Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.08.15. 12:49:38

Fecooo írta:
el kell keserítenem titeket:

„A jövő héten elemezzük a helyzetet és döntünk a változtatásokról. A világbajnokok közül is bekerülnek néhányan a csapatba, de biztos, hogy nem mindenki." by Pep
(forrás: NSO)

Majd októberben csatlakoznak,végülis megoldják a fiatalok.
(enyhe irónia,persze)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.08.15. 12:46:19

Fecooo írta:el kell keserítenem titeket:

„A jövő héten elemezzük a helyzetet és döntünk a változtatásokról. A világbajnokok közül is bekerülnek néhányan a csapatba, de biztos, hogy nem mindenki." by Pep
(forrás: NSO)
Magyarul: Lehet ott lesz a 8 VB bajnok közül 3-4 játékos. Valdés, Puyi vagy Piqué. Ini vagy Xavi de Ini tuti. És talán Villa. Ez nem elég?:D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.08.15. 12:44:11

el kell keserítenem titeket:

„A jövő héten elemezzük a helyzetet és döntünk a változtatásokról. A világbajnokok közül is bekerülnek néhányan a csapatba, de biztos, hogy nem mindenki. by Pep
(forrás: NSO)
Ez de fos. Már addigra majdnem 2 hetet edzenek a többiekkel. Nem értem miért nem elég közel 2 hét edzés egy meccs előtt. :?
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.08.15. 12:40:50

S.Agüero írta:
Főleg hogy már ott lesz Villa, Xavi, Ini, Puyi stb. ugye??
Ugye. :D reméljük már ők jövőhéten ott lesznek mind a kezdő csapatban, csak Villát lássam a BARCÁBAN játszani! :twisted:
Egy ilyen kezdő már jó lenne. :P :
VV - Alves, Puyol, Piqué, Max/Abi/Adriano - Sergi, Xavi, Iniesta - Messi, Ibra, Villa
Ez kegyetlen kezdő gyerekek! :shock: :wink: :!:
el kell keserítenem titeket:

„A jövő héten elemezzük a helyzetet és döntünk a változtatásokról. A világbajnokok közül is bekerülnek néhányan a csapatba, de biztos, hogy nem mindenki." by Pep
(forrás: NSO)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.08.15. 12:38:59

Főleg hogy már ott lesz Villa, Xavi, Ini, Puyi stb. ugye??
Ugye. :D reméljük már ők jövőhéten ott lesznek mind a kezdő csapatban, csak Villát lássam a BARCÁBAN játszani! :twisted:
Egy ilyen kezdő már jó lenne. :P :
VV - Alves, Puyol, Piqué, Max/Abi/Adriano - Sergi, Xavi, Iniesta - Messi, Ibra, Villa
Ez kegyetlen kezdő gyerekek! :shock: :wink: :!:
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.08.15. 12:35:41

Megmondom őszintén én pont egy ilyen arányú vereséget vártam a tegnapi meccstől.
Az első félidőben a Barcánál volt a labda viszont a másodikban szinte csak a Sevillánál. Messi próbálkozott valamit de látszott rajta hogy fáradt. Bojan nem arra az oldalra való.
Legjobban a középpálya hiányzott. Se egy Xavi se egy Iniesta. Busi jól jött volna de hát ő sincs.
A visszavágót nem garantálnám hogy 2-0 arányban nyerjük. De ha ez a csapat akar valamit azt meg is szerzi.
Főleg hogy már ott lesz Villa, Xavi, Ini, Puyi stb. ugye??
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.08.15. 12:19:13

...vmint elutasították a Barca-Sevilla kettős kérelmét, h egymecces legyen a Szuperkupa :roll: (ilyen események sorozata esetén igen nehéz nem összeesküvés-elméleteket gyártani...)

de mind1, ez már a múlt, a tény az, h tegnap nyerhettünk volna még ilyen kerettel is, ha...
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.08.15. 12:16:30

Fecooo írta:
chrissjr írta:Mind a két megoldás eléggé kockázatos. A FIFÁNÁL meg tájékozódhatnának mielőtt kiírják a versenynaptárt. :?
Krisztián, Pep érthető módon nem hívta vissza hamarabb a világbajnokokat, ugyanis még júliusban volt egy nyilatkozata VdB-nek, miszerint megígérte, h a Barca játékosokat "békénhagyja", azaz nem viszi el Mehikóba... ehhez képest mi történt? nah itt van a kutya elásva...
Mindkettőtökkel egyetértek és még annyit mondanék, hogy a FIFA mellett a Spanyol Labdarúgó Szövetség is saras, hogy egyrészt hülye időpontra tették a Szuperkupát, a másik, hogy nem egymeccsre korlátozzák a döntőt. Felkészülési szezonban két ilyen meccs szerintem nem igazán kellemes. Ráadásul olyan rangja sincs, mint egy BL-nek vagy EL-nek.
Kép
Kép
Kép
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2010.08.15. 11:17:44

mes írta:Roviden: ez a meccs Pep cserein ment el.
röviden igen. Ibrát az Inter elleni visszavágón amikor nem csiniált semmit az utolsó percekbe hozta le.Most amikor jó volt akkor csak 1 félidőt kap. Bojan mit keresett a szélen ?????? Dos Santost mér kellet lehozni ? nem értem
de nincs ok aggodalomra majd a kövi meccsen legaláb egy 3ast rúgunk nekik :D de ez a meccs bebizonyította h Xavi vagy Iniesta sérülése esetén nem szabad a fiatalokra bízni a Barca jövőjét. Venni kel valakit. Özilt még mindig megtudnánk szerezni.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.08.15. 10:52:54

Fecooo írta: csak azért jöttem elő Mehikóval, mert kérdés volt ;)

egyébként egyszerűen hülyén cserélt Pep (már bocsánat...),leszedte a harcosan játszó Zlatant(bezzeg, amikor béna volt, akkor 90 percet adott neki...), Bojant JOBBSZÉLEN hagyta bohóckodni, ez megint az ő "zseniális" újítása volt, Maxi balszélen 1-2 jó beadásán kívül nem volt éppen hasznos, vmint leszedte az egyetlen jó khv-t, Militot és a helyére küldte a rossz formában levő Abidalt, Romeu szinte semmit se csinált, helyette meg Jonathant szedte le(aki sztem tegnap nagyon jó volt!), és a helyére beállt Thiago szintén nem csinált semmit... 0-1-ről nem lehet csak úgy kikapni 3-1-re...
A Bojanos témához:
Nem volt ugye sok támadónk tegnap, jogos volt h ő kezdett, jobb szélen. Ezzel szerintem mindenki egyetért.

A hiba Ibra lehozása volt. Akkor még úgy gondolhatta, kontrából, Messivel csatárként 0-2, miénk a kupa. Ha lett volna gól, talán cserélnek helyett Bojannal, de amikor már kapaszkodni kellett, görcsösen bízva Messiben bennt hagyta. Itt is hibázott.

De Dos Santossal nem. Tehetséges srác, de ez gyenge volt tegnap. Nem az apró hibák miatt, de a rendes kp sorunk is szokott néha szenvedni itt, apró küzdők a Sevilla kp-i.
Szvsz jogos volt h le kell hozni.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2010.08.15. 10:48:25

Roviden: ez a meccs Pep cserein ment el.
P-e-d-r-o
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010.06.06. 07:02:47

2010.08.15. 10:44:21

Jaaaaaajjj nemtom mit rinyáltok itt!!!!Otthon 2:0-ra kell nyerni,ami közel sem lehetetlen a Sevilla ellen,ott érzésem szerint a spanyolok is játszni fognak,páran sztem eg félidőt kapni fognak,és ha őkis ott vannak,akkor nemlesz baj,majd Villa 2-sze megvillan,aztán miénk a kupa!Nem veszett el semmi,úgyhogy nem kell nyavajogni,mert nincs semmi értelme!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.08.15. 10:37:39

Sanama írta:A mexikós témáról kattanjunk már le köyörgöm.... Ezt a Sevillat lazán verni lehetett tegnap és nem csak 1-0ra...
Megint gyönyörűen megvertük magunkat.
Már eleve nem értem,Bojan mi a frászt keres a pálya jobb szélén,aztán miért maradt fenn és ha fenn maradt miért nem ment középre,Messi meg szélre?

Lehozta Ibrát,aki addig a legjobbja volt a csapatnak....

Pepnek meg éne tanulnia cserélni,főleg ilyen helyzetben,és semmi baj nem lenne
csak azért jöttem elő Mehikóval, mert kérdés volt ;)

egyébként egyszerűen hülyén cserélt Pep (már bocsánat...),leszedte a harcosan játszó Zlatant(bezzeg, amikor béna volt, akkor 90 percet adott neki...), Bojant JOBBSZÉLEN hagyta bohóckodni, ez megint az ő "zseniális" újítása volt, Maxi balszélen 1-2 jó beadásán kívül nem volt éppen hasznos, vmint leszedte az egyetlen jó khv-t, Militot és a helyére küldte a rossz formában levő Abidalt, Romeu szinte semmit se csinált, helyette meg Jonathant szedte le(aki sztem tegnap nagyon jó volt!), és a helyére beállt Thiago szintén nem csinált semmit... 0-1-ről nem lehet csak úgy kikapni 3-1-re...

megjegyzés: a "bohóckodás" szó nem Bojanra nézve pejoratív, Pep-nek időben észre kellett volna vennie, h ez nem jó...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.08.15. 10:51:46-kor.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.08.15. 10:33:53

A mexikós témáról kattanjunk már le köyörgöm.... Ezt a Sevillat lazán verni lehetett tegnap és nem csak 1-0ra...
Megint gyönyörűen megvertük magunkat.
Már eleve nem értem,Bojan mi a frászt keres a pálya jobb szélén,aztán miért maradt fenn és ha fenn maradt miért nem ment középre,Messi meg szélre?

Lehozta Ibrát,aki addig a legjobbja volt a csapatnak....

Pepnek meg éne tanulnia cserélni,főleg ilyen helyzetben,és semmi baj nem lenne
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2010.08.15. 10:28:54

sziasztok!

engem egyedül az zavart a meccsel kapcsolatban hogy megmaradtak a tavalyi régi rossz beidegződések:
pl: - messi megint mit keresett bent középen :?: miért nem lehet szerencsétlent a szélen a helyén játszatni és a kkor bojan bement volna középre :!:
- ha a csatárok átlagmagassága ibra lecserélése után sem haladja meg a 165 cm, akkor mi a t.kömért kell beadogatni fejre a szélről :twisted:
ezt én már tavaly sem értettem.
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.15. 10:21:29

Én nem tudom mit kell ennyit problémázni ezen a meccsen.Kikaptunk,dehát végülis csak a világbajnok spanyol válogatott hiányzott!És ez a szezon során problémákat okozhat,fog is,hogyha elmennek a játékosok válogatott meccsekre,akkor kb senki nem marad aki bevethető!Túl jók a játékosaink,mindenkit behívnak,az a baj :D :wink: !No viccet félretéve,azért az utóbbi 2 szezonban is akárhányszor a játékosok válogatott meccskre mentek,a legjobb eredményönk egy kiszenvedett x volt!Most még rosszabb volt a helyzet,sok játékos meg sem tudta kezdeni a normális felkészülést,mivel parádézniuk kellett lényegtelen meccseken,gondolok itt a spanyol játékosokra!3:1,ilyen kerettel nem vészes.Ha abból indulunk ki,hogy tavaly a Sevilla a Camp Nou-ban úgy kapott egy 4-est,hogy a 70.percben még 0-0 volt,hát...Azért ha kiáll a Barca.és a tényleges első csapat,akkor az más szint!Nagyon más mint a Sevilla!2 góllal simán verhetőek,de sztem nem fogjuk a véletlenre bízni,lesz az több is! :D :D :D
Visca el Barca!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.15. 09:54:22

Én is abban látom a probléma okát hogy sokan elfáradtak fejben! Főleg a fiatalok, de ez valamilyen szinten még érthető. Egyébként meg jól teljesítettek így elsőre. Nyilván nem úgy ment a labdajáratás és a támadás építés mint a világbajnok gerinccel, de sok fiatalra lehet majd számítani az év során, és ez megnyugtató!

A visszavágón már egy teljesen más Barcát fogunk látni. Talán eltűnik az idény eleji forma és le tudjuk dolgozni a hátrányt.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.08.15. 09:54:14

chrissjr írta:
Rivaldo11 írta:Élő közvetítések topikban kérdezte valaki, hogy Navas hogy volt játékra kész állapotban?

Nos erre a válasz engem is érdekelne... Rolling Eyes
Csak a Madridról tudok Neked nyilatkozni, de talán ez is választ ad a kérdésedre.

Szóval a Madrid vb-résztvevőinek augusztus 2-án volt az első jelenésük a szabadságuk után. Ugyan szerettek volna még egy hetet ráhúzni, de erre Mourinho nem adott engedélyt. A szakemberek azt mondják, hogy 1 hónap pihenő kell ilyen szinten egy játékosnak és ez a bronzmeccset meg vb-döntőt játszó madridiaknál láthatóan nem volt meg. Ami miatt mégis a visszahívásuk miatt kardoskodott a portugál az a véleményem szerint az, hogy így nem kellett edzés nélkül már egyből válogatott meccset játszaniuk. Valszeg a Sevillánál is így gondolkozhattak és ezért kaphatott már most Navas szerepet.

Ellenben Guardiola ugye nem hívta vissza a vb-döntőseit hamarabb, letölthették a normális szabadságidőt, viszont így meg edzés nélkül nyomták le a válogatott meccset.

Mind a két megoldás eléggé kockázatos. A FIFÁNÁL meg tájékozódhatnának mielőtt kiírják a versenynaptárt. :?
Krisztián, Pep érthető módon nem hívta vissza hamarabb a világbajnokokat, ugyanis még júliusban volt egy nyilatkozata VdB-nek, miszerint megígérte, h a Barca játékosokat "békénhagyja", azaz nem viszi el Mehikóba... ehhez képest mi történt? nah itt van a kutya elásva...
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.08.15. 09:36:25

Nem olyan nagy tragédia ez a vereség. Láthattuk, a fiatalok még nem képesek végig játszani egy meccset ilyen szinten.

Meglehet forditani, persze nem lesz könnyű, de normális esetben a legjobb Barca a legjobb Sevillát 2 góllal mindenképpen kell, h verje.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Somaa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2010.06.15. 17:03:01

2010.08.15. 09:21:37

Szerintem az volt a legnagyobb baj,hogy főleg a fiatalok elfáradtak a végére.
Nem szidni szeretném Pepet és valószínűleg Ő jobban tudja,mint én,de szerintem a 2. félidőre vmi ilyesmit kellett volna játszanunk:
Mino
Alves Muniesa Milito Abidal


Keita
Thiago Adriano


Messi Bojan Maxwell

a cserék:Thiago-JdS,Muniesa-S.Gomez,Messi-Ibra
SZERINTEM.
Kép

Visca el Barca!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.08.15. 09:13:35

Sztem meg nincs baj a fiatalokkal, ha egy kész csapatban mjuk Jonathannak a lesérült Iniestát kell helyettesíteni, én nyugodt szívvel fogom nézni...

A legnagyobb baj az, amikor Maxwell játszik baltámadót, Bojan kikerül jobbra a vonal mellé, ahol annyi helye nem volt h megforduljon...amikor Abidal és Maxwell nem tudja eldönteni h kinek hol a helye, pláne amikor Ibra labdával kimozog arra az oldalra....felfordulás volt az egész, a végére el is fáradtunk, főleg az ifik, azért a 3. gólért nagyon kár...

3-1-ről azért necces lesz a fordítás, de nem lehetetlen, ha visszatér az alapfelállás és fel is tudunk pörögni, meg lehet ezt fordítani.

Valdés-Alves,Piqué,Puyol,Abidal-Busquets,Xavi,Iniesta-Messi,Ibra,Pedro

Sztem Villa nem fog kezdeni még.
chrissjr
Barça B
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2008.05.10. 21:14:02
Kapcsolat:

2010.08.15. 08:56:00

Rivaldo11 írta:Élő közvetítések topikban kérdezte valaki, hogy Navas hogy volt játékra kész állapotban?

Nos erre a válasz engem is érdekelne... Rolling Eyes
Csak a Madridról tudok Neked nyilatkozni, de talán ez is választ ad a kérdésedre.

Szóval a Madrid vb-résztvevőinek augusztus 2-án volt az első jelenésük a szabadságuk után. Ugyan szerettek volna még egy hetet ráhúzni, de erre Mourinho nem adott engedélyt. A szakemberek azt mondják, hogy 1 hónap pihenő kell ilyen szinten egy játékosnak és ez a bronzmeccset meg vb-döntőt játszó madridiaknál láthatóan nem volt meg. Ami miatt mégis a visszahívásuk miatt kardoskodott a portugál az a véleményem szerint az, hogy így nem kellett edzés nélkül már egyből válogatott meccset játszaniuk. Valszeg a Sevillánál is így gondolkozhattak és ezért kaphatott már most Navas szerepet.

Ellenben Guardiola ugye nem hívta vissza a vb-döntőseit hamarabb, letölthették a normális szabadságidőt, viszont így meg edzés nélkül nyomták le a válogatott meccset.

Mind a két megoldás eléggé kockázatos. A FIFÁNÁL meg tájékozódhatnának mielőtt kiírják a versenynaptárt. :?
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2010.08.15. 08:34:38

mess2009 írta:
westerngom írta: - nem, mert Pep megnyert mindent amit lehetett, a világ legjobb edzője, különben is kivagy te, hogy mered őt megkérdőjelezni......
szóval effélék érik az embert + agyonköveznek = tehát TE se tedd! :D
ezt régóta rágjuk már, a te logikád mentén ok. ismerjük el Guardiola a világ legjobb edzője: volt anno! tegnap este (többek egybehangzó véleménye szerint) pocsékul cserélt!! hogy ez jelentett e valamit a játékunknak és Guardi presztizsének, hát vonja le mindenki maga a saját következtetését.
Szerintem olvasd el újra mit írt westergom, ha akkor sem fedezel fel egy pici iróniát akkor én kérek elnézést:)
A meccsre visszatérve szerintem ezt a meccset nem tudjuk már visszahozni, mert míg a Sevilla játékosai a visszavágóra még jobban felpörögnek, addig a mieink csak akkorra kezdenek bele jönni a játékba, egy erős X-et érzek itthon.
Ehh de örülnék egy Masch+Ozil+Robinho+Caceresmarad pakknak, akkor már jóval beljebb lennénk, rááadásul hogy nincs pénz dolog elég fura, mielőtt eladtuk Tourét volt 50 milliónk, levonunk 10et Adrinanora még ígyis van elméletileg 40(plusz Toure ára 70), nem azt mondom az egészet költsük de ha csak 40el számolunk abba még úgy is belefér Masch+Őzike.
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2010.08.15. 08:13:39

Ez egy elég bosszantó eredmény. Az első félidőben jól ment a játék, rúghattunk volna 3 gólt, de sajnos Bojannak nem volt egyszer sem szerencséje, s valljuk be , a játékvezető sem muzsikált tökéletesen. Nagyon, de nagyon hiányzik Puyol szíve, és Xavi esze. Ez kell a győzelemhez. Szerintem be lehet ezt hozni, de nem lesz könnyű, a Sevilla nagyon jó egyesület.
més que un club
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2010.08.15. 08:01:36

westerngom írta:
margarin írta:Már megint mindenki a fiatalokat hibáztatja.Azon senki nem gondolkodik el hogy Pep rendesen elcserélgette magát?
Hogyan lehet v kit lecserélni 52 percben?Vagy félidőben lecserélem ,vagy adok neki legalább 15-20 percet a másodikban....
Ezzel meg is ölte a csatár játékot ,mi több az összes védőjük bátran jöhetett előre.
Aztán meg leviszi Militot amikor már régen baj van és támadni kellene!

Persze lehet egyéb okai voltak ezeknek a cseréknek,de így ez kész humor...
Mindenesetre no problemo a visszavágót be fogjuk húzni.
- nem, mert Pep megnyert mindent amit lehetett, a világ legjobb edzője, különben is kivagy te, hogy mered őt megkérdőjelezni......
szóval effélék érik az embert + agyonköveznek = tehát TE se tedd! :D
ezt régóta rágjuk már, a te logikád mentén ok. ismerjük el Guardiola a világ legjobb edzője: volt anno! tegnap este (többek egybehangzó véleménye szerint) pocsékul cserélt!! hogy ez jelentett e valamit a játékunknak és Guardi presztizsének, hát vonja le mindenki maga a saját következtetését.
Válasz küldése