Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.18. 01:42:19

Hát sok konklúziót nem lehet levonni ebből a meccsből. Egy lefutott párharcot kellett végigjátszani, meg is látszott a teljesítményeken.
A legnagyobb csalódásom Tello. Újra kiderült, hogy nagyon kevés a srác. Még egy ilyen hakni meccsen is. Itt volt az alkalom, hogy bizonyítson, legalábbis megmutassa, van itt helye. Igazán egy jó megmozdulására sem emlékszem és ami rosszabb nem is látszott rajta igazán az akarás. Nem szívesen mondok egy játékosunkra se ilyet, de neki is jobb, ha távozik, a helyére pedig jöhet Deulofeu és harcolhat Pedroval a helyért.
Mondjuk Neymar néha ki is oltotta, amikor kihúzódott szélre. Azért az látszik, hogy a brazil sem érzi túl jól magát középen, ha 10 ember tömörül a tizenhatoson belül. Ettől függetlenül újra ő volt a legaktívabb és legveszélyesebb támadónk. Gól+gólpassz, a játéka is rendben volt, Ini pedig jól melegített a vasárnapi meccsre.
Lejátszottunk a kötelezőt, 7:1, jöhet a kupában is a Getafe.
Forca Barca!!!!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.12.17. 22:04:20

a következő körben a getafe lesz az ellenfelünk, hiszen ma kiharcolták a továbbjutást a girona ellenében.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2013.12.17. 21:49:42

csababarca írta:Óóó de jó kis kezdő,kivéve,hogy Bartra padozik... :roll:

így leülök megnézni,azt hittem hogy full b csapatos felállás lesz.
Remélem ez a kezdő azt is jelenti, hogy fordult a kocka, és nem Puyol-Bartra, Masch-Piqué párok vannak már, hanem Bartra-Piqué és Masch-Puyol.
Sokkal kiegyensúlyozottabbnak érzem a Bartra-Piqué duót, mint a Piqué-Mascherano-t. Azt a Piqué-t látom, mint aki a spanyoloknál játszik Ramos mellett.
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.12.17. 21:24:32

Gareth Tello írta: Dongou-ék nincsenek. :?
Ennek én sem örülök. Legalább a padra leülhetett volna Ő, vagy Adama. Nem akarok telhetetlennek tűnni, de egy 4-1-es idegenbeli visszavágón egy 3. osztályú csapat ellen akár Planas is mehetett volna legalább kispadra, de akár kezdőbe is simán...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.17. 21:06:47

csababarca írta:Óóó de jó kis kezdő,kivéve,hogy Bartra padozik... :roll:

így leülök megnézni,azt hittem hogy full b csapatos felállás lesz.
Ez a full B csapatos felállás. :lol: Dongou-ék nincsenek. :?

A Cesc-Rob páros jó lesz amúgy. Remélem, akarunk is gólokat lőni ma és nem csak a lötyögés fog menni.

Neymar középen aratni fog. 8)

(Bartra meg kezdhet majd a Getafe ellen Piqué mellett. :) )
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.12.17. 21:03:41

Óóó de jó kis kezdő,kivéve,hogy Bartra padozik... :roll:

így leülök megnézni,azt hittem hogy full b csapatos felállás lesz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.17. 21:00:19

Barcelona line-up (official): Pinto - Montoya Puyol Mascherano Adriano - Cesc Song SergiRoberto - Pedro Neymar Tello

Bench Barcelona: Oier, Bartra, Alba, Iniesta, Alexis
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.12.17. 20:07:27

sjd írta:Próbáltam utánanézni, annyit találtam, hogy amikor Ramost eltiltották egy éve, akkor még volt ilyen, nem tudom, hogy az egyszeri eset volt (őt ugye külön elmeszelték, mert pofázott a bírónak), vagy az általános gyakorlat része.
http://www.marca.com/2013/01/24/en/foot" target="_blank ... 59315.html
Én nekem van egy olyan halovány emlékem, ha 4 vagy annál több meccsre tiltják el, akkor a kupában is töltheti a meccseit. Persze, akkor van kupameccs.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.12.17. 20:00:58

bence-barca írta: Amúgy régen volt Spanyolországban egy olyan szabály, h a kupában is lelehetett tölteni az eltiltást, már nincs ilyen ezek szerint egyáltalán? :-k
Próbáltam utánanézni, annyit találtam, hogy amikor Ramost eltiltották egy éve, akkor még volt ilyen, nem tudom, hogy az egyszeri eset volt (őt ugye külön elmeszelték, mert pofázott a bírónak), vagy az általános gyakorlat része.
http://www.marca.com/2013/01/24/en/foot ... 59315.html" target="_blank
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.12.17. 19:26:29

Barta - Montoya - S. Robi hármasnak ha nincs eltiltása, vagy sérülése (tudtommal nincsen) akkor kötelező őket játszatni, de nagyon megnézném Dongou-t is és Neymart a padon vagy a szurkolók között. Meg felhoznám Sanabriát a nagy kezdőjébe, na jó nem :D
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.17. 16:29:59

sjd írta:
B. Tamás írta: Szerk1: Sőt, Neymar egészen biztosan kezdeni fog, mert kihagyja a Getafe elleni meccset eltiltás miatt, így neki sem kell pihennie.
Azt a sárgát nem éppen fellebbezik? (Nem mintha a precedens alapján lenne rá bármi esély, hogy eltörlik, de még egyáltalán nem biztos a dolog.)
Amúgy régen volt Spanyolországban egy olyan szabály, h a kupában is lelehetett tölteni az eltiltást, már nincs ilyen ezek szerint egyáltalán? :-k
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.12.17. 14:38:14

shutterisland írta:jó lenne 3-4 fiatal is, de el lehet ezt így is osztani.

ma :pinto - adriano,puyol,masch,montoya* - song,rob,ini* - tello,ney,cesc*
hétvége :pinto - alba,pique,bartra,montoya** - busq,xavi,ini - pedro,alexis,cesc

* = velük nem játszatnám végig, 60-65. körül jó lenne hozni őket, mert a másik meccsen is érdekeltek lesznek, lehetnek.
** = ő ezen már csak akkor, ha alves nem lesz hadra fogható még.

ez így egész jó lenne.
Tudom, hogy ez a téma nem ehhez a topichoz tartozik, de azért az csúnya lenne, ha Montoya játszana a hétvégén. Egyrészt Adriano sokkal jobb, másrészt Alves is könnyen a kezdőben találhatja magát. 3-juk közül a legrosszabb megoldás Montoya.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.12.17. 13:19:25

jó lenne 3-4 fiatal is, de el lehet ezt így is osztani.

ma :pinto - adriano,puyol,masch,montoya* - song,rob,ini* - tello,ney,cesc*
hétvége :pinto - alba,pique,bartra,montoya** - busq,xavi,ini - pedro,alexis,cesc

* = velük nem játszatnám végig, 60-65. körül jó lenne hozni őket, mert a másik meccsen is érdekeltek lesznek, lehetnek.
** = ő ezen már csak akkor, ha alves nem lesz hadra fogható még.

ez így egész jó lenne.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.12.17. 13:00:30

B. Tamás írta: Szerk1: Sőt, Neymar egészen biztosan kezdeni fog, mert kihagyja a Getafe elleni meccset eltiltás miatt, így neki sem kell pihennie.
Azt a sárgát nem éppen fellebbezik? (Nem mintha a precedens alapján lenne rá bármi esély, hogy eltörlik, de még egyáltalán nem biztos a dolog.)

Én azért azt gondolom, hogy amikor a fél csapat sérült, és nemrég még a 25ös keretből 16 embert tudtak összeszedni, akkor azért lehet, hogy nem kéne agyonjátszatni ezeket a játékosokat. Adrianot, aki kb. minden második meccsen megsérül, Puyolt, akinek meccs után folyadékot kell leszívni a térdéből, és Cesc és Neymar is alig pihentek. (De még Sanchezt sem tenném fel jó szívvel, az előbbi kettő mellett az egyik legjobb emberünk most.)
Egyébként tény, hogy az idáig keveset játszók mellett nagyjából így is 2-3 hely maradna csak B keretes embereknek (egy khv, egy bhv és egy csatár), de tartok tőle, hogy pont itt fog 2-3 olyan ember szerepelni, akiknek nagyon megéreznénk a hiányát.
Pont tavaly ilyenkor volt, amikor az utolsó BL-sörmeccsre betették Messit teljesen feleslegesen és meg is sérült. Nem kéne most ezt újra eljátszani Neymarral vagy Fabregas-szal.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.12.17. 11:27:54

ab1daL írta:Egyetértek B. Tamással. Valamint ne felejtsük el, a Cartagenának ez egy jutalom meccs lesz, semmi teher nincs rajtuk, le merném fogadni, hogy kapni fogunk 1 gólt tuti, de lehet kettőt is. Félreértés ne essék, ha Samper, Planas, Dongou, és Adama kezdene ma, akkor is simán tovább kell mennünk, de ahogy Tamás is leírta, nem csak úgy lehet pihentetni, hogy be sem nevezem a sztárokat a meccsre.. Valszeg azok játszanak ma, akik kevesebbet töltöttek eddig a pályán, valamint akinek nem árt, ha játszik. Pl. ott van Neymar esete is, neki hétvégén nem lesz bajnokija, így nyugodtan játszhat. Tudom nem szabad kezdőt írni, de ebben a kezdőben sok kivetni való nem lehet: Pinto - Monti, Bartra, Puyi, Adriano - Roberto, Song, Ini - Pedro, Ney, Tello.
Ugyanezt a kezdőt raktam be ide, jó pár hsz-szel lejjebb.

Most már úgy vagyok vele, hogy játsszon Neymar, aztán lássunk egy kis szambafutballt. Minden meg lesz bocsájtva, ha hétvégén elkenjük a Getafét. Nem akarom elkiabálni, de nagy rá a sansz, hogy ők lesznek a következő ellenfelünk a kupában.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3472
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.12.17. 11:02:16

Egyetértek B. Tamással. Valamint ne felejtsük el, a Cartagenának ez egy jutalom meccs lesz, semmi teher nincs rajtuk, le merném fogadni, hogy kapni fogunk 1 gólt tuti, de lehet kettőt is. Félreértés ne essék, ha Samper, Planas, Dongou, és Adama kezdene ma, akkor is simán tovább kell mennünk, de ahogy Tamás is leírta, nem csak úgy lehet pihentetni, hogy be sem nevezem a sztárokat a meccsre.. Valszeg azok játszanak ma, akik kevesebbet töltöttek eddig a pályán, valamint akinek nem árt, ha játszik. Pl. ott van Neymar esete is, neki hétvégén nem lesz bajnokija, így nyugodtan játszhat. Tudom nem szabad kezdőt írni, de ebben a kezdőben sok kivetni való nem lehet: Pinto - Monti, Bartra, Puyi, Adriano - Roberto, Song, Ini - Pedro, Ney, Tello.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.12.17. 10:51:06

B. Tamás írta:A pihentetés nem azt jelenti, hogy minden második héten a sztárjátékosok otthon alszanak, és nézik a tévéből a meccset. Az ő egyenletes terhelésükre is szükség van, mert máskülönben sosem jön ki a csúcsformájuk. Ráadásul emellett figyelembe kell venni azt is, hogy melyik játékosnak milyenek a játékpercre vonatkozó igényei. Oieré kisebb, mint Fábregasé.

Ráadásul: Pintónak nincs szüksége pihenésre, Montoyának sincs, Bartra és Puyol sincsenek túlterhelve, Alba most tért vissza egy sérülésből, Songnak éppenhogy játszania kell, Sergi Robertónak szintén, Pedro és Tello éhesek a percekre, azaz marad két poszt, ahova lehetne felhívni egy-egy fiatalt. Martino úgy döntött, ezt megoldja azokkal, akik az első keretben vannak. Nyilván felosztja majd közöttük a perceket, de azt is el tudom képzelni, hogy Song feljebb lép, és Mascherano lesz a vkp.

Én is szívesen nézem a tehetségeket az első csapatban, de nem kell átesni a ló túloldalára. Feljöttek, amikor szükség volt rájuk, mindenki látta, hogy nem ügyetlenek, most rajtuk a sor, hogy a B-ben bizonyítsanak. Dongou és Adama még nincs azon a szinten, hogy mellőzve legyenek, maximum nem kapják meg az esélyt, hogy fenn játszanak. Egyébként sem az a szokás, hogy aki a B keret tagja, az hetente feljárkál meccsekre. Vagy teljesen kihagyja ezt a szintet (Pep) vagy végigjárja, majd bekerül az első csapatba (Xavi, Puyol, Iniesta, Thiago, S. Roberto, Bartra stb...)

Értem én, hogy nem mindenkinek tetszik a fenti rendszer, de azért annyi logika bőven van benne, hogy ne lehetne megérteni Martino álláspontját, és ne lehetne elfogadni azt a heves kritizálás helyett.
Csak akkor ne mondogassa állandóan, hogy pihentetni kell a játékosokat... Minden meccsen 1-2 alapember kimarad a csapatból pihentetés okán. Itt lenne a lehetőség, hogy játszanak a fiatalok. És figyu nekem se az a bajom, hogy Montoya játszik, Puyol, vagy éppen Tello. Természetesen mindenkit a tűz közelében kell tartani, akik kevesebb lehetőséget kapnak. Csak ott van az a néhány ember, akik szinte minden meccsen pályán vannak (pl. Fabregas) és ugyanúgy játszanak az ilyen nokedli meccseken is. Aztán meg csodálkozunk, ha esetleg kevesebbet fut a következő meccsen, keveset mutat játékban, vagy éppen szemmel láthatólag fáradt.
Ha pl. egy ilyen kezdőt dobna be Tata semmi bajom nem lenne:
Pinto-Montoya, Bartra, Puyol, Planas-Sergi Roberto, Song, Samper-Pedro, Neymar vagy Dongou, Tello

Had ne mondjam, hogy nem tudnék belekötni. A cserék játszanának, a kezdők pihennének.

Egy dolog miatt örülnék egy erős kezdőnek: jó és szórakoztató játék, sok góllal. Mondjuk az se rossz. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2013.12.17. 10:40:00

A pihentetés nem azt jelenti, hogy minden második héten a sztárjátékosok otthon alszanak, és nézik a tévéből a meccset. Az ő egyenletes terhelésükre is szükség van, mert máskülönben sosem jön ki a csúcsformájuk. Ráadásul emellett figyelembe kell venni azt is, hogy melyik játékosnak milyenek a játékpercre vonatkozó igényei. Oieré kisebb, mint Fábregasé.

Ráadásul: Pintónak nincs szüksége pihenésre, Montoyának sincs, Bartra és Puyol sincsenek túlterhelve, Alba most tért vissza egy sérülésből, Songnak éppenhogy játszania kell, Sergi Robertónak szintén, Pedro és Tello éhesek a percekre, azaz marad két poszt, ahova lehetne felhívni egy-egy fiatalt. Martino úgy döntött, ezt megoldja azokkal, akik az első keretben vannak. Nyilván felosztja majd közöttük a perceket, de azt is el tudom képzelni, hogy Song feljebb lép, és Mascherano lesz a vkp.

Én is szívesen nézem a tehetségeket az első csapatban, de nem kell átesni a ló túloldalára. Feljöttek, amikor szükség volt rájuk, mindenki látta, hogy nem ügyetlenek, most rajtuk a sor, hogy a B-ben bizonyítsanak. Dongou és Adama még nincs azon a szinten, hogy mellőzve legyenek, maximum nem kapják meg az esélyt, hogy fenn játszanak. Egyébként sem az a szokás, hogy aki a B keret tagja, az hetente feljárkál meccsekre. Vagy teljesen kihagyja ezt a szintet (Pep) vagy végigjárja, majd bekerül az első csapatba (Xavi, Puyol, Iniesta, Thiago, S. Roberto, Bartra stb...)

Értem én, hogy nem mindenkinek tetszik a fenti rendszer, de azért annyi logika bőven van benne, hogy ne lehetne megérteni Martino álláspontját, és ne lehetne elfogadni azt a heves kritizálás helyett.

Szerk1: Sőt, Neymar egészen biztosan kezdeni fog, mert kihagyja a Getafe elleni meccset eltiltás miatt, így neki sem kell pihennie.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára B. Tamás 2013.12.17. 10:44:24-kor.
.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.12.17. 10:34:12

Barcaman1993 írta:Tatat se igazán értem. Minden második nyilatkozatában azt sulykolja, hogy kell a játékosait pihentetni, hogy ne készüljenek ki a szezon végére... Most lehetne pihentetni, de egy fiatalt sem nevezett a meccsre...
Ha megnézed a mai összeállítást, szinte csak olyan játszik a kezdőben, aki valamilyen okból kevesebbet játszott az ősszel. Kivétel talán Alexis és Fabregas. Szerintem teljesen jó ez, hiszen mindenkit formában tart.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.12.17. 10:12:41

Tatat se igazán értem. Minden második nyilatkozatában azt sulykolja, hogy kell a játékosait pihentetni, hogy ne készüljenek ki a szezon végére... Most lehetne pihentetni, de egy fiatalt sem nevezett a meccsre...
Talán ez lenne a legideálisabb csapat a pihentetés szempontjából:
Pinto-Montoya, Bartra, Puyol, Adriano-Iniesta, Song, Sergi Roberto-Pedro, Neymar, Tello
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.17. 09:07:44

Besírnék, ha felküldene egy MAsch Adriano "középsővédő" párost :D
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.16. 19:35:09

Tata 16 fős kerete a Cartagena ellen: Pinto, Olazábal, Montoya, Fàbregas, Puyol, Pedro, Iniesta, Alexis, Neymar Jr, Mascherano, Bartra, Song, Jordi Alba, Tello, Adriano and Sergi Roberto.
Ennyit arról, h az előző meccsen aratott fölényes győzelem miatt most lesznek többen a fiatalok... :lol:

Oiert kezdetném, legalább ennyi öröme legyen azon szerencsétleneknek, akik a fiatalokra kíváncsiak.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.16. 19:25:30

Dongou és Adama mellőzését én sem értem. Utóbbit még a BL-ben is bevetette egy lefutott párharcban pedig még a keretbe se nevezi. Dongout pedig az odavágón játszatta, a visszavágón, aminek gyakorlatilag tétje sincs kihagyja. Mindenesetre érdekes.
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.16. 17:14:15

Barcaman1993 írta:Tata 16 fős kerete a Cartagena ellen: Pinto, Olazábal, Montoya, Fàbregas, Puyol, Pedro, Iniesta, Alexis, Neymar Jr, Mascherano, Bartra, Song, Jordi Alba, Tello, Adriano and Sergi Roberto.
Ezt mondjuk most én sem értem, nem azt mondom, hogy a komplett B csapatot kellett volna felhívnia egy Oier - Gabarrón, Ié, Bagnack, Planas - Espinosa, Samper, Denis Suárez - Joan Román, Dongou, Adama kezdővel, de legalább az utóbbi két fiatalember bekerülhetett volna a keretbe. :?

Így alap, hogy kezdő lesz Rob, Tello és Song, a többit meglátjuk, Neymar is verhetne egyet-kettőt, ha már úgyis el lesz tiltva a következő bajnokin.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.12.16. 15:42:08

Tata 16 fős kerete a Cartagena ellen: Pinto, Olazábal, Montoya, Fàbregas, Puyol, Pedro, Iniesta, Alexis, Neymar Jr, Mascherano, Bartra, Song, Jordi Alba, Tello, Adriano and Sergi Roberto.

Nem tudom, hogy mit szórakozik az öreg? Az első meccses békát is nehezem nyeltem le, de ez megint... Szólni kéne neki, hogy hétvégén Messi és Neymar nélkül játszunk a Getafe ellen, ott lenne szükség a friss lábakra. Szerencsétleneket most hülyére fogjuk verni, de teljesen értelmetlenül. Jó lenne az erőt a fontos meccsekre spórolni. Annak az egynek örülök, hogy ezek szerint lehet, hogy Neymar játszani fog... Az ilyen meccseken szokott sérülés lenni...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése