Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2017.04.24. 13:27:54

Gyógyír volt sokaknak a győzelem, jólesett.

Nagy jó volt látni a Busquets - Messi tengelyt, ahogy működik és végre 'hagyva van' működni.
Örültem, hogy Alba és Rakitic is egyre inkább visszailleszkedik a csapatba.
Sajnos Iniesta (passzokkal) és Alba (beadásokkal) gyakran volt pontatlan, de legalább élt a bal oldal és lekötötték a Madridot.

Messi kimagaslott a mezőnyből is (elképesztő, amit művelt a labdával), de volt több jó teljesítmény nálunk.
Busquets egyre jobb, jól teszi -veszi, védekezik, szerel, labdát szerez, osztogat, mintha gyorsult is volna és még praktikusabb lenne a játéka.
T.Stegen hozta a nagy védéseket, noha volt 1-2 rossz kirúgása, kimozdulása.
Rakiticnek be kellett segíteni a bal oldalon a védekezésben is, visszajött Roberto mellé és igyekezte Marcelo-t semlegesíteni (a Madrid legjobbja; játékban). Neki sem nagyon sikerült, de ami fontosabb, hogy jól szállt be a támadásépítésbe és el mert vállalni a cseleket, maj a (gól)lövést.
Pique is dicsérhető. Roberton folyamatosan látszik a középpályás mozgás, ott lenne a helye, a gól előtti labdafelhozatala mutatja. Ő lehet Iniesta utódja poszton, legalábbis képes lehet rá.

Reménykedek, hogy az 5 bajnokit behúzzák és a Madrid hibázni fog 1 v. 2-t.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.24. 12:46:05

csababarca írta:most fontos, hogy szerdán kimenjünk, és izomból lezúzzuk az Osasunát, már az első félidőben, kérdést sem hagyva.
majd bekezdünk egy matyiő+AG+DS trióval, aztán 0-1nél jöhet iniesta erőlködni :D

idén amugy sztem már csak egy durva meccsünk lesz, a las palmas ellen idegenben, otthon nagyon jók, 17 meccsen csak a sevilla meg a sociedad tudta őket megverni...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.24. 11:48:59

Varane a héten állítólag már edzett, bár nem tudom mennyire jó betenni őt hidegen.


huu amúgy előzetesen bejött amit vártam félig, mert volt sok helyzete a madridnak, kaptunk is kettőt...de arra nem számítottam, hogy elől most élesek leszünk a szerdaihoz képest.

hálát adok az égnek hogy a végén Messi került oda, más ezt el sem találja kb.


most fontos, hogy szerdán kimenjünk, és izomból lezúzzuk az Osasunát, már az első félidőben, kérdést sem hagyva.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.24. 11:45:09

recrea írta:10-ből 9 játékos meg lezúzza SR-t, Marcelo rossz döntést hozott.
igen, amúgy érthetetlen, hogy egy olyan rutinos játékos mint marcelo, miért nem rúgta fel SR-t...

amugy elnézve a real további meccseit, a depor ellen, se pepe, se ramos, se varane, szóval hátul lesz nekik egy nacho-casemiro páros ami azért nem túl acélos... hátha összejön egy X...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2017.04.24. 11:40:12

Kovbal88 írta:
hedora írta:Az egója elvittte Z.Z t . Okosan vissza kellett volna állniuk, persze ezt így utólag nagyon könnyű!
Hibázott, ez egyértelmű, de a szememben ettől nem lett rosszabb edző mert a helyében én sem alkudtam volna meg.

"Tökös" gyerek, sok sikert néki!
Simán nyerhettek volna, két nagy helyzetük is volt, és már menni nem bírtak a játékosok. Mégha les is volt a bíró továbbengedte és szerencse, hogy nem ment be csúnya lett volna megint lesgóllal nyerni. Ramos gólhelyzetét is simán le lehetett volna fújni, az se igaz, hogy ott bárki látta ki van lesen és ki nincs.

Amúgy Zidane is olyan LE szintű edző lehet, szakmai pluszt nem tud a csapatnak adni, de bíznak benne és tudja őket motiválni.



Bajnokság, ahhoz, hogy bajnokok legyünk nagyon kicsi az esély, a Realnak nagyon jól jön ez az elmaradt mérkőzés. És mi se hibázhatunk, sok van még hátra, amikor az Atletico lett a bajnok egymást múlták alul a csapatok a végén. Meglátjuk mi lesz. Jelenleg a Real vezet 80-20 % ban nálam

Bárki nyerhet egy ilyen meccsen, azt ne felejtsd el... nekünk is voltak lehetőségeink, nem kevés ..
Ez a mérkőzés így lett igazságos... Elmentél egy Madridhoz, nem behúzott farokkal fociztál, bátran, okosan játszott a csapat, megérdemelte a győzelmet.
És ami a legszomorúbb a történetben, megint elkezdték csalni a focit, NEY nem játszhat stb, egyszerűen undorító a dolog... és még így sem ment nekik...

PEREZ ÚR végre menjen nyugdíjba:) Marad két csapat akik örök életükben ellenfelek maradnak, de nem lesz politika nem lesz aljas tróger hátsó okosság.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.04.24. 11:28:12

mess2009 írta:egy dolgot még: megnéztem újra, mindenki elmaradt jogos 11-est említ megspékelve a sp.1 szakértőivel nos én nem így látom! világos, hogy HOZZÁÉRT a lábával Umt. de ettől függetlenül az egy tökéletes CR. MŰESÉSVOLT !. azért mert két játékos a 16-on belül összeér mindjárt büntetőt?! sz.tem ezúttal jól döntött a bíró.
Ennyi erővel fel lehetne hozni Suarez esését is a PSG ellen, hogy műesés volt, mert az és talán Ronaldo is rájátszott, de a kontakt megvolt mindkét esetben...Umtiti megrúgta Ronaldo sípcsontját a 16-oson belül s protugál meg földhöz vágta magát, mindenki ezt tette volna a helyében.

Szerintem adható lett volna az az eset.
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2175
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.04.24. 11:16:12

hedora írta:Az egója elvittte Z.Z t . Okosan vissza kellett volna állniuk, persze ezt így utólag nagyon könnyű!
Hibázott, ez egyértelmű, de a szememben ettől nem lett rosszabb edző mert a helyében én sem alkudtam volna meg.

"Tökös" gyerek, sok sikert néki!
Simán nyerhettek volna, két nagy helyzetük is volt, és már menni nem bírtak a játékosok. Mégha les is volt a bíró továbbengedte és szerencse, hogy nem ment be csúnya lett volna megint lesgóllal nyerni. Ramos gólhelyzetét is simán le lehetett volna fújni, az se igaz, hogy ott bárki látta ki van lesen és ki nincs.

Amúgy Zidane is olyan LE szintű edző lehet, szakmai pluszt nem tud a csapatnak adni, de bíznak benne és tudja őket motiválni.

Bajnokság, ahhoz, hogy bajnokok legyünk nagyon kicsi az esély, a Realnak nagyon jól jön ez az elmaradt mérkőzés. És mi se hibázhatunk, sok van még hátra, amikor az Atletico lett a bajnok egymást múlták alul a csapatok a végén. Meglátjuk mi lesz. Jelenleg a Real vezet 80-20 % ban nálam
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.24. 11:11:00

Messias2 írta:VEB vajon lefeküdt aludni még a meccs előtt, mint a PSG ellen? :mrgreen:
nem a meccs előtt, hanem mikor dzsémsz beverte. nem nagyon bírom a stresszt, meg gondoltam a psg ellen is bejött, úgyhogy a most a 85. percben tértem nyugovóra. lehet ezentúl minden meccset átalszok :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2017.04.24. 10:51:33

Az egója elvittte Z.Z t . Okosan vissza kellett volna állniuk, persze ezt így utólag nagyon könnyű!
Hibázott, ez egyértelmű, de a szememben ettől nem lett rosszabb edző mert a helyében én sem alkudtam volna meg.

"Tökös" gyerek, sok sikert néki!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.24. 10:46:57

Most nézem újból a meccset.

Az valami felfoghatatlan, hogy Casemirot az első félidő utolsó percében nem küldte le második sárgával, Messi kapura tört és egyértelműen megakadályozta szabálytalanul, pedig elég jó esélyt lett volna egy gólra.

Persze már mindegy szerencsére, de ezt előre nem lehetett tudni.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.04.24. 10:38:00

Annyiban azért megvédeném Zidanet, h a letámadás ellenünk egyáltalán nem volt hülyeség még a végén sem, általában nem hozzuk ki normálisan a labdát :D Mondjuk tegnap 10 ellen könnyebb volt. 10-ből 9 játékos meg lezúzza SR-t, Marcelo rossz döntést hozott.

Illetve ennyi erővel Pep is nulla edző, mert ránk küldte a csapatát 2 éve, ahelyett, h megelégedett volna a 0-1-el, erre meg kaptak még két kontrát. Az utóbbi hetekben egyáltalán nem játszik olyan gyengén a Real, ahogy itt egész évben be van állítva.

Azt láttátok, h Pique indította az alapvonalról a támadást és a gólnál ő volt Navashoz a legközelebb? :D Rühellem a dolgait, de ő tényleg mindig odateszi magát és győzni akar.

Ő, SR, meg Alba (!) amilyen sprintet a végén levágott, az finoman szólva dicsérendő.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.24. 10:15:10

igazi futball ünnep volt a tegnapi, én clasicon még ennyi helyzetet sztem életemben nem láttam... a mák faktor most velünk volt, mert ez a meccs ahogy 2-3 lett, lehetett volna 5-2, vagy 4-4 is. a két legjobb sztem a két kapus volt, elképesztő miket védtek, és igen egy barcelona kapustól ezt várja az ember, hogy mindig így teljesítsen, én rá is nyomtam a MoM-nál, unalmas már h mindig messit kell választani. örülök amugy h volt ma kedve focizni, mert ő jelentete a különbséget. a bíró termesztésen megint vakon volt, elmaradt egy kiállítás, marcelo könyöklése, hét nem tudom, egy sárga oda is kijárt volna talán, a kis cigó gyereket meg akkor ki kellett volna szórni, mikor messi a jobboson egy az egybe vitte rá és felrúgta, vhol a az első félidő vége felé. rakéta gólja élményszámba ment, ahogy umtiti játéka is. SR ma nagyon gyenge volt, de a barca szív csak vitte előre és ez hozta meg a győzelmet. AG-t dicséret illeti, mert csinált két ajtó-ablak helyzetet, de csak az egyiket sikerült kihasználni. apropó ajtó-ablakok, örültem volna, ha pont piqué fricskázta volna meg a habfehér társulatot. vicces amúgy, rakéta gólja után meg sem emelkedett a pulzusom, egyből mondta magmnak, minek örüljek, a 90. percben úgyis egyenlítenek... aztán a 85. lett belőle, és bár vártam, de annyir felszabtam magam, hogy kikapcsoltam a tv-t, a psg ellen bejött, reménykedtem benne, hogy most is bejön... LE-re amugy nagyon mérges voltam, bakker 1-1, kéne a 3 pont erre lehoz egy csatárt és egy KP-st a helyére. amugy tegnap jól kijött, hogy ZZ egy nulla edző, az egyenlítés után ahelyett hogy visszafogta volna magát és kibekkelték volna 10 emberrel a meccset (és ezzel megnyerjik a bajnokságot), nem, hagyta, hogy rohanjak és szétkontrázzuk őket. innentől hajrá, be kell húzni mindent, aztán vagy elég lesz, vagy nem...


atalanta, ilyenkor hol vagy? mikor nem megy a szekér, elsőnek jössz ide hörögni, ha meg nyerünk, vhogy soha nem érsz rá fórumozni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2017.04.24. 09:46:08

Az megvan hogy Enrique tegnap is csak egyet cserelt? :D Mondjuk arrol a padrol en is elobb hoztam volna be Alenat, mint barki mast.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.04.24. 09:40:25

Igazából csak most tértem magamhoz.
Az tény és való, hogy Messi földöntúli teljesítménnyel rukkolt elő, de azért még jó pár játékost meg lehet említeni. Umtiti teljesítménye legalább olyan fontos volt. Ha azt a tizigyanús esetet leszámoljuk iszonyatosan jó teljesítményt hozott le. Hatalmas tanár volt. Mostmár szerintem kijelenthetjük, hogy megvan a jövőre nézve a kezdő kh-nk. Az a szólója is valami iszonyatos volt, amellett nagyon stabilan játszott, rendre kisegített szélre is.
Nem tudom kinek mi a véleménye, de Alba is kulcsember volt Neymar hiányában sem vesztettük el a balszélt. Nem tudom hány tüdeje van annak az embernek, de legalább 3 az biztos.

Rakitic is nagyot melózott, elől hátul ott volt, besegített a támadásokba és Robi helyét is rendre átvette. Mondjuk meglátszik, hogy nem védő, mert Marcelo sokszor megverte, de ha nincs ott rengetegszer üres folyosó lett volna.
De említehetném Busit is. Sok lebdát szerzett, többnyire jól is játszotta meg őket.
Suarez sajnos megint árnyéka volt magának. Az MSN-ból csak egy M volt fent.
Ennyire nagyon ritkán láttam teperni. Volt hogy 50 métert sprintelt vissza az emberrel, hiába volt méteres hátrányban, sokszor kúszott-mászott.

Szóval lehet, hogy mindenki Messit emeli ki, teszem hozzá jogosan, de kellettek ehhez még emberek.
Zidane mondjuk szerintem nagyon eltaktikázta magát. Casemirot ráállítani Messire életveszély. Nem is tudom mit képzelt. A másik meg, hogy Iscot nem cserélte be. Már Asensio helyett is jöhetett volna, nagy kő esett le a szívemről, hogy nem láttam a pályán.

Ami külön öröm, hogy pont a Real ellen tudtunk fordítani, ami nem igazán volt jellemző ránk idén, ráadásul idegenben, úgy hogy Messi után talán a legfontosabb játékosunkat nélkülözni kellett.
Azt viszont nem igazán értem, hogy miért állítják be úgy, hogy a Realnak sokkal több helyzete volt. Az lehet, hogy a statisztika ezt mutatja, de a nagyobbak egyértelműen nálunk voltak, nekik nagyon sok ilyen tessék-lássék helyzete volt.. Úgy kaptak otthon három gólt, hogy Navas az idei legjobbját hozta. Igazi ziccer talán 2-3 volt nekik a gólokon kívül, Navasnak több földöntúli bravúrt kellett bemutatni.

Én előzetesen úgy számoltam, hogy nem ment el a bajnokság, csak a Clásicőt be kell húzni. Ha ez megvan bőven van esélyünk. A Realnak kemény menetelése lesz, simán benne van a hiba. Nekünk magunkra kell figyelni. A két idegenbeli meccs kemény lesz. Viszont addig még gyakorlatilag két hetünk van. Az Osasuna ellen akkora ellenállást nem várok, ráadásul már nem is az életükért küzdenek, matematikai esélyük is alig van a bentmaradásra. Szerencsére a Villarrealt és az Eibart otthon fogadjuk és tartalékolnunk sem kell. Nekik azért jóval keményebb. Egy héten egy ATMA-Sevilla duó nem kellemes, de a Malaga sem vizel maga alá otthon.
Forca Barca!!!!
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2017.04.24. 09:36:22

Rinku írta:A Barcelona 2016-17 szezonos játéka egy kész érzelmi hullámvasút. Remény, bukás, mennyek, pokol. Szó szerint minden héten háború. Tegnap kicsit gatyába lett szedve a real, hogy tudják, hogy hol a helyük. Innentől türelemjáték és feszes sgg. Asszem a 2006-07 bajnoki végkimenetel érik visszafelé is, megérdemelnénk. És kereken 10 éve történt az a viszketés, ami a mai napig nem múlt el... Most már nehogy elcsesszétek! :)

Korrekt! =D>
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.04.24. 09:32:56

Egyet aludva a meccsre íme a véleményem: Hatalmas gratula a csapatnak. Megmondom őszontén én nagyon tartottam a meccstől, mivel mostanában az idegenbeli rangadókkal akadt problémánk. Féltem, hogy beleszaladunk a késbe, de azt remélem, hogy a csapat a szebb arcát mutatja, és lesz keresnivalónk a meccsen. Szerencsére így lett! Jól tolta mindkét csapat, igazi élvezetes klasszikus volt, ahol most szerencsére nekünk jött ki a lépés.
Mindenki jó volt, csapatként nagyot küzdöttünk. TS-nek voltak komoly védései, a védelem rendben volt, Umtiti hatalmas fogás. Initől féltem, hogy nem fogja bírni a heti 2 meccset, de nem fáradt jobban, mint a többiek. Suarez nekem meccsek óta csalódás, elismerem, hogy sokat küzd, harcol, de nagyon nem megy neki a góllövés. Korábban helyzet nélkül is be tudott találni, most nem megy neki. Szóval nekem egyedül ő lógott ki. Paco nem volt rossz, én bízom benne hogy hasznunkra lesz még. Ha azt spiccel belövi...És a végére Leo...nehéz szavakat találni erre az emberre. Iszonyat motivált volt, visszafutott nem egyszer védekezni, gólokat lőtt, tarthatatlan volt. 500 gól. Félelmetes! Remélem nem lesz gond a szerződés hosszabbítással.
A bírók hozták a szokásos spanyol átlagot. Elmaradt tizi, néhány elmaradt lap, én a Ramos kiállítást jogosnak érzem, de ahogy olvastam odaát, ott sem nagyon vitatják, inkább szidják (szerintem jogosan) Ramost, hogy miért így ment oda. Ha lerántja, leütközi, akkor sárga és pont. De úgy ment, hogy nem igazán gondolt a következményekre. Caset is ki lehetett volna szórni.
Pont Realos barátommal beszéltük a meccs előtt, hogy én totál ugyanezt a kezdőt nyomatnám nálunk, hasonló stratégiával. Az, hogy 2 centerünk volt, sok esetben lefoglalta a középső védőiket. Messi meg szabadon mehetett középről, és várható volt, hogy sokszor fog találkozni Casevel, aki nagy melós, de azért nehéz tartani bárkinek magát Messivel, pláne ha van kedve is játszani. Én úgy számoltam, hogy ha ez a sratégia, akkor a brazil max a 60. percre kipontozódik. Volt belépje amire mehetett volna a 2. lap is, de nem álltam messze az igazságtól. :-)
Nem tisztem bírálni Zizut, de hiba volt Balet erőltetni, mivel sérülésből jött vissza, és pont egy olyan Isco nem játszott miatta, aki a Madrid magasan legjobbja volt az elmúlt hetekben. Külön érdekes, hogy csereként sem állította be. Kicsit úgy érzem olyan ott Isco, mint nálunk Gomes...nem játszik eleget, nem becsülik meg. (most elképzelem a fejeket, akik elolvasták ezt és kikerekedett a szemük...természetesen vicc volt! :-) .
Abban reménykedem, hogy innen nem csesszük el valami kis csapat ellen ezt a bravúrt. A Madrid fog még pontokat veszíteni. A vereségükre nehezen fogadnék, de a döntetlen(ek) jöhetnek. A lényeg, hogy mi ne hibázzunk, a többi nem rajtunk áll
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2017.04.24. 09:30:57

"Res"-nek irom, hogy nem kell elosztani a cimeket, mert vagy ugy alakul vagy nem. Itt nincs olyan,hogy megérdemli. Meccset az nyer, aki több golt rug, bajnokságot az aki több pontot gyüjt.
Van esélyünk, de nem rajtunk mulik. Most üt vissza, hogy több gyengécske csapat pontot, vagy pontokat vett el tölünk. De azt is emlithetem, hogy a hazai classicon az utolsó percben egyenlitett a Reál, mert Arda tök feleslegesen szabálytalankodott.
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2017.04.24. 09:16:55

crixus írta:
Res írta:Elosztottam a címeket:

A Real meg fogja nyerni a bajnokságot, mert megérdemlik.

Mi megnyertük a klasszikust, mert ez járt nekünk. Megnyerjük a kupát is, mert valamit azért illik...

A BL-t meg a Juventus, vagy az Atletico nyeri meg. Mert megérdemelnék...
Kösz, de nem. :lol:
A bajnokság nem érdemre jár, de ha már érdemről beszélünk akkor mi minden mutatóban jobbak vagyunk náluk, ők elénk kerülhetnek 3 ponttal az elmaradt meccs miatt. Ha innentől ők mind a 6 meccsüket behúzzák akkor azt mondom jobban megérdemelték, de ha nem, és mi behúzzuk a mi 5 meccsünket akkor mi fogjuk jobban megérdemelni.
Ok rendben, abban a részében képes vagyok kompromisszumra... :mrgreen: :mrgreen:
mess2009 írta:egy dolgot még: megnéztem újra, mindenki elmaradt jogos 11-est említ megspékelve a sp.1 szakértőivel nos én nem így látom! világos, hogy HOZZÁÉRT a lábával Umt. de ettől függetlenül az egy tökéletes CR. MŰESÉSVOLT !. azért mert két játékos a 16-on belül összeér mindjárt büntetőt?! sz.tem ezúttal jól döntött a bíró.
Amiről fontosabb lenne beszélni, az az ,hogy Umtiti vajon miért nem mozdult rá a labdára előbb. Állva várta, miközben CR beelőzött. Pedig simán az övé kellett volna, hogy legyen és akkor nincs miről beszélni. Nagyon jó játékos, és vannak meccsek, amit hiba nélkül hoz le, de azért volt már párszor, hogy miatta is aggódni kellett...
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2017.04.24. 09:10:40

A Barcelona 2016-17 szezonos játéka egy kész érzelmi hullámvasút. Remény, bukás, mennyek, pokol. Szó szerint minden héten háború. Tegnap kicsit gatyába lett szedve a real, hogy tudják, hogy hol a helyük. Innentől türelemjáték és feszes sgg. Asszem a 2006-07 bajnoki végkimenetel érik visszafelé is, megérdemelnénk. És kereken 10 éve történt az a viszketés, ami a mai napig nem múlt el... Most már nehogy elcsesszétek! :)
Football, bloody hell. /SAF/
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2017.04.24. 08:54:39

DaVeR írta:Azért most megnéztem mi van még hátra.. Nos azt hiszem nem megoldhatatlan.. Bár a Villareal nem tudom mit fog produkálni.. Vagy épp az Espanyol bár én az előbbit tartom veszélyesebbnek hiába Katalán derbi a másik..

Osasuna H
Espanyol I
Villarreal H
Las Palmas I
Eibar H

Madrid sorsolása:
Deportivo La Coruna I
Valencia H
Atletico Madrid BL - H
Granada I
Atletico Madrid BL - I
Sevilla H
Malaga I

Kíváncsi leszek h bírják.. Bár, hogy az érdekes meccseket Otthon játszák nem a legbiztatóbb..
Realnak van még az elmaradt meccse a Celta ellen idegenben. Nem nagyon látom, hogy tudnának elég pontot elszórni, talán a kiélezett bl meccsek előtti bajnokikon. Barcelonának szerintem a Las Palmas elleni meccs lehet a legnehezebb.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.04.24. 08:40:34

egy dolgot még: megnéztem újra, mindenki elmaradt jogos 11-est említ megspékelve a sp.1 szakértőivel nos én nem így látom! világos, hogy HOZZÁÉRT a lábával Umt. de ettől függetlenül az egy tökéletes CR. MŰESÉSVOLT !. azért mert két játékos a 16-on belül összeér mindjárt büntetőt?! sz.tem ezúttal jól döntött a bíró.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.04.24. 08:38:04

Res írta:Elosztottam a címeket:

A Real meg fogja nyerni a bajnokságot, mert megérdemlik.

Mi megnyertük a klasszikust, mert ez járt nekünk. Megnyerjük a kupát is, mert valamit azért illik...

A BL-t meg a Juventus, vagy az Atletico nyeri meg. Mert megérdemelnék...
Kösz, de nem. :lol:
A bajnokság nem érdemre jár, de ha már érdemről beszélünk akkor mi minden mutatóban jobbak vagyunk náluk, ők elénk kerülhetnek 3 ponttal az elmaradt meccs miatt. Ha innentől ők mind a 6 meccsüket behúzzák akkor azt mondom jobban megérdemelték, de ha nem, és mi behúzzuk a mi 5 meccsünket akkor mi fogjuk jobban megérdemelni.
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2017.04.24. 08:25:18

Elosztottam a címeket:

A Real meg fogja nyerni a bajnokságot, mert megérdemlik.

Mi megnyertük a klasszikust, mert ez járt nekünk. Megnyerjük a kupát is, mert valamit azért illik...

A BL-t meg a Juventus, vagy az Atletico nyeri meg. Mert megérdemelnék...
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2017.04.24. 08:13:33

Atalanta írta:Itt mindenki azt hiszi, ugy számol, hogy nyerünk az El Classicon. Ez most komoly? Akkora zakót fogunk kapni ezektől, hogy a fal adja a másikat.
Atalanta! Úúúgy szeretem a jóslataidat! :mrgreen:

Bár mondjuk én is leírtam nemrég, hogy Rakitic nem tud lőni. :mrgreen: #-o =D>

Közben megtanult... :^o
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.24. 07:54:08

Elképesztő meccs, nem akármilyen fordulatokkal.

Kell is ennél több egy meccsen? Saját grundjukon bizonyította be Messi hogy ki a góré, nameg úgy alapvetően az egész Barcelona. =D>


Ezzel legalább az esélyt megteremtettük, nincs mese, be kell húzni a következő meccseinket, és várni, hátha botlanak.

Ha meg sem nyerjük, legalább arra jó volt ez a mai meccs(a hihetetlen élmény után), hogy megmutassuk nem érinthetetlen és nem legyőzhetetlen a Real Madrid, még a saját stadionjában sem, nameg azért, hogy nem kényelmesedhet így el a RM, és kettős terhelést komolyan vegye, nem pihenhet.
Ha tegnap nyertek volna, akkor még azt is megengedhették volna, hogy a 2 BL meccs előtt D csapatot küldjenek ki és még 2 vereség is belefért volna minimum nekik, így viszont hajtanuk kell mind a bajnokságban ,mind a BL-ben.

Köszönöm srácok a tegnapit, amikor a világ már lesajnál, megmutatják hogy a Barcelonát sosem szabad leírni =D>
Nyáron erősíteni kell, kezdőbe JHV és egy KP, plusz a padot erősíteni és jövőre felfrissülve, új edzővel, mélyebb kerettel indulhatunk szép reményekkel.
Válasz küldése