Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2024.04.11. 09:55:29

Én az optimistábbak közé tartoztam a sorsolás utáni esélylatolgatáskor az 50-50%-os tippemmel. Bíztam abban, hogy a PSG középpályás sora még a miénkénél is gyengébben muzsikál.
A meccsről: a csapatunktól azt kaptam amit vártam. Hajtottak, viszonylag jól védekeztünk, egyéni villanásokból meg szereztünk gólokat. Az őszi idényhez képest sokkal gyorsabban hozzuk ki a labdát, merünk kontrázni.
Ami hibát láttam, az a második félidő eleje, ahol beálltunk a 16-os elé védekezni, és a PSG ezt kihasználva fordított. Mikor újra lett mélysége a védekezésünknek, veszélytelenebbek lettek a PSG támadásai. Remélem tanult belőle Xavi és nem engedi a védekezést kizárólag a 16-os vonalában.
A PSG-n látszott mennyire fej nehéz. Ha a középpályát kiveszik a támadásból ( ami nem nehéz) a csatársoruk se tud villogni. A védősorunk meg egy szinttel jobb, mint a övék.
Bár még nincs meg a továbbjutás, de innen (ha nem taktikázzuk el) ezt be kellene már húzni.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4960
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2024.04.11. 09:51:15

Nagyon feldobott a győzelem, főleg, hogy hátrányból álltunk fel.

Raphit kritizálom sokat, de tegnap extra volt és nagyon szimpatikus, hogy minden meccsen megdöglik a pályán.

Lewát a végén én is cseréltem volna, nem tudom, minek költünk euromilliókat egy brazil kölyökre, ha nem játszik.

A bohóc dembeléről nekem is meg van a véleményem, remélem szétszedik Barcelonában. Egyébként biztos voltam benne, hogy gólt fog lőni...

Továbbra sem magunkat tartom esélyesnek, nagyon ott kell legyünk fejben, hogy ez meglegyen. A teknőc sem lesz ilyen gyenge többet.

A hétvégén én is pihentetnék, bár ez nálunk nem akkora divat, remélem azért felelősen gondolkoznak ezügyben.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2024.04.11. 09:21:05

NovaProspekt írta:
2024.04.11. 09:08:28
Arról nem tudom esett-e már szó, hogy idegenben három gólt ez a csapat ember emlékezet óta nem lőtt (pláne még győzelmet is aratva). Még a golden érában (Pep, Lucho) is csak szenvedés, meg ikszre játék volt idegenben általában, hogy utána a Camp Nou-ban dönthessünk a továbbjutásról.
Az utolsó sok gólós meccsünk amire emlékszem a BL-ben, amikor megcsaptuk a Liverpoolt 3-0-ra hazain. Aztán jött az idegenbeli meccsünk. 8-[
Kép
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1946
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2024.04.11. 09:08:28

Arról nem tudom esett-e már szó, hogy idegenben három gólt ez a csapat ember emlékezet óta nem lőtt (pláne még győzelmet is aratva). Még a golden érában (Pep, Lucho) is csak szenvedés, meg ikszre játék volt idegenben általában, hogy utána a Camp Nou-ban dönthessünk a továbbjutásról.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2024.04.11. 08:56:35

Meccs előtt én azt mondtam, hogy logikusan gondolkodva a PSG valószínűleg bedarál minket, de ha minden ülne akkor jók lehetünk.

Ült is minden. Végre! Egyedül Christensen eltiltását sajnálom.

Arról nem is beszélve, hogy mennyire fontos lenne, hogy behúzzuk a párharcot. Anyagilag, nagyon nem lenne mindegy.

Ezen túlmenően ez a keret nem tudott nagy BL párharcot megnyerni Messi távozása óta. A fiataloknak, de igazából szerintem mindenkinek elengdhetetlen lenne lélektani szempontból és átléphetnénk egy lélektani gátat végre.

A visszavágón egészen biztosan a torkunknak fognak esni- a második félidő elején látszott, hogy egyébként iszonyat veszélyesek, kis területen sokkal robbanékonyabbak és gyorabbak nálunk, szóval nem szabad még itt elszállni- viszont ha az elejét kibirjuk és találunk egy gólt akkor szerintem meglesz. Hibába nagyon erőssek egyszerűen nem látom, hogy sima zsoltosalakulatnál többek lennének. Két gól hátrányból nem tudnának felállni azt gondolom.

Egyébként szerintem pont a taktikai fegyelmezettség és a csapatként gondolkodás volt az amiben tegnap feléjük tudtunk nőni. Az első két gólunk teljesen tudatos volt, az összes beadásunk fejet vagy lábat keresett, és végre azt láttam, hogy elképzeléssel támadunk. =D>
Kép
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2024.04.11. 08:45:21

Engem egy stat erdekelne, hogy a golok hany szazalekat kapja Barca a 45.-60. perc kozott. Az utobbi evekben olyan erzesem van, hogy kicsit sokszor "maradnak benn" a sracok az oltozoben.(kivaltkepp ha elonnyel mennek a szunetre)
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2024.04.11. 07:17:29

Nekem tetszett a meccs, a PSG-nek volt kb egy jó negyed órája ott a második félidőben, ezen kívül nem tűnt úgy hogy annyira domináltak volna a meccsen. Mbappé meg annyira szürke volt, mint még soha, maradjon így a visszavágóra is.

Remelem a hétvégén sem Pedri, sem De Jong nem játszik egy percet se, mert így is van két eltiltott kp , ha bármelyik megsérül akkor nagy gondban leszünk megint.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.04.11. 07:03:16

PorSiempre írta:
2024.04.11. 05:17:04
Érdemes néha inkább csendben maradni.
Gondolom te a meccs előtt sima Barca győzelmet álmodtál meg.
Szerintem nem volt ördögtől való felvetés, hogy benne volt egy hatalmas pofon.
Szerintem senkinek nem kell csendben maradnia. Ha fölvetődött valakiben a megalázó vereség, az nem amiatt lehetett, mert akkora különbség lenne a PSG és a mi formánk, képességeink, erősségeink stb. között, hanem a korábbi kieséseink okozta szorongás miatt.
Voltak, akik már a Napolit is esélyesebbnek tartották.

Dembelé gólját nem kellene de Jong nyakába varrni, hiszen a kapufás lövését a csúcsformában játszó Araujo és a szintén nagyon jó Kounde sem tudta megakadályozni.
Én a sok kulcsmozzanat közül megemlíteném Mbappé gyengébb játékát is, és hogy jók voltak a lesre állításaink, kedden nagyon oda kell figyelni a kontráikra.
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2024.04.11. 05:17:04

menczel írta:
2024.04.10. 23:06:09
PorSiempre írta:
2024.04.10. 20:59:47
Annyi kérésem van, hogy ne alázzanak meg minket. Ha egy tisztességes eredményt érünk el, már elégedett leszek
Forca !!
Érdemes visszaolvasni a többi meccs előtti hozzászólást is.
Érdemes néha inkább csendben maradni.
Gondolom te a meccs előtt sima Barca győzelmet álmodtál meg.
Szerintem nem volt ördögtől való felvetés, hogy benne volt egy hatalmas pofon.
Nálunk szűkös, tapasztalatlan fiatalokkal megtüzdelt kezdő. Náluk elvileg a világ legjobbja támadója, két fullos 11-re való keret...
Egyik oldalt egy zöldfülű edző , a másik oldalon LE, aki a mi csapatunkat , az edzőt jól ismeri. Idegenben játszottunk és még sorolhatnám... Egy szó mint száz nem voltunk mi favoritok egy pillanatra sem.
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Andrsika
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2023.01.01. 15:27:06

2024.04.11. 05:07:49

Gránit ennyire mindig De jongba keresni a hibát, mert neked nem szimpi amit ad a csapatnak sztem màr tulzás! Az első gól védelme hiba volt ami egy rosszul sikerült Ara felszabadítás miatt jött létre a második pedig Cubarsi oldalán egy szép összjáték miatt…( valóban őt cselezték ennél a szituációnál) a lecserélése indokolt volt , mert elfáradt ill meccshiány is érződött. Nekem nagy kedvencem màr az Ajaxos kora óta és klasszis középpályásnak tartom. Nem mondom neki is vannak gyengébb meccsei, de nálam ( nyílván a fizetése magas) nem eladó kategória! Elnézèst nem támadásnak szántam a hsz-t csak nekem már túlzás, hogy ennyiszer kritizálod. Ja és bocs az offért.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andrsika 2024.04.11. 05:20:26-kor.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7169
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.04.11. 03:11:14

Annyiban nem értek csak egyet, hogy szerintem az erőnlét kevéssé múlt a szüneten, a PSG 1-2 hónapja már szórakozik a bajnokikon, félgőzzel nyomul, rég megnyerték már a L1-t, illetve egész szezonban nem volt gond az erőnléttel, Xavi nagyon helyretette a dolgot, pedig ez ilyen szűk kerettel nem lehet egyszerű. Szerintem egyszerűen csak fizikálisan megérkeztünk néhány év kihagyás után igazi topcsapat szintre, jobbak vagyunk benne, mint a PSG.

Érdekes ez a stílus kérdés amúgy, mert Xavi imádja hajtogatni a Barca-DNS-t, de igazából kifejezetten direkt focit játszunk már elég régóta (nyilván ha egy kiscsapat 11 emberrel védekezik, nincs erre lehetőség, és akkor még a Madrid is rövidpasszozik...).
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.04.11. 01:59:18

Ez egy történelmi meccs volt, mi a BL-ben mindig akkor villogtunk, amikor lehengerlő mezőnyfölényünk volt, és tudtuk játszani a saját játékunkat. De soha nem tanultunk meg igazán Dávidként játszani arra az esetre, ha egy Góliáttal kerültünk szembe. Volt egy saját játékunk, de ha nem tudtuk játszani, mert az ellenfél dominálta a játékot, arra a helyzetre nem volt forgatókönyvünk. Most viszont úgy sikerült győzni, hogy jócskán az ellenfél birtokolta többet a labdát, mi pedig úgy játszottunk beszorított csapatként, ahogy talán még soha, veszélyes kontrákat vezettünk, és a semmiből voltunk képesek gólt lőni. Nem is emlékszek olyan BL-es egyenes kieséses meccsre, amikor kevesebb labdabirtoklással, underdogként tudtunk győzni.

Mindkét félidőt a PSG kezdte erősebben, főleg a második félidőben elképesztő tempóban rohamoztak. Pár évvel korábban az ilyen nyomás alatt törtünk meg és estünk szét, most viszont egy nagyon nehéz negyedóra után összeszedtük magunkat. A PSG mindkét félidő második felére elfáradt, és a mindkét félidő második felére sikerült magunkhoz ragadni a kezdeményezést.

Itt ütközött ki az, hogy 11 napig pihentünk. Ezt azért megköszönhetjük a Ligának, érződött mindkét félidőben az idő előrehaladtával, hogy mi vagyunk a frissebbek, kipihentebbek. A visszavágóig meg a kiesőjelölt Cádizzal játszunk, agyba-főbe lehet pihentetni, ennél kedvezőbb menetrendet nem is kaphattunk volna. Ezt most a Ligának megköszönhetjük.

gránit írta:
2024.04.02. 15:51:16
Raphinha meglepően jó belső középpályásként, támadó középpályásként. A lövései hatékonyabbak, mint a beadásai, és kifejezetten jól indul be a kapu elé.
Raphinha belső tkp pozícióba helyezése a tavasz egyik jó edzői döntése a sok közül. Belső középpályásként gólerős, és nagyon jól érkezik a kapu elé. A Las Palmas elleni gólja is mutatta ezt, és ismét bizonyította, hogy ebben a pozícióban sokkal veszélyesebben, gólerősebben tud játszani. Vele hosszú távon is ebben a szerepkörben számolnék, így tkp-t igazolnunk nem is kell, Yamalnak kell majd váltótárs.

De Jong szerepeltetése maga volt a rettenet. A bajnokságban is látszik, hogy jobbak vagyunk nélküle, borzasztó volt újra a kezdőben látni. Mindkét gólnál nagyon erélytelenül ment oda az emberéhez, még akkor is Christensennel kezdtem volna, ha mindkét lába eltört, inkább játsszon ő mankóval együtt, mint de Jong. Hiányozni fog Christensen a visszavágóra. Cubarsí-t tolnám fel egy sorral fentebb, éppen ezért a Cádiz ellen vkp-ként játszatnám, ezt már a Las Palmas ellen is meg lehetett volna lépni. A védelembe menne Martinez, Cubarsí mellett pedig Gündogant kezdetném a visszavágón, fentebb pedig Gündogan megszokott helyén játszhatna Pedri vagy Fermin vagy Ferran.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.04.10. 23:50:22

Mascherano14 írta:
2024.04.10. 23:17:54
Ez üdítő volt, kalandok között nyerni a legjobb. Sok veszélyes alak vsna PSG-ben, de csapat szinten gyengék. Viszont Hakimivel még egy futógép lesz nálunk, mrh zártabb védekezés kell.
Csak így tovább.
Igazán a PSG-nek most már nincs mire fogni a gyatra nemzetközi szereplést. Idáig többnyire az edzőre fogták, sorsolásra de mérhetetlen pénz, rengeteg minőségi, klasszis játékos. Ennek ellenére továbbmehetnek, de egy hajszálnyival talán több az esélyünk.

Most sajnálom, hogy eltörölték az idegenbeli lőtt gól szabályt.

Náluk ott lesz Hakimi és valószínűleg Skriniar fog már játszani, sokkal jobb lehet a védelmük, nálunk Chris és SR kuka, ez rosszul néz ki, viszont nekünk lesz egy valószínűleg teljesen egészséges Pedri és De Jong.
Kicsit paráztam, hogy Pedri beáll, de Xavi meg merte húzni. Stabilabb is lett a kp, nagyon kellett egy ilyen ember aki így meg tudja tartani a labdákat, a gólpassza meg...
Kár azért a januárért.


Amúgy érdekességként, az Atleticnek és az A csapatnak is 12 meccses veretlénségi sorozata van jelenleg, ráadásul mindkettőnek 9 győzelem 3 döntetlen. :D
Forca Barca!!!!
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1796
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2024.04.10. 23:21:11

Nagyon jó ezeket a gólgazdag meccseket nézni. Győzelem bl kieséses szakaszban idegenben,nem tudom mikor volt ilyen utoljára. Otthon bekellene húzni, remélem a teher nem nyomja agyon a fiatalokat. Kíváló teljesítmény volt,jár a gratuláció a srácoknak és a stábnak!
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 657
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2024.04.10. 23:17:54

Ez üdítő volt, kalandok között nyerni a legjobb. Sok veszélyes alak vsna PSG-ben, de csapat szinten gyengék. Viszont Hakimivel még egy futógép lesz nálunk, mrh zártabb védekezés kell.
Csak így tovább.
dingdong
Jugador del Barça
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2023.09.01. 13:34:04

2024.04.10. 23:17:10

Nem csak az őszi/téli forma miatt de az elmúlt évek nemzetközi szereplése miatt is gyakorlatilag meghatódtam, hogy itt vagyunk újra. Jó meccs volt, büszkék lehetünk. Xavinak jár az elismerés mert a cserék tényleg instant bejöttek. Mentálisan végre elkezdünk nagy csapat lenni.

Meglátjuk mi lesz kedden de ez egy régóta várt pillanat volt. TS visszatérése Cubarsi megjelenése és Christensen feljebb tolása befoltozta azt a lyukat amit Busquets és Gavi hiánya okozott idáig.

Edit: Dembele még otthon körbe ugrálhat egy fair play díjat mert nevetségesen viselkedett. Nem tudom mi vitte rá erre. Nálunk is az egyik legellenszenvesebb volt és akkor még az érte kivágott pénzeket ne is emlegessük.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dingdong 2024.04.10. 23:19:29-kor.
Khyzz
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2023.08.13. 21:21:48

2024.04.10. 23:13:50

Remek meccs volt bravó a csapatnak!

Raphina MOM teljesen megérdemelten, sok kritikát kap szerintem nem igazságosan, gyönyörű volt a 2. gólja. Egész Barcás pályafutását tekintve is megérdemelte a mait! Nekem nagy kedvenc mióta idejött, de tényleg más profilú mint amit brazil szélsőktől megszoktunk, remélem marad és akkor megveszem a mezét :D

Yamal és Cubarsi kicsit megilletődöttnek tűnt. Araujo remek volt és Cancelo is (szerintem nem igaz, hogy rosszul védekezik). Nem értek egyet, hogy Lewát le kellett vollan cserélni, mert remekül tartotta meg a labdákat fent és jól játszott szvsz.
Ami látszik, hogy LE nem középen hanem széleken akart megverni minket és Dembelének elég szabad szerepet adott, erre fel kell majd készülni. Egyébként Mbappét egyértelműen levettük és szerintem Dembinek se volt sok tere a gólját kivéve (ami igaz, hogy klasszis gól volt).
Kár, hogy Chris nem lesz a visszavágón, nagyon kellene. Pedri viszont a gólpasszán kívül is remekül szállt be.

Összességében szerintem remek meccs vollt semleges szurkolóknak is.
Az esély adott, élni kell vele de továbbra se mi vagyunk a párharc esélyesei.
Hatalmas taps Xavinak remekül meccselt. Amióta bejelentette a lemondását remélem, hogy marad és ez nem változott, Ő kell ide! A cserék szerintem a sárga lapok elkerülésével tervezve volt (FdJ, Raphi).
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2024.04.10. 23:11:35

menczel írta:
2024.04.10. 23:06:09
PorSiempre írta:
2024.04.10. 20:59:47
Annyi kérésem van, hogy ne alázzanak meg minket. Ha egy tisztességes eredményt érünk el, már elégedett leszek
Forca !!
Érdemes visszaolvasni a többi meccs előtti hozzászólást is.
Ezzel mit akarsz mondani? Hogy esélyesebbnek láttuk páran az ellenfelet. Meccs után nem kell nagy ész okosnak látszani. Megfogalmazható ettől értelmesebb hozzászólás is részedről... már ha képes vagy rá.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1615
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2024.04.10. 23:06:09

PorSiempre írta:
2024.04.10. 20:59:47
Annyi kérésem van, hogy ne alázzanak meg minket. Ha egy tisztességes eredményt érünk el, már elégedett leszek
Forca !!
Érdemes visszaolvasni a többi meccs előtti hozzászólást is.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.04.10. 23:03:51

Az eredménynek nagyon örülök, a meccs képe annyira nem tetszett, plusz Christensen szerintem nagyon hiányozni fog.
Rengeteg elszórt labda, a kaputól 20 méterre az ellenfélnek ajándékozott "felszabadítás", Cancelo ma különösen sok hajmeresztő dolgot csinált.
Az a baj, hogy Xavi alatt nem rémlik olyan, hogy előnnyel mentünk egy visszavágora és továbbmentünk, kicsit tartok még a második meccstől, de minden jel arra mutat, hogy egy fokkal érettebb már a csapat. Xavi is jól nyúlt bele, miután bennmaradt a csapat az öltözőben.

Soha nem titkoltam, hogy mennyire utálom a PSG-t, talán jobban mint bármelyik másik csapatot, szóval ha valaki más veri el őket az is öröm, hát még ha mi :D
Dembele-t külön csókoltatom, szerintem nem sok fanja maradt Barcelonában, de a mai után rendesen kapni fogja a füttyöt a visszavágón.

A másik meccsen meg lehet szurkolni a Dortmund-nak.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7169
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.04.10. 23:02:48

Gyerekek, le a kalappal a csapat előtt, főleg fejben. A horror 5 perc után szépen összekaptunk magunkat.

Xavinak volt 1-2 fura húzása, de szinte mind bejöttek, szóval nem szóltam. Pedri, stb. A médiát remekül kezelte, jól készítette fel a játékosainkat, jól vette le a terhet. Jól cserélt, remek volt. :)

Raphinha szokás szerint MOM, még posztidegen helyről, állandóan lecserélve is, imádja ezt, mikor nagy meccs van és viheti a hátán a csapatát. De legalábbis messze a legjobb támadónk, mert Ara legalább olyan jó volt. Ők ketten emelkedtek ki szerintem magasan. Koundé is jó volt, Mbappét megettük, Cancelo is sokkal jobban védekezett, mint szokott, a kp nem volt rossz, még ha nem is tündökölt.

Jó meccs volt, jó eredménnyel, télen soha nem hittem volna ezt el Xaviról. Persze még ki lehet esni, de már mi vagyunk az esélyesek.

Lewy pályán tartásába tudok megint egyedül belekötni, teljesen nonszensz, a brazil lehozatalával megszűnt a támadásépítés, a lengyel meg a végén már nagyon lassú volt a labdával.

Yamalt lassan ki kéne hagyni a kezdőből, ahogy a kora és a formája is indokolná. Másfél hónapja nem volt épkézláb meccse, azóta hozott 1 gólpontot. Ferránnal szerintem előrébb lennénk már, főleg ilyen meccseken, ahol van hely a védelem mögött.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára bence0330 2024.04.10. 23:15:33-kor.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2024.04.10. 22:58:41

Módosítom az esélyeinket: 60% már nekünk!Remek este volt, megint soká fogok elaludni egy Barca meccs után. Régen volt így.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1946
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2024.04.10. 22:54:22

Szép volt! Köszönöm a csapatnak, hogy elkenték a műmájerek száját. :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19554
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2024.04.10. 22:53:40

Szép győzelem. Véget bánnám kicsit,mert Christensen is besárgult,és nem tudtuk eldugni kellően a labdát.

Igazából egy gyenge 5-10 percet kivéve,amikor megrogytunk, gyönyörűen lemeccseltuk.

Kapott golokert kár,ez kicsit keserű szájízt,de ne legyünk telhetetlenek.

Hétvégén lehet folytatni
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.04.10. 21:00:42

Mascherano14 írta:
2024.04.10. 20:42:57
Huh, tényleg még a puskalábú Asensio is ott van, őt nem szabad lőni engedni.
Asensio többet szokott többet kp-n játszani, szóval ez így meglepett, ha tényleg Dembélé ott lesz középen érdekes taktika.
Ugarte-n csodálkozom, hogy kimaradt, lehet nem 100%-os.

A belső védő páros viszont nem a legacélosabb, ott lehet valamit kezdeni. Beraldo elég rutintalan, talán az eltiltás miatt félti Skriniart.
Nuno Mendest egyedül a válogatottban láttam játszani, nemrég épült fel egy nagyon komoly sérülésből, Yamalnak ott lehet keresnivalója
Forca Barca!!!!
Válasz küldése