Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2007.05.11. 15:35:25

jah ok nekik lehet ,igazad van :wink:
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2007.05.11. 15:33:56

Aztán kit érdekel?
Az olasz fociba mindig is voltak,meg lesznek is ilyenek.....
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2007.05.11. 15:28:58

Zsolti írta:Hagyjátok már ezt a csalás dolgot! annyira unalmas..... :roll:
unalmas??szal má megnem történt nézzük el stb ,ta haggyad a hülyeséget!
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2007.05.11. 14:57:14

Én végig néztem sajnos a tegnapi meccset és elképesztőnek tartom azt a nagyképű, lekicsinylő játékot,amit a Getafe ellen produkáltunk! Az egy dolog,ha rosszul megy a játék,de adjanak bele mindent a játékosok! Attól,h BL-t nyertünk tavaly nem lettünk istenek és legyőzhetetlenek! Itt nem csak az edző hibás,bár véleményem szerint az ő feladata lenne feltüzelni a játékosokat ennek ellenére Rijkaard 4-0-nál is CSAK UNOTTAN ÜLDÖGÉLT A KISPADON! Nem csaodálkozom,h ilyen a csapat hozzáállása ,ha az edző ilyen... Egy sikerre éhes edzővel sokkal jobban menne.
Mindenesetre attól tartok,h olyanok kezdünk lenni,mint 2003-2004 szezonban a real(Figo,Beckham,Zidane,Raul,Ronaldo,stb.), egy nagyképű, "galaktikus" sztárcsapat, és úgy is fogunk járni,mint ők akkor: nem nyerünk semmit.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2007.05.11. 14:54:42

Hagyjátok már ezt a csalás dolgot! annyira unalmas..... :roll:
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2007.05.11. 14:53:13

-8 pontról indulva, 25tell az inter mögött nem kel ezt milánt fel nagyzolni!
mert csakis kakán mulik minden.és én undoritónak találom hogy szinte 35 év csapat átlag életkora! persze ot vannak bl döntöben meg minden de nehogy már ők legyenek példák akármeik csapat számára is "mert csaltuk és kaptunk 8pont levonást(nevetséges ez 8 pont),de mostmá jók vagyunk mert bl döntőt játszunk!nah ez baromság mert aki csalt az nem indulhatott volna a bl-ben erről ennnyit sztm!
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2007.05.11. 14:17:47

Subinhoval egyetértek!
A Milanról példát lehet venni ezeknek a miknek is? :oops:
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.05.11. 14:16:53

Ronaldinhoval kapcsolatban meg csak annyit! a játéktudása egy 10-es skálán 10-es, míg pl. xavié max 7 hozzá képest! viszont xavi a 7-ből 5-öt hoz, míg R10 a 10-ből max 3-at!!!
ácsorogni és is tudok és nem is kell nekem évi 21 milla!!!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.05.11. 14:14:37

Sir Maxwell írta:abszolút egyetértek Victor_Valdes hosszú irásával...
én néztem akkoriban az összes barca meccset amit adott a tv, és szép tiszta élvezetes focit láthattam
de mostanában ha már megy a barca meccs a tv-ben nem is köt le, elkapcsolok és nézek valami B kategoriás filmet...
felőlem ne nyerjünk semmit, de azt legalább szépen tegyük
vagyis akkor azzal értessz egyet, amit én írtam... :lol:
ugyanez a véleményem. nem köt le. nézem egy darabig és nem izgulok, hanem vagy elalszom, vagy elkapcsolok! ez nagyon borzasztó, de mit tegyek??? én is szenvedjek a srácokkal???
és a nagy szavak: előre kell tekintenünk, meg hogy majd a ligában megmutatjuk, meg a következő meccs jobb lesz!!!
inkább izgulnék azon, h a csapat megszerezze a 4. helyet és hajtson, mint olaszban a Milan, mint hogy első legyen, de milyen játékkal???
örülhetünk neki, hogy nem mentünk tovább a BL-ben, mert a MU-tól, vagy a Milantól kb. olyan megalázó verést kaptunk volna, mint a Roma... ha a Getafe elleni nem nagyob...
a Milan csak 4. a serie A-ban, de milyen játékkal??? a MU és a Bayern ellen mintha csak a tavalyi Barcát láttam volna!!! a legjobban ők érdemelnék meg a játék alapján a BL-t!!! és ne csalómilánozzon senki, mert megkapták a büntetésüket és ledolgozták!
A barca 8 pont hátránnyal hol is lenne???
Sir Maxwell
Jugador del Barça
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:39:09
Tartózkodási hely: Nyíregyháza-Sóstófürdo

2007.05.11. 13:38:30

abszolút egyetértek Victor_Valdes hosszú irásával...
én néztem akkoriban az összes barca meccset amit adott a tv, és szép tiszta élvezetes focit láthattam
de mostanában ha már megy a barca meccs a tv-ben nem is köt le, elkapcsolok és nézek valami B kategoriás filmet...
felőlem ne nyerjünk semmit, de azt legalább szépen tegyük
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.05.11. 12:48:23

Jó igaz nem Ronaldinhot akartam szépiteni csak megjegyeztem hogy Deco Xavi és az egész csapat egy nagy 0.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.05.11. 12:37:48

barca99 írta: Remélem jól jött a vereség, és belátják, hogy nem verhetetlenek. Hajtani kell, mert a végén jól pofáraesünk.
Kár, hogy még mostsem jöttek rá erre. Pedig ez a szezon az elejétől a végéig csak arról szólt, hogy mi sem vagyunk Istenek. De még mindíg ott tartunk, hogy talán belátják...
Avatar
Lionel A. Messi
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2007.03.24. 01:19:58

2007.05.11. 12:37:10

Zozzy 5 írta:Szánalmas volt az egész, köszönjük ezt a nagyszerű teljesítményt!

Én szégyellem magam.
Kábé én is... Iwiw -en kiröhögtek... De én visszaugattam.
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.05.11. 12:35:45

:? :? :? , ez egy ilyen meccs volt.

Mi úgy mentünk oda, hogy itt a nagy BARCELONA, sz*rjátok össze magatokat, nincs kedvünk most játszani, 90 perc alatt csak nem kapunk hármat, aztán viszlát a Bernabeuban. Getafe sztem számított erre, és tudták, ha meghalnak a pályán, meglesz a döntőbejutás. Meglett. Nem elég, hogy a srácok nem csináltak semmit, de még szerencsénk sem volt a meccsen. Sem a helyzeteinknél, sem a góloknál. Azonban az egy kicsit idegesített, hogy a 3. 4. gólt olyan hirtelen kaptuk, mint az előzőn azt a kettőt. Koncentrálni kéne.

Remélem jól jött a vereség, és belátják, hogy nem verhetetlenek. Hajtani kell, mert a végén jól pofáraesünk.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.05.11. 12:35:05

Victor_Valdes írta:Roninak se lehet mondig jó idény de Deco mostanság szánalmas Messi mutat egyedül vmit!!!


FORZA BARCA!!!!!!
Pls. ne most találd már meg Decot, amikor a keretben sem volt!, Igen, Ő is egy nulla, de nem most kéne kritizálni. Ellenbn Ronnie pályán volt és állt egyhelyben, de hogy jobb pofát kerítsünk Ronaldinhonak, azért odaírjuk, hogy Deco... :?
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.05.11. 12:31:26

Roninak se lehet mondig jó idény de Deco mostanság szánalmas Messi mutat egyedül vmit!!!


FORZA BARCA!!!!!!
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.05.11. 12:28:02

Jó kipakunk egy Valenciától egy Villa Realtól de azért egy Getafe-től.!Kikapunk 1-0-ra ok de 4-0-ra szégyen.Túl sok a sztár!!Amit mutat a Barca egy nagy semmi!!! Most az következik hogy elb@sszuk a hajráját az első osztály meccseinek!!Vagy a keretet kell megváltoztatni de nagyon (!!)vagy az egész igazgatóstábot de Laporta maradjon!!Semmit nem ér ez a Barca, RONALDINHO,DECO,STB NEVEZI MAGÁT SZTÁRNAK(??)amikor ,nem volt csak egy RIVÁLDÓNK nem nyertünk sok kupát de amit nyertünk megbecsültük.Most nem nyerünk semmit mert nagyon önteltek lettünk a BL-győzelem után.ÉS A HOZZÁÁLLÁS EGY NAGY SEMMI!! Amugy teljesen egyetértek Subinho-val.
nos, amikor a barca nem volt egy világverő társaság és csak 6.-ak, vagy 4-ek lettek a bajnokságban én is néztem az összes meccsüket és szorítottam nekik, mert hajtottak a srácot és futottak, meghaltak a pályán!!! akkor luis enrique, overmars, petit, cocu, reiziger, kluivert, dani, sergi nem voltak ekkora sztárok (kivéve Rivaldo) és nem ment nekik magasabb szinten, de azokon a meccseken kiadta a csapat, amit tudott!!! emlékezzetek a barca-juve meccsre Radomir Anticcal a padon. egyáltalán nem volt erős csapat és nagy edző, de a srácok tudtak futni!!!
nem az eredmény fáj, mert amikor 4. lett a barca imádtam a játékukat és számomra a világ legjobbjai voltak, hanem a közöny és a beleszrás a dolgokba!!! inkább rohanja végig a 90 percet egy olyan játékos, mint pl. annak idején luis garcía, zenden, overmars, luis enrique, mint ácsorogja végig a meccset egy ronaldinho!!!
amit a csapat mutat egyenlő a nullával!!! az hogy itt vagyunk csak annak köszönhető, hogy néha azért felemelte a lábát R10 és adott meccsenként 2 labdát, de a többi kb. 80 percben semmit sem csinál!!!!
elfogadom, hogy nem nyerünk ligát, kupát, BL-t, de azt nem, hogy leülök és a szenvedést és a közönyt látom!!!!!!!
elfogadtam, hogy hosszú évekig nem nyert semmit a barca és szenvedett, de azt méltósággal tette!!! az akkori keretekkel nem volt képes többre a csapat, de az a 11 játékos az focizni ment ki a gyepre, nem alibizni, aztán majd csak elmegy valahogy a 90 perc!!!
gyökeres változtatások kellenek!!! vagy a keretben, vagy az edzői stábban!!! radikális változások!!!

Hát igen! A jó öreg Rivaldo mindig meghalt a pályán... A zongoracipelők szintén! A mai Barcában túl sok lett a sztár...
A vérfrissítés hiánya és a hosszútávú szerződések az oka, hogy idejutott a csapatunk... Várható volt a korai BL búcsú, de ez a kupafiaskó egyszerűen botrányos....
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.05.11. 12:27:44

Szánalmas volt az egész, köszönjük ezt a nagyszerű teljesítményt!

Én szégyellem magam.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2007.05.11. 12:23:16

Game90 írta:A jegyek is jellemzik a teljesítményünket :? Jorquera 3-as, a többit nem is írnám le.
Szerintem egy-két nullás is lehetett volna, kivételesen... Bár ilyet nem adnak...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.05.11. 12:15:27

A jegyek is jellemzik a teljesítményünket :? Jorquera 3-as, a többit nem is írnám le.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2007.05.11. 12:04:57

Subinho írta:nos, amikor a barca nem volt egy világverő társaság és csak 6.-ak, vagy 4-ek lettek a bajnokságban én is néztem az összes meccsüket és szorítottam nekik, mert hajtottak a srácot és futottak, meghaltak a pályán!!! akkor luis enrique, overmars, petit, cocu, reiziger, kluivert, dani, sergi nem voltak ekkora sztárok (kivéve Rivaldo) és nem ment nekik magasabb szinten, de azokon a meccseken kiadta a csapat, amit tudott!!! emlékezzetek a barca-juve meccsre Radomir Anticcal a padon. egyáltalán nem volt erős csapat és nagy edző, de a srácok tudtak futni!!!
nem az eredmény fáj, mert amikor 4. lett a barca imádtam a játékukat és számomra a világ legjobbjai voltak, hanem a közöny és a beleszrás a dolgokba!!! inkább rohanja végig a 90 percet egy olyan játékos, mint pl. annak idején luis garcía, zenden, overmars, luis enrique, mint ácsorogja végig a meccset egy ronaldinho!!!
amit a csapat mutat egyenlő a nullával!!! az hogy itt vagyunk csak annak köszönhető, hogy néha azért felemelte a lábát R10 és adott meccsenként 2 labdát, de a többi kb. 80 percben semmit sem csinál!!!!
elfogadom, hogy nem nyerünk ligát, kupát, BL-t, de azt nem, hogy leülök és a szenvedést és a közönyt látom!!!!!!!
elfogadtam, hogy hosszú évekig nem nyert semmit a barca és szenvedett, de azt méltósággal tette!!! az akkori keretekkel nem volt képes többre a csapat, de az a 11 játékos az focizni ment ki a gyepre, nem alibizni, aztán majd csak elmegy valahogy a 90 perc!!!
gyökeres változtatások kellenek!!! vagy a keretben, vagy az edzői stábban!!! radikális változások!!!
Hát igen! A jó öreg Rivaldo mindig meghalt a pályán... A zongoracipelők szintén! A mai Barcában túl sok lett a sztár...
A vérfrissítés hiánya és a hosszútávú szerződések az oka, hogy idejutott a csapatunk... Várható volt a korai BL búcsú, de ez a kupafiaskó egyszerűen botrányos....
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.05.11. 12:01:54

nos, amikor a barca nem volt egy világverő társaság és csak 6.-ak, vagy 4-ek lettek a bajnokságban én is néztem az összes meccsüket és szorítottam nekik, mert hajtottak a srácot és futottak, meghaltak a pályán!!! akkor luis enrique, overmars, petit, cocu, reiziger, kluivert, dani, sergi nem voltak ekkora sztárok (kivéve Rivaldo) és nem ment nekik magasabb szinten, de azokon a meccseken kiadta a csapat, amit tudott!!! emlékezzetek a barca-juve meccsre Radomir Anticcal a padon. egyáltalán nem volt erős csapat és nagy edző, de a srácok tudtak futni!!!
nem az eredmény fáj, mert amikor 4. lett a barca imádtam a játékukat és számomra a világ legjobbjai voltak, hanem a közöny és a beleszrás a dolgokba!!! inkább rohanja végig a 90 percet egy olyan játékos, mint pl. annak idején luis garcía, zenden, overmars, luis enrique, mint ácsorogja végig a meccset egy ronaldinho!!!
amit a csapat mutat egyenlő a nullával!!! az hogy itt vagyunk csak annak köszönhető, hogy néha azért felemelte a lábát R10 és adott meccsenként 2 labdát, de a többi kb. 80 percben semmit sem csinál!!!!
elfogadom, hogy nem nyerünk ligát, kupát, BL-t, de azt nem, hogy leülök és a szenvedést és a közönyt látom!!!!!!!
elfogadtam, hogy hosszú évekig nem nyert semmit a barca és szenvedett, de azt méltósággal tette!!! az akkori keretekkel nem volt képes többre a csapat, de az a 11 játékos az focizni ment ki a gyepre, nem alibizni, aztán majd csak elmegy valahogy a 90 perc!!!
gyökeres változtatások kellenek!!! vagy a keretben, vagy az edzői stábban!!! radikális változások!!!
Avatar
El Madridismo
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2005.06.02. 19:13:39
Tartózkodási hely: Budapest

2007.05.11. 12:01:21

Ronal.10 írta:szép volt getafe nagyon lejátszottak minket... na persze az elsö 2 gol azért volt mert a szakálgyepál oleger a pályán volt de sebaj..
mintha nem kellene ez a kupa nekünk ugy áltunk ki.. nehogy sevilla ellen megint égjünk...
megint nagyképüen kimentek a pályára és tessék..Puyol,Etoo,Sylvinho játszott.
Ronaldinho meg hát erre a kupára nincs kiéhezve :lol:
Bajnokin kiváncsi vagyok mit játszunk velük. :?:
Nos, akkor lehet, hogy le kéne cserélni azt az avatart? ;)
Madrid
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.05.11. 11:50:44

Ez igy helyes SUBINHO akkor mér néztél egész évben meccseket ha néztél akkor sem felelt meg semmi az idény kezdete óta Én azért nézem mert szeretem a csapatot és melletük vagyok jóban és rosszban is most ez egy ilyen év egy rossz idény de nézem őket és én is szoritok értük!És ha most a középmezőnybe lennénk isten adja hogy nem igy legyen akkor is nézném a meccseket nem csak akkor szeretném őket amikor elsők vagy nyernek valamit...!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.05.11. 11:39:19

Subinho írta: komolyan gondolkodom rajta, hogy nem is fogok a szezon végéig barca meccset nézni!!! szánalmasak!!!!!!!!
Yah,mert eddig minden szezon maga volt a kánaán,mintha nem lett volna ennél is rossszabb periódus,és játék....igen! Volt,hogy úgyanúgy lélektelenül játszottunk...nem is egyszer,nemcsak ez a csapat!

Égő ami tegnap történt,de nehogymár akkor nézzük csak a meccseket,ha minden megfelel az elvárásainknak...tudom,tegnap szinte semmi sem felelt meg (játék,hozzáállás,tempó...),de volt számtalanaszor h minden megfelelt...

Mind1,különbözőek vagyunk. Ha kell 99 ilyen meccs után,100adszorra is megnézem a BARCÁt és szorítok,hogy végre mutassanak vmit!

FORZA BARCAAA!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Válasz küldése