Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2019.10.29. 22:49:45

Szegény Rakéta :(
Ilyen gólpassz után és kb sírni tudna. Olyan boldog
Csak is Puyol
Tunyacsap73
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2014.12.05. 19:27:06

2019.10.29. 22:32:16

corol írta:Lajos is lejöhet, eddig mintha a pályán sem lenne.
Dupla nullás ügynök...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.10.29. 22:28:21

Optimus!

A degradáló hangnemből visszább vehetnél, legalább addig amíg más veled szemben nem így kommunikál.

Eleve te kötöttél bele itt több emberbe, csak szólok.

Nekem magyarázhatod a nagyon okos meglátásaiddal, hogy miért ennyire nagyszerű hogy a horvát padozik, biztos igazad is van.
De ha elolvasnád egyszer amit írtam, meg utána hogy mit nyilatkozott akkor talán értenéd a problémát amit felvetettem.

Nekem egyébként tökéletesen mindegy, hogy ki játszik amíg nyerünk.
De egyik szavaddal ütöd a másikat, mert azt mondod, hogy majd januárban eladjuk. Legyen így.
De miért nem adtuk el nyáron? Szerinted mert nem akart elmenni. De januárban majd el akar menni?
Neked ezt elmondta gondolom, mert nagyon tájékozottnak tűnsz.

Írd le inkább azt, hogy szerinted miért nem tud mondjuk Rakitic egy Vidallal párban rotációs tag lenni ebben a barcában. (Te mondtad hogy el akarjuk adni ezért néha játszik. Ez a percszám amit eddig kapott a nullával egyenlő, megint elbukott a zseniális elméleted)
Mert erre még nem válaszoltál, és mivel velem ellentétben Te a labdarúgás nagy tudója vagy, érdekelne a véleményed.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2019.10.29. 22:27:25

Lajos is lejöhet, eddig mintha a pályán sem lenne.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.10.29. 22:25:14

optimus írta: De ezesetben szerintem meg akkor lenne tökös ha az U12es női csapatot küldené fel Pintoval a kapuban.
Nálam a tökösség nem a baromság szinonimája.

Messi nagyot megy ma Fati viszont gyengébb, amúgyse játszotta volna végig a meccset szerintem, de így lehet, hogy kicsit korábban jön a Fati - Griezmann csere.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.10.29. 22:17:02

a Rakitic vitához: éppen az a baj vele, hogy akik helyette játszanak legalább olyan jók manapság és innentől nemigen van miről beszélni.
jól mozog a csapat, azt nem mondhatom hogy hajt de legalább van játék és gólok.
egyénileg Semedo nehezen lendült bele és látszik hogy támadásban jobb mint védekezésben, Messi ma mester, Vidal jól rombol most is de a góllal még rá is tett, De Jong és Busi is jók, a hátsó sor nincs is igazán igénybevéve, a gólunk egy kavarodásból TS. segédlettel esett, van ilyen.
remélem nem lazsálják el a másodikat.
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2019.10.29. 22:15:31

davi10 írta:
optimus írta:...
Szerintem ezt most félreértetted, annyit mondtam, hogy azért mert Griezmann helyett Fati kezd, még szerintem nem helytálló a tököt növesztett kifejezés. A kókler szót le se írtam. Ahogy azt se, hogy Perez kezdjen folyamatosan.

Legközelebb vegyél be egy nyugtatót és olvasd el mégegyszer amire válaszolsz.
Óh elnézést, félre értettem, azt hittem azért írod ezt mert ez lenne szerinted a helyes megoldás a jelenlegi helyzetben, esetleg ez egy valid megoldás lenne szerinted.
De ezesetben szerintem meg akkor lenne tökös ha az U12es női csapatot küldené fel Pintoval a kapuban.
csababarca írta:Mit hogy kellene kezelni?

Mondjuk játszatni? Mert érdekes itt mindenkinek jut szerep, de még Roberto is majdnem annyi percet kapott a kpn mint a horvát.

Ha meg nem akarjuk játszatni, akkor meg ültessék a lelátóra, ennyire egyszerű.

Nem tudom például azt, hogy a tavalyi Busi vagy Arthur mivel adott többet, mint Rakitic akármikor? Mert semmivel nem rosszabb a horvát náluk.

De mondom, értem, nem kell.
Akkor miért bohóckodunk vele a padon?
Igen, akkor üljön le Puig vagy akárki a b-ből a padra, aztán jónapot.

Ha szerintetek rendben van, hogy a mindig normális hangnemben megnyilvánuló, abszolút közönségkedvenc horvát, aki erre a játékával szolgált rá, nem azzal hogy sajátnevelés azért szorult ki a csapatból mert az edző ezt álmodta meg, nem a teljesítmény visszaesése az oka, azzal én nem tudok mit kezdeni.

Amúgy meg nem az én tisztem megítélni, hogy mi legyen a megoldás, nem én kapok 10-20 milliós fizut a semmiért.
Szóval szerinted az egy sokkal jobb megoldás lenne, ha leültetnék a lelátóra, hogy szó szerint semmit ne játsszon fél évig, hogy a téli átigazolási ablakban ne lehessen semmi pénzt kérni érte? Ez egy jobb megoldás lenne? Ezután a vezetőség nem lenne nettó retardált? Egy játékosért akiért ellehetne kérni 30+ millát, adjunk el 0ért mert az tisztább megoldás?

Az meg hogy nem látod hogy az alapjátékunkban Busi mivel ad többet vkp poszton mint Rakitic egy az egyben elmondja hogy miért nem kellene kritizálnod az edzői stáb munkáját, és olyan kijelentéseket ( nem véleményt!, kijeneltést! ) tenni, hogy Valverde és az egész edzői stáb inkompetens, teljesen hülyék, és nem csinálnak semmit.
Te magad is leírod hogy tipped nincs mit kellene csinálni, akkor mi alapján mondod meg hogy a mostani nem jó? :D Ez amúgy nagyon érdekelne engem.

Most is azt mondom amit eddig, a csávót annyi, de annyi mindenért lehet szidni, és ezek közül annyi minden olyan amit leülsz és szó szerint még te is észreveszed. Pl hogy nem tud támadást építeni, semmi féle előre megtervezett koncepció nincs a támadásainkban és a játékosainknak semmi ötlete nincs mit csináljon a támadó harmadban, nincs semmi előre eltervezett koncepció. Fel lehet azt is hozni hogy az igazolt játékosok mind mind az előző csapatban lévő játékstílusukat tolják, nem vették fel a csapat stílusát ( nagyrészt azért mert nincs egy egyértelműen jellemző stílusunk ), Dembele mindenkire lendületből akar labdát vezetni, De Jong mindent kicsiben akar megjátszani, Vidal rohangál, Semedo addig viszi a labdát amíg el nem fogy a föld.

De te belekötsz abba a dologba amiről szó szerint fingod nincs, saját magad is kijelented hogy ötleted nincs mi történik vagy hogy mit kellene tenni. Azt sem tudod mi van a háttérben, simán lehet ( sőt valószínű ) hogy már nyáron megmondták neki hogy ez lesz. Tekintve hogy maga Valverde is lenyilatkozta hogy idén már nem lesz kezdő Rakitic, valószínű hogy ez történt a háttérben, meg mivel hetente jöttek a hírek hogy a klub hova akarja eladni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.10.29. 22:09:46

Istenem, sikerült egyet az 5 év alatt találni :D
Nyomós érv.
Azt is nyilatkozta a nyáron hogy ugyanaz az álláspontja neki meg a vezetőségnek!? Akkor hazudtak neki vagy ő hazudott?
Egyébként nem az alapkezdőbe követelem, de az időhúzó csere szerepkör méltatlan. A kettő között mèg lennének szintek, akár Busi alternatívájaként is.
Vidal akkor hasznosabb ha fentebb játszik mert rendre odaér, szóval nem is a chileivel kéne harcolnia a percekért.

Legalább kellemes meccset játszunk, Messi is most jól megy végre.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.10.29. 22:05:58

Úgy néz ki hogy zsinórban az ötödik bajnokit fogjuk megnyerni, kellett már nagyon egy ilyen széria.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.10.29. 22:03:49

csababarca írta:Mit hogy kellene kezelni?

Mondjuk játszatni? Mert érdekes itt mindenkinek jut szerep, de még Roberto is majdnem annyi percet kapott a kpn mint a horvát.

Ha meg nem akarjuk játszatni, akkor meg ültessék a lelátóra, ennyire egyszerű.

Nem tudom például azt, hogy a tavalyi Busi vagy Arthur mivel adott többet, mint Rakitic akármikor? Mert semmivel nem rosszabb a horvát náluk.

De mondom, értem, nem kell.
Akkor miért bohóckodunk vele a padon?
Igen, akkor üljön le Puig vagy akárki a b-ből a padra, aztán jónapot.

Ha szerintetek rendben van, hogy a mindig normális hangnemben megnyilvánuló, abszolút közönségkedvenc horvát, aki erre a játékával szolgált rá, nem azzal hogy sajátnevelés azért szorult ki a csapatból mert az edző ezt álmodta meg, nem a teljesítmény visszaesése az oka, azzal én nem tudok mit kezdeni.

Amúgy meg nem az én tisztem megítélni, hogy mi legyen a megoldás, nem én kapok 10-20 milliós fizut a semmiért.
Amikor lenyilatkozta, hogy az ő helye fix a kezdőben, az nálam nem normális megnyilvánulás.
Tunyacsap73
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2014.12.05. 19:27:06

2019.10.29. 21:53:38

Leo nagyot ragasztott
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2019.10.29. 21:49:18

Örülök ennek a gólnak, mert megmutatja, miért kell Vidal, valamint, hogy milyen elemeket nem csinál senki más a jelenlegi keretből. Pedig nem egy bonyolult dolog befutni a 11-es pontra lendületből, de valahogy nálunk ez ritkán látott taktikai elem.
anya
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2019.10.23. 21:06:02

2019.10.29. 21:43:40

Ahelyett, hogy egymást marnátok inkább a meccset néznétek
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.10.29. 21:38:58

Mit hogy kellene kezelni?

Mondjuk játszatni? Mert érdekes itt mindenkinek jut szerep, de még Roberto is majdnem annyi percet kapott a kpn mint a horvát.

Ha meg nem akarjuk játszatni, akkor meg ültessék a lelátóra, ennyire egyszerű.

Nem tudom például azt, hogy a tavalyi Busi vagy Arthur mivel adott többet, mint Rakitic akármikor? Mert semmivel nem rosszabb a horvát náluk.

De mondom, értem, nem kell.
Akkor miért bohóckodunk vele a padon?
Igen, akkor üljön le Puig vagy akárki a b-ből a padra, aztán jónapot.

Ha szerintetek rendben van, hogy a mindig normális hangnemben megnyilvánuló, abszolút közönségkedvenc horvát, aki erre a játékával szolgált rá, nem azzal hogy sajátnevelés azért szorult ki a csapatból mert az edző ezt álmodta meg, nem a teljesítmény visszaesése az oka, azzal én nem tudok mit kezdeni.

Amúgy meg nem az én tisztem megítélni, hogy mi legyen a megoldás, nem én kapok 10-20 milliós fizut a semmiért.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.10.29. 21:36:27

optimus írta:...
Szerintem ezt most félreértetted, annyit mondtam, hogy azért mert Griezmann helyett Fati kezd, még szerintem nem helytálló a tököt növesztett kifejezés. A kókler szót le se írtam. Ahogy azt se, hogy Perez kezdjen folyamatosan.

Legközelebb vegyél be egy nyugtatót és olvasd el mégegyszer amire válaszolsz.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2019.10.29. 21:35:50

Hát TS is hibázhat.
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2019.10.29. 21:16:20

csababarca írta:
hajnesz írta:
Nekem mindig is az egyik kedvencem volt, meg mindig védtem,de maximálisan megértem Rakitic mellőzését. Egyszerűen el kellett volna mennie a nyáron. Jött egy labdazsonglőr, aki jobb nála, Busquets ugye sajnos-hálistennek(mindenki döntse el) mozdíthatatlan, részben a nemzetisége, részben a játéka miatt, részben a csapaton belüli hierarchia miatt, a harmadik posztra meg nem egy Rakitic típusú játékos kell a csapatba. Én ezt érzem nálunk jelenleg a legnagyobb bajnak, a játékosok nem értik meg mikor jött el az az idő, mikor le kéne lépni kínába(japánba) pénzt keresni.

lehet nem Rakiticre értetted ezt az utolsó mondatot, de azért nehogy már egy 31 játékost elővegyünk, mert nem akar levezetni menni Ázsiába. Pláne, hogy ha az utóbbi éveket nézzük, messze a legstabilabb kp-nk volt.

nem azt várnám el, hogy stabil kezdő legyen, de méltatlan amit vele csinálnak, nekem ez a véleményem.
Engem meg az érdekelne hogy akkor szerinted pontosan hogyan kellene kezelni :) ?
3 posztra van nála 3 jobb kezdőjátékos, azt a szerepet amit neki kellene eljátszania azt Vidal jobban hozza, akkor mégis PONTOSAN hogyan kellene kezelni? És tegyük azért azt is hozzá hogy davi már azért kóklerezi mert Puig nem játszik eleget. Természetesen Alena saját nevelés szóval neki is jóval többet kellene játszania. Akkor pontosan hogyan kellene kezelni azt a Rakiticet, akinek nyáron világosan megmondták hogy menjen el mert nem fog játszani?
De PONTOSAN érdekelne, nem az hogy ne így, mert napi szinten szidod az embert és szó szerint van sapka nincs sapkát tolsz te is, szóval akkor már érdekelne hogy szerinted pontosan hogyan is kellene kezelni ezt a helyzetet.
davi10 írta: Majd ha Lajos helyett Griezmann kezd, Busi padozik és a Fati-Perez kettősből még legalább az egyik kezd.
És neadjisten még Puig is játszik. Esetleg Wague...
Persze játszon a fél U21, de közben nyerjünk szép játékkal, mert ha számokat nézünk akkor Messi és De Jong piaci értéke nagyobb mint az ellenfél kezdője, szal a matek szerint nyerni kéne.
Perez, aki képes volt meccseket Denis Suarez szinten jó mozdulat nélkül lehozni, persze ő kezdjen folyamat. Vagy az a Fati aki 16 (!!!!!!!) éves, igen ő játsszon komoly első osztályú meccseket, totál eredménykényszerben hisz az mindig jól sül el. Sőt szerintem a bl-ben is elkéne kezdeni nyomatni hátha összetörik a gyerek és megy Bojan után.

2 kezdő jobbhátvédünk van akik versenyeznek a wingback posztért, ami a mai foci egyik legfontosabb posztja, de játszassuk a B-s játékost is nyilván, mert bár Semedonak szüksége van minden perce, hátha végre használható lesz bármiféle támadójátékra, de játsszon azért kicsit Wague is.

Kp-n meg totál telítettek vagyunk, az Arthur-Busi-Fdj hármasnak minél jobban össze kell szoknia, és ebből a 3asból 2 fiatal szóval kell is nekik a perc, meg bírják is. Mellettük Puginak mikor és hol és ki ellen kellene játszania?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.10.29. 21:08:02

hajnesz írta: Igen, rosszul fogalmaztam, az utolsó részt nem rá értettem. Ő nagyjából bármelyik másik csapatban stabil kezdőjátékos lehetne.
Viszont, ha belegondolsz, így lehet, hogy távozni fog januárban, ami mindenkinek jó. A klub kasszájának is.
továbbra sem értem miért jó a csapatnak, ha kiutáljuk az egyik legjobb kp-nkat.

de legyen így.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.10.29. 21:00:19

Perez azért szvsz nem szolgált rá, hogy kezdőben legyen.

Waguet és Puig-t én is megnézném már.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.10.29. 20:57:40

MatyiG írta:Ernőnk tököt növesztett.
Majd ha Lajos helyett Griezmann kezd, Busi padozik és a Fati-Perez kettősből még legalább az egyik kezd.
És neadjisten még Puig is játszik. Esetleg Wague...

Amúgy ne ájuljunk el, amennyire benne van a pakliban, higy felsőbb utasítás, hogy Rakitic ne játsszon, legalább annyira benne lehet, hogy Fati-t viszont nyomassa (ez utóbbi egyelőre nem gobd).

Közben az Atleti megint X-elt, kicsit leeresztettek, nem is baj.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2019.10.29. 20:54:26

csababarca írta: lehet nem Rakiticre értetted ezt az utolsó mondatot, de azért nehogy már egy 31 játékost elővegyünk, mert nem akar levezetni menni Ázsiába. Pláne, hogy ha az utóbbi éveket nézzük, messze a legstabilabb kp-nk volt.

nem azt várnám el, hogy stabil kezdő legyen, de méltatlan amit vele csinálnak, nekem ez a véleményem.
Igen, rosszul fogalmaztam, az utolsó részt nem rá értettem. Ő nagyjából bármelyik másik csapatban stabil kezdőjátékos lehetne.
Viszont, ha belegondolsz, így lehet, hogy távozni fog januárban, ami mindenkinek jó. A klub kasszájának is.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.10.29. 20:49:17

hajnesz írta:
Nekem mindig is az egyik kedvencem volt, meg mindig védtem,de maximálisan megértem Rakitic mellőzését. Egyszerűen el kellett volna mennie a nyáron. Jött egy labdazsonglőr, aki jobb nála, Busquets ugye sajnos-hálistennek(mindenki döntse el) mozdíthatatlan, részben a nemzetisége, részben a játéka miatt, részben a csapaton belüli hierarchia miatt, a harmadik posztra meg nem egy Rakitic típusú játékos kell a csapatba. Én ezt érzem nálunk jelenleg a legnagyobb bajnak, a játékosok nem értik meg mikor jött el az az idő, mikor le kéne lépni kínába(japánba) pénzt keresni.

lehet nem Rakiticre értetted ezt az utolsó mondatot, de azért nehogy már egy 31 játékost elővegyünk, mert nem akar levezetni menni Ázsiába. Pláne, hogy ha az utóbbi éveket nézzük, messze a legstabilabb kp-nk volt.

nem azt várnám el, hogy stabil kezdő legyen, de méltatlan amit vele csinálnak, nekem ez a véleményem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2019.10.29. 20:43:03

csababarca írta:Ts-Semedo,Piqué,Lenglet,Alba-Busi,Vidal,Frenkie-Messi,Lajos,Fati

Fati végre kezd újra, de Rakitic mellőzését egyszerűen nem tudom hova tenni.
Miért pont ő lett kiszúrva a csapatból, erre épeszű magyarázatot még nem hallottam.

ha vezetőségi döntés, csak mert nem ment bele a Neymar dealbe, az baromi gyerekes lenne, bár ezekből a balfékekből kinézem.
Nekem mindig is az egyik kedvencem volt, meg mindig védtem,de maximálisan megértem Rakitic mellőzését. Egyszerűen el kellett volna mennie a nyáron. Jött egy labdazsonglőr, aki jobb nála, Busquets ugye sajnos-hálistennek(mindenki döntse el) mozdíthatatlan, részben a nemzetisége, részben a játéka miatt, részben a csapaton belüli hierarchia miatt, a harmadik posztra meg nem egy Rakitic típusú játékos kell a csapatba. Én ezt érzem nálunk jelenleg a legnagyobb bajnak, a játékosok nem értik meg mikor jött el az az idő, mikor le kéne lépni kínába(japánba) pénzt keresni.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.10.29. 20:36:18

Ernőnk tököt növesztett.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.10.29. 20:13:57

TS - Semedo, Pique, Lenglet, Alba - Busi, De Jong, Vidal - Messi, Suarez, Fati

Holnap koránkelés van, de már a kölyök miatt fennmaradok :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése