Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
bazsa007
Jugador del Barça
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2004.10.11. 14:27:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.10.25. 19:51:09

FCB_gábor írta:Ez honnan van? Nem tűnik túl pontosnak. Kapásból ami eszembe jut Messi helyzete, ami nincs benne a statban.
Ja, azt elfelejtettem odaírni.
uefa.com
LINK: http://www.uefa.com/competitions/ucl/fi ... rt=st.html
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2007.10.25. 18:40:24

Ez honnan van? Nem tűnik túl pontosnak. Kapásból ami eszembe jut Messi helyzete, ami nincs benne a statban.
Kép
Avatar
bazsa007
Jugador del Barça
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2004.10.11. 14:27:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.10.25. 13:59:45

Érdekességképpen egy kis statisztika a tegnapelőtti BL meccsünkről.
Az azért látszik, hogy Ronaldinho-t elég sokszok vágták fel.

Rangers 0 - 0 Barcelona
Csoportmérkőzés - 2007. október 23. 20:45 (CET) - Ibrox - Glasgow

Kép
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2007.10.25. 12:07:08

merx írta:átlőni, átlőni... elég nehéz lett volna eredményesen, minimum volt minden támadónk előtt 2 ember + a bevetődők + a kapus, ezen a meccsen nehéz lett volna így gólt szerezni, esetleg a kipattanók/lepattanók miatt lett volna érdekes, de ez már a múlt, nem történt tragédia, szóval részemről lezártam ezt a meccset, és az ezzel kapcsolatosakat :)
Az átlővések kísérleténél a berepülő védő mögött üres terület marad, így már egy kényszerítővel közelebb lehet kerülni a kapuhoz. De ha nem próbálkozunk átlövéssel, akkor elég betömörülni. Elég szomorú, hogy egy ilyen egyszrű védekező taktikával meg lehet a Barcát állítani. Nincsenek taktikai variációink a támadásokhoz. Messi elindul, aztán vagy lesz belőle valami, vagy nem. Ronni szabadrúgásból vagy eltalálja akaput, vagy nem. Nagyon ritkán juttatjuk a kapuba a labdát szélről jövő beadásból. A levegőben lévő párharcokat nagyon kis százalékban nyerjük meg...
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2007.10.25. 10:53:13

Az adott körülmények között szerintem jó mecs és eredmény született sóciában. Rangers elég jó formában focizik ezért féltettem is a csapatunkat nehogy meglepjék őket. Amúgy is döntetlenre tippeltem.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Dawe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2007.09.15. 13:40:10
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.10.24. 20:49:06

barcatom írta:
vaLe5 írta:Azért Tamás , mert ez nem ilyen egyszerű.
Az ellenfelek nem bábúk amik csak akkor támadnak meg ha a közelébe mész , kilépnek arra a játékosra akinek esélye van lőni. Nem lehetett mit tenni ilyenkor a türelem játék a megoldás , most ez sem segített.A skótok nyagon szervezettek voltak , és romboltak ahogy csak tudtak , a legközelebbi hely ahonnan tisztán lehetett volna kapura lőni 35-40 méteres távolság volt , közelebb máris megtámadtak , zavartak. Ne sirjatok a játék miatt mert ilyen ellenfél ellen így lehet játszani , főleg idegenbe , nem azt mondom hogy nem lehetett volna nyerni , vagy jobban játszani , de ez nem katasztrófa. A skótok megérdemelték a döncit.És a körülményekhez képest , egy jól szervezett , erős ellenfelet , folyamatosan nyomás alatt tartottunk , nem volt reális esélyük gólt lőni.
Az utolsó mondatod helyes, de az átlövéskben nem, ezt azért ennél sokkal jobban meglehetett volna oldani, csak nincs benne a makacs játék stilusunkba! Amugy Roni szintén gyenge volt!
Ronaldinho-t ne gyengézd le légyszíve csak ne bírom.:wink: lehet hogy nem játszott úgy ahogy szokott de ha őő akkor mindenki gyenge volt!
Barca...Barca...BAAAAAAARCA
Ronaldinho: Nyerjen mindent a barca - úgy legyen - és úgy is lett :D
Messi?Igen, Ő a világ legjobbja, ez teljesen megkérdőjelezhetetlen, mert senki nem játszik és gondolkozik olyan gyorsan, mint ő. : Partik Kluivert
Torres told the press, "Barcelona are clearly the best side in Europe!"
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.10.24. 20:29:54

Remélem,hogy a Nou Camp-ban kitömjük ezeket,undorító antifocit játszottak,a sportág megszégyenítése,amit műveltek.
Nagyon megérdemelnék,hogy kapjanak legalább egy 4-est Barcelonában.
Avatar
barcatom
Jugador del Barça
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2006.01.09. 14:41:22
Tartózkodási hely: bonyhád

2007.10.24. 20:26:51

vaLe5 írta:Azért Tamás , mert ez nem ilyen egyszerű.
Az ellenfelek nem bábúk amik csak akkor támadnak meg ha a közelébe mész , kilépnek arra a játékosra akinek esélye van lőni. Nem lehetett mit tenni ilyenkor a türelem játék a megoldás , most ez sem segített.A skótok nyagon szervezettek voltak , és romboltak ahogy csak tudtak , a legközelebbi hely ahonnan tisztán lehetett volna kapura lőni 35-40 méteres távolság volt , közelebb máris megtámadtak , zavartak. Ne sirjatok a játék miatt mert ilyen ellenfél ellen így lehet játszani , főleg idegenbe , nem azt mondom hogy nem lehetett volna nyerni , vagy jobban játszani , de ez nem katasztrófa. A skótok megérdemelték a döncit.És a körülményekhez képest , egy jól szervezett , erős ellenfelet , folyamatosan nyomás alatt tartottunk , nem volt reális esélyük gólt lőni.
Az utolsó mondatod helyes, de az átlövéskben nem, ezt azért ennél sokkal jobban meglehetett volna oldani, csak nincs benne a makacs játék stilusunkba! Amugy Roni szintén gyenge volt!
csak is a barca!!!!!!!!!!!
Avatar
merx
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.08.23. 16:24:13

2007.10.24. 20:22:38

átlőni, átlőni... elég nehéz lett volna eredményesen, minimum volt minden támadónk előtt 2 ember + a bevetődők + a kapus, ezen a meccsen nehéz lett volna így gólt szerezni, esetleg a kipattanók/lepattanók miatt lett volna érdekes, de ez már a múlt, nem történt tragédia, szóval részemről lezártam ezt a meccset, és az ezzel kapcsolatosakat :)
Kép
Avatar
barcatom
Jugador del Barça
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2006.01.09. 14:41:22
Tartózkodási hely: bonyhád

2007.10.24. 20:21:47

Dawe írta:
varga tamás írta:Barátaim!
Lehet 0-0-át játszani - itt és most nem ezzel van problémája egy-pár szurkolótársamnak. Hanem a mutatott, ill. nem mutatott játékkal. Egy Barcelona nem mehet ki egy meccsre, ahogy a játékosok kimentek a 2. félidőre. Mert kb. az volt a mottó, hogy jó nekünk egy döntetlen is. Pedig, nem jó, sőt. Elfogadhattalan, látva a szombati vereséget. A világ egyik legnagyobb klubjának játékosai, edzői nem engedhetik meg ezt a nemtörődömséget, ezt a lazaságot. Éppen ezért mélységesen felháborít Frankie nyilatkozata, hogy ti. jó eredmény a döntetlen. Nem jó. Ha neki jó, akkor takarodjon el a jó büdös francba.
Az pedig szánalmas, hogy a 16-os környékéről három alkalommal próbálkoztunk lövéssel. Egyszer Henry - el is találta a 23. sorban ülő nézőt, egyszer Iniesta - ez elakadt egy védőben, és egyszer Guddy - na, ezt védenie kellett a kapusnak. Könyörgöm, a betömörülő védelem elleni játék egyik alaptézise az átlövés - nekem nincs edzői képesítésem, de tisztában vagyok vele. Frankie ill. a játékosok miért nincsenek?
Na lehet hogy nem ez jött ki belőle de én valami ilyesmit szerettem volna mondani.
Teljesen igazad van!!! ÉRTHETETLEN!
csak is a barca!!!!!!!!!!!
Avatar
vaLe5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:17:35
Tartózkodási hely: tartózkodom a sugárveszéjtől

2007.10.24. 19:29:52

barca99 írta:Puyolnak és Abidalnak simán szélsőt kellett volna játszani. 2 védő bőven elég lett volna, mivel dolguk nem volt. Aztán a középpályásoknak indítani a szelsőt, aki betekeri középre, és Henry meg próbált volna fejelni/lőni. Vagy visszagurigázzák, és aki arra jár, az egy jó nagyot belerúg, azzal a feltétellel, hogy szembe van a kapuval.

Az az idegesítő, hogy meg sem próbálták. Kimentünk egy taktikával, amiről hamar kiderült, hogy nem jó. Ezután nem tudtunk mit csinálni.

Ki nem érezné magát hülyének, aki hazamegy, előveszi a kulcscsomóját, és a lakás kulccsal próbálna bemenni a kapun, de természetesen nem nyílik. Erre rájön, de nem tud mit kezdeni, és a rossz kulcsot erőlteti a zárba folyamatosan, persze eredménytelenül. Kicsit sarkított a példa, de sztem érthető a lényeg.
Mégegyszer mondom , ez nem ilyen egyszerű hogy majd mi csak ugy visszagurítjuk és pufff. Ezek 10 emberrel védekeztek , és ebből 2 direkt erre volt "odarakva" mindenhova jutott ember, és rohadt kemények voltak.
Kép
Kép
Kép
ronalmartin
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2007.07.23. 09:09:21

2007.10.24. 19:25:49

Igazad van Barca99!!! de azzé szánalmas volt amit a Rangers művelt,hazain beállni így védekezni,meg most azzé elég rangós meccseket nyertek hogy legyen önbizalmuk!!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.10.24. 19:14:23

Puyolnak és Abidalnak simán szélsőt kellett volna játszani. 2 védő bőven elég lett volna, mivel dolguk nem volt. Aztán a középpályásoknak indítani a szelsőt, aki betekeri középre, és Henry meg próbált volna fejelni/lőni. Vagy visszagurigázzák, és aki arra jár, az egy jó nagyot belerúg, azzal a feltétellel, hogy szembe van a kapuval.

Az az idegesítő, hogy meg sem próbálták. Kimentünk egy taktikával, amiről hamar kiderült, hogy nem jó. Ezután nem tudtunk mit csinálni.

Ki nem érezné magát hülyének, aki hazamegy, előveszi a kulcscsomóját, és a lakás kulccsal próbálna bemenni a kapun, de természetesen nem nyílik. Erre rájön, de nem tud mit kezdeni, és a rossz kulcsot erőlteti a zárba folyamatosan, persze eredménytelenül. Kicsit sarkított a példa, de sztem érthető a lényeg.
Avatar
Dawe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2007.09.15. 13:40:10
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.10.24. 18:46:26

varga tamás írta:Barátaim!
Lehet 0-0-át játszani - itt és most nem ezzel van problémája egy-pár szurkolótársamnak. Hanem a mutatott, ill. nem mutatott játékkal. Egy Barcelona nem mehet ki egy meccsre, ahogy a játékosok kimentek a 2. félidőre. Mert kb. az volt a mottó, hogy jó nekünk egy döntetlen is. Pedig, nem jó, sőt. Elfogadhattalan, látva a szombati vereséget. A világ egyik legnagyobb klubjának játékosai, edzői nem engedhetik meg ezt a nemtörődömséget, ezt a lazaságot. Éppen ezért mélységesen felháborít Frankie nyilatkozata, hogy ti. jó eredmény a döntetlen. Nem jó. Ha neki jó, akkor takarodjon el a jó büdös francba.
Az pedig szánalmas, hogy a 16-os környékéről három alkalommal próbálkoztunk lövéssel. Egyszer Henry - el is találta a 23. sorban ülő nézőt, egyszer Iniesta - ez elakadt egy védőben, és egyszer Guddy - na, ezt védenie kellett a kapusnak. Könyörgöm, a betömörülő védelem elleni játék egyik alaptézise az átlövés - nekem nincs edzői képesítésem, de tisztában vagyok vele. Frankie ill. a játékosok miért nincsenek?
Na lehet hogy nem ez jött ki belőle de én valami ilyesmit szerettem volna mondani.
Barca...Barca...BAAAAAAARCA
Ronaldinho: Nyerjen mindent a barca - úgy legyen - és úgy is lett :D
Messi?Igen, Ő a világ legjobbja, ez teljesen megkérdőjelezhetetlen, mert senki nem játszik és gondolkozik olyan gyorsan, mint ő. : Partik Kluivert
Torres told the press, "Barcelona are clearly the best side in Europe!"
Avatar
vaLe5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:17:35
Tartózkodási hely: tartózkodom a sugárveszéjtől

2007.10.24. 18:46:05

Azért Tamás , mert ez nem ilyen egyszerű.
Az ellenfelek nem bábúk amik csak akkor támadnak meg ha a közelébe mész , kilépnek arra a játékosra akinek esélye van lőni. Nem lehetett mit tenni ilyenkor a türelem játék a megoldás , most ez sem segített.A skótok nyagon szervezettek voltak , és romboltak ahogy csak tudtak , a legközelebbi hely ahonnan tisztán lehetett volna kapura lőni 35-40 méteres távolság volt , közelebb máris megtámadtak , zavartak. Ne sirjatok a játék miatt mert ilyen ellenfél ellen így lehet játszani , főleg idegenbe , nem azt mondom hogy nem lehetett volna nyerni , vagy jobban játszani , de ez nem katasztrófa. A skótok megérdemelték a döncit.És a körülményekhez képest , egy jól szervezett , erős ellenfelet , folyamatosan nyomás alatt tartottunk , nem volt reális esélyük gólt lőni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vaLe5 2007.10.24. 18:46:43-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Dawe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2007.09.15. 13:40:10
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.10.24. 18:44:17

Jó hagyjuk! :?
Barca...Barca...BAAAAAAARCA
Ronaldinho: Nyerjen mindent a barca - úgy legyen - és úgy is lett :D
Messi?Igen, Ő a világ legjobbja, ez teljesen megkérdőjelezhetetlen, mert senki nem játszik és gondolkozik olyan gyorsan, mint ő. : Partik Kluivert
Torres told the press, "Barcelona are clearly the best side in Europe!"
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.10.24. 18:36:07

Barátaim!
Lehet 0-0-át játszani - itt és most nem ezzel van problémája egy-pár szurkolótársamnak. Hanem a mutatott, ill. nem mutatott játékkal. Egy Barcelona nem mehet ki egy meccsre, ahogy a játékosok kimentek a 2. félidőre. Mert kb. az volt a mottó, hogy jó nekünk egy döntetlen is. Pedig, nem jó, sőt. Elfogadhattalan, látva a szombati vereséget. A világ egyik legnagyobb klubjának játékosai, edzői nem engedhetik meg ezt a nemtörődömséget, ezt a lazaságot. Éppen ezért mélységesen felháborít Frankie nyilatkozata, hogy ti. jó eredmény a döntetlen. Nem jó. Ha neki jó, akkor takarodjon el a jó büdös francba.
Az pedig szánalmas, hogy a 16-os környékéről három alkalommal próbálkoztunk lövéssel. Egyszer Henry - el is találta a 23. sorban ülő nézőt, egyszer Iniesta - ez elakadt egy védőben, és egyszer Guddy - na, ezt védenie kellett a kapusnak. Könyörgöm, a betömörülő védelem elleni játék egyik alaptézise az átlövés - nekem nincs edzői képesítésem, de tisztában vagyok vele. Frankie ill. a játékosok miért nincsenek?
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.10.24. 18:34:32

Dawe írta: De én nem azt mondom hogy így volt a helyes!!!!!!! :evil: Hanem hogy igen is távolról kellett volna lövöldözgetni.!!!!!!!!!!! #-o
Akkor minek kezdtél el vitatkozni azzal a hszemmel, amiben én is ezt mondtam? #-o
Avatar
Dawe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2007.09.15. 13:40:10
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.10.24. 18:33:22

Zozzy 5 írta:
Dawe írta:
Zozzy 5 írta:
nem.
miért is?
Ezt még meg kell magyarázni, hogy 10 emberrel tömörülő ellenfél ellen nem kell belevinni? Most ha ennyit nem világos, akkor hajtogasd ezt a kijátszott, szép gól dumát, én mostmár hagyom, mert tényleg felesleges.

De én nem azt mondom hogy így volt a helyes!!!!!!! :evil: Hanem hogy igen is távolról kellett volna lövöldözgetni.!!!!!!!!!!! #-o
Barca...Barca...BAAAAAAARCA
Ronaldinho: Nyerjen mindent a barca - úgy legyen - és úgy is lett :D
Messi?Igen, Ő a világ legjobbja, ez teljesen megkérdőjelezhetetlen, mert senki nem játszik és gondolkozik olyan gyorsan, mint ő. : Partik Kluivert
Torres told the press, "Barcelona are clearly the best side in Europe!"
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.10.24. 18:30:24

Dawe írta:
Zozzy 5 írta:
nem.
miért is?
Ezt még meg kell magyarázni, hogy 10 emberrel tömörülő ellenfél ellen nem kell belevinni? Most ha ennyit nem világos, akkor hajtogasd ezt a kijátszott, szép gól dumát, én mostmár hagyom, mert tényleg felesleges.
Avatar
Dawe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2007.09.15. 13:40:10
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.10.24. 18:29:29

Nem azt láttad hogy a Barca nem lőtt távolról? De! Akkor meg ne mond hogy nem mentek kijátszásra!! [-o<
Barca...Barca...BAAAAAAARCA
Ronaldinho: Nyerjen mindent a barca - úgy legyen - és úgy is lett :D
Messi?Igen, Ő a világ legjobbja, ez teljesen megkérdőjelezhetetlen, mert senki nem játszik és gondolkozik olyan gyorsan, mint ő. : Partik Kluivert
Torres told the press, "Barcelona are clearly the best side in Europe!"
Avatar
Dawe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2007.09.15. 13:40:10
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.10.24. 18:25:11

Zozzy 5 írta:
Dawe írta: Nem így van?
nem.
miért is?
Barca...Barca...BAAAAAAARCA
Ronaldinho: Nyerjen mindent a barca - úgy legyen - és úgy is lett :D
Messi?Igen, Ő a világ legjobbja, ez teljesen megkérdőjelezhetetlen, mert senki nem játszik és gondolkozik olyan gyorsan, mint ő. : Partik Kluivert
Torres told the press, "Barcelona are clearly the best side in Europe!"
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.10.24. 18:24:04

Dawe írta: Nem így van?
nem.
Avatar
Dawe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2007.09.15. 13:40:10
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.10.24. 18:23:29

Zozzy 5 írta:
Dawe írta: Nem!A barca nem arra ment hogy távolról eladjuk vagyis mellélőjük a labdát/esetleg,mert a barca játéksok mind jó techkinájúak és jó lövők/ hanem szép, kijátszott gólra,ami nem sikerült de voltak helyzetek!
Istenem... #-o ](*,)
Nem így van? Jó az a lényeg hogy 0-0 és kész ezen nem lehet segíteni!!!
de különben mindenki ugyanazt írja szóval ennek a fórumnak nincs sok értelme innentől!
Barca...Barca...BAAAAAAARCA
Ronaldinho: Nyerjen mindent a barca - úgy legyen - és úgy is lett :D
Messi?Igen, Ő a világ legjobbja, ez teljesen megkérdőjelezhetetlen, mert senki nem játszik és gondolkozik olyan gyorsan, mint ő. : Partik Kluivert
Torres told the press, "Barcelona are clearly the best side in Europe!"
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.10.24. 18:20:42

Dawe írta: Nem!A barca nem arra ment hogy távolról eladjuk vagyis mellélőjük a labdát/esetleg,mert a barca játéksok mind jó techkinájúak és jó lövők/ hanem szép, kijátszott gólra,ami nem sikerült de voltak helyzetek!
Istenem... #-o ](*,)
Válasz küldése