Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2022.10.27. 00:32:36

Andris írta:
2022.10.27. 00:22:29
Bocsi, de nem. Szerintem az Inter visszavago volt az, ahol arrol kaphattunk kepet, hogy mire vagyunk kepesek szorongatott helyzetben, vagy amikor fel kell szivni magunk egy utolso lehetosegert. Es nem sikerult, de nagyon maskent festett.
eccs, mint a Bayernnek. Vagy annyira se.
Ha ez nekem szólt akkor nem, két külön helyzetről beszélünk. Az első (Inter elleni meccs), amikor 90 perc most-vagy-soha játéknak kellene következnie, mert a csapat vagy nyer, vagy kikap és búcsúzik. Igen, az is egy árulkodó momentum volt.
Vannak viszont azok a helyzetek, mikor biztosan nem nyerhetsz, de valamit csinálnod kell és valahogy le kell reagálnod. Mint amikor 0:3 és hátravan egy félidő. Amikor egyetlen porcikád se kívánja a focit, de attól még ki kell jönni az öltözőből. Amikor tényleg nincs semmilyen tét, legfeljebb a becsület. Az kizárólag egy mentális próba. Na ez az a meccs volt.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.27. 00:31:46

Nemtom mit neztel, de a Bayern egy negyed gozos meccset csinalt… talan annyit se. Epp csak egesz mas lelektani helyzetbol, lazan focizgathattak.
Nagelsmann akkor is ordit a jatekosaival, ha epp 8-0ra vezetnek, szerintem ez nem becsulenso kvalitas.

Ezektol fuggetlenul egy tini csapatunk van, “tini” edzovel, es a sportprojekt is gyerekcipoben jar. Ha ezt lathatjuk a jatekon, akkor miert varnank ehhez egyaltalan nem passzolo mentalis tartast?
Majd az is megjon a tapasztalattal, sikerekkel es a kudarcokkal egyutt. A motivacioval nem lesz gond a jovoben, azt hiszem.

Na de megadom magam, meg keso is van, akinek ugy jobb, lehet egy ujabb almatlan ejszakaja egy teljesen erdektelen meccstol is, sorolgathatjatok a harmadlagos negativumokat ameddig jolesik.

Nyiri81, nem magyarazom, szerintem nincs mit magyarazni.
A szurkolok ma tokeletesen demonstraltak a stadionban az utolso percig, es az utan is, hogy a csapat mellett allnak. En is veluk vagyok, ha neked ez nem is tetszik. Minden mast meg atbeszeltunk tegnap a Xavi topikban, azota semmi nem valtozott.
Az, hogy te szembekopve erzed magad, egyeni problema, sajnalom. Valahogy meg kell probalni feldolgozni ezeket az erzeseket, de en nyilvanvaloan nem vagyok alkalmas segitsegnyujtasra. Megprobaltam, de a magam modjan nem megy.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.10.27. 00:26:12

Csak a tények: 5 meccs, 1 győzelem, 1 döntetlen, 3 vereség, 4 pont, 10 kapott gól (átlag 2). Kiesés 2. éve zsinórban. Minden más csak porhintés. Az európai kupákban eredmény kell, nem hangzatos szavak.

Összefoglalva: Bukás.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2022.10.27. 00:25:33

Andris minden tisztelettel. Te milyen meccset néztél? Meddig magyarázod még a bizonyítványt? Nézd meg a spanyol csapatokat hol vannak a nemzetközi szinten. Közel sem akkora nagy szám már ez a liga. Senkit nem érdekel hogy egy hulla gyenge bajnokságban 4et ver egy milliárdos költségvetésű csapat egy csóró csapatnak.

A bl meccseken kellett volna bizonyítani hogy van valami fejlődés. Erre az összes meccsen ahol valami értelmes ellenfél volt teljesen leégtünk.

Magyarazhatod ahogy akarod, de ez a projekt egy bukta eddig és nem latszik a javulás semmilyen szinten.

A insta videóról meg annyit hogy ezek akkor is ezt csinálnák ha kiesnek az első osztályból. Nem is értem. Annak örülnek hogy évek óta szembe köpik őket?

Szerk: szerinted tényleg belefer hogy a cserben hagyott szurkolókat lesz@rva mivel tet nélküli a meccs simán újra megalazzák magukat hazai pályán? Kíváncsi lennék Laporta véleményére ezzel kapcsolatban. Ahogy hülyét csinált a csapat magából októberben semmilyen szinten nem fert bele ez a lesz@rom stílus. Neked lehet hogy jól esik ha ennyire nem érdekli a csapatot hogy mit gondolnak a szurkolói de engem eléggé zavar ez.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nyiri81 2022.10.27. 00:31:09-kor.
Csak is Puyol
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2022.10.27. 00:23:46

Andris írta:
2022.10.26. 23:53:39
https://www.instagram.com/reel/CkMStlgD ... MyMTA2M2Y=

Nem dimenzionaljatok tul kicist a mai meccset?
Mar a kezdo sipszo elott eldolt, hogy kiestunk, nincs tetje, nem szamit. Persze, nyerjuk meg, meg presztizs, meg 84k ember, meg a tokom tudja, de mindenki tudhatja, hogy ezek a sracok ma az elso perc elott elvesztettek a maradek remenyt, motivaciot. Szerintem arra kell emlekezni, amit a Bayern ellen jatszottunk elsore, az a csapat szintje.
A mai, az nem ad hiteles kepet.
Semmit nem valtoztat azon, h nem vagyunk BL egyenes kiesos szinten, es azon se, hogy ez legfokepp mentalisan igaz, de akkor is, a lenyege a mondandomnak: nehogy mar a mai meccset barki ugy elje meg, mintha meg sulyosabb lenne a helyzet, mint amilyen. Teljesen irrelevans ami tortent, ellentetben a korabbi csoportmeccsekkel.

En eddig minden meccsen a hajamat teptem, de a mait siman vegigneztem faarccal, es az egyetlen dologra koncentraltam, amire erdemes volt: Kessie es Bellerin, mint uj kezdo arcok jatekara. Sajnos ezektol nem ajultam el, de szerintem jovore ugyse lesz itt egyikuk se, es kezdeniuk se kell majd tul sokat iden.
Szerinted fordított helyzetben Nagelsmann eltūrte volna ezt a lélektelen kóválygást a pályán, bármennyire sincs tétje a dolognak? Hogy egy Bayern hazai pályán ne köpje ki a belét a saját közönsége elõtt? Ne tudjon helyzetbe kerülni bárki ellen is? Mellesleg különösebb tétje az õ részükrõl sem volt, mégis olyan koncentrációval játszottak 90 percen át, mintha az életük függne ettõl a meccstõl.
Emlékszem jópár éve volt egy szitu, amikor az egyik meccsünkön kb. 4-5 gólos vezetésünknél Puyol leüvöltötte Piqué fejét, mert az lazázott egy játékhelyzetben. Pedig tétje annak sem volt már. Na ez a fajta fanatizmus totálisan hiányzik a mostani csapatból.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.27. 00:22:29

Bocsi, de nem. Szerintem az Inter visszavago volt az, ahol arrol kaphattunk kepet, hogy mire vagyunk kepesek szorongatott helyzetben, vagy amikor fel kell szivni magunk egy utolso lehetosegert. Es nem sikerult, de nagyon maskent festett.

Ez a mai meccs, ez semmirol nem adott semmilyen kepet, egyszeruen nem fogjatok tudni megmagyarazni nekem, hogy ez egy hangyanyit is erdekes, mikor mar reg kiestunk, es a sracok teljesen maguk alatt vannak, ami a BLt illeti.
Persze Xavi is mit mondjon? Hogy mar tesznek ra magasrol?
De attol meg nekunk ez pontosan annyira volt komolyan vett es komolyan veheto meccs, mint a Bayernnek. Vagy annyira se.

De vegulis nekem mindegy, aki attol jobban erzi magat, szornyulkodhet a main is, de szamomra egyertelmuen nem hozott semmilyen uj informaciot, egy gramm uj fajta tanulsagot sem lehetett levonni belole.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2022.10.27. 00:15:32

Andris írta:
2022.10.26. 23:53:39
Nem dimenzionaljatok tul kicist a mai meccset?
Mar a kezdo sipszo elott eldolt, hogy kiestunk, nincs tetje, nem szamit. Persze, nyerjuk meg, meg presztizs, meg 84k ember, meg a tokom tudja, de mindenki tudhatja, hogy ezek a sracok ma az elso perc elott elvesztettek a maradek remenyt, motivaciot. Szerintem arra kell emlekezni, amit a Bayern ellen jatszottunk elsore, az a csapat szintje.
A mai, az nem ad hiteles kepet.
Az első Bayern elleni meccs a csapat technikai képességeiről adott valamiféle képet, a második pedig a mentális tartásáról és akaraterejéről. Sajnos ahhoz, hogy a profi fociban egy alakulat sikeres legyen, mindkét tényező szükséges. Nyilván nem ez lesz az edzőbuktató meccs és Xavi széke se konkrétan a mostani eredmény miatt kezd inogni, de azt jelzi, hogy miként reagál az "új" Barcelona a hasonló kihívásokra: összezuhan, esetleg felszívja magát, vagy foggal-körömmel küzd, letargiába esik, satöbbi.

A nagybevásárlás után szerintem elvárás volt egy BL-menetelés. Oké, nem a végső győzelem, hanem egy szolíd, vállalható sorozat. Ehhez képest a csoportkiesés egyértelmű kudarc és többet várt az elnökség, Xavi, a játékosok és a szurkolók is. Illetve tágabb értelemben véve a többi klubot is érintő spanyol kudarcsorozat beárazza az idei Barcelona könnyű La Liga-győzelmeit.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2022.10.27. 00:08:16

Andris írta:
2022.10.26. 23:53:39
https://www.instagram.com/reel/CkMStlgD ... MyMTA2M2Y=

Nem dimenzionaljatok tul kicist a mai meccset?
Mar a kezdo sipszo elott eldolt, hogy kiestunk, nincs tetje, nem szamit. Persze, nyerjuk meg, meg presztizs, meg 84k ember, meg a tokom tudja, de mindenki tudhatja, hogy ezek a sracok ma az elso perc elott elvesztettek a maradek remenyt, motivaciot. Szerintem arra kell emlekezni, amit a Bayern ellen jatszottunk elsore, az a csapat szintje.
A mai, az nem ad hiteles kepet.
Semmit nem valtoztat azon, h nem vagyunk BL egyenes kiesos szinten, es azon se, hogy ez legfokepp mentalisan igaz, de akkor is, a lenyege a mondandomnak: nehogy mar a mai meccset barki ugy elje meg, mintha meg sulyosabb lenne a helyzet, mint amilyen. Teljesen irrelevans ami tortent, ellentetben a korabbi csoportmeccsekkel.

En eddig minden meccsen a hajamat teptem, de a mait siman vegigneztem faarccal, es az egyetlen dologra koncentraltam, amire erdemes volt: Kessie es Bellerin, mint uj kezdo arcok jatekara. Sajnos ezektol nem ajultam el, de szerintem jovore ugyse lesz itt egyikuk se, es kezdeniuk se kell majd tul sokat iden.
Persze nem volt tétje mar ( bar Xavi revansot meg versenyképes hasonló baromságokat magyarázott ugye függetlenül Milanotol meg a 0-4 es klasszikonak se volt de ezt hagyjuk is ) oke
de a Bayernnek se nagyon , ez az elkeserítő es rúgtak 3 gólt játszi könnyedséggel 40%os porgessel miközben mi a kaput nem tudtuk eltalálni a Camp Nouban …Ez HOgyan Lehetséges ? Valaki ..??
Ugy higy ennyit tudunk top szinten , nem tudok mást ….
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.26. 23:53:39

https://www.instagram.com/reel/CkMStlgD ... MyMTA2M2Y=

Nem dimenzionaljatok tul kicist a mai meccset?
Mar a kezdo sipszo elott eldolt, hogy kiestunk, nincs tetje, nem szamit. Persze, nyerjuk meg, meg presztizs, meg 84k ember, meg a tokom tudja, de mindenki tudhatja, hogy ezek a sracok ma az elso perc elott elvesztettek a maradek remenyt, motivaciot. Szerintem arra kell emlekezni, amit a Bayern ellen jatszottunk elsore, az a csapat szintje.
A mai, az nem ad hiteles kepet.
Semmit nem valtoztat azon, h nem vagyunk BL egyenes kiesos szinten, es azon se, hogy ez legfokepp mentalisan igaz, de akkor is, a lenyege a mondandomnak: nehogy mar a mai meccset barki ugy elje meg, mintha meg sulyosabb lenne a helyzet, mint amilyen. Teljesen irrelevans ami tortent, ellentetben a korabbi csoportmeccsekkel.

En eddig minden meccsen a hajamat teptem, de a mait siman vegigneztem faarccal, es az egyetlen dologra koncentraltam, amire erdemes volt: Kessie es Bellerin, mint uj kezdo arcok jatekara. Sajnos ezektol nem ajultam el, de szerintem jovore ugyse lesz itt egyikuk se, es kezdeniuk se kell majd tul sokat iden.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Atika73
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2022.10.13. 08:42:09

2022.10.26. 23:44:49

Itt 7 éve nem megy más csak a szarlapátolás!
Nem gondolom, hogy BL t kellett volna nyerni de azért Urambocsá! Több 10 millió eurós játékosok akik a hétvégén parádéznak a Bilbao ellen most egy egyenest nem tudnak a labdába rúgni, vagy nem látták kí van olyan mezben mint ők. Ja hogy most nem a Bilbao volt az ellenfél? Bocsánat. Ez az idióta Laporta eladta a fél klubot, súlyos millókért hoztak olyan játékosokat akiket a Megye 1 ben sem játszatnák meg egy olyan edzőt aki játékosként nagy volt edzőként meg fogalmatlan! Most mondom hogy az Európa Ligában az első komolyabb szembejövő csapattól égés lesz és cumi. Ami itt szakmailag megy az minősíthetetlen évek óta. 32 éve vagyok Barcás de most jutottam el arra a pontra hogy a saját idegrendszerem érdekében befejeztem a meccsnézést. Sok sok évig jóban rosszban kitartottam de most volt elég.
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2022.10.26. 23:42:13

Troym írta:
2022.10.26. 23:10:21
Destet mi értelme volt elküldeni Bellerinért?
Ez egy nagyon jó kérdés.
Főleg úgy, az Arsenalos munkatársam mondta, náluk nemhogy a kezdőbe, de csereként se számoltak vele. Elkezdett a divattal meg minden egyébbel foglalkozni. Ha ezt ő tudja, akkor a mi játékosmegfigyelőink miért nem?

Azért körvonalazódik, hogy Xavinak vannak hiányosságai.
Egy Ancelottival ellentétben ő nem tud játékosokat felépíteni, vagy ne adj isten kinevelni.
Vagy jó az illető a poszton, vagy nem.
Azért annyi pénzünk nincs, hogy minden évben kisérletezzen.
Ez nem a City v. a PSG...

A meccshez nagyon nincs mit hozzátenni, meg kedvem sincs kielemezni ( újra) a hibákat.
Viszont legalább láttunk egy kis huszáros (Koemanos) húzást, amikor 4 támadóval kezdtünk játszani a második félidőben.
Igaz a gyengécske kp-at így még jobban lenullázta, de legalább kiderült benne is van egy kis Koemanos virtus.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.10.26. 23:38:41

De bizony mentális gondok vannak bőven.
Semmi tűz, semmi akarat, fejben semmi frissesség és semmi gyors cselekvés, semmi koncentráció.
Ezek mind mind mentális dolgok.
Persze a körülményes és felesleges labdabirtoklós fociba teljesen bele lehet lassulni. Ezért kellene dinamikát, gyorsaságot és lendületet vinni a focinkba.
Sokmindent teljesen másképpen kellene csinálni, hogy tavasszal legalább az EL-ben képesek legyünk menni néhány kört.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2022.10.26. 23:26:33

Na akkor újra el lehet felejteni ezt a topicot egy kis időre..

A Xaviball meg ma is büntetett kegyetlenül!
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.26. 23:26:29

Mascherano14 írta:
2022.10.26. 23:19:53
A spanyol csapatok az EL-ben tömörülnek.
A Sevillánál legalább ez kb szándékos. :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2022.10.26. 23:20:10

Nyiri81 írta:
2022.10.26. 23:05:18
Nagelsmann: “A Barcelona még mindig a világ egyik legjobb csapata” - Gondolom fifázott az interjú előtt. Hogy lehet ilyet egyáltlán röhögés nélkül kimondani?

Nagyon köszönöm Xavinak hogy mentálisan felkészítette a csapatot erre a meccsre. Tétje már nem volt de így is sikerült alulmúlnia mindent. Szánalmas az egész banda és Xavi is jobb lenne ha átgondolná ezt hogy Ő mennyire felelős ebben. (Nagyon). Jön majd a bocsánatkérés meg a jövőre mutogatás és ugyanúgy nem fog változni semmi. Mentálisan egy ovodás csoport szintjén vagyunk. A Bayern simán kivégezhetett volna egy újabb 8assal csak gondolom nem akartak megalázni.

Ezt a 4 pontot a Fradi összehozta volna ebben a csoportban. Ami azért nagyon ciki.
Semmilyen mentális dolog nincs. Dolog itt abban van, hogy vissza kéne venni ebből a nagy támadós felfogásból és szerényebb, kisebb csapat focit játszani már a csoportmeccsek elejétől és akkor továbbjutunk. Még akkor sem vertük meg mindig a Bayern-t, amikor a legjobbak voltunk, x évvel ezelőtt.
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2022.10.26. 23:19:53

A spanyol csapatok az EL-ben tömörülnek.
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.10.26. 23:11:10

A harmadik Bayern gól sajnos nagyon szépen összefoglalja a szezonbeli BL szereplést...
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.10.26. 23:10:21

Destet mi értelme volt elküldeni Bellerinért?
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2022.10.26. 23:05:18

Nagelsmann: “A Barcelona még mindig a világ egyik legjobb csapata” - Gondolom fifázott az interjú előtt. Hogy lehet ilyet egyáltlán röhögés nélkül kimondani?

Nagyon köszönöm Xavinak hogy mentálisan felkészítette a csapatot erre a meccsre. Tétje már nem volt de így is sikerült alulmúlnia mindent. Szánalmas az egész banda és Xavi is jobb lenne ha átgondolná ezt hogy Ő mennyire felelős ebben. (Nagyon). Jön majd a bocsánatkérés meg a jövőre mutogatás és ugyanúgy nem fog változni semmi. Mentálisan egy ovodás csoport szintjén vagyunk. A Bayern simán kivégezhetett volna egy újabb 8assal csak gondolom nem akartak megalázni.

Ezt a 4 pontot a Fradi összehozta volna ebben a csoportban. Ami azért nagyon ciki.
Csak is Puyol
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2022.10.26. 23:00:46

Nem hiszem messzemenő következtetéseket kéne levonni egy tét nélküli meccsből. Bayern jóval előrébb jár,nem egy meglepő eredmény. Harmadik gól már sok,de lényegtelen volt.

Egyrészről örülök,hogy nem kell számolgatni,latolgatni. Másrészt lehet menni a bajnokságert

Nyilván pénz miatt jó lett volna továbbjutni,de egyértelmű nem állunk még erre készen.
Kép
Kép
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.26. 22:57:51

Tétje nem volt, de attól még borzasztó látvány volt. Xavi interjújára kiváncsi vagyok, szerintem lesz benne egy bocsánatkérés, meg halovány utalás is a jövőre.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2022.10.26. 22:40:59

Ez a megalázó …. nem a 8-2 !!!

Az van h ..kumma gyengék vagyunk a Laligaval egyutt !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2022.10.26. 21:03:28

bence0330 írta:
2022.10.26. 20:50:38
És még csak nem is a jogosságát nem értem, bár szerintem ha már kitették a srácok a lelküket is, amire egy szót nem szólhat senki, akkor nem érdemlik meg, mert sajnos a tudásuk javával estek ki. De az értelmét nem fogom látni, egy mentálisan padlón lévő vert seregbe még ellenfélként sem rúgnék már bele, jó nem sülhet ki belőle, de egy bajnoki pontvesztés utána igen, ha nem kezejük elég profin.
Plusz ott az említett rengeteg csapás, ami sújtott minket kívülről is.

Amúgy nagyon jó teszt lesz, mert Xavi ugye megint külön megkérte őket, hogy támogassák őket + Laporta is.
Aha. Függetlenül az elnöktől edzőtől. Az elmúlt 7 évben alig emlékszem hogy a szurkolók olyan nagyon csesztették volna a csapatot, ha volt is ilyen a csodás Piké még számon is kérte. Na álljon már meg a menet. Ki van kiért? Heti szinten milliókat kereső gyerekek beszélünk akit bántanak az oviban vagy micsoda? Mi legyünk rájuk tekintettel, mert lelkileg megsérültek hogy folyamatos kudarctól, de Ők nem képesek megemberelni magukat és valami értékelhető eredményt hozni. Évek óta. Ennyi dolgouk van. Nem igaz hogy 5 éve nem tudunk kimászni ebből a lelki nyomorból. Szerintem további türelmet kérni már pofatlanság a szurkolóktól. Nem vártam BL győzelmet, de a rohadt csoportból illene továbbjutni. Mi van most? 4 pontunk van az Bayern 12, Inter 10. És esélyes hogy ma este is úgy megyek aludni hogy 4 pontunk lesz. Én ültem végig kocsmában úgy Barca meccset hogy mikor a Bayern 4-0ról itthon 0-3ra alázott hogy a meccs végére egyedül ültem a tv előtt mert a nagy szurkolók mind leléptek. Végignéztem minden olyan meccset ami arculcsapás volt számomra. Elegem van. Szerintem elég a babusgatásból és simogatásból. Én a culék helyében ki se mennék a meccsre és a jegyemet se adnám oda hogy adják el. Üres stadion kéne jelezni hogy srácok lóf@szt nem ér az amit műveltek. Azt megérezné a klub is.
Csak is Puyol
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.10.26. 21:03:02

De Mihu, bocs de ez feltételezés amit írsz, hogy ha megadják a tiziket, akkor így állnánk.
Az inter ellen oké, utolsó momentum a meccsen, tegyük fel hogy fixen berúgjuk a büntetőt, akkor van plusz egy pontunk.

(Jah most nézem, egy meg nem adott gól volt, igen, lehet akkor más, de nem így működik a foci, Te is tudod.)
A bm ellen ha megadják, egyáltalán nem 100% hogy meg is nyerjük a meccset.

A csoport nehéz volt nem vitatjuk, de alulmúltuk pontokban a várakozásokat eddig szerintem, és nem gondolom hogy azzal számoltunk, hogy az utolsó két meccsünk tétnélküli lesz.


Múltkor is írtam, engem a kihagyott helyzetek, és a láma védekezés jobban kiverte a biztosítékot, mert azt magunknak köszönhetjük.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2022.10.26. 21:03:54-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2022.10.26. 21:00:58

Mihu írta:
2022.10.26. 20:56:15
Amellett, hogy mérhetetlenül csalódott vagyok a kiesés miatt, nem adok igazat azoknak, akik elintézik ennyivel, hogy magunknak köszönhetjük.
A szegény embert még az ág is húzza.
Számomra az Inter meccsen történt bírói tévedések nem voltak véletlenek.
Mármint szándékosak voltak.
Nekem már az is eszembe jutott, hogy az UEFA így bünteti a csapatot, hogy a szuperligával beleköptek volna a levesükbe.
Hogy kiadták az ukázt a bíróknak.
Lehet mondani, hogy ez összeesküvés elmélet, de nem ez lenne az első eset a bundázásra.
Válasz küldése