Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Peter50
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2023.02.27. 11:42:06

2023.03.03. 09:27:25

Meg kell mondjam hogy Xavi kellemes meglepetést okozott számomra ezzel a nem látványos de annál hasznosabb célfutballal. A védelem szinte tökéletesen működött, a taktika teljes mértékben megvalósult. Örülök neki hogy belátta néha fel kell adni a tiki takát az eredményesség miatt. Gratula. Ez szép munka volt
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2023.03.03. 09:24:57

Én alapvetően elégedett vagyok a tegnapi eredménnyel.
Xavi a rendelkezésre álló kerethez igazította ( végre) a taktikát.
Nem akart magasan védekezni, ezáltal a Madrid legnagyobb fegyverét- a gyors kontrákat- semlegesítette. Vinicius is sokszor bejött középre, mert a széleken képtelen volt lendületből ( nem volt tere) lefutni a védőinket, ami neki a legnagyobb fegyvere.
Mivel átengedtük a teret a Madridnak a támadójátékunk ezáltal igen halovány volt. Valamit valamiért. Még mindig jobbnak tartom ezt látványtalan játékot az odavágón, mint látványosabb támadójátékkal kapunk 3-at és a visszavágó már csak formaság a Madridnak.

Ha ezt csináltuk volna az MU ellen is 1-0-nál, valószínűleg ott lennénk a 16 között is.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.03. 08:48:08

Nem értek egyet. Hátul megvoltunk (jók is voltunk nagyon, le a kalappal), középpályán Pedri hiányzott, de ott volt Busquets, De Jong, Gavi, akik tudnak passzolni, háromszögezni, labdát járatni. Kessié más téma, ő nagyon nem illik ide, nem helyettesítheti egyik kreatív középpályást sem, de rombolni tud, arra kell használni. Elől meg nem volt Lewy, aki hetek óta formán kívül van, ill. nem volt Dembelé, de ő már hetek óta nincs. Nem játszhat végig minden meccset a szezonban Pedri, ill Lewy sem. Lesznek még ilyen meccsek. De nem 2 ember a keret könyörgöm. Ha Perdi, vagy Lewy pihen, akkor mindig ez lesz? Nagy csapatok ellen kis csapatként beállunk 2 sorban védekezni? Ez az Atleti játéka. Nem hiszem el, hogy minden kreativitás nélkül vissza kell állnunk. Lehetett volna ugyanaz a szitu, mint a MU ellen, ahol egy szerencsés 1-0 után leálltunk. Most szerencsénk volt, mert nem lőtt gólt a Madrid. De nem lesz ez mindig így. Ez nem a Barca játéka. Ha a visszavágón ezzel a játékkal állunk ki és kapunk 1-2 gólt, akkor hogyan tovább? Teljes összeomlás? Vagy megrázzák magukat a srácok és fordítanak?
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.03. 08:47:05

Teljesen oké volt, sőt még plussz is ha a körülményeket tekintve már annak örültünk volna hogy ha esélyünk marad a visszavágóra.
Ha Xavitól ez tudatos volt akkor nagy taps neki, Guardiola ezt sosem lépte meg, ez is lett a vesztünk anno. Tartom az akkori csapatnak se lett volna szégyen, így a mostaninak sem ha megtaláljuk a megfelelő egyensúlyt.
A Pep-féle Barca meg űrfocival is amennyire közel volt a 4/4 BL-hez, annyira közel volt a 4/0-hoz is ezt ne felejtsük el.(2009 Iniesta, 2011 Arsenal-Mascherano)


Sehol sincs leírva hogy a Barcának minden meccsen Barcás focival kell játszania és szépen meghalnia, pont ez volt a Pep-csapat hátránya. Anno mennyivel hasznosabb lett volna egy óvatosabb meccseléssel az Inter-Chelsea ellen 1-1-el vagy 1-0-val jövünk haza, nem hiszem hogy sokan elégedetlenkedtek volna egy 2010-12-es BL győzelemmel hogy" dehát azon az 1 meccsen pocsék volt a játék képe"

Szerintem ha a Barca szurkolókat megkérdeznék hogy szépen haljunk meg a jó játékot próbálva és a RM jut tovább, vagy mi egy mostani produkcióval akkor 10-ből 9-en az utóbbit választanák. De a Liverpoolnál is ha körbenézünk nem hiszem hogy azt mondanák hogy "büszkék vagyunk magunkra hogy 2-0-nál úgy mentünk a 3-madikért hogy akkora területet hagytunk amiért egy Betis is kivégezne minket"

Mascherano14 írta:
2023.03.03. 08:11:49
Ez semmiben sem hasonlított a valverde féle célfocira, mert ott egy szupercsapat padlófékezett 1:0 után mindig, és addig is lazázott. Most meg egy csatár és támadómentes csapat hozta ki magából a maximumot. Hiába jó nevek Torres, Rafi meg Fati, még egy kontrát sem tudtunk jól végigvinni velük sok-sok meccs óta. Gavi meg egyedül nem tud passzolgatni. Ebben a keretben most ennyi támadófoci van, sajnos.
Ami a legnagyobb különbség hogy míg Valverdével ezt úgy űztük nagymeccseken hogy nyakunkban volt a " jaj ne csak nehogy csakúgy kapjunk 4 gólt mert kivégeznek" tábla akasztva, addig ezt Xavi alatt képesek vagyunk olyan magabiztossággal űzni hogy még az első bekapott gól is kérdéses nemhogy a 3-4-edik. A RM-nak 0 kaput eltaláló lövése volt egy Clasicón, a Liverpool ellen lubickoló Viniciusnak annyi momentuma volt mikor De Jongot torkánál fogva rángatta le, az meg külön öröm hogy a RM-osok sírnak hogy nem érdemeltük meg a győzelmet :D
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.03. 08:29:16

Olyan taktikát hoztunk, amit reálisan volt lehetőségünk a rendelkezésre álló emberekkel hozni. Nyilvánvaló volt előre, hogy a támadójátékunk emberhiány miatt igen kevéssé lesz domináns. Xavi kidolgozta azt a taktikát, ami kétségkívül nem látványos, nem is a mi focink hála istennek, de eredményre vezethetett. Meg is lett. Igaz kellett hozzá a Madrid igen halvány játéka is, de ezt mi engedtük nekik.
Fati játékát egyszerűen nem tudom értelmezni. Az egy dolog, hogy megmentette a Madridot, nyilván nem szándékosan egy góltól, de egész egyszerűen a srác semmit, de semmit nem tud felmutatni a pályán. Sajnos valami történt vele, amit jó lenne minél hamarabb megoldani, mert így...
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 660
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2023.03.03. 08:11:49

Ez semmiben sem hasonlított a valverde féle célfocira, mert ott egy szupercsapat padlófékezett 1:0 után mindig, és addig is lazázott. Most meg egy csatár és támadómentes csapat hozta ki magából a maximumot. Hiába jó nevek Torres, Rafi meg Fati, még egy kontrát sem tudtunk jól végigvinni velük sok-sok meccs óta. Gavi meg egyedül nem tud passzolgatni. Ebben a keretben most ennyi támadófoci van, sajnos.
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2023.03.03. 08:07:22

Akárki akármit mond én elégedett vagyok a csapattal.
Abból főztünk ami kéznél volt. Lewa, Dembi, Pedri hiányzott, nem értem, hogy kitől kellett volna várni a gólokat!?
Fati is inkább hátvédet játszott , pedig 0-2-vel menni a következő meccsre azért finomabb lett volna.
Araujo, Kounde, Kessie brutál melót tett bele a meccsbe, de nálam a MOM Kessie. Lehet röhögni a csávón, de tegnap nagyon patika volt.

Kounde végre azt hozta amit kellett és ami elvárható lenne.
Araujo pedig csak a szokásos, levegőt sem kapott mellette a tescos Neymar.

Xavi is megpróbálta végre ésszel megoldani és sikerült is. Nem érdekel abszolút, hogy nem stílusosan játszottunk. 0-1 a Real meccsben sem volt. Ennyi kérem szépen.
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2023.03.03. 07:28:40

Subinho írta:
2023.03.03. 06:48:54
Tegnap pontosan olyan meccset játszottunk, mint amit a Madrid játszott ellenünk évekig. Rossz volt nézni. Két sorban a saját 16-osunk előtt. Ez a Barca játéka? Ezt találta ki Xavi egy classicora??? Ennyire megcsapta a társaságot az EL kiesés? Ez nem a Barca! De legalább kontrázni tudnánk... De nem.tudunk. Egyszerűen ha Rafinha elindult üresbe és tudott volna futni, utolérték. Ha ugyanez lesz Barcelonában is a forgatókönyv elegendő lesz másnap elolvasni az eredményt. Nyertünk, jól védekeztünk, de nekem ez csalódás volt.
Őszintén, nem tudom mit vártál. Nem volt dembele, lewy, pedri, akik a támadasok kulcsai, ellenben volt egy abszolut formán kívüli (vagy inkább ennyit tudnak) torres, raphinha meg fati. Már a meccs előtt tudni lehetett, hogy ez a nap nem a labdabirtoklásról, meg a támadójátékról, sokkal inkább a védelemről fog szólni, meg arról, hogy a madrid mennyire fogja szétszaggatni az istrángot. Úgy néz ki a védelemre építhetünk a jövőben, betonlábakon állnak, elől meg csak megoldja vki a meccseket.

Amit láttam a tegnapiból, kicsit a valverde féle célfocira hajazott. Ilyen is kell néha, nem kell mindig fejjel a falnak menni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2023.03.03. 07:11:33

3 legkreatívabb játékosunk kívül, ez egy nagyon jó eredmény Meg kellett lépni ezt a taktikát. De legutóbb talán Puyi- Milito- Marquez triótól láttam olyan védekezést ami úgy kb. szint volt, legalábbis nálam, vagy mondjuk Puyi- Piqué fénykorában esetleg.
Ki tudom még emelni a csapatszellemet. Mondjuk öröm volt nézni, ahogy biztatják egymást a srácok. Egy-egy jó szerelés után járt is a pacsi. Kell, hogy így összekovácsolódjon egy csapat. =D>
Amit negatívan éltem meg az az, hogy FT, Fati, Raphinha abszolút nem Barca szint, és szerintem nem is lesz az. Motiváltság talán van is mindhármuk szemében, de kvalitás annál kevésbé. Nem nagyon tudom ezt csak az önbizalom hiányára fogni. Partvonalon túlra kivinni egy lasztit támadás közben, úgy hogy az ellenfél jöhet bedobásból, az elég komoly gondd..
Hazai pályán meg ezt bekéne húzni, adddigra talán felépülnek a kulcsembereink is, akik eltudnak a javunkra dönteni 1-1 meccset.
Visca el Barca.
R.
Kép
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.03.03. 06:58:00

bence0330 írta:
2023.03.02. 23:48:19
Andris írta:
2023.03.02. 23:12:10
Szerk: Baldé kimaradt. Lehet, hogy ezért is kapok tőletek, de szerintem ma is azt láttuk, amit az elmúlt hetekben mondtam. Nem mindig jó a védőmunkája, nem helyezkedik jól. Gyors, de ehhez még fejlődni kell. Gavi nélkül ott lent a szélen lehet hogy nagy bajok lehettek volna néha. Előre viszont, labdával, kb bárkit megver. Parádés a gyerek, tényleg azt mondom, hogy támadó szélsőnek simán használhatnánk.
Asszem pár hete írtam, de ebben homlokegyenest az ellenkezőjét látom. Ma is 2-3 akkorát mentett utolsó emberként, hogy élmény volt nézni (a 90. perc körül volt a legnagyobb, vagy egy vonalak közti passzt, vagy egy löbböt szedett le valakiről nyújtózva, már nem emlékszem. A társak nagy tapssal jutalmazták. Szerinem csillagos ötös a védőmunkája, a korát tekintve mindenképp és én pont a támadásban látom gyengébbnek Albánál, aki ha jó napja van, szinte tizest tud elöl játszani, olyanok az utolsó passzai, plusz be is veri a helyzeteit, ha nagy ritkán odakerül. Baldé mindkettőben nagyon hiányos még a kora miatt, előre inkább "csak" a sebességével ad szerintem, illetve az 1v1-e is remek, főleg a sebességéből adódóan.

De a védőmunkája szélsővédőként 19 évesen valami döbbenet a srácnak. Alba után óriási előrelépés hátul...
Én is azt gondolom, hogy Alba és Alonso együtt kevés volt az MU gyors játéka ellen...

Balde-val párban sokkal jobban kiegészítette egymást Balde gyorsasága és Alonso rutinja, mintsem az Alba-Alonso páros 2x tapasztalat és 2x lemaradás combo-ja...
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.03. 06:48:54

Tegnap pontosan olyan meccset játszottunk, mint amit a Madrid játszott ellenünk évekig. Rossz volt nézni. Két sorban a saját 16-osunk előtt. Ez a Barca játéka? Ezt találta ki Xavi egy classicora??? Ennyire megcsapta a társaságot az EL kiesés? Ez nem a Barca! De legalább kontrázni tudnánk... De nem.tudunk. Egyszerűen ha Rafinha elindult üresbe és tudott volna futni, utolérték. Ha ugyanez lesz Barcelonában is a forgatókönyv elegendő lesz másnap elolvasni az eredményt. Nyertünk, jól védekeztünk, de nekem ez csalódás volt.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 542
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2023.03.03. 06:19:51

10 pont a védelem minden tagjának!
Ma Alonso is nagyon jó volt, Koundé is belsőként szuper!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2023.03.03. 06:02:56

Sajnos csak az elso felidot lattam, de ahogy olvasom a masodik is hasonlo forgatoknyvvel zajlott le. Nem szoktunk mi ilyen bekkelős, alig van nalunk a labda meccseket jatszani, de ma ez kellett. Aztan h ez volt e xavi taktikaja, vagy csak ennyit tudtunk, nagy kerdes. Grat a jatekosoknak, csusztak-masztak. Itt amugy szamit az idegenbeli gol?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.03.03. 02:58:22

Az alap célkitűzés egészen biztosan olyan eredmény elérése volt, amivel marad esély a visszavágóra.
Ez a cél számunkra teljesült.
Az látszott, hogy készültünk deffenzív játékból, illetve arra biztosan, hogy lesznek ilyen szakaszai a meccsnek.
Mindenesetre nagyon a szánk íze szerint alakult a forgatókönyv, de ehhez kellett a gól és utána a mély, zárt és fegyelmezett védekezés.
Fati számunkra szerencsétlen blokkja, ha elmarad, már már ultra hatékony szintre emelte volna a meccselést.... :roll:
A csapat lelkének és Xavinak nagyon kellett ez a győzelem. Gyengébb periódus után végre stabilan kimaxoltunk egy nem is akármilyen meccset.
A visszavágó nyilván nyíltabb focit hoz majd, főleg hazai környezetben, de értékes időt már mindenképp nyertünk azzal, hogy majd remélhetőleg a hiányzókkal kiegészülve várjuk őket a Camp Nouban.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2023.03.03. 00:37:42

A meccsképet most hagyjuk, a 3 legjobb támadó játékosunk hiányzott, ebben nem volt több.

Ami viszont nagyon imponál, hogy amennyire európában mentálisan a madrid kábé mindenkit dominál, annyira vannak ellenünk becsokizva a pep éra óta.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2023.03.03. 00:17:04

baas11 írta:
2023.03.03. 00:08:03
Kivancsi lettem volna azert ha valahigy véletlen még is betalál a Real ugy 60-70 perc környéken … mennyire estünk volna szet , mennyire billentetette volna meg pl az amugy remekül működő védő sort !

Ahigy az OT n ahol szinten egy “ajándék” góllal megvolt az előny, aztan …. fordittottak !
Szerintem ha kapunk egyet úgy a 60-70. perc környékén akkor utána 12-1re nyerünk. Persze nem valószínű, de ennek a kommentnek is nagyjából annyi értelme volt, mint a tiédnek.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2023.03.03. 00:08:03

Kivancsi lettem volna azert ha valahigy véletlen még is betalál a Real ugy 60-70 perc környéken … mennyire estünk volna szet , mennyire billentetette volna meg pl az amugy remekül működő védő sort !

Ahigy az OT n ahol szinten egy “ajándék” góllal megvolt az előny, aztan …. fordittottak !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.03.02. 23:58:49

Erre mondják, hogy ez bizony férfi munka volt. Nagy taps ennek a szervezett védekezésnek illetve felszabadítások, hiba nélkül lehozta a hátsó alakzat a feladatát. Xavi előtt egy ilyen meccsen tuti bekapunk 2-3 gólt, de ma olyan szinten fegyelmezett volt mindenki, hogy öröm volt nézni, óriási kincs ez a védelem és TS. Nagyon idegen ez a felfogás, de Xavi megtanította a srácoknak, biza így is lehet nyerni.

A sors pedig próbára tett minket, a 3 legeredményesebb játékos nélkül, kiesve az el-ből, de a lelkünknek jót tesz ez a mérkőzés. De be kell látni, jelenleg a liga a mi szintünk és ezt kell megnyerni. A real pedig valami babonás módon betojik tőlünk, de nem vonom el Xavi érdemeit, piszok módon meccseli őket.

Azt viszont be kell látni, hogy úgy kell ebbe a csapatba Dembele mint egy falat kenyér. Sokan kígyót békát kiabáltak rá és páran voltunk akik tartottuk az esernyőt a fekete felé, de talán most már az is látja aki eddig nem akarta, hogy nélküle ez a Barca egy fogatlan oroszlán. Kövezzen meg bárki, de Ferran a legrosszabb vételünk volt, Alemany remek munkát végzett azzal a botrányos kerettel, de Ferran egy baklövés, egy bója, elhal az összes támadás rajta, párharcot nálunk még nem nyert és felállt védelem ellen is kuka de egy kontrában is mozgó akadály. Raphinha pedig olyan volt, mikor a kontrolleren elnyomok egy gombot és kifele kezd cselezni.. rejtély az ember, hogy mi van vele, védekezésben kalapom emelem, de előre mintha arra tett volna nagy pénzt, hogy nem lövünk gólt. Balde pazar tehetség, és ahogy látom Xavi ismét engedte neki a támadóbb széljátékot, kompenzálva Dembele hiányát, fel alá futkosott szerencsétlen de társ nem volt elől. Az őszi klasszikus nagyon gyér volt tőle, de ez a mai tanári. No, ezért kell Dembele és itt kell megerősíteni a csapatot, mert a visszavágón sem lehet alárendelt szerepet játszani, ezek azok a pontok, amik jelenleg véleményem szerint a hiányos foltok a nemzetközi szerepléshez. Viszont Kessie egy kellemes csalódás volt és most nem megye 3-as szintű csapaton volt mom, hanem a madrid ellen, így tovább.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2023.03.02. 23:53:55

Ami nekem nagyon feltűnt a mai meccsen:

- Koundé totál kh, ma extra volt, ordibált, hogy az az eredeti posztja
- Alonso erre a játékra hibátlan
- Raphinát rossz volt nézni
- FT kezdi összeszedni magát
- Fati minden szempontból felháborító, teljesítményben, hozzáállásban, mindenhogy

- Cselgáncs mozdulatok csak sárgát érnek
- Kakaskodásban csak realos nem kap sárgát, főleg nem másodikat, hiába ő volt a kezdeményező fél

De ezek már természetesen zárójelesek.

Jár a taps a srácoknak, megdöglöttek ma ezért. =D>
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7239
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.02. 23:48:19

Andris írta:
2023.03.02. 23:12:10
Szerk: Baldé kimaradt. Lehet, hogy ezért is kapok tőletek, de szerintem ma is azt láttuk, amit az elmúlt hetekben mondtam. Nem mindig jó a védőmunkája, nem helyezkedik jól. Gyors, de ehhez még fejlődni kell. Gavi nélkül ott lent a szélen lehet hogy nagy bajok lehettek volna néha. Előre viszont, labdával, kb bárkit megver. Parádés a gyerek, tényleg azt mondom, hogy támadó szélsőnek simán használhatnánk.
Asszem pár hete írtam, de ebben homlokegyenest az ellenkezőjét látom. Ma is 2-3 akkorát mentett utolsó emberként, hogy élmény volt nézni (a 90. perc körül volt a legnagyobb, vagy egy vonalak közti passzt, vagy egy löbböt szedett le valakiről nyújtózva, már nem emlékszem. A társak nagy tapssal jutalmazták. Szerinem csillagos ötös a védőmunkája, a korát tekintve mindenképp és én pont a támadásban látom gyengébbnek Albánál, aki ha jó napja van, szinte tizest tud elöl játszani, olyanok az utolsó passzai, plusz be is veri a helyzeteit, ha nagy ritkán odakerül. Baldé mindkettőben nagyon hiányos még a kora miatt, előre inkább "csak" a sebességével ad szerintem, illetve az 1v1-e is remek, főleg a sebességéből adódóan.

De a védőmunkája szélsővédőként 19 évesen valami döbbenet a srácnak. Alba után óriási előrelépés hátul...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2023.03.02. 23:34:05

Hat vert izzadtunk … ahogy cikk is írta ez kellett ma ilyen felállással !
Le kalappal a védő sor elott : Araujo Kounde Alonso Balde mindenhol ott volt !

Amugy otthon a Camp Nouban sokkal nehezebb lesz !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2023.03.02. 23:30:14

FCBsteve írta:
2023.03.02. 23:24:04
Valami keveredés lehetett az "égieknél", így a Madrid szokott győzni...
Egy ideje nem nézel Barca meccset akkor. Sztem ezzel a szezonnal az összes tavalyi meg azelőtti károgást el lehet felejteni a 1 gólos madridi sikerekről. Megjegyezném, hogy a Madrid anno teljesen más képű játékkal nyert anno 1-0 meg 2-1re mint mi idén. Úgyhogy csak hallgassunk…
Kép
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1866
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.03.02. 23:26:10

Andris írta:
2023.03.02. 23:12:10
csak egy zarojel: zard be az e'lo"t
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.03.02. 23:24:04

Valami keveredés lehetett az "égieknél", így a Madrid szokott győzni...
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2023.03.02. 23:22:32

Uraim, ennyit a lélektelen játékról amire hétvégén ment itt a fikacunami... [-X Ebben volt lélek. Más nem, Nem volt szép meccs de ez a csapat harcol, és ezzel még sokat lehet találni a szezon hátra lévő részében.

Formán kívül, kreatív hiányzókkal, formán kívüli támadókkal ezt kellett csinálni és itt mindenki meghalt a pályán. Na jó Ansu nem, sajnos.

Jobb lenne űrfocit nézni, de legalább ez legyen arra elég hogy némi türelmet és bizalmat mindenki ad ennek a csapatnak meg Xavinak is.

Torres meg... Még a végén formába lendül 🙏

És még egy: a végén Stéga megtanulja kezelni a beadásokat... :lol: 🙏
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gy 2023.03.02. 23:26:19-kor.
Válasz küldése