Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.06. 10:35:26

Nem láttam tegnap a meccset, csak az összefoglalót néztem meg, de egyszerűen hihetetlen, hogy mekkora amatőr gólokat kaptunk. Kis odafigyeléssel elkerülhetők lettek volna bőven!!! Iniesta nem értem miért próbálta 2 ember között, amikor jobbra előre adhatta volna a beinduló embernek, akin senki nem volt. A bedobás utáni labdaeladás meg... Ha már ki akarjuk vágni, akkor rúgjunk már bele rendesen, ne csak úgy tessékeljük odébb vagy 10 méterrel... Az egész meccset nem láttam de ez a 2 gól basszus... :roll:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.01.06. 10:16:54

recrea írta:Sztem meg marhaság a védő-csatár csere, mégis minek szűkítené a fenti területet...ha 6 ember (msn, két szélső, ini) nem tud góllal befejezni egy támadást, akkor 8 vagy 10 sem fog, ahogy nem is történt meg.
igen végül is mind1, hogy 6 vagy 10 ember adogatja körbe a falat... ilyenkor kell(ene) lőni, lőni, lőni mint a hülye, kipattan, elpattan, megpattan, nagyon is sokat számít ha eben a helyzetben bent van plusz egy ember. pákó elvileg amugy is jó ebben a lecsorgó-vadászatban
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.01.06. 10:01:25

Sztem meg marhaság a védő-csatár csere, mégis minek szűkítené a fenti területet...ha 6 ember (msn, két szélső, ini) nem tud góllal befejezni egy támadást, akkor 8 vagy 10 sem fog, ahogy nem is történt meg. Megint abból volt helyzetünk, amiből évek óta, h egyik oldalra eltoltuk őket, a másik oldalt kiürítettük, jött a beindulás, aztán a mélységi passz. Csak 9 emberrel már annyira se mozdultak ki, h ezt megcsináljuk.

Ennek ellenére sztem is nézője LE a meccsnek.

Második félidőben nagy gond nem volt, Messi abból az 5 szituból gyakran 6 gólt lő, tegnap egyet sem sikerült. Ez kissé előre is vetíti, h mi lesz, ha nem lesz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.01.06. 09:41:15

Yokozuna írta:Az edző szerepe ilyenkor óriási lenne, de ő a sablon cseréin kívül nem képes újat húzni. Nem tud belenyúlni a meccsbe, és ez leginkább az emberelőnyöknél látszott.
ezért tartom nulla edzőnek LE-t, egyszerűen nem tud meccselni, soha nem is tudott.
már a 73. percben, az első kiállítás után meg kellett volna húzni, egy védő-csatár cserét, de nem, ő inkább a 89. percig várt vele.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2017.01.06. 09:38:31

visca el barca írta:
palesz77 írta:Most ezzel lehet nagyon népszerűtlen dolgot mondok, de én jelenleg a Bajnokságra érzem a legkevesebb esélyt, úgyhogy én nem "hagynám" amiatt a Kupát.
LE is érzi ezt, nem véletlenül ment a gála kezdő.
Csak a "gála" hiányzott...
Az első félidő végén Neymar megindulhatott egy ajándék labdával. Ment is mint a gép, de mire a 16-os elé ért már vagy 6 Bilbao játékos körülvette, mielőtt a mieink átértek volna a felezővonalon (!) (Na jó a teljesség kedvéért: valaki más megjátszhatatlan helyzetben alibizett a másik oldalon...)

Ilyen hozzáállással, illetve forma ingadozással nem lehet bajnokságot nyerni. Ráadásul néha-néha azért a nyüves RM-nak is kell, hogy ne veszítsék el a kedvüket... :mrgreen:

Rémisztő hogy milyen impotens volt a támadójátékunk 9 ember ellen (is). Amikor Piqué már annyira előre lép, hogy ő a 9-es, akkor már tudom, hogy baj van...
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2017.01.06. 09:25:56

Azért egy döntetlent ki lehetett volna hozni ebből a meccsből. Hogy ez nem következett be, nem feltétlenül a csapat hibája. A második félidő történéseire nem reagáltunk, teljes tanácstalanságot láttam. Céltalan passzolgatás jellemezte a játékot, vállalkozni, ne adj isten kapura lőni senki nem mert.
Az edző szerepe ilyenkor óriási lenne, de ő a sablon cseréin kívül nem képes újat húzni. Nem tud belenyúlni a meccsbe, és ez leginkább az emberelőnyöknél látszott. Miért az utolsó három percben hoz be támadót? Már az sem jutott eszébe, hogy Piquét előreküldje támadónak, mint az párszor már megtörtént. Nem tudom mi van vele.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.01.06. 09:13:36

palesz77 írta:Most ezzel lehet nagyon népszerűtlen dolgot mondok, de én jelenleg a Bajnokságra érzem a legkevesebb esélyt, úgyhogy én nem "hagynám" amiatt a Kupát.
LE is érzi ezt, nem véletlenül ment a gála kezdő.

-----------------------

Mats a 2. gólról nem tehetett, inaki dropból úgy meglőtte, hogy mozdulni sem tudott rá. az elsőnél ami nekem szemet szúrt (nem fogom visszanézni, nem kínzom magam), hogy a beadás, kb az 5-ös környékén ment kersztül, abba talán belefirkálhatott volna vhogy
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.01.06. 08:49:47

Nekem inkább Bravoval kapcsolatban van hiányérzetem, mert ő fele ennyi gólt kapott és tized ekkora volt az arca.

Tudom tudom, MAtS a jövő, lábbal nagyon jó, fiatalítani kell, Bravo is bakizott a Sevilla ellen stb. de most már kezdem egy kicsit unni a németet.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.01.06. 08:43:59

Nero. írta:Azért kettős emberelőnyben illett volna kiegyenlíteni, illetve nem tudom mi értelme van annak hogy ennyire magunkra húzzuk az ellenfeleket az elején. Ter Stegen pedig ismét benyelt egy duplát, bravúrok sehol.

Innen tovább lehet menni és tovább is kell se de ha kiesünk sincs tragédia.
..hát igen, már többször feltűnt nekem Ter Stegen "lefagyása" a másodiknál most is ez történt, az elsőnél pedig a helyezkedés...?!
gondolom sokan úgy könyvelik el hogy a gólokról nem tehetett de nekem van hiányérzetem vele kapcsolatban ...(is).
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.01.06. 08:31:01

Azért kettős emberelőnyben illett volna kiegyenlíteni, illetve nem tudom mi értelme van annak hogy ennyire magunkra húzzuk az ellenfeleket az elején. Ter Stegen pedig ismét benyelt egy duplát, bravúrok sehol.

Innen tovább lehet menni és tovább is kell se de ha kiesünk sincs tragédia.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.06. 07:23:22

Bob, akkor az csak annyi, hogy o kommunikalhat a sporival?
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.01.06. 04:36:46

Ha egy évben nincs meg se a BL, se a bajnoki cím, az egy kudarcos év. A kupa nem oszt és nem szoroz. Akkor ugyanerre az edzőre nem lehet bízni a csapatot, sőt, az új edzőnek lehetőséget kell kapni a keret felforgatására is.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.06. 01:01:00

Én se láttam, de olvasva meg látva az összefoglalót voltak parázs dolgok. :D Idegenbeli gól megvan, bőven lőtávolon belül!
MQuCsabi írta:
Majd a 100% tizinel nem fuj, a reklamalo CSK nak meg sargat ad. Vak Bottyán... .
Ezt nem először olvastam ma, ez egy "tévhit". A csk-nak semmilyen kitüntettet szerepe nincsen papíron. Bármilyen játékos, aki reklamál a sárgát kockáztatja, szalagtól függetlenül.
Kép
Kép
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.01.06. 00:15:31

palesz77 írta:...
Van benne logika, de ha megnézed a sorsolásunkat akkor február végéig (Atletico elleni meccs lesz 26-án) egyszerűnek tűnő sorsolásunk van a hétvégi meccset leszámítva. Ha a hétvégén győzni tudnánk (akármennyibe is kerülne a bírót megvenni :lol: :lol: ) akkor a Real esetleges 1-2 döntetlennel is lőtávolságba kerülne.
A kupa tulajdonképp egy másodrangú sorozat, szerintem egy Barca szurkoló sem könyveli el a szezont nagy sikernek, ha "csak" a kupa van meg. Persze csalódásnak sem, de lássuk be, hogy a top kluboknál a BL és a bajnoki cím az, aminek igazán súlya van.
Én megfordítanám azt, amit írtál: inkább arra kellene törekedni, hogy a bajnokságban legyünk egyenletesen eredményesek és nem még inkább félvállról venni.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.06. 00:00:40

palesz77 írta:Most ezzel lehet nagyon népszerűtlen dolgot mondok, de én jelenleg a Bajnokságra érzem a legkevesebb esélyt, úgyhogy én nem hagynám a Kupát. A Real nem nyerte meg 4-5(?) éve már, szerintem úgy fognak menni érte mint a mérgezett egerek, mi meg láthattuk, hogy idén nem a kiegyensúlyozottság a fő erényünk, így ez nagyon necces lesz.. Tudom, hogy nekik még a neheze hátra van a sorsolás miatt, és most jöhet a Klub VB átok is, meg formahanyatlás és vereség nélkül nem lehet szezont lehozni - a veretlen Arsenal nem ért egyet -, de én jelenleg nem érzem a csapatban, hogy ne hullajtsunk pontokat, és olyan tavaszt produkáljunk mint 2 éve. Úgyhogy én kiegyeznék azzal is, hogyha a Kupákra feküdnénk rá inkább, és a bajnokságban meg ahogy esik úgy puffan alapon megyünk ki, nem arra tartalékolunk. A Kupa meg a BL meg emlékeim szerint pont váltják egymást, szóval ez nem "zavarna be".

De igazából a keret olyan bő, hogy meg kéne oldani a terhelést így is, vékonyabb csapattal tripláztunk elvégre.


Végre valaki... :lol:
Egyet kell értsek. Egy kupában 1 gólra vagyunk a továbbjutástól..Bajnokságban meg 6 pontra a lemaradástól úgy hogy a Real Madridnak hihetetlen máksorozata van a konstans rendes teljesítmény mellé...

Míg ha összeszednénk magunkat pár meccsre, akkor a 2 kupára elég sok esélyünk lenne. Persze nem azt mondom hogy mostantól C csapattal álljunk ki a bajnokságban, hanem azt, hogy nem biztos hogy annak kéne lennie jelenleg a pioritásnak.


Bár az utóbbi pár meccs váleményen szerint bizakodásra adhat kicsit okot, (nyilván nem a mai, de Luchoval az egyik év első meccsét sem tudtuk megnyerni)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.01.05. 23:53:36

Most ezzel lehet nagyon népszerűtlen dolgot mondok, de én jelenleg a Bajnokságra érzem a legkevesebb esélyt, úgyhogy én nem "hagynám" amiatt a Kupát. A Real nem nyerte meg 4-5(?) éve már, szerintem úgy fognak menni érte mint a mérgezett egerek, mi meg láthattuk, hogy idén nem a kiegyensúlyozottság a fő erényünk, így ez nagyon necces lesz.. Tudom, hogy nekik még a neheze hátra van a sorsolás miatt, és most jöhet a Klub VB átok is, meg formahanyatlás és vereség nélkül nem lehet szezont lehozni - a veretlen Arsenal nem ért egyet -, de én jelenleg nem érzem a csapatban, hogy ne hullajtsunk pontokat, és olyan tavaszt produkáljunk mint 2 éve. Úgyhogy én kiegyeznék azzal is, hogyha a Kupákra feküdnénk rá inkább, és a bajnokságban meg ahogy esik úgy puffan alapon megyünk ki, nem arra tartalékolunk. A Kupa meg a BL meg emlékeim szerint pont váltják egymást, szóval ez nem "zavarna be".

De igazából a keret olyan bő, hogy meg kéne oldani a terhelést így is, vékonyabb csapattal tripláztunk elvégre.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.01.05. 23:44:06

Gauchomester írta:Úgy gondolom, hogy az idegenbeli gólnak köszönhetően mi vagyunk az esélyesek a továbbjutásra, pláne úgy, hogy Iturraspe és Raúl Garcia sem lesznek ott a visszavágón. Azonban kételyeim támadtak a közeljövőt illetően.
Szinte tökéletes menetelésre lesz szükség, hogy a bajnokságban beérjük a Madridot, a BL presztízse meg ugye nem kérdés. Ti érzitek most a csapatban azt, hogy három fronton versenyben legyen a végsőkig? Nem csupán a mai meccs miatt írom ezt, de nem egy, nem kettő játékosnak, hanem a fél kezdő 11-nek javulnia kellene. Erre persze van lehetőségük, csak valahogy nem passzolnak most a dolgok. Tegyük fel kiejtjük a Bilbaot, következő körben kapunk egy Celtát, Atletit, Realt, Sociedadot, miközben hétvégenként az életéért kell küzdenie a csapatnak... Nem ér annyit a kupasorozat, hogy február végére behozhatatlan legyen a hátrány a bajnokságban. Persze ilyet nem szabad leírni, de gondolom nem én vagyok az egyetlen, aki így gondolja. A Madrid meg valahogy nem azt a csapat benyomását kelti, mint amelyik botladozni fog a következő hetekben...
Egyetértek tökéletesen.
Sajnos Zidane Real-ja nem nagyon fog ebben a szezonban botladozni. Nem tartom kizártnak, hogy triplázni fognak. Nem a mennyei :lol: játékuk vagy a forradalmi taktikájuk miatt, hanem kizárólag azért, mert fejben annyira összerakja őket a francia meccsről meccsre, hogy az félelmetes és úgy hozzák a meccseiket, hogy Zidane komplett csapatrészeket tud pihentetni/nélkülözni akár teljes meccsekre. Én bírtam nagyon játékosként a franciát és eddig edzőként is sokra tartom annak ellenére, hogy realos. Nem cserélte le a fél csapatot, nem kellettek neki vagyonok új igazolásokra, nem jártatja feleslegesen a száját, de mégis annyira tisztelik a játékosai, hogy CR-nek sincs egy szava sem, ha épp nem kerül be 1-1 meccsre a keretbe. Gondolom a fiataloknak is jól esnek a játékpercek és, hogy egy legenda bízik bennük. Amennyire nem szeretem a Real Madridot, mint klubot, illetve olyan (szerintem) senkiházi figuráit, mint Perez vagy Pepe, de viselkedésre CR is ez a kategória, annyira tisztelem Zidane-t és ha nem is örülök a sikereinek, de elismerem.

Ami a Barca-t illeti jelenleg inkább mi hasonlítunk sztárok gyülekezetére "csapat" helyett és nem feltétlen lennék csalódott, ha kiesnénk a kupából és koncentrálhatnánk csak a bajnokságra. A tavaszi pocsék sorozatunkat és a fáradtságot én többnyire a január-februári erőltetett menetnek tudom be, ami látva az idei játékunkat jobb lenne, ha kimaradna.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.01.05. 23:42:20

Kösz LG, neked leesett miről írtam..sokaknak ez meghaladja a képességeit, és megy a szokásos fröcsögés. Szokásosan, egy soros beböfögés, majd egy smile.
Érdemi hozzászollás nincs.

De ha jó nektek így fórumozni, lelketek rajta.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.05. 23:39:36

LG írta:Én annyiban megvédeném Csababarcát, hogy én sem vagyok benne biztos, hogy a Kupát annyira erőltetni kéne, meg ilyen szenvedős meccsekbe belemenni, lefárasztani a kulcsembereket.

Én a meccs előtt is egy tartalékosabb kezdőt vártam, mert azok talán jobban hajtanának, mint a gálakezdő egy kupameccsen, illetve egy vereség kevésbé ciki úgy, mint fullos csapattal.

Én a Kupával amúgy is úgy vagyok, ha nagy formában vagyunk, akkor tartalékos csapattal jó egy bónusz trófeának, de nem szabad, hogy olyan energiák menjenek el rá, amik kellenek a Bajnokságra meg a BL-re.
Csak aztán nehogy az legyen, hogy feladjuk a kupát, és aztán semmit sem nyerünk, mert ott legalább ringbe voltunk,de inkább feladtuk..

Igazából ennyi erővel feladhatnánk a bajnokságot is, 6 pontos hátránnyal, és maximális erővel fókuszálnánk a Bl-re,aztán lesz ami lesz...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21121
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.01.05. 23:35:50

Én annyiban megvédeném Csababarcát, hogy én sem vagyok benne biztos, hogy a Kupát annyira erőltetni kéne, meg ilyen szenvedős meccsekbe belemenni, lefárasztani a kulcsembereket.

Én a meccs előtt is egy tartalékosabb kezdőt vártam, mert azok talán jobban hajtanának, mint a gálakezdő egy kupameccsen, illetve egy vereség kevésbé ciki úgy, mint fullos csapattal.

Én a Kupával amúgy is úgy vagyok, ha nagy formában vagyunk, akkor tartalékos csapattal jó egy bónusz trófeának, de nem szabad, hogy olyan energiák menjenek el rá, amik kellenek a Bajnokságra meg a BL-re.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.01.05. 23:34:16

S.Agüero írta: Te is csak ilyenkor tudsz írni, mikor nem nyerünk, nem unjátok még? :roll:
És te mire vagy ennyire oda meg vissza? Láttad a meccset? Mert megsúgom, hogy pocsékul játszottunk újfent. Ami igazából bántó, hogy gálakezdővel mentünk ki, valószínűleg olyan megfontolásból, hogy döntsük el a párharcot már ezen a meccsen.
De sorolom is, hogy mi a gondom:
Pontatlanság. Elöl is és hátul is. Méghozzá nem úgy, hogy direktben akarunk, gyorsan támadást végigvinni és egy hosszabb passz lesz pontatlan, hanem úgy, hogy a szokásos lassú, pöcsölést csináljuk végig.
Lassúság. Lassan építünk támadásokat és zárunk vissza, így teljesen mindegy volt a Bilbao-nak, hogy 11 vagy 9 emberrel játszanak, mert mind beálltak szinte a kapujukba.
Lövések. Nem hiszem el, hogy senki nem meri elvállalni a 16os vonaláról a kapura lövést, vagy például szélről érkezve. Nem is jutunk lövésig, mert senki nem vállalja el, csak teljesen középről szemben a kapuval... nem arról van szó, hogy lövöldözzünk már 20-25-ről, de azért 16-18 méterről már lehetne próbálkozni. Messi is hova az anyjának tologatja még 20szor, ahelyett, hogy kapura lőne szinte a büntetőpontról.. #-o
Védekezés. Nincs középpályás védekezésünk, így szinte minden támadás kizárólag a védőkre, főként a középhátvédekre zúdul. Nyilván nem tudják ezt 100%-ban megoldani. Lucho amikor idejött pont ugyanez volt a gond. Ha eddig ez fontos taktikai elem volt akkor most mi van?
Középpálya. Ha az MSN-nek nincs aki hátulról stabilitást adjon akkor játszhatna elöl Pelé,Maradona,Messi hármas is, minden feladatot ők sem tudnának megoldani. A középpályánknak vérfrissítés kell, de sürgősen, esetleg elgondolkodnék egy taktikai változtatáson is.

A fenti problémák nem csak és kizárólag a mai meccsre igazak, hanem úgy kompletten az egész eddigi szezonunkra. Ha Lucho ezeket nem oldja meg, akkor - ahogy már máshol is írtam - nem feltétlen járnánk rosszul, ha menne. Persze nyilván nagyban függene attól, hogy kit hoznánk a helyére, mert Pinyővel vagy Egervárival nem lennénk beljebb :lol:
Bertold74
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2005.08.14. 14:21:52

2017.01.05. 23:33:33

Lehet, hogy igaz, de a madrid nem hiszem, hogy botlani fog, mert vagy igy, vagy ugy, de behúz mindent vhogy....
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2017.01.05. 23:30:51

Úgy gondolom, hogy az idegenbeli gólnak köszönhetően mi vagyunk az esélyesek a továbbjutásra, pláne úgy, hogy Iturraspe és Raúl Garcia sem lesznek ott a visszavágón. Azonban kételyeim támadtak a közeljövőt illetően.
Szinte tökéletes menetelésre lesz szükség, hogy a bajnokságban beérjük a Madridot, a BL presztízse meg ugye nem kérdés. Ti érzitek most a csapatban azt, hogy három fronton versenyben legyen a végsőkig? Nem csupán a mai meccs miatt írom ezt, de nem egy, nem kettő játékosnak, hanem a fél kezdő 11-nek javulnia kellene. Erre persze van lehetőségük, csak valahogy nem passzolnak most a dolgok. Tegyük fel kiejtjük a Bilbaot, következő körben kapunk egy Celtát, Atletit, Realt, Sociedadot, miközben hétvégenként az életéért kell küzdenie a csapatnak... Nem ér annyit a kupasorozat, hogy február végére behozhatatlan legyen a hátrány a bajnokságban. Persze ilyet nem szabad leírni, de gondolom nem én vagyok az egyetlen, aki így gondolja. A Madrid meg valahogy nem azt a csapat benyomását kelti, mint amelyik botladozni fog a következő hetekben...
Bertold74
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2005.08.14. 14:21:52

2017.01.05. 23:30:30

A baj az, hogy mostanában nincs elég tűz és elképzelés a csapatban, mint ahogyan csapatjáték sincs. Csak az üres passzok és a csoda várása, hogy majd elől vmelyik sztár megoldja.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.01.05. 23:29:12

Terhelés miatt írtam, mielőtt kisültök.

Olyan okosak tudtok itt lenni páran, kívánom,hogy egyszer magatokkal fórumozzatok majd.

Szövegértelmezés nulla.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése