Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
otomi
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2007.06.28. 13:48:49
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.03. 08:38:35

Holnap nem ártana pihennie 1-2 embernek: Xavi, Dani Alves, Messi, Puyol, Yaya, Henry/Eto'o... sztem Busquetsékkel is továbbmegyünk
oleleolala ser del barca es el millor que hihaaa
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.03.01. 16:55:38

Spanyol Kupa, elődöntő, visszavágó:

Szerda, 22 óra:
Real Mallorca - FC Barcelona
Sport2, élő.

Előtte 20 órakor a másik elődöntő is megnézhető, ahol a Bilbao 2-1-es hátrányból küzd a Sevilla ellen.
Ha a Bilbao és mi jutnánk a döntőbe, csak egy érdekesség: a 23-szoros kupagyőztes meccselne a 24-szeres győztessel (FCB).

CATALUNYA, TRIOMFANT!
Kép
Avatar
Kardi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2008.06.20. 13:34:51
Tartózkodási hely: Baranya megye, Pécs

2009.02.09. 13:12:55

McLovin írta:
Kardi írta:szépvolt fiúk készülhetünk a döntőre :) 8)
Ilyet ne írj, mert leölnek a fórumozók! :D Amúgy, sztem is eldőlt, de még le kell játszani a kövi meccset! :wink:
okéés :D de ha egyszer ezaz igazság! :D 8)
Kép
.:El Barça es Mes Que un Club!:.
csülök
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2008.12.14. 19:56:05
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.07. 15:12:28

Sztem gyönyörű volt a játék. Az persze világos, hogy a 2. meccs is komoly lezs, nem lehet ellazázni.
A bíráskodással meg most is volt baj. Alves szabadrúgása azért ment úgy fölé, mert Webó kezéről fölpattant. Minimum szöglet, inkább szabadrúgás, esetleg sárga (mondjuk abból volt elég). Mintha Iniestának is lett volna egy lövése, amit a védő kézzel ütött ki. És persze Guddy nem volt lesen, amikor Bojan odacsúsztatta neki.
Na mind1.
Ez a kupa: itt az ellenfél nem esik pánikba és nem nyílik ki még 2 gólos hátrányban sem, mert tudja, hogy lesz egy másik meccs. 1 hónap múlva: addig meg akármi lehet. Addig megtanulhatnak focizni, vagy mi elfelejthetünk.
De a kiscsapatok ellen nem lehet úgy felpörögni, főleg zsinórban. A Getafé elleni 1-1 után azt gondoltam, ajjaj, jön a hanyatlás, aztán mit játszotak a Lissabon meg utána az összes spanyol nagycsapat ellen. De itt gyönyörűen, türelmesen, lazán játszották végig a 90 percet, és kettő beakadt, a Mallorcának meg helyzete sem volt.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.07. 11:33:53

Nem ismerem pontosan a vonatkozó szabályt, ám amikor legutóbb dupláztunk 1998-ban, utána a kupadöntős ellenfelünkkel a Mallorcával játszottunk a szuperkupáért.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.02.07. 11:30:52

Úgytudom igen. :wink:
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.02.07. 11:28:19

Ha esetleg összejönne a bajnokság és a kupa is idén, akkor a bajnokság második helyezettjével tolnánk a szuperkupát? Ergo két Clásicóval nyitnánk a következő idényt?
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.06. 17:53:39

Persze nem várom el Etoo tol sem hogy mindig rugdossa. Amuyg meg ha igy is nyerünk.... Most a csapaton a hangsúly.
Ami meg a kupát illet, ideje lenne nyerni már :lol:
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.02.06. 17:02:13

Jónak tűnik az 2-0, de én az emlékezetes Getafe elleni elődöntő óta kicsit óvatos vagyok. Mind1, mostmár innen télleg be kéne húzni a kupát, márcsak 2 meccsre kell odatenni magukat a fiúknak. Szóval itt már nem kéne elcsezni.
Avatar
McLovin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 735
Csatlakozott: 2008.07.07. 17:17:01
Tartózkodási hely: Nyíregyháza!!!

2009.02.06. 11:48:25

MQuC írta:Szerencsére sikerült elhozni a meccset. Örülök hogy 2 gól lett végül, nem csak 1. Kicsivel megnyugtatóbb. Legalábbis nekem az. És hogy Eto'o miért gyengült le, azt én sem értem : :?
Gondolom egy kicsit hullám völgybe van. Lesz ő még jobb is, azért te sem várhatod el, hogy minden meccsen legalább 2 gólt lőjön! :wink: Természetesen én is szeretném, ha jó formában lenne, de hát most igazából Messin kívűl nem igazán van jó formában lévő játékos! :wink: Mindenki olyan 60-80 %-on játszik, egyedül Messi az, aki olyan 90 % környékén! :wink: Hál'Istennek jönnek az eredmények, úgyhogy nem kell félni. A madrid meg hadd szívjon! :D /szegények! :lol:/
Kép
HAJRÁ BARÇA, HAJRÁ ATHLETIC BILBAO, HAJRÁ SPORTING PORTUGAL!!! :D :D :D
http://video.szon.hu/video/35062/mi-a-m ... -megmondja ---> legjobb!!! :D
"Magyarnak születtem!" - Kárpátia
:twisted: Heavy Metal!!! A Legszentebb Műfaj!!! :twisted:
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.06. 11:39:19

Szerencsére sikerült elhozni a meccset. Örülök hogy 2 gól lett végül, nem csak 1. Kicsivel megnyugtatóbb. Legalábbis nekem az. És hogy Eto'o miért gyengült le, azt én sem értem : :?
Kép
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2009.02.06. 10:59:43

Lehet, hogy nem vagyunk jó formában - de még nem vészes. De nagyon sok volt az elszort labda és nem csak a távoli inditásoknál. Rengeteg csel nem jött be, pedig sokan belebonyolódtak. Ütemtelen és kissé pontatlan, lassu volt a játék. Azt hiszem ez vitathattlan. Persze nem lehet mindig parádézzni sem, olyan csapat nincs. Szerintem nincsen gödör, de kirobbanó forma sem. Engem leginkább Etoo visszaesése aggaszt, de nagyon bizom benne. Ja! Most látszott mit jelent Xavi jelenléte.
Fecó
Avatar
McLovin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 735
Csatlakozott: 2008.07.07. 17:17:01
Tartózkodási hely: Nyíregyháza!!!

2009.02.06. 10:35:43

Kardi írta:szépvolt fiúk készülhetünk a döntőre :) 8)
Ilyet ne írj, mert leölnek a fórumozók! :D Amúgy, sztem is eldőlt, de még le kell játszani a kövi meccset! :wink:
Kép
HAJRÁ BARÇA, HAJRÁ ATHLETIC BILBAO, HAJRÁ SPORTING PORTUGAL!!! :D :D :D
http://video.szon.hu/video/35062/mi-a-m ... -megmondja ---> legjobb!!! :D
"Magyarnak születtem!" - Kárpátia
:twisted: Heavy Metal!!! A Legszentebb Műfaj!!! :twisted:
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.02.06. 10:35:38

mindorokke_barca írta:
de azért reménykedem a minél előbbi,jó formához való visszatéréshez
Nem érzem azt, hogy rossz formában lennénk. Ebben a szezonban aki játszani akart ellenünk azokat kb jól megszórtuk. A másik eset meg az volt amikor hamar sikerült gól szereznünk így kinyíltak. A gálameccsek inkább ezen múlnak,nem feltétlenül a formán. Szerintem egyik meccsre sem úgy mentek fel a pályára, hogy gálázni akarnak. a győzelem a cél mindig. Tegnap ha betalál Bojan a 9ik percben sztem 4-5nél kevesebbel nem ússza meg a Mallorca.
Én a jó formát ebben az esetben a helyzetek kidolgozása és a játék ritmusa alatt értem!

Bojan a két helyzeténél remekül kialakította magának a ziccert,de mintha elment volna a kraft a lábából...Ha vitt volna bele egy kis kakaót, 4-0-lal mennénk a szigetlakókhoz... :lol:
.
Avatar
Kardi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2008.06.20. 13:34:51
Tartózkodási hely: Baranya megye, Pécs

2009.02.06. 10:27:56

szépvolt fiúk készülhetünk a döntőre :) 8)
Kép
.:El Barça es Mes Que un Club!:.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.02.06. 09:52:05

Na akkor én is leírnám a véleményemet a meccsel kapcsolatban.

Alapvetően én is elégedett vagyok a meccsen látottakkal, egy kicsit jobb eredményre számítottam (nem 2 hanem legalább 3 rúgott gólra), de így hogy nem kaptunk gólt ez így nekünk tökéletes eredmény lesz a visszavágóra. Tegyük fel, hogy idegenben lövünk 1 gólt, akkor a Mallorcának már 4-et kell rúgnia, hogy továbbjusson, erre pedig valljuk be nagyon kicsi az esély. És szerintem idegenben 1 gólt rúgunk és nem fogjuk agyonhajszolni magunkat. Szerintem ez egy tökéletes eredmény. Monduk még tökéletesebb lett volna, ha 3 vagy 4-0-ra nyerünk, de hát na...most csak ennyit volt kedvük focizni. Amúgy tényleg teljesen nyugodt volt mindenki a meccsen, néha Bojan és Hleb-en látszott a túlzott akarás, de rájuk is fér, nem játszottak rosszul.

Sőt, nekem Bojan és Hleb játéka tetszett, főleg a "kicsié'. Hleb elég jól mozgott, sokszor volt jó helyen, de valahogy néha nem vették észre a társak, a hajtás pedig nagyon látszott rajta és kiosztott szélről és középről néha egy-két olyan labdát, hogy csak lestem. Persze azért akadnak még hibák a játékában, de látszik rajta, hogy van benne potenciál, csak több játéklehetőség kellene neki. A hétvégén a Gijón ellen, mindenféleképpen a kezdőben kapna nálam szerepet. Jó lesz ez.
Bojan is mindig megjátszható volt, a 9. percben a szólója pedig élményszámba ment. Rúghatott volna most is minimum egy duplát, de most kimaradtak. Amúgy tudjátok mit figyeltem meg? Azt, hogy nem nagyon akarják, tudják, megemelni a labdát lövéskor. (jó ez Alvesre nem igaz :) ) Ez a tegnapi meccsen tűnt fel, de el is gondolkoztam rajta. Messi, Xavi, Iniesta, Bojan sőt még Henry is szinte csak lapos lövésekkel operálnak. Egy távoli bomba volt Iniesta részéről vagy 22 méterről, na az szép nagy gól lett volna, de a többi esetben inkább csak laposlövéseket küldenek kapura. Bojan is 2x 3x ha nem laposan lövi, hanem egy kicsit megemeli a labdát, akkor nem hiszem, hogy Lux kétszer is lábbal védett volna. Na mindegy...ez csak egy meglátás. :wink:

Tetszett még Henry játéka, akinek a gólja nálam élményszámba ment, nekem nagyon tetszett. A levegőben, már elrugaszkodva úgy meg tudta helyezni a labdát, hogy Luxnak esélye nem volt védeni. Persze dícséret illeti a kis Bojant, hiszen gyönyörű labdával kínálta meg Henryt. Aki tetszett még az Iniesta volt. Neki a középpálya való, nem a bal szél, ott tudja kibontakoztatni igazán a tehetségét. Nagyon jól szervezte a játékot az az Henry összjátéka pedig a 30. percben. Tyűű...nem volt semmi. :) Ide sorolnám még Sylvinhot is, akiről nekem néha Larsson jut eszembe. Akármennyit ül a padon, beteszik egy kupaelődöntő meccsen (és persze már előtte is a kupában) és játszik egy nagyot. Hatalmas tisztelet neki ezért! Kellenek az ilyen játékosok, úgymond a "nagyöregek", rájuk felnéz mindenki, a fiatalok hallgatnak rájuk. Még a mai napig imádom nézni a játékát és nagyon szomorú leszek, ha egyszer elhagy minket.

Aki viszont nem tetszett az Marquez volt, az első félidőben nem volt a helyzet magaslatán el is adott a kp-n néha egy-két olyan labdát, hogy csak néztem, hogy mi van ezzel. Az utóbbi két meccsen nagyon nem találta a helyét, sokszor körülményes volt, buta megoldásokat választott. És persze most meg is köszönhetjük a bírónak, hogy a 90. percben nem adta meg a 11-est amiért felvágta Trejot. :? Ez a Márquez-Piqué kettős nekem nem jön be, ettől még a Cáceres-Piqué is jobb, valahogy nem érzik egymást. Egy kis pihenő ráfér, így hogy nem játszik a hétvégén. De azért a góla gyönyörű, mesteri munka volt.

Na nem f*som tovább a szót, összességében én elégedett vagyok az eredménnyel és a játékkal, nem lehet mindig minden csapatot 5-0-ra verni és azért ezt túlzás is elvárni a csapattól. Jól mondta Pep: mi is csak emberek vagyunk! A lényeg, hogy fél lábbal már a döntőben vagyunk! :wink:

Na peace.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2009.02.06. 08:27:53

alapvetően osztom Etooka aggodalmát, de még egy másik aspektusból is:
az általam sokszor már öncélunak tartott rotációnak lehet még egy alattomos átkla is: a kulcsjátékosok kezdenek elszokni az igazi terheléstől!!
Szeretném aláhúzni hogy egy ilyen szinten dolgozó csapatban a bajnoki meccsek v é g i g hajtása alapjárat!! namármost ha rendre csak fél negyed meccsekre ugrasztanak valakit, amikor szükség lenne egy komoly hajtásra két félidőn át kipukkadnak! és nem a saját hibájukból.Példának hoznám Dani Alvest aki viszonylag normálisan van terhelve és rendre jól hozza a formáját, az ellenpélda pedig egyértelműen Etoo akinél sz.tem a folyamatos játék és a komolyabb számonkérés hiányzik!
A tegnapi meccsről még annyit, hogy ez a csapat nem véletlenül utolsó, így az ellenük elért otthoni soványka győzelem nem lehet értékmérő!
amúgy persze nagyon örültem a győzelemnek, még talán annyit, hogy Messi három lövése akár be is akadhatott volna!?
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.02.06. 07:52:02

de azért reménykedem a minél előbbi,jó formához való visszatéréshez
Nem érzem azt, hogy rossz formában lennénk. Ebben a szezonban aki játszani akart ellenünk azokat kb jól megszórtuk. A másik eset meg az volt amikor hamar sikerült gól szereznünk így kinyíltak. A gálameccsek inkább ezen múlnak,nem feltétlenül a formán. Szerintem egyik meccsre sem úgy mentek fel a pályára, hogy gálázni akarnak. a győzelem a cél mindig. Tegnap ha betalál Bojan a 9ik percben sztem 4-5nél kevesebbel nem ússza meg a Mallorca.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.02.05. 23:43:08

ozsimiki írta:én nem.

olyan szinten nem lehet egy egész idényt lehozni, ilyenkor jön az a fontos kérdés,h ha nem megy annyira, akkor mire elég a csapat, nos arra,h így is behúzzuk a meccseket, ami létkérdés a szezont egészét figyelembe véve. minden nagy csapatnak a legfontosabb,h amikor nem annyira megy,akkor is hozza a pontokat, győzelmeket, mert amikor megy,akkor könnyű :D hozzáteszem,h szeretném ha mindig csak ennyire ne menne.

szóval minden szezonban lesznek ilyen periódusok,amikor a csapat nem a 100%ot nyújtja,hanem 70et kb, olyan nincs,h végig 100%. és pont azért nem vagyok csalódott mert 70%osan (kb) hozzuk azt,amit 100%osan.

nem mellesleg inkább legyünk a rangadók tájékán,és a fontos Bl meccsek körül 100%ozhoz nagyon közeli formában,mint most.
Persze,persze,jogos,amit mondasz,de egy,az utóbbi félévben "elkényeztett" Barca szurkoló étvágyát nem lehet csak úgy csillapítani egyik percről a másikra :lol:

Viccet félretéve,örülök,hogy így húzzuk be a meccseket és ezek mutatják meg a csapat erejét stb., de azért reménykedem a minél előbbi,jó formához való visszatéréshez :)
.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.02.05. 23:40:59

Etooka írta:Akármennyire is jó ez az eredmény, és akármennyire is magabiztos, én csalódott vagyok...

A csapat - szerintem - hetek óta nem játszik már úgy,ahogy kéne, "csupán" rutinból hozza le a meccseket illetve azzal, hogy hátul rendkívül magabiztos. Ezzel nem azt mondom, hogy nem alakítunk ki szép támadásokat és nem teremtünk ziccereket, de a saját ritmusunkat nem tudjuk felvenni és ezáltal számtalan gólszerzési lehetőségtől fosztjuk meg magunkat!

A találkozó sok szót nem érdemel, aki 90 percen át hozta,amit kell az Ini illetve Pique volt, illetve kisebb-nagyobb hibákkal kiemelhető még Touré, Rafa és Dani Alves. Hleb kellemes meglepetés számomra, már kezd belejönni, egyre jobb passzokat ad és már néha meg is meri húzni azt a bizonyos váratlant,de a megfelelő kategóriába még nem sorolnám!

Összességében ennyi ma elég volt, de nagyon remélem, hogy tovább fejlődünk és visszatérünk az őszi formához!
A hsz-od első részével abszolút egyetértek. Az őszi élményfoci után egyre laposabb a csapat játéka. Hiányzik az ötlet, a gyorsaság, több vállalkozókedv, koncentráció. Egyszóval minden téren hiányérzetem van. Emlékszem ősszel sorozatban voltak olyan meccseink, amikor még a labdatartásunkat is nagy örömmel és élvezettel néztem. Ma ez sem volt meg. 3-4 passz után valaki rontott, percekig nem jutottunk labdához, ütemtelen szereléseink voltak a középpályán.
Hleb számomra is a meccs pozitívuma volt. Viszont Toure-t és Rafa-t is bizonytalannak éreztem az egész meccsen. Jó volt még Bojan, Pique és Iniesta is, Messi sajnos megint önzőzött, a többiek felejthetőek.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.02.05. 23:35:43

Etooka írta: ...én csalódott vagyok...

A csapat - szerintem - hetek óta nem játszik már úgy,ahogy kéne, "csupán" rutinból hozza le a meccseket illetve azzal, hogy hátul rendkívül magabiztos. Ezzel nem azt mondom, hogy nem alakítunk ki szép támadásokat és nem teremtünk ziccereket, de a saját ritmusunkat nem tudjuk felvenni és ezáltal számtalan gólszerzési lehetőségtől fosztjuk meg magunkat!



Összességében ennyi ma elég volt, de nagyon remélem, hogy tovább fejlődünk és visszatérünk az őszi formához!
én nem.

olyan szinten nem lehet egy egész idényt lehozni, ilyenkor jön az a fontos kérdés,h ha nem megy annyira, akkor mire elég a csapat, nos arra,h így is behúzzuk a meccseket, ami létkérdés a szezont egészét figyelembe véve. minden nagy csapatnak a legfontosabb,h amikor nem annyira megy,akkor is hozza a pontokat, győzelmeket, mert amikor megy,akkor könnyű :D hozzáteszem,h szeretném ha mindig csak ennyire ne menne.

szóval minden szezonban lesznek ilyen periódusok,amikor a csapat nem a 100%ot nyújtja,hanem 70et kb, olyan nincs,h végig 100%. és pont azért nem vagyok csalódott mert 70%osan (kb) hozzuk azt,amit 100%osan.

nem mellesleg inkább legyünk a rangadók tájékán,és a fontos Bl meccsek körül 100%ozhoz nagyon közeli formában,mint most.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.02.05. 23:32:14

Az eredmény jónak mondható, bár ezt a harmatos Mallorca-t ma kitömhettük volna. Így viszont sajnos a visszavágóra sem pihenhet minden kulcsjátékosunk. Ma is rendkívül ütemtelennek és fásultnak éreztem a csapatot. Rengeteg volt a pontatlan passz és nagyon körülményes volt a labdajáratás. Ráadásul a végén Rafa marhasága miatt majdnem nagyon meleg lett a visszavágó. Csak a spori jóindulatán múlott a dolog. Ennél több kell. Sajnos az utóbbi időben egyre többször van gyenge periódus a csapat játékában:(
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.02.05. 23:31:04

Akármennyire is jó ez az eredmény, és akármennyire is magabiztos, én csalódott vagyok...

A csapat - szerintem - hetek óta nem játszik már úgy,ahogy kéne, "csupán" rutinból hozza le a meccseket illetve azzal, hogy hátul rendkívül magabiztos. Ezzel nem azt mondom, hogy nem alakítunk ki szép támadásokat és nem teremtünk ziccereket, de a saját ritmusunkat nem tudjuk felvenni és ezáltal számtalan gólszerzési lehetőségtől fosztjuk meg magunkat!

A találkozó sok szót nem érdemel, aki 90 percen át hozta,amit kell az Ini illetve Pique volt, illetve kisebb-nagyobb hibákkal kiemelhető még Touré, Rafa és Dani Alves. Hleb kellemes meglepetés számomra, már kezd belejönni, egyre jobb passzokat ad és már néha meg is meri húzni azt a bizonyos váratlant,de a megfelelő kategóriába még nem sorolnám!

Összességében ennyi ma elég volt, de nagyon remélem, hogy tovább fejlődünk és visszatérünk az őszi formához!
.
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.02.05. 23:29:35

Elégedett vagyok, nyerhettünk volna több góllal is, de ennyi elég lesz Mallorcában is szerintem. Iniesta ma nagyon jó volt, ahogy Bojan is. Marquez pedig hatalmas szabigólt vert. Néha lőhetné tényleg ő is, ne csak Dani Alves. Az utóbbi időben nem megy neki szabadrúgásból.

A Mallorca játéka meg nekem olyan volt, mintha nem is érdekelné őket a meccs, meg maga a továbbjutás. Védekeztek, de ott sem voltak igazán extrák, támadni nem támadtak. Nem is tudom mit akartak...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.02.05. 23:28:16

ozsimiki írta:2-0ás eredménnyel tökéletesen elégedett lennék. függetlenül a remek idegenbeli mérlegünktől, nem örülnék ha most gólt kapnánk otthon. azért második meccs idegenben lesz, ami nagyon is nehéz lehet ha itt nem érünk el jó eredményt.

FORCA BARCAAA :!: :twisted:
nah ezt vártam, ez jött. remélem kupák terén is :D

nem adtunk ki sokat magunkból,nem is kellett, ilyen előnyből nem szabad elbukni, és ez a BARCA nem is fogja. Pep úgy küldi ki őket,h erre nem látok sanszot.

Eto'ot nagyon fölösleges volt becserélni, még ha a kameruni-t jól is kezeli Pep, 5percekre nem őt kell becserélni,hanem pl Guddyt.

Sylvinhonak meg nagyon örülök,h még itt van, remélem marad jövőre is, nem lesz annyit kezdő mint 2-3éve,de engem megnyugtat az öreg.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Válasz küldése