Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2007.10.25. 12:07:08

merx írta:átlőni, átlőni... elég nehéz lett volna eredményesen, minimum volt minden támadónk előtt 2 ember + a bevetődők + a kapus, ezen a meccsen nehéz lett volna így gólt szerezni, esetleg a kipattanók/lepattanók miatt lett volna érdekes, de ez már a múlt, nem történt tragédia, szóval részemről lezártam ezt a meccset, és az ezzel kapcsolatosakat :)
Az átlővések kísérleténél a berepülő védő mögött üres terület marad, így már egy kényszerítővel közelebb lehet kerülni a kapuhoz. De ha nem próbálkozunk átlövéssel, akkor elég betömörülni. Elég szomorú, hogy egy ilyen egyszrű védekező taktikával meg lehet a Barcát állítani. Nincsenek taktikai variációink a támadásokhoz. Messi elindul, aztán vagy lesz belőle valami, vagy nem. Ronni szabadrúgásból vagy eltalálja akaput, vagy nem. Nagyon ritkán juttatjuk a kapuba a labdát szélről jövő beadásból. A levegőben lévő párharcokat nagyon kis százalékban nyerjük meg...
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2007.10.25. 10:53:13

Az adott körülmények között szerintem jó mecs és eredmény született sóciában. Rangers elég jó formában focizik ezért féltettem is a csapatunkat nehogy meglepjék őket. Amúgy is döntetlenre tippeltem.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Dawe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2007.09.15. 13:40:10
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.10.24. 20:49:06

barcatom írta:
vaLe5 írta:Azért Tamás , mert ez nem ilyen egyszerű.
Az ellenfelek nem bábúk amik csak akkor támadnak meg ha a közelébe mész , kilépnek arra a játékosra akinek esélye van lőni. Nem lehetett mit tenni ilyenkor a türelem játék a megoldás , most ez sem segített.A skótok nyagon szervezettek voltak , és romboltak ahogy csak tudtak , a legközelebbi hely ahonnan tisztán lehetett volna kapura lőni 35-40 méteres távolság volt , közelebb máris megtámadtak , zavartak. Ne sirjatok a játék miatt mert ilyen ellenfél ellen így lehet játszani , főleg idegenbe , nem azt mondom hogy nem lehetett volna nyerni , vagy jobban játszani , de ez nem katasztrófa. A skótok megérdemelték a döncit.És a körülményekhez képest , egy jól szervezett , erős ellenfelet , folyamatosan nyomás alatt tartottunk , nem volt reális esélyük gólt lőni.
Az utolsó mondatod helyes, de az átlövéskben nem, ezt azért ennél sokkal jobban meglehetett volna oldani, csak nincs benne a makacs játék stilusunkba! Amugy Roni szintén gyenge volt!
Ronaldinho-t ne gyengézd le légyszíve csak ne bírom.:wink: lehet hogy nem játszott úgy ahogy szokott de ha őő akkor mindenki gyenge volt!
Barca...Barca...BAAAAAAARCA
Ronaldinho: Nyerjen mindent a barca - úgy legyen - és úgy is lett :D
Messi?Igen, Ő a világ legjobbja, ez teljesen megkérdőjelezhetetlen, mert senki nem játszik és gondolkozik olyan gyorsan, mint ő. : Partik Kluivert
Torres told the press, "Barcelona are clearly the best side in Europe!"
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.10.24. 20:29:54

Remélem,hogy a Nou Camp-ban kitömjük ezeket,undorító antifocit játszottak,a sportág megszégyenítése,amit műveltek.
Nagyon megérdemelnék,hogy kapjanak legalább egy 4-est Barcelonában.
Avatar
barcatom
Jugador del Barça
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2006.01.09. 14:41:22
Tartózkodási hely: bonyhád

2007.10.24. 20:26:51

vaLe5 írta:Azért Tamás , mert ez nem ilyen egyszerű.
Az ellenfelek nem bábúk amik csak akkor támadnak meg ha a közelébe mész , kilépnek arra a játékosra akinek esélye van lőni. Nem lehetett mit tenni ilyenkor a türelem játék a megoldás , most ez sem segített.A skótok nyagon szervezettek voltak , és romboltak ahogy csak tudtak , a legközelebbi hely ahonnan tisztán lehetett volna kapura lőni 35-40 méteres távolság volt , közelebb máris megtámadtak , zavartak. Ne sirjatok a játék miatt mert ilyen ellenfél ellen így lehet játszani , főleg idegenbe , nem azt mondom hogy nem lehetett volna nyerni , vagy jobban játszani , de ez nem katasztrófa. A skótok megérdemelték a döncit.És a körülményekhez képest , egy jól szervezett , erős ellenfelet , folyamatosan nyomás alatt tartottunk , nem volt reális esélyük gólt lőni.
Az utolsó mondatod helyes, de az átlövéskben nem, ezt azért ennél sokkal jobban meglehetett volna oldani, csak nincs benne a makacs játék stilusunkba! Amugy Roni szintén gyenge volt!
csak is a barca!!!!!!!!!!!
Avatar
merx
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.08.23. 16:24:13

2007.10.24. 20:22:38

átlőni, átlőni... elég nehéz lett volna eredményesen, minimum volt minden támadónk előtt 2 ember + a bevetődők + a kapus, ezen a meccsen nehéz lett volna így gólt szerezni, esetleg a kipattanók/lepattanók miatt lett volna érdekes, de ez már a múlt, nem történt tragédia, szóval részemről lezártam ezt a meccset, és az ezzel kapcsolatosakat :)
Kép
Avatar
barcatom
Jugador del Barça
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2006.01.09. 14:41:22
Tartózkodási hely: bonyhád

2007.10.24. 20:21:47

Dawe írta:
varga tamás írta:Barátaim!
Lehet 0-0-át játszani - itt és most nem ezzel van problémája egy-pár szurkolótársamnak. Hanem a mutatott, ill. nem mutatott játékkal. Egy Barcelona nem mehet ki egy meccsre, ahogy a játékosok kimentek a 2. félidőre. Mert kb. az volt a mottó, hogy jó nekünk egy döntetlen is. Pedig, nem jó, sőt. Elfogadhattalan, látva a szombati vereséget. A világ egyik legnagyobb klubjának játékosai, edzői nem engedhetik meg ezt a nemtörődömséget, ezt a lazaságot. Éppen ezért mélységesen felháborít Frankie nyilatkozata, hogy ti. jó eredmény a döntetlen. Nem jó. Ha neki jó, akkor takarodjon el a jó büdös francba.
Az pedig szánalmas, hogy a 16-os környékéről három alkalommal próbálkoztunk lövéssel. Egyszer Henry - el is találta a 23. sorban ülő nézőt, egyszer Iniesta - ez elakadt egy védőben, és egyszer Guddy - na, ezt védenie kellett a kapusnak. Könyörgöm, a betömörülő védelem elleni játék egyik alaptézise az átlövés - nekem nincs edzői képesítésem, de tisztában vagyok vele. Frankie ill. a játékosok miért nincsenek?
Na lehet hogy nem ez jött ki belőle de én valami ilyesmit szerettem volna mondani.
Teljesen igazad van!!! ÉRTHETETLEN!
csak is a barca!!!!!!!!!!!
Avatar
vaLe5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:17:35
Tartózkodási hely: tartózkodom a sugárveszéjtől

2007.10.24. 19:29:52

barca99 írta:Puyolnak és Abidalnak simán szélsőt kellett volna játszani. 2 védő bőven elég lett volna, mivel dolguk nem volt. Aztán a középpályásoknak indítani a szelsőt, aki betekeri középre, és Henry meg próbált volna fejelni/lőni. Vagy visszagurigázzák, és aki arra jár, az egy jó nagyot belerúg, azzal a feltétellel, hogy szembe van a kapuval.

Az az idegesítő, hogy meg sem próbálták. Kimentünk egy taktikával, amiről hamar kiderült, hogy nem jó. Ezután nem tudtunk mit csinálni.

Ki nem érezné magát hülyének, aki hazamegy, előveszi a kulcscsomóját, és a lakás kulccsal próbálna bemenni a kapun, de természetesen nem nyílik. Erre rájön, de nem tud mit kezdeni, és a rossz kulcsot erőlteti a zárba folyamatosan, persze eredménytelenül. Kicsit sarkított a példa, de sztem érthető a lényeg.
Mégegyszer mondom , ez nem ilyen egyszerű hogy majd mi csak ugy visszagurítjuk és pufff. Ezek 10 emberrel védekeztek , és ebből 2 direkt erre volt "odarakva" mindenhova jutott ember, és rohadt kemények voltak.
Kép
Kép
Kép
ronalmartin
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2007.07.23. 09:09:21

2007.10.24. 19:25:49

Igazad van Barca99!!! de azzé szánalmas volt amit a Rangers művelt,hazain beállni így védekezni,meg most azzé elég rangós meccseket nyertek hogy legyen önbizalmuk!!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.10.24. 19:14:23

Puyolnak és Abidalnak simán szélsőt kellett volna játszani. 2 védő bőven elég lett volna, mivel dolguk nem volt. Aztán a középpályásoknak indítani a szelsőt, aki betekeri középre, és Henry meg próbált volna fejelni/lőni. Vagy visszagurigázzák, és aki arra jár, az egy jó nagyot belerúg, azzal a feltétellel, hogy szembe van a kapuval.

Az az idegesítő, hogy meg sem próbálták. Kimentünk egy taktikával, amiről hamar kiderült, hogy nem jó. Ezután nem tudtunk mit csinálni.

Ki nem érezné magát hülyének, aki hazamegy, előveszi a kulcscsomóját, és a lakás kulccsal próbálna bemenni a kapun, de természetesen nem nyílik. Erre rájön, de nem tud mit kezdeni, és a rossz kulcsot erőlteti a zárba folyamatosan, persze eredménytelenül. Kicsit sarkított a példa, de sztem érthető a lényeg.
Avatar
Dawe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2007.09.15. 13:40:10
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.10.24. 18:46:26

varga tamás írta:Barátaim!
Lehet 0-0-át játszani - itt és most nem ezzel van problémája egy-pár szurkolótársamnak. Hanem a mutatott, ill. nem mutatott játékkal. Egy Barcelona nem mehet ki egy meccsre, ahogy a játékosok kimentek a 2. félidőre. Mert kb. az volt a mottó, hogy jó nekünk egy döntetlen is. Pedig, nem jó, sőt. Elfogadhattalan, látva a szombati vereséget. A világ egyik legnagyobb klubjának játékosai, edzői nem engedhetik meg ezt a nemtörődömséget, ezt a lazaságot. Éppen ezért mélységesen felháborít Frankie nyilatkozata, hogy ti. jó eredmény a döntetlen. Nem jó. Ha neki jó, akkor takarodjon el a jó büdös francba.
Az pedig szánalmas, hogy a 16-os környékéről három alkalommal próbálkoztunk lövéssel. Egyszer Henry - el is találta a 23. sorban ülő nézőt, egyszer Iniesta - ez elakadt egy védőben, és egyszer Guddy - na, ezt védenie kellett a kapusnak. Könyörgöm, a betömörülő védelem elleni játék egyik alaptézise az átlövés - nekem nincs edzői képesítésem, de tisztában vagyok vele. Frankie ill. a játékosok miért nincsenek?
Na lehet hogy nem ez jött ki belőle de én valami ilyesmit szerettem volna mondani.
Barca...Barca...BAAAAAAARCA
Ronaldinho: Nyerjen mindent a barca - úgy legyen - és úgy is lett :D
Messi?Igen, Ő a világ legjobbja, ez teljesen megkérdőjelezhetetlen, mert senki nem játszik és gondolkozik olyan gyorsan, mint ő. : Partik Kluivert
Torres told the press, "Barcelona are clearly the best side in Europe!"
Avatar
vaLe5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:17:35
Tartózkodási hely: tartózkodom a sugárveszéjtől

2007.10.24. 18:46:05

Azért Tamás , mert ez nem ilyen egyszerű.
Az ellenfelek nem bábúk amik csak akkor támadnak meg ha a közelébe mész , kilépnek arra a játékosra akinek esélye van lőni. Nem lehetett mit tenni ilyenkor a türelem játék a megoldás , most ez sem segített.A skótok nyagon szervezettek voltak , és romboltak ahogy csak tudtak , a legközelebbi hely ahonnan tisztán lehetett volna kapura lőni 35-40 méteres távolság volt , közelebb máris megtámadtak , zavartak. Ne sirjatok a játék miatt mert ilyen ellenfél ellen így lehet játszani , főleg idegenbe , nem azt mondom hogy nem lehetett volna nyerni , vagy jobban játszani , de ez nem katasztrófa. A skótok megérdemelték a döncit.És a körülményekhez képest , egy jól szervezett , erős ellenfelet , folyamatosan nyomás alatt tartottunk , nem volt reális esélyük gólt lőni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vaLe5 2007.10.24. 18:46:43-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Dawe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2007.09.15. 13:40:10
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.10.24. 18:44:17

Jó hagyjuk! :?
Barca...Barca...BAAAAAAARCA
Ronaldinho: Nyerjen mindent a barca - úgy legyen - és úgy is lett :D
Messi?Igen, Ő a világ legjobbja, ez teljesen megkérdőjelezhetetlen, mert senki nem játszik és gondolkozik olyan gyorsan, mint ő. : Partik Kluivert
Torres told the press, "Barcelona are clearly the best side in Europe!"
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.10.24. 18:36:07

Barátaim!
Lehet 0-0-át játszani - itt és most nem ezzel van problémája egy-pár szurkolótársamnak. Hanem a mutatott, ill. nem mutatott játékkal. Egy Barcelona nem mehet ki egy meccsre, ahogy a játékosok kimentek a 2. félidőre. Mert kb. az volt a mottó, hogy jó nekünk egy döntetlen is. Pedig, nem jó, sőt. Elfogadhattalan, látva a szombati vereséget. A világ egyik legnagyobb klubjának játékosai, edzői nem engedhetik meg ezt a nemtörődömséget, ezt a lazaságot. Éppen ezért mélységesen felháborít Frankie nyilatkozata, hogy ti. jó eredmény a döntetlen. Nem jó. Ha neki jó, akkor takarodjon el a jó büdös francba.
Az pedig szánalmas, hogy a 16-os környékéről három alkalommal próbálkoztunk lövéssel. Egyszer Henry - el is találta a 23. sorban ülő nézőt, egyszer Iniesta - ez elakadt egy védőben, és egyszer Guddy - na, ezt védenie kellett a kapusnak. Könyörgöm, a betömörülő védelem elleni játék egyik alaptézise az átlövés - nekem nincs edzői képesítésem, de tisztában vagyok vele. Frankie ill. a játékosok miért nincsenek?
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.10.24. 18:34:32

Dawe írta: De én nem azt mondom hogy így volt a helyes!!!!!!! :evil: Hanem hogy igen is távolról kellett volna lövöldözgetni.!!!!!!!!!!! #-o
Akkor minek kezdtél el vitatkozni azzal a hszemmel, amiben én is ezt mondtam? #-o
Avatar
Dawe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2007.09.15. 13:40:10
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.10.24. 18:33:22

Zozzy 5 írta:
Dawe írta:
Zozzy 5 írta:
nem.
miért is?
Ezt még meg kell magyarázni, hogy 10 emberrel tömörülő ellenfél ellen nem kell belevinni? Most ha ennyit nem világos, akkor hajtogasd ezt a kijátszott, szép gól dumát, én mostmár hagyom, mert tényleg felesleges.

De én nem azt mondom hogy így volt a helyes!!!!!!! :evil: Hanem hogy igen is távolról kellett volna lövöldözgetni.!!!!!!!!!!! #-o
Barca...Barca...BAAAAAAARCA
Ronaldinho: Nyerjen mindent a barca - úgy legyen - és úgy is lett :D
Messi?Igen, Ő a világ legjobbja, ez teljesen megkérdőjelezhetetlen, mert senki nem játszik és gondolkozik olyan gyorsan, mint ő. : Partik Kluivert
Torres told the press, "Barcelona are clearly the best side in Europe!"
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.10.24. 18:30:24

Dawe írta:
Zozzy 5 írta:
nem.
miért is?
Ezt még meg kell magyarázni, hogy 10 emberrel tömörülő ellenfél ellen nem kell belevinni? Most ha ennyit nem világos, akkor hajtogasd ezt a kijátszott, szép gól dumát, én mostmár hagyom, mert tényleg felesleges.
Avatar
Dawe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2007.09.15. 13:40:10
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.10.24. 18:29:29

Nem azt láttad hogy a Barca nem lőtt távolról? De! Akkor meg ne mond hogy nem mentek kijátszásra!! [-o<
Barca...Barca...BAAAAAAARCA
Ronaldinho: Nyerjen mindent a barca - úgy legyen - és úgy is lett :D
Messi?Igen, Ő a világ legjobbja, ez teljesen megkérdőjelezhetetlen, mert senki nem játszik és gondolkozik olyan gyorsan, mint ő. : Partik Kluivert
Torres told the press, "Barcelona are clearly the best side in Europe!"
Avatar
Dawe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2007.09.15. 13:40:10
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.10.24. 18:25:11

Zozzy 5 írta:
Dawe írta: Nem így van?
nem.
miért is?
Barca...Barca...BAAAAAAARCA
Ronaldinho: Nyerjen mindent a barca - úgy legyen - és úgy is lett :D
Messi?Igen, Ő a világ legjobbja, ez teljesen megkérdőjelezhetetlen, mert senki nem játszik és gondolkozik olyan gyorsan, mint ő. : Partik Kluivert
Torres told the press, "Barcelona are clearly the best side in Europe!"
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.10.24. 18:24:04

Dawe írta: Nem így van?
nem.
Avatar
Dawe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2007.09.15. 13:40:10
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.10.24. 18:23:29

Zozzy 5 írta:
Dawe írta: Nem!A barca nem arra ment hogy távolról eladjuk vagyis mellélőjük a labdát/esetleg,mert a barca játéksok mind jó techkinájúak és jó lövők/ hanem szép, kijátszott gólra,ami nem sikerült de voltak helyzetek!
Istenem... #-o ](*,)
Nem így van? Jó az a lényeg hogy 0-0 és kész ezen nem lehet segíteni!!!
de különben mindenki ugyanazt írja szóval ennek a fórumnak nincs sok értelme innentől!
Barca...Barca...BAAAAAAARCA
Ronaldinho: Nyerjen mindent a barca - úgy legyen - és úgy is lett :D
Messi?Igen, Ő a világ legjobbja, ez teljesen megkérdőjelezhetetlen, mert senki nem játszik és gondolkozik olyan gyorsan, mint ő. : Partik Kluivert
Torres told the press, "Barcelona are clearly the best side in Europe!"
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.10.24. 18:20:42

Dawe írta: Nem!A barca nem arra ment hogy távolról eladjuk vagyis mellélőjük a labdát/esetleg,mert a barca játéksok mind jó techkinájúak és jó lövők/ hanem szép, kijátszott gólra,ami nem sikerült de voltak helyzetek!
Istenem... #-o ](*,)
Avatar
Dawe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2007.09.15. 13:40:10
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.10.24. 18:18:00

Zozzy 5 írta:
merx írta: igen szégyenkezniük kell amiért így játszottak saját közönségük előtt, sztem ha a barca ezt csinálná a nou camp-ban, valószínűleg páran azt mondanák, hogy ez szégyen
nem hinném, hogy a rangers szurkolók azért mentek ki, hogy a csapatukat 80 percen keresztül a saját 16 osukon belül illetve akörül lássák... VÉDEKEZNI ...

taktikailag felettünk voltak...ha így is van akkor mi van? engem ez nem érdekel, mert ÉN nem egy taktikázó barcelonat szerettem meg, hanem a szép látványos focit játszó barca-t. :roll:
De a Barca nem egyenlő a Rangerssel. Náluk nem az a cél, hogy most agyonverjék Európát, hanem, hogy egy ekkora ellenféllel szemben is, mint a Barca megállják a helyüket. Ezt megtették. Ha meg szerinted a rangers szúrkolók nem azért mentek ki, hogy védekezni lássák a csapatot, akkor miért tapsoltak állva egész meccsen?
Ha ezt a játékot mi mutattuk volna itthon, akkor még jó, hogy földindulás lenne. De elnézést, nehogy már olyan elvárásaink legyenek mint a skótoknál.
A taktikai felkészültséget pedig csupán azért említettem, mert igen erőteljesen kitűnt a (nem)tudásunk. Taktikai analfabéták voltunk tegnap is, amikor nem jutottunk el odaáig,hogy lőjünk egyet. Ők meg végigjátszottak egy meccset kapott gól nélkül a Barca ellen!
Nem!A barca nem arra ment hogy távolról eladjuk vagyis mellélőjük a labdát/esetleg,mert a barca játéksok mind jó techkinájúak és jó lövők/ hanem szép, kijátszott gólra,ami nem sikerült de voltak helyzetek!
Barca...Barca...BAAAAAAARCA
Ronaldinho: Nyerjen mindent a barca - úgy legyen - és úgy is lett :D
Messi?Igen, Ő a világ legjobbja, ez teljesen megkérdőjelezhetetlen, mert senki nem játszik és gondolkozik olyan gyorsan, mint ő. : Partik Kluivert
Torres told the press, "Barcelona are clearly the best side in Europe!"
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.10.24. 17:42:51

merx írta: igen szégyenkezniük kell amiért így játszottak saját közönségük előtt, sztem ha a barca ezt csinálná a nou camp-ban, valószínűleg páran azt mondanák, hogy ez szégyen
nem hinném, hogy a rangers szurkolók azért mentek ki, hogy a csapatukat 80 percen keresztül a saját 16 osukon belül illetve akörül lássák... VÉDEKEZNI ...

taktikailag felettünk voltak...ha így is van akkor mi van? engem ez nem érdekel, mert ÉN nem egy taktikázó barcelonat szerettem meg, hanem a szép látványos focit játszó barca-t. :roll:
De a Barca nem egyenlő a Rangerssel. Náluk nem az a cél, hogy most agyonverjék Európát, hanem, hogy egy ekkora ellenféllel szemben is, mint a Barca megállják a helyüket. Ezt megtették. Ha meg szerinted a rangers szúrkolók nem azért mentek ki, hogy védekezni lássák a csapatot, akkor miért tapsoltak állva egész meccsen?
Ha ezt a játékot mi mutattuk volna itthon, akkor még jó, hogy földindulás lenne. De elnézést, nehogy már olyan elvárásaink legyenek mint a skótoknál.
A taktikai felkészültséget pedig csupán azért említettem, mert igen erőteljesen kitűnt a (nem)tudásunk. Taktikai analfabéták voltunk tegnap is, amikor nem jutottunk el odaáig,hogy lőjünk egyet. Ők meg végigjátszottak egy meccset kapott gól nélkül a Barca ellen!
Avatar
Dawe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2007.09.15. 13:40:10
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.10.24. 17:25:32

Az almeria nem ügy, az simán meg lesz de az biztos hogy a továbbiakban nem szabad "látványtalan" focit mutatni mert látjátok hogy mindenkit zavar!vagy nem?
Barca...Barca...BAAAAAAARCA
Ronaldinho: Nyerjen mindent a barca - úgy legyen - és úgy is lett :D
Messi?Igen, Ő a világ legjobbja, ez teljesen megkérdőjelezhetetlen, mert senki nem játszik és gondolkozik olyan gyorsan, mint ő. : Partik Kluivert
Torres told the press, "Barcelona are clearly the best side in Europe!"
Válasz küldése