Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.08.13. 21:40:41

nagyatyesz írta:egy jó linket majd tolna valaki. köszönöm
http://www.sport365.live/hu/home

Tessék, amúgy ezt az oldalt mindenkinek ajánlom, akinek nincs lehetősége tévén nézni.
Oldalsó menüben válaszd ki az Élő opciót, aztán megjelennek a meccsek. Reklámok fognak felugrani, azokat csukd be. Adblockerrel nem működik.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.13. 21:39:21

A mai kezdő LE csapata - egy kényszerű cserével. Ha a tavalyi szintet se tudják hozni, akkor a spanyol dobogós hely se biztos.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.08.13. 21:38:42

egy jó linket majd tolna valaki. köszönöm
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.13. 21:30:24

visca el barca írta:
LG írta:Én optimista voltam, de a fórumon uralkodó rossz hangulat kicsit átragadt rám is. Remélem azért, ha szűkösen is, de nyerünk. Egy esetleges vereség esetén komoly indulatok lesznek itt néhány topicban. :)
annak a jobban örülnék ha a stadionban lennének komolyabb indulatok. mondjuk kevés rá az esély, de ha neadjisten a real ma nagyon elkalapál minket, holnap lehet repül a 300 milla a dembele-cou pakkért.... bár ha az kell ahhoz h jöjjenek, felőlem kikaphatunk akár mind2 meccsen is...
Vereséget sohasem kívánnék, pláne nem a RM ellen, inkább lépek akkor parázsba...
De ha a csapatérdek megkívánja, és ha ez kell ahhoz hogy Bartomeuék betojjanak, és leigazoljanak végre olyan játékost aki érdemben képes erősíteni minket, akkor legyen.

Inkább most bukjunk el, és ennek fényében erősítsünk, minthogy most diadalmenet legyen, önámítással, aztán februárra már teljesen kipukkadtak legyünk, és sikertelenek legyünk.
Természetesen az lenne a legjobb ha most nyernénk, és erősítenénk is, de erre sajnos kicsi az esély, nem is tudom melyik az esélytelenebb..
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2017.08.13. 21:29:37

Na let's go itt leszek én is félig meddig, a kezdő rendben van, Dufunak itt az esély bizonyítani bár erősen kétlem, hogy most fog azzá válni amivé hittük hogy fog, de ha nem lesz nagyon nagy gyökér akkor már elégedett leszek. Fogalmam sincs mit várjak, nagyon nem vagyok képben már sajna túl régóta, de ezt ki nem hagynám.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2017.08.13. 21:23:48

Hú de régen írtam már. :D A nyáron elég elfoglalt voltam, egy felkészülési meccset sem láttam, úgyhogy az ebben szezonban ez lesz az első Barca meccsem.
Bízom benne, hogy Valverde mester győzelmet arat első tétmeccsén nálunk, nekem nagyon szimpatikus + az eddigi mérkőzések alapján pozitív a megítélése. Neymar meg nagyon sajnálom, hogy elment, én mindvégig reménykedtem, hogy marad, de hát ez van. :( Bartoék meg nagyon remélem, hogy értelmesen költik el a brazilért kapott pénzt és így az utolsó hetekben csak megérkezik a várva várt sztárigazolás.
Bocsánat az offért, kicsit elkanyarodtam a tárgytól. :) Szóval ma fontos lenne előnyt szerezni, ami szerintem sikerülni is fog.

Visca El BARCA!!!
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.13. 20:56:21

visca el barca írta:
LG írta:Én optimista voltam, de a fórumon uralkodó rossz hangulat kicsit átragadt rám is. Remélem azért, ha szűkösen is, de nyerünk. Egy esetleges vereség esetén komoly indulatok lesznek itt néhány topicban. :)
annak a jobban örülnék ha a stadionban lennének komolyabb indulatok. mondjuk kevés rá az esély, de ha neadjisten a real ma nagyon elkalapál minket, holnap lehet repül a 300 milla a dembele-cou pakkért.... bár ha az kell ahhoz h jöjjenek, felőlem kikaphatunk akár mind2 meccsen is...
Egyetértek. Ha kikapunk, talán könnyebben,és gyorsabban kipengetjük a kért összeget a két emberkéért.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.13. 20:55:28

visca el barca írta:
LG írta:Én optimista voltam, de a fórumon uralkodó rossz hangulat kicsit átragadt rám is. Remélem azért, ha szűkösen is, de nyerünk. Egy esetleges vereség esetén komoly indulatok lesznek itt néhány topicban. :)
annak a jobban örülnék ha a stadionban lennének komolyabb indulatok. mondjuk kevés rá az esély, de ha neadjisten a real ma nagyon elkalapál minket, holnap lehet repül a 300 milla a dembele-cou pakkért.... bár ha az kell ahhoz h jöjjenek, felőlem kikaphatunk akár mind2 meccsen is...
Biztos hogy előkerülnek a fehér zsebkendők + füttykoncert ha nem fog tetszeni a publikumnak amit lát.

Coutinho + Dembelé mar megvan szerintem nagyon meg van sértődve a Pool meg a Dortmund is, de ez a 2 jatekos nem fogja megmenteni a vezetőséget ha most nem hozzuk el a szuperkupát és döcögős lesz a bajnoki rajt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2017.08.13. 20:57:08-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2017.08.13. 20:51:01

11 del Barça : Ter Stegen, Aleix, Piqué, Umtiti, Alba, Busquets, Iniesta, Rakitic, Deulofeu, Luis Suárez i Messi.

cr a padon kezd.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.13. 20:40:19

LG írta:Én optimista voltam, de a fórumon uralkodó rossz hangulat kicsit átragadt rám is. Remélem azért, ha szűkösen is, de nyerünk. Egy esetleges vereség esetén komoly indulatok lesznek itt néhány topicban. :)
annak a jobban örülnék ha a stadionban lennének komolyabb indulatok. mondjuk kevés rá az esély, de ha neadjisten a real ma nagyon elkalapál minket, holnap lehet repül a 300 milla a dembele-cou pakkért.... bár ha az kell ahhoz h jöjjenek, felőlem kikaphatunk akár mind2 meccsen is...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.13. 20:35:25

Én optimista voltam, de a fórumon uralkodó rossz hangulat kicsit átragadt rám is. Remélem azért, ha szűkösen is, de nyerünk. Egy esetleges vereség esetén komoly indulatok lesznek itt néhány topicban. :)
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.13. 20:32:36

Samper írta:Akinek nincs Digije, a neten hol találja?
Sport365.live
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2017.08.13. 20:16:25

sajnos nem vagyok túl bizakodó a mai meccsel kapcsolatban, de azért remélem az égést elkerüljük. egy erős X a tippem mára.
kezdőt meg így küldeném fel:
MAtS
Semedo-Umtiti-Piqué-Alba
Busi
Rakitic-Ini
Messi-Sua-Duli
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.13. 20:12:10

Akinek nincs Digije, a neten hol találja?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.13. 20:10:57

MessiNeymarSuarez írta:https://www.youtube.com/watch?v=I59EcYEgnCY

Kis felidézésnek a legutóbbi Szuperkupa odavágója.
Classic Valdes :D

A visszavágó elso 25 perce meg olyan volt amit azelőtt 10 éven át nem láttam és azóta se (talán a Chelsea elleni 3-0), nem gyengén ragadtunk bent az öltözőben.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.13. 20:03:15

https://www.youtube.com/watch?v=I59EcYEgnCY" target="_blank

Kis felidézésnek a legutóbbi Szuperkupa odavágója.

Palesz, tőled ma várok minimum egy Samper nevét skandáló cunamit és egy BartoOut cunamit elinditani meccs közben! :lol: 8)
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.13. 19:45:34

Nem értek egyet azzal, hogy ez a meccs nem fontos, szezon eleje stb. A tavalyi év után eredményeket kell prezentálni.
Egyre több a sötét felhő a csapat körül, úgy lenne kerek a sztori ha ma kikapnank és kint megkezdődne Bartoék ellen a buli, de Valverdeben bízom.
Deulofeu megmutatja magát van egy olyan érzésem.

Az tényleg nagy bravúr lenne ha letudnánk hozni kapott gól nélkül, de lőni is kell mert a 0-0 kevès.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.13. 15:30:58

Én 3-1-t mondok ide.
Bízok Valverdében.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2017.08.13. 12:58:50

A klasszikusokon nem nagyon számít a forma,a csapat körüli állapotok,semmi. Ez egy önálló meccs,önálló bajnokság. Ezért mint mindig,most is totál 3 esélyesként tekintek rá. Ami meglepne,az a kevés gól lenne (értsd: x<2) A tippem egy baráti 2-2
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.08.13. 12:19:13

Egy Klasszikuson sosem szamitott, hogy kinel mekkora zurzavar van. Pont mindig akkor csapott meg minket a Barcelona az utobbi evekben amikor lelektanilag nagyon lent voltak. Amugy is, szerintem a csapat nagyreszere nincs kihatassal az atigazolasi blama, max a tozsgyokeres sajat nevelesek elegedetlenkednek magukban. (Pique, Iniesta stb)

Igen, elvileg tenyleg Theo kezd, bar ezekben mindig ketelkedem. Pl a Marca hogy tudja mar ezt napok ota? El nem hiszem, hogy Zidane barkivel ezt megosztana a masodedzot leszamitva. :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.13. 12:15:22

A Realban elvileg Théo Hernández kezd, nálunk Vidal. Érdekes lesz, remélem, Théot észhez térítették azóta és Vidal sem akar majd törleszteni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2017.08.13. 12:08:43

miro. írta:
markionni írta:Boven jo eselyetek lesz nyerni, ugyanis ez mar nem a United elleni ahova eleg a kp tamadoereje, ide mar tamadok is kellenenek, de ez a Benzema-Bale paros jelenlegi allapotaban meg a Leganesbol se emelkedne ki. Tovabba Ronaldo max 30 percet fog kapni ami tovabb tetezi a kerdest hogy hogy fogunk golt loni.
Én tök nem így látom.
Szerintem a Barcánál most sok a probléma.
Aug 13 van és pár napja adták el az egyik legjobb játékosukat,kapkodnak a piacon,próbálnak a helyére igazolni.
Nincs kész a keret.
Én elvárom pedig hogy megnyerjük a kupát.
Ma jó eredményt várok,x-et esetleg nyerünk.
Tavasszal a fejetlenség és tanácstalanság közepén kb. ugyanezzel a kerettel 2-3-ra nyertünk. Talán Valverde kicsit összerázta a csapatot, és egységesebben, kevesebb egyéni villanás (értsd: nem Messinek kell egyedül végigvinni a védelemben a labdát, és nem egészpályás kontrából lövünk gólt, hanem normális passzjátékból) nélkül tudunk hasonló eredményt hozni.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.08.13. 11:59:12

markionni írta:Boven jo eselyetek lesz nyerni, ugyanis ez mar nem a United elleni ahova eleg a kp tamadoereje, ide mar tamadok is kellenenek, de ez a Benzema-Bale paros jelenlegi allapotaban meg a Leganesbol se emelkedne ki. Tovabba Ronaldo max 30 percet fog kapni ami tovabb tetezi a kerdest hogy hogy fogunk golt loni.
Én tök nem így látom.
Szerintem a Barcánál most sok a probléma.
Aug 13 van és pár napja adták el az egyik legjobb játékosukat,kapkodnak a piacon,próbálnak a helyére igazolni.
Nincs kész a keret.
Én elvárom pedig hogy megnyerjük a kupát.
Ma jó eredményt várok,x-et esetleg nyerünk.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.08.13. 11:44:31

Boven jo eselyetek lesz nyerni, ugyanis ez mar nem a United elleni ahova eleg a kp tamadoereje, ide mar tamadok is kellenenek, de ez a Benzema-Bale paros jelenlegi allapotaban meg a Leganesbol se emelkedne ki. Tovabba Ronaldo max 30 percet fog kapni ami tovabb tetezi a kerdest hogy hogy fogunk golt loni.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2017.08.13. 10:39:04

mess2009 írta:azon lehet polemizálni, hogy mennyit ér ez a kupa, de sajnos azon nem, hogy ez most egy Barca vs. Real meccs lesz(oda-vissza) és így KELL értékelnünk.
nem tagadhatjuk, hogy az esélyeink szolidak, a pocsék játékos-igazolás hátterünk még tovább süllyedt a nyár-végi Ney dobbantás kapcsán így egyszerűen egy alapanyagokban gyengébb csapattal kell kiállnunk.
nem sorolom a szokásos veszélyeket, mindenki látja,de egyáltalán mire alapozhatunk?
elsősorban a foci az nem az a játék ahol a minőség állandóan direktben érvényesül. kérdés, hogy mentálisan hogyan áll a két gárda? képes e a Barca felszívni magát és akkor egy "csak azért is megmutatjuk" hangulat sok mindent pótolhat. nem tudni, hogy Messiék hogyan viselik a csapat körüli és a klub körüli eseményeket? akkor még nem is beszéltem az edző váltásról....egy biztos: az hogy két meccses az összecsapás az erőfelmérő jelleg igencsak kidomborodik, sok mentség, kimagyarázás, nemigen marad.
egy gondolat még az állomány gondjairól: az hogy szezonok óta nincs jobbhátvédünk és ezen a nyáron is egy tartalékra futotta -nálam-mindent visz :mrgreen:
csak amolyan vízióként: az hogy a Marcelló-Bale esetleg Isco, netán Marcello-CR simán"felfalja" a Vidal-Rakitics párost csak egy a várható bajok közül, ami az említett vezetőségi balfogásokból adódik...de a másik oldalunk sem acélos és nem csak hátul... :mrgreen:
hogy ezek után mi jöhet? a klasszikus mondás: innen szép nyerni!
Azért várjunk még a sírással. Ha Valverde csak 20%al jobb edző, mint LE simán nyerhetünk.

Papíron játékoskeretileg jelenleg csak Delofeu posztján vagyunk hátrányban....Nem tudom mikor lett pl.a Busi-Rakitic-Ini kp gyenge,vagy Messi,Suarez kevésbé halálos... Az meg hogy ki fog e jönni a játékosokból a valós tudásuk az más kérdés,edző kérdés. Jelenleg a madrid jobban összeállt csapat nem új edzős mint mi szal esélyesebbek.

De csak ezért,sok köze nincs az igazolás politikánkhoz a dolognak. Igen Delofeu karcsú de nem hinném higy egy Barcát soha meg nem járt szélső teszem azt Dembele vagy Mbappe mind1,akit megvettünk volna 3hete, most kezdene egy klasszikuson. Ennyi idő alatt még Ronaldinho se tudott beépülni...Delofeunak meg nem kell bemutatni a Barcát.

Szélső szintén. Miért lenne Semedo csak tartalék hátvéd?? Igen Vidal fog kezdeni, mivel ő már itt van egy éve,sőt a sérülése előtt egész jól tolta. Nem fogunk egy friss igazolással Cr ellen felálni jobbon. Amúgy Vidal simán lehet kezdő szint is,az hogy LE kinjában összeveszett a fél kerettel nem teszi rossz játékossá...

Egy szélső kellene de ha jött is volna még nem játszana most az fix. Coutinho szintén,egy Init nem tenne egy klasszikuson senki padra, mert itt lenne...

Az meg hogy a végső keret majd mi lesz elválik,de ehhez a meccshez nagy köze nincs ennek..Ezzel a kerettel versenyképes kell lenni...Ha nem akkor lehet baj van edző szinten,de várjunk azért úgy decemberig,kiderül...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Válasz küldése