Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
BarcaRulez43
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013.01.17. 11:42:22

2013.01.23. 18:36:02

Az elmúlt egy hetet meg a tavalyi "cselzis korszakot" nézve, eléggé be vagyok tojva a Malagatól,de bízom a csapatban,már csak azért is mert tuti a Real lesz a Barca következő ellenfele és minél több Klasszikus van egy évben annál jobb! :)
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.23. 17:21:40

messideco írta:19 fős keret megy Malagára, Bartra, Montoya, dos Santos és Cuenca nem fog a csapattal tartani, akkor ezek szerint Villa igen :D

A Malaganal Isco és Toulalan ezúttal is kimaradtak a hazai csapatból.
Valdés, Pinto, Alves, Piqué, Cesc, Puyol, Xavi, Villa, Iniesta, Alexis, Messi, Thiago, Mascherano, Sergio, Pedro, Jordi Alba, Adriano, Song y Tello.

A Málaga keretébe pedig bekerült Lucas Piazón is, akit a Chelsea-től vettek kölcsön az idény végéig.
Kameni, Jesús Gámez, Weligton, Demichelis, Camacho, Joaquín, Saviola, Seba, Lucas Piazon, Willy, Iturra, Duda, Eliseu, Portillo, Buonanotte, Sergio Sánchez, Onyewu y Santa Cruz.

Alves helyett Adriano kezdjen a jobbhátvéd posztján, ez most minden vágyam. :D
Piquét nem biztos, hogy okos dolog berakni a gyereke születése után, így Puyol-Mascherano lehetne középen. A bal szél nyilván Albáé.
A támadószekcióban én Thiagót kezdetném Cesc helyett, Xavi-Iniesta-Pedro-Messi mellett.

Brutális meccs lesz, de győzelmet várok.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.01.23. 15:16:09

Vakmacska írta:
Várok egy Villát, Tellot Alexist, Adrianot a kezdőbe.
Azt várhatod. Ha nem sérül meg addig, amire nincs nagy valószínűség, akkor Messi játszani fog. 4 csatárral meg nem fogunk játszani. Egy ilyet el tudnék képzelni:
Pinto-Alves, Piqué, Puyol, Adriano-Cesc, Song, Thiago-Iniesta, Messi, Villa
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.01.23. 15:00:09

salas9 írta:
messideco írta:A Malaganal Isco és Toulalan ezúttal is kimaradtak a hazai csapatból.
Ennek azért örülök :wink:
messideco írta:Malagára, Bartra, Montoya, dos Santos és Cuenca nem fog a csapattal tartani
Sajnálom, és remélem hétvégén majd játszhat az Osasuna ellen.
gondolom Cuenca azért nem, mert neki azért elég sok idő esett ki, kell még az erősítés. Montoyát nem értem, jó lenne kipróbálni Alves helyén újfent, hogy mit nyújt. Számomra sokkal labdabiztosabb, és ha úgy érzi, inkább hátul marad, mintsem fent ragadjon, mint Alves. Kellenének neki is a percek.

Várok egy Villát, Tellot Alexist, Adrianot a kezdőbe.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.01.23. 13:13:04

messideco írta:A Malaganal Isco és Toulalan ezúttal is kimaradtak a hazai csapatból.
Ennek azért örülök :wink:
messideco írta:Malagára, Bartra, Montoya, dos Santos és Cuenca nem fog a csapattal tartani
Sajnálom, és remélem hétvégén majd játszhat az Osasuna ellen.
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.01.23. 13:11:04

19 fős keret megy Malagára, Bartra, Montoya, dos Santos és Cuenca nem fog a csapattal tartani, akkor ezek szerint Villa igen :D

A Malaganal Isco és Toulalan ezúttal is kimaradtak a hazai csapatból.
"And my heart will leave you never."
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2013.01.22. 15:08:58

Nos valóban erős csapatot kell a pályára küldeni a Málaga ellen, de van egy olyan érzésem, hogy Alba és Puyol pihenni fog, valamint a középpályáról is valaki(k) a Xavi-Iniesta-Busquets hármasból. Viszont ott lehet a csapatban Song, Thiago, Alexis vagy éppen Villa. Remélem Továbbjutás lesz valahogy, ilyen menetelés után fájna, ha kiesne a csapat a kupából.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.01.22. 13:17:48

A ma délelőtti edzésen 25-en voltak jelen. A csapattal együtt edzett az orvosi engedélyt megkapó Cuenca és Villa, valamint a Abidal és Muniesa is :wink:

Én ezt a kezdőt látnám szívesen:
Pinto - Adriano, Puyol(Piqué), Mascherano, Alba - Xavi, Sergio, Cesc - Pedro, Messi, Iniesta.

Jó lenne továbbjutni ezért erős kezdőt kell és fogunk is kiküldeni. Hétvégén szó-szó hazai pályán pihenhet majd pár játékos.

Piqué letöltheti a kupában az eltiltást? :?:
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.01.21. 13:56:11

Barcaman1993 írta:Na már jön is a hír, hogy a pálya nem éppen megfelelő a labdarúgásra... Már meg sem lepődök...
Valamilyen gomba támadta meg a füvet, de megpróbálnak kezdeni vele valamit. A hétvégi bajnoki után Pellegrini is bosszankodott egy sort miatta.
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.01.21. 12:14:01

shutterisland írta: fogd fel másképp.
Nagyon remélem hogy igazad van :?
Barcaman1993 írta:Na már jön is a hír, hogy a pálya nem éppen megfelelő a labdarúgásra... Már meg sem lepődök...
Kép


Ilyen nincs... Pont ez kellett.
KépKép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.01.21. 12:09:58

Na már jön is a hír, hogy a pálya nem éppen megfelelő a labdarúgásra... Már meg sem lepődök...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.01.21. 10:23:39

Tito távollétében is hozni kell a meccset, ha valódi tudásuk szerint játszik a csapat, akkor nem lehet baj. Visca el Barca!
"And my heart will leave you never."
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.01.20. 03:49:14

Deus írta:Király kupa visszavágóval nálam para van. Ilyen játékkal nem tudom hogy meglesz -e a továbbjutás... Először is fejben szétestek a játékosok a második félidőben. Fáradtak voltak.
fogd fel másképp.
2 rossz és egyben nagyon balszerencsés (ugye utolsó perces gólok, kapufák, kihagyott 100%-os helyzetek...) meccs után nagyobb az esély arra, hogy most egy átlagos, vagy annál jobb meccs jön, és ha így lesz, nyerünk.

amúgy meg nem is emlékszem, mikor volt utoljára olyan, hogy a barcelona 3 egymást követő tétmeccséből egyet sem nyert meg.

szerk.: na jó, a tavalyi chelsea-real-chelsea hármas ilyen volt, de ott a 3. meccsen torres gólja nekem mindig kiesik.
de ezen kívül tényleg nem sűrűn fordulhatott elő ilyen. :)
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.01.19. 19:52:36

Király kupa visszavágóval nálam para van. Ilyen játékkal nem tudom hogy meglesz -e a továbbjutás... Először is fejben szétestek a játékosok a második félidőben. Fáradtak voltak.
KépKép
Jedi84
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.12.15. 20:29:12
Tartózkodási hely: Dánia

2013.01.17. 19:30:12

Laza meccs lehetett volna, de ha ilyen csatáraink vannak mint Alexis, akkor nem csoda, ha szorosra sikerül. Fel kell hozni a B keretből valakit, nem számit hogy fiatal, biztos több gólt rugna mint a chilei.
Messi: Best of the best!!!
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.01.17. 15:28:11

#David Villa# írta:Kár a tegnapi eredményért. Malagának nem sok köze volt a meccshez. Ezt bizony mi rontottuk el. Most, hogy romokban hever a Real adunk nekik ajándékba egy kupát?
Ki kell őket csapni a kupából, BL-ből meg lehet már a MU kiejti. Ezzel alázva lennének.Ehelyett hagyni akarunk nekik kupát nyerni?
NEM! Oda kell tenni magát mindenkinek és egy hasonló eredményt elérni, mint a bajnokin!

Visca el Barca!
Én azért ennyire nem írnám le a Real Madridot. Nagyon nem játszanak jól idén, az Osasuna ellen már-már direkt csinálták. Viszont azt sem szabad elfelejteni, hogy az utóbbi összecsapásokon az ő akaratuk érvényesült. A tavalyi tavaszi bajnokin eldöntötték végérvényesen a bajnoki címet, a szuperkupában a Bernabeú-ban az első fél órában eldöntötték a kupa sorsát, míg az őszi bajnokin a Camp Nou-ban sem sikerült őket legyőzni. Tehát ha az utóbbi egy évet nézzük, csak a kupában sikerült őket legyőzni (összesítésben). Nagyon nem vagyok benne biztos, hogy mi jönnénk ki jól ebből az összecsapásból. A kupavisszavágó előtti hangulat olyan volt, hogy "romokban vannak, most kell nekik egy 5öst verni", a bajnoki előtt " meg kell fogni őket, sima meccs lesz a Camp Nou-ban", a szuperkupa visszavágó előtt "mi fogjuk megszerezni a kupát,mert ennyivel meg annyival jobbak vagyunk".
Igazából csak annyival vagyunk most jobbak a Madridnál, hogy nálunk rend van az öltözőben. Ha viszont egy meccsre összekapják magukat,akkor simán kiejthetnek. Fizikálisan fölényben vannak, a játékstílusuk is ellenünk működik a legjobban, illetve, ha ráállítanak Messire egy mészárost, meg is ölték a támadójátékunkat, mert tőlünk más nem nagyon fog betalálni. Boldog lennék, ha a MU kiejtené őket, mert úgy érzem, hogy a ki-ki meccseken rendre alulmaradnánk ellenük.
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2013.01.17. 14:46:29

Valamelyik nap írtam, hogy milyen jó ebben az idényben a második félidőben már kellemesen hátradőlve nézni a meccseket és élvezni a játékot.
Erre jön ez a mérkőzés, ahol a "régi" Barca jött elő, jó kezdés, aztán bár megtehetnénk de nem zárjuk le a mérkőzést, kihagyjuk a legnagyobb helyzeteket is, majd a végén emberelőnyben gólt kapunk és a pályán sem lévő ellenfél két talált góllal döntetlenre menti a meccset.
A második félidő közepén - nem tudom miért - teljesen szétesett a játékunk, mintha egyszerre mindenki kipukkadt volna, sorra eladtuk a labdákat, felesleges cselekbe bonyolódott Iniesta és Messi is, tanácstalanul próbáltunk passzolgatni. Tito próbált a cserékkel belenyúlni a meccsbe, de most ez sem sikerült igazán, sőt kaptunk egy gólt.
Hát nem könnyű visszavágó vár ránk, de én optimista vagyok, mert ha komolyan odatesszük magunkat akkor ismét nyerhetünk Malagában.
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2013.01.17. 14:21:00

Kár a tegnapi eredményért. Malagának nem sok köze volt a meccshez. Ezt bizony mi rontottuk el. Most, hogy romokban hever a Real adunk nekik ajándékba egy kupát?
Ki kell őket csapni a kupából, BL-ből meg lehet már a MU kiejti. Ezzel alázva lennének.Ehelyett hagyni akarunk nekik kupát nyerni?
NEM! Oda kell tenni magát mindenkinek és egy hasonló eredményt elérni, mint a bajnokin!

Visca el Barca!
Sipi24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2012.08.20. 08:05:32
Tartózkodási hely: Kunmadaras

2013.01.17. 13:23:07

Hát ha sikerül tovább jutni a csapatnak, akkor azért egy elég kemény másfél hónap elé nézük, mert ha a Real is tovább megy akkor ugye két meccs velük az elődöntőbe, meg ugye még ott van a Milan ahol idegenbe kell alkotni, meg a bajnokik, én nem nagyon örülnék neki ha ilyen rövid időn belül ennyiszer találkozna a Barca és a Real,(meg már szerintem unalmas is ez a sok classico) ja meg még ott a bajnoki classico is, azért ez így nagyon megterhelő akár milyen jó csapat is a Barca, én jobban örülnék ha mi is és a Real is kiesne és Valancia meg a Malaga el csatázgatna egymással, és inkább menjünk rá keményen a Bl-re, de ez az én véleményem, nem kell vele egyetérteni senkinek se.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.01.17. 12:52:06

Hú gyerekek ez nagyon gyenge volt. Ilyen érzelmek nélküli Barca meccset mostanában nem néztem. Az első játékrész vmi álomfocit hozott, félelmetesen jók voltunk. Viszont már közben is gondoltam, hogy bakker, ha továbbra is kihagyjuk a helyzeteket, akkor itt nem fogunk jó eredményt elérni. Igazam is lett. A második félidő meg minősíthetetlen gyenge volt. Az első 5-10 percben fociztunk, aztán utána ők irányították a meccset. Sajnálom, hogy így alakult, mert ha csak a ziccereket berúgtuk volna, akkor itt 4-5 gólnak kellett volna közte lennie. Jobbak vagyunk, mint ők és képesek is lehetünk hozni a győzelmet idegenben, de van egy olyan előérzetem, hogy ez most nem fog sikerülni... Ne legyen így!
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.01.17. 12:03:35

Castiel írta:Egyetértek az elöttem szólóval, viszont Creus tanár úr puszta jelenléte már "pánikot" kelt az ellenfelekben -ellentétben a fiatal Brazil-Spanyollal-akitől annyira nem tartanak még. MÉG :!: :!:
A lényeg ebben ott van, hogy amikor Xavi a pályán van a köz.pályás sor szororsabban a védők elé húzódik az ellenfélnél. S íly módon kevesebb lehetőség van a Mezner által felhozott Thiago féle passzokra. Az kétségtelen hogy Alcantara sokkal dinamikusabb. Viszont sokkal nagyobb a hibaszázalék benne.
Mezner, írtad még hogy mindenképp Sergio vissza kell kerüljön a keretbe a Rosalledában Piqué-vel egyetemben. Én azt hiszem hogy Song játékával nem volt semmi probléma. Rengeteget szerelt passzai 95 %-ban jó helyre mentek, fellépett a támadásokkal, s szinte mindig megjátszható volt. Busi annyival "jobb" tőle, hogy ő ebben a stílusban-rendszerben nőt fel, még a Kameruninak bele kell tanulnia, amire eddig nem kapott túl sok lehetőséget, élesben.
Amúgy kb 50 %-on ha pörögtek, s így is csak 2 orbitális hibából tudtak gólt szerezni. ez mond valamit! El kellett volna dönteni tegnap.
Én konkrétan emlékszem 2 orbitális hibára Song esetében, amikből csak szerencsével nem lett nagyobb baj. Technikailag mindenképpen jó a srác, de a sebessége nagyon nagy hátrány azon a poszton és ami még nagyobb baj, hogy főleg fejben lassú. Labdaszerzésben kezdi már felvenni a ritmust, de a kis háromszögelésekbe látványosan belezavarodik sokszor, amiből vagy labdavesztés lesz, vagy a tuti hátrapasszt választja, amivel megint nem leszünk előrébb. Ami megnyugtató talán, hogy elsősorban Keita pótlására igazoltuk és azt a szintet valószínűleg el fogja érni. Bár egyelőre még ahhoz is nagyon sokat kell melózzon.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.01.17. 11:31:37

Cseri írta:
mess2009 írta:ezuttal érthető Tito kiállása a két "lúzer" mellett, na de amit Guardioláról mondott?! ".....három évre szerződött... korábban csak egy-egy évre akart mert itthon van?????!!!!!!!" ekkora marhaságot(bocs) már rég olvastam.
Nem tisztem védeni a Mestert,de amennyiben végig gondolod egyáltalán nem marhaság. Pep azt mondta addig marad a Klubnál,amíg tud adni valamit,mikor a váltás mellett döntött úgy érezte most volt elég. Igen,otthon volt és azért köthetett egy éves szerződéseket mert nem akart kellemetlenséget sem magának sem a Klubnak,ha nem fut a szekér és esetleg felállítják. A bőrgatyásoknál más a helyzet, nem ismeri még behatóan a körülményeket és az is előfordulhat,hogy három éves koncepcióban gondolkodnak a bajorok(nem ismerem a szerződés részleteit).
lehet csűrni csavarni így is, én nem vagyok vevő erre. félreértés ne essék: Guardiola szive joga, hogy bármi mást csináljon, minhogy a Barcelona szekerét tolja csak ne ömlengjen nekem senki a klub iránti lojalitásról, szeretetről meg otthonlétről.... mitől is lenne ez?? hogy a világ egyik legerősebb klubját a Barcelona ellen vezeti?!
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.01.17. 10:30:41

Egyetértek az elöttem szólóval, viszont Creus tanár úr puszta jelenléte már "pánikot" kelt az ellenfelekben -ellentétben a fiatal Brazil-Spanyollal-akitől annyira nem tartanak még. MÉG :!: :!:
A lényeg ebben ott van, hogy amikor Xavi a pályán van a köz.pályás sor szororsabban a védők elé húzódik az ellenfélnél. S íly módon kevesebb lehetőség van a Mezner által felhozott Thiago féle passzokra. Az kétségtelen hogy Alcantara sokkal dinamikusabb. Viszont sokkal nagyobb a hibaszázalék benne.
Mezner, írtad még hogy mindenképp Sergio vissza kell kerüljön a keretbe a Rosalledában Piqué-vel egyetemben. Én azt hiszem hogy Song játékával nem volt semmi probléma. Rengeteget szerelt passzai 95 %-ban jó helyre mentek, fellépett a támadásokkal, s szinte mindig megjátszható volt. Busi annyival "jobb" tőle, hogy ő ebben a stílusban-rendszerben nőt fel, még a Kameruninak bele kell tanulnia, amire eddig nem kapott túl sok lehetőséget, élesben.
Amúgy kb 50 %-on ha pörögtek, s így is csak 2 orbitális hibából tudtak gólt szerezni. ez mond valamit! El kellett volna dönteni tegnap.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.01.17. 09:41:31

Ami a meccsen feltűnő volt,hogy mennyivel dinamikusabb/lendületesebb a középpályánk,ha nem Xavi van benn,hanem mondjuk Thiago,az lehet,hogy kevésbé voltunk stabilak,de sokkal több vertikális passz, első szándékú bepassz van két védő közé,és ezzel sokkal veszélyesebbek is lettünk a kapura.

Éppen ezért is én inkább Xavit kezdettem volna,hogy egy fitt Malága ellen fárassza őket,mozgassa a csapatot,forgassa a labdát,és amikor már a fülükön veszik a levegőt a második félidőben,akkor jöhetett volna Thiago,és a lendülete,a direktebb játéka,és nyomni be mögéjük a jobbnál jobb labdákat,csak kamilláztak volna.
Persze ez csak utólagos okoskodás,de ha ez egy teljesen laikus szemmel is látható dolog,akkor nyilván ezt Tito is tudja.
Nekem jobban tetszett mindig is a játék Maestro nélkül (akit ennek ellenére a csapatunk 4.legfontosabb tagjának tartok, Messi,Ini,és Busi után)sokkal inkább játszunk kapura törően ha nem ő áll ott középen.

Egyébként meg senkit nem kell szidni,és nem kell a lincshangulat se Alexis,se senkivel szemben,játszottunk egy X-et pont jókor,így a fiúk megtanulják,hogy egy gól nem gól,és igenis hajtani kell a második félidőben is,a Celtictől kapott pofon is jót tett,ez a mini pofon is jókor jött,legalább nem szállnak el maguktól.

Visszavágón reaktiválni kell Busit,Piquét,és lesz ne mulass!!!
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1801
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2013.01.17. 09:33:01

mess2009 írta:ezuttal érthető Tito kiállása a két "lúzer" mellett, na de amit Guardioláról mondott?! ".....három évre szerződött... korábban csak egy-egy évre akart mert itthon van?????!!!!!!!" ekkora marhaságot(bocs) már rég olvastam.
Nem tisztem védeni a Mestert,de amennyiben végig gondolod egyáltalán nem marhaság. Pep azt mondta addig marad a Klubnál,amíg tud adni valamit,mikor a váltás mellett döntött úgy érezte most volt elég. Igen,otthon volt és azért köthetett egy éves szerződéseket mert nem akart kellemetlenséget sem magának sem a Klubnak,ha nem fut a szekér és esetleg felállítják. A bőrgatyásoknál más a helyzet, nem ismeri még behatóan a körülményeket és az is előfordulhat,hogy három éves koncepcióban gondolkodnak a bajorok(nem ismerem a szerződés részleteit).
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Válasz küldése