Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2021.02.03. 21:27:52

Persze Messi egyből sárga...
aszim
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2019.02.11. 21:19:48

2021.02.03. 21:22:02

Barcaforever írta:
2021.02.03. 21:10:33
aszim írta:
2021.02.03. 21:06:00
Írok egy meghökkentőt: szerintem ma Trincao megtáltosodik. Ha nem akkor végleg leves ,

Még az elején tisztázzuk, hogy mit értünk megtáltosodás alatt? :lol:
Legalább 5 passz emberhez, 5-6 sikeres csel előre. 6 jó beadás :mrgreen: =D>
Avatar
csdewl
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2009.05.12. 08:05:35

2021.02.03. 21:17:25

Lehet lemaradtam, de miért nem Neto véd?
"a Futball nyer, ha a Barca nyer"

"Köszönetet mondok a Barcelonának.Egy ilyen nagy klub ilyen nagy futballistái foglalkoztak velünk..." - Franklin Lobos, egy kimentett chilei bányász.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.02.03. 21:11:08

Eddig úgy 3 gólt rúghattunk volna. Granada nem sokat mutatott ellenben.
Avatar
jarvis
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2019.02.16. 12:24:53
Tartózkodási hely: Budapest/Csíkszereda

2021.02.03. 21:10:46

aszim írta:
2021.02.03. 21:06:00
Írok egy meghökkentőt: szerintem ma Trincao megtáltosodik. Ha nem akkor végleg leves ,
Eddig elég ambíciózusnak tűnik. Nem lenne hátrány, ha elkezdenne villantani valamit.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.02.03. 21:10:33

aszim írta:
2021.02.03. 21:06:00
Írok egy meghökkentőt: szerintem ma Trincao megtáltosodik. Ha nem akkor végleg leves ,

Még az elején tisztázzuk, hogy mit értünk megtáltosodás alatt? :lol:
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.03. 21:09:17

aszim írta:
2021.02.03. 21:06:00
Írok egy meghökkentőt: szerintem ma Trincao megtáltosodik. Ha nem akkor végleg leves ,
Amióta elbeszélgetett Koeman-nal teljesen vállalható.

Jól belekezdtünk, nagyon tetszik. Évekig gond volt, hogy bennragadtunk az öltözőbe, ezt idén úgy tűnik Koeman-nak sikerült kikúrálnia.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
aszim
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2019.02.11. 21:19:48

2021.02.03. 21:06:00

Írok egy meghökkentőt: szerintem ma Trincao megtáltosodik. Ha nem akkor végleg leves ,
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2021.02.03. 20:40:24

Sziasztok!

Valaki egy streamet tudna küldeni? Köszönöm
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2021.02.03. 20:34:17

De Jongot és Albát is kéne azért pihentetni. Ha Messi jó napot fog ki akkor talán nyerünk. Nem szabad gól kapni az elején.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.02.03. 20:13:08

bence0330 írta:
2021.02.03. 19:57:12
Ez az Araujo-Umtiti páros kifejezetten bíztató. Mindketten kemények, és egyikül szélvészgyors - és Umtiti sem lassú azért. Ha a francia egészséges marad, ebből így komoly védelem állhatna össze, főleg egy Lenglet - Piqué duóhoz képest... ezen még akár komoly meccsek is múlhatnak.
De. :D

Szegény Neto.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.02.03. 19:57:12

Ez az Araujo-Umtiti páros kifejezetten bíztató. Mindketten kemények, és egyikül szélvészgyors - és Umtiti sem lassú azért. Ha a francia egészséges marad, ebből így komoly védelem állhatna össze, főleg egy Lenglet - Piqué duóhoz képest... ezen még akár komoly meccsek is múlhatnak.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.02.03. 19:53:20

Ter Stegen; Sergi Roberto, Araujo, Umtiti, Jordi Alba; Busquets, De Jong, Pedri; Trincao, Messi, Griezmann
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.29. 13:18:42

Messidona10 írta:
2021.01.29. 13:04:06
Sorsolás élőben, most:
https://www.youtube.com/watch?v=K7rzkEPqbEY
Én egyszerűen szeretem ezeket nézni gyerekkorom óta. Hátha másnak is van ilyen késztetése :)

Nem vagy vele egyedül :D

Granadát kaptuk, újabb idegenbeli meccs
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2021.01.29. 13:04:06

Sorsolás élőben, most:
https://www.youtube.com/watch?v=K7rzkEPqbEY
Én egyszerűen szeretem ezeket nézni gyerekkorom óta. Hátha másnak is van ilyen késztetése :)

Szerk.: A Granadát kaptuk, idegenben méghozzá. A negyeddöntők:
Granada - Barcelona
Betis - Bilbao
Levante - Villarreal
Almería - Sevilla
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Messidona10 2021.01.29. 13:19:27-kor.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.01.28. 23:46:44

Azért ebben a meccsben sok pozitívum is volt. A Rayo azért egy sokáig La Ligás csapat volt, most is egy erős Segundás. Ráadásul a legagresszívebb kiscsapat volt a La Ligában jó ideig, ennek fényében a védekezésünk rendben volt, és ez alatt nyilván Araujot értem főleg.
3 kapufa is kellett ahhoz, hogy ne kerüljünk előnybe, nem volt rossz ez a játék, főleg az első 45-50 percben. Furcsa módon utána egy gyengébb játékrészben lőttünk két gólt - Alba nagy minőségi különbség volt. Ebben azt emelném ki pozitívnak, hogy így összekaptuk magunkat, és nem remegtünk be. Trincao jobban nézett ki, Riqui ma igazi extrát nem hozott, de felélénkítette a játékot még így is egy félidőre. Busquets túl van egy újabb nagyon erős performanszon, De Jong meg egyre stabilabb, és egyre jobban érkezik a kapu elé.
Messinek ez még nem a december végi brutális formája volt, de azért nem volt gyenge, gól/"gólpassz", nehéz helyzetből kapufa szabadból, pár jó szlalom. Rendben volt, de lesz ő még 1-2 meccs múlva erősebb is. Griez jól dönt többször kiélezett helyzetekben.

Ne becsüljük le kupában a Rayot, a két Madrid sokkal gyengébb csapatoktól kapott ki még hamarabb. A kupában egy meccsen találkozókon sokat egyenlítődik a két csapat közti különbség, és a kiscsapat mentalitása is egészen más.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Rob888
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2020.10.01. 23:49:16

2021.01.28. 22:47:28

Zsolti írta:
2021.01.28. 15:02:22
grgly50 írta:
2021.01.28. 14:48:18
A Barca meccseit nézve, már régóta motoszkál bennem, itt valami nem egyenes, van amiről nem tudunk. Amiről nincs semmi információnk.
Hogy lehet ilyen gyenge a csapat? Hogyan felejthetnek el emberek egyik napról a másikra pontosan passzolni? Jó, tudom, hogy ez nem olyan mint a biciklizés, amit nem lehet elfelejteni. De emlékszem még a magyar ÖREGFIÚKRA, akik ötvenes éveikben is tudták, hogyan kell megrúgni a labdát, hogy az pontosan oda menjen ahová szándékozták. Stb.
Itt van például Messi. Tavaly tavasszal 30 méteren belűli szabadrúgásai szinte biztos gól. Egy év sem telt el, s a kaput is alig találja el. Nem, ez nem igaz. Itt valami sántít.
Nézve a tegnapi meccset egyre erősödik bennem az"összeesküvés elmélet" Olyan komolytalan volt az egész. Egy-két kivétellel mindenki elpasszolja a labdákat, Grizmantól méterekre elpattan a labda, és csak nevet. Messi szemben a kapussal leáll cseleket imitálni, az oldalhálóba lő. Közben ő is mosolyog. Amikor hátrányba került a csapat, akkor volt egy kis " hajtsuk meg fiúk"
Szóval......
De lehet, hogy csak megindult az agyam.
Tok egyszeru!
A csapat magja romma nyerte magat, es tokm1 mit csinalnak, berelt helyuk van a kezdoben, persze, hogy nem erdekli kulonosebben oket. A csikokat viszi a kezdeti lelkesedes, aztan szepen lassan beleulnek ebbe a nihilbe ok is.
Ennek a keretnek a gerincet legkesobb az andieldi eges utan el kellett volna zavarni Messistol, mindenestol..
Bocs, lehet hogy nem így akartál fogalmazni, de szerintem Messit és a többi korábban csúcsjátékost nem elzavarni kellett volna, hanem Messit elengedni jó pénzért, a többieknek pedig tisztességesen megköszönni a játékát és az elmúlt gyönyörű éveket! Messi tudta, érezte, hogy mennie kell. Miért nem engedték?? A múlt nagyjait nem elzavarni kell, hanem tiszteletben tartani és példaként állítani az új generációknak:
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2021.01.28. 21:47:01

A Madridot kiejtő Alcoyano épp vezet a Bilbao ellen. Tudom, hogy abszurd hogy ezt tematizálni kell, de ha a baszkok is kiesnek, akkor lassan tényleg körvonalazódik egy viszonylag egyszerű kupagyőzelem.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.28. 19:15:51

grgly50 írta:
2021.01.28. 14:48:18
A Barca meccseit nézve, már régóta motoszkál bennem, itt valami nem egyenes, van amiről nem tudunk. Amiről nincs semmi információnk.
Hogy lehet ilyen gyenge a csapat? Hogyan felejthetnek el emberek egyik napról a másikra pontosan passzolni? Jó, tudom, hogy ez nem olyan mint a biciklizés, amit nem lehet elfelejteni. De emlékszem még a magyar ÖREGFIÚKRA, akik ötvenes éveikben is tudták, hogyan kell megrúgni a labdát, hogy az pontosan oda menjen ahová szándékozták. Stb.
Itt van például Messi. Tavaly tavasszal 30 méteren belűli szabadrúgásai szinte biztos gól. Egy év sem telt el, s a kaput is alig találja el. Nem, ez nem igaz. Itt valami sántít.
Nézve a tegnapi meccset egyre erősödik bennem az"összeesküvés elmélet" Olyan komolytalan volt az egész. Egy-két kivétellel mindenki elpasszolja a labdákat, Grizmantól méterekre elpattan a labda, és csak nevet. Messi szemben a kapussal leáll cseleket imitálni, az oldalhálóba lő. Közben ő is mosolyog. Amikor hátrányba került a csapat, akkor volt egy kis " hajtsuk meg fiúk"
Szóval......
De lehet, hogy csak megindult az agyam.
Nem bonyolult pedig ez:
- kiöregedett, mindent megnyert, jóllakott sztárok bérelt kezdővel
- nem idevaló igazolások, akik csak szenvednek itt
- a csapategység és az önbizalom nem létezik, ez főleg az edző hibája
- fizetéscsökkentés (senki ne mondja, hogy ha holnaptól 30%-al kevesebbet keresne, ugyanígy dolgozna)
- rossz (semmilyen) taktika és annak a tudata, hogy elszáguldott mellettünk Európa.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.28. 16:32:41

grgly50 írta:
2021.01.28. 14:48:18
A Barca meccseit nézve, már régóta motoszkál bennem, itt valami nem egyenes, van amiről nem tudunk. Amiről nincs semmi információnk.
Hogy lehet ilyen gyenge a csapat? Hogyan felejthetnek el emberek egyik napról a másikra pontosan passzolni? Jó, tudom, hogy ez nem olyan mint a biciklizés, amit nem lehet elfelejteni. De emlékszem még a magyar ÖREGFIÚKRA, akik ötvenes éveikben is tudták, hogyan kell megrúgni a labdát, hogy az pontosan oda menjen ahová szándékozták. Stb.
Itt van például Messi. Tavaly tavasszal 30 méteren belűli szabadrúgásai szinte biztos gól. Egy év sem telt el, s a kaput is alig találja el. Nem, ez nem igaz. Itt valami sántít.
Nézve a tegnapi meccset egyre erősödik bennem az"összeesküvés elmélet" Olyan komolytalan volt az egész. Egy-két kivétellel mindenki elpasszolja a labdákat, Grizmantól méterekre elpattan a labda, és csak nevet. Messi szemben a kapussal leáll cseleket imitálni, az oldalhálóba lő. Közben ő is mosolyog. Amikor hátrányba került a csapat, akkor volt egy kis " hajtsuk meg fiúk"
Szóval......
De lehet, hogy csak megindult az agyam.
Évek óta szenvedünk, évek óta van az hogy a mecccsek jelentős részén Messinek és/vagy Stegennek kell emberfeletti teljesítményt nyújtania ahhoz hogy hozni tudjuk a meccseket, miközben csapatilag (1-1 fellángolás kivételével) már nagyon rég pocsékok vagyunk és folyamatosan lefele megyünk.
Ha megnézzük hogy milyen veretes névsor volt itt pár éve, ahhoz képest mind egyénileg, mind csapatszinten annyira visszaestünk hogy a csúcs csapat játéka megnézése után a mostanit nézve egy másodosztályos csapat benyomását keltjük.

Iniesta, Neymar, Dani Alves, Suarez, mind olyan kaliberek voltak akikből ha csak 1-et fénykorukon beraknánk a mostani csapatba akkor olyat lendítene a meccsen mintha 3 játékost kiállítottak volna az ellenféltől.
Az itt maradottak is a csúcsukon voltak, de még egy fénykorában lévő Rakitic is olyan munkabírással volt hogy ha most beraknánk valószinűleg erősen felfele lógna ki.
Emellé hozzá jön hogy csapatilag is felfele húzták egymást, ha 2-3 játékosnak jó napja volt akkor sikerült az egész csapatnak felnőni hozzá és alig lógott ki lefele bárki is.
Akik a különbséget jelentették azok mind elmentek vagy kiöregedtek, ahol jelenleg nem az a kérdés hogy (az amúgy javuló) Griezmann beköthetné-e a csúcs-Suarez cipőjét, hanem hogy egyáltalán jól jártunk-e hogy egy kiöregedő 34 éves Suarez helyett az állítólagos utódja játszik, ott sajnos ez a realitás.
De ez szinte bárkire igaz, Stegenen kívül nehéz olyan posztot mondani ahol ne estünk volna mérföldeket vissza.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2021.01.28. 15:02:22

grgly50 írta:
2021.01.28. 14:48:18
A Barca meccseit nézve, már régóta motoszkál bennem, itt valami nem egyenes, van amiről nem tudunk. Amiről nincs semmi információnk.
Hogy lehet ilyen gyenge a csapat? Hogyan felejthetnek el emberek egyik napról a másikra pontosan passzolni? Jó, tudom, hogy ez nem olyan mint a biciklizés, amit nem lehet elfelejteni. De emlékszem még a magyar ÖREGFIÚKRA, akik ötvenes éveikben is tudták, hogyan kell megrúgni a labdát, hogy az pontosan oda menjen ahová szándékozták. Stb.
Itt van például Messi. Tavaly tavasszal 30 méteren belűli szabadrúgásai szinte biztos gól. Egy év sem telt el, s a kaput is alig találja el. Nem, ez nem igaz. Itt valami sántít.
Nézve a tegnapi meccset egyre erősödik bennem az"összeesküvés elmélet" Olyan komolytalan volt az egész. Egy-két kivétellel mindenki elpasszolja a labdákat, Grizmantól méterekre elpattan a labda, és csak nevet. Messi szemben a kapussal leáll cseleket imitálni, az oldalhálóba lő. Közben ő is mosolyog. Amikor hátrányba került a csapat, akkor volt egy kis " hajtsuk meg fiúk"
Szóval......
De lehet, hogy csak megindult az agyam.
Tok egyszeru!
A csapat magja romma nyerte magat, es tokm1 mit csinalnak, berelt helyuk van a kezdoben, persze, hogy nem erdekli kulonosebben oket. A csikokat viszi a kezdeti lelkesedes, aztan szepen lassan beleulnek ebbe a nihilbe ok is.
Ennek a keretnek a gerincet legkesobb az andieldi eges utan el kellett volna zavarni Messistol, mindenestol..
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.01.28. 14:48:18

A Barca meccseit nézve, már régóta motoszkál bennem, itt valami nem egyenes, van amiről nem tudunk. Amiről nincs semmi információnk.
Hogy lehet ilyen gyenge a csapat? Hogyan felejthetnek el emberek egyik napról a másikra pontosan passzolni? Jó, tudom, hogy ez nem olyan mint a biciklizés, amit nem lehet elfelejteni. De emlékszem még a magyar ÖREGFIÚKRA, akik ötvenes éveikben is tudták, hogyan kell megrúgni a labdát, hogy az pontosan oda menjen ahová szándékozták. Stb.
Itt van például Messi. Tavaly tavasszal 30 méteren belűli szabadrúgásai szinte biztos gól. Egy év sem telt el, s a kaput is alig találja el. Nem, ez nem igaz. Itt valami sántít.
Nézve a tegnapi meccset egyre erősödik bennem az"összeesküvés elmélet" Olyan komolytalan volt az egész. Egy-két kivétellel mindenki elpasszolja a labdákat, Grizmantól méterekre elpattan a labda, és csak nevet. Messi szemben a kapussal leáll cseleket imitálni, az oldalhálóba lő. Közben ő is mosolyog. Amikor hátrányba került a csapat, akkor volt egy kis " hajtsuk meg fiúk"
Szóval......
De lehet, hogy csak megindult az agyam.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.01.28. 11:07:49

mess2009 írta:
2021.01.28. 09:55:49
a fociban nem szerencsés eleve elrendelt dolgokkal dobálózni. lehet viszont esélyt latolgatni... (nincs esély?! esély az mindig van legfeljebb a valószínűség közelíthet nulla felé)
a Barca hatalmas buktáira sem volt "tuti-tipp" a közelmúltban, én most sem mondanék biztosat a további esélyeinkről.
ami biztosnak tűnik nekem, az az elmúlt időszak néhány masszív hiányossága.

a keret. gyenge vagy nem? igen - gyenge. van itt egy ereje(karrierje) teljében lévő ember? legalább egy?! sajnos nincs. ( ok. TS.-el talán cáfolható...de nem nálam)

elmondhatnánk azt, hogy nincs ugyan világklasszisunk de a csapat gerince európai szinten pörög jelenleg? (lásd Matracosok pl.) nem sajna.

az edzőnk? nem egy meggyőző ürge, maradjunk annyiban.
a hátország? - romokban.
az én bajom valójában nagyon is egoista gyökerű: nem élvezhető a játék! - ha a bosszankodást (némi perverz beütéssel) nem nevezem annak.
írtam már róla a szurkolói (nem is tudom mi) hév? visz tovább csak meccsről meccsre és szedegetem a morzsákat.

Van egy Messi, Griezmann, Coutinho, Pjanic, Dembele, Busquets, Piqué mag, akik árnyékuk önmaguknak, pedig a stabil magnak kellene lenniük, a tudásuk, múltjuk, fizu alapján. De valszeg itt már nem nagyon lesznek. Lehet, hogy máshol 1-2 évre újjászületnek, és majd páran siránkoznak, de szerintem nincs több a csapatban, mint ami kijön. A fiatalok terhelés mellett ennél többet nem bírnak, szerintem így is jó teljesítményt nyújtanak. A 30 milliós Firpo, Trincao, meg Neto kaliberek meg a törvényes rablás keretében kerültek ide, töredékét érik ennek, max kieg. embernek jók.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.01.28. 09:55:49

a fociban nem szerencsés eleve elrendelt dolgokkal dobálózni. lehet viszont esélyt latolgatni... (nincs esély?! esély az mindig van legfeljebb a valószínűség közelíthet nulla felé)
a Barca hatalmas buktáira sem volt "tuti-tipp" a közelmúltban, én most sem mondanék biztosat a további esélyeinkről.
ami biztosnak tűnik nekem, az az elmúlt időszak néhány masszív hiányossága.

a keret. gyenge vagy nem? igen - gyenge. van itt egy ereje(karrierje) teljében lévő ember? legalább egy?! sajnos nincs. ( ok. TS.-el talán cáfolható...de nem nálam)

elmondhatnánk azt, hogy nincs ugyan világklasszisunk de a csapat gerince európai szinten pörög jelenleg? (lásd Matracosok pl.) nem sajna.

az edzőnk? nem egy meggyőző ürge, maradjunk annyiban.
a hátország? - romokban.
az én bajom valójában nagyon is egoista gyökerű: nem élvezhető a játék! - ha a bosszankodást (némi perverz beütéssel) nem nevezem annak.
írtam már róla a szurkolói (nem is tudom mi) hév? visz tovább csak meccsről meccsre és szedegetem a morzsákat.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2021.01.28. 06:49:41

Atis710 írta:
2021.01.28. 06:00:15
Zsolti írta:
2021.01.27. 22:55:44
Atis710 írta:
2021.01.27. 22:46:38

Mert jelenleg csak erre van esélyünk, hogy megnyerjük
Azert.. Nem Athletic Bilbao, meg Sevilla vagyunk, hogy ezekert a morzsakert ekkora aldozatokat hozzanak. (Hosszabbitasok, csapagyasra hajtott jatekosok, stb..). 2 dolog szamit: bajnoksag, bl.
Szerinted jelenleg melyikre van még reális esélyünk, hogy megnyerjük? Bl vagy bajnokság?
Altalabossagban irtam felig errol, hogy el kell engedni ezeket a futottak meg sorozatokat, mert egyreszt sehol se jegyzik, masfelol meg csak plusz teher a jatekosoknak. Menjen a tartalek, es jutnak ameddig jutnak, de ennek semmi ertelme, hogy itt is kozel a "galacsapat" jatszik.
Válasz küldése