Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2016.04.17. 23:10:28

áhh, ez a meccs... erőlködés, töketlenkedés, tanácstalanság, műbalhék, nagyon nem nem megy a bugi, szr az egész. . és mindehhez egy gyökér bíró, meg egy visszataszítóan játszó ellenfél, bár a val-t igazából nem is tudom szídni, ugyanezt csináltam volna a helyükben én is.
sztem elment a bajnokság, a madridi retkek lendületből le fognak futni minket (mindkettő). akkor érhetünk oda, ha valami nem közönséges csoda történik a brigáddal és enrique rendet tud tenni a fejekben. mondjuk azt mindig is csodáltam az utóbbi kb 10 év barca edzőiben, hogy annak ellenére szinten tudják tartani a zsugásokban az érdeklődést, hogy a világ összes vázáját megnyerték már és csilliárdokért játszadoznak, de erősen úgy néz ki, hogy ez a most kialakult szitu meghaladja enrique képességeit.
PUYOL-XAVI-INIESTA
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2016.04.17. 23:10:04

üdv. hihetetlen h mennyi ziccert kihagytunk ma, na meg h mennyi pontatlan passzunk volt ma, azt kell mondjam h nyáron kell egy minőségi kezdőbe való irányító középpályást szerezni és Init egyre többet padoztatni mert idén hihetetlenül visszaesett a teljesítménye, tavaly még elment (bár már a tavalyi sem volt a legjobb éve), de amit ebben az idényben művel (főleg tavasszal) az már hihetetlen, régi nagy passzpontossága erősen megfakult, rengeteg rossz passza van és sajnos nem csak a hosszú indításoknál hanem az utóbbi időben a rövid passzoknál is (most lehet leginkább bánni Thiago eltékozlását). Rakétának is rengeteg rossz megoldása van, mondjuk ő rengeteget gürizik a pályán. Vidalt meg nem értem miért nem játszatja mert most sokat segíthetett volna a felfutásaival. Messiről nem is beszélek mert hihetetlen gyenge az elmúlt 5 meccsen, nem értem miért megy állandóan be középre 4 védő közé ahol esély sincs se lőni se becseleznie magát, ha meg sérült akkor mondja azt h mester kell egy meccs szünet és kész, mert így nincs nagyon hasznára a csapatnak csak középre húzza a védőket. Suárez les állásai az idegeimre mennek. DE A LEGNAGYOBB PROBLÉMÁM HOGY NEM LŐNEK EL SEMMIT!!!! mindig csak tili-toli ide-oda majd jön egy védő és blokkol, ha ez csak a tizenhatoson kívül történne még megérteném, de h még tizenhatoson belülről se lövünk az már az idegeimre megy, az a baj h mindig a legjobb helyzetet és mindig a legjobb lábbal akarunk lőni, pl. Messi a meccs elején bal külsővel lőtt pedig abszolút jobb lábas helyzet volt és azért annyira nem balf.sz h ne tudjon 7 méterről ellőni jobbal a kapus mellett egy labdát.
mvik
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.04.17. 23:05:39

Bob_Marley írta:Az a baj ezzel, hogy xy-t le kéne hozni meg hogy pihenjen hogy ez már ördögi kör. Kellenek a pontok, nem megy a csapatnak nem tudod megtenni hogy Messi-Suarez-Neymar egyikét leteszed, mert bármelyik köhög egyet lehet gól.....Ez egy folyamat része, akkor kellett volna Munírt is meg a többieket is formába hozni vagy tartani, amikor lett volna rá lehetőség. Egy totál hideg Munír sem fog tudni többet hozzá tenni sajnos. Csak az hogy, hátha....de ezt meg ebben a helyzetben racionálisan nehéz meghúzni és arra alapozni hogy hátha.
Egyetértek, ördögi kör, mostmár szinte lehetetlen mit csinálni...sajnos.
Neymart mondjuk lekapnám ilyenkor, aztán akárkit behozhatna, mert az ember full bénában nyomja.


Depor a következő, lepjenek meg a fiúk, de most egy lyukas garast nem tennék a három pontra...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.04.17. 23:04:41

Eddig úgy gondoltam, hogy KP-ra is megvagyunk, most úgy gondolom, hogy kéne oda is egy kezdő szintű ember. Mert jelenleg Businak nincs alternatívája.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.04.17. 23:02:10

palesz77 írta:...
Itt lenne az esélye a javításra, volt 3meccse,hogy találjon ki valamit, lepje meg az ellenfelet. Kezdjen ter Stegen a kapuban, vagy Messi, tök mindegy... De kavarja fel ezt az állóvizet, ami 1 hónapja tart. Mindig ugyanazt a kezdőt felrakja (bocsánat kicserélte a jobbhátvédet, nagyon nagy változtatás!),és várja a csodát, hogy Messiéknek majd valami összejön.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2016.04.17. 22:58:57

Tromort77 írta:Egyesek szerintem menjenek ki a levegőre mielőtt írnak. Lucho mondjon le? :shock:

Elszórakoztunk egy nagy előnyt, mert kipukkadt a csapat és hullámvölgybe kerültek. És akkor mi van? Regnáló bajnokként egy transferban utáni évben örülhetünk, hogy itt tartunk. Be kell látni, hogy a megfelelő cserék hiányában kifáradt a csapat. Van még hátra 5 meccs és mi vezetjük a tabellát míg az ellenfeleinkre fontos BL meccsek várnak, szóval még esélyes, hogy pontoakt is veszítenek. Akkor se sírhatnátok ha elbuknánk a bajnokságot. Amit itt lemüvelnek páran az undorító. Szépen kipihenik magukat a fiúk és jövőhéten megtörik ezt a rossz sorozatot!

Visca Barca!

Nem kérdés, hogy LE a hibás ezért az egészért. Ez a vereségi és töketlenkedési széria nem a balszerencse műve. LE semmit nem tud kezdeni a csapattal, nem motiválja őket. Bár mondana egy annyit, hogy ne mind passzolgassanak minden helyzetben, mintha fifaznának. Vagy állíttatná ki magát, de valamivel fel kéne ezeket tüzelni. Az meg, hogy nem cserélt.. Legálabb megpróbálná.

Mindenképpen VISCA EL BARCA!
més que un club
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.17. 22:58:51

Aki még szintén nagyon hiányzik Pedro mellett: Xavi.

Tényleg előbb írtam hogy az öltözőbeli hatása miatt, de emellett még az is hiányzik hogy a 60-adik perc környékén nincs kit felhozni jelenleg, aki képes stabilan tartani a labdát és ezzel pihentetve a középpályánkat.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.17. 22:58:18

Pique-t én nem jelöltem volna a meccs legjobbja címre. Az első félidőben ő is borzasztóan védekezett.
A védekezést amúgy csapat szinten rendbe kéne tennie Enriquenek (ahogy tavaly tette). Számomra teljesen érthetetlen, hogy lehetséges, hogy az ellenfél játékosa zavartalanul hozhatja a labdát, senki nem próbálja megállítani, pedig több játékosunk ott van körülötte, de tisztes távolságból nézik.

Én tavaly, a sikerek után is azt mondtam, hogy csalóka, hogy kevés gólt kapunk, nem olyan jó ez a védelem. Akkor a csapatvédekezés rendben volt, a támadóink is labdavesztés után rögtön letámadtak, ebből most nem látunk semmit, pedig nagyon kéne.

Akarattal nem volt gond amúgy, elől megvoltak a lehetőségek, csak sajnos Neymar is Suarez is ritka pocsék formában van, Messi sem épp fénykorát éli, de ma még ő volt a legelfogadhatóbb.

Temetni nem kell a csapatot, ma is, ha az elején belövünk egyet a ziccereink közül, egészen más meccs lehetett volna. Talán a Depor ellen végre beakad vmi. Ők amúgy nincsenek túl nagy formában, idegenben is verhetőek.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.04.17. 22:55:40

Semmi gond srácok, hoztuk azt az eredményt, amivel még mindig vezetjük a bajnokságot... :mrgreen:

Masch és Piqué (a helyzetén kívül) hatalmasat játszott ma, főleg a második félidőben. Semmi gond, megint mehetnek Instagramra meg mindenhova a fotók, az edzésről is csak a nevetgélős képeket szeretném látni, hisz LE elmondta, hogy minden oké, ráadásul Turan, aki rettentően sokat ad a csapatnak (hogy tudott 5 sárgát szerezni ennyi meccsen?) is bevethető lesz szerdán.

Én is 92 óta Barca drukker vagyok, láttam már sokkal rosszabbat. De amikor tényleg nyeregben vagyunk, nincs indok, ami ezt magyarázná. Az összes többi BL csapatnak is válogatott meccsek voltak, ráadásul nálunk többen is lemondták sérülés (?) miatt. Még nekünk kellett volna ebből jobban kijönni.

Nyugalom, én örökké Barca drukker fogok maradni, de azért mert futottak, nem fogom tömjénezni a világ csaknem legjobban kereső sportolóit. Ha már a támadótriónk az Aranylabdára, Aranycipőre apellál, és elviszik közben a csapat összes pénzét, akkor lehetne kérni valamit tőlük is cserébe? És írtam már meccs közben, de sebaj, ha már az adóhatóságoknak 10-20 millákat dobálnak vissza, akkor talán a csapatuknak is dobhatnának valamit, mert az FC Barcelonát jobban becsapták.

Majd a Copán lehet bizonyítani, meg pár embernek az EB-n.

És ott van a 2 Madrid. Az Atletit idén nem éreztem annyira erősnek, régen is győztek le minket, a Realnál meg Casemiro játszatása sokat segített, de még így is gyengék. Mindketten megvertek minket, és igenis merítettek ebből, mert azóta a bajnokságban simáznak mindenkit, és ők nem tűnnek fáradtnak. Nekünk meg a "tét nélküli" Klasszikus úgy berakta a kaput, hogy az hihetetlen.

Innentől csoda kell, hogy meglegyen a bajnoki cím. 3 hete ahhoz kellett, hogy ne.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2016.04.17. 22:54:59

Sajnos nem tudok elmenni farkas norbert ténykedése mellett, mivel a gyorsuló zuhanást (is) az ő romboló, csapatellenes hangja kísérte végig az első mute gombig.
Méltatlan a riporteri címre (is).
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.04.17. 22:53:02

hajnesz írta:Nem az a szégyen, hogy nem nyerünk bajnokságot, hanem az, hogy 3hét alatt elszórakozunk egy hatalmas előnyt. Ilyenért roszabb helyeken is kirúgás a jutalom.
Nem most kellett volna pihentetni, hanem a kiscsapatok ellen, de akkor ugye az MSNnek fenn kell lennie, mert azoknak lehet sok gólt lőni. Egész évben azon idegeskedtem, hogy mikor volt is rendes cserelehetősége, rendre csak a védelmet, meg néha a középpályát cserélte, támadókhoz hozzá se nyúlt. Itt az eredménye. Élvezzük.
Ezzel szerintem tisztába van mindenki, de egy triplázó év után, ahol már 2 kupát bezsebeltünk, és a szezon 90%-ával elégedettek lehetünk komolyan kirúgnád? Azért egy második esélyt szerintem bőven kiérdemelt, ha jövőre se képes hozzányúlni az MSN-hez, és ugyanezeket a hibákat elköveti, akkor azt mondom oké, de így.. Cikizzük a Realt, hogy Carlot is kirúgták egy kupák nélküli év után, ez semmivel nem lenne jobb..
Tromort77 írta:Emlékszel? Transferban. Mint láthattuk Munirral sokra nem mentünk sajnos. Pedro távozásával nem maradt senki aki érdemben tudott volna segíteni a támadósorban. Nem véletlenül kérte Lucho Nolitot a télen...
Ezzel mondjuk nem értek egyet, Munir nem egy nagy ász, de tehermentesíteni bőven jó lett volna, és ma se lett volna rosszabb Neymarnál, szóval itt tényleg van egy kis félsz bennem is Luchoval kapcsolatban, hogy nem elég tökös az MSN-hez. De egy eltaktikázott szezon után szerintem még bőven nem kéne lemondani róla. Főleg, hogy az egyik fő erénye pont az, hogy belátja ha hibázott, és javít rajta.

Semmivel nem nagyobb lutri szerintem még egy évet adni neki a javításra, mint egy új edző kinevezése..
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.04.17. 22:52:43

Mivel lett volna roszabb, ha 2-0nál félidőben beáll Munir a Granada ellen? Annyival,hogy lehet, hogy nem 4-0ra nyerünk, hanem 3-2re (Ha rúg 2 öngólt).
Arda is már lassan fél éve ittvan, az elején erőltette egy kicsit, aztán semmi.
Roberto is jegelve lett egy jó darabig.
Tudom utólag könnyü okosnak lenni, de ez nem most kezdett el idegesíteni.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2016.04.17. 22:51:13

Ez a nagy előny arra volt jó, hogy nem gond, ha bukunk párszor. De sajnos ez az előny elolvadt. Újra hangsúlyoznám, hogy senkit sem tartok felelősnek a jelenlegi helyzetért, szerintem ez egy sokkal összetettebb dolog eredménye.

Számomra az is idegesítő, hogy az utóbbi meccseken még szerencsénk sincs. Jó lenne minél előbb kijönni ebből a hullámvölgyből, mert lassan az egész évi munkánkat teszi tönkre.

Viszont biztos vagyok benne, hogy a riválisok is fognak még botlani. A sorsunk még mindig a kezünkben van, de innentől nem szabad hibáznunk.

Visca El BARCA!!!
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.04.17. 22:51:01

Igazából, ezt már nem lehet a fáradtságra írni. Elképesztő amit leműveltűnk az utóbbi lassan egy hónapban. Igazából a Villareal elleni meccsnél megmentünk, aztán jött a real és azóta egyszerűen nincs játék.

Nyílván van a háttérben valami ennél súlyosabb dolog. Valami miatt menet közben eltört a csapat. Szerintem ennek komolyabb okai lesznek mint a fáradtság. Nincs játék, nincs mozgás, nincs kedv, nincs akarat. Éppen most dobjuk el a Bajnokságot és szerintem a kupa is el megy így.

Nagyon félek tőle, hogy egy történelmi összeomlásnak lehetünk a tanui... Mert oké ezer kapuralövés nem volt szerencsénk. De hanyadik ilyen volt egymnás után?
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2016.04.17. 22:50:07

hajnesz írta:
palesz77 írta:
Nagyon remélem, hogy Lucho jövőre nem folytatja, hanem önként lemond. Az, hogy ugyanazt a :roll: erőlteti, semmi változtatással, felháborító.
A fejére nőtt a csapat, de főleg az MSN.
Simán játszhatna Munír Messi és Neymar helyett.
Fel lehetne hozni B-ből is embereket. Ezt a teljesítményt ők is lehozzák.
És ezek meg pihenjenek, menjenek, foglalkozzanak az offshore cégeikkel, meg az adótartozásaikkal.
Masch egyszerűen elintézte, kifizette amit kellet, elismerte, hogy hülye volt, és kész.
Ez a két marha meg méginkább keveri a sz@rt.
Nem volt véletlen, hogy LE mondogatta, hogy még nem nyertek meg semmit.
mi nem vagyunk az öltözőben, ő látja, hogy mi van.
Ez az idény totál elúszott, joggal röhög rajtunk mindenki.
Én megtenném LE helyében, hogy felhoznám a fiatalokat, és játsszanak ők. Ezt a teljesítményt ők is lehozzák: belevezetni a labdát a védőkbe, belerúgni a sorfalba a labdát, sétálni a pályán...
Ja, bocs, utóbbit talán nem, ők szerintem megpróbálnának hajtani.
Tromort77

2016.04.17. 22:48:33

hajnesz írta: Nem az a szégyen, hogy nem nyerünk bajnokságot, hanem az, hogy 3hét alatt elszórakozunk egy hatalmas előnyt. Ilyenért roszabb helyeken is kirúgás a jutalom.
Nem most kellett volna pihentetni, hanem a kiscsapatok ellen, de akkor ugye az MSNnek fenn kell lennie, mert azoknak lehet sok gólt lőni. Egész évben azon idegeskedtem, hogy mikor volt is rendes cserelehetősége, rendre csak a védelmet, meg néha a középpályát cserélte, támadókhoz hozzá se nyúlt. Itt az eredménye. Élvezzük.
Emlékszel? Transferban. Mint láthattuk Munirral sokra nem mentünk sajnos. Pedro távozásával nem maradt senki aki érdemben tudott volna segíteni a támadósorban. Nem véletlenül kérte Lucho Nolitot a télen...
Egyébként meg pontosan azért dolgoztak egész évben a srácok, hogy az előny kitartson a végéig. Ennek köszönhetően még van esély a bajnokságra. Értékelni kellene, hogy egyáltalán ott vagyunk.
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2016.04.17. 22:47:47

Egymás utáni 3 vereség. Ilyen nem fordult elő 2007 előtt. Ez azt hiszem, mindent megmagyaráz.

Nem szeretnék vészmadár lenni és ne is legyen igazam, de buktuk ezt a bajnokságot. Nincs olyan mentális állapotban a csapat, hogy innét megnyerje.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.17. 22:47:23

De kéne most az öltözőbe Xavi, hogy helyre tegye a fejeket, mint 2015 januárjában...
Remélem fog beszélni a fiúkkal,

nálam MOM Piqué vagy Masche. Ők tényleg sokat dolgoztak, Piqué is próbálta tüzelni a csapatot.
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2016.04.17. 22:46:19

hajnal előtt a legnagyobb a sötétség.

én még hiszek a feltámadásban. szerintem elértük a mélypontot, innen már csak felfelé lehet menni. bár hatalmas csalódás az amit most a skacok, történelmi esemény az biztos. ilyenkor a legnehezebb fejben összerakni a dolgokat, mert úgy láttam ma már a koncepció megvolt, meg a helyzetek is, legutóbbi meccsen speciel egyik sem. Visca!
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.17. 22:45:43

Az a baj ezzel, hogy xy-t le kéne hozni meg hogy pihenjen hogy ez már ördögi kör. Kellenek a pontok, nem megy a csapatnak nem tudod megtenni hogy Messi-Suarez-Neymar egyikét leteszed, mert bármelyik köhög egyet lehet gól.....Ez egy folyamat része, akkor kellett volna Munírt is meg a többieket is formába hozni vagy tartani, amikor lett volna rá lehetőség. Egy totál hideg Munír sem fog tudni többet hozzá tenni sajnos. Csak az hogy, hátha....de ezt meg ebben a helyzetben racionálisan nehéz meghúzni és arra alapozni hogy hátha.
Kép
Kép
Kép
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 972
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.17. 22:45:25

Jó most trendi összeomlásról meg ilyenekről írni, de ez is tipikus az a meccs volt, ha most tízszer újrajátszanák akkor simán behúznánk mind. Jött egy korai öngól, az óta időt húznak. Ilyenkor ugye benne van a levegőben egy kontra bármikor. Az is pont a legrosszabbkor összejott.

Az a kemény, hogy a tico elleni visszavágó kivételével az összes meccsen jobbak voltunk de ez elég nagy balszerencsével párosult. Innen be kell húzni. A többieknek is lehet még rossz napja nyugi.


HAJRÁ, HAJRÁ!!!!!!!
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.04.17. 22:44:36

Tromort77 írta:Egyesek szerintem menjenek ki a levegőre mielőtt írnak. Lucho mondjon le? :shock:

Elszórakoztunk egy nagy előnyt, mert kipukkadt a csapat és hullámvölgybe kerültek. És akkor mi van? Regnáló bajnokként egy transferban utáni évben örülhetünk, hogy itt tartunk. Be kell látni, hogy a megfelelő cserék hiányában kifáradt a csapat. Van még hátra 5 meccs és mi vezetjük a tabellát míg az ellenfeleinkre fontos BL meccsek várnak, szóval még esélyes, hogy pontoakt is veszítenek. Akkor se sírhatnátok ha elbuknánk a bajnokságot. Amit itt lemüvelnek páran az undorító. Szépen kipihenik magukat a fiúk és jövőhéten megtörik ezt a rossz sorozatot!

Visca Barca!
Nem az a szégyen, hogy nem nyerünk bajnokságot, hanem az, hogy 3hét alatt elszórakozunk egy hatalmas előnyt. Ilyenért roszabb helyeken is kirúgás a jutalom.
Nem most kellett volna pihentetni, hanem a kiscsapatok ellen, de akkor ugye az MSNnek fenn kell lennie, mert azoknak lehet sok gólt lőni. Egész évben azon idegeskedtem, hogy mikor volt is rendes cserelehetősége, rendre csak a védelmet, meg néha a középpályát cserélte, támadókhoz hozzá se nyúlt. Itt az eredménye. Élvezzük.
Tromort77

2016.04.17. 22:41:00

Egyesek szerintem menjenek ki a levegőre mielőtt írnak. Lucho mondjon le? :shock:

Elszórakoztunk egy nagy előnyt, mert kipukkadt a csapat és hullámvölgybe kerültek. És akkor mi van? Regnáló bajnokként egy transferban utáni évben örülhetünk, hogy itt tartunk. Be kell látni, hogy a megfelelő cserék hiányában kifáradt a csapat. Van még hátra 5 meccs és mi vezetjük a tabellát míg az ellenfeleinkre fontos BL meccsek várnak, szóval még esélyes, hogy pontoakt is veszítenek. Akkor se sírhatnátok ha elbuknánk a bajnokságot. Amit itt lemüvelnek páran az undorító. Szépen kipihenik magukat a fiúk és jövőhéten megtörik ezt a rossz sorozatot!

Visca Barca!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.17. 22:40:31

Szerintem azért Bravo sem volt rossz, első gól is megpattant, de nagyon pontos kirúgásai is voltak, védése. Nyilván két bekapott gól után nehéz azt mondani a legjobb volt, de a többeik halmazban hogy felesleges odaírni, Bravot odalehetne. :D
Kép
Kép
Kép
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2016.04.17. 22:39:10

recrea írta:Bebizonyosodott, h nem tudja megfogni LE a zuhanó csapatot, és nem is fogja.
Ha nem tudja, akkor ebből egyenesen következik, hogy nem is fogja.
Válasz küldése