Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21162
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.09. 11:27:59

Attól függ mit takar a bőven. Onnantól már csak 1 botlás férne bele, legyen szó vereségről vagy döntetlenről. Persze 6 meccs alatt nem feltétlen kell akár egyszer is pontokat hullajtani, meg ahogy írtad, a riválisok se biztos, hogy nyernek mindent, de egy X-re remélem legalább jók leszünk azért. De tényleg benne van a vereség, nehéz terepre megyünk nagyon, és pihentetni is kell..
Persze, nem lenne jót pontokat veszteni, főleg nem hármat. Csak azt mondom, ennek ellenére megkockáztatnám a tartalékos kezdőt. Ha a legerősebb csapatot küldjük pályára, az sem garancia a győzelemre, +1 egy küzdősebb, nehéz meccs nem hiányzik a szerdai BL meccs előtt. Ezt ők is tudják, félek, hogy vmi olyan lötyögést láthatnánk, mint RM, vagy az AM ellen az első félidőben.
A másik oldalról tartalékosan is győzhetünk akár, hiszen Rafinha, vagy Munir talán motiváltabban is menne ki erre a meccsre, mint sok alap kezdő.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.04.09. 10:49:52

Squad (vs Real Sociedad): Bravo, Ter Stegen, Alves, Pique, Bartra, Mascherano, Vermaelen, Adriano, Alba, Busquets, Rakitic, Sergi Roberto, Iniesta, Arda, Rafinha, Munir, Messi, Neymar

Rafinha ha bírja, akkor remélem kezdő lesz, de sokat nem várok tőle, nagyon nehéz terepre megyünk. Ha meg Arda kapja meg a bizalmat, akkor szántsa fel a pályát végre, és bizonyítsa, hogy elhamarkodottak a kritikáim.. :D Nehéz meccs lesz, az biztos, a győzelem most bravúr lenne szerintem, de nem lehetetlen nyilván. Csak félek, hogy Messiék a pályán fognak rápihenni a szerdai csörtére, akkor necces lehet a pontszerzés is.
LG írta: Legrosszabb esetben kikapunk egy olyan pályán, ahol már évek óta nem megy, de még ezt sem tartanám tragédiának, a bajnokság még akkor is bőven a kezünkben lenne, és abban is szinte biztos vagyok, hogy a riválisok fognak pontokat veszteni még.
Attól függ mit takar a bőven. Onnantól már csak 1 botlás férne bele, legyen szó vereségről vagy döntetlenről. Persze 6 meccs alatt nem feltétlen kell akár egyszer is pontokat hullajtani, meg ahogy írtad, a riválisok se biztos, hogy nyernek mindent, de egy X-re remélem legalább jók leszünk azért. De tényleg benne van a vereség, nehéz terepre megyünk nagyon, és pihentetni is kell..
recrea írta:Mondjuk van itthon bőven rosé :)
Akkor meccs után csak okosan a fórumozással.. :mrgreen:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.04.09. 10:16:13

S.Agüero írta:Utolsó előtti forduló itthon az Espanyol ellen, jó lenne pont ellenük behúzni. 8)
Volt már ilyen (asszem utolsó forduló) 2007-ben, az tök jól sikerült :mrgreen:

Ugyanígy gondolom, ahogy Te írod, nem tudom megnézzem-e az esti produkciót, aludni szeretnék, nem akarok idegbeteg lenni. Mondjuk van itthon bőven rosé :)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21162
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.09. 07:46:50

Nero. írta:Állítólag holnap Vermaelen, Adriano, Rafinha, Turan és Munir is ottlesz a kezdőben. Egyrészt örülök, mert mostmár nagyon komolyan pihentetni kell, másrészt viszont egy nagyon tartalékos kezdővel szerintem megint nem fogunk nyerni.

Amúgy emlékszem mikor utoljára ott nyertünk az Rijkaardal volt, de azbse volt valami sima Eto'o a végefelé kotort be egyet nagynehezen. :D
Én örülnék a tartalékos kezdőnek, és bevállalnám a pontvesztés kockázatát. Legrosszabb esetben kikapunk egy olyan pályán, ahol már évek óta nem megy, de még ezt sem tartanám tragédiának, a bajnokság még akkor is bőven a kezünkben lenne, és abban is szinte biztos vagyok, hogy a riválisok fognak pontokat veszteni még.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.04.08. 23:51:17

Állítólag holnap Vermaelen, Adriano, Rafinha, Turan és Munir is ottlesz a kezdőben. Egyrészt örülök, mert mostmár nagyon komolyan pihentetni kell, másrészt viszont egy nagyon tartalékos kezdővel szerintem megint nem fogunk nyerni.

Amúgy emlékszem mikor utoljára ott nyertünk az Rijkaardal volt, de azbse volt valami sima Eto'o a végefelé kotort be egyet nagynehezen. :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.04.08. 21:34:19

Azért ez tényleg kemény, 5 éve pontot sem hoztunk el az Anoetából. :lol:
Belegondolva, még nem is láttam a csapatot nyerni ellenük idegenben. :D

Ha nyerünk, végleg lezárhatnánk a bajnokságot, főleg úgy, hogy szerintem holnap nem nyer az Atlético Madridban. Maradék 6 meccsünkből 3 otthon van, azokat hozzuk, idegenben meg döntetlen is jó a 3 meccsen.

Viszont hogyha nem nyerünk holnap, ne adj Isten kikapunk, nagyon meleg lehet a pite.

Utolsó előtti forduló itthon az Espanyol ellen, jó lenne pont ellenük behúzni. 8)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.06. 13:11:08

LG írta:
visca el barca írta:8 éve nem nyertünk az anoetaban :D jó lenne megszakítani ezt a sorozatot, mert nem hiányzik, hogy a bl mellett a bajnokik miatt is idegeskedni kelljen...
Jó lenne tényleg, de nem lesz egyszerű. A válogatott szünet óta elég fásultnak tűnik a csapat, ezen a tegnapi elég kemény meccs nem hiszem, hogy javított volna. Egy tartalékosabb csapattal kéne próbálkozni, a frisebb emberekkel lehet többre megyünk, mintha a kulcsembereket facsarnánk ki tovább.
én akit pihentetnék: piqué vagy masch, helyettük mehetne verma. a középpályán iniesta és rakéta, helyettük arda/rafi/robi trióból kettő, előle meg ugye úgysem lesz pihi, de mivel suarez eltiltott így legalább ő szusszanhat.

amugy a sociedad mostanában elég gyenge, otthon 5-5-5-tel állnak, az utóbbi 5 meccsük mérlege 1-1-3 3:7-es gólaránnyal... igaz multhéten megverték idegenben a sevillát, de előtte meg otthon kikaptak a las palmastól...

ki kell küldeni egy ilyen kezdőt, aztán ha baj van, akkor lehet cserélni

bravo - alves, masch, verma, alba - turan, busi, rafinha - messi, munir, ney
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21162
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.06. 12:02:13

visca el barca írta:8 éve nem nyertünk az anoetaban :D jó lenne megszakítani ezt a sorozatot, mert nem hiányzik, hogy a bl mellett a bajnokik miatt is idegeskedni kelljen...
Jó lenne tényleg, de nem lesz egyszerű. A válogatott szünet óta elég fásultnak tűnik a csapat, ezen a tegnapi elég kemény meccs nem hiszem, hogy javított volna. Egy tartalékosabb csapattal kéne próbálkozni, a frisebb emberekkel lehet többre megyünk, mintha a kulcsembereket facsarnánk ki tovább.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.06. 11:50:21

8 éve nem nyertünk az anoetaban :D jó lenne megszakítani ezt a sorozatot, mert nem hiányzik, hogy a bl mellett a bajnokik miatt is idegeskedni kelljen...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bottlikakos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2008.11.09. 19:07:22
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2016.04.03. 22:58:35

Nem kell aggódni, kicsit rágörcsöltünk erre a meccsre. Nagyon be volt harangozva a több gólos győzelmünk, meg hajtani kellett Cruyffért is. Ilyenkor nem szokott sikerülni... Nagy volt a nyomás, fáradtak voltak a játékosok, sorozatosan rossz döntéseket hoztunk elől a helyzetek kialakításánál. A Realnak nagy szerencséje volt, hogy nem állították ki Ramost a fenébe az 1. félidőben. Amúgy tudja valaki, hogy miért nem fújta le annál az esetnél Messi buktatását a bíró? =P~ [-o< :?:
Hiába játszott a végén 10 emberrel a Real, ott már nem tudtunk felpörögni, futni alig bírtak a srácok, no meg volt egy szabályos gólja a reálnak, (amit érthetetlen módon elvett a bíró) és Ronaldo lőtt majdnem óriási gólt. Érezhető volt, hogy nagyon meg akarja nyerni a Madrid.
Kép

2009. MÁJUS 2.:real-BARCA2-6
2009.MÁJUS 13.:Király-kupa döntő,Barcelona-Atletic Blbao4-1
2009.MÁJUS 27.:BAJNOKOK LIGÁJA DÖNTŐ,BARCA-manchester united2-0
2010.NOVEMBER 29.:BARCA-real madrid 5-0!!!
2011.MÁJUS 28.:BL DÖNTŐ:BARCA-m.united 3-1!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21162
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.03. 19:36:24

barca0000 írta:Én nem értem miért érzik sokan becsapva magukat a tegnapi meccs miatt!? A real tegnap fittebb volt jobb napot fogtak ki, és nyertek, ennyi! De ez a félgőzzel játszottunk ha komolyan vesszük húszat rúgunk stb stb duma, szerintem kicsit méltatlan! Abban az esetben ha tényleg a bl miatt lazsáltak a fiuk, akkor miért a legjobb kezdő volt a pályán, ha nem azért mert nyerni akartak? :roll:
Nem tudom, nekem olyannak tűnt a játékunk, mintha egy barátságos meccset játszanánk. Meg a lefújás után sem láttam az arcokon komolyabb csalódottságot.
Egyébként akárki akármit mond nem CSAK mi voltunk tegnap rosszak, hanem a Real is kifejezetten jó volt, sőt.
Az biztos, hogy ez a Real nem ugyanaz volt, mint ősszel a pincérrel. Többen mondták, hogy a meccs nagy részében lefociztuk őket, ezzel nem értek egyet, enyhe fölénybe voltunk, de szerintem partiban voltak.
A végéhez viszont asszisztáltunk a győzelmükhöz, a vezető gól után behúztunk a féket, és akkor sem tudtunk már felpörögni, mikor emberelőnybe kerültünk.

Hogy a BL-ben tartok-e tőlük? Egy kicsit igen, de egy két meccses párharcon nagyon kevés esélyt adnék nekik, inkább a döntőben lenne több esélyük. Viszont a Bayernt, sőt az Atleticot is erősebbnek érzem. Utóbbiak mondjuk akkor lennének igazán komoly ellenfelek, ha mindenki egészséges lenne náluk, de azért így sem lesz éppen egyszerű ellenük.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2016.04.03. 18:56:40

Szépen tisztelgett a csapat a játékával Cruyff emléke előtt! =D> =D> Gratulálok mindenkinek! =D>
Ja.. :roll: nem...

Egyébként akárki akármit mond nem CSAK mi voltunk tegnap rosszak, hanem a Real is kifejezetten jó volt, sőt. Fegyelmezett, pontos volt a játékuk. Mi pedig olyan impotensen támadtunk, gurigáztunk hátul, mint 2013 tavaszán Roura-val... Ettől függetlenül a Real irányította a meccset, tőlük tarok a legjobban a BL-ben.
A bajnokságot be kell húzzuk, de az olyan pontvesztések, mint a Villareal vagy a Depor ellen ki kell küszöbölni, mert különben üres "zsebbel" maradunk a szezon végén.... :roll:
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2016.04.03. 18:34:01

Én nem értem miért érzik sokan becsapva magukat a tegnapi meccs miatt!? A real tegnap fittebb volt jobb napot fogtak ki, és nyertek, ennyi! De ez a félgőzzel játszottunk ha komolyan vesszük húszat rúgunk stb stb duma, szerintem kicsit méltatlan! Abban az esetben ha tényleg a bl miatt lazsáltak a fiuk, akkor miért a legjobb kezdő volt a pályán, ha nem azért mert nyerni akartak? :roll:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21162
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.03. 17:14:42

palesz77 írta:
visca el barca írta:szívem mélyén valahol kívánom, hogy visszaessünk a 2000-es évek elejei szintre, ahol azért kellett kaparnunk, hogy az uefa kupás hely meglegyen az év végén.

Bobbal majd akkor jól el leszünk itt ketten a fórumon.

szánalmasak vagytok =D>
Ezt most komolyan nem ertem.. Az emebrek 90%-anak szerintem az akaras hianyaval volt a fo gondja, ebbe mi a szanalmas? :-k Veszharangokat senki nem kongatott, a vilag se dolt ossze, de egy Clasicon barmikor idegesito igy kikapni. Meg ha lattunk is rosszabbat mar sajnos..
Pontosan! 1-2 olyan hsz volt talán, ami tányleg világvége hangulatra utal, de a többség jogosan kéri számon a tegnapi hozzáállást a csapattól.
Persze, fáradtak volt, a keddi meccs fontosabb, igen. De akkor miért kellett azt lenyilatkozni, hogy igenis a Klasszikus mindig fontos meccs, komolyan vesszük, Cruyff emlékéjért is játszunk, stb... nincs mit ezen szépíteni, be lettek csapva a szurkolók. Nyilván azt nem mondhatták a meccs előtt, hogy le se szarjuk, de utalni lehetett volna rá, finoman, pl. a Klasszikus mindig különleges, de fontosabb, hogy kedden az Atletico ellen a jó forma, vagy vmi ilyesmi...
Másik dolog, hogy ha fáradtak a játékosok, akkor miért a gála kezdő lett felküldve? És miért csak egyet cserélt LE?
Szóval számomra kicsit érthetetlen az egész.
Persze tényleg nem történt semmi tragikus, valószínűleg a végelszámolásnál nem lesz jelentősége a tegnapi meccsnek, de azt hiszem, hogy a tegnapi produkcióért meg kéne védeni a csapatot. És akkor is ezen a véleményen leszek, ha kedden nyerünk 2-3 góllal.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.03. 16:31:48

Kubla9 írta: Sociedad i
Valencia o
La Coruna i
Gijon o
Espanyol o
Granad o
ez a helyes

Sociedad i
Valencia o
La Coruna i
Gijon o
betis i
Espanyol o
Granad i

jóval nehezebb a sorsolásunk mint a reálnak. azért a baszkoknál meg sevillában lehet megizzadunk..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2016.04.03. 16:24:00

Ha 7 forduló van hátra miért csak 6 ellenfél lett felsorolva. Az sem jó, hogy az utolsó fordulóban jön a Granada, mert mi megyünk oda.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.03. 14:50:01

Ronaldinho&Barca írta:Nem tudom miért van világvége, ősszel 4-el nyertünk náluk, most meg 6 illetve 7 pontos előnyünk van. Inkább most kapjunk ki egy szoros meccsen, mint majd a végelszámolásnál. Válogatott szünet után mióta az eszemet tudom puhák vagyunk és pontatlanok. Real elhiszi hogy ők a legjobbak, aztán év végén majd a 3. helyen végeznek, mi meg pezsgőzünk. :)

+1.
Inkább most kapjunk ki, minthogy mondjuk egy Bl elődöntőben /Bl döntőben, valahogy a srácok is túlságosan leültek 1-0-nál, gondolom már fejben az Atletire készültek.

Ha most ez kellett ahhoz, hogy a fiúkon kicsit kevesebb nyomás legyen, és kicsit magukba szálljanak a fiúk a hajrára, akkor legyen.Nyilván nem most hajtottuk ki a belünket egy lényegében tét nélküli Clasicon, egy nagyon fontos BL meccs előtt kevesebb mint 3 nappal.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2016.04.03. 14:42:30

Nem tudom miért van világvége, ősszel 4-el nyertünk náluk, most meg 6 illetve 7 pontos előnyünk van. Inkább most kapjunk ki egy szoros meccsen, mint majd a végelszámolásnál. Válogatott szünet után mióta az eszemet tudom puhák vagyunk és pontatlanok. Real elhiszi hogy ők a legjobbak, aztán év végén majd a 3. helyen végeznek, mi meg pezsgőzünk. :)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
tibor1158
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.10.27. 11:37:22

2016.04.03. 14:12:03

Kubla9 írta:Rossz érzéseim voltak a meccsel kapcsolatban.
Be is jöttek sajnos,saját magunknak nehezítjük meg a sorsunkat.
Azt mondják hogy rengeteg a 7 pont előny,én meg azt mondom hogy abszolút ledolgozható hátrány.
Van még vissza 7 forduló összesen 21 pontot lehet még szerezni ami ugye rengeteg.

Reál
Eibar o
Getafe i
Villarreal o
Rayo i
Sociedad i
La Coruna i

Barca
Sociedad i
Valencia o
La Coruna i
Gijon o
Espanyol o
Granad o
Elméletelig mindegyik verhető számunkra,de mint tudjuk az Espanyol elleni meccsek mindig halálosak. Ott egyből kinyitják a hentesboltot ahogy pályára lépnek,és teljesen mindegy hogy otthon játszunk vagy nem.
Valencia ,menekül a kiesés elől ,égetően szüksége van minden pontra.
Egyszóval nehéz végjátékra számítok. Szerintem a reál sorsolása könyebb mint a miénk.
De ugye az sem mindegy hogy két idegenbeli meccsünk lesz a többit otthon játszuk. a reálnak lesz még egy villareal elleni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.04.03. 13:38:25

Bob_Marley írta:Játékon kívüli szitu, ahogy bedobásnál sincs les.

És továbbra is a Tico van mögöttünk ők a nagy ellenfelek.
Na, ma is tanultam valamit. Akkor tényleg menjen már a fenébe Luis, hogy nem bír egy egyeneset a labdába rúgni.. :roll: 5. percbe kb megszerezhettük volna a vezetést, vicc. Na mindegy, majd legközelebb remélhetőleg beveri..

Szerintem is inkább ők érhetnének oda, de rájuk is igaz amit írtam, 2 bukásunk esetén pontegyenlőség lenne csak. Ráadásul nekik is mindent nyerni kéne közben, szóval innen tényleg nagy luxus lenne kiengedni a bajnokságot. szerk.: Sőt, ha 3 döntetlen, 4 győzelemmel zárjuk a bajnokságot, még akkor is mi leszünk az elsők..
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.03. 13:34:57

Játékon kívüli szitu, ahogy bedobásnál sincs les.

És továbbra is a Tico van mögöttünk ők a nagy ellenfelek.


Nincs les szabálytalanság, ha a játékos közvetlenül:
• kirúgásból, vagy
• bedobásból, vagy
• szögletrúgásból kapja a labdát.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.04.03. 13:27:32

3 meccset kéne buknunk a 7-ből úgy, hogy közben az Atletico és a Real mind a 7-et megnyeri. Azért akkora gondok nem voltak tegnap, hogy ettől tartani kelljen szerintem..

Más: Elvileg tegnap Suárez nem is lesgólt lőtt volna annál a tiszta 5 m-es ajtó-ablak ziccernél - még egyszer köszi Luis.. :lol: -, mert kirúgásból nincs les. Legalábbis most ilyet olvastam a neten. Erről valaki tud valamit? Ez tényleg így van?
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2016.04.03. 13:22:18

Rossz érzéseim voltak a meccsel kapcsolatban.
Be is jöttek sajnos,saját magunknak nehezítjük meg a sorsunkat.
Azt mondják hogy rengeteg a 7 pont előny,én meg azt mondom hogy abszolút ledolgozható hátrány.
Van még vissza 7 forduló összesen 21 pontot lehet még szerezni ami ugye rengeteg.

Reál
Eibar o
Getafe i
Villarreal o
Rayo i
Sociedad i
La Coruna i

Barca
Sociedad i
Valencia o
La Coruna i
Gijon o
Espanyol o
Granad o
Elméletelig mindegyik verhető számunkra,de mint tudjuk az Espanyol elleni meccsek mindig halálosak. Ott egyből kinyitják a hentesboltot ahogy pályára lépnek,és teljesen mindegy hogy otthon játszunk vagy nem.
Valencia ,menekül a kiesés elől ,égetően szüksége van minden pontra.
Egyszóval nehéz végjátékra számítok. Szerintem a reál sorsolása könyebb mint a miénk.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.04.03. 13:15:05

Nem nagyon értem, h mi köze van a 15 évvel ezelőtti Barcához a tegnapi meccshez...meg h akkor jaj de rosszak voltunk, ettől még a tegnapi produktum egy nagybetűs semmi volt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.03. 12:51:40

csababarca írta:Jah mert csak ti ketten vagytok az igazi szurkolók, akik már akkor is a csapatnak drukkoltak :D Nyilván.
nyilván "ismersz" már annyira, hogy eldöntsd mit írok komolyan és mit nem.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése