Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.05.11. 19:39:48

redmiller írta:Mi kupát nyertünk és nem voltak a vezetők objektívek bizonyos emberekkel kapcsolatban... Tudod, barátság... Aztán az egyik legnagyobb költségvetéssel nyolcba sem jutott a csapatunk...
Félek, hogy itt is ez lesz...
Félni félek azért én is, de erősebb bennem a hit, h ez a vezetőség nem követhet el ekkora szakmai baklövést....

Már nincs sok hátra, ki fog derülni h mi lesz.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2007.05.11. 19:17:59

lionelmessi19 írta:
redmiller írta:Igazad van!
Rijkaardnak el kellene felejteni a kivételezést és minden játékost keményen meg kellene dolgoztatni! Ez a kivételezés lett az elkényelmesedés oka . szerintem...
Nekem is van egy ilyen érzésem, itt az ideje, h változtasson ezen.

Viszont továbbra is óriási hülyeségnek tartom, h azért bukjuk el inkább a bajnokságot, h észbe kapjon a vezetőség. Ha megnyerjük, és nem látnák h változtatni kell sokat, akkor szerintem annyira nem hozzáértők, h lehet is leváltani őket.

De ennek szerintem kicsit a valószínűsége. :roll:
Mi kupát nyertünk és nem voltak a vezetők objektívek bizonyos emberekkel kapcsolatban... Tudod, barátság... Aztán az egyik legnagyobb költségvetéssel nyolcba sem jutott a csapatunk...
Félek, hogy itt is ez lesz...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.05.11. 19:13:07

redmiller írta:Igazad van!
Rijkaardnak el kellene felejteni a kivételezést és minden játékost keményen meg kellene dolgoztatni! Ez a kivételezés lett az elkényelmesedés oka . szerintem...
Nekem is van egy ilyen érzésem, itt az ideje, h változtasson ezen.

Viszont továbbra is óriási hülyeségnek tartom, h azért bukjuk el inkább a bajnokságot, h észbe kapjon a vezetőség. Ha megnyerjük, és nem látnák h változtatni kell sokat, akkor szerintem annyira nem hozzáértők, h lehet is leváltani őket.

De ennek szerintem kicsit a valószínűsége. :roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2007.05.11. 19:09:21

Cooltiszo írta:lio19: kíváncsi voltam már a véleményedre, legalább most is optimista vagy, és ez pozitívum hogy azért vmilyen szinten kitartasz a véleményed mellett.
DE ne feljetsük el hogy ezt a szezont nem lehet pozitívan zárni, legalábbis nagyon remélem, mert ha esetleg vhogy leesne nekünk a primera és minden csupa happy lenne, akkor hosszútávon óriásit szívhatunk. A játék vicc kategória, undorító, fontos meccseken megvertek minket, nincs motiváltság, taktikai repertoár 0, ez egy figyelmeztető szezon, amikor legrosszabb esetben is bl indulást kiharcoljuk, dobogó, tehát jövőre minden adott egy jó szezonhoz, de ehez változtatni kell, ez lópéló amit nyújtunk.A többiről majd tényleg a megfelelő topicokban.
Igazad van!
Rijkaardnak el kellene felejteni a kivételezést és minden játékost keményen meg kellene dolgoztatni! Ez a kivételezés lett az elkényelmesedés oka . szerintem...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.05.11. 19:07:04

Klasszisokkal jobb teljesítményt nyújt középen, mint anno a jobb oldalon.
(Igaz, ott is jó volt.) Ő a védelmünk zászlóshajója, nagy badarság lenne kivonni őt középről még akkor is, ha idén nem olyan meggyőző, mint eddig. Puyolnak egyértelműen belül van a helye szerintem.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2007.05.11. 19:06:09

lio19: kíváncsi voltam már a véleményedre, legalább most is optimista vagy, és ez pozitívum hogy azért vmilyen szinten kitartasz a véleményed mellett.
DE ne feljetsük el hogy ezt a szezont nem lehet pozitívan zárni, legalábbis nagyon remélem, mert ha esetleg vhogy leesne nekünk a primera és minden csupa happy lenne, akkor hosszútávon óriásit szívhatunk. A játék vicc kategória, undorító, fontos meccseken megvertek minket, nincs motiváltság, taktikai repertoár 0, ez egy figyelmeztető szezon, amikor legrosszabb esetben is bl indulást kiharcoljuk, dobogó, tehát jövőre minden adott egy jó szezonhoz, de ehez változtatni kell, ez lópéló amit nyújtunk.A többiről majd tényleg a megfelelő topicokban.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.05.11. 19:01:41

Szerintem Puyol adottságai sokkal inkább megfelelnek jobb szélső védőnek, mint középsőnek. Csak hát már biztos a helye, és így is ő a legjobb középső védőnk...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2007.05.11. 18:57:24

Ádám02 írta:Puxol jobb hátvéd röhej.Ez egy baromság ezzel a testfelépitéssel nem is lehetne más csak középső védő jobb szélső nem is gyors áá ez hülyeség.!
Hmmm....ez akkora baromság, hogy Puyol karrierje kezdetén jobbhátvéd volt...Mikor Van Gaal felhozta a B-ből akkor legalább 2 idényt biztosan a jobb oldalon játszott! Egyébként egyáltalán nem mondanám lassú futbalistának, sőt...
Idén egyébként tényleg nem az igazi, egy középhátvédnek stabilabban kéne lennie, úgyhogy ha nem javul, akkor lehet, hogy hasznosabb lenne szélső hátvédként! De félre ne értsetek, szinte legkevésbé az ő hibája, hogy idén így visszaestünk..
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.05.11. 18:43:23

A játék.
Első félidő első feléről ugye csak gyorstalpalót kaptunk, de még az is borzasztóan hangzott, aztán végignézni a maradékot belőle....
Nem is tudom, talán lebecsültük az ellenfelet, és sokkal védekezőbben is álltunk fel...
Aztán ez nem változott a második félidőben sem, csak percekre néha néha...

nem is érdemes a játékról beszélni. Értékelhetetlen, egyetértek a Mundo osztályzataival teljesen.
Ugy néz ki, idén erre vagyunk képesek. Nincs benne az egy ilyen elődöntőben, mint tavaly, h azért a visszavágót is nyerjük, sőt... ki akartuk bekkelni, ami tavaly ugye nem volt soha, de le kell fogadni, h idén nincs erre kapacitás, de ha már ezt csináljuk, akkor kicsit jobban kellett volna... :roll:

Inkább mindenkiről érdemes volna beszélni külön külön.
Játékosokról majd írok a topicjukba.

Ide inkább Frankről csak. Alapvetően nem hiszem, h az ő nagy bakija miatt kaphattunk ki, de tevékeny része volt neki is. Az ő legnagyobb hibáját talán ott tudnám megjelölni, h egyáltalán nem is nevezte Messit, sztem minimum cserének kellett volna jelölni.

Amugy a szavazás, ami van, és az eredményei abszolút tükrözik az én álláspontomat. Közös a felelőség, és a hibák, ugyanakkor nagyobb mértékben a játékosokon ment el az egész.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.05.11. 18:38:16

Na megjöttem. :(

Fater mondta a telefonban, h ha hazajövök, nem biztos h meg kéne néznem, mert nem fog tetszeni, mindenesetre megnéztem. De legalább nagy csalódás nem ért az eredményt illetően.

Először is nem tudom , h itt a fórumon mi volt, mert fáradt vagyok átolvasni, illetve azt sem tudom, h katalóniában mi volt, csak sejtem Laporta nyilatkozatából: Sokan elfordulgatnak a csapattól, sokan elküldenék a fél csapatot, élen Ronaldinhoval pl.

Ronaldinho elküldése szerintem méretes baromság, ilyet az ember csak hirtelen felindulásból írhat.
Elfordulni a csapattól egy gyengébb idény után egyrészt óriási gáz, másrészt viszont aki képes az idény után erre, az menjen is isten hírével... :roll:
Azt sem tom, h itt a fórumon kik voltak azok, akik hozzám hasonlóan azért optimistábbak, illetve higadtabbak maradtak, de mindenesetre én is ismételten ebbe a csoportba tartozom.
Kupa ugrott. Nem mondom, el tudtam volna viselni, de nem akkora tragédia. Őszintén szólva ha végül mi leszünk a bajnokok, magasról fogok rá tudjátok mit csinálni, h kiestünk. Fordítva ez nem lenne így...
Erről ennyit.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2007.05.11. 18:20:17

Lionel86 írta: De kilegyen az új edző??? Akit a legjobban utálok meg szerintem sokan így vannak vele de nagyon jó edző egyik legjobb az MAURINHO, az ő neve mért nem csendült még el? Pedig a ruszkival megromlott a viszonya és ha jól tudom itt kezdte bontogatni a szárnyait !!!!
Szerintem simán lehetne Scolari vagy Lippi az edzőnk. Ők is nagyon nagy szakemberek és nem is unszimpatikusak. Bár Mourinho mellett én azért voksolnék talán,m Hozhatná magával Lampardot,akinek katalán barátnője van :P Max eladnánk Edmilsont meg Mottát. És egy Deco,Xavi,Lampard kp egész jól hangzana :D
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.05.11. 18:13:59

Puxol jobb hátvéd röhej.Ez egy baromság ezzel a testfelépitéssel nem is lehetne más csak középső védő jobb szélső nem is gyors áá ez hülyeség.!
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2007.05.11. 18:12:43

http://nst.blog.hu/2007/05/11/p74214#more74214

Rendkívül tanulságos cikk, korrekt elemzés a csapatról, szinte minden pontjával egyetértek... :roll: Szomorú...
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Avatar
Lionel86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2006.04.24. 20:28:30
Tartózkodási hely: Lepsény

2007.05.11. 17:44:05

Tudjátok most már az a szomórú tény van, hogy nincs meg bennünk az az optimizmus sem ami volt féltávnál kb január február körül!!! Akkor még azt mondtuk itt a holt szezon nem kell hajtani még úgyis bukik mindenki mi meg a végére jól felpörgünk mire jön a bl meg a bajnokság vége! Erre most mi van úgy felpörögtünk hogy sehogy bennt maradtunk a rajtnál!!!! Szomorú tény de mostmár sokan abban látják a megoldást, hogy elkéne adni pár játékost és új edző!! Az edzővel egyetértek, de a játékosokkal nem annyira: Deco mehetne, Roninak adnék egy évet bár most nagyon nem megy neki, etoo és messi maradjon, marquez edmilka mehet!!! De lehet nem is kéne ide más csak egy új edző aki úgymegdolgoztatja őket hogy a meccsen széthajtják magukat és akkor nem is kell menni senkinek!!! De kilegyen az új edző??? Akit a legjobban utálok meg szerintem sokan így vannak vele de nagyon jó edző egyik legjobb az MAURINHO, az ő neve mért nem csendült még el? Pedig a ruszkival megromlott a viszonya és ha jól tudom itt kezdte bontogatni a szárnyait !!!!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.05.11. 17:40:11

cruyff írta:én kitenném Puyolt jobbhátvédbe
Ennél nagyobb hülyeséget már régen nem hallottam...
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.05.11. 17:33:51

grecki írta:
cruyff írta:Persze hogy nézne már ki, hogy a csapatkapitány egy jobbhátvéd? Hát istenem!
-Cafú a brazil válogatott csapatkapitánya volt, sőt talán a Rómáé is még régen.
- Gary Neville a ManUtd csapatkapitánya.
- Massimo Oddo a Lazio csapatkapitánya volt, mielőtt a Milanba igazolt volna.
- Campano a Mallorca csk-ja volt, mielőtt a Násticba igazolt volna.

Több hirtelen nem jut az eszembe.
Ha olvastál volna a sorok között, akkor rájöhettél volna, hogy én kitenném Puyolt jobbhátvédbe. És nem érdekelne, hogy csk...
VISCA EL BARCA!
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2007.05.11. 17:29:15

minek jutottunk el az elödöntöig?? ezért???
ki kellett volna esni egyböl az elején... nem tom miért nem akartunk döntözni a sevillával de van valami oka.
Most kapják a szépszavakat a vezetöségtöl és a szurkoloktol remélem megmutatják vasárnap mi a helyzet és nem tom mikor a getafe ellen is.
:roll:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.05.11. 16:43:44

Most már előre kell nézni. Csak a győzelmek jelenthentnek vígaszt, a ligát még hozhatjuk.
Én hiszem is, hogy behúzzuk.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2007.05.11. 16:41:08

Nagyon elszomorít a helyzet, mérges is vagyok, és szégyenlem magam.
Motiváció 0, edzői tanácsok még nagyobb 0. Grat a Getafének, de ezen a meccsen nem ők jutottak tovább hanem mi csesztük el. Ronaldinhot a világ legjobbjának tartom, de amit e szezonban csinált az siralmas, és most rögtön írjátok hogy de rúgott X gólt, meg hogy mennyi gólpaszt adott stb, és ő hozta ki a csapatot a még nagyobb kakiból, de akkor sem így kéne játszania, nem pontosan a játékára gondolok hanem az akaratára, áll a pályán, lesi a többieket szurkol nekik, majd ha hozzá kerül a labda és meghúzzák a szép mezét akkor rögtön a bíró felé megy és széttárja a kezét. De ez a többi játékosra is vonatkozik tisztelet a kivételnek (Messi, Puyol, Jorquera,talán Eto'o). Nagyon össze kell kapnia magát a csapatnak ahhoz hogy meg legyen a liga. Hajrá Fiúk! Visca el Barca :!:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.05.11. 16:19:04

Melkoral,és sergi-vel Teljeseb Egyetértek!

Nehogymár a Milánról kelljen példát venni! az a 8pont egy vicc,és az a bajnokságra szól (teszem azt a Fio 15pontot kapott,és ott van nemsokkal mögöttük :wink: ),a Blben el se szabadott volna indúlniuk ezeknek! Tudom,hogy ez az itteni Milánszimpatizánsoknak fáj,de ez van, bár lehet nekik ez a fajta igazság UNALMAS....
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2007.05.11. 16:10:01

Komáim!
Ahogyan a nap képét figyelem a Metallica veretes klasszikusa jut
az eszembe. A címe: "Sad but true".
Azt hiszem ez nem szorul kommentárra.
Még az is durva, hogy azon lemez borítójának színe mélyfekete.
Súlyosan együttállnak a balszerencse csillagai...
Lamentált ezen Krojf komátok.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2007.05.11. 16:08:34

barca99 írta: Hajtani kell, mert a végén jól pofáraesünk.
oszt' ez szerinted hol érdekli ezeket?
sehol...megkapjak az évi sok milliot és pont. ennyi.
takaroznak majd azzal a dumaval h nem lehet minden évben két-három cimet nyerni
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2007.05.11. 15:48:47

szégyen...
nagy arc vaz megint volt, alázat, foci nem...
hogy lehet egy meccsen 4 golt kapni egy ilyen csapattol...
legszivesebben elverném az összes jatekost...
komolyan mondom, ha nagyon bunko lennék most siman azt mondanam hogy a bajoksagot sem érdemeljuk meg
(amit egyébként kétlek hogy megnyernénk, ilyen FOS jatekkal)

ANTI RIJKAARD FRONT
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2007.05.11. 15:46:55

Hihetetlen, hogy volt képes mindenki ilyen fosul játszani... Grat a Getafénak, de azért ezt mi buktuk el, de nagyon, és megérdemelten sajnos... Ha a bajnokság sem jön össze, akkor...
De meg lesz az! :lol:
Előre a TITOlusokért!
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2007.05.11. 15:41:45

Zsolti írta:Hagyjátok már ezt a csalás dolgot! annyira unalmas..... :roll:
Miért lenne unalmas?? Ha egyszer a tavalyi (és korábbi) szezonban csaltak én sokkal szigorúbban megbűntettem volna őket (ahogy a juvét és a többit is) - most pedig a fél világ - azzal a rohadék platinivel az élen - őket ajnározza, hogy hogy megverték a MUFC-ot. Ez sztem eléggé gyomorforgató!!

A Barcáról szólva pedig mérhetetlenül csalódott vagyok - szerencsére nem láttam az egész meccset, de az elmondásaitokból és a korábbi meccseken mutatottakból sajnos el tudom képzeli, hogy mit "nyújtott" a csapat!
Már abból sejteni lehetett, hogy zakó lesz a vége, hogy oleguer és gyula bekerült a csapatba - én egy olyan 2-0-ás vagy 2-1 3-1-es vereségre számítottam, de ez minden rémálmomat felülmúlta....

Én eddig ellene voltam rijkaard elküldésének, de azt hiszem az idei lelketlen játékunk egyik fő oka az ő alkalmatlansága, egyszerűen nem tudja felpörgetni a játékosokat a meccsekre - persze a játékosok is vastagon benne vannak a dologban, sajnos néhány sztárnak igencsak fejébe szállt az elmúlt évek dicsősége. Idei hozzáállásukat nézve sem deconak, sem ronaldinhonak nincs helye a kezdőben...de a többiek teljesítménye is erősem visszaesett...talán csak Messi és Iniesta teljesítménye emelhető ki az idei csapatból!
MELKOR 4 - Hungarian F.C. Barcelona
Válasz küldése