Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Foolkiller
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2005.03.20. 00:03:33

2006.12.27. 12:13:54

Sziasztok!
Elöre leszögezem Én nagyíon tartok ettol a meccstol .
Az okokat mindjart részletezem eloljaróban annyi hogy 2005 és 2006 gyoztese csap össze...
A livepool 2005ben agyoncsapta a full kontrazo,vedekezo chelseat 1-0s osszesitésel.
3t rugott a milanak ,ami nem kis dolog.
Naluk jatszik egy bizonyos Luis Garcia aki Barca nevelés.
Az edzőjuk a vilag egyik legnagyobb taktikusa ,Rijjkardot veri ugygondolom.
Puyol,marquez,zambrotta 1-1,5 fejel alacsonyabbak mint crouch ,nem valoszinu hogy vedekezésbe uraljuk majd a levegőt.
A támadó szekcioba mi vagyunk jobbak nem is kicsit,kérdés az hogy milyen formaba lesz Messi,Eto'o ,és Deco.
Ronit nem féltem osszekpta magat és ne feledjuk tavaly se ősszel nyertük meg a bajnokságot és blt hanem tavaszal,a barcára ez jellemző mar közel 8 éve.
A liverpool szimpatikus csapat a játékosai alázatal játszanak,és nem túlfizetett sztárokbol all.
A tisztelet mindenkép kijár ,ezek mellé parosul hogy gyulolik a chelseat.
Ha mi idén duplázni akarunk otthon simán kell nyerni mert az anfield roadon sok csapat elvérzett mar.
A kulcskérdés az hogy milyen hamar tudunk golt loni ,mert a pool hagyományosan zsenialis kontracsapat.
Szóval naon várom a meccseket és Szurkolok a barca tovabbjutasnak,de sajnalni fogom a poolt hogy nem késobb kerultunk ossze veluk.
Visca el barca!!!!
2004-2005 champions!!
2005-2006 Champions!!
Champions Leauge 2005/2006 WINNERS!!!
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2006.12.18. 16:38:19

Akkor OK :) , csak észrevettem h mostanában kötözködős vagy, szemet szúrt csöppet, de zsír, semmi gáz
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.17. 20:20:49

Rivaldinho írta:
lionelmessi19 írta: Természetesen inkább a vezetőségnél van sztem ez jelen, de átragadhat a játékosokra is...
Hát sztem a 'bexarás' érzés nem ragadhat rá a játékosokra, mert azt úgy hívják h amatőr, és nem profi
Nos ez igaz. Inkább ugy mondanám, h tudják, h a másik csapat esélyesebb, és ha beigazolódni látszik a meccs közben, akkor könnyen feladják a meccset. Mondjuk ez pont nem a pool-ra igaz...bl döntő 2005.
Rivaldinho írta:
lionelmessi19 írta:Ellenben az okostojásokat nem szívlelem...
hát nem tudom, de néha nekem te is szemet szúrsz nem csak az ilyen 'okostojások', neked mindenkibe bele kell könöd aki nem azon a véleményen van mint te ? gondolok itt pl az Év szavazására is!
Igen ezt is jól látod, mostanság kissé kötözködős kedvemben vagyok, nem tudom h miért.
Nem kell belekötnöm mindenkibe természetesen, és nem is akarok.
Inkább csak leírnám, h miben nem értek egyet, aztán meg elfajul a dolog, lehet, h nem kéne leállnom vitatkozni mindig...
Az év szavazásán Enrique már megkért mindenkit, h fejezzük be a hozzáfűzögetést, ugyhogy részemről be van fejezve.
Egyébként érdekes, h van a fórumozóknak egy magja, akiknek olvasom a hsz-eit (mint te is), és általában egyet értek, vagy pedig nem állok le vitázni. Lehet h ki vagyok kisség hegyezve azokra, akik néha idevetnek egy félmondatot, amivel ráadásul nem értek egyet.
na, oda figyelek kicsit a stílusomra, mindenkitől elnézést.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2006.12.17. 19:34:08

lionelmessi19 írta: Természetesen inkább a vezetőségnél van sztem ez jelen, de átragadhat a játékosokra is...
Hát sztem a 'bexarás' érzés nem ragadhat rá a játékosokra, mert azt úgy hívják h amatőr, és nem profi
lionelmessi19 írta:Ellenben az okostojásokat nem szívlelem...
hát nem tudom, de néha nekem te is szemet szúrsz nem csak az ilyen 'okostojások', neked mindenkibe bele kell könöd aki nem azon a véleményen van mint te ? gondolok itt pl az Év szavazására is!
redwhitekop
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006.12.15. 18:10:25
Kapcsolat:

2006.12.17. 19:31:13

lionelmessi19 írta: inkább válaszolj a kérdésemre, ha ugyis olyan okos vagy.
Bocs, ha okoskodásnak tűnt ez az egész. Ha Te a véleményemet hülyeségnek gondolod, miért ne nézhetném annak a tiéd? De ezen ne indítsunk vitát, nem az én stílusom.
Maradjunk abban, hogy majd a pályán eldől.
Üdvözöllek.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.17. 19:26:36

redwhitekop írta:
lionelmessi19 írta: De azért talán reménykedhetünk, szerintem a pool is be van [auto_cenzúra] tőlünk 8)
Azt nem sorsolták ki h melyik párok továbbjutója melyik másik pár továbjutójával játszik?
Nem akarok én semmit, de a lényeg, hogy tévedsz kedves barátom. Ilyen szinten nincs olyan, hogy be van szarva valaki valakitől. Hidd el, az nem jelent semmit, hogy aktuálisan most nagyon a topon van a barca. Ráadásul nagyon előre szaladsz, ne foglalkozz még a következő körrel.
Ha nem akarsz semmit, akkor minek irogatsz hülyeségeket?? :roll:
Egyébként szerintem igen is van olyan, h egy csapat nem akarja, h összesorsolják vkivel, mert nehéznek találja, és ha összesorsolják vele, akkor meg van benne egy félelem, h kiesik.
Természetesen inkább a vezetőségnél van sztem ez jelen, de átragadhat a játékosokra is...

Azt meg ne mond már meg nekem, h mivel foglalkozzak! Legyél olyan szives...
Látom mindenkinek megmondtad a frankót, inkább válaszolj a kérdésemre, ha ugyis olyan okos vagy.

Félreértés ne essék, birom a pool szurkolókat, és rendkívül szimpatikus maga a csapat is.
Ellenben az okostojásokat nem szívlelem...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2006.12.17. 17:33:10

BarcafanTomee írta:Az mikor derul ki,hogyha tovabbjutunk a Liverpoolon akkor kivel jatszunk?
Gondolom a két meccs után.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2006.12.17. 10:46:24

Roma
Lyon
Internazionale
Valencia
Porto
Chelsea

Sztem velük. :roll: De egyáltalán nem biztos sosem figyeltem meg pontosan, de sztem úgy van h 2 ág lesz vagy van a feb.20 és 21-én játszanak.És aki a 2 ága győztese az játsza a döntőt.

Vagy ez nagy hülyeség? :oops: :wink:
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2006.12.17. 10:41:05

Az mikor derul ki,hogyha tovabbjutunk a Liverpoolon akkor kivel jatszunk?
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2006.12.17. 08:55:16

Fary21 írta:Hát én nem szívesen veszem meg neki a 15-ös számú mezt, ha már nem is abban játszik akkor teljesen pénzkidobás. Nem tudjátok hol lehet venni idei 11-es feliratozásu Adidas Drogba mezt? Tesóm őt csípi , a másik kedvence a Real, de olyat biztos nem veszek neki, inkább elégetem.
Kár hogy nem adja egyik TV sem a Barca meccsét a klubVb-n , mert szerintem legalább a Eurosport adhatta volna vagy a Sportklub.
vaáci utca, adidas bolt, ott lóg biztos a szégenyfalon:
Cselzzi-real-milan.... Tudnak ott feliratoztatni, tehát vszeg Drogba mezszámát is tudják. Én is oda viszam majd a magyar válogatott mezemet.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.12.17. 08:34:25

H.Atesz írta:
LG írta:1.2 kurz a Barcára :!: :lol: Szoval nem kell félni a Liverpooltol, nézzük csak meg hol állnak a bajnokságban.
Jó aztán ki nézi azt az 1.2-őt?Számít az valamit?.Ezzel a baromsággal ne akarj megmagyarázni semmit.A mecscet nem az fogja eldönteni.
A bajnokságnak meg még nincs vége.Most kezdődik a legfontosabb rész,a téli mecscek,amikor egy héten 2-3 meccs is lesz.
Szóval nem tom miről beszélsz.
Bizony számit :!: Azt h a fejesek szerint, akik azért értenek hozzá, pontosan semmi esélyetek nincs. De te fogadj a liverpolra, ha akarsz :!:
ranal.10: Már tavaly is klubb VB volt :!:
Avatar
bigChris
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2005.09.25. 00:57:50

2006.12.16. 23:39:25

Nem lesz egyszerű 180 percünk a Liverpool ellen, az esélyesek mi vagyunk, de egy ilyen erősségű csapat ellen ez nem jelent semmit. Benitez nagy mágus, tőle semmin nem lehet meglepődni. lásd itt :D
Fary21
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2005.10.03. 23:28:16
Tartózkodási hely: Veszprém

2006.12.16. 22:57:58

Hát én nem szívesen veszem meg neki a 15-ös számú mezt, ha már nem is abban játszik akkor teljesen pénzkidobás. Nem tudjátok hol lehet venni idei 11-es feliratozásu Adidas Drogba mezt? Tesóm őt csípi , a másik kedvence a Real, de olyat biztos nem veszek neki, inkább elégetem.
Kár hogy nem adja egyik TV sem a Barca meccsét a klubVb-n , mert szerintem legalább a Eurosport adhatta volna vagy a Sportklub.
H.Atesz
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2006.09.28. 15:37:52
Tartózkodási hely: Győr/Anfield Road

2006.12.16. 22:57:00

Süny írta:
Ordog írta:Szerintem a 'Pool szurkolókkal haverkodnunk kéne de nagyon! Remek emberek, hiszen ők is szívből utálják a Cselszkijt és mi is! :D

Az ellenségünk ellensége pedig a barátunk! Ezt ne feledjétek!:D

Szoa ha lehet akkor semmi ellenséges hangnem, nekem például a Liverpool nagyon szimpatikus csapat. Tehát csak annyit tok mondani, hogy Győzzön a jobbik!!!!
teljes mértékben egyetértek...szerintem is nagyon jófejek a 'Pool szurkolók...tisztelni kell őket is és a csapatukat is!
Köszi szépen,hogy így megdicsértek minket. :D Én nagyon utálom a cselszkijt. :) Ti is jófejek vagytok és ráadásul még mondom,hogy a 2. csapatom a Barca,de akkor is a Poolnak szurkolok majd.Szóval ördöggel ugyanazt a csapatot szeretjük,csak fordított felállásban. :D
Ha esetleg továbbjutna a Barcelona,akkor sok sikert kívánok majd és sztem onnan nem lesz,ki meg tudná őket verni. 8)

A Drogba 15-ös számú mezbe is szokott játszani,meg 11-esbe is,de ebben az éveben a 15-ös számú mezt viseli minden meccsen,legalábbis én így tudom,de lehet,hogy rosszul tudom,mert nem igazán mondanám,hogy minden meccsüket végignézem. :D De a FociGurun is 15-ös a mezszáma.Deh nincs kedvem arról az alattomos balfaxról beszélni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára H.Atesz 2006.12.16. 23:00:15-kor.
Utálom azokat,akik váltogatják a csapatukat.Rühellem a divatdrukkereket...
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2006.12.16. 22:18:42

off

Drogba régen 15-ös volt a Chelsea-nél de sztem mióta az adidas van már 11-es, meg miért 20000 ez érdekes, nem mintha gondolkodnék rajta, hogy veszek, biztos úgy okoskodnak, hogyha abramovics nagyban játszik, akkor ők is.

A Klub-VB döntőt nem adja egyik Tv sem.


on
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
roonie
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 334
Csatlakozott: 2005.12.12. 18:42:17

2006.12.16. 21:41:52

Drogba tényleg 11-es!
Az meg hogy Lionpsort olyan Drogbásat árul furcsa...lehet csak úgy valamilyen számmal árulják, nem pontosan az eredetivel...nem tudom.
Bocs az offért.
Fary21
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2005.10.03. 23:28:16
Tartózkodási hely: Veszprém

2006.12.16. 21:12:34

Sziasztok! Nem akarok senkit kioktatni,de Drogba mezszáma 11-es, megnéztem egy gólját, csak akkor azt nem tudom a lionsport miért árulja 15ös számmal 20ezerért. Ez nem ide kapcsolódott bocs, egyébként biztos vagyok benne hogy kiverjük a Liverpoolt, mert ők idén tényleg szarok, pedig nem egy rossz csapat, én főleg Kewell-t birom.
Adja valamelyik Tv klub-vb döntőt?
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.16. 17:22:00

Azért az erőviszonyokat figyelembe véve,tovább kell jutnunk.A csoportelsők közül csak a Bayernt láttam volna szívesebben.A tiszteletet mindenképp meg kell adni az ellenfélnek,egyrészt mert ez alap,másrészt mert a Liverpool egy nagy tradíciókkal rendelkező klub.Benítezt én a világ egyik legjobb edzőjének tartom,aki mindig jó csapatot rak össze.
De nem fogják tudni megakadályozni a továbbjutásunkat.
Jobbak vagyunk.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Süny
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.12. 17:21:25
Tartózkodási hely: Győr

2006.12.16. 15:18:14

Ordog írta:Szerintem a 'Pool szurkolókkal haverkodnunk kéne de nagyon! Remek emberek, hiszen ők is szívből utálják a Cselszkijt és mi is! :D

Az ellenségünk ellensége pedig a barátunk! Ezt ne feledjétek!:D

Szoa ha lehet akkor semmi ellenséges hangnem, nekem például a Liverpool nagyon szimpatikus csapat. Tehát csak annyit tok mondani, hogy Győzzön a jobbik!!!!
teljes mértékben egyetértek...szerintem is nagyon jófejek a 'Pool szurkolók...tisztelni kell őket is és a csapatukat is!
Visca El Barca
Kép
Kép
Kép
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.12.16. 15:13:22

Szerintem a 'Pool szurkolókkal haverkodnunk kéne de nagyon! Remek emberek, hiszen ők is szívből utálják a Cselszkijt és mi is! :D

Az ellenségünk ellensége pedig a barátunk! Ezt ne feledjétek!:D

Szoa ha lehet akkor semmi ellenséges hangnem, nekem például a Liverpool nagyon szimpatikus csapat. Tehát csak annyit tok mondani, hogy Győzzön a jobbik!!!!
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2006.12.16. 14:33:02

redwhitekop: azért nem esek hasra a Pooltól....
De ha mindkét csapat csúcsformában játszik akkor simán továbbjutunk. Alapvetően nagyobb játékerőt képviselünk.
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2006.12.16. 13:59:04

Nem kötözködni akarok redwhitekop de úgy látom mindent "tudsz",a játkékosok mégsem Benitez,mit tud tenni az ember ha elfüstöl a motor?Nem kell bemutatni az angol focit ,majd találkozunk februárban...
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2006.12.16. 13:48:19

LG írta:
sasi1 írta:Így átgondolva nem túlk jó a Pool. nekünk....
A védelmük nagyon jó, aztán állandóan fel-be ívelgetnek, és ugya ott van Peter Crouch...........

Tavaly a Liverpool megnyerte a klubVB-t?
Nem, a Sao Paulo győzött.
és az nem klub vb-volt!!!!!! hanem Világ kupa.. asszem.. ez most más ami most megy a barcaval..
H.Atesz
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2006.09.28. 15:37:52
Tartózkodási hely: Győr/Anfield Road

2006.12.16. 12:28:20

LG írta:1.2 kurz a Barcára :!: :lol: Szoval nem kell félni a Liverpooltol, nézzük csak meg hol állnak a bajnokságban.
Jó aztán ki nézi azt az 1.2-őt?Számít az valamit?.Ezzel a baromsággal ne akarj megmagyarázni semmit.A mecscet nem az fogja eldönteni.
A bajnokságnak meg még nincs vége.Most kezdődik a legfontosabb rész,a téli mecscek,amikor egy héten 2-3 meccs is lesz.
Szóval nem tom miről beszélsz.
Utálom azokat,akik váltogatják a csapatukat.Rühellem a divatdrukkereket...
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2006.12.16. 11:33:21

Azért nem kell összekeverni a bajnokságot a BL-lel, a nemzetközi meccsekre sokszor összeszedi magát egy bajnokságban gyengén szereplő csapat. Lehet emlékezni a Celta Vigóra pár évvel ezelőtt, hogy negyed-vagy elődöntősek voltak, és csak az Arsenal ellen véreztek akkor el, a bajnokságból pedig kiestek...
Válasz küldése