Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.02.07. 11:01:57

Grimaldo írta:Azért ez az 1-1 nem túl combos,mert 0-0 úgyse lesz, tehát összességében inkább nekünk kedvez ez.
Mivel a játékunk nem a bekkelésen alapul, ez valószínűleg így van. Ha a Messivel és Dembivel a fedélzeten belemegyünk egy adok-kapokba Madridban, abból jó eséllyel jól jövünk majd ki. Pláne, hogy ott jobbak szoktunk lenni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.02.07. 10:59:50

Cestus írta:Most, hogy a Real áll továbbjutásra megjegyzem, hogy az idegenbeli gól-szabályt tényleg célszerű lenne eltörölni. :lol:
Szerintem őszintébb meccseket játszanának a csapatok, ha csak az tudna egyértelműen továbbmenni, aki többet rúg.
Azért ez az 1-1 nem túl combos,mert 0-0 úgyse lesz, tehát összességében inkább nekünk kedvez ez.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.02.07. 10:52:53

Suarezt már nagyon unom. Küzdeni tud -akkor legyen keretharcos. Eszméletlen nehézkes és ügyetlen. Annyi labda elakad benne a pontatlan passzok, rossz cselek miatt ami már nem türhető. És irdatlan sok helyzetet elbénáz. A labdakezelése NB kettes. Nyáron meg kell válni tőle. A másik Coutinhó. Nem értem, láttam többször az angoloknál, gyors, lendületes és gólerős volt. Mi lett vele. Dembele és Malcolm a két szélen, Messi középen. Talán... Nincs pánik,de sok a gond. Nagyon enerváltnak, fáradtnak tünik a csapat, nem először. Pedig a Reál, vagy az A.Mdarid is ennyire terhelt. A legjobban az bosszantott, hogy golhelyzetek is alig alakultak ki, lassúak is voltunk.
Na panasznak ennyi elég, csak nem először látom ezeket. Rakitics szerü sokat dolgozó középpályásaink vannak, de kreativ nincs. Ez nagy baj.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.02.07. 10:36:03

Most, hogy a Real áll továbbjutásra megjegyzem, hogy az idegenbeli gól-szabályt tényleg célszerű lenne eltörölni. :lol:
Szerintem őszintébb meccseket játszanának a csapatok, ha csak az tudna egyértelműen továbbmenni, aki többet rúg.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.02.07. 10:09:14

Vakmacska írta:Hihetetlen, hogy EV egy ilyen kezdővel mert kiállni.
A real ezt a meccset lesimázhatta volna, szerencse, hogy vinicius elbénázta a dolgot.
Az egyenlítő gólunk meg azért nagy mázli is volt.
Arturt lehet szídni, hogy nem egy Xavi, de kinek osztogatott volna labdát? A helyét nem találó Counak, akinek egy-két lövésen kívűl nem volt semmi haszna?
Lajosnak, akit semmi más nem zavar már hetek óta a játékban, csak a labda? Minden meccsre jut egy olyan jelenet, mikor elesik a labdában. Most is, ráadásul pont helyzet lehetett volna belőle.
Nem is értem, hogy Bateng minek jött. Ezt a szintet szerintem ő is bőven hozni tudta volna.
Malcom volt még a legjobb a három közül- nem csak a gólja miatt.
A legjobb támadónk -és ez a legnagyobb kritika róluk- Semedo volt. Ő hozta azt, amit nekik kellett volna. Viszont ennek az volt a hátránya, hogy hátul fellazult a védelem. Sokszor nagyon kényelmesre vette a figurát, nem nagyon sietett vissza, így folyton Piqué jött ki a helyére védekezni. PErsze, hogy volt Viniciusnak nagy területe, és lubickolt.

teljesen egyetértek veled, kivéve Malcom-ot. Őt nem éreztem bénának, sőt ahhoz képest, amennyi lehetőséget kapott EV-től igenis jól játszott. Persze volt eladott labdája, de honnan is lenne meccstapasztalata itt nálunk az első csapattal? És az arcán látni ennek ellenére azt, amit minden játékosnak mutatnia kellen, amikor a mezünket felhúzza! Boldogságot, akaraterőt, pozitív kisugárzást! De látja valaki ezt Coun? Vagy Suarezen, aki csak a reklamálással van elfoglalva és olyan dölyfös magabiztossággal veszi tudomásul, hogy ő mindent megtehet, ott van a kezdőben és le sem lehet cserélni? Vidal is pozitív példa, ilyenek kellenének többen. Persze Vidal is csere volt, hogy KROOS mint erőember a középpályán simán tudjon átjönni rajtunk.

Sajnos az a baj, hogy megint egy olyan támadóhármassal álltunk ki, amelyik teljesen impotens volt. Ezt a real is észrevette, és persze, hogy bátrabban tudtak támadni.

Fogalmam sincs, hogy Couval mi van. Azt hittem, hogy a két góljával átszakad benne egy gát, és feltámad, de nem. Szerintem ő igazándiból egy olyan Robben-stílusú játékos, aki szélről jön be, és rálövi távolról. De ahogy én észrevettem, ezt valahogy sikerült teljesen kiölni belőle. Alig-alig próbálkozik már távolról.

Messi meg...
Szerintem 3 féle csapatunk van:
1.: mikor Messi nem játszik, nincs a padon se. Akkor valahogy bátrabbak, jól játszanak
2.: mikor a kispadon van, besz.riak, tanácstalaon, és mintha az járna az agyukban, mikor jön Messi. És mikor bejön, megkkönnyebbülnek
3.: Mikor játszik Messi

Hiba volt szerintem akár a kispadra is ültetni. Én Boatenget játszattam volna tegnap mindenképpen.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.02.07. 09:51:12

Hihetetlen, hogy EV egy ilyen kezdővel mert kiállni.
A real ezt a meccset lesimázhatta volna, szerencse, hogy vinicius elbénázta a dolgot.
Az egyenlítő gólunk meg azért nagy mázli is volt.
Arturt lehet szídni, hogy nem egy Xavi, de kinek osztogatott volna labdát? A helyét nem találó Counak, akinek egy-két lövésen kívűl nem volt semmi haszna?
Lajosnak, akit semmi más nem zavar már hetek óta a játékban, csak a labda? Minden meccsre jut egy olyan jelenet, mikor elesik a labdában. Most is, ráadásul pont helyzet lehetett volna belőle.
Nem is értem, hogy Bateng minek jött. Ezt a szintet szerintem ő is bőven hozni tudta volna.
Malcom volt még a legjobb a három közül- nem csak a gólja miatt.
A legjobb támadónk -és ez a legnagyobb kritika róluk- Semedo volt. Ő hozta azt, amit nekik kellett volna. Viszont ennek az volt a hátránya, hogy hátul fellazult a védelem. Sokszor nagyon kényelmesre vette a figurát, nem nagyon sietett vissza, így folyton Piqué jött ki a helyére védekezni. PErsze, hogy volt Viniciusnak nagy területe, és lubickolt.

Sajnos az a baj, hogy megint egy olyan támadóhármassal álltunk ki, amelyik teljesen impotens volt. Ezt a real is észrevette, és persze, hogy bátrabban tudtak támadni.

Fogalmam sincs, hogy Couval mi van. Azt hittem, hogy a két góljával átszakad benne egy gát, és feltámad, de nem. Szerintem ő igazándiból egy olyan Robben-stílusú játékos, aki szélről jön be, és rálövi távolról. De ahogy én észrevettem, ezt valahogy sikerült teljesen kiölni belőle. Alig-alig próbálkozik már távolról.

Messi meg...
Szerintem 3 féle csapatunk van:
1.: mikor Messi nem játszik, nincs a padon se. Akkor valahogy bátrabbak, jól játszanak
2.: mikor a kispadon van, besz.riak, tanácstalaon, és mintha az járna az agyukban, mikor jön Messi. És mikor bejön, megkkönnyebbülnek
3.: Mikor játszik Messi

Hiba volt szerintem akár a kispadra is ültetni. Én Boatenget játszattam volna tegnap mindenképpen.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.02.07. 09:21:24

drobika írta:Csak Vinicius rúghatott volna hármat, és KROOS meg ,Vasquez.Mezőnyben simán áthozták rajtunk a labdát.Támadásban a két mellőzött Semedo és Malcom hozták a szintet.
Szóval egál volt a labdabirtoklás is, meg az eredmény is.
Ezen az úton kell haladjunk.
Oké.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.02.07. 09:20:37

Cestus írta:
drobika írta:Hát ez a meccs legfeljenn eredményében volt egál. A Madrid messze felülkerekedett rajtunk, óriási hiba lenne ezt nem tudomásul venni.
Simán egál volt. :wink:
Csak Vinicius rúghatott volna hármat, és KROOS meg ,Vasquez.Mezőnyben simán áthozták rajtunk a labdát.Támadásban a két mellőzött Semedo és Malcom hozták a szintet.
Szóval egál volt a labdabirtoklás is, meg az eredmény is.
Ezen az úton kell haladjunk.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.02.07. 09:15:40

drobika írta:Hát ez a meccs legfeljenn eredményében volt egál. A Madrid messze felülkerekedett rajtunk, óriási hiba lenne ezt nem tudomásul venni.
Simán egál volt. :wink:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.02.07. 09:14:28

Cestus írta:Megnéztem a meccset utólag, elég egálnak tűnt a dolog összességében. Ugyanazt játszotta mindkét csapat; biztonsági állófoci, aztán ha van egy-egy kontralehetőség vagy rögzített szitu, igyekeztek kihasználni. Technika és sebesség tekintetében így is magas szinten játszott a két csapat. A bíróval nem volt különösebb gond, de nekünk mintha könnyebb szívvel osztogatta volna a sárgákat.

Igazságos a végeredmény lényegében. Azt nem tudom, kinek jobb. A Madrid végül is így per pillanat továbbjutásra áll, de viszont ha mi is hozunk egy 2-2-t náluk, akkor meg mi megyünk tovább nyert meccs nélkül. Én egy szoros, egygólos győzelmet tippeltem nekünk, de azt úgy, hogy arra számítottam, hogy Messi kezd és Dembélét is becserélik. Remélem, a visszavágón ők ketten ott lesznek a kezdőben, és így megoldjuk a továbbjutást.

Ja meg Alená becserélését nem értettem a részünkről, szerintem ez nem az ő szintje. SR megfelelőbb csere lett volna, Alenával viszont levettünk némi nyomást a Realról, ami egy ilyen kiélezett meccsen nem mindegy.
Hát ez a meccs legfeljenn eredményében volt egál. A Madrid messze felülkerekedett rajtunk, óriási hiba lenne ezt nem tudomásul venni. Óriási szerencse ,hogy volt egy mellőzőtt Malcom és egy mellőzőtt Semedo, aki megmentette a meccset.A bíróval semmi kivetnivalót nem láttam,persze Lajos teljesen elfogadhatatlan játéka mellett a teljesen elfogadhatatlan viselkedését a bíró másként is ítélhette volna..Nem kell szépíteni, Messi és Dembi nélkül ez a realitás.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.02.07. 08:57:55

Megnéztem a meccset utólag, elég egálnak tűnt a dolog összességében. Ugyanazt játszotta mindkét csapat; biztonsági állófoci, aztán ha van egy-egy kontralehetőség vagy rögzített szitu, igyekeztek kihasználni. Technika és sebesség tekintetében így is magas szinten játszott a két csapat. A bíróval nem volt különösebb gond, de nekünk mintha könnyebb szívvel osztogatta volna a sárgákat.

Igazságos a végeredmény lényegében. Azt nem tudom, kinek jobb. A Madrid végül is így per pillanat továbbjutásra áll, de viszont ha mi is hozunk egy 2-2-t náluk, akkor meg mi megyünk tovább nyert meccs nélkül. Én egy szoros, egygólos győzelmet tippeltem nekünk, de azt úgy, hogy arra számítottam, hogy Messi kezd és Dembélét is becserélik. Remélem, a visszavágón ők ketten ott lesznek a kezdőben, és így megoldjuk a továbbjutást.

Ja meg Alená becserélését nem értettem a részünkről, szerintem ez nem az ő szintje. SR megfelelőbb csere lett volna, Alenával viszont levettünk némi nyomást a Realról, ami egy ilyen kiélezett meccsen nem mindegy.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.02.07. 08:35:32

Rivaldo11 írta:Az történt, amit várni lehetett. A fejekben-profizmus ide vagy oda-igenis benne volt, hogy nemrég lesimáztuk őket, és picit kényelmesre vettük a figurát. A madrid viszont hozott egy elég korrekt 45 percet. A második félidőben már jobb volt a helyzet, de az egyenlítő gólt követően érezni lehetett, hogy itt a visszavágóra hagynánk a lényegi dolgokat, amit egyébként meg is értek. Egy egészséges Messivel, Dembouzzal még a bernabeuban is esélyesebbnek érzem magunkat. Egyénileg Piqué, Malcom, és Semedo tetszett, Coutinho rém gyenge, bár még mindig inkább őt hagytam volna fent, minthogy a félsérült Messit becseréljem sétálgatnivagy rossz esetben rásérülni-mert láthatóan messze nem volt rendben Leo.
Szerintem ezt a gyenge Madridot simán meg kellett volna verni, csak fáradtak voltunk vagy egyszerűen nem akartuk ezt a meccset. A lényeg nem haraptak a fiúk, ment itt a nagy fogyatkozás, hogy idén megmutatják BL-ben is mire képeseket, hát ez kb olyan meccs volt, mint tavaly a romai.

A csapatról hihetetlenül látványosan passzolgatunk hátul és még középpályán, szóval jó ezt látni, ez az igazi foci, de támadásainkban semmi veszély nem volt, Malcom-ot emelik ki, hogy jó volt, pedig azaz igazság, hogy a gólján és a Suarez passzon kívül nem sok értékelhető megmozdulása volt.
A többieket hagyjuk is Semedo játszott jól Busquets mutatott még szép megmozdulásokat, meg talán Pique aki uralta a 16-unkál a teret. Artur pedig jó lesz, de köze nincs Xavi játékához, teljesen más.
Szóval, nem voltunk jók, Messivel és Dembelevel jobbak lehetünk, de nélkülük is illett volna mutatni valamit.
Ja és a bíró se volt valami korrekt, a gól előtt szerintem járt volna a 11-es pl.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.02.07. 08:30:43

Amikor azt írtam EV kritikájaként korábban, hogy az új embereknek nem találta ki a helyét a csapatban többen kemény kritikát fogalmaztak meg.Persze többet azért velem is egyetértettek.
Malcom.Eddig szinte semmit sem játszott. EV többek között neki sem találta meg a helyét. Erre egy ilyen fontos meccsen beteszi a kezdőbe. Mit várt az a szerencsétlen teljesen alkalmatlan edző? Szeretnék a gondolataiba látni. Még szerencse, hogy ez a srác mentálisan volt annyira toppon, hogy a teljes mellőzöttség mellett a csapat jól teljesítő tagja volt.Végére rúgást is kapott és el is fáradt, de látszik benne, hogy nagyon akar, nagyon szeretne tenni a csapatért, de ez a … nem játszatja sosem, persze ilyen helyzetben, ahol nincs más meg megváltást vár tőle. Az hogy Malcom is el lesz kótyavetyélve teljesen EV hibája.
A tegnapi meccsen azt is láthattuk, hogy miért kell teljesen és végérvényesen leszámolni Roberto jobbhátvéd posztjával ami szintén EV rögeszméje. Ha tegnap SR van ott öt gól a vége onnan. Semedo nagyon jó teljesítményt hozott. Azon az oldalon Semedo és Dembelé a legjobb, persze erre is hónapok kellettek mire EV rájött.Ha egyáltalán rájött és köv alaklomal megint SR lesz a jobbhátvéd.

Azt is láthattuk, hogy milyen lesz Messi nélkül. Egy teljesen hitehagyott társaság. Messi nélkül nincs Alba, sem Lajos.Az külön kérdés EV-nek, hogy miért is kell Suareznek mindig a pályán lennie, akkor is, ha nem hogy semmit sem csinál de kimondottan kerékkötője a csapatnak és a vitatkozáson kívül, (amikor is gyakorlatilag sosincs igaza) pályán maradnia.
Cou: Sajnos nem látom a kiuatat, de EV sem. Ez már a srác mentális hibája is. A klub legdrágább játékosa, az egyik legjobb a világon csődöt mond nálunk.Fel kellene tenni a kérdést, hogy őt is el akarjuk veszíteni?

A visszavágón Messivel, Dembivel talán lehet reálisabb esélyünk, mert tegnap nem volt, ezt el kell ismerni. Külön hiba volt betenni Messit szerintem, mert teljesen látható volt a sérülés miatti visszafogottsága. Mentálisan tudott hozzátenni a játékhoz, de másban nem. Nem az ő hibája. Sérült volt. A baj az, hogy nélküle a jövő nincs kitalálva.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2019.02.07. 08:18:00

Az történt, amit várni lehetett. A fejekben-profizmus ide vagy oda-igenis benne volt, hogy nemrég lesimáztuk őket, és picit kényelmesre vettük a figurát. A madrid viszont hozott egy elég korrekt 45 percet. A második félidőben már jobb volt a helyzet, de az egyenlítő gólt követően érezni lehetett, hogy itt a visszavágóra hagynánk a lényegi dolgokat, amit egyébként meg is értek. Egy egészséges Messivel, Dembouzzal még a bernabeuban is esélyesebbnek érzem magunkat. Egyénileg Piqué, Malcom, és Semedo tetszett, Coutinho rém gyenge, bár még mindig inkább őt hagytam volna fent, minthogy a félsérült Messit becseréljem sétálgatnivagy rossz esetben rásérülni-mert láthatóan messze nem volt rendben Leo.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.02.07. 07:12:07

Igen Optimus pont ezt írtam :D
Még szerencse hogy te olyan okos vagy.

Ha a kötekedésen kívül mást nem tudsz akkor nem muszáj koptatni a klaviatúrát.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2019.02.07. 07:00:02

Nekem az volt az érzésem, hogy sokszor fölöslegesen cipelte a labdát, próbálta egyedül megoldani.
"And my heart will leave you never."
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2019.02.06. 23:19:53

csababarca írta:5 percet láttam a végén belőle de elég is volt.

Gondoltam hogy az odavágón ez lesz, nehogy véletlen merjünk focizni egyszer az első felvonáson.

Majd a Lyon ellen is lesz pupillázás.
szerencse hogy ez egy olyan sport ahol csak egy csapat van a pályán

Lyon ellen sztem más lesz mert az Franciaországban van, most meg Spanyolban volt. Ott más a levegő, meg ott kapnak meccs előtt csigát bagettel, attól lassabban futnak. Ezzel nagyon vigyázni kell.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.02.06. 23:08:56

MatyiG írta:
Ma is kiderült hogy Messi és Dembelé nélkül semmi átütő erő nincs a támadásainkban,max egy két lövés vagy pontrúgás,mint egy középcsapatnál.
Ehhez képest Messi beállta előbb talán még jobbak is voltunk.
Igen,mert a csapat teljesen átveszi az ő tempóját.A Valencia ellen is visszajött ugyan,de féltette a lábát,mindenki más is elkezdett sétálni. Ha most nem ilyen tempóval jön be meccsbe,meglett volna a győzelem.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.02.06. 23:05:20

Ma is kiderült hogy Messi és Dembelé nélkül semmi átütő erő nincs a támadásainkban,max egy két lövés vagy pontrúgás,mint egy középcsapatnál.
Ehhez képest Messi beállta előbb talán még jobbak is voltunk.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.02.06. 22:59:23

5 percet láttam a végén belőle de elég is volt.

Gondoltam hogy az odavágón ez lesz, nehogy véletlen merjünk focizni egyszer az első felvonáson.

Majd a Lyon ellen is lesz pupillázás.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Zsono
Jugador del Barça
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2017.12.10. 21:12:36

2019.02.06. 22:58:12

Samper írta:Volt jobb. És lesz is?
A nap legjobb címe egy alapos elemző kritikai íráshoz. Csak lesz Barcelonában, aki ezt leírja?
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.02.06. 22:57:03

Ma is kiderült hogy Messi és Dembelé nélkül semmi átütő erő nincs a támadásainkban,max egy két lövés vagy pontrúgás,mint egy középcsapatnál. Reméljük a továbbiakban egyikük sem fog már hiányozni. A meccs embere nálam Malcom,de Semedo és Piqué is jól játszott.A visszavágóig remélem összekapja magát kicsit a csapat védekezésben.

Messi meg a fenéket volt 100%-os,alig mert kocogni is,kétlem hogy ennyire nem érdekelte a meccs.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sinya22 2019.02.06. 22:58:59-kor.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.02.06. 22:56:21

Volt jobb. És lesz is?
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2019.02.06. 22:53:26

Gyava semmirekellö jatek a hetvegen is es ma is az egyenlitö gol utan. Valverde meg a csapat is elmehet a fenebe.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2019.02.06. 22:52:36

Elég gáz ez az X otthon
Csak is Puyol
Válasz küldése