Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2010.01.06. 00:19:17

Persze persze nem kell elkeseredni!
Csak rá kell jönni, hogy hétvégéről hétvégére max 1 gól a teljesítményünk, Ibrát 45 perc alatt 1x tudtuk kiugratni-helyzetbe hozni(amit 1/1 meg is hálált).
Nagyon akadozik a játékunk, leginkább elöl, ahol tavaly 3 gólos átlagunk volt...Nem lesz ez így jó, Pepnek mindig voltak hibái(nem azt mondom hogy nagyok) de valaki mindig kihuzta a kakiból. Ilyen kezdőt összerakni itthon, amikor el lehetett voolna akár dönteni a továbbjutást!!! Marquez vkp? Ibra miért padozik ha hétvégén nem játszik? Csiga-Milito? amikor meccs sincsen a lábukban #-o

Remélem kiáll a sajtó elé és vállalja a felelösséget!!!
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2010.01.06. 00:17:43

Már sokan kielemzték előttem a dolgokat,szóval nem megyek bele hosszan,csak egy dolgot jegyeznék meg. Első félidőben,amíg Messi a jobb szélről indult többnyire szanaszét szedte a védelmet.Aztán a második félidőben valamiért behúzódott középre és onnantól kezdve szinte eltűnt kb 30 percre a pályáról(1-2 villanástól eltekintve) Nem tudom,hogy Ibra beállása miatt kellett-e behúzódnia középre vagy valami másért,de ebben a szezonban világosan látszik,hogy ez a felállás nem fekszik igazán neki,se a csapatnak.Szóval ideje lenne ezt a "húzását" elfelejteni Pepnek,mert ha továbbra is erőlteti,akkor Messit szinte kiveszi a játékunkból.Ráadásul így Xaviéknak sincs elég területük középen a passzolgatásra.Az ellenfél védelme is jobban össze tud tömörülni.Sőt még azt is megkockáztatom,hogy Ibrának is jobb lenne,ha a szélekről támogatnák meg jobban. Várom a rekaciókat!
Dantes
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2008.10.10. 13:04:30

2010.01.06. 00:17:28

Én bíztam a csapatban, de azért egy ilyen vereség már benne volt a levegőben... most pedig a külön nem részletezett körülmények is kedveztek az 1-2-nek.

Ne feledjük 1-2 csapat kivételével még Angliában sem tolják ilyen intenzitással a meccseket...akármilyen profikkal állunk is szemben...

Felesleges a kedvenc csapatom mellett mással példálózni, de nemrég a szintén nagyrabecsült MU is belefutott a nagy tőrbe.

Egyébként meg 2-őt bárhol tudunk simán rúgni, és a teher véleményem szerint inkább a Sevillán van.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2010.01.06. 00:16:19

bandika0101 írta: Jah és sztem ezt most kicsit pep eltaktikázta.... a kezdő 11re gondolok.... ott el lett scseszve...
Nem kicsit, nagyon!!!
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.01.06. 00:16:07

mess2009 írta:...hullámvölgynek még koránt sincs vége, de éppen most kár is eggyes játékosok gyengébb teljesítményéről beszélni, itt most a fejtől büdösödött...
Nincs itt hullámvölgy :!: Két rossz meccs, még nem a világ vége. Van még visszavágó itt is, és a ligában is mi vezetünk. Hétvégén javítunk Tenerifén, majd nyerünk két góllal Sevillában :wink: (Azt azért nem mondom, hogy ilyen egyszerű :oops: De semmi sem lehetetlen. Főleg nem nekünk :!: )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára salas9 2010.01.06. 00:17:05-kor.
Kép
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2010.01.06. 00:15:36

Ami még számomra feltűnő, hogy Messi rengeteget reklamál! Eddig ez nem volt rá jellemző, csak a mostanában látok ilyet tőle! Minden meccsen összeszólalkozik valakivel/valakikkel! Eddig is faragták és ezután is fogják! Ezt fel kell tudni dolgoznia!
KamTam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.06.25. 11:28:46
Kapcsolat:

2010.01.06. 00:14:52

mit szóltok Thiago játékához?? nekem tetszett, benne megvan a lehetőség
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2010.01.06. 00:13:04

ha van meccs ahol az edző kapitulál akkor ez az volt! egy Sevilla ellen ilyen szétszedett csapatot kiküldeni az maga a vereség!
semmi nem indokolta ezt a nagyképűséget, és a tények igazolnak ebben.
amúgy, ha nem miskárolja ki a védelmünket a döntetlenre midenképpen jók lettünk volna, de ahogy a Villareal után megmondtam( sajnos) a hullámvölgynek még koránt sincs vége, de éppen most kár is eggyes játékosok gyengébb teljesítményéről beszélni, itt most a fejtől büdösödött.....
amúgy a Sevilla nagyon jól játszott, nem csak erős csapat, jó napot is fogott ki!
a bíró valóban szemét volt, de valjuk be őszintén a baromságai nagyjából kiegyenlítődtek, hibázott a mi előnyünkre is.
csak egy legerősebb összeállítású jóljátszó Barcának van esélye a továbbjutásra!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2010.01.06. 00:09:44

A legnagyobb gondokat leirtam a Villareál elleni meccs után. Csak ismételni tudom magam. Sok minden igaz, de a legborzasztobb, hogy nem rugunk gólt. Egyetértek azzal, hogy Bojan és Csiga nem ide valók. Nem e meccs miatt, egyszerüen nem elég jók. Hajtás van, sok hibával és Barca stilus nem látható. Ivelgetünk. Nem biztató a helyzet.
Fecó
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.01.06. 00:09:22

Kicsit elemezzünk:

Első félidőben, még aránylag ok volt a banda. Bár nem pörögtünk 100on, de irányítottunk. Voltak helyzeteink amiket nem sikerült értékesíteni, ez amúgy mostanában sajnos jellemző, hogy elég sok kimarad. :?

A másodikban tovább folytatódott a langyi adogatás, támadójáték elég semmilyen volt.
Aztán jött a gól ugye, és bumm. Jobban pörögtünk, cserék is jöttek, meg az egyenlítés is. Meg Dmytro is a nyáron. Sajnos. Mostmár egyre inkább úgy tűnik, hogy az utóbbi évek legnagyobb melléfogása volt. Mellette Pepe egy isten. Egy szavunk nem lehet a Madrid felé ezek után.

Bojan sújtalan, kóvájog mint gólyafos a levegőben. Egyáltalán nem érzek nála semmi extrát ami jel lehetne arra, hogy Ő a jövő nagy csatára.
Messi is elég rossz napot fogott ki, bár volt 1-2 jó megindulása, jó meglátása, meg helyzete, de valahogy nem jöttek össze ma a dolgok.
Marquez már egyszerűen nem a régi. Sem a védelemben, sem a középpályán nem tud már olyat alkotni, mint mondjuk alkotott pár éve.

Mikor láttam, hogy Milito, Rafa és Csiga is kezd eléggé féltem.
Hát be is igazolódott a félelmem. Hármójuk közül az argentín fedhető meg legkevésbé. Nálam simán jobb volt mindkét tárásnál.

Iniesta nálam a meccs embere Barca oldalon. Pedro kb. Bojan szinten teljesített. Thiago kellemes meglepetés volt. Az első félidőben voltak szép megoldásai, jó cselei. Igaz a társai kevésszer keresték őt. Viszont egy nagy pozitívum, hogy nem látszott rajta, hogy meg lenne illetődve. Bátran vállalta az 1-1 szitukat, hosszabb keresztlabdákat.

A vereségtől függetlenül, ha összekapjuk magunkat simán nyerhetünk Sevillában. Tavaly is kaptak egy hármast. De ahhoz már egy normális kezdő is kelleni fog.

Visca Barca :!:

szerk.:
Perez Burrull: nem tudom, hogy hordott-e ekkora hulladék játékvezetőt a Föld a hátán, de az biztos, hogy a jelenlegi top bajnokságok leggyengébb bírója.
Ekkora részrehajlástól az ideg szétrángat a meccseken.
És ahogy írtátok már, ha ki is esünk az nem fog aggasztani, eza kupa a legkevésbé fontos nekem. Viszont az ahogyan elbuktuk az első meccset az felháborító.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lui1698 2010.01.06. 00:12:53-kor.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.01.06. 00:07:50

ElBartimaeus írta:Nyugalom. Higgyétek el, a játék képe nem volt olyan szörnyű, voltak kényszerítők, volt néhány beindulás, egész gyors volt sok esetben. Egy ilyen játékstílusba tökéletesen igazodó csatár lőtt volna sok gólt. Bojan most nem ilyen, mert nincs formában Ibra meg lassú hozzá, ezt már más is írta, aki amúgy Ibra fan. ;)
Te meddig fogod ezt mondogatni? Amíg világ a világ?
" ilyen játékstílusba tökéletesen igazodó csatár". Istenem az milyen? Esküszöm fröccsentek neked egyet műanyagból.

szerk.:

Bojan ha formában van akkor sem lő itt 3 gólt, ez egyértelmű.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
eric
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009.09.07. 20:11:40

2010.01.06. 00:07:49

Ugyanmár ne legyetek ennyire negatívak. Egy teljesen összeszokatlan, összekuszált Barca állt ma fel, sokat ettől a csapattól így ebben a formában nem szabad elvárni. Voltak nagyon gyenge teljesítmények, ez tény, remélhetőleg a Barca stáb van olyan profi (talán nálatok profibbak egy fokkal a focihoz), hogy ezeket ilyenkor észrevegye, és tanuljon a hibákból. Nincs lefutva még semmi, s bár pokolian nehéz lesz, nézzük azt az oldalát, hogy a Reálosok 0-4ről remélték a továbbjutást a visszavágó napján. Még azok a szurkolók is, akik amúgy előtte szintúgy borúsak voltak, mint most ti. Fel kell jól állni a visszavágon, 2 góllal győzni, és akkor nincs nyitott kérdés. Nehéz, de nem lehetetlen, fel a fejjel arcok :)
Avatar
bandika0101
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2005.02.03. 15:14:35

2010.01.06. 00:07:40

Egy kicsit túlzás volt ilyen gyenge kezdő 11-el pályára lépni...... De a játék ugyan az mint a villareal ellen, első félidőben megvoltak a helyzetek, de mindent kihagyunk..... Ekkor a másik oldalon 3 helyzetből 2 gol...... nincs miről beszélni.....
Frissíteni kell mert elfáradtak a srácok, hol van az a 20-30 passz egymás után??? A középpályán nem tudtuk felhozni a labdát!!!!!! Olyan lassan járatjuk a lasztit h közben somogyit olvashat az ellenfél és ezt ráadásul hátul tesszük.... semmi mozgás középen...Hátul passzolgattunk a meccs negyedében..... A csiga meg nem ide való , egy zsák krumplit nem adnék érte nem ám 25 millát..... és akkor az új igazolásokra sajnáljuk a pénzt.... Pep mondta kell a frissités,uj igazolások mert igy ugyanabba a hibába esünk mint 2007-ben, de akkor miért nem igazolunk?????
Jah és sztem ezt most kicsit pep eltaktikázta.... a kezdő 11re gondolok.... ott el lett scseszve...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.01.06. 00:07:09

még ha majd ki is esnénk,nem az fog zavarni, hanem az h hogyan vesztettük el az első meccset :evil:

első félidő alapján nem gondoltam volna rá,bár ez a bíró már akkor is érdekes volt.

csiga lehet hibázott,de ilyet kettőt nem adott meg nekünk, a döntetlen a minimum amit érdemeltünk volna.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Hunfranco
Barça B
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009.08.12. 15:49:55
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.01.06. 00:06:23

Bojan szánalmas játékos, egyáltalán nem ide való. Tétmeccsen képtelen gólt rúgni, amikor kellene akkor végképp nem. Ez a gyerek ha bekerülne egy középcsapatba úgy eltűnne a süllyesztőben mint Giovanni dos Santos. Egyáltalán nem volt különbség köztük, csak Bojan-nak szerencséje volt, hogy itt maradhatott.
Igazából ezt a vereséget egyértelműen Pep-nek köszönhetjük, hiszen ez a meccs sztem jóval erősebb kezdőt igényelt, ezt a kezdőt pedig lehetett volna nyomatni a Tenerife ellen. Számomra érthetetlen, hogy egy Ibra mért nem játszott végig, anna tudatában, hogy 7végén ő nem játszhat.
Előbb utóbb, ha ez így folytatódik minden fronton kiesünk, vagy hátrányba kerülünk, meccsek óta szánalmasan rosszul játszunk, sokszor kedvem sincs végignézni. Tavaly ilyen nem volt, és inkább essünk ki, csak lássak (lássunk) olyan játékot, amiért a legtöbb szurkoló a Barcát választotta!
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.01.06. 00:05:59

Nem kell itt elkeseredni ennyire, nem estünk ki sehonnan, ez még mindig egy nyerhető párharc ha egy jó napot kifogó barca sétál ki az idegenbeli meccsre. Úgy beszéltek mintha úgy megvertek volna minket, hogy felállni alig tudunk belőle. 1-2, ez semmi főleg annak tudtában, hogy a bíró finoman fogalmazva sem volt korrekt. idegenben mindenképpen a jól megszokott, iniesta-xavi párost várom középen, mögöttük Busival. Piqué - Puyol középen. Most sem értettem, hogy mi ez a felállás.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2010.01.06. 00:05:57

Lemaradtam róla,de ahogy olvasom elég harmatos volt a teljesítmény.Elszomorító. :?

Burull meg világéletében egy marha volt,meg sem lepődöm.Viszont Messi gyenge játéka aggaszt. :roll:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2010.01.06. 00:05:47

danko94 írta:Sajnos kiestünk. Ha csak nem történik pálfordulat, akkor ezt a Sevillát idegenben nem verjük meg 2 góllal...Egyszerűen gyengék vagyunk, Xavi, Ini, Messi és Alves kreativitása eltünt, mindenki mindent egyedül akar csinálni, talán egy kényszerítő volt egész meccsen, pedig tavaly Messi és Alves hülyté csinált ezzel mindenkiből, elveszett a lendület...Pep rázd fel a srácokat és gondolkodj el egy igazoláson!!!! Azt nem is mondom h Rafa 0 volt, nem volt szűrés, ahogy Busi beállt, hozta a formáját, 2/2 eladott labda és 0 labdaszerzés, hiányzik Yaya, de legfőképpen egy lendületes szélső, legyen az Affelay vagy Robinho, de felőlem akár Jeffren is, csak legyen egy kis iram a csapatba! Bojanra nem térek ki, úgy látszik túl lett sztárolva, mert volt egy jó fél éve :( :(
erre csak annyit mondok, rúgtunk már 6ot a Bernabeu-ban is...
fel a fejjel. Meglesz az. Forca Barca :wink:
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2188
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.06. 00:05:43

Nyugalom. Higgyétek el, a játék képe nem volt olyan szörnyű, voltak kényszerítők, volt néhány beindulás, egész gyors volt sok esetben. Egy ilyen játékstílusba tökéletesen igazodó csatár lőtt volna sok gólt. Bojan most nem ilyen, mert nincs formában Ibra meg lassú hozzá, ezt már más is írta, aki amúgy Ibra fan. ;)

A Barcának idén eddig egyszer kellett igazán megijednie: az Inter ellen otthon a bl-ben. Ha jól emlékszem nagyon csúnyán le lettek mosva a pályáról. Azt hiszem, hogy most is valami hasonlót fogunk látni a Barcától a visszavágón: most nincs mese, ha nem köpik ki a belüket az egész meccsen, mint ahogy azt tették tavaly, akkor kiesnek és vége. Ezt gondolom nem akarják, ezért hajtani fognak és akkor ennek meg is lesz a jutalma. ;)
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2010.01.06. 00:04:47

Fecooo írta:
Fecooo írta:kíváncsi leszek... paradox módon még Milito-ban is jobban megbízom, mint Csigában...
ezt írtam meccs előtt... nem is igaz, mennyire ráéreztem...

1. Pep ezzel a kezdővel kvázi lenézte a Sevillát...
2. sajnos Rafa kiöregedett :( (pedig nagyon bírom :( )
3. tudtam már tegnap éjszaka, h burull lesz a bíró, de naívan reménykedtem, h normális lesz...tévedtem

ennyi elég is volt a vereséghez...
remélem Pep önkritikát gyakorol...
Én is ezt a két dolgot említettem meccs előtt. A két középső védőt és a bírót. Borzasztó egy meccs volt.

Off: Fecooo, ha nem akarod felidegesíteni magad, szerintem most ne menj majd fel az NSO fórumra! Ott lesz az igazi osztás, főleg antiguardiolától.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.06. 00:04:43

Az első félidőben jók voltunk, de nem jött a gól. A másodikban a sevilla rájött, mivel lehet megfogni minket. A védőinket egész egyszerűen "elválaszották" a középpályásainktól, nem tudott folyni a zsuga-nem is ment a játék-tán picit későn jöttünk rá, mi a megoldás. Védöink bizonytalanok voltak végig, ennek ékes példájaként az a Capel érvényesülni tudott, akiről már a nagyanyám is előre megmondja, mit fog csinálni. Elöl két ember a botrány volt: Messi-a második játékrészben-és Bojan. Ez nem teljesítmény. De még ezek ellenére is hozható lett volna a derbi, de Perez Burrul tett arról, hogy nehogy előnnyel menjünk a visszavágóra.
De az is igaz, hogy elsősorban ne a játékvezetőben keressük a vereség okát.
Rivaldo-A Legnagyobb.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2010.01.06. 00:04:43

Ez a meccs nem a vereség maitt volt szörnyű, hanem azért, mert megint csak hátrányban kezdtünk el játszani! Miért nem lehet azt csinálni mint tavaly? Menni előre és helyzeteket kialakítani, és majd jönnek a gólok! Az sem baj, ha nem lövünk 4et, de legalább próbáljuk meg!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.01.06. 00:04:03

Hát ez érdekes meccs volt.A végeredmény mindent tükröz csak az igazságot nem...

PErez Burull mi a csodáért "játékvezetősködik"? Elvett egy szabályos gólunkat,plusz adott egy olyan tizit ami semmi nem volt. Ha meg a mezhúzást nézte be, akkor meg az kívül indult,ergo szabadrúgást kellett volna ítélni.

ÉN ma mindenesetre biztatóbbnak láttam a játékot mint hétvégén,főleg az első félidőben.
Azért volt bosszantó az a kamu tizi,mert szentül hiszem hogy az egyenlítés után 5-10 perccel már vezettünk is volna,erre meg...

No mindegy, van még remény.Ha meg nem,akkor így jártunk,Sevillától nem szégyen kiesni,nem úgy mint az Al....nah inkább nem folytatom :lol:


Egy észrevétel még: nincs kész a keretünk.Ez az én meglátásom,kell a középpályára valaki aki tud újat előhúzni,mert egyszerűen Xavin,és Iniestán kívül nincs kreatív emberünk a középpályára.Most az ilyen Gai,Thiago,Jonathan embereket hagyjuk,még nincsenek készen.

A másik pedig az hogy nem tudom észrevettétek e,de a mindenkori két szélső védőnknek az a heppje, hogy az ellen támadásakor behúzódik középre,és a hosszú mindig üres. Így kaptunk ma is gólt,a Villareal ellen is gólt, rinya is így került helyzetbe a klasszikuson. Ezen sűrgősen kéne javítani,de lehet csak én látom rosszul.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2010.01.06. 00:09:09-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
jancsika71
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2005.02.05. 13:13:09

2010.01.06. 00:03:53

Én nem örültem meg csak nagyon mérges vagyok ,mikor idén nem jönnek be Pepnek a kezdőcsapatai. Persze CSAK A BARCA!!!!!!!!!!
duncan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2009.12.18. 01:10:11

2010.01.06. 00:02:17

Csiga és Milito borzasztóan gyenge volt. Nem szabad őket együtt játszatni,főleg,ha Márquezt is belevesszük a buliba...ő is pocsék volt. Maxwell és Alves hozták a szokásos jó játékot,Pinto egyik gólról sem tehetett. A védelmünk a vkp-án és a két belső védőn múlott,gyermeteg hibák, gyenge játék, röhögtem a madridistákon,h 30 milla volt Pepe,de most ezt sajnos viszonozhatják Csiga kapcsán,Pepe nála jobb védő sajnos.

Thiago magához képest jó volt,Barcához képest gyenge. Iniesta játszott igazán jól,bár ő sem alkotott nagyot. ibra gyenge volt,de legalább a szokásos gólját meglőtte,Messi számomra katasztrófa,ahogy Pedro is az volt, Bojanról nem is beszélve. Remélem Pep véleménye ezek után megváltozik az igazolásokról kellene egy csatár és egy kp,talán egy védő is... el vagyok keseredve
Válasz küldése