Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2438
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.11.07. 20:49:34

Amikor megláttam a kezdőt, hogy Gavi és Romeu kezdenek, tudtam, hogy sok kreativitásra nem számíthatunk. Gyakorlatilag helyzeteket sem tudunk kialakítani. Hiába van nálunk a labda, hiába passzolgatjuk körbe az ellenfelet, a gólszerzésre semmi ötletünk nem volt, teljesen tanácstalanok voltunk. Jöttek a beívelések, amelyek teljesen pontatlanok voltak, és ennyiben ki is merült minden. Siralmas.

Ahogy írtam a napokban, semmiféle előrelépést nem látok a játékban, pedig Xavi már két éve a csapatnál van, és a csapat magja sem ezen a héten állt össze. Nem látni, hogy merre tart ez a történet, szerintem semerre.
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2023.11.07. 20:49:08

Ha így játszunk a Porto ellen, akkor a második hely lesz csak meg.
Akkor pedig jobb lesz csomagolni...
A belgâkat még a B csapat is veri... Ott lesz 3 pont, attól nem félek, de a portugálok fel fognak nekünk csórni.
A mai meccset jobb, ha gyorsan elfelejti mindenki, mert ezzel vallatni lehetne... Kegyetlen amit ma foci néven művelt a csapat.

Lewa jobb, ha kicsit összeszedni magát, mert így semmi értelme jatszatni. Alonso mehet télen.

Jó éjt srácok , nem tudom, hogy mi lesz ebből , de nekem mára elég volt.
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3246
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.11.07. 20:48:40

Ezt a meccset látva azért nem csak azon gondolkozik el az ember, érdemes-e Barca meccset nézni, hanem eleve focit. Teljesen megérdemelt a vereség, motiváció és bármi féle veszélyes támadó foci teljes hiánya egy BL meccsen.. tökmindegy hogy csoportmeccs, ilyen sz..r évek után az a minimum, hogy látni lehessen az akarást. Na mindegy.

Amit azért a Shaktar művel az is a foci szégyene, 45 percet végi feküdni, szánalmas. A játékvezetés is, nem a 97. percben kell időhúzásért sárgát adni. Mindegy, hogy a Barca mennyire volt ma gyenge, ezt nem lehetne hagyni. A focira is ráférne pár szabályváltoztatás, azon kívül hogy már a bírók sem tudják mi a kéz, és mi nem.
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2023.11.07. 20:47:56

Bl luzerei vagyunk tovabbra is!! Szanalmas,otlettelen, erre nincs mentseg,a porto ellen remelem tele gatyaval megyunk fel…uh de felbasztak.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.11.07. 20:47:46

bence0330 írta:
2023.11.07. 20:42:17
Most Xavi komoly próba előtt áll, mélypontról kell felhozni mindenkit egyénileg, a hozzáállást, az egész csapatot.
Xavit kellene felhozni a mélypontból...
Alkalmatlan. Kiváló játékos volt, zseni. azonban senki sem próféta a saját hazájában.
Év eleje óta nincs szélsőjátékunk a bal oldalon, többnyire jobboldalon sem. Ezek rendszerhibák. Össze vissza rohangál mindenki fel alá.
Jellemző kép volt a második félidőben, hogy Balde cselezve hozza fel a labdát szélsőben, elveszti, majd a helyén üresben viszik gólhelyzetben a labdát.
Detto ugyanez Cancelo helyén is rengetegszer. Lewy megint visszalép a középpályára hogy hátrapaszzoljon. Helyzetbe sem lehet hozni, helyesebben nem tudjuk.

Lesz egy Milan PSG mindjárt, az legalább hasonlítani fog BL focira.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4948
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2023.11.07. 20:46:17

Sem a végeredményt, sem a mutatott játékot nem lehet legitimálni.

Okádék szégyen az egész.

Nevetséges középcsapat.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7097
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.11.07. 20:44:56

Atlantis írta:
2023.11.07. 20:43:21
Sajnos ez a teljesítmény ma ennyit érdemelt. Fejben valami most nagyon szét van csúszva a társaságban, ez nem fizikai probléma szerintem.
Reméljük ez csak egy rövidebb hullámvölgy amin túl kell lendülni egyszer a szezonban.

Hozzáteszem itt azért a 2 félidő végén volt 3 olyan tizenegyes gyanús helyzet amiből a VAR bevezetése óta legalább 2 be szoktak fújni. Ez nem menti fel a csapatot a borzasztó teljesímtény alól, de azért mintha lemaradtam volna egy újabb szabály változásról... :D
Nálam csak Felixé volt egyértelmű hiba, de az meg emlékeim szerinte területen kívül történt, így a VAR-nak esélye sem volt.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2023.11.07. 20:43:21

Sajnos ez a teljesítmény ma ennyit érdemelt. Fejben valami most nagyon szét van csúszva a társaságban, ez nem fizikai probléma szerintem.
Reméljük ez csak egy rövidebb hullámvölgy amin túl kell lendülni egyszer a szezonban.

Hozzáteszem itt azért a 2 félidő végén volt 3 olyan tizenegyes gyanús helyzet amiből a VAR bevezetése óta legalább 2 be szoktak fújni. Ez nem menti fel a csapatot a borzasztó teljesímtény alól, de azért mintha lemaradtam volna egy újabb szabály változásról... :D
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7097
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.11.07. 20:42:17

Most Xavi komoly próba előtt áll, mélypontról kell felhozni mindenkit egyénileg, a hozzáállást, az egész csapatot.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.11.07. 19:48:23

Hát ez nagyon siralmas. Ha ebből a csoportból nem jutunk tovább elsőkènt, el kell gondolkodni, hogyan tovább. A keretet nem lesz pènz lecserèlni. Mindig várom, hogy felèpüljenek vagy játszanak egyes játèkosok, de ez a játèk remènytelen.
ikajli
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2019.03.30. 20:40:04
Tartózkodási hely: Pécs

2023.11.07. 18:22:26

Félek tőle, hogy ez túlságosan rotációs kezdő. De hát nyilván Xavi jobban tudja, hogy mi kell/elég ide.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6721
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.11.07. 17:53:00

soadroli írta:
2023.11.07. 17:34:59
mai kezdő: Ter Stegen, Cancelo, Araujo, Christensen, Marcos Alonso, Oriol Romeu, Gavi, Gündogan, Raphinha, Lewandowski, Ferran Torres
Legalább ma korán elalszunk…
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7097
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.11.07. 17:43:01

Tetszik nagyon, Felix pihentetése nagyon aktuális volt már, Alonso talán itt bevethető, de mindenképp ki kell néha rotálni Baldét, szóval amúgy sincs sok választás. Torres a baloson olyan lesz, amilyen, de nyilván ő a portugál legevidensebb cseréje, és hol remekel, hol bénázik, szerintem ez nála totál napfüggő, akár még ott is jó lehet.

Romeut meg sajna muszáj néha használni, remélem visszatalál a saját top szintjére, akkor ide bőven elég lesz.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5158
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2023.11.07. 17:34:59

mai kezdő: Ter Stegen, Cancelo, Araujo, Christensen, Marcos Alonso, Oriol Romeu, Gavi, Gündogan, Raphinha, Lewandowski, Ferran Torres
Kép
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.10.26. 21:32:38

Andris írta:
2023.10.26. 11:50:35
Romeu miatt amúgy nem aggódok, de csak azért, mert Frenkie és Gavi visszatér hamarosan, és akkor bizony már 3 helyre van 4 ember előtte.
Én azt hittem 5-10 perces cserének jó lesz, de most már úgy érzem még ez sem feltétlen az ő szintje, hétről hétre gyenge a hazai meccseken is, BL-ben szintén, holott eddig nagy rangadók még nem is voltak. Nem tudom melyik aggasztóbb, a fizikai-, a gondolkodásbéli lassúsága, vagy a hiányos védekezési képessége.
Sokan nem fognak egyetérteni, de én csak akkor nem fogok aggódni, ha eladjuk végre.
Voltak érthetetlen igazolásaink az elmúlt években, mint Murillo, Boateng, Bellerin, Braithwaite de ők epizódszereplők voltak, többnyire 3-4 meccsen léptek talán pályára, ehhez képest Romeu minden meccsen pályára kerül.
Fura leírnom, de akkor inkább SR-t tartsuk meg, még ő is jobb és ő tényleg 5-10 perces csere.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.10.26. 18:15:32

Chino írta:
2023.10.26. 16:58:31

Ez kicsit tényleg furcsa, főleg abban a tekintetben, hogy teljesen más poszt a kettő, teljesen mást játszanak. Fermin egy tipikus tkp, folyamatosan előre játszik, ami tényleg jól néz ki és nagyon hiánycikk volt, Gavi, Pedri még nem is azt a területet játssza be, nem is olyan formában.
Fermin védekezésre ha nem is alkalmatlan, de borzalmasan instabil és szó mi szó nem is igazán próbálkozik, bár nem is hiszem, hogy ezt a feladatot kapta, főleg így Lewy hiányában.

Én előzetesen ezt a 2:1-et simán aláírtam volna, de a meccset látva komoly hiányérzetem van. Simán lehetett volna egy 4-es is, azt pedig, hogy egy óra után így leülünk nem értettem.
Felixnek sajnos nem ment, nem sok jó megoldása akadt és iszonyatosaan görcsös volt, remélem ez csak egyszeri dolog volt.
Èn is így látom. Már a szezon előtt is írtam, Felix tökèletesen fog illetni Xavi taktikájába, de a cserèje lehetne Fermin, aki tkp-s, akár bal szèlső vagy árnyèkcsatárkènt is elboldogul. Ferran nem túl jó valamièrt a bal szèlen jobblábaskènt.
Fermin simán elfèr tkp-kènt is a pályán, mint a tegnapi meccsen, Pedri váltójakènt gyengèbb ellenfelek ellen. Nagyon tehetsèges srác, örülnèk neki ha legalább egy Pedro szintre eljutna a saját posztján. A vèdekezèsben fejlődnie kell kp-kènt, ami pedig pontosan Gaviban van meg.

Nagyon elvesztettük a kontrollt, ebben Xavinak sokat kell mèg fejlődnie, jó lenne mellè egy taktikus segèdedző, amiről már írtunk. Christensennel ès Baldèval szerintem lehetett volna máshogy is variálni, stabilitást adni.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2438
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.10.26. 18:08:01

Peter írta:
2023.10.26. 12:18:04
Amúgy az egészséges fejlődés tekintetében, mint egy falat kenyér, úgy kellett nekünk egy ilyen csoport és annak örülök, hogy látható tünetei vannak, hogy élni akarunk ezzel a lehetőséggel. Legalábbis egyelőre így néz ki, remélem nem kiabálom el a dolgokat
Azért is jó egy ilyen csoport, mert nem bünteti annyira a hibákat, így lehet kísérletezni, és büntetlenül kipuhatolhatja a csapat, hogy a tavaszi rangadókra mit kell majd változtatni. Romeu esetén nagyon el kellene gondolkodni, hogy mi legyen a döntés. Amit tegnap is csinált, vagy inkább nem csinált, azt a nagyobb meccseken nem engedhetjük meg magunknak. Simán lefutják, megkerülik, pedig ha csak ketten vannak hátul, előttük egy jó vkp elengedhetetlen. De nem tudja hozni, szét fogják futni. Fermín meg azért is jó, hogy fellép a csatárokhoz, mert így terhet vesz le róluk, főleg a középcsatárról, akit így nem tudnak annyian fogni. Rá kénytelenek lesznek kilépni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.10.26. 16:58:31

Yokozuna írta:
2023.10.26. 13:35:47
Érdekes, hogy most is Gavin megy a vita, mikor nem is játszott. Pedig most teljesen szimpatikusan viselkedett fenn a lelátón.
Hogy egyébként vannak gondok vele a pályán az vitathatatlan, és bizonyára ezért nem szeretjük annyira itt jópáran.
Fermin Lopez lehet hogy három meccses, ellenben ő nagyon közel áll a Barcelona etalonhoz. Ez ilyen kevés fellépésből is látszik.
Ez kicsit tényleg furcsa, főleg abban a tekintetben, hogy teljesen más poszt a kettő, teljesen mást játszanak. Fermin egy tipikus tkp, folyamatosan előre játszik, ami tényleg jól néz ki és nagyon hiánycikk volt, Gavi, Pedri még nem is azt a területet játssza be, nem is olyan formában.
Fermin védekezésre ha nem is alkalmatlan, de borzalmasan instabil és szó mi szó nem is igazán próbálkozik, bár nem is hiszem, hogy ezt a feladatot kapta, főleg így Lewy hiányában.

Én előzetesen ezt a 2:1-et simán aláírtam volna, de a meccset látva komoly hiányérzetem van. Simán lehetett volna egy 4-es is, azt pedig, hogy egy óra után így leülünk nem értettem.
Felixnek sajnos nem ment, nem sok jó megoldása akadt és iszonyatosaan görcsös volt, remélem ez csak egyszeri dolog volt.
Forca Barca!!!!
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1637
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2023.10.26. 13:35:47

Érdekes, hogy most is Gavin megy a vita, mikor nem is játszott. Pedig most teljesen szimpatikusan viselkedett fenn a lelátón.
Hogy egyébként vannak gondok vele a pályán az vitathatatlan, és bizonyára ezért nem szeretjük annyira itt jópáran.
Fermin Lopez lehet hogy három meccses, ellenben ő nagyon közel áll a Barcelona etalonhoz. Ez ilyen kevés fellépésből is látszik.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.10.26. 12:18:04

bence0330 írta:
2023.10.26. 02:38:14
De szerintem Xavi fejlődése szempontjából nagyon fontos volt, hogy mindkét igazi kedvence távozott,
Minden és mindenki fejlődése szempontjából fontos volt. El kellett engedni a szent teheneket, lejárt sajnos a szavatossági ideje a terméküknek. Ilyen az élet. Láthatjuk ma, hogy mit jelent az amikor fejlődni akarunk. A szent tehenekkel pedig csak jó esetben és nagyon jóindulattal konzerváltuk a helyzetet. Természetesen örül mindenki aki láthatta a fénykort, de sajnos minden elmúlik egyszer és mindennek le is jár sajnos az ideje.
Az már egy teljesen másik kérdés, hogy szakmailag ezt a generációváltást szinte észrevétlenül és folyamatosan is le lehetett volna vezényelni úgy 2018-tól, de ez már történelem.
gránit írta:
2023.10.26. 03:32:22
Nem tudom, tudatos volt-e a csapat részéről, ha igen, akkor jó ötlet volt.
Ha ösztönből vagy kényszerből jött, az sem baj, mert eközben fejlődnek a kézségek, kialakulnak bizonyos sémák.
Az tetszett még tegnap, hogy bár láthatóan kicsúszott a koncentráció a kezünkből, ott volt a pályán a szándék, hogy tegyük el azt a harmadikat.....tudtuk, hogy el kellene tenni.....azt is éreztük, hogy egyre nehezebb, de mégis próbálkoztunk....
Ebbe a képbe nagyon beleillett Fermin, Félixen is azt láttam, hogy gólt akar szerezni....tetszik ez a mentalitás, végre szimpi nekem, ahogy "kostolgatjuk az ízeket",

Amúgy az egészséges fejlődés tekintetében, mint egy falat kenyér, úgy kellett nekünk egy ilyen csoport és annak örülök, hogy látható tünetei vannak, hogy élni akarunk ezzel a lehetőséggel. Legalábbis egyelőre így néz ki, remélem nem kiabálom el a dolgokat.

Real meccs már komolyabb felmérő lesz azért, de hajrá, nem szabad becsinálni.... :P
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7097
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.10.26. 12:06:56

Andris írta:
2023.10.26. 11:50:35
Nem redditet olvasva, de mondjuk a saját sajtóját az ember mindig olvassa. Amikor már a Mundon minden héten megjelent egy szubjektív a szent tehenekről, az szerintem gáz volt

...nem feltétlen Busi döntése a kulcs
Azért ha már az egész világ ugyanúgy látja a szent tehenek kérdését, és minden hírportálon erről szól a sajtó, abban már lehet is valami. Busquets szerintem egy nagyon intelligens ember, és az utolsó évében lerítt róla, hogy amit a nagyobb meccseken művelt, az már problémás volt szerinte is, látványosan rosszul érezte ő már magát attól, hogy tudta, hogy nem tud már főszereplő lenni, és mégis ráaggatják folyamatosan ezt a szerepet érzelmi okokból. Nekem legalábbis ez jött le az arckifejezéséből, szinte szégyellte magát, hogy folyamat a pályán van. Szerintem sokkal nagyobb gondja volt ezzel, mint a sajtóval, főleg, hogy a sajtót eleve ez mérgesítette fel, inkább csak okozat.

Ha a vezetőség döntött volna Busi távozásáról, az nálam óriási pirospont lenne a bátorságukért (nyilván pótolni kellett volna, de ez más tészta, mert több hónappal később lehet ezt kifogásolni), de kétlem, hetekig minden cikk egybevágóan írta, hogy Busquets közölte a klubbal, hogy xy időpontra dönt, Xavi meg könyörgött neki közben. Mindezt közvetlenül azután, hogy Messi amerikába szerződött, ami roppant fura véletlen lenne.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
dingdong
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2023.09.01. 13:34:04

2023.10.26. 11:55:19

csababarca írta:
2023.10.26. 11:41:11
Ami kritikát megfogalmazok, azt teljesen validnak gondolom. Mégpedig a fő kritikám az agyatlansága, amiből lassan illene kinőni egyébként.
A félreértések elkerülése végett egyáltalán nem neked szólt (annak ellenére, hogy egyszer már kiemeltem valamit amit irtál a témában) csak a hangulatnak. Kritika Messit is ért a gyenge mecssei után amikor ácsorgott nem jöttek be a cselek necces mecsseken. Ez a legtermészetesebb dolog. Az agyatlanság a félpályán lerántás a 80. percben egy katasztrofális viselkedés amit Xavi még ha szereti is ezt a harcos mentalitást jó lenne ha kezelne. Amiről szó van az nem csak rá vonatkozik hanem úgy érzem sokan pozitiv és negativ irányban is "pofára" meg villanásokra alapoznak miközben az első a csapat és a teljesitmény ami idén hiába áll vékony lábakon egyelőre minden körülményt figyelembe véve rendben van. Nincs ok bűnbakot keresni mert akkor kevesen maradnának ki.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.10.26. 11:50:35

csababarca írta:
2023.10.26. 11:41:11
Andris írta:
2023.10.26. 10:32:33
A Busi dologról már leírtam amit gondolok, nem fogom egészében megismételni. Teljesen komolyan gondolom, hogy a szent tehenezés miatt állt tovább, csak azt nem tudom megítélni, hogy mekkora részben zavarta ez őt, és mekkorában volt hatással inkább a vezetőség döntésére.
Érdekes, mert emlékszem, pont Te voltál az, aki leírta még a tavalyi szezonban is, hogy mennyire közönségkedvenc kint a stadionban, meg a városban.
Kétlem, hogy a reddittet, meg facebook kommenteket olvasgatva hozta meg a döntését.


Gavi felé meg bennem nincs gyűlölet, ritkán is írok róla, egyszerűen nem tartom annyira jónak, mint itt néhány ember, és ennyi.
De egyszer nem mondtam, hogy takarodjon, de még azt is ritkán, hogy érdemtelenül van pályán.
Ami kritikát megfogalmazok, azt teljesen validnak gondolom. Mégpedig a fő kritikám az agyatlansága, amiből lassan illene kinőni egyébként.
Igen, ez határozottan én voltam. :) De a stadionban nem is szent teheneznek. Fütyülnek, de az csak egy apró kisebbség.
Nem redditet olvasva, de mondjuk a saját sajtóját az ember mindig olvassa. Amikor már a Mundon minden héten megjelent egy szubjektív a szent tehenekről, az szerintem gáz volt. Meg hát leírtam már, 80ezren vannak a stadionban, de globálisan inkább 80 millió szurkolója van a klubnak, azért a tömeg hangja beszűrődik az ember életébe. Meg ugye ezt is leírtam, nem feltétlen Busi döntése a kulcs, esetleg inkább a vezetőség döntése, ami meg Laportáék esetében szerintem elsősorban népszerűségi, és nem szakmai alapokon jön általában.
Összességében a lényeg, hogy szerintem szakmailag és a klub lehetőségeit figyelembe véve egy hibás döntés született, és ennek az eredete arra vezethető vissza, hogy sokan (ha nem is a többség) az időseken próbálták leverni a klub gyengélkedését.

Gavival kapcsolatban én is így látom a hozzáállásodat, bár korábban azért volt ez másként is szerintem. :D
A lassan kinőni-vel is egyetértek, ami a túl nagy hévvel és konfliktuskereséssel való játékát illeti, de a lassan nálam azt jelenti, hogy ha az ember 18 évesen ilyen, akkor kinövi 21-23 éves korára, nem azt, hogy következő hónapra vagy akár következő szezonra. Van mondjuk, aki egész életében nem növi ki, lásd pl Dani Alves vagy Arturo Vidal. Ők aprítottak még 30on túl is változatlanul, a minőségi játék mellett.

Romeu miatt amúgy nem aggódok, de csak azért, mert Frenkie és Gavi visszatér hamarosan, és akkor bizony már 3 helyre van 4 ember előtte.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1603
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2023.10.26. 11:47:53

Romeu előre felé gyakorlatilag nulla, visszafelé meg úgy néz ki nincs kedve futni, nem értem még mit keres a pályán. Bárkivel a cserepadról jobbak lennénk mint vele #-o
94:39 6 - 1
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15416
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.10.26. 11:41:11

Andris írta:
2023.10.26. 10:32:33
A Busi dologról már leírtam amit gondolok, nem fogom egészében megismételni. Teljesen komolyan gondolom, hogy a szent tehenezés miatt állt tovább, csak azt nem tudom megítélni, hogy mekkora részben zavarta ez őt, és mekkorában volt hatással inkább a vezetőség döntésére.
Érdekes, mert emlékszem, pont Te voltál az, aki leírta még a tavalyi szezonban is, hogy mennyire közönségkedvenc kint a stadionban, meg a városban.
Kétlem, hogy a reddittet, meg facebook kommenteket olvasgatva hozta meg a döntését.


Gavi felé meg bennem nincs gyűlölet, ritkán is írok róla, egyszerűen nem tartom annyira jónak, mint itt néhány ember, és ennyi.
De egyszer nem mondtam, hogy takarodjon, de még azt is ritkán, hogy érdemtelenül van pályán.
Ami kritikát megfogalmazok, azt teljesen validnak gondolom. Mégpedig a fő kritikám az agyatlansága, amiből lassan illene kinőni egyébként.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése