Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.02.11. 09:09:59

Szerintem nagyon látszott a fáradtság a csapaton tegnap este. Senki nem volt friss, mindenki mozgásán látszott.

Vagy csak fogjuk erre? Inkább beszéljük be hogy fáradtság volt amikor egy komolyabb csapat ellen léptünk pályára és simán kikaptunk?

A Sevilla játékosain nem látszódott a fáradtság, pedig ők is végig nyomták a januárt nem kis bajnokikkal, kupa meccsekkel. +2 szuperkupa meccsel van nekünk több.

Erre a meccsre vártam egyébként nagyon, hogy egy komolyabb csapat (spanyol szinten) ellen mire megyünk. Hát nem sokra. Lehet hitegetni magunkat hogy megvolt az esélyünk a második félidőben, de azon a 2-3 Messi lövésen kívül nem sok helyzetünk volt. A Sevillától láttam azt, amit a Barcától szerettem volna. Taktika, szervezettség, csapategység, OKOS játék. És ne legyenek illúzióink, ez lehetett volna több is, reálisan az eredménynek kb. 4-1-es hazai győzelem dukált. Nem egy, nem kettő tiszta ziccert rontott el a Sevilla.

A visszavágón szerintem ugyanígy lehozzák okosba, taktikusan, nem látok esélyt a döntőre, max akkor lenne ha tegnap rúgtunk volna egy gólt legalább. Umtitiről, Busquetsről és Dembeléről nem mondok inkàbb semmit, megetettem már korábban, továbbra is tartom hogy nagyon nem Barca szint egyik sem. Nálam nem Messi veri ki a biztosítékot a magas fizujával, sokkal inkább a két francia díszhuszár a kettejük 26 millájával. Remélem nyáron mindkettő repül innen.

De ettől függetlenül, tényleg fáradtnak látszott a csapat. A Sevilla annyira nem. Valami vitte őket előre egész meccsen. Minket nem.

És akkor most belemehetnénk hogy mit is vár az ember 1 hét múlva a PSG ellen...de nem teszem még, és nem is itt. Viszont egy gondolat hozzá: félek attól a meccstől. :roll:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 749
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.02.11. 09:02:45

Idén már nem lesz trófeánk. Mostantól nem az eredmény a fontos, hanem a játék _csapat és egyéni szinten.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.02.11. 08:45:32

Amíg minden meccsen megkapjuk a 2 gólunkat, addig nagyon nehéz lesz tartósan szerencsével hozni a mecseket. Puskás azt mondta, hogy ha kapunk két gólt,rúgunk hármat. Tudom, hogy idejét múlt, de abban az időben ez igaz volt. Sajnos mi ettől most messze állunk. Minden csapattól, akárhol is játszik beszedünk egyet kettőt úgy, hogy TS áll a kapuban.
Középpályán egyszerűen nem tudunk védekezni úgy hogy a katasztrófa védelemnek kevesebb dolga legyen.
Busi...Pjanic...Vidal, akiben legalább volt előre-hátra játszó lehetőség meg ingyen távozik. Sajnos.
A tegnapi meccs után persze lehet mondani hogy van még egy visszavágó, de valyon képesek leszünk kapott gól nélkül lehozni? Vagy vágunk egy 4-est a Sevillának?
Fáradtságra hivatkozni, ilyen szinten már szerintem nem szabadna. Mindenkinek vannak rosszabb napjai, amikor nem jönnek össze a dolgok, de ez nem a fáradtság. Meg aztán illik ennyiért nem arra hivatkozni.
A visszavágón bele kell adni mndent. Ennyi, aztán mire lesz elég, hát ez kérdéses.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2021.02.11. 08:36:37

Reggelt!

Sajnos ez a meccs valahogy el lett taktikázva.. Védelemben Lenglet bármennyire is impotens sokszor, a jelenlegi helyzetben kezdőként kellett volna szerepeltetni. Umtiti-t nagyon sajnálom hogy idáig jutott, de őszintén be kell vallani hogy ez a meccs (is) rajta ment el, cserének is kevés már :( Szélre raktam volna Mingu-t, bár most Firpo hozott egy gyenge közepes szintet. Középpálya szerintem egyáltalán nem volt stabil, FdJ és Busquets szerintem jól tolta, de érezhetően nem volt annyira éles a holland ezen a meccsen. Pedig pedig.. Nekem Ő nagyon nem Barca szint jelenleg. Az hogy tud egyenesen passzolni és fut meccsenként 13 km-t.. kevés. Puig téma tudom unalmas, de 100x komplexebb játékos, a hibáit is ideértve. Elől Dembelé játéka megint csak talány volt. Valahogy mindig ugyanoda jutok vissza.. Nagyon rossz -> sokat szidjuk -> elfogadhatóan játszik -> gól/gólpassz -> gyenge -> nagyon rossz -> sokat szidjuk.. nem hoz egy pl.: 5 meccsen át tartó jó teljesítményt..

Azt meg végképp nem értem miért nem cseréltünk 60-70. perc környékén?! Jöhetett volna előre hamarabb Puig, Trinc és Konrad is..

Mindegy, kevés volt.. de bízzunk a visszavágóban.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2021.02.11. 05:24:23

Két sárgalapost valóban lecseréltek. Én azért akkora hentelést nem láttam, ami miatt ne tudtunk volna egyenlíteni, ha lett volna bármiféle elképzelés a támadójátékunkban. Sokat birtokolta a labdát a Sevilla, a meccs egyes periódusaiban magához is ragadta a kezdeményezést. Ami feltűnő volt, hogy nem támadtunk le egyáltalán, simán tudtak passzolgatni. A több cserelehetőség valóban megkönnyíti a besárgult játékosok lecserélését, túlterheltségre viszont nem hivatkozhatunk. Főleg nem úgy, hogy 33 meccset játszottunk eddig a szezon során, és a kupavisszavágók eltörlésével három meccsünk fel is szabadult. Most még nem lehet kidőlni.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2021.02.11. 05:05:30

Sajnos az 5 csere arra is jó az ellenfeleknek, hogy szépen 'kisárgázzák' a mérkőzést, ugyanis számtalan alkalommal tudnak durván szabálytalankodni, elfojtani egy veszélyes akciót, megindulást, majd szépen le is cserélik a "kipontozódni" látszó játékosaikat.

A Sevilla tegnap szerencsésen jött ki a szituációkból, a második félidőben inkább volt benne az egyenlítés, mint a 2-0.


gránit írta:
2021.02.11. 00:42:01
Peter írta:
2021.02.11. 00:10:28
Hagyjuk már a VAR-ozást meg a terheléseket. Nyilván egyszerűbb másban keresni a hibákat, csak ez olyan tipikus fejek homokba dugása, önbecsapó naívitás.
Lenglet vagy Umtiti kérdésben jelen esetben nem hibáztatható Koeman, két rossz közül kellett választani, viszont abban teljes mértékben ő a felelős, hogy az égegyadta világon semmilyen koncepciója nincs
Főleg úgy indokolatlan a terhelésre hivatkozni, hogy össz-vissz kettő meccsel játszottunk többet ebben a szezonban eddig, mint a Sevilla. Amennyivel nagyobb bevételből gazdálkodhat a Barcelona, egy vaskos, bő keretet, és ennek megfelelően a rotációt meg kell(ene) tudnia ennyi pénzből oldani. Ráadásul öt cserelehetőség van, a terhelés nem lehet kifogás. A fél csapat lecserélhető, nem a Sevilla a hibás azért, mert kettőt cseréltünk, míg ők ötöt. Ahogy azért sem ők a hibásak, hogy ha cserélünk is, akkor is Trincao-k, Lenglet-k ülnek a padon. Ez a szűk keret átka.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3288
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.02.11. 00:59:57

Rob888 írta:
2021.02.11. 00:22:14
Mindenesetre ezek a játékosok, 2-3 kivételtől eltekintve alkalmatlanok azokra a feladatokra, amiket mi elvárunk tőlük. A legtöbben nem akarjuk felfogni, velem együtt, hogy nincs tovább. Letűnt egy dicső kor, megújulásra, időre, minőségi játékosokra van szükség. Messivel még mindig reménykedünk, de ez már kevés lesz az európai csúcsklubok ellen. 2007 és 2017 között olyan szinten ültették belénk, szurkolókba, csodálatos játékkal a verhetetlenség képzetét, hogy ettől nem tudunk szabadulni.
Kicsit cáfolnálak, ha lehet:
elég régóta (16/17) nem a verhetetlenségről van szó, annó a psg az ominózus 6-1 előtt megszórt minket 4-0, majd a Juve ellen 3-0 estünk ki, aztán Róma, Pool, Bayern....
A semmiből jött annó egy Monaco, akiket szét is vettek utána, Mbappé taknyos volt, de a többiek és huszon eleje volt. Össze voltak rakva, azt játszották amire a keret alkalmas volt, kihozták belőlük a maximumot. Ezekből nálunk semmi nem működik.
Vagy az Ajax, ami csapat volt addig, míg meg nem bontották.
Csapatépítésen van a hangsúly.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2021.02.11. 00:42:01

Peter írta:
2021.02.11. 00:10:28
Hagyjuk már a VAR-ozást meg a terheléseket. Nyilván egyszerűbb másban keresni a hibákat, csak ez olyan tipikus fejek homokba dugása, önbecsapó naívitás.
Lenglet vagy Umtiti kérdésben jelen esetben nem hibáztatható Koeman, két rossz közül kellett választani, viszont abban teljes mértékben ő a felelős, hogy az égegyadta világon semmilyen koncepciója nincs
Főleg úgy indokolatlan a terhelésre hivatkozni, hogy össz-vissz kettő meccsel játszottunk többet ebben a szezonban eddig, mint a Sevilla. Amennyivel nagyobb bevételből gazdálkodhat a Barcelona, egy vaskos, bő keretet, és ennek megfelelően a rotációt meg kell(ene) tudnia ennyi pénzből oldani. Ráadásul öt cserelehetőség van, a terhelés nem lehet kifogás. A fél csapat lecserélhető, nem a Sevilla a hibás azért, mert kettőt cseréltünk, míg ők ötöt. Ahogy azért sem ők a hibásak, hogy ha cserélünk is, akkor is Trincao-k, Lenglet-k ülnek a padon. Ez a szűk keret átka.
Rob888
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2020.10.01. 23:49:16

2021.02.11. 00:22:14

Atalanta írta:
2021.02.10. 23:48:17
Rob888 írta:
2021.02.10. 22:56:28
Mondjuk azért ne menjünk el az mellett, hogy a spori és a VAR döntően befolyásolta a meccs és szerintem a továbbjutás kimenetelét!
Akkor nézd meg jól a szitukat. Ne bírozzunk már, egy normális támadásunk volt talán egész meccsen. De Jong nem is reklamált, Alba meg ugyanugy szabálytalan volt, egymást fogták és bezuhantak a tizenhatoson belülre
Azt már korábban is írtam a mai nap folyamán, hogy sajnos gyengén játszottunk,de az ellenfél sem érdemelt győzelmet, mert a két rossz közül ő volt rosszabb! Persze néha a foci ilyen, mindenesetre nehezen viselem. Megnéztem újra a szitukat, én még mindig tiziket látok.

Mindenesetre ezek a játékosok, 2-3 kivételtől eltekintve alkalmatlanok azokra a feladatokra, amiket mi elvárunk tőlük. A legtöbben nem akarjuk felfogni, velem együtt, hogy nincs tovább. Letűnt egy dicső kor, megújulásra, időre, minőségi játékosokra van szükség. Messivel még mindig reménykedünk, de ez már kevés lesz az európai csúcsklubok ellen. 2007 és 2017 között olyan szinten ültették belénk, szurkolókba, csodálatos játékkal a verhetetlenség képzetét, hogy ettől nem tudunk szabadulni. Sajnos minden egyes vereséget én nagyon nehezen dolgozok fel, pedig tudnom kellene, hogy vannak nálunk jobbak, sokkal jobbak. Nem tudok úgy leülni a PSG ellen sem a jövő héten, hogy ha kikapunk az már nem igazán meglepetés, lassan már papírforma. Idő kell, sok idő mire túl leszek ezen.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3288
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.02.11. 00:10:28

Hagyjuk már a VAR-ozást meg a terheléseket. Nyilván egyszerűbb másban keresni a hibákat, csak ez olyan tipikus fejek homokba dugása, önbecsapó naívitás.
Lenglet vagy Umtiti kérdésben jelen esetben nem hibáztatható Koeman, két rossz közül kellett választani, viszont abban teljes mértékben ő a felelős, hogy az égegyadta világon semmilyen koncepciója nincs
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2021.02.10. 23:55:23

Támadásban továbbra is teljesen ötlettelen a csapat, és a véletlenszerűségben bízik. Most nem jött be az, ami a Granada ellen bejött. Akkor is elképzelés nélkül mentek ki a pályára, és idővel, folyamatosan puhatolták ki, mik a Granada gyenge pontjai.

A "védelem" pedig továbbra is borzalmas. A kapott gólok száma látszólag nem vészes a szezon során, ez mind csak látszat. A meccsek többségét tudjuk dominálni, így csekély nyomás alá esik a védelem. Ám amint nyomás alá esik, szétesik, összezuhan. E két tényező miatt a CR nélküli Juve-meccset leszámítva egyetlen rangadónkat sem tudtuk idén megnyerni eddig.

A botrányos Suárez-ügyről sok szó esett már, tegyük ehhez hozzá azt is, hogy Rakitic-et is kvázi ingyen engedtük el.
Atalanta
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2012.04.03. 23:00:27

2021.02.10. 23:48:17

[quote=Rob888 post_id=1173222 time=1612994188 user_id=24021]
Mondjuk azért ne menjünk el az mellett, hogy a spori és a VAR döntően befolyásolta a meccs és szerintem a továbbjutás kimenetelét!
[/quote] Akkor nézd meg jól a szitukat. Ne bírozzunk már, egy normális támadásunk volt talán egész meccsen. De Jong nem is reklamált, Alba meg ugyanugy szabálytalan volt, egymást fogták és bezuhantak a tizenhatoson belülre
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 859
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.02.10. 23:40:45

csababarca írta:
2021.02.10. 23:06:36
Szerintem kár VARozni, egyik sem volt 11es, ha ellenünk befújták volna ezeket, akkor azért menne az anyázás.
DeJongé talán véleményesnek mondható, Alba szituja meg nevetséges volt, kaphatott volna lapot simán érte.
De Jong felrúgásánál tisztább tizenegyest szerintem nehéz elképzelni. Oké,hogy mérges vagy a csapatra, de ez nagyon tiszta volt. Alba szituja tényleg vicces volt és ha szabadrúgás kifelé Albanak sárga, akkor egy szavunk nem lehet. De nem ez történt, Albát látta a bíró áldozatnak. (Amúgy ott volt az ellenfél keze, de komoly színészi munka volt Alba részéről, elismerem)
Ez tényleg bírói ámokfutás. De megtehetik, meccsről meccsre. És az edzőket szidják, ha megjegyzéseket tesznek a bírókra. Könyörgöm, itt nem megjegyzéseket kéne tenni,hanem utólag kivizsgálni eseteket, jegyzőkönyveket felvenni stb. A bírót lehet védeni,hogy nem látta jól. De a VAR szobának ez nem mentség. Ha felelősségre lehetne vonni őket akkor nagyon sokat változna pozitív irányba a foci.
A VAR szobából se lehet mindent eldönteni, lesznek kérdéses esetek, de nem is ezekről beszélek.

Nem mintha a Barca megérdemelte volna a győzelmet, de a Sevilla még annyira se.
Sajnos nem is jött jól a dolog, ez a terhelés már sok a csapatnak. Szerintem nem voltak nagyon rosszak a srácok, de a legjobbakból hiányzott a plusz. Pedri okés volt, de veszélyt kicsit sem jelentett, Alba szaladgált, de jó passza nem volt fontos pillanatokban, Messi a fél meccset a pályán pihente, az aktív időszakban kihagyta a helyzetét és nem passzolt jól, De Jong melózott de veszélyt nem jelentett, Grizes is csak melózott, két nagyon jó megindulása volt, persze ekkor nem indította senki, de ezen kívül csak küzdött, de nem adott a játékhoz.
Messi és Pedri igazán kezdhetett volna padon megint, hátha lendületet adtak volna a második félidőben.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3288
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.02.10. 23:33:32

Jó, hogy írtátok az angolt, legalább focit is látunk....

Amúgy nagyobb arányú vereségre számítottam, de annál többet nem is érdemel a meccsünk, hogy a 85. percben Raki kontráz le minket.... :mrgreen:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.02.10. 23:22:56

aszim írta:
2021.02.10. 23:10:59
Nero. írta:
2021.02.10. 22:57:27
Everton-Spurs meccset nézzétek

Nem gyenge
De jó hogy szóltál ! Indul a hosszabbítás !
Nem vagyok benne biztos hogy erősebbek vagyunk mint mondjuk az Everton vagy a Spurs. Szerintem mindkettő megvágna minket. Jó kis meccs, jó foci van.

Régen egyáltalán nem néztem más csapatok meccseit (max. BL) de mostanában a jó foci iránti igényemet nem nagyon elégíti ki a Barca.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
aszim
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2019.02.11. 21:19:48

2021.02.10. 23:10:59

Nero. írta:
2021.02.10. 22:57:27
Everton-Spurs meccset nézzétek

Nem gyenge
De jó hogy szóltál ! Indul a hosszabbítás !
Rob888
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2020.10.01. 23:49:16

2021.02.10. 23:07:19

aynas írta:
2021.02.10. 22:58:04
Sevilla azt játszotta amit kell okosan kinyírtak minket. 2-0 a lényegi kérdések eld őltek. idén nem nyerünk semmit. koeman bizonyítványát pedig már elkezdték írni.

r. madrid ellen 1-3 ősi rivális ellen bukta
juventus ellen 0-3 otthon bl ben ezzel nem nyertük meg a csoportot.
egyetlen kupa amire esélyünk volt bilbao ellen buktuk a szuper kupát.
sevilla ellen pedig buktuk a spanyol kupát.
bl ben jön egy alázás és koeman mehet is a nyáron amerre lát.
A bíró közreműködésével könnyű volt! Szerintem a Sevilla hatalmas mákkal és a bíróval nyert 2 0 ra.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.02.10. 23:07:08

Rob888 írta:
2021.02.10. 22:56:28
Mondjuk azért ne menjünk el az mellett, hogy a spori és a VAR döntően befolyásolta a meccs és szerintem a továbbjutás kimenetelét!

Meccs után Puhl Sanyi és Faragó visszanézték többször is, és értetlenkedve állnak előtte, hogy miért szabadrúgás jön.

Két verzió létezik szerintük:

1. A VAR nem is szólt Lahoznak, hogy esetleg más ítélet is lehetséges, mint szabadrúgás
2. A VAR ugyan szólt, de Lahoz jelezte, hogy ő biztosan látta, és nem nézi meg

Mind a kettő botrányosan rossz döntés egyébként.

Nem ezen ment el, sok más probléma van. Viszont ami jár, az jár.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.02.10. 23:06:36

Szerintem kár VARozni, egyik sem volt 11es, ha ellenünk befújták volna ezeket, akkor azért menne az anyázás.
DeJongé talán véleményesnek mondható, Alba szituja meg nevetséges volt, kaphatott volna lapot simán érte.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.02.10. 23:05:50

Mikor láttaqm Lahoz vezeti eredményeken :lol: hát ma is rászolgált, meglepő az volt 2-3 sárgát nem osztott ki, amit amúgy ki lehetett volna.
De nem őt keresem a mai meccsen, ez Umtiti volt, hatalmas betűkkel, neki sem kell maradnia úgy érzem, mpndjuk már lassan 2 éve így érzem :D
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.02.10. 23:02:17

davi10 írta:
2021.02.10. 22:51:49
Ez így baromi nehéz lesz.

Az viszont ma is bebizonyosodott, hogy Spanyolországban VAR-asszisztensnek lenni a legnagyobb alibi meló.
Alba eseténél nevetséges az ítélet, De Jong-ét még csak vissza se nézték.
Lehet, hogy a VAR rászól a játékvezetőre, de ha az nem veszi figyelembe, akkor mit sem ér. Lahoz pedig úgy tudja, hogy ő a spanyol játékvezetők profja. Neki ne mondja meg senki, hogy mi a helyes.
Ami feltünt, hogy barcás nem kapott sárga lapot. Ja, Piqué nem játszott.
Az ellenben biztos, Messi nélkül a mai Barca a La Liga 2-ben fog bogarászni. Hacsak az új elnök nem virít valamit.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.02.10. 23:01:25

Tartalékos a védelem, el voltunk fogyva, nem volt kedv, kreativitás, várható volt előbb-utóbb. Nincs mit sírni rajta, eddig jól nyomtuk.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.02.10. 23:00:25

és koeman mehet is a nyáron
Persze nyilván

Maradni fog. Vele együtt SR, Umtiti, Lenglet, Pique, Busquets, Dembele is, erre jobb ha mérget veszel.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2021.02.10. 22:59:29

Azért ez a mai meccs elég furcsa volt! Első 10 perc eléggé okés volt és a 2. félidőben is jól mentünk. Sevilla élesebb volt. Hátul sajnos törékenyek vagyunk. Én azért úgy érzem döntősek leszünk. Amit nem értek, hogy nincsen VAR. De még ki sem írják, hogy csekkolás alatt van egy-egy szitu.Korábbi meccseken is ezt láttam. Szóval valaki világosítson már fel, hogy a CDR-ben van VAR,vagy sincs?
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2021.02.10. 22:58:04

Sevilla azt játszotta amit kell okosan kinyírtak minket. 2-0 a lényegi kérdések eld őltek. idén nem nyerünk semmit. koeman bizonyítványát pedig már elkezdték írni.

r. madrid ellen 1-3 ősi rivális ellen bukta
juventus ellen 0-3 otthon bl ben ezzel nem nyertük meg a csoportot.
egyetlen kupa amire esélyünk volt bilbao ellen buktuk a szuper kupát.
sevilla ellen pedig buktuk a spanyol kupát.
bl ben jön egy alázás és koeman mehet is a nyáron amerre lát.
Válasz küldése