszik kisebb rangadót szombaton,mint mi,kíváncsi vagyok Benitez a legjobb csapatát küldi-e ki a MU ellen,ők végülis inkább megtehetik,hogy beáldozzák azt a bajnokit.
Azért jó lenne,ha Fergusonék kicsit lehúznák a Pool önbizalmát!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.03.01. 20:46:42

Sztem igy kéne felálni:
VV-Presas, Thuram, Puyol,Zami-Deco, Xavi, Ini - Messi, Ronaldinho-Etoo
Igaz, nincs igazi vkp, de kockáztatni kell :!: Idegenben indulunk hátránybol, itt már nem labdázgathatunk kényelmesen, nem játxhatunk kivárásra, mert a Pool nem fogja a támadásokat erőltetni. Min. 2 golt kell rugnunk, támadni kell mint az álat :!: Perxe lehet h mégjobban belefutunk a késbe....de itt már nincs veszteni valonk.
Amugy sztem 2-0ra győzünk, Eto és Deco goljaival :!: 8)
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2007.03.01. 18:25:37

Liverpool-Benfica 0-2 (0-1) 08.03.06 CL
Goals: Simao (36), Miccoli (89)
Team: Reina, Finnan, Carragher, Traore, Warnock, Garcia, Gerrard, Alonso, Kewell, Morientes, Crouch
Subs: Cisse (Kewell 63), Fowler (Morientes 70),
Hamann (Warnock 70)
Not used: Dudek, Hyypia, Anderson, Barragan
Yellow: Crouch (31), Alonso (41), Gerrard (71)
Robert (1), Gomes (62), Fernandes (90)
Red: None
Referee: Massimo De Santis (Italy)
Attendance: 42,745


Ez már Bl méghozzá tavalyi!!!!!!!!
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.03.01. 17:12:15

A tegnapi meccs után még fájóbb,hogy Marquez odaadta a ajándékba a labdát Bellamy-nak,mert 1-1 után bőven lenne esélyünk ilyen játékkal,így viszont elég kevés van,bár az uccsó két meccs alapján reménykedhetünk.
A Zaragoza jó csapat,de a Liverpool még jobb.
Viszont tegnap nem volt Eto'o,kedden lesz,ez is különbség.

Ahogy játsszuk a meccseket,egyre egyértelműbb,hogy a Xavi-Iniesta párosnak kell játszania a Pool ellen.
Tegnap egyértelműen kiemelkedtek a mezőnyből,főleg Xavi.Ehhez képest Deco most is inkább a flegma passzaival meg labdaátvételeivel hívta fel magára a figyelmet.Az játsszon,aki bizonyít!!!

Az én kezdőm: Valdes-Oleuger-Thuram-Puyol-Zambrotta-Marquez(Edmilson)-Xavi-Iniesta-
Messi-Eto'o-Ronaldinho

Vkp poszton nem tudok dönteni,tegnap Marquez nem volt rossz,de a védelemben őt el kell felejteni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bodi 2007.03.01. 20:41:54-kor.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.03.01. 15:00:30

Subinho írta:egyetértek azzal, hogy jó lenne megverni a realt, mert mégiscsak a klassziks lesz, de fontosabb sztem most a sevilla-liverpool páros legyőzése! a real meg kit érdekel!!! úgyis kikapnak majd valami gagyi kiscsapattól és a végén lemaradnak... 8)
mindent be lehet hozni, de ezt a BL meccset nem, így sztem frankie is erre tesz fel mindent!!!
Abszolút egyetértek, sőt én még azt mondom, hogy a Sevilla elleni meccs is "feláldozható" valamilyen formában. Nekünk a Pool ellen kell vitézkedni. Mintha egy BL döntő lenne! Egyébként nekem az az érzésem, hogy hosszabbítás lesz.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.01. 13:28:12

sztem zambrotta tuti játszani fog, így nem lesz 3 védős felállás! viszont thuramnak mindenképp ott kell lennie, mert fantasztikus az öreg! marquez pedig nagyon jó volt egy sorral előrébb!
ronaldinhot viszont egy sorral hátrébb kéne rakni, mert nem nagyon szeret mostanában futni, viszont a kp-ről osztogathatna... csak az a baj, hogy mostanában az sem jön össze neki!!!
egyetértek azzal, hogy jó lenne megverni a realt, mert mégiscsak a klassziks lesz, de fontosabb sztem most a sevilla-liverpool páros legyőzése! a real meg kit érdekel!!! úgyis kikapnak majd valami gagyi kiscsapattól és a végén lemaradnak... 8)
mindent be lehet hozni, de ezt a BL meccset nem, így sztem frankie is erre tesz fel mindent!!!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.03.01. 12:00:05

Szerintem a három védős felállás egyértelmű éles gyakorlását láttuk Zaragozában. Biztos vagyok benne, ha a Liverpool nem nyer a Nou Campban, akkor a Zaragoza ellen sem ezt a taktikát választjuk. Az Anfield Roadon is ugyanezzel a felállással lépünk gyepre szerintem. Csak meg ne üssük a bokánkat, mert a széleken nagyon sebezhetőek voltunk tegnap is. Azért is játszott Giuly és Messi a két oldalon, mert nekik rendszeresen vissza kellett jönniük védekezni. Ha Eto'o játszik is, akkor is csak valamelyik szélen szerintem, és Ronnie lesz középen. Neki ugye nem a védekező munkája az erőssége...

Mindenesetre tegnap látszódott, hogy van spiritusz ebben a hadrendben, de nagyon fegyelmezetten kell a megbeszélteket véghezvinni. Az első félidőben kell egy gólt rúgnunk és akkor a Liverpoolnak is fel kell adnia a sündisznó állást.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.03.01. 10:52:32

Subinho írta:azért ez nem ilyen egyszerű! sztem a sevilla elleni meccs lesz a döntő, nem a zaragoza volt! ha ott is jól játszik a csapat, akkor nagy lépés a címvédés felé és jó előjel a pool elleni visszavágóra, illetve a sevilla elleni kupa meccsre!!! de ha megint a rosszabbik arcát mutatja a csapat, akkor mind a 3 fronton bajban lehetünk!!!
a tegnapi meccset nézve egyébként nem vagyok nyugodt, mert a végén nagyon magukra húzták a srácok a zaragozát és a pool ellen ez nem biztos, h bejön...
Egyetértek,ez nem lessz ilyen egyszerű,hogy most nyertünk a Zara ellen,akkor már nem is kell aggódni a Pool ellen,viszont amit biztosra tudok! Ha ADDJ ISTEN ilyen állást érünk el ott is,akkor őket nem húzzuk ennyire magunkra! Nem lesz a fejekben,hogy tartalékoljunk :!: Végsőkig kell koncentrálni :!:
És akkor,ott lexa.ni,hogy játszunk hétvégén a Reallal majd... :!: De ez így is lessz :!:

FORZA BARCAAA :!:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.01. 10:41:02

azért ez nem ilyen egyszerű! sztem a sevilla elleni meccs lesz a döntő, nem a zaragoza volt! ha ott is jól játszik a csapat, akkor nagy lépés a címvédés felé és jó előjel a pool elleni visszavágóra, illetve a sevilla elleni kupa meccsre!!! de ha megint a rosszabbik arcát mutatja a csapat, akkor mind a 3 fronton bajban lehetünk!!!
a tegnapi meccset nézve egyébként nem vagyok nyugodt, mert a végén nagyon magukra húzták a srácok a zaragozát és a pool ellen ez nem biztos, h bejön...
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2007.03.01. 07:22:21

Na nem lesz itt gond a pool ellen. Mondtam, hogy a zara elleni meccs után nagyjából tisztán lehet látni a helyzetet. Eddig azt mondtam, hogy továbbjutunk a kupában, és megnyerjük, elsők leszünk a bajnokságban, és a bl ben is továbbjutunk és meg is nyerjük. Eddig az első bejött.

VISCA EL BARCA
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2007.03.01. 01:32:05

bandyka írta:de mi is továbbjutunk :wink:
Tovább is jutottunk!!!!!! :lol:
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
bandyka
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2006.10.29. 16:37:47
Tartózkodási hely: szobám

2007.02.28. 15:37:57

de mi is továbbjutunk :wink:
...nem az a lényeg, hogy milyen sört iszol, hanem az, hogy kivel...
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2007.02.27. 14:51:59

Csakhogy mi nem az Arsenal vagyunk és ez nem a FA kupa...........ennyi!
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.02.27. 14:50:40

Sztem zsoltman arra akart célozni, hogy az Arsenal megverte hazai pályán a Liverpoolt. És az eredmény 1-3 lett, amivel most mi is továbbjutnánk.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése