Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.03.04. 20:38:58

Nemsokara csapatjuk neki vegre.Naon varom mar ezt a talalkozot,ugy erzem ma fordul egyet velunk a vilag es vegre jo iranyba fog haladni a csapatunk szekere.Izgatott vagyok es borzasztoan szeretnek mar masfel oraval oregebb lenni.Egyreszt,mert vege lesz a mai muszakomnak,masreszt mert hazaterhetek a jo oreg ekezetes klaviaturamhoz :lol: De legfokeppen persze,mert ujra lathatom imadott fiainkat,akik megmutatjak ujra,h milyen a katalanok istene. 8)
VISCA EL BARCA!!!VISCA CATALUNYA!!!
Hawk írta:Nehéz lesz megverni ezt a Bilbaót hétvégén!

Már 3-0-ra vezet a Sevilla ellen :roll:
:shock: :shock: :shock:
Azt nevezem!
Ilyen siman utik a Sevillat?Ennyivel jobban is jatszanak?
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Hawk
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2005.12.11. 21:37:25
Tartózkodási hely: Balmazújváros

2009.03.04. 20:38:29

Nehéz lesz megverni ezt a Bilbaót hétvégén!

Már 3-0-ra vezet a Sevilla ellen :roll:
Kép
Dantes
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2008.10.10. 13:04:30

2009.03.04. 18:43:56

A következő 3 meccs sorsdöntőnek bizonyulhat minden szempontból.

Ma a legfontosabb az lenne, hogy egységes, és gördülékeny csapatjátékkal jussunk a döntőbe.

Optimista vagyok, döntőbe jutunk...barca, barca,...baaaaarca!!!!
Avatar
bando8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2006.02.11. 18:47:45

2009.03.04. 18:43:25

sztem is csak az a lényeg h bejussunk a döntőbe. enm ez a fontos meccs még akkor sem ha kupa elődöntő, mert már megvan az előny. hanem a hétvégi és a lyon elleni. azokra kell gyúrni.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.03.04. 18:34:48

A legfontosabb dolog természetesen hogy bejussunk a döntőbe.
És a második legfontosabb szerintem hogy ne játszunk döntetlent. Az fél-megoldás, az semmi. Ha kikapunk de bejutunk még az is jobb, koppanjunk utoljára, józanodjunk ki! Természetesen a győzelemnek örülnék a legjobban, egészen apró is megfelelne, 1 az 1ben ugyanaz a szitu mint Numancia meg Racing után, kell 1 győzelem, kell 1 meccs amikor berúgjuk a helyzeteinket, és onnantól már hinnének magukban a srácok.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
bando8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2006.02.11. 18:47:45

2009.03.04. 12:46:04

fontos meccs de azért aggódnunk nem kell. én bízom a csapatban és biztos vagyok benne h kilábal a mostani sorozatból. 2-0 az előnyünk. a Barca ilyen előnnyel a világ bármelyik stadionjában bármelyik ellenfél ellen a továbbjutás nagy favoritjaként lépne pályára. mostani forma ide vagy oda.
Úgy gondolom h ma este mindenképp továbbjutást ünneplünk majd és ez jót fog tenni a fiúk önbizalmának.
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2009.03.04. 12:35:07

Fernando írta:Hihetetlen fontos ez a mai meccs. Fordulópont lehet, mégha több játékos pihen is. Most kétségkívül kisebb nagyobb krízisben van a csapat. Győznünk kell, hogy visszanyerjük a koncentrációnkat, és persze a Spanyol Király Kupa elhódításáért is. Ellenben ha itt ma, kikapunk akkor az végzetes is lehet. Remélem kezd majd Hleb és Bojan is.

Én így állnék ki:

Pinto,- Alves, Piqué, Puyol, Cáceres,- Keita, Busquets, Hleb,- Bojan, Henry, Messi

Idővel lehoznám Alvest, Messit és Henryt.
Teljesen egyetértek az írásoddal, nagyon fontos a mai meccs. Éppen ezért Én egy kicsit még variálnék azon a kezdőn. Busquets helyett Iniesta, Caceres helyett pedig Sylvinhot kezdetném.
Iniestának fontos, hogy minél több meccset játszon és formába lendüljön. Caceres pedig nem baloldali védő, ezért küldeném be Sylvinhot.

Örülnék, ha este 2 gólos fölénnyel nyernénk, az sokat dobna a srácok önbizalmán. :roll:
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.03.04. 12:27:54

Szerintem csereként ő jobban feltudja pörgetni a csapatot. Akár Henry helyett, és akkor Bojan bemegy középre.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2009.03.04. 12:23:28

Fernando írta:Hihetetlen fontos ez a mai meccs. Fordulópont lehet, mégha több játékos pihen is. Most kétségkívül kisebb nagyobb krízisben van a csapat. Győznünk kell, hogy visszanyerjük a koncentrációnkat, és persze a Spanyol Király Kupa elhódításáért is. Ellenben ha itt ma, kikapunk akkor az végzetes is lehet. Remélem kezd majd Hleb és Bojan is.

Én így állnék ki:

Pinto,- Alves, Piqué, Puyol, Cáceres,- Keita, Busquets, Hleb,- Bojan, Henry, Messi

Idővel lehoznám Alvest, Messit és Henryt.
Nem rossz felállás, bár én lehet megpróbálnám Iniestát, ez a meccs, mely ha nem is lefutott ,de azért 70-80% esélyünk van, jó lenne neki bemelegítésnek, mondjuk Keita vagy Busquets helyett.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.03.04. 12:15:15

már másik topic-ban leírtam a mérhetetlen dühömet, amit a fibernet okozott bennem, így erre most nem térnék rá...
de azért annyit leírok ide is,h sztem csak a vak nem látja, mi van ennek a döntésnek a hátterében: érdekes, h pont a sportklub+ került be a sport1 helyett nem? egyértelmű, h így akarja a retek klub lassan, de biztosan kiszorítani a sport tv-t, és ennek véghezviteléhez kellett egy gyenge láncszem a szolgáltatók között, ez a fibernet lett...
bocsi az offért.

szerencse, h a mai meccs a sport2-n lesz, így meg tudom nézni.
bízom a győzelemben, de a négymeccses nyeretlenségi szériában levő csapatunktól ma megelégednék bármilyen eredménnyel, ami döntőt eredményezne és hétvégén a Bilbao elleni meccsen kell mindent beleadni, mert az nehéz meccs lesz...
Visca el Barca mindörökké!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.03.04. 12:08:26

Hihetetlen fontos ez a mai meccs. Fordulópont lehet, mégha több játékos pihen is. Most kétségkívül kisebb nagyobb krízisben van a csapat. Győznünk kell, hogy visszanyerjük a koncentrációnkat, és persze a Spanyol Király Kupa elhódításáért is. Ellenben ha itt ma, kikapunk akkor az végzetes is lehet. Remélem kezd majd Hleb és Bojan is.

Én így állnék ki:

Pinto,- Alves, Piqué, Puyol, Cáceres,- Keita, Busquets, Hleb,- Bojan, Henry, Messi

Idővel lehoznám Alvest, Messit és Henryt.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
rszergej
Capitá del Barça
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2007.10.18. 01:21:39
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd

2009.03.04. 11:46:06

menczel írta:hát hogy öszinték legyünk a mai meccs a sport2-n lesz szóval nem nagyon értem az okfejtésed

22:00

Labdarúgás

Spanyol Kupa, elődöntő, visszavágó, Mallorca-Barcelona - élő
Bocsi, igazad van, összekevertem a hétvégi Bilbao meccsel, na arra viszont vonatkozik :D És persze egy másik topicban :oops:
Kép
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.03.04. 11:36:12

fcjoc írta:lélektanilag a legfontosabb meccs. meglehetne ezzel egy kicsit nyugodni és nem idegesen játszani! legyünk a döntőbe!
csakabarca
Egyetértek.
Ma jól jönne egy idegenbeli győzelemmel bejutni a Király-kupa döntőjébe, ez adhatna egy kisebb lökést a csapatnak a következő mérkőzésekre.

Szerintem a Mallorca egyébként nekünk fog esni, minden mindegy alapon, az elején nagyon koncentrálnia kell majd a Piqué-Cáceres párosnak (remélem ők kezdenek, Puyolra ráfér a pihenés, Marquezre meg főleg...). De az Henry-Bojan-Hleb, illetve mögöttük Iniesta-Keita-Busquets felállásban bízok, pláne Bojan-ban aki remélem bizonyítja tehetségét ma este is. :) Henry és Hleb és Iniesta mellett, szinte csak be kell lőnie majd a helyzeteit.

A két szélsővédő Dani Alves és Sylvinho lenne nálam, Dani végig is játszhatja a meccset, szombaton rá eltiltás miatt úgysem számíthatunk.

Én mindenesetre bízok a győzelemben, ha mi lőjük az első félidőben az első gólt, akkor az még jobban megtörheti a Mallorcát, hiszen akkor nekik már ahogy Iván is írta az előzetesben, 4-et kellene vágniuk a döntőbe jutáshoz. Erre pedig nem sok sanszuk van... :wink:

SOM-HI TOTS!
VÁR A VALENCIAI DÖNTŐ! :)
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1618
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.03.04. 11:15:07

rszergej írta:
menczel írta:remélem a hátvédsor a vasárnapi várhato összeállitásban játszik majd. azt is hogy hlebet végre kiprobálja pep középen. és ha már megrugtuk a továbbjutást jelentő gólunkat lecseréli Danit mert bizony kicsit fásultnak tünik hisz igazi csere híján mindig játszik.

a mecsen az Henry-bojan kapcsolattol minimum 1 gólt várok és akkor még nem is beszéltem a várva várt Iniestáról
Ha a sportklub a mi meccsünket adja felvételről, akkor mivel van nekik sportklub+ (most már nekem is, köszönhetően a fibernetnek :evil: "köszönöm" :evil: ) akkor már miért nem adja le azt a meccet a +-on? megvan mind két meccre a közvetítési joguk, nem? Vagy erre is vmi külön jogszabály van? a spor1,2 már csinálta így nemegyszer az olasz bajnokival. Az idén is.
(Ja és köszönöm fibernet, hogy nézhetem a remek belga vagy mittom én melyik bajnokságot, a spanyol helyett!)

hát hogy öszinték legyünk a mai meccs a sport2-n lesz szóval nem nagyon értem az okfejtésed

22:00


Labdarúgás

Spanyol Kupa, elődöntő, visszavágó, Mallorca-Barcelona - élő
Avatar
rszergej
Capitá del Barça
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2007.10.18. 01:21:39
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd

2009.03.04. 10:52:31

menczel írta:remélem a hátvédsor a vasárnapi várhato összeállitásban játszik majd. azt is hogy hlebet végre kiprobálja pep középen. és ha már megrugtuk a továbbjutást jelentő gólunkat lecseréli Danit mert bizony kicsit fásultnak tünik hisz igazi csere híján mindig játszik.

a mecsen az Henry-bojan kapcsolattol minimum 1 gólt várok és akkor még nem is beszéltem a várva várt Iniestáról
Na annak én is örülnék ha, Hlebet végre kipróbálná középen, kiváncsi vagyok, hogy mit alkotna ott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rszergej 2009.03.04. 11:49:41-kor.
Kép
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1618
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.03.04. 10:21:45

remélem a hátvédsor a vasárnapi várhato összeállitásban játszik majd. azt is hogy hlebet végre kiprobálja pep középen. és ha már megrugtuk a továbbjutást jelentő gólunkat lecseréli Danit mert bizony kicsit fásultnak tünik hisz igazi csere híján mindig játszik.

a mecsen az Henry-bojan kapcsolattol minimum 1 gólt várok és akkor még nem is beszéltem a várva várt Iniestáról
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2009.03.04. 10:16:04

fcjoc írta:lélektanilag a legfontosabb meccs. meglehetne ezzel egy kicsit nyugodni és nem idegesen játszani! legyünk a döntőbe!
csakabarca
Adom.

Remélem Bojan játszani fog. :wink:

BARCA!!!
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2009.03.04. 09:58:22

lélektanilag a legfontosabb meccs. meglehetne ezzel egy kicsit nyugodni és nem idegesen játszani! legyünk a döntőbe!
csakabarca
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2009.03.04. 09:56:55

LM10 írta:----------------Pinto---------------

Sánchez---Caceres--Piqué---Sylvinho


-------------------Busquets---------------


--------------Keita----------Iniesta-------------


-Hleb---------------Bojan----------------Henry

én is pontosan erre a kezdőre gondoltam. az én véleményem szerint most nagyon kell a rotáció a csapatban mert sztem kicsit a fáradtság is benne van a csapat rosszabb teljesítményén az utóbbi időben; vagy legalábbis egynéhány emberében mindenképp. persze ez az én véleményem...
jah és igen még az előttem íróhoz annyi h lehet h v.sánchez nem egy magambiztos de hát nem játszhat mindenki egyből úgy mint monjuk busquets tette az ifiből feljőve..kell neki még elég sok idő és játéklehetőség h megmutassa h mégis milyen valójában. aztán lehet h tényleg nem egy nagy tehetség, ezt nem tudom, mivel nem követem az atletic meccseit nagyon se most se korábban. jah és sztem dani alves az akire most a leginkább ráfér a pihenő, mivel nagyon rég nem pihent már szinte minden meccsen játszott az elmúlt időben, és nála véleményem szerint mindenképpen ez az oka a rosszabb, pontatlanabb játéknak. azt hiszem ő játszotta a csapatból eddig a legtöbb játékidőt a meccseken. muszáj lenne mostmár pihentetni legalább egy meccset. sztem....
Avatar
otomi
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2007.06.28. 13:48:49
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.03. 15:12:29

LM10 írta:----------------Pinto---------------

Sánchez---Caceres--Piqué---Sylvinho


-------------------Busquets---------------


--------------Keita----------Iniesta-------------


-Hleb---------------Bojan----------------Henry


Pep minden "tuti" meccsben szokott tenni egy bizots pontot(főleg h hullámvölgyben vagyunk) Henry viszonylag jó formában van ezért játszani fog. Iniestának pedig formába kell lendülnie a hétvégére.
ez így jó is, kivéve victor sanchez, m az a gyerek katasztrófa, ill sergibus előrébb fog játszani szerintem..
+ nagyon remléem h továbbmegyünk...jó lenne nyerni is m nem elég h itthon 0fény, 0 hőmérséklet van, a Barcelona is kikapott zsinórban 2x...
ha hnap nem megyünk tovább, magamba verek egy marék xanaxot...:) elképesztő hetek vannak mögöttünk
oleleolala ser del barca es el millor que hihaaa
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.03.03. 14:42:13

----------------Pinto---------------

Sánchez---Caceres--Piqué---Sylvinho


-------------------Busquets---------------


--------------Keita----------Iniesta-------------


-Hleb---------------Bojan----------------Henry


Pep minden "tuti" meccsben szokott tenni egy bizots pontot(főleg h hullámvölgyben vagyunk) Henry viszonylag jó formában van ezért játszani fog. Iniestának pedig formába kell lendülnie a hétvégére.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.03.03. 14:30:07

Én ha játszatni akarnám Hlebet akkor 4-4-2-es felállásban küldeném pályára a fiukat. Eleget láttam már szerencsétlent szélen játszani ahhoz, hogy ezen túl csak középen nyomja az ipart.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Barca_7_
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2008.11.07. 18:07:48
Kapcsolat:

2009.03.03. 14:20:29

Jo lenne ha meg nyerné a barca a Spanyol kupát!
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2009.03.03. 14:16:54

az én kezdőm

pinto

puyol, cacares, pique, sylvinho

keita, busquets, iniesta

pedro, bojan, hleb


cserék: marquez, messi, xavi, eto'o
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.03.03. 14:14:48

Kíváncsi vagyok h állunk fel ,és kiket pihentet a mester .....
Szeretnék végre egy stabil védelmet látni....a középpályán Xavit pihentetném mindenképp, sztem Alves-re is ráfér elveszett a lendülete ,Messit csak a sérülés veszélye miatt nem játszatnám ...,viszont Pinto,Pique,Cacares,Busquets,Iniesta,Hleb,Eto'o/Henry Bojan frissen bevethetőek !

Millitoról mit lehet tudni ? Készen áll már ?
szóval :
--------------Pinto
Puyol---Pique---Marquez---Cacares

--Toure---Busquets---Iniesta

Messi/Bojan---Henry-------Hleb
----------------(Bojan)
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Válasz küldése