Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.03.20. 16:02:05

Én speciel nem attól félek, hogy a Bayernt nem tudjuk megverni, hanem attól, hogy az elődöntőben a második meccset vagy az Anfielden vagy a Stamford Bridgen kellesz játszanunk. Nem tudom, hogy melyik a rosszabb... Egy kimondottan kupacsapat Liverpoollal játszani az elődöntőt vagy egy olyan Chelseavel, aki meg tudja őket verni... És hangsúlyozom, nem azt mndom, hogy nem verhetők, csak amikor a második meccset idegenben kell játszani, azt köztudottan nem szereti a Barca. Xavi is megmondta, mindegy hogy kit kapunk, csak a második meccset otthon játsszuk. Jól elszólta magát. :?
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2009.03.20. 15:53:23

Bárki bármit mondjon,ha visszanézzük a Barca eddigi teljesítményét,meg a hozzászólásokat,fura hogy itt most mindenki(tiszt.a kiv) szkeptikus.

A valós tudásunk 65-70 %-ával tovább fogunk jutni!

Nem hiszem hogy a Bayern valóban esélyes lenne,lehetne,akár 1 picit is.

Az meg hogy mi volt 99-ben ,az tök mindegy,mert ez a Barca azt a Bayernt is felaprítíná!

Nyugodjon meg mindenki,2 csapat lehet esetleg veszélyes ránk,egyik sem a Bayern!

BARCA!!!
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.03.20. 15:41:44

kovinho írta:Jut eszembe, ha már Bayern - Barça.
Ez ugrott be először: http://www.youtube.com/watch?v=xeNM2jpg ... re=related
Hasonlókat Messitől... :)
Jaja, bizony nem volt csúnya gól Messitől!
Már nem is emlékeztem erre... :-k
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2009.03.20. 15:40:27

nem rossz sorsolás ez, mert a Bayern kiváló próbatétel lesz a Liverpool-Chelsea valamelyike ellen, az meg majd esetlegesen a MU ellen. Szóval ha bejönne a papírforma, akkor pont fokozatosan egyre erősebb ellenfelet kell legyőznünk.
Ami viszont engem aggaszt az az, hogy ha jól emlékszem az elődöntők környékén lesznek rangadóink a bajnokságban is. Pokoli időszak lesz, de remélem Pep megfelelően kiaknázza a csapat minden adottságát és tartalékát. De most aztán mindenkire szükség lesz, remélem Abidal és Milito is csatasorba áll addigra, és újabb sérültünk se lesz. Hleb, Caceres és Bojan a remek képességű tartalékjainknak pedig jó formába kell lendülniük.
Kép
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.03.20. 15:38:14

Jut eszembe, ha már Bayern - Barça.
Ez ugrott be először: http://www.youtube.com/watch?v=xeNM2jpg ... re=related
Hasonlókat Messitől... :)
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.03.20. 15:31:38

mess2009 írta:hát... semmi ok az örömre! sztem a sorsoláson 0 szerencse ért bennünket.
A Bayern félelmetes gólaránnyal tört be a nyolcba, láttam a két legutóbbi meccsüket az ászok nélkül is NAGYON ERŐSEK.
Az otthonkezdés igenis szintén hátrány statisztikák neélkül is ezt vitatni sem lehet. tehát mostmár tudjuk..talán ennyi a haszon.
Az esélyünk: van természetesen, csak jól kell játszani!! sok-sok szerencse!! és jó taktika. sztem néhány újdonságot is meg kéne fontolni Guardiolának, mint pl. az ászok emberfogása, és a kontráknak nagyobb szerep! ( tudom, nem ez a Barca alap-felfogása csak az a baj hogy ezt már mindenki tudja, arról nem is beszélve, hogy ellenünk is ez a leg hatásosabb fegyver)
Jó meccsek lesznek talán szorosak is. De mivel az én véleményem nem fogja befolyásolni a látottakat miért ne mondhatnám hogy itt alap h továbbjutunk? Mi játsszuk a focit, kreatívabbak vagyunk ők viszont ötlettelen középpályájukkal unalmas meccseket tudnak játszani. De a középpálya-erőviszony szerintem már most eldöntötte h ki merre tovább.

Régebben 99-felé megszerettem őket 1időben a Barcával, de mára szívem csak a Barcáé, azért kedvelem a bajorokat.

De azért ember gondolkodj el a 2 csapaton és értékeld újra az erőviszonyokat mert elődöntőben elpattannak az ereid a magas vérnyomástól.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.20. 15:30:37

Hű tényleg, végig sem olvastam. Mind1, a lényeg hogy ne kapjunk gólt egyszer se otthon.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.03.20. 15:30:27

TZS írta:
Szerintem elképzelhető hogy úgy adja majd a tv a meccseket, hogy az m1 közvetíti mondjuk a Barca-Bayern-t, a Tv6 meg a Pool-Chelsea-t, vagy épp fordítva.
Mivel ezek nyilván a nézettebb, nagyobb tömeget vonzó összecsapások lesznek, így láthatjuk majd élőben mindkettőt!
A visszavágókat pedig szintén ugyanígy nézhetnénk.

De ez csak az én elképzelésem... :)

Közben látom más is hasonlóan gondolja. :)
Csak az odavágót nyomja majd a TV. A meccsünk szerdára fog esni így vagy az M1 vagy a TV6 közvetíti. Viszont a visszavágóknál mindig felcserélődnek a napok szal majd kedden játszuk a visszavágót és akkkor sztem a Pool-Chelsea megy majd mert a neve miatt nagyobb meccs. De így legalább benne van hogy vmelyik német csatorna közvetítheti a meccsünket.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.03.20. 15:28:53

Én ugyan nem követem a Bundesliga meccseit, de nem értem néhány hozzászóló lesújtó véleményét a Bayern védelméről. Most ugyanis nem a Bundesliga-ról beszélünk, hanem a BL-ről. Azt ugyanis ne felejtsük el, hogy a Bundesliga-ban a Bayern a no.1 csapat, a németek Ferencvárosa. A Bayern pedig eleve támadóbb szellemben játszik egy hazai bajnokin bármilyen csapat ellen. Most viszont biztos vagyok benne, hogy nem így lesz. Kőkemény, fegyelmezett bunkervédekezést fognak alkalmazni, mert ez lehet az egyetlen esélyük, hogy a elkerüljék a gólzáport. Láttunk már a Nou Camp-ban bunkerfocit játszó Real Marid-ot vagy ManU-t is, nem a Bayern lenne az első "fecske". Ha pedig kihúzzák a 0-0-t vagy (neadjisten!) begyötörnek egy gólt, a visszavágó iszonyat nehéz lesz.
Avatar
Messiaskii
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2007.08.29. 23:57:25
Tartózkodási hely: Kistarcsa
Kapcsolat:

2009.03.20. 15:28:30

lionelmessi19 írta: Azt jól látom, hogy az elődöntőben, ha bekerülünk, akkor már jó a pályaválasztás?
Sajnos nem ottis idegenben játsszuk a második meccset :?
Kép
Kép
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.03.20. 15:26:10

sasi1 írta:http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... 27203.html?

:oops: :oops: :oops: :oops: :evil: :evil: :evil: :evil:
Egy napra tették a liverpul-cselzit, meg a mi meccsünket, ezek hülyék?
Az egyik napon 2 gyenge párosítás, másik napon 2 erős.
Gyanítom a Bayern elleni visszavágót felvételről adja a Tv6. (De van Sat1 :)
Szerintem elképzelhető hogy úgy adja majd a tv a meccseket, hogy az m1 közvetíti mondjuk a Barca-Bayern-t, a Tv6 meg a Pool-Chelsea-t, vagy épp fordítva.
Mivel ezek nyilván a nézettebb, nagyobb tömeget vonzó összecsapások lesznek, így láthatjuk majd élőben mindkettőt!
A visszavágókat pedig szintén ugyanígy nézhetnénk.

De ez csak az én elképzelésem... :)

Közben látom más is hasonlóan gondolja.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára TZS 2009.03.20. 15:28:31-kor.
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.20. 15:25:06

Rivaldo11 írta:
sasi1 írta:http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... 27203.html?

:oops: :oops: :oops: :oops: :evil: :evil: :evil: :evil:
Egy napra tették a liverpul-cselzit, meg a mi meccsünket, ezek hülyék?
Az egyik napon 2 gyenge párosítás, másik napon 2 erős.
Gyanítom a Bayern elleni visszavágót felvételről adja a Tv6. (De van Sat1 :)
Hm. Nos, ha abból indulunk ki, mit adott a nézőknek a Pool-Chelsea párosítás, tuti hogy a mi meccsünk lesz élőben. Nem kell a szutyok angol meccs, az nem szórakozás, amit e két csapat nyújt.
Rosszul tudom, hogy minden héten (azaz játéknapon) egyet választ ki az m1, és a többiből válogat a TV6? Mert ha így van, akkor nyilván élőben megy a mi meccsünk meg a pool-szovjet is.

Egyébként a Bayern egy közepes erősségű ellenfél a lehetőségekhez képest, és mi jobbak vagyunk. Rossz pályaválasztással is illik nyerni. Egyébként pedig külön örülök, Ribery is láthatja majd remélem, ahogy Henry, hogy a jelenleginél egy nagyobb csapat kell a sikerhez, és akár jön is a nyáron. Nomeg utálom a Bayernt, de szívből. Bár mostanában tűrhető focit nyújt legalább 1-2 emberük, de azért mégiscsak német csapat, meg Svájnstájger, és társai.. rühellem.

Azt jól látom, hogy az elődöntőben, ha bekerülünk, akkor már jó a pályaválasztás?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.03.20. 15:24:04

Egy elég jó Bayern ellen remélem parádés meccseket látunk majd. Természetesen a továbbjutást elvárom a csapattól. Azért a Bayern játékát könnyű megfojtani, viszont a pontrúgásokra nagyon kell figyelni. Nagyon jól fejelő játékosaik vannak, ebből lehet gond. ezen kívül még Ribéry az igazi veszélyforrás, de ez a Bayern nem tűnik olyan erősnek, hogy kiérdemelje az elődöntőbe jutást.

Rivaldo11 írta:
sasi1 írta:http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... 27203.html?

:oops: :oops: :oops: :oops: :evil: :evil: :evil: :evil:
Egy napra tették a liverpul-cselzit, meg a mi meccsünket, ezek hülyék?
Az egyik napon 2 gyenge párosítás, másik napon 2 erős.
Gyanítom a Bayern elleni visszavágót felvételről adja a Tv6. (De van Sat1 :)
Hm. Nos, ha abból indulunk ki, mit adott a nézőknek a Pool-Chelsea párosítás, tuti hogy a mi meccsünk lesz élőben. Nem kell a szutyok angol meccs, az nem szórakozás, amit e két csapat nyújt.
Igen, valószínűleg futball helyett ismét csontzene lesz a L'pool - Chelsea meccseken. Azt ne feledjétek, hogy az első meccs Szerdai napon lesz. Így elméletben az egyik meccset az m1, a másikat a TV6-adja. Nekem végső soron mindegy, mert mindkettőt tudom nézni. Igaz, nekem úgy lenne ideális, ha az egyik meccset élőben, a másikat rögtön utána felvételről tekinthetném meg.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Messiaskii
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2007.08.29. 23:57:25
Tartózkodási hely: Kistarcsa
Kapcsolat:

2009.03.20. 15:22:48

srácok én olvasgattam Bayern fórumon is az összecsapásról nem csak mi nem vesszük öket komolyan :D 1-2 idézet :
"Én nem félek a Barcától. Technikás focit játszanak, viszont erőnlét 0."
"nagyon fontos,h Rensing kivédje a szemüket is. És igen, hátha a kapusok döntik el a meccset. Valdezben lehet bízni egy kicsit."
"mi csak 5-öt kaptunk a Barca meg 11-et."
"Nem vagyok optimista... Bár talán Valdezben bízhatunk."
"98-99-es idényben csoportban oda-vissza vertük őket"
nah ezek mellett én nem tudtam elmenni de véleményezzétek meg ti :)
Jahm és a csattanó:
"Bármi is legyen, ilyen ellenféltől nem szégyen kikapni!"
^^
Kép
Kép
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2009.03.20. 15:12:44

csak mondom hogy Ribéry, Toni is serultek egyelore azt nem tudom hogy meddig de lehet h nem lepulnek fel a meccsre
Dantes
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2008.10.10. 13:04:30

2009.03.20. 15:11:16

Optimista vagyok, szerintem a bayern játéka fekszik majd a csapatnak,...és remélem aztán a komplett védelemük, és kapusuk is....

Fontos lenne, hogy addig ne legyenek sérültjeink, és ritmusból kizökkentő meccsek!!!

Az elődöntőről később, ... az még nagyon-nagyon messze, iszonyatosan kemény bajnokik után/közben van!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.20. 15:09:20

sasi1 írta:http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... 27203.html?

:oops: :oops: :oops: :oops: :evil: :evil: :evil: :evil:
Egy napra tették a liverpul-cselzit, meg a mi meccsünket, ezek hülyék?
Az egyik napon 2 gyenge párosítás, másik napon 2 erős.
Gyanítom a Bayern elleni visszavágót felvételről adja a Tv6. (De van Sat1 :)
Hm. Nos, ha abból indulunk ki, mit adott a nézőknek a Pool-Chelsea párosítás, tuti hogy a mi meccsünk lesz élőben. Nem kell a szutyok angol meccs, az nem szórakozás, amit e két csapat nyújt.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Messiaskii
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2007.08.29. 23:57:25
Tartózkodási hely: Kistarcsa
Kapcsolat:

2009.03.20. 15:06:26

Sztem azért sokan elég könnyen veszitek a Bayern-t :P Persze énis most mondanám, hogy jobb a focink meg a bayerné bla-bla .. De Gudjonsen is megmondta nem mindig a szebben játszó csapat nyer. A Bayern nagyon gólerős csapat bár kontráiról nem híres és nyilván uralni fogjuk a meccs nagy részét de ez egy nagyon veszélyes párosítás könnyen zakóba futhatunk .. Mindenesetre én bízom a csapatban és ha nemis könnyen, de szerintem venni fogjuk az első nagy akadájt . Nos a Liverpool-Chelsea :D nahát igen elég érdekes meccs lesz az is én imádkozom h ne a Liverpoolt kapjuk a Chelsea ellen szerintem meglenne a továbbjutás is de szerintem még mindig jobb helyre kerültünk mint a Manchaster aki 4 haddmondjam azt hogy "szinvonalon aluli csapattol" kell hogy rettegjen amit nagyon csúnyán beis fognak bukni ha a döntőben megégnek :)
Mindenesetre én minden fanatizmusom félretéve : Man. Utd - Barcelona
döntőt jósolok ^^
( nem nézem le a liverpoolt de a BL re elfogy a lendület ... )
Kép
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2009.03.20. 15:06:12

mess2009 írta:hát... semmi ok az örömre! sztem a sorsoláson 0 szerencse ért bennünket.
A Bayern félelmetes gólaránnyal tört be a nyolcba, láttam a két legutóbbi meccsüket az ászok nélkül is NAGYON ERŐSEK.
Az otthonkezdés igenis szintén hátrány statisztikák neélkül is ezt vitatni sem lehet. tehát mostmár tudjuk..talán ennyi a haszon.
Az esélyünk: van természetesen, csak jól kell játszani!! sok-sok szerencse!! és jó taktika. sztem néhány újdonságot is meg kéne fontolni Guardiolának, mint pl. az ászok emberfogása, és a kontráknak nagyobb szerep! ( tudom, nem ez a Barca alap-felfogása csak az a baj hogy ezt már mindenki tudja, arról nem is beszélve, hogy ellenünk is ez a leg hatásosabb fegyver)
Azért nem csak mi nem voltunk szerencsések, gondolj a Liverpool-Chelsea párharcra, a győztes meg vagy velünk vagy a Bayernnal játszik:D:D Asszem az sem jó, sőt sztem rosszabb.
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2009.03.20. 15:00:57

FTorres9 írta:
Fernando írta:Annyit beszéltek Toni fejjátékáról. Elfelejtettétek, hogy van egy Miroslav Klose nevezetű játékosuk is. Fejjel 1000x veszélyesebb, mint az olasz.
Klose 6-8 hétre lesérült, szóval nem játszik.

Ribéry, Toni, Podolsi... mind iszonyat veszélyes lesz a kapunkra ...

És persze:Schweinsteiger

Lahm nem hiszem, hogy nagyon előre fog majd rohangálni mert akkor Messi csak picit marad üresen :wink: :lol:
Kép
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.03.20. 15:00:21

Megmondom őszintén, én örülök, hogy a Bayernt kaptuk, sokkal jobb, mintha valami angollal találkoztunk volna. Viszont az ciki lesz, hogy otthon kezdünk. Meg kell őket szórni a Nou Campban.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.03.20. 14:59:42

Barca - Bayern
Szerintem tovább fogunk menni.
Münchenben most nyilván odavannak attól, hogy berámoltak egy zsákkal a Sportingnak, de attól még nem hinném, hogy lenne esélyük.

Man. Utd. - Porto
Egyértelmű szerintem, most nem lesz meglepetés. Sima manchesteri továbbjutást várok, kettős győzelemmel.

Liverpool - Chelsea
Lassan már hagyománnyá válik ez a párharc a BL-ben.
Hatalmas harc lesz. Liverpool továbbjutást tippelek.

Villareal - Arsenal
Ez a páros is eléggé kiegyenlített. Remélem a Villareal megismétlik a 3 évvel ezelőtti sikert és az elődöntőbe jutnak.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
FTorres9
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2006.01.01. 19:01:06

2009.03.20. 14:57:52

Fernando írta:Annyit beszéltek Toni fejjátékáról. Elfelejtettétek, hogy van egy Miroslav Klose nevezetű játékosuk is. Fejjel 1000x veszélyesebb, mint az olasz.
Klose 6-8 hétre lesérült, szóval nem játszik.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2009.03.20. 14:57:34

hát... semmi ok az örömre! sztem a sorsoláson 0 szerencse ért bennünket.
A Bayern félelmetes gólaránnyal tört be a nyolcba, láttam a két legutóbbi meccsüket az ászok nélkül is NAGYON ERŐSEK.
Az otthonkezdés igenis szintén hátrány statisztikák neélkül is ezt vitatni sem lehet. tehát mostmár tudjuk..talán ennyi a haszon.
Az esélyünk: van természetesen, csak jól kell játszani!! sok-sok szerencse!! és jó taktika. sztem néhány újdonságot is meg kéne fontolni Guardiolának, mint pl. az ászok emberfogása, és a kontráknak nagyobb szerep! ( tudom, nem ez a Barca alap-felfogása csak az a baj hogy ezt már mindenki tudja, arról nem is beszélve, hogy ellenünk is ez a leg hatásosabb fegyver)
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2009.03.20. 14:56:33

Na bayern inkább koncentrálj a német bajnokságra a Bl-re nincs sok esélyed ;)

De Pool v Chelsea... kemény dió lesz...

a Mu-nak könnyű lesz döntőbe jutni csak rajtuk múlik :lol:

De persze örülnék egy jó kis Barca-Arsenal párosításnak :lol: :wink:
Kép
Válasz küldése