Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
terrer
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2005.05.13. 21:11:13
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.06. 17:43:00

danixx írta: Néhány pontban összeszedem, hogy én hogyan látom most a csapatot. (nem vagyok se edző, se játékos, minden meccset megnézek, és azért vagyok ezen a fórumon mert szeretem a csapatot és sok érdekes, és értelemes hozzászólást látok itt, amit szeretek elolvasni, továbbá eme hsz. nem vitakeltés céljából készül)
Ellenpólusként reagálnék erre, mert sok mindent máshogy látok.

1. Én eleinte szkeptikus voltam Valverdével, de szerintem meg pont azt bizonyította, hogy alkalmas a feladatra. Azért ennyi meccset veretlenül megvívni még Messivel a keretben is igencsak szép eredménynek mondható. Szerintem a rotálás sincs úgy túl tolva, mint az elődjénél. Többnyire logikusan forgatja meg a keretet, ha meg valami nem stimmel ügyesen nyúlt a meccsbe. (Bár az utóbbi időben azért volt mellényúlás is)
2. Ez meg mindig is (vagy legalábbis jó ideje) a csapat védjegye volt. Rengetegszer meg pont a higgadt labdakihozatalból származik előnyünk. Általában jól is hozzuk ki, de nyilván az marad meg a fejekben, amikor valaki hibázik.
3. Múltkor valamelyik topikban volt róla statisztika betéve, hogy Ter Stegen milyen pontosan játsza meg a labdákat. Általában pontosan íveli a szélső hátvédeknek, passzolni meg igencsak jól tud.
Suarezzel kapcsolatban: sokszor kezdi meg ő a presszinget, persze van, hogy lemarad, de az biztos hogy sokat dolgozik a 90percek alatt bent a darálóban. Az meg hogy elől ragad akár a lescsapda kijátszására is irányulhat, olyan ütemben lép vissza, hogy pont ne legyen lesen. A fegyelmezetlenséget én inkább az állandó szövegelésre érteném nála.
4. Coutinhohoz bátran nyúl EV, első félévnek szerintem ez igencsak rendben van. Dembelével nagyon óvatos, biztos vagyok benne, hogy a védekező mozgásával nem elégedett egyelőre ezért nem meri nagy meccsen megpróbálni. De tuti, hogy be fogja építeni. Mina pedig egyértelműen 4. számú KH-nak jött, szerintem ő sem számított többre.
5. Az egyértelmű, hogy Denis, AG, és Vidal nem üti a szintet. Ha jövőre a 3ból egynél több rúgja itt még a lasztit (melegíti a lelátót) az már baj. Amúgy szerintem Denis és AG és mentálisan kevés, komoly szintlépés kéne tőlük.
Azt hogy AG és Vidal is lehetőséget kap én annak a számlájára írom, hogy Valverde profilokban gondolkodik a játékosok és a taktika kapcsán. A hétvégén az Atletico ellen teljesen logikus volt egy magas, papíron jól fejelő, erős testalkatú, küzdős játékos, sajnos, hogy teljesítmény nem párosult a profilhoz. Vidal pedig gyors, kissé a védekezéshez is konyító szélső, ő sokkal közelebb játszik a vonalhoz jobboldali kp-ként, mint Cou, vagy nyilván, mint Rakitic/Paulinho. Denist pedig olyan régen láttuk, hogy hagyjuk is.

Összefoglalva abban szerintem mindenki egyetért, hogy nem ebbe a játékfelfogásba szeretett bele, de én még reménykedem abban, hogy EV-nél az első lépés volt a biztos alapok lerakása, és ezután (lehet csak jövőre) jöhet a fejlődés a támadásban is
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.03.06. 16:09:00

Danixx

Továbbra is tartom, hogy nem lenne szabad Valverdét elküldeni.
Egyetértek azzal, amit Suárez fegyelmezetlenségeiről írtál, azok engem is bosszantanak. De erről Valverde már nemigen tudná őt leszoktatni.
Szerintem Y. Minát semmiképpen nem lett volna szabad beállítani az Atletico ellen, ide most egy folyamatosan játszó, önbizalomtól duzzadó középhátvád kellett.
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.06. 15:29:43

danixx írta:...
Megpróbálok röviden...
Én jelenleg nem tudok jobbat edzőnek Ernyőnél... van egy-két döntése, amit nem értek, de ezt ő tudja...
Egységes a gárda, nagyon kevés gólt kapunk, viszonylag jól termelünk, néha nyögvenyelős a kép, de egy jó Atletico nem jött el a kapunkig és a fontos meccseken jól teljesítünk általában.
Ter Stegen kirúgásai... a fickó nálam 11 pontot érdemel a 10-ből eddig...biztos van még hasonló vélemény a tiédhez, de talán a kisebbségben maradtok... :-)

A közép és a kiscsapatok ellen tán merészebben nyúlnék Dembeléhez, de nem ismerem a hátteret...
Az összeszokottság a baj szerinted, szerintem pont ezért kapunk annyira kevés gólt, mert a rendszer jó és jól működik együtt mindenki. Lehetne talán jobb, majd a következő szezonban meglátjuk, hogy megy-e a "stabilitás" erőltetése tovább... :D
Szerintem Enrique idejében jobban elszakadtak egymástól a csapatrészek, át is gyalogoltak a középpályánkon sokszor.
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
danixx
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2017.08.29. 11:27:36

2018.03.06. 08:57:15

brazilfan írta:Nem értem, miért kellene elküldeni Valverdét. Ha valaki el akarja küldeni, küldje el, de én biztosan nem fogok benne részt venni. Én úgy látom, hogy nagyon együtt van a csapat, és ez is Valverdét dicséri.
Eddig 70 gólt szereztünk a bajnokságban, minden tekintetben a mezőny fölé nőttünk, és szerintem nemcsak behozhatatlan az előnyünk, hanem növelni is fogjuk a különbséget.
A játék nem mindig volt közönségszórakoztató, de remélem, hogy vasárnap sikerült megszabadulni a tehertől, és mostantól felszabadultabban fognak játszani a fiúkák.
Néhány pontban összeszedem, hogy én hogyan látom most a csapatot. (nem vagyok se edző, se játékos, minden meccset megnézek, és azért vagyok ezen a fórumon mert szeretem a csapatot és sok érdekes, és értelemes hozzászólást látok itt, amit szeretek elolvasni, továbbá eme hsz. nem vitakeltés céljából készül)

1. EV szerintem nem alkalmas a Barca edzőjének, ugyanis nekem kicsit azt a vonalat folytatja, amit LE csinált, hogy állandó forgatja a csapatot, ami nekem nem stabilitásként hanem épp ellenkező csapódik le. Olyan hibák jönnek elő meccseknél, kulcsfontosságú pillanatokban, amiről nekem egyértelműen az látszik, hogy nincsenek a játékosok összeszokva.
(támadásnál háta mögé adja a labdát, néhányan nem tudnak mit kezdeni a labdával, megállnak, lelassul a támadás). Utoljára akkor láttam gyors kontrát, mikor Messi, Suarez, Cou, és Dembelé voltak a pályán. (Girona 6-1).
2. Nem tudom kinek tűnt fel, hogy LE óta, megy a kapunk előtt passzolgatás állandóan, aminek sokszor az a vége, hogy megzavarodnak és vagy szöglet, bedobás, vagy eladott labda a vége. Nézek más csapatokat és gond nélkül felhozzák a labdát félpályáig vagy még tovább, mi meg csak futunk a támadó mellett, magunkra húzzuk és majd valamikor a 16-os előtt épp, hogy szerelünk.
3. Ter Stegen kirúgásai továbbra is zavaróak számomra, illetve az a fegyelmezetlenség amit Suarez állandóan csinál, állandóan lesen van, nem jön vissza, középen nincs senki stb.
4. Vettünk 3 jó képességű játékost 300+ millióért, és vagy kispad, vagy csere, vagy 10-20 perc, vagy lelátó. Nem értem, hogy egy sérült Pique-t miért kell játszani hetek óta, mikor ott van Mina, aki szerintem nem volt rossz első meccsén, simán szerelte a támadókat, és végre egy ember aki tud fejelni elől.
5. Ami itt a fórumon s állandó téma, a csapat selejt része. Pl. itt páran leírtátok, hogy nem tudjátok mi kéne, hogy AG nem játsszon, hát erre én sem tudom a választ, ennyire rossz játékost egy ilyen csapatba, csak saját magunkat égetjük. Nincs pozíciója az embernek, próbál mindenhol ott lenni de sehol se. Amikor szélen van nem tudja beadni a labdát, vagy csak hátra tud passzolni, amikor középcsatárt játszik elesik, elhagyja a labdát, kapura még csak esélye sincs fordulni.

Kb, ennyi jutott most eszembe, ami az idényt illeti, remélem látok pár hasznos kommentet és nem csak az "EV" jó mert stabilak vagyunk és jönnek az eredményekhez hasonlóakat, mert szerintem nem vagyunk stabilak. Oltári hibák vannak hátul, 65-70%-os passzarány utóbbi meccseken.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.03.06. 08:17:33

Nem értem, miért kellene elküldeni Valverdét. Ha valaki el akarja küldeni, küldje el, de én biztosan nem fogok benne részt venni. Én úgy látom, hogy nagyon együtt van a csapat, és ez is Valverdét dicséri.
Eddig 70 gólt szereztünk a bajnokságban, minden tekintetben a mezőny fölé nőttünk, és szerintem nemcsak behozhatatlan az előnyünk, hanem növelni is fogjuk a különbséget.
A játék nem mindig volt közönségszórakoztató, de remélem, hogy vasárnap sikerült megszabadulni a tehertől, és mostantól felszabadultabban fognak játszani a fiúkák.
Avatar
Mascherano
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015.01.02. 12:09:02
Tartózkodási hely: Kecskemét

2018.03.06. 06:08:53

Ilyenkor eszembe jut hogy temettük a szuperkupa után az egész évet, ehhez képest március van veretlen a csapat, ott vagyunk minden fronton, elvertük a realt idegenben, pótoltuk Iniestát és Neymart,
Amíg az eredmények őt igazolják nyeljük le játék képét, hisz előzetesen azt gondoltuk mi leszünk a mostani Real a bajnokságban :D
Més que un club !
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.03.05. 22:45:45

csababarca írta:vagy takarták Oblakot?
Aha.

https://twitter.com/BarnabasNemeth/stat ... 4326187019
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.05. 22:34:42

BarcafanTomee írta:Piqué-ék is kivették a részüket a győztes gólból:

https://twitter.com/casadelfutbol/statu ... 3449508866
mármint milyen értelemben?
:D
mert mintha két embert megfognának, de nem felettük lőtte a gólt Messi.

vagy takarták Oblakot?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.03.05. 22:21:26

Piqué-ék is kivették a részüket a győztes gólból:

https://twitter.com/casadelfutbol/statu ... 3449508866
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2018.03.05. 09:51:45

Most már egyre problémásabb a veretlenség súlya. Akárki akármit, mond ez teher. Mindenképp meg fog szakadni, de nagyon remélem hogy valami ki csapat ellen szenvedjük el, nehogy a Real vegye el mert az ciki lenne :D
Csak is Puyol
markionni
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2018.03.05. 00:32:22

Nero. írta:Malaga I
Bilbao H
Sevilla V
Leganes H
Valencia H
Celta I
Deportivo V
Real Madrid H
Villarreal H
Levante I
Sociedad H

Ez a 11 meccs maradt hátra a bajnokságból, ha innentől az Atletico 11/11et hoz (ami azért nem olyan valószínű), még akkor is bele fér 2 vereség és 1 döntetlen hogy bajnokok legyünk. Lesznek érdekes kirándulások, a hazai meccsek közül se könnyed mind, de szerintem a maival megnyertük a ligát miközben néhányan azon rágódnak hogy miért x és miért nem y játszik. Ráadásul azok után hogy tavaly elbuktuk, idén még fontosabb lenne.

Innen már nem szúrhatjuk el [-o<

Egy veretlenül megnyert bajnokság hatalmasat szólna de azért még 11 meccs az sok
Nekem csak egy kerdesem lenne a sorsolasotok kapcsan. Mi a kulonbseg akozott amikor idegenbe es vendegbe mentek? :D
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.05. 00:06:32

Malaga I
Bilbao H
Sevilla I
Leganes H
Valencia H
Celta I
Deportivo I
Real Madrid H
Villarreal H
Levante I
Sociedad H

Ez a 11 meccs maradt hátra a bajnokságból, ha innentől az Atletico 11/11et hoz (ami azért nem olyan valószínű), még akkor is bele fér 2 vereség és 1 döntetlen hogy bajnokok legyünk. Lesznek érdekes kirándulások, a hazai meccsek közül se könnyed mind, de szerintem a maival megnyertük a ligát miközben néhányan azon rágódnak hogy miért x és miért nem y játszik. Ráadásul azok után hogy tavaly elbuktuk, idén még fontosabb lenne.

Innen már nem szúrhatjuk el [-o<

Egy veretlenül megnyert bajnokság hatalmasat szólna de azért még 11 meccs az sok

Szerk.: Javítva :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2018.03.05. 00:43:47-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.03.04. 21:43:30

Cestus írta:. Ha ki kellene emelni valakit (Messin és a szabigólján kívül), az Rakitic lenne nálam. Szerintem EV nagyon rafkós vkp-t faragott belőle, kiválóan helyezkedik, minden kétes labdát begyűjt, és utána mélységből remek meglátásai vannak. Az 1-0-al nekem nincs gondom, az Atléticot nem szoktuk egynél több góllal verni, ha egyáltalán nyerünk ellenük.

Iniesta sérülését sajnálom, jól játszott ő is. Annak viszont örülök, hogy csak 3-4 hét, attól tartottam, hogy min. 2 hónap lesz neki.
Rakéta nekem is tetszett, mellette a gólja miatt ki kell emelni Messit, meg két középsővédőt. Ini is nagyot játszott a sérüléséig, nagy veszteség a kiesése, már ezen a meccsen is megéreztük a hiányát. :?
Goikoechea
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.02.07. 10:17:47

2018.03.04. 20:51:25

Jó meccs volt ez, megvolt a kellő kontroll, Bl visszavágón is elfogadnám az eredményt. Nem tudom EV, miért jegeli Dembelét, biztos meg van az oka. Lassan el kell kezdetni játszatni, sajnos fogy a türelmem. Andre Gomes nem az első kút játékos, emlékszem még olyanokra, mint Fábio Rochemback, meg Geovanni a kétezres évek elején borzolták az idegeket mégis behúztuk a bajnokságot. Ini nagyon fog hiányozni, én megpróbálnám Alenávval helyettesíteni, nem nagyobb bukó, mint AG,Vidal vagy DS. Ezek helyett jöhet Arthúr meg Alena meg egy vkp.
Avatar
perga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2018.03.04. 20:02:24

2018.03.04. 20:49:31

Tény hogy anno bevásároltunk (lufikat), de ahhoz hogy eladhatóak legyenek, játszatnod kell, ha nem akkor nyilván csak aprópénzért tudod eladni!

Jó nagy csapda ez amiből nem egyszerű jól kijönni.
Nehéz bátran odalépni, mint sötét paraszt a bástya elé.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára perga 2018.03.04. 20:52:13-kor.
"Mondanám hogy igyunk rá, de nem. Döglött lóba nem rúgunk Bale!"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.03.04. 20:47:12

Örülök a győzelemnek, jó meccs is volt annak ellenére, hogy gólszegényre sikeredett. Az első félidőben szerintem jól játszottunk, féltem is a szünetben, hogy megbosszulja magát majd a meccs későbbi fázisaiban az, hogy nem tömtük ki az elején a matracot. A második félidőben - az amúgy végig gyengén játszó - Atléti feljebb kapcsolt, mi meg szépen védekeztünk. Ha ki kellene emelni valakit (Messin és a szabigólján kívül), az Rakitic lenne nálam. Szerintem EV nagyon rafkós vkp-t faragott belőle, kiválóan helyezkedik, minden kétes labdát begyűjt, és utána mélységből remek meglátásai vannak. Az 1-0-al nekem nincs gondom, az Atléticot nem szoktuk egynél több góllal verni, ha egyáltalán nyerünk ellenük.

Iniesta sérülését sajnálom, jól játszott ő is. Annak viszont örülök, hogy csak 3-4 hét, attól tartottam, hogy min. 2 hónap lesz neki.

Bírózni meg nem szeretek, de most kivételt teszek: gratu. Gil Manzanonak, hogy helyesen beintette Gameiro lesgólját. Lahoznál ebből lehetett volna bármi. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2018.03.04. 20:54:16-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.04. 20:42:00

Most nézem, jövőhéten Malaga, nehéz terep, mert bár csont utolsók, nyertek 3 meccset is!!!
Oda kell figyelni, rendkívül masszív csapat, remek eredményekkel.

Lehet Busit feltolnám, és kipróbálnám Vermaelent szűrőbe.

Verma,Busi, Gomes, Paula, Rakitic alap hogy kezdene, kell a fizikum, mert ugye az nyer és focizik jobban, akik erősebbek. Épp ezért Messit sem kezdetném, nehéz pálya, kellemetlen ellenfél a Malaga.

mindjárt sírva fakadok komolyan, hogy ilyen emberek vannak a keretben, és akkor még itt a fórumon néhányan ajnározzák őket, hogy mennyire jók és rászolgáltak a bizalomra. :lol:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
perga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2018.03.04. 20:02:24

2018.03.04. 20:26:15

S.Agüero írta:
danixx írta:Valaki küldje már el ezt az edzőt...
Küldjük el!!!! :D Komoly érv az abortusz mellett :D
Kérdezd meg a törpétől: mi leszel ha nagy leszel!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára perga 2018.03.04. 20:59:50-kor.
"Mondanám hogy igyunk rá, de nem. Döglött lóba nem rúgunk Bale!"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.03.04. 20:18:30

danixx írta:Valaki küldje már el ezt az edzőt...
:lol: Ennél nagyobb problémánk ne legyen, hogy veretlenül vezetünk a Ligában.
Avatar
perga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2018.03.04. 20:02:24

2018.03.04. 20:08:10

danixx írta:Valaki küldje már el ezt az edzőt...
Mi a probléma az edzővel?

Lemaradtam valamiről, nem mi vagyunk a listavezető, nem állunk versenyben minden fronton?

Tul.képpen mi a gondod? :D
"Mondanám hogy igyunk rá, de nem. Döglött lóba nem rúgunk Bale!"
danixx
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2017.08.29. 11:27:36

2018.03.04. 20:03:15

Valaki küldje már el ezt az edzőt...
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.03.04. 19:51:56

Samper írta:Egyelőre meg vagyok elégedve azzal,, hogy Valverde fokozatosan beépíti Cout, mert ő tavasszal alighanem nélkülözhetetlen lesz a bajnokságban. Ez tényleg Dembelé rovására történik, de ma vezetésnél, vizes talajon nem hoztam volna be őt. Más kérdés, hogy ha gyengébb ellenfél ellen se lesz kezdő, akkor a BL meccseken meg a meccshiány hiány miatt nem lehet még csere se. Remélem, Valverde majd megoldja ezt is.
Arra viszont rossz gondolni, hogy mit kapna Griz a mai játékáért itt a fórumon, ha a mi játékosunk lenne.

Mondjuk abban a csapatban Messinek is lenne gondja rendesen. Sokszor még itt is akad. De én úgy vagyok a franciával, hogy nem lenne fő célpont még 100 milkáért sem.
Menjen el a selejt és adjunk Alenának teret. Ha ez megvan ,akkor nézzünk emberek után.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2018.03.04. 19:47:09

Ha semleges nézőként kapcsolok a meccsre azt gondoltam volna,hogy olasz meccset látok. Egy gól és bruszt. Gomes katasztrófa,még a mennyeiből is lefelé lógna ki. Messi szépen betekerte,nőtt az előny,a foglalkozás elérte a célját.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.03.04. 19:39:55

Samper írta:Arra viszont rossz gondolni, hogy mit kapna Griz a mai játékáért itt a fórumon, ha a mi játékosunk lenne.
Ezen amúgy gondolkoztam már én is. Szerintem felálló védelem ellen sok pluszt nem tudna adni, és ezt nemcsak a mai meccs alapján mondom. Ha hosszútávon Suarez utódjának szánják, akkor egyértelműen visszaesés lesz. #-o
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.03.04. 19:34:00

Egyelőre meg vagyok elégedve azzal,, hogy Valverde fokozatosan beépíti Cout, mert ő tavasszal alighanem nélkülözhetetlen lesz a bajnokságban. Ez tényleg Dembelé rovására történik, de ma vezetésnél, vizes talajon nem hoztam volna be őt. Más kérdés, hogy ha gyengébb ellenfél ellen se lesz kezdő, akkor a BL meccseken meg a meccshiány hiány miatt nem lehet még csere se. Remélem, Valverde majd megoldja ezt is.
Arra viszont rossz gondolni, hogy mit kapna Griz a mai játékáért itt a fórumon, ha a mi játékosunk lenne.
Válasz küldése