Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.05.12. 17:20:31

Sztem is egy munkahely :roll: Nem egy olyan példát lehet mondani, hogy egy játékos/edző gyengébb évet produkált és elkellett mennie.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
casuel
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2007.05.12. 06:43:11

2007.05.12. 17:18:33

..Borzasztó olvasni néhány ember nyilatkozatát!Mintha az "Euromadridon" lennék! Ilyenkor látszik hogy ki igazán szúrkoló és ki csak egy divatmajom! Persze, természetessen én sem vagy túlelégedett a csapattal!Felesleges hibást keresni...mert egy-egy embert nem lehet ezért okolni!Viszont ha a kulcsjátékosok közül elküldenek valakit akkor jövőre még itt sem fog tartani a barca! Gondoljunk csak bele..ha elküldik Ronaldinho-t nála jobb embert nemtudnak hozni a posztjára!(ezeket az elnyert címeivel is igazolja)Lampard???Gerard??? folytatom..ha elküldik Decot-t nála jelenleg jobb középpályást aligha találunk!Kaka???Totti???folytatom..Eto'o jelenleg csatárral sem áll úgy egy europai klubb sem mint Barcanak Eto'o. Henry???Drogba???Robinho??? Talán ennyi elég is!És akkor mi a baj? Kitudja!Nem lehet folyamatossan 101%-on teljesíteni akármennyire is szeretné mindenki!Szerencse sem mindig áll oda egy csapathoz!Bízom benne hogy Rijkaard-ék megtalálják a megoldást és újra MAS QUE UN CLUB!!!


Ui.:Z. Iván írásával egyátalán nemértek egyett!És ha lehetne szavazni hogy a cikk lekerüljön az oldalról én az Igenre szavaznék!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.05.12. 16:44:56

Szerintem egész más a két dolog.
Itt van előttünk a Barca problémája.

Ronaldinho, Deco tavaly a két legnagyobb kulcsember voltak. Rijkaard remekül irányított.

Idén nem játszanak jól, Rijkaard többet hibázik.

Egy cégnél nincsen olyan, h valaki zseni, és hip hopp egyszer csak már nem tud teljesíteni. Van aki képes, van aki nem. Aki nem az repül.
Ellenben egy foci csapatnál van olyan, h valakinek gyengébb éve van. És olyan is , h jól megy, és ezután jön a rosszabb év. És olyan is van a cégekkel ellentétben, h valaki képes megújulni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2007.05.12. 15:35:35

lionelmessi19 írta:
grecki írta:Ez egy munkahely, ugyanolyan, mint a többi.
Szerintem egészen más.
ez sem más! Ha valaki hosszú ideig képtelen teljesíteni, akkor leírják, elküldik... Mindig a menedzser feladata orvosolni a hibát. Ha ez nem megy, akkor a menedzsert (edzőt) is el kell távolítani...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.05.12. 13:41:49

grecki írta:Ez egy munkahely, ugyanolyan, mint a többi.
Akkor én ilyen munkahelyet szeretnék 8) :wink:
Még most is legalább 70% esélyt látok Frank maradására.
Sztem is ekörül lehet :roll:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.05.12. 13:31:38

lionelmessi19 írta:
grecki írta:Ez egy munkahely, ugyanolyan, mint a többi.
Szerintem egészen más.
Akkor mesélj, miért is?
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.05.12. 13:25:01

grecki írta:Ez egy munkahely, ugyanolyan, mint a többi.
Szerintem egészen más.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.05.12. 13:24:17

Ez egy munkahely, ugyanolyan, mint a többi.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.05.12. 13:19:37

Szerintem egy football csapatot nem teljesen úgy kellene kezelni, mint egy multinacionális céget.

Főleg h egy multi cégnél nincsenek olyan esetek, h valaki húzza a csapatot, aztán egy évre rá nem tud nyujtani. Ilyen Deco, Ronaldinho.
Rijkaardot is megtarthatnánk sztem még jövőre. Bár ha még a bajnokság sem esik le...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.05.12. 12:49:54

Saviola írta:Az a baj,hogy akinek így kéne gondolni, az szerintem nem egészen így tervez.. :roll:
Én is ettől tartok :roll: Még most is legalább 70% esélyt látok Frank maradására.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4953
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2007.05.12. 12:43:26

Az a baj,hogy akinek így kéne gondolni, az szerintem nem egészen így tervez.. :roll:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.05.12. 10:59:59

Kit váltanak le egy multicég osztályán, ha az emberek nem dolgoznak kellőképpen, kellő eredménnyel? Kirúgják az összes embert? Nem, maximum megválnak a leggyengébb láncszemektől (amennyiben van ilyen) és LEVÁLTJÁK A TEAMLEADERT, ESETLEG A MANAGERT. Ennyi, Rijkaardnak nincs maradása! Ezt a pár meccset talán még levezényelheti, de jövőre semmi keresnivalója nincs az FC Barcelona szakmai munkájáért felelős pozícióban!!!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.05.12. 10:44:09

Ádám, ne idézz ennyit!
Egyébként már rég nem róla folyik a szó, te térsz mindíg vissza rá...
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.05.12. 10:27:29

Ez télleg vicces hogy még mindig Ronaldinhonál tartatok...ő ugyanugy hibás a vereségért mint a többi játékos ezt elismerem de szerintem le kéne már szállni erről a témáról!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2007.05.12. 10:15:24

Zozzy 5 írta:
redmiller írta:
Zozzy 5 írta:Szerintem ha vkit Ronaldinhonak hívnak, akkor annak is elég nagy felelőssége lenne :roll:
Annyiban van, hogy lépnie kellene a labdáért.... Viszont Rijkaard meg pályájra rakja, illetve nem veszi le...
Annél azért többet kéne vállalnia, hogy lép a labdáért :roll: Tehát a vereségben ugyan úgy ő is benne van mint a csapat, és mint Rijkaard.
Jó, de ezt képletesen értettem...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.05.12. 09:11:19

redmiller írta:
Zozzy 5 írta:Szerintem ha vkit Ronaldinhonak hívnak, akkor annak is elég nagy felelőssége lenne :roll:
Annyiban van, hogy lépnie kellene a labdáért.... Viszont Rijkaard meg pályájra rakja, illetve nem veszi le...
Annél azért többet kéne vállalnia, hogy lép a labdáért :roll: Tehát a vereségben ugyan úgy ő is benne van mint a csapat, és mint Rijkaard.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2007.05.11. 23:55:56

Zozzy 5 írta:Szerintem ha vkit Ronaldinhonak hívnak, akkor annak is elég nagy felelőssége lenne :roll:
Annyiban van, hogy lépnie kellene a labdáért.... Viszont Rijkaard meg pályájra rakja, illetve nem veszi le...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.05.11. 23:47:26

Szerintem ha vkit Ronaldinhonak hívnak, akkor annak is elég nagy felelőssége lenne :roll:
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2007.05.11. 23:37:30

Zozzy 5 írta:Hülyeség csak az edzőre, vagy csak a játékosokra fogni ezt az egész mostani szezont. Rijkaard nyomja a baromságait, de nem ő van a pályán...Tegnap is a Barca, azaz a csapat kapott ki. A csapatot pedig a játékosok és Rijkaard alkotja!
Igaz, de a sport egy olyan játék, ahol az edző felelősége a legnagyobb. Végülis ő a főnök...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.05.11. 22:56:55

Hülyeség csak az edzőre, vagy csak a játékosokra fogni ezt az egész mostani szezont. Rijkaard nyomja a baromságait, de nem ő van a pályán...Tegnap is a Barca, azaz a csapat kapott ki. A csapatot pedig a játékosok és Rijkaard alkotja!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.05.11. 21:07:03

Krojf írta: Nem láttam a tegnapi drámát, így kérdelek Benneteket, hogy mennyi
helyzetet hagytunk ki?
2 kaput eltalált lövésünk volt + 1 Ronaldinho szabadrúgás + 1 Eto'o helyzet. Nagyjából ennyi.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.05.11. 21:06:41

Krojf írta:Komáim!
Nem láttam a tegnapi drámát, így kérdelek Benneteket, hogy mennyi
helyzetet hagytunk ki?
Ugyanis ezévben egy konténerhajónyi helyzetet hagytunk ki az
aktuális ellenfelek ellen, ami jelzi a koncentráció hiányát.
Várja válaszotokat Krojf komátok.
A 70. percben volt az első kapura irányuló lövésünk, Ronaldinho szabijából. Asszem sejted, h mennyi helyzetünk volt...
Most nem ez volt a baj!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2007.05.11. 21:05:04

Komáim!
Nem láttam a tegnapi drámát, így kérdelek Benneteket, hogy mennyi
helyzetet hagytunk ki?
Ugyanis ezévben egy konténerhajónyi helyzetet hagytunk ki az
aktuális ellenfelek ellen, ami jelzi a koncentráció hiányát.
Várja válaszotokat Krojf komátok.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.05.11. 20:58:03

varga tamás írta:[de mi látjuk egyes játékosokon a motiválatlanság, az akaratbeli gyengeség egyértelmű jeleit. Hogy Deco a szezon egészében - egy-két félórától eltekintve - egy nagy rakás [auto_cenzúra]; hogy...

Ezért elsődlegesen ki a felelős: az EDZŐ, ha tetszik Neked, ha nem. És ittnme Rijkaardról van szó, hanem az edzőről - az más kérdés, h ő az edző, ő a felelős. Döntő részben.
1. részhez azt mondanám, hogy pont ez az amit én az elmult időben senkiben nem látok. Nem megy a játék, [auto_cenzúra] a játékosok formái, de azt nem lehet mondani h nem küzdenek, hajtanak. Ritka az, h valaki nem hajt, a baj inkább az h sokszor nagy a szenvedés.

Getafe ellen csupán más mentalitással érkezett a csapat, mint kellett volna, és kevés volt a végén az idő felpörögni. Ez hiba volt, de nem mondanám h általános motiválatlanság.

2.részhez: Szerintem ez egy jókora sztereotípia, h az edző a felelőse mindennek szinte. Lehet h igazad van, és jelen esetben tényleg nagy ez a probléma, de gyakorlatilag fogalmunk sincsen róla h Frank mit mond a játékosoknak, hogy vezet edzéseket, elképzelhetőnek tartom h kicsit túl liberális mostanság az edző-játékos viszony, és sokszor nem azt adják vissza a fiúk, amire instrukciót kapnak. ezen ilyen esetben változtatni kell ,és ilyen eredmények után lesz is változás, szerintem ha ez a probléma, akkor garantáltan. Eddig bevált, de most úgy tűnik váltani kell.
Szerintem igen is a játékosok legalább 50 %ot elvisznek egy meccs eredényéből, legyen az bármilyen...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.05.11. 20:48:02

lionelmessi19 írta:A játék.
Első félidő első feléről ugye csak gyorstalpalót kaptunk, de még az is borzasztóan hangzott, aztán végignézni a maradékot belőle....
Nem is tudom, talán lebecsültük az ellenfelet, és sokkal védekezőbben is álltunk fel...
Aztán ez nem változott a második félidőben sem, csak percekre néha néha...

nem is érdemes a játékról beszélni. Értékelhetetlen, egyetértek a Mundo osztályzataival teljesen.
Ugy néz ki, idén erre vagyunk képesek. Nincs benne az egy ilyen elődöntőben, mint tavaly, h azért a visszavágót is nyerjük, sőt... ki akartuk bekkelni, ami tavaly ugye nem volt soha, de le kell fogadni, h idén nincs erre kapacitás, de ha már ezt csináljuk, akkor kicsit jobban kellett volna... :roll:

Inkább mindenkiről érdemes volna beszélni külön külön.
Játékosokról majd írok a topicjukba.

Ide inkább Frankről csak. Alapvetően nem hiszem, h az ő nagy bakija miatt kaphattunk ki, de tevékeny része volt neki is. Az ő legnagyobb hibáját talán ott tudnám megjelölni, h egyáltalán nem is nevezte Messit, sztem minimum cserének kellett volna jelölni.

Amugy a szavazás, ami van, és az eredményei abszolút tükrözik az én álláspontomat. Közös a felelőség, és a hibák, ugyanakkor nagyobb mértékben a játékosokon ment el az egész.
l19: ne haragudj, de nem osztom a véleményedet az utolsó bekezdéssel kapcolatosan. Azt írod, közös a felelősség - erre én egy magyar közmondást idéznék: a sok bába között, elvész a gyermek. Igen, mindenkinek megvan a maga sara. DE! A legnagyobb rész az edzőé, övé a felelősség. Ő állítja össze a csapatot, ő tartja - elvileg - az edzéseket, ő látja a játékosok edzésenkénti hozzáállását, egyszóval: ő ismeri a legjobban a csaptot. És kedves lionelmessi19, ne mondd nekm, hogy ő nem, de mi látjuk egyes játékosokon a motiválatlanság, az akaratbeli gyengeség egyértelmű jeleit. Hogy Deco a szezon egészében - egy-két félórától eltekintve - egy nagy rakás [auto_cenzúra]; hogy Oleguer mindenre használható, csak labdarúgásra nem; hogy balhátvéd posztján qumma gyengék vagyunk; hogy Guddy és Giuly teljesítménye az egész szezonban értékelhetetlen; hogy a csapt mentálisan gödörben van, úgy 5 hónapja. Hogy idegenben és a rangadókon szinte képtelen nyerni. Ezért elsődlegesen ki a felelős: az EDZŐ, ha tetszik Neked, ha nem. És ittnme Rijkaardról van szó, hanem az edzőről - az más kérdés, h ő az edző, ő a felelős. Döntő részben. Csak az a baj, hogy ezt nem ismeri el, és nem hajlandó levonni a konzekvenciát. Igaz, ezt már decemberben meg kellett volna tennie. És hiszem, ha megtette volna, ma nem itt tartanánk, hanem sokkal előbbre.
Válasz küldése