Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.01.15. 10:00:17

Ha Gündogannak befújták a Las Palmas ellen, akkor ez a büntető is befújható volt. Nekem nem tetszik az az irány, hogy igazi lökés nélküli érintésre is befújnak mindent (nálam mindkét eset sárga lap színészkedésért). De következetesnek következetes. Nem jó irány, de nem panaszkodhatunk, mert máskor meg mi kaptunk ilyen habkönnyű büntetőt.

Vinicius ripacsoskodása számomra nem szimpatikus, de sajnos belőlünk is bohócot csinált. Nagyon megkönnyítettük a helyzetét azzal, hogy többször csak az üres félpályán kellett átfutnia. Öngyilkosság ilyen meccseken ennyire feltolt védekezéssel játszani. Évek óta súlyos vereségekbe szaladunk bele emiatt.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2024.01.15. 09:50:39

vinszentvega írta:
2024.01.15. 09:44:22
Lehet nem leszek túl PC ezzel a hozzászólásommal és népszerű, de:
Amióta Vinnike megsértődött, hogy lemajmozták( amúgy az is) , azóta itt a nagy MeTOO világban, ha ráesik a fürdőszobájában egy fülpuci, akkor azért is sárga lapot kap az ellenfél védője.
Épen ezért mind a tizi mind a második sárga egy nagymértékű vicc. Egy PL bíró, olyan sárgát adott volna neki homorításért a tizinél, hogy még most is csörögne!
És hogy egy jó kis PulpFiction idézetben foglaljam össze Arajuo döntését:

'Abban, hogy egyikünk se beszél róla, de te is tudod, a nő is tudja. És Marsellus is tudta b+. És a hülye Anthonnak is tudnia kellett volna.'

Ezzel csak arra célzok, hogy a világ legsunyibb, legpofátlanabb támadójára úgy mész oda, hogy a tizenhatoson belül ráteszed a kezed a vállára, akkor ne csodálkozzunk már rajta, hogy hanyatt dobja magát majd légyszi!
Egészen pontosan. :) Ezért nem lesz abból a gyerekből soha, semmi, csak egy bohóc, ami most is. :)
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2024.01.15. 09:44:22

Lehet nem leszek túl PC ezzel a hozzászólásommal és népszerű, de:
Amióta Vinnike megsértődött, hogy lemajmozták( amúgy az is) , azóta itt a nagy MeTOO világban, ha ráesik a fürdőszobájában egy fülpuci, akkor azért is sárga lapot kap az ellenfél védője.
Épen ezért mind a tizi mind a második sárga egy nagymértékű vicc. Egy PL bíró, olyan sárgát adott volna neki homorításért a tizinél, hogy még most is csörögne!
És hogy egy jó kis PulpFiction idézetben foglaljam össze Arajuo döntését:

'Abban, hogy egyikünk se beszél róla, de te is tudod, a nő is tudja. És Marsellus is tudta b+. És a hülye Anthonnak is tudnia kellett volna.'

Ezzel csak arra célzok, hogy a világ legsunyibb, legpofátlanabb támadójára úgy mész oda, hogy a tizenhatoson belül ráteszed a kezed a vállára, akkor ne csodálkozzunk már rajta, hogy hanyatt dobja magát majd légyszi!
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.01.15. 09:26:47

Ez mind így van, ahogy írtátok. Ezért sem állja meg a helyét, amikor a középpályás védekezés és a védekező középpályás hiányát azzal mentegetik, hogy de mer a Guardiola-korszakban sem volt ilyen. Persze, mert akkor olyan szinten uraltuk a középpályát és az egész játékot, hogy az ellenfél szóhoz sem jutott. Ma ez a dominancia már nincs meg, úgyhogy igenis szükség van védekező középpályásra, stabilitásra. A Guardiola-korszak előtt egyébként nagyon is voltak a csapatban olyan játékosok, akiknek a stabilitás volt a feladatuk. Volt egy korszak, amikor űrfocival aláztuk a mezőnyt, de ideje lenne szembesülni azzal, hogy ennek vége, leszállni a földre, és ennek megfelelően állni a mérkőzésekhez, főleg a nagy rangadókhoz, ahol a középpályás védekezés nélkül egyszerűen lemészárolnak minket.
Okoska
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2023.12.11. 17:07:42

2024.01.15. 09:12:25

Ez a keret nem alkalmas erre a játékra, ez van.
A Pep féle Barca támadószekciója is klasszisokkal jobb volt, az ellenfeleknek jobban kellett rájuk figyelni, ez is sok terhet levett a védelemről. A támadók jól cseleztek, jól passzoltak, jól kényszerítőztek. A mostani támadók közül egy sem hozza a régiek szintjét.
Ráadásul fejben borzasztóan szét vannak csúszva.
Olvastam valahol, hogy Araujo akkor fog elmenni innen, ha nem lesz változás év végéig. Állítólag ezt mondta.
El is tudom hinni, hogy mondott ilyet, a tegnapi meccs fényében.
safranek
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2023.12.03. 13:55:10

2024.01.15. 08:38:37

Ez a feltolt vedelem teljes csod. Ehhez uralni kell a kp-t es [auto_cenzúra] jo vedok kellenek. Ebbol egyik sincs meg. Ezert kap ennyi golt az elejen a barca, utana hatranyban, amikor az ellenfel visszabb huzodik mar tunhet ugy, hogy uralja a meccset a barca, de akkor mar fut az eredmeny utan. A Pep fele barca meg tudta csinalni, mert a vedelem klasszisokkal jobb volt illetve a kozeppalyan mar megfojtotta az ellenfeleket a labdakihozatalnal. Emlekszem annak idejen ugy tunt, mintha kettovel tobb jatekosa lett volna a barcanak, mindenhol volt valaki. Viszont most van ideje felnezni es jo helyre passzolni a ellenfelnek, igy mar eletveszelyes ezt a jatekot nyomni. Ezt Xavinak latnia kellene. Persze fontos az edzo hitvallas es elkepzeles, de ezt a keret minosegehez kell igazitania.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6885
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.15. 08:01:56

A Barca-DNS-el van a legkisebb gond, vertük el vele az elmúlt 1-2 évben a Reált is, ennél még nagyobb különbséggel is. Az a gond, hogy rosszul csináljuk, sőt, inkább az, hogy nincs Barca-DNS a meccsink többségében. Ahol van, ott jó focizunk (Atletico meccs, és még pár utána). Tegnap nem volt ebből semmi, a feltolt védelem egy botrány középső védővel nem a Barca-DNS maga.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Okoska
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2023.12.11. 17:07:42

2024.01.15. 07:44:58

Én amit megfigyeltem, hogy mikor nagy ritkán nem ezt a Barca-DNS-t játsszák, egész pofás a játékuk.
Most a Xavi meccs előtti nyilatkozata, meg a meccs....
Olyan érzésen van, mintha ezt fentről eröltetnék rá. És most megmutatta, hogy ez f.s így.
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1084
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2024.01.15. 07:24:46

Csak azt sajnálom, hogy egész jól leépítettük az öregjeinket, pedig a tegnapi produkciót a Messi-Suarez-Alba is megjátszotta volna, és szvsz többet is letettek volna az asztalra, ezt akár garantálni is tudom. Tegnap speciel nem éreztem se tudást, se tüzet, se a rutint, se kvalitást a játékosállományunkban, szerintem ez elég gáz. Pedig ha valamelyik meccsen ennek kikéne jönnie, az pont ez volt. Felvennék csak egy motivátort, mert szerintem itt rendre fejben mennek el a dolgok.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.01.15. 07:24:05

Ahogy a koundés topic-ban írtam, külön kell választani a bajnokság hokimeccseit és a nagy rangadókat. Az emlegetett önbecsapás oka az, hogy a szezon meccseinek nagy részét a hokimeccsek teszik ki, amelyeken nem igazán látjuk, miben vagyunk rettenetesen lemaradva a legerősebb csapatoktól.

Amikor a középpályás védekezésről beszélünk, sokan általában csak legyintenek. Miért? Mert a hokimeccsek valóban nem ezen szoktak múlni, hanem inkább a helyzetkihasználáson. Nem látják a jelentőségét a középpályás védekezésnek, mert a Cádiz meg a Las Palmas meg a Nevenincs-szigetek ellen nem ez a döntő tényező. Mivel a meccseink többségét ilyen csapatok ellen játsszuk, gyakran feledésbe merül, hogy mi az a faktor, ami a különbséget jelenti köztünk és a legerősebb csapatok között.

A döntő faktor a középpályás védekezés teljes hiánya. Úgy mennek át rajtuk, mint a kés a vajon, és már évek óta ez a nóta. Ősszel játsszuk a hokimeccseket, beszélünk a helyzetkihasználásról, aztán jön a tavasz, jönnek a szezont eldöntő rangadók, és csak pislogunk. Ezt csináljuk már évek óta.

Amíg a tempósabb, erőteljesebb csapatokat nem tudjuk tartani, addig nem jutunk vissza a csúcsra. Nyáron legalább egy klasszis védekező középpályást szerezni kell.

Ugyanazok a problémák jönnek ilyenkor elő. Túlzottan feltolt védelem, ami miatt megint nyeltünk két gólt. Az ellenfél térfelén ácsorog minden mezőnyjátékosunk, félpályányi területet hagyva maguk mögött. Labdavesztések után az ellenfél játszi könnyedséggel mögénk kerül, és begyalogol a kapunkba. Ezt csináljuk már évek óta, és nem tanulunk belőle. Félpályányi terület tátong mögöttünk, elveszítjük a labdát, az ellenfél meg röhögve a védelmünk mögé kerül. Ezt kiscsapatok ellen is rendre eljátszuk, csak azok elbénázzák ezeket a lehetőségeket. De egy Alavés-nek is adunk meccsenként pár ilyen helyzeteket, csak a Samu Omorodionok ezeket elpuskázzák, a nagy rangadókon meg nyeljük ezeket a gólokat. Ez a probléma már a kis csapatok ellen is világos, csak azok nem büntetik eléggé a játékunknak ezt az ordító problémáját. Egy Real Madrid viszont könyörtelenül bünteti.

A lenti kommenttel teljesen egyetértek. Annyit tennék hozzá, hogy a védekező középpályás azért fontos, mert akkor a leghátsó sornak nem kell annyira felhúzódnia, maradhat hátrébb, mert lenne egy kapocs közte és a középpálya támadó része között.
Peter írta:
2024.01.12. 23:55:07
Azon túl, hogy eggyel több akadály lenne az Araujo felé vezető úton, kevesebbet kellene hátrajárni labdáért Frenkienek és Gündogannak. Ezáltal gyorsulhat a labdakihozatal, intenzívebb lehet a játék. Erőteljesebb és hatékonyabb nyomással járulhatnának hozzá a támadójátékhoz, bátrabban mozoghatnának a támadó harmadban, több lehetőség adódna a rövid és gyorsabb passzjátékhoz, kényszerítőkhöz. Nagyobb eséllyel keletkezik szabad terület és a felállt védelem is könnyebben megbontható.
Ezzel kevésbé lenne kiszámítható a támadójáték és a második hullámban rejlő lehetőségekkel is megfelelően élhetnénk valamint a védelem által lefülelt labdára is szorosan ott lennénk, ezzel csírájában megnehezítenénk a gyors kontrák lehetőségének egy részét.
Tehát a feljebb tolt két középpályás megfelelő hátsó támasszal lehetne igazán hatékony támadásban és védekezésben egyaránt.

Amennyiben pedig az ellenfél gyakorol ránk nyomást, úgy szintén sokat jelentene a védekezésben, a labdatartásban és a megbízható tiszta labdakihozatalban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gránit 2024.01.15. 07:26:08-kor.
andras953
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2020.06.14. 09:35:42

2024.01.15. 02:40:12

Pena (TS)
Fort Araujo Christensen Cancelo
Fermin de Jong Pablo Torre (Gavi)
Rogue Lewy Felix (Guiu)

Ja, meg egy edző.
NewNagyatyesz
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2024.01.14. 23:53:37

2024.01.15. 00:03:56

Csak engem ráz ki a hideg a "hűek kell maradnunk a stílusunkhoz, Barca DNS, Cruyffizmus, domimálnunk kell a meccset" meccs előtti nyilatkozatokból? És erre jönnek a vereség utáni közhelyek: önkritikusnak kell lennünk, bízom a csapatban, dühösek vagyunk... Ezért nem kell sajtótájékoztatót tartani, mert mindig ugyanaz hangzik el.

Kínos volt a mai, csodát nem vártam. Nem a vereség miatt vagyok dühös, mert az bőven benne volt, hanem mert a fenti idiotasagokkal hülyének nézik a szurkolókat! A fél fórum tudta, hogy fölösleges kirakni Araujot szélre, de Xavi mester nem, sőt makacs módon a meccsen sem váltott. Mondjuk Araujot se mentsük fel, mert 3 gólt lőtt az embere...
Lehet itt szövegek I, hogy hiszek a projektben, de itt NINCS PROJEKT! Nem fejlődik a játékunk, max visszafelé. A játékosok többsége formán kívül van. Laporta Xavival, Xavi meg a Barca DNS-sel takarozik. Nem jó ez így! Ahogy írtatok szerintem ez még nem a gödör alja
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6885
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.14. 23:24:50

Kupával folytatódik a dolog, én a komplett B sort küldeném fel, hadd pihenjen mindenki, fizikálisan és mentálisan is. De tényleg a komplettet, max a kapus kivételével. Fort, Martinez, Cubarsi, (Baldé), Fermín, Casado/Romeu, SR, Torres/Felix, Guiu/Roque, Yamal/Torres.

Persze Xavi most lehet, hogy bepipul és minden áron meg akarja nyerni a kupát, mert másra nincs sansz, de az szerintem visszaütne eléggé.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.01.14. 23:12:40

Andris írta:
2024.01.14. 22:27:19
Meccs előtt is leírtam itt, hogy szerintem van egy egyértelmű papírforma, és hogy ennek ez a fő oka.
Igen, én is úgy szeptember közepe óta amit néhányszor leírtam, gyönyörűen visszaköszönt.
Nem vagyunk egy súlycsoport a Reallal, amivel önmagában nem is lenne probléma.
A probléma számunkra saját magunk vagyunk (mármint a csapat, saját magának).

Nem, véletlenül sem fejlődünk, önmagunkhoz képest jobb irányba egészen biztosan nem.

A meccshez nem igazán lehet mit hozzáfűzni, illeszkedik a sormintában. Nem, nem a Madrid volt kimagasló, ők kb hozták a tőlük megszokott erős közepest, ami ellen mi kb semmit sem voltunk képesek tenni.
Semmiben sem. Sorrendben : mentalitás, szervezettség, játék.

Persze ezt a meccset is ki lehet emelni a somintából valamilyen indokkal, de lassan eljutunk oda, hogy minden meccs valamiért kivehető és külön kezelendő. Ezt nevezik önbecsapásnak.
Hangsúlyozom, saját magunk teljesítménye a viszonyítási alap, egyáltalán nem a Real...!

Számtalan lehetőségünk volt csak augusztus óta elhitetni magunkról, hogy nyerő csapat tudunk lenni. Gyönyörűen kínálta az élet az őszi menetrendet, a BL sorsolást, adta az élet a lehetőséget, hogy lépcsőfokról lépcsőfokra haladjunk és fejlődjünk önmagunkhoz képest.... :mrgreen:
Eredménytől totálisan függetlenül.
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2024.01.14. 22:40:49

baas11 írta:
2024.01.14. 22:20:23
Érdekes h a passz pontosság 90-90% volt …. vag

A baj az h a Real jatekosok passzainak tudatos iránya es sebessége is van ( vajon maguktól találják ki ?!? 🙄… nálunk meg Balde - visssza - kicsit jobbra hatra - Balde vissza ….

En nem értek hozza de higy ez lenne a Barca DNS meg a Cruiijfizmus..
Tavaly is nagyon kikaptunk a CDR elődöntő visszavágóján, nem dőlt össze a világ...

Az előre játék annyira nem volt vészes, csak a védekezés... Barca Universal-on Kounde és Araujo mindketten 0 pontos értékelést kaptak...
(Tudom, nincs ha, de...) Ha nincs az a felesleges 11-es, lehetett volna egész másképp, a momentum a mi oldalunkon volt...

Van még egy fél szezon hátra...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2024.01.14. 22:27:19

andras953 írta:
2024.01.14. 22:11:51
Én egy csomó játékos-bért meg tudnék spórolni a Barcának!
Sztem ma kb mindenki alulteljesített, nem hiszem, h ilyenkor kéne a játékoskba rúgni.

A madrid jelenleg ezerszer több önbizalommal rendelkezik, és sokkal több nyugalommal, sokkal kevesebb külső nyomással. Minden egyes játékosuk így léphet pályára. A keretük talán jobb, de azért a kezdőcsapatok nagyrésze simán párba állítható képességek alapján, nem itt van a gond. Az élsportban semmi sem fontosabb, mint hogy elhidd magadról azt, amire készülsz. Ez az ami jelenleg náluk megvan, nálunk meg jelenleg nincs.
Meccs előtt is leírtam itt, hogy szerintem van egy egyértelmű papírforma, és hogy ennek ez a fő oka. Borzasztóan utálom, amikor ilyesmivel kapcsolatban igazolódok vissza. Márpedig ez sütött szerintem a mai meccsről, eredménytől totálisan függetlenül.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2024.01.14. 22:20:23

Érdekes h a passz pontosság 90-90% volt …. vag

A baj az h a Real jatekosok passzainak tudatos iránya es sebessége is van ( vajon maguktól találják ki ?!? 🙄… nálunk meg Balde - visssza - kicsit jobbra hatra - Balde vissza ….

En nem értek hozza de higy ez lenne a Barca DNS meg a Cruiijfizmus..
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2024.01.14. 22:19:32

Ezzel a melyrepulessel csak az lesz a gond,hogy ki fog itt maradni egy sehova nem tarto csapatban?! Idejonni mar csak az akcios,senkinek nem kello vagy levezetni akaro jatekosok jonnek.Vagy meglepi Xavi meneszteset vagy sullyedunk tovabb?! Mert javulo tendencia vele nincs! varhatunk meg 5evet is akkor sem lesz.
andras953
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2020.06.14. 09:35:42

2024.01.14. 22:11:51

Én egy csomó játékos-bért meg tudnék spórolni a Barcának!
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2024.01.14. 22:10:43

Várható volt.

Ötlettelen, mentálisan nulla, középszerektől és kiégett sztároktól hemzsegő csapat vagyunk, egy totálisan gyenge edzővel.

Idén a köv. évi BL indulást jelentő 4. hely is bravúr lesz.

(Nálam sem a büntető, sem a kiállítás nem volt jogos, nem ezen ment el a meccs, mert esélytelenek voltunk, de mindkettő borzasztóan könnyű síppal befujt történet volt.)
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2024.01.14. 22:10:36

Azert nyugi nincs ekkora dráma … ne feledjétek a klub anyagi helyzetet, ősszel a sok sérültet, nincs Gavi, fiatal játékosaink vannak stb ….

Amugy semmi meglepő nem történt, szeptember óta tudjuk h 1 nel több rúgott gólra nagyon ritkán vagyunk képesek igazabol a teljes tamada sor gatya mar 1 éve ( Lewa tavaly még ossze rúgott egy aranyat kb egyedul ) …. ami meglepő h a ehhez meg sikerült a megerősített remekül működött védelmet is a támadó szintre sulllyeszteni !

Hat igy azert nehez Pedri/De Jong ide vagy oda …
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Ralph1995
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2023.12.12. 16:43:45

2024.01.14. 22:09:36

Már látom előre Xavi nyilatkozatát a meccs után:
"Jól játszottunk, de a reál jó napot fogott ki, és szerencséjük volt. Plusz a gyep is vizes volt, meg a Szaturnusz állása se volt kedvező számunkra.

Szerintem Laporta hosszabbítsa meg a szerződését 2038 ig, addigra tuti, hogy már összeáll annyira a csapat hogy egy döntetlent játsszon a reallal.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2024.01.14. 22:05:42

Súlyos vereség,de bízom benne nem torunk össze. Vicc hogy az elején rögtön kaptunk kettőt,rohanhattunk előre ami a RM terepe. Másodikra estünk szét,addig bőven megvolt a játék,de 4-1,nincs mit szépíteni,csúnya zakó,sajnos.
Kép
Kép
Kép
andras953
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2020.06.14. 09:35:42

2024.01.14. 22:03:09

Sétálgató Barca játékosok az ellenfél 3 gólos vezetésénél - ezt hol tanítják máshol , rajtunk kívül?
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2024.01.14. 22:01:28

Hat ez szanalmas volt ismet,de az is,h vegiszenvedtem ezt a meccset.Akkora hatranyba vagyunk a madriddal szemben..a mi jatekosaink nem tudnak futni!!!iszonyat gyengek vagyunk.hagyjuk is…aki ebbe valami pozitivumot tud latni az nem ert a focihoz!!
Válasz küldése