Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.04.04. 04:06:50

én most a bíráskodásról beszélnék.

tököm kivan, hogy mindig, mindehol megy az anyázás level 99 szinten, ha 1-1 barca meccsen a barca számára kedvező ítélet születik.

könnyű síppal befújták azt a 2. tizit, inkább nem kellett volna, azért ilyenért ritkán látunk tizit.
DE.
az első meccsen volt az alexis-es eset, arra sem mondom rá, hogy az sima tizi, viszont azt már azért be szokták sűrűbben fújni.
na most ott ellenünk döntöttek, itt meg a javunkra.
ami a mezőnybeli ítéleteket illeti, azért nesta és ambrosini is elkövetett nem egy sárga lapos belépőt, mezhúzást, nestát konkrétan az előnyszabály mentette meg, mikor fabregast felrúgta.
egy szigorúbb bíró legalább az egyiket leküldte volna.
amit még így néztem, hogy az első tizinél az az antonini sárga elég narancssárga, láttam már olyanért sokszor pirosat, mert ha ott nem csapja fel messit, akkor 1-0.
úgyhogy összességében ebben a párharcban nem érzem úgy, hogy toltak volna.

viszont tavaly is ez volt, mindenki hőzöngött, hogy rvp-t kiszórták nagyon szigorúan egy hülye labdaelrúgás miatt, viszont azt mindenki egyből elfelejtette, hogy az első meccsen 0-1-nél egy szabályos gólt vettek el a barcától, kicsit más lett volna 0-2-vel fordulni 2-1 helyett a visszavágóra.
:)

sőt, még ugye a kedvenc övrebö féle chelsea-s párharcból is tudnánk mi is olyan eseteket kiemelni (abidal kiállítás, kezezésért a barca számára elmaradt tizi,stb...) amivel minket súlytottak.
ott azért összességében mi köszönhettük meg a bírónak, de ott sem úgy volt, hogy tolták izomból a barcát, és szétcsalták, hanem a rengeteg hibás ítélet közül 1-2-vel több ment a chelsea kárára.

remélem egyszer valami nolife kínai kocka tisztába teszi egy félórás videóval a barcát, mert annyira bánt (tudom, nem így kéne felfognom..) hogy az ilyen károgások miatt beárnyékolódik a győzelmünk, és megint puffog a világ, hogy mocskoscsalóuefa, miközben ebben a párharcban nem a bíró volt a kulcs, sőt.

a jobb csapat a két meccsen meggyőzőbb, gólratörőbb játékot bemutatva, szoros csatában, de megérdemelten lépett tovább.
részemről ennyi.
shawn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010.04.04. 22:24:03

2012.04.04. 00:30:42

[quote="Game90"]Goal.com-nál Cuenca a MOM.

Melyik meccsen? :lol: :lol:
mrMimo
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.04.21. 14:43:02
Tartózkodási hely: Destination Unknown

2012.04.04. 00:19:54

salas9 írta: Bánki Jóska a digin megmondta, hogy azért kaptuk ezt a kamu tizenegyest -a másodikat- mert Milánóban kettőt nem kaptunk meg, amiket a nyilatkozatokban említettünk sokat és ezek eljutottak az UEFA elöljáróihoz és így kompenzálták az ott elmaradt büntetőket!

Most nagyon szakadok :lol: :lol: :lol:
Ez most komoly?? :D Egy Fradistától azért ez fáj..
"Mond, hogy lehet édes fiam, hogy egy olyan sz*r csapaté, a Real Madridé?!?! Ne b*sszál már!!" -José Luis Torrente=)

"A Barca legyőzéséhez az évszázad meccsét kell játszani" -Gregorio Manzano
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.04.04. 00:14:00

Mikaos írta:A második 11-es teljesen jogos volt - inkább az a baj, hogy a bírók rendre elfelejtik ezeket megítélni. Pedig milyen az, amikor egy védő játékos több másodpercen keresztül szakítja le a támadó játékos mezét? Ezek egyáltalán nem focipályára való jelenetek.
Bánki Jóska a digin megmondta, hogy azért kaptuk ezt a kamu tizenegyest -a másodikat- mert Milánóban kettőt nem kaptunk meg, amiket a nyilatkozatokban említettünk sokat és ezek eljutottak az UEFA elöljáróihoz és így kompenzálták az ott elmaradt büntetőket!

Most nagyon szakadok :lol: :lol: :lol:
Kép
mrMimo
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.04.21. 14:43:02
Tartózkodási hely: Destination Unknown

2012.04.04. 00:06:48

[quote="Game90"]Goal.com-nál Cuenca a MOM.

Goal.com-éknál meggárgyultak?? :D. Annak ellenére, hogy megérdemelt a továbbjutás, hiányérzetem van:S
"Mond, hogy lehet édes fiam, hogy egy olyan sz*r csapaté, a Real Madridé?!?! Ne b*sszál már!!" -José Luis Torrente=)

"A Barca legyőzéséhez az évszázad meccsét kell játszani" -Gregorio Manzano
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.04.03. 23:58:20

Goal.com-nál Cuenca a MOM.


Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.03. 23:54:10

MessiBarca10 írta:
Pavel írta:Pique-ről van valami. :cry:
Guardiola azt mondta st.on ,hogy nem sérült,csak izomtúlterhelés miatt kért cserét.
Köszönöm a választ.
Most olvastam Massimo Allegri értékelését. Nem is tudtam, hogy nem volt kint a meccsen. :shock:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pavel 2012.04.03. 23:59:00-kor.
Avatar
MessiBarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2011.08.22. 14:44:34
Tartózkodási hely: Érd

2012.04.03. 23:52:47

Pavel írta:Pique-ről van valami. :cry:
Guardiola azt mondta st.on ,hogy nem sérült,csak izomtúlterhelés miatt kért cserét.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.03. 23:47:27

Pique-ről van valami. :cry:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.04.03. 23:29:07

Ezúttal nem itthon néztem (itt nincs pro4...), de már hazaértem.

Nem volt valami jó meccs,de hoztuk amit kellett. Csodálkozom,h kaptunk 11est, azon méginkább,h a 2.at is befújták,de annyi baj legyen, amennyi jogos 11est nem kaptunk már meg ebben a szezonban...

E nélkül is továbbmentünk volna ez ellen a Milán ellen.

Köv körben jön a Chelsea, hm, hasonló két meccset várok, annyi különbséggel,hogy otthon jobbak leszünk a kékek ellen.

FORCA BARCAAA!!!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.03. 23:26:28

Nah, a digitv-n a nagy realos megmondóemberek aszongyák, hogy azért kapták a 2. tizit, mert a Barca nagyon jól lekommunikálta azt, hogy nem kaptak meg egy tizit az első meccsen.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.04.03. 23:26:26

Rém gyenge meccs, teletojt gatyák, sétálgatás, fáradtság és teljes tanácstalanság.
Talán így tudnám legjobban összefoglalni a mai mérkőzést.
Pedig szeretem az izgalmas küzdős meccseket is amikor rosszabbul teljesít a csapat, de ez ma minden volt csak élvezhető és izgalmas nem. Ritkán lehet sétálva izgi meccset játszani. Nagy volt a tét és ez rendesen rányomta a súlyát a meccsre.

A továbbjutás még így is megérdemelt mivel a Milan még ennél is sokkal kevesebbet tett a továbbjutásért. Szóval még ezzel sem magarázható a gyengébb játék mivel szinte nem is volt ellenfél a pályán.

Ezt a mai játékot gyorsan elfelejtem és a fáradtság számlájára írom és örülök a továbbjutásunknak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2012.04.03. 23:27:34-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.04.03. 23:12:02

Hát nem tudom srácok.Bennt vagyunk a BL elődöntőjében úgy, hogy az olasz listavezető kb a csodában reménykedhetett.Persze, ha jobban hozzuk azt amit tudunk, akkor abban sem bízhattak volna.Ne legyetek már ennyire elégedetlenek.Ez a csapat napról-napra újabb rekordokat ostromol.Pár embernek azt hiszem betette a kaput az elmúlt 3 év. :D

Zaragoza ellen? Ez most komoly? :D Nem biztos hogy ez szerencsés első hozzászólás. :D
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.04.03. 23:11:35

Andris írta:reménykedem hogy csak fáradtak voltunk, vagy volt a Milanban valami olyan hatalmas és nem látható erő, ami visszafogta a srácokat, mert megint valami borzalom volt végignézni a játékot.
Nyilván hulla fáradtak voltak, az odavágó sem volt egyszerű, a Bilbao még kevésbé...
Most ráadásul két idegenbeli meccs jön egymás után, az egyik a BL-ért hajtó Levante, a másik az éppen formába lendülő Zaragoza otthonában, aztán jön hozzánk a Getafe (ez mind az elkövetkező 11 napban), aztán már jön újra a BL és a Madrid, úgyhogy azt sem látom, hogy mikor fog "pihenni" a csapat...

Nem lenne most rossz a hétvégén egy hazai meccs mondjuk Gijónnal vagy a Racinggal, vagy nem lett volna rossz az APOEL-t kapni a BL-ben, de ez van, ezt kell szeretni; a duplázáshoz/triplázáshoz meg kell izzadni...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.04.03. 23:11:23

Klasszis különbség volt most IS a két csapat között. Még a félgőzzel játszó Barca is legalább egálban volt a Milannal.

A második 11-es teljesen jogos volt - inkább az a baj, hogy a bírók rendre elfelejtik ezeket megítélni. Pedig milyen az, amikor egy védő játékos több másodpercen keresztül szakítja le a támadó játékos mezét? Ezek egyáltalán nem focipályára való jelenetek.
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2012.04.03. 23:08:02

először is gratulálok a csapatnak a sorozatbeli 4, 5 ? elődöntőnek. Nekem már ez is fél siker, ha idén semmit sem nyerünk.

szerintem nem volt annyira borzalmas játék, voltak szép jelenetek, szép összjáték, bár a milan próbálta tördelni kicsit a játékot, hol sikerült, hol nem!

gratulálok a milan-nak is hogy eddig eljutottak, a kb. 32 éves átlag keretükkel :), ha off volt, nyugodtan lehet törölni.

a chelsea ellen nyílván való, hogy több kell, bár én tőlük nem vagyok elájulva, de tény hogy 2,3 meccsre össze tudják szedni magukat, főleg úgy hogy a bajnokság elúszott már, nekik csak ez maradt még. Reménykedek egy esetleges benfica sikerben, de nem hiszem, hogy összejöhet nekik a bravúr... :(

öö, mikor lesznek a elődöntő meccsei ?

VAMOS :!: :idea: :!:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Atalanta
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2012.04.03. 23:00:27

2012.04.03. 23:04:05

Hát ez nagyon gyenge meccs volt, a Barca aludt, remélem ez csak taktika volt, mert ez még a Zaragoza ellen sem lesz elég... :cry:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.03. 23:02:24

reménykedem hogy csak fáradtak voltunk, vagy volt a Milanban valami olyan hatalmas és nem látható erő, ami visszafogta a srácokat, mert megint valami borzalom volt végignézni a játékot.

Persze nem volt kérdés, végig jobbak voltunk, de amíg nem jött a 3-1, csak szenvedés volt, azután pedig már jöttek a helyzetek, mert kinyílt kissé a Milan, de akkor meg még üres kapura is ...

ADRIANO????????? THIAGO??????????????

messi megint nem passzolt, csak a végén, de mondjuk látva hogy azokból a tökéletes ziccerekből mi lett......
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2012.04.03. 23:00:38

A második 11-est én nem adtam volna meg.

Ettől függetlenül jól játszott a csapat, a Milanból sokat kivett a folyamtos védekezés.

A Barca-ellenesek most megint sopánkodhatnak, de úgy látom, most annyira nem zizzent meg senki Facebookon. :D
FCB.Gabesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2011.01.27. 19:19:12

2012.04.03. 23:00:28

socio66 írta:megint mi leszünk a bírók csapata..
oké,jogos volt,ha mereven értelmezzük a szabályokat,de mindenki tudja hogy ilyet nem szoktak lefújni,ez ugyanaz mint van persie labdaelrúgása volt.
nem kellett volna megadni,ezek baromira beárnyékolják a sikereket,akárki akármit mondd.
és téged meg mit érdekel mások véleménye? öreg ez úgey hangzott mintha nyilvánvalóan zavarna,frusztrálna ez a saját csapatoddal szemben.
mindeki javára tévednek,mi csak csupán azokon kívül is meg tudjuk nyerni a meccseket,ezért jön a sok agyhalott ezzel.
am a meccsen azthittem h be fogok aludni,egyenlítő gól után sem izgultam,roppant gyenge ez a milan,borzalom.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.04.03. 22:58:58

messideco írta:
Hatalmasat játszott a csapat, megmutattok a Milannak, hogyan kell focizni.
Örülök, hogy tetszett a meccs. Annyira tényleg nem volt vérgáz, mint az odavágó, de látták a játékosok is, hogy ez a Milan semmire sem jó, ezért kb. félgőzzel hozták le a meccset.
Annyi baj legyen, megérdemelt továbbjutás, jöhet a Chelsea.

Az is érdekes lesz. Hatalmas mázli, hogy idegenben kezdünk (ugye igen?), mert a Chelsea otthon nagyon össze tudja kapni magát, ha eredménykényszerben van (lásd Valencia, Napoli), de ez igaz a Barçára is.

A legjobb természetesen egy idegenbeli győzelem lenne (nem esélytelen), de egy gólos döntetlen, sőt, tán még akár egy egygólos vereség is belefér, ha van idegenben lőtt gólunk.

Tippem arra: 1-1 (esetleg 2-2) idegenben, 2-0 vagy 3-1 itthon.

Aztán meg jöhet a döntő a Bayernnel vagy a Reallal (valószínűleg az utóbbival), ott viszont bármi lehet, főleg ugye a Real ellen...

szerk.:
sjd írta:Na már várom mi lesz ebből, nyilván a bíró tolt tovább megint minket, pedig a Milan igazán megérdemelte volna a továbbjutást az egy lövés / egy gól taktikájával :roll:
Szegény frusztrált Madrid meg Chelsea-fanok már a mi meccsünk SMS-falára szorultak tobzódni...
Ebből a szempontból kicsit sajnálom, hogy nem aláztuk meg őket, mondjuk Thiago és Adriano berúgja és akkor be lenne fogva mindenkinek a pofája.
akkor meg az lenne a duma, hogy a második tizenegyesnél a Milan belátta, hogy a bíró úgysem hagyná, hogy kibekkeljék a második félidőt, összezuhantak és kapták a gólokat...

ha szoros lett volna a második félidő és a Milan komolyan próbálkozott volna, akkor még panaszkodhatnának is a bíróra, így viszont sok értelme nincs.
ugyanez volt tavaly: mindenki ki volt bukva van Persie kiállítása miatt (lehet, hogy túlzás volt azért sárgát adni, de senkinek nem lehetett volna egy szava sem, hogy ha ott már az első félidőben pirosat kap), és az elfelejtődött, hogy az Arsenal 0, azaz nulla kapura lövéssel hozta le a visszavágót
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kurdt 2012.04.03. 23:04:21-kor.
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.04.03. 22:54:51

Na már várom mi lesz ebből, nyilván a bíró tolt tovább megint minket, pedig a Milan igazán megérdemelte volna a továbbjutást az egy lövés / egy gól taktikájával :roll:
Szegény frusztrált Madrid meg Chelsea-fanok már a mi meccsünk SMS-falára szorultak tobzódni...
Ebből a szempontból kicsit sajnálom, hogy nem aláztuk meg őket, mondjuk Thiago és Adriano berúgja és akkor be lenne fogva mindenkinek a pofája.

Azért megint pöröghettünk volna egy kicsit jobban, az első félidőben nagy szerencsénk volt a tizenegyesekkel (abból a szempontból, hogy akcióból nem biztos, hogy betalálunk), a másodikban meg már nem kellett játszanunk
Chelsea-t már alaposan le kéne focizni, főleg azért, hogy nyugodtan mehessünk a Clasicora
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.04.03. 22:52:48

Ritka gyenge meccs volt,főleg a második félidő. mindkét csapat csak túl akart lenni a meccsen, hiába volt nagy várakozás,meg beharangozás, nem játszott jól egyik csapat se.
Az első tizi full jogos volt, a másodikat nem fújtam volna be,mert ne ilyenen múljon már egy továbbjutás. bár meggyőződésem hogy továbbjutottunk volna akkor is,mert a milan bekaksizott,és egyáltalán nem akart a labdával kezdeni semmit. csak ívelgették fel Ibrának. tipikus olasz focit nyomattak, csakhogy annak a kornak már vége szerencsére.
Messi higgadt volt amikor nagyon kellett,bár azt a jobbal mellé lőtt ziccert illett volna betennie.

Az borítékolható,hogy ilyen játékkal -várhatóan- a Chelsea ellen nagyon nehéz dolgunk lesz,jóval több kell ennél a kényelmes,passzolgatós játéknál.

de a lényeg meg van,zsinórban 5ször BL-elődöntős a csapat!!!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.04.03. 22:51:24

Meccs közben sokan sopánkodtak.Tejesen megérdemelt a továbbjutás, maximum magunkhoz képest voltunk picit gyengébbek, de szerencsére nem ez alapján megy tovább egy csapat a következő körbe.A 2 meccs alapján a Milantól nagyjából semmit sem láttam.Csak mi akartunk focizni már a San Siroban is.

Akinek még problémái lennének, az gondoljon bele, hogy 9!!! saját neveléssel vágtunk neki a mai meccsnek.

A tizenegyesekről: a második nem volt az, de Sanchezé meg az lett volna Milanoban.És ha nagyon kötözködni akarok, akkor az elsőnél meg piros is járt volna, mert ha az nem lett volna gólhelyzet, akkor azt hiszem semmi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mahitoo 2012.04.03. 22:54:07-kor.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.03. 22:50:51

Megvan ez a lényeg.
Jöhet a következő.
Válasz küldése