Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.01.06. 14:16:42

Szerintem a leges legjobb felállással és olyan hozzá állással mint a Lyon elleni tavalyi visszavágón. És akkor nyerhetünk. MUSZÁJ NYERNI!!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.01.06. 13:56:51

Adam Philip írta:2. Thiago Alcantara.
A srác borzasztó ügyes, és nagyon jó keresztlabdái voltak.
Ha összehasonlítjuk Jonathan-al és az utolsó két meccset veszük figyelembe, nekem a kis-brazil-olasz-spanyol igéretesebbnek tűnik. :wink:
Szerintem nem véletlen, hogy Jonathan egy kicsivel előrébb van a rangsorban, mint ő. :)

Tegnap jól játszott, de csak az első félidőben, amelynek többször már gála jellege volt. Jonathan meg nem volt rossz a Villarreal ellen, pedig ők elég keményen letámadtak, sokkal komolyabb ellenfelek voltak, mint az első félidőben játszó Sevilla.

Tehát igaz, hogy Thiago látványosabban, bátrabban játszott, de ehhez kellett az ellenfél is.
Viszont örülhetünk, hogy van két nagyon ígéretes fiatal középpályásunk. :)
Avatar
Adam Philip
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009.01.30. 23:20:32
Tartózkodási hely: Petőháza

2010.01.06. 13:01:51

A meccsnek igazából 3 pozitívuma van így utólag.

1. Gabi Milito végre játszott, nekem nagyon hiányzott, nagyon jó védőnek tartom, remélem elkerülik mostanában a komoly sérülések.

2. Thiago Alcantara.
A srác borzasztó ügyes, és nagyon jó keresztlabdái voltak.
Ha összehasonlítjuk Jonathan-al és az utolsó két meccset veszük figyelembe, nekem a kis-brazil-olasz-spanyol igéretesebbnek tűnik. :wink:

3. Még jobban tudatosulhatott a Barca drukkerekben, köztük bennem is, az a tény hogy Chigrinskiy borzasztó lomha......
Nem sok jövőt adok neki itt, de ne legyen igazam.
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2010.01.06. 11:55:14

én is megosztanám veletek a véleményeimet.

először is beszéljünk a bíróról. vagy inkább mégse! ne haragudjatok de ezt az embert én nem nevezem bírónak. kis túlzással azt lehet mondani, hogy ezt a meccset én is le tudtam volna így hozna. vagy talán egy kicsit jobban is. és ezt most nem azért mondom, mert kikaptunk, hanem azért, mert egyszerűen idegesít(ett) ez a "bíró".

a Sevillával egy szinten voltunk tegnap. én úgy láttam, hogy egyik csapat sem emelkedett a másik fölé! csak a spori miatt "látjuk" így, ha így látjuk egyáltalán. az első gól, amit kaptunk egyértelmű a védelem miatt volt, mert nagyon eltolódtak, és nem maradt ember Capelre. Ibra gólja fantasztikus volt. ahogy Marqeuz előreívelte... :lol: csak az a baj, hogy már kezd kiöregedni szegény, pedig sokra tarto(m)tam. Milito fantasztikusan játszott. egyértelmű, hogy nem bírja még a 90 percet "versenyszinten", de már kezd alakulni. nem sokat vett ki belőle a kihagyás. hála Istennek. a második gólunk sztem egyértelműen szabályos volt, nem úgy mint a Sevilla első meg nem adott gólja. az sztem egyértelműen les volt, mivel a labda egyértelműen abba az irányba tartott, az igaz hogy nem Capel felé, hanem a kapu felé ment volna, de az irány - egyenesen előre - az megvolt. az Andalúzok második gólja meg hát... Csiga alkotott. na mind egy. ez meg is látszott, hallatszott a nézőkön is. eléggé fütyültek, mikor nála volt a labda.

akkor még 1x: döntetlen szagú meccs volt, már az elején is, csak a "bíró" nem így gondolta.
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2010.01.06. 11:47:08

Bocs,h duplázok :D De ez a másik,amit nem értek: mindenki Pinto-t húzza le...pedig nem ő volt az első számú hibás ezekben a hátuladogatós játékokban...egyik védőnk sem tudott előrefelé játszani (számomra érthetetlen :S) és ezért adták neki a labdát...és szegény mit csinálhatott volna,amikor mindig ott volt már a nyakán egy andalúz? :D Szóval én Pinto-t egyáltalán nem érzem hibásnak...A védőink nem tudtak mit kezdeni a labdával - nem voltak megjátszható középpályásaink, Messi-vel egyetemben...ergo: előreívelt labdákkal 2 csatárt kerestek,ami nem a mi stílusunk...ez valami angol stílusú,bizonytalan eredetű sportág jellemzője :D:D:D
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
tibor1158
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.10.27. 11:37:22

2010.01.06. 11:42:52

két szabályos gólt nem adott meg ez a paraszt bíró+1 büntetőt amúgy nyertünk volna. ilyen bíró menjen el segédmunkásnak.
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2010.01.06. 11:41:56

Sziasztok!Pont azért jelentkeztem be,h a meglátásaimat megosszam veletek...de látom,h más is leírta már azt,amit akarok,nevezetesen: én is úgy látom,h Messi-t nem kéne középen erőltetni...igaz,h tavaly bejött néhányszor ez a húzás,de most nem...szóval hiába van nekünk egy Alves-ünk jobboldalt,ha nincs ott Messi,akkor egyedül ne várjuk tőle a csodát...persze,h vaktában kezdi el belőni középre a labdát! Ha Pep végre visszavezényli Messi-t Alves elé,akkor reménykedhetünk mi is a formajavulásban,de addig sztem ezt a tesze-tosza játékot fogjuk látni...:(
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2010.01.06. 11:31:13

Már rosszúl kezdődött hogy a Sportklub adja a meccset. Bozsan(helyszinen a Nouba megkérdeztük és Bojannak mondják)-Herátu(Renáto)-Csiágó(Thiago).
Aztán meccs legizgalmasab és legvicesebb jelenetei pinto körül.
Marquez középpályás :P . Meg az a nagyképű játékunk.
Bőven van esélyünk tovább jutni és ha sikerül akkor már nincs ellenfelünk.
Thiago marhanagy focista lesz, Bojant meg továbbra is hanyagoljuk.
:roll:
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2010.01.06. 10:11:29

Egy Barca szintü csapatan nem lehetne egyszerre több tini koru játékos. Együtt már problemás, a erős csapatban egy elmegy válltogatva másokkal. Marqezzel nem kellett volna hosszabbitani.
Fecó
startland
Jugador del Barça
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2009.12.22. 15:20:39

2010.01.06. 09:49:01

sneco7 írta:Már sokan kielemzték előttem a dolgokat,szóval nem megyek bele hosszan,csak egy dolgot jegyeznék meg. Első félidőben,amíg Messi a jobb szélről indult többnyire szanaszét szedte a védelmet.Aztán a második félidőben valamiért behúzódott középre és onnantól kezdve szinte eltűnt kb 30 percre a pályáról(1-2 villanástól eltekintve) Nem tudom,hogy Ibra beállása miatt kellett-e behúzódnia középre vagy valami másért,de ebben a szezonban világosan látszik,hogy ez a felállás nem fekszik igazán neki,se a csapatnak.Szóval ideje lenne ezt a "húzását" elfelejteni Pepnek,mert ha továbbra is erőlteti,akkor Messit szinte kiveszi a játékunkból.Ráadásul így Xaviéknak sincs elég területük középen a passzolgatásra.Az ellenfél védelme is jobban össze tud tömörülni.Sőt még azt is megkockáztatom,hogy Ibrának is jobb lenne,ha a szélekről támogatnák meg jobban. Várom a rekaciókat!
Ez szerintem teljesen igaz.Pep próbálja megvalósítani,amit Sir Alex az MU-nál.Újítani a győztes csapaton.Ez fontos is,hogy ne legyen kiismerhető a játék,de amíg az eredmények jöttek,addig szerintem nem kellett volna változtatni.mert egyértelműen sok (be nem váló) új elem van a játékunkban.
Ezt a Messi húzást el kéne felejteni,mert az eredeti posztján sokkal jobban teljesít és akkor mennének az Alvessel való összejátszások is.
startland
Jugador del Barça
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2009.12.22. 15:20:39

2010.01.06. 09:39:28

Nincs igazság.
Ahogy néztem a meccset,az jutott eszembe,hogy még jól is járhatunk,hogy elmentek az afrika-kupára,mert Csiágu belelendül és hajt és pörög és megtalálja magát.Eddig nem is volt semmi gond,csak hogy nem jött a gól.
A valódi eredmény szerintem kb. 3-3,ha nekik megadják a "góljukat",nekünk meg "Ibra lökését" és Alves "lesgólját" vagy Ibra lerántásából büntetőt(ezekből kettőt).
A legrosszabb,hogy Milito másfél év után gyorsabb-jobb,mint Csiga,akiről kaptunk egy nagyon veszélyes szabadrúgást,egy tizit,meg egyszer az ő béna helyezkedése miatt védett bravúrral Pinto.Semmit nem ér,le kéne építeni innen.
Ettől függetlenül lehetünk optimisták a visszavágóra,ha stabil kezdővel és nagy lelkesedéssel,ennél jobb helyzetkihasználással és több mozgással játszunk,akkor simán meglehet.

Visca Barca!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2010.01.06. 08:57:30

én röviddel a meccs után foglatam össze a véleményem, de úgy látom nagyjából összecseng a későbbi hozzászólásokkal. ami viszont elég aggasztó, hogy mi(magyar szurkolók) jól látunk sok ismétlődő,nyilvánvalónak tűnő hibát, a csapat vezetése mintha csak azérsem akarná észrevenni!
egy dologgal azért vitatkoznék: Csigri ugyan hibázott, de azért ne varjatok mindent a nyakába! Alves ugyanúgy benne volt a mostani egyik gólban, mint a Villa ellen!!
A védelem teljesen szét volt bombázva, Capell pedig sz.tem is a meccs legjobbja volt!
Avatar
messiisten
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009.08.28. 16:20:19
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.06. 08:46:53

Nem értek egyet azzal h Bojan menjenj a Barcának a jövőre is gondolni kell és most pedig mien jó lenne egy kreatív szervező "művész" Ronaldinho
Itt kellett volna tartani és akkor talán jobbak lennénk.Sajnos fáradnak a fiúk.Nekem Eto'o hiányzik én jobb csatárnak tartom mint Ibrát.
Azt a tavai csapatot így kellett volna hagyni mert nem véletlen az a 6kupa.
Avatar
atek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2007.07.01. 22:04:00
Tartózkodási hely: Budapest/Százhalombatta
Kapcsolat:

2010.01.06. 08:45:12

Rinku írta:Hát jól felidegesítettem magam a tegnapi meccsen! Ezt a favágó ukránt megérte leigazolni... Hogy a francba lehet így megrángatni valakit? Istenem, ez a Holdról jött? Döbbenet, szégyen, amit csinál...
ez egy kicsit erős, nem gondolod? Megrángatni? Épp, hogy egy apró bokapöccintés volt.
Szégyen amit csinál? Én nem érzem azt, hogy szégyent hozott volna a csapatra, sőt az előrepasszai igenis jók voltak.
Már régebben is említettem, hogy a vételáráról és arról, hogy Pep kívánságára érkezett, NEM TEHET. Valószínűleg ő sem gondolta soha, hogy a barcába fog játszani:)
Úgy hogy ezeket a dolgokat ne vetítsük ki rá!
different day, same wasted!
live fast, skate faster!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2010.01.06. 08:22:42

Mindenki nyugodtan elfogadhatja, hogy a nagy sikerek után ilyenek szotak lenni. A biró hüle volt de divat mindent ráfogni pedig ide-oda tévedett.
Valaki betömörülő védelemet emleget de aSevilla nem bekkelt. Én nem bánom ha megszabadulunk ettől a kupától. De attól tartok idén még a bajnokság sem lesz meg és ezt nem az utobbi 2 meccs miatt mondom. Alig tudunk meccsenként 1 gólt rugni. Gyengus, sablonos, ötlettelen a játék. Bojan és Csiga mehet ahova akar, és minimum 1 kreativ kp.-ás és1-2 csatár kell.
Fecó
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2010.01.06. 08:09:07

Engem nem lepett meg az eredmény, azután mikor megláttam a kezdőt :shock: Marquez vkp? Thiago Alcantara Xavi helyén :shock: azért ez sokkoló volt. Egyáltalán nem érzem jogosnak az eredményt, egy x simán jogos lett volna minden téren, de hát ilyen a foci :D
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2010.01.06. 07:05:32

Hát jól felidegesítettem magam a tegnapi meccsen! Ezt a favágó ukránt megérte leigazolni... Hogy a francba lehet így megrángatni valakit? Istenem, ez a Holdról jött? Döbbenet, szégyen, amit csinál... Nem tudom, hogy hogy lehetett kitalálni, hogy idehozzuk! :roll: Cacares se jobb... Volt szerencsém megnézni 1-2 Juve meccset és ott is elég sokat csúszkál meg ökörködik a 16-oson belül, múltkor 2 11-est fújtak be róla... Szóval mehetnek mindketten oda, ahova gondolom... Nyáron mindenképpen le kell igazolni egy védőt, mert eljutottam odáig, hogy kiráz a hideg, ha Rafa játszik... Remélem elhozzuk Bruno Alvest! Ő normális igazolás lenne, harmadjára csak sikerülne értelmes középső védőt leszerződtetni!!! :roll: (ha a reálról lenne szó, lenne kedvem kacagni, de így valahogy keserűen hangzana :roll: :))

Oké, hogy Spanyol-kupa és a tartalék is játsszon, de azért iylen meglépni, hogy egy Sevilla(!) ellen, hiába játszanak ők is kicsit tartalékosabban, beküldi keződnek Thiagot meg Militot! Játsszanak nyugodtan, de nem a legelejétől! :roll: Ajj Pep, jól kicsesztél magaddal, meg a szrukolókkal is!

A bírót ott helyben ketté kellett volna fejelni... Szánalmas barom, HÁROM HÜLYE! - ennyit tudok hozzáfűzni... Hatalmashelyzeteket fújt le, vagy nem adtak meg...

Amúgy Pepnek és a csapatnak valamit ki kéne ötölni-hatolni, hogy mit kezdjenek a betömörülő védelemmel! Most már minden csapat erre játszik! Tegnap a meccsen nem egy alkalommal tudtam megszámolni a 16-os közelében lézengő andalúz játékosokat, 8-9 legalább hátul volt... Kicsit rá kéne építeni a kontrázásra, mert nem nagyon szoktunk kontrázni! Ja és nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de 90 eprcen keresztül azt nézni, hogy megindulunk, Alvesnek leadjuk a labdát, majd ő beíveli és kifeleik a Sevilla védők, vagy v2.0 - középen támadunk vagy behúzzuk középre a lasztit, szerintem marhára átlátszó és már unalmas kicsit! Mindig így próbálunk meg támadástépíteni, sajnos nem jár sikerrel, nem is csoda, hogy bent ülünk a gödörben!

Tavaly is ugyanígy játszottunk, azaz nem teljesen ugynígy, rövid passzos szöktetésekből nagyon sok volt, mivel az ellenfél ott is betömörült, de a réseket mindig meglőtték a srácok, hogy aztán a Tridente belője a maga góljait, de ez most nem megy, nem tudják megtalálni az apró lyukakat és meglőni a gólokat!

Hát remélem ez csak apró gigszer volt, nem így folytatódik majd a sorozat és Sevillában mi fogunk nevetni! :wink:

Vamos vamos!!! :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4493
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.01.06. 07:01:57

Egész meccsből nekem jó pár dolog lejött. Első, hogy normális bíró Spanyolországban kva ritka. Kettő pedig, ha Csiga huszonvalahány akkor Milito kétszázvalahány.. És itt egy nagy dicséretet adnék Gabinak, szépen tért vissza, voltak hibái, de ennyi idő után, és nem volt rossz szerintem, így Tovább Milito! Viszont Csiga leigazolását most sem tudom értelmezni, Capel métereket vert rá.. Messi, Iniesta fickándozott de ez kevés volt, Bojan pedig nem középcsatár, ez egyértelmű. Johnatant vagy Gai-t behoztam volna a végére.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2010.01.06. 01:41:32

Keirrisont még nem tudjuk, hogy milyen lesz itt, de Csigrinszkijt, mint igazolást, még mindig nem értem.
Nem értem mit láttak benne a vezetők. Újabban már az ukrán válogatottban is padozik. Rendre rossz döntéseket hoz, és elég lassú.
A Sahktharos vezetők meg jót röhögtek a markukba, hogy egy 10 milliót sem érő védőt eladtak 25 millióért.
On: Ha innen továbbmegyünk a Sevilla ellen, akkor meg is nyerjük a kupát megint.
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2010.01.06. 00:52:56

Pep nem erőlteti a kupát annyira. nem is lehet mindem sorozatot megyerni még1szer. de legalább itthnon ne égesse már le a barca magát ilyen vereségekkel.
a vissazvágón 2 gólt kéne lőni, amire nem sok esélyt látok.
már leírtam párszor. kidobott pénz:
csiga 25
henrique 10
cacares 15
kerrision 10

ez 60 milla. ebből meglehetett volan venni FABREGAST.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2207
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.06. 00:35:40

messi70 írta: igy kellett volna kezdeni na de ez van majd a sevillai borbrlyoknal hatha lesz egy normalis kezdo cspat Hajra Barca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ini balszélsőnek? Helyette Dos Santos, nem Thiago? Meg így azért könnyű osztani az észt, ráadásul ekkora nyomorékságot! :rol: :lol:

Gólt nem tudtunk rúgni. Miért? Bojan nem volt jó, Pedro eltűnt, Messi bénázott. Ezek átmeneti okokból is lehet, ebből Pedro és Messi gyengeségét nem veszem biztosra a visszavágóra, Bojannak több idő kellene, akkor talán jó lenne, hisz tud ő jó lenni.

Kaptunk kettőt, hátul bizonytalanok voltunk. Miért? Csiga egy csiga, Milito most épült fel, aki amúgy elég jól játszott a helyzetéhez képest, meg a védekező középpálya teljes hiánya, plusz a kevés visszamozgás a labdakihozatalnál. Utóbbi igazán nem nehéz, előbbit meg orvosolni lehet egy Pique-Csiga, vagy Pique Milito cserével a következő meccsre.
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2010.01.06. 00:32:04

Kikaptunk, de nem érdekel, mert ezt még meg lehet fordítani.
A bírótól viszont síkideg vagyok, és nem azért mert miatta kaptunk ki (bár volt egy kevés köze hozzá), hanem mert a hülyeségeivel egyszerűen nézhetetlenné tette meccset. A második félidőben nem volt olyan 5 perc, hogy ne talált volna ki valami égbekiáltó marhaságot. A kommentátor nem kevésbé volt "okos", nem hittem volna, hogy visszasírom Világit.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2010.01.06. 00:28:25

nagyatyesz írta: Betolja Msseit középre, hogy ne legyen útban Alves rettenetes beadásai előtt! Ha Ibra pályán van, akkor mindig ez történik!
Na igen,de azt még a vak is látja,hogy Alves beadásai valahogy nem az igaziak( vagy a védőbe lövi,vagy rövid és kapásból kifejelik vagy átszáll mindenki felett,vagy a kapu mögött köt ki) A klasszikuson volt egy jó beadása azt be is verte Ibra,de azonkivül semmi és az kevés ahhoz,hogy ez legyen az alapjátékunk.Ezt Pepnek is látnia kellene. 10-ből 1 jó beadás kevés,mert 10 jó beadásból tudunk kb 1 gólt szerezni,akkor 100 beadás kell egy gólhoz,ami kb 10 meccs alatt jönne össze. Áh,ilyenkor nagyon fel tudom húzni magam. ennyire nem kéne Ibra fejjátékára építeni a támadásainkat.Nem azt mondom,néha meg lehet húzni,de most már folyamatosan ezt erőltetjük mikor láthatóan nem megy.Még az hiányozna,ha a balszélsőt is behúzná középre,hogy a baloldalról is nyomjuk a nagy beadásokat :x
messi70
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2009.08.31. 18:56:30

2010.01.06. 00:21:38

-------------------------V.V.-----------------------

Alves--------------Pique--------Milito---------Maxwell---


----------------------------Busquets---------------------


-----------------------Xavi-------------dos santos-----------

-----Messi----------------------Ibrahimovic----------------iniesta---- igy kellett volna kezdeni na de ez van majd a sevillai borbrlyoknal hatha lesz egy normalis kezdo cspat Hajra Barca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BarcaZsola
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.04.17. 15:33:29

2010.01.06. 00:20:50

Nos háát ehhez nekem is van hozzáfűznivalóm ...
Kezdeném hátul Pintoval szerintem jól védett második számú kapusnak tökéletes egyik gól sem volt az övé Alves és Maxwell nem játszott rosszul Maxitól kicsit kevés a támadásban való segítség ... Militot nem szólnám le most tért vissza másfél év után ahhoz képest nem volt rossz teljesítmény(igaz nem most kellett volna visszatérnie) Chigrinszki amit művel én Casereshez hasonlítanám kiadtunk mind2 védőért nagyon sok pénzt és semmi ... Inkább hoztuk volna el év elején Bruno Alvest a Portoból
Marquez sajnos elöregedett igaz vannak még jó meccsei de már sajnos egyre ritkábban Ini jól játszott második félidőben kicsit halványabb volt de szavunk nem lehet rá Xavinak nem volt elég ideje kibontakozni Ibra hozta a kötelezőt nem játszott rosszul egy félidő alatt rugott egy gólt Bojan nagyon rossz estét fogott ki Messi háát volt ma talán 2-3 megmozdulása ami szép volt de azon kívül semmi Thiago-t kihagytam majdnem nem volt rossz az első félidőben de ott le kellett volna hozni.
A bíró róla szót se ejtenék kritikán aluli volt amit művelt ...
Elvett tőlünk egy szabályos gólt(Alvesét) nem kaptunk meg egy tizenegyest
befújt egy olyan büntetőt a Sevillának ami max szabadrúgás ugyanis a szabálytalanság bőven a 16oson kívül kezdődött
Lehet sok hülyeséget írtam le de ez a saját véleményem:D
Válasz küldése
cron