Switch to full style
Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb! Online közvetítés!
Hozzászólás küldése

Ki volt a Sevilla elleni döntő legjobbja?

Don
40
38%
Andrés
31
30%
Iniesta
34
32%

Szavazatok száma : 105

Re: Spanyol Kupa & Szuperkupa

2019.02.27. 23:22:25

Nero. írta:Lehet hogy most valami hatalmas baromságot mondok, de nekem egyre inkább úgy tűnik hogy a meccseink nagyrészében az a taktika hogy az első 50-60 percben csak fárasztjuk az ellenfelet és az utolsó fél órát huzzuk meg.

Van valakinek erről valami statisztikája? Én majdnem biztosra veszem hogy a góljaink nagyrésze a 60. perctől jön és ez nem lehet véletlen.

0-1nél nem örültem a Real helyzeteknek de szinte biztos voltam benne hogy gyorsan megfizetnek amiért ennyire kitámadnak.

Egyébként olyan egetrengető Real helyzetek nem voltak, egyszer-kétszer Ter Stegennrek nyújtózkodnia kellett, de ez a munkája.

Csak akkor belekalkulálja azt is a mester, hogy az ellenfél kihagyja a helyzeteket? Mert ma is, de az egész szezonban hatalmas megúszásaink vannak hátul. Lehet ez a taktika, de addig fog működni, amíg nem jön az első ellenfél, aki belövi a helyzeteit, mint tavaly a Róma a visszavágón. Amúgy azt sem mondanám, hogy ma annyira meghúztuk volna a végét. Az első két gólunk a semmiből jött kontra volt, a második után pedig már megzuhantak, de addig sok közünk nem volt a meccshez.

2019.02.27. 23:15:08

Nero. írta:Lehet hogy most valami hatalmas baromságot mondok, de nekem egyre inkább úgy tűnik hogy a meccseink nagyrészében az a taktika hogy az első 50-60 percben csak fárasztjuk az ellenfelet és az utolsó fél órát huzzuk meg.

Van valakinek erről valami statisztikája? Én majdnem biztosra veszem hogy a góljaink nagyrésze a 60. perctől jön és ez nem lehet véletlen.

0-1nél nem örültem a Real helyzeteknek de szinte biztos voltam benne hogy gyorsan megfizetnek amiért ennyire kitámadnak.

szemre így van, statot majd hoznak mások.

viszont ezzel az a baj, hogy az ellenfélre alapozunk. mi lett volna ma ha Vini belő egyet, vagy Benzema a kihagyhatatlant?
akkor mindjárt más az egész szitu.

szóval úgy gondolom, ez lehet egy tudatos taktika, de a gyenge játék, meg a lustaság, védelmi bohózatok azok nem.

2019.02.27. 23:12:07

Lehet hogy most valami hatalmas baromságot mondok, de nekem egyre inkább úgy tűnik hogy a meccseink nagyrészében az a taktika hogy az első 50-60 percben csak fárasztjuk az ellenfelet és az utolsó fél órát huzzuk meg.

Egyébként olyan egetrengető Real helyzetek nem voltak, egyszer-kétszer Ter Stegennrek nyújtózkodnia kellett, de ez a munkája.

2019.02.27. 23:11:48

Erőkímélő focival húztuk ezt be, meg némi szerencsével. Mondjuk épp a realnál nem szólhatnak egy szót sem, elég sok hasonló meccset nyertek meg az elmúlt években. Többen elég gyatra teljesítményt nyújtottak, de ma ez is belefért.
Ahhoz képest, hogy könnytől áztatott volt a fórum a sok sírástól, eddig 7-2 es összesítéssel hozzuk le a pizjuant, meg a bernabeut.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2019.02.27. 23:13:20-kor.

2019.02.27. 23:07:59

Messit kivették ma, vagy magát vette ki, mindegy is, most nélküle is megoldották a többiek, meg Vinicius.
A játék gyatra volt, sajnos nem sajnos, de ez az igazság, viszont így is tudjuk hozni a meccseket, ami viszont fontos.

Itt a szezon nagy kérdésre, hogy ez a BL-ben mire lesz elég. Ott vannak élesebb csapatok, ott a real is 1-2 szinttel magabiztosabban játszik, úgyhogy nem biztos, hogy erre kellene alapozni a továbbiakban.

Grat a srácoknak, kiejteni a realt bármilyen mikiegér kupában is, nagy tett, ráadásul végül magabiztosan tettük, és még megszakadni se kellett.
Bajnoki meccs is hasonló lehet, két verziót látok, egyik, hogy totál szétestek a maitól, és egy lötyögős meccset lehoz mindkét csapat, ilyen 1-2 góllal max. A másik, hogy nekünk jönnenk, és kialakul egy adok kapok. Azokból meg azért mostanában jól jövünk ki.

A mai után nem fogok a kardomba dőlni, ha hétvégén kikapunk. Persze szidok majd akit csak lehet. :mrgreen:

2019.02.27. 22:57:41

Legfurább klasszikus amit valaha láttam.Első félidőben ment a szokásos semmi,Stegen meg Vinicius azért tartotta az x-et. Másodikban se volt őrült tempó,se kijöttünk aztán pár helyzetből 3.

Helyén kell kezelni ezt is,a szerencse forgandó,nem mindig fog összejönni ez az álmos kezdésből győzelem.De megvan a döntő,ha már folyton fordítani kellett :D Messi szerintem végigsétálta az egészet,de lőttünk hármat,Lajosnak meg pacsi,innentől akkor felfelé.

2019.02.27. 22:55:15

A madridnak még úgy sem ment, hogy Valverdét is becserélték hozzájuk.... kemény.
Suárez: a 11-es után neked is meg kellett volna fogni a micsodádat...
D

2019.02.27. 20:58:40

Sport 1.

Remélem továbbmegyünk, bár real meccsek előtt sosincs jó érzésem.

2019.02.27. 20:55:03

Hol adják?

2019.02.27. 20:53:54

Sok negatív kommentet látok most, amiért SR a középpályán van, de
1) amikor jobbhátvéd, akkor mindenki a középpályára követeli,
2) ha Vidal-Rakitic-Busquest középpályával kezdenénk akkor mindenki ki lenne akadva. :D

Aleñá kevés még egy clásicón a kezdőbe, Coutinho egyértelműen nem fog a középpályán kezdeni, Arthur pedig sérült. Innentől fogva szerintem is SR a legjobb megoldás most, ráadásul Semedo kell Viníciusra.

2019.02.27. 20:52:14

Szerintem, ma 2 főszereplő lesz. Dembelé és Vinicius Jr. Hajrá!

2019.02.27. 20:47:04

Chino írta:Csak VAR ne legyen, abból ők jönnek ki jól. Bár nekünk vissza se szokták nézni.
Erről jut eszembe. Nem Lahoz lesz a videoteremben?

Mi is általában jól jövünk ki belőle, az első videóbírós clásicon is mi kaptunk tizit VARane-nak köszönhetően. :D Most fújtak nekik két (szigorúan nézve egy) kétes tizit, de azért nem kell démonizálni sem a bírókat emiatt. Aztán nehogy tévedjek.

Ha továbbmegyünk ma, felőlem kikaphatunk amúgy szombaton.

2019.02.27. 20:44:01

nagyatyesz írta:Egy szoros győzelem is megfelelő!
Tetszik a kezdő, de biztos vagyok benne, hogy Semedot lekapja EV a 60 perc körül és SR megy vissza a helyére.
Ha meg ne adj Isten tizihez jut a Real és Ramos rúgja, a fejemet rá, hogy panenkázni akar majd, szoval csak nem kell elugrani.

Én egy szűkös győzelmet, X-et érzek. SR valahol érthető, gondolom neki kell kihúzódni ha Semedo nem ér vissza Viniciussal. Jobban örültem volna Marcelonak, de remélem Regnek túl nagy falat lesz még a Klasszikus.
Ha mindkét csapat azt a játékot hozza amit az utóbbi meccseiken, jó végeredmény lehet, de félek ez nem így lesz.
Majd Lajos összakapja magát és dob egy mesterhármast, legalábbis nagyon stílusos lenne. :D

Csak VAR ne legyen, abból ők jönnek ki jól. Bár nekünk vissza se szokták nézni.
Erről jut eszembe. Nem Lahoz lesz a videoteremben?

2019.02.27. 20:17:04

Egy szoros győzelem is megfelelő!
Tetszik a kezdő, de biztos vagyok benne, hogy Semedot lekapja EV a 60 perc körül és SR megy vissza a helyére.
Ha meg ne adj Isten tizihez jut a Real és Ramos rúgja, a fejemet rá, hogy panenkázni akar majd, szoval csak nem kell elugrani.

2019.02.27. 20:01:08

Sztem jó a kezdő. Jó kis meccsnek nézünk elébe, már csak az a kérdés Perez apunak mennyire fontos a Kupa :D :D :D

Szerintem szűken továbbjutunk, de azt sem bánnám, ha szétgyaláznánk őket. Egy 1-6 megfelel :D
De egy 96. percben kamu tiziből rúgott panenka gól Pique-től lenne a legtökéletesebb :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

2019.02.27. 20:00:41

Nincs meglepetés, de örülnék, ha Roberto nem játszaná végig a meccset. Elég satnyának néz ki ez a KP.

2019.02.27. 19:56:55

Ter Stegen; Semedo, Piqué, Lenglet, Alba; Busquets, Rakitic, Sergi Roberto; Messi, Suárez, Dembélé
nálunk meg ez

2019.02.27. 19:55:54

Náluk ez lesz:

Official line-up Real Madrid: Keylor Navas, Carvajal, Sergio Ramos, Varane, Reguilón, Casemiro, Kroos, Modric, Lucas Vázquez, Vinicius and Benzema.

2019.02.27. 19:42:53

Messi legtöbbször ott játszik ahol akar.Tud ő baloldali játékot is Albaval, vagy Couval.
Egyébként nem vagyok biztos abban, hogy Lajosunknak okvetlenül kezdeni kellene.

2019.02.27. 19:33:48

drobika írta:Lajos lehet középen,ha már beteszi a mester.
Nem vagyok géniusz, csak épp látszik hogy a Dembi Semedo jobb oldal a legjobb választás.
Ehhez nem kell géniusznak lenni.

és akkor messi hol játszik? ő is középen és crosst fogja fogni? vagy hol?

2019.02.27. 19:31:31

Lajos lehet középen,ha már beteszi a mester.
Nem vagyok géniusz, csak épp látszik hogy a Dembi Semedo jobb oldal a legjobb választás.
Ehhez nem kell géniusznak lenni.

2019.02.27. 19:10:27

drobika írta:Én azon imádkozom,hogyv semedo Dembibjobb oldal legyen.
Akkor lesz sanszunk ott
És Albának is több helye lenne.
Viszont EVt ismerve Dembi Alba nyakán,jobboson Meg SR Semedo...

vagy a padon kezd :mrgreen: :mrgreen: sevilla elleni kezdőt feldobja megint...

2019.02.27. 19:09:39

Na Ousmane, most mutasd meg 8)

2019.02.27. 18:59:52

Mintha középen nem szenvedne :D
Többet nyerünk a gyors jobb oldallal,pláne ha megint az abszolút formán kívüli Marcelo kezd,akkor ott el is dőlhet a meccs.

2019.02.27. 18:52:00

drobika írta:Én azon imádkozom,hogyv semedo Dembibjobb oldal legyen.

lajost meg kiteszed baloldalra szenvedni. igazi géniusz vagy :?
Hozzászólás küldése