Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.11.10. 11:30:07

Matinét akkor ki is nyomtam, nem tartott sokáig a normális stílus úgy tűnik. Menjen mindenki inkább rántott húst enni, annak több értelme van. :D
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.11.10. 11:27:46

Madridista87 írta:Fogyatékosak vagytok ti mint az evolúció élő minta példányai.
Valverde már most jobb zseni fiatal gyereként a középpályán mint az az arturo vagy artur valaki nálatok hahaha. Zidane 3 bl cím zsinorban a ti Valverdétek bl nulla.
Szerintem ezt rakd össze újra, értelmező szótárral sem tudtam kibogozni, mit is akarsz :)
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.11.10. 11:01:50

Madridista87 írta:Igen barátom eltünik ő is majd mint Krkic meg Haddadi annak idején amikor felkerültek a B csapatból vagy mondjuk Rafinha is hol van.
Mondj egy fiatalt aki a Barca B-ból megragadt a első csapatban Fati sem fog lessznek jó meccsei majd de hosszutávon kifogja majd szoritani egy új sztárcsatár majd aki érkezni fog akár Suarez helyett és akkor még nehezebb lessz játszania majd kölcsönbe megy.
Valverde rúdja kifelé áll a Clacison ne legyetek annyira biztosak a Barca sima győzelmében gyerekek mert Messit lehet úgy leveszik majd a pályáról hogy nem fog villogni sem.
Suarez most csere volt na már nem is kezdő mi van vele.
Griezmann nem lessz sosem Barca szint úgy lessz ő is mint Coutinho volt hogy majd elmegy ő is egy idő után majd ha gyengén teljesit és nem játszik majd mert lessz jobb helyette.
Real legalább fiatal brazil tehetségeket igazol ez annyira nem mondható el a Barcáról.
Messit sosem veszik le ha Ő akar játszani, főleg nem Ti!
Jó formában vagytok? Mi nem vagyunk semmilyen formában, legkevésbé jóban, de azért még így is előttetetk vagyunk...
Fatit megálmodtad vagy mi a frászkarika van:)
Grizes meg nyilván nem Barca szintű és persze ebben is igazad van... Honnan érkeztél erre a bolygóra?
Tutira eltévedtél, a Szaturnusz mellett a Kínai üzletnél fordulj jobbra, reméljük szerencsés leszel és visszatalálsz madridba!

És tényleg csak nagyon csendben jegyezném meg: ez itt a Barca fórum...
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.11.10. 10:56:33

Köszönöm barátom, felvidítottad a vasárnap reggelem. Csak azt nem értem milyen indíttatásból érezted azt, hogy most jött el az idő arra, hogy itt most oszd az észt (többnyire hülyeséget). Ha annyira jobb a csapatod akkor menj a saját fórumotokra és örömködj velük. Sosem értem meg ezeket az elvileg felnőtt embereket mit éreznek ilyenkor és sajnos ezek az emberek megtalálhatók mindkét oldalon. Szezon végén gyere vissza papa.
Madridista87
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019.11.10. 07:38:07

2019.11.10. 10:47:33

Igen barátom eltünik ő is majd mint Krkic meg Haddadi annak idején amikor felkerültek a B csapatból vagy mondjuk Rafinha is hol van.
Mondj egy fiatalt aki a Barca B-ból megragadt a első csapatban Fati sem fog lessznek jó meccsei majd de hosszutávon kifogja majd szoritani egy új sztárcsatár majd aki érkezni fog akár Suarez helyett és akkor még nehezebb lessz játszania majd kölcsönbe megy.
Valverde rúdja kifelé áll a Clacison ne legyetek annyira biztosak a Barca sima győzelmében gyerekek mert Messit lehet úgy leveszik majd a pályáról hogy nem fog villogni sem.
Suarez most csere volt na már nem is kezdő mi van vele.
Griezmann nem lessz sosem Barca szint úgy lessz ő is mint Coutinho volt hogy majd elmegy ő is egy idő után majd ha gyengén teljesit és nem játszik majd mert lessz jobb helyette.
Real legalább fiatal brazil tehetségeket igazol ez annyira nem mondható el a Barcáról.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.10. 10:19:41

Tegnap erőt vettem magamon és kihagytam a meccset, csak az utolsó 10 percre néztem bele, túl sok mindenről úgy néz ki nem maradtam le :D

Az írásod alapján nem tudom eldönteni egyértelműen, hogy trollkodsz-e, ezért megpróbálok normálisan válaszolni.
Madridista87 írta:Sziasztok Madrid szurkolóként mondom hogy Messi egyedül kevés lessz nektek hogy megnyertjétek vele akár a BL-t akár a bajnokságot bármennyire is a legjobb játákos. Egy fecske nem csinál nyarat azt szokták mondani. Oda egy csapat kell hogy jól teljesítsetek nem egyedül Messi csak hogy tőle várják a gólókat eddig hol volt az előző meccseken Messi is sehol ennyi.
Most hirtelen megvillant és kész, de majd kiderül a derbin a clasicón hogy akkor is Messi függő lessz e a csapat vagy sem. Remélem kikaptok majd mert mi most jó formába vagyunk.
Van egy Hazardunk aki jobb mint Griezmann és egy Rodrygonk aki már most többet csinált és varázsolt mint a ti Ansu Fatitok, majd ő is megy a levesbe ahogy eddig minden Barca fiatal.
1. Messi sérült volt, elkapta a fonalat és az előző meccseken is jó volt, kb. egyedül a csapatból.
2. De, egy fecske csinál nyarat, lásd tavalyi bajnokság. Mellette meg azért Suarez is elrakott 1-2 gólt... BL-győzelemhez valóban kevés, de abban szerintem senki nem reménykedik már.
3. A Hazard-Griezmann összehasonlításnak semmi értelme, nálatok van egy túlsúlyos top játékos, aki még keresi magát (és aki ha jól olvasom tegnap azért mutatott valamit), nálunk meg van egy valahol klasszis játékos, aki nem a posztján játszik, de legalább melózik mint az állat és az egyik legjobb védőmunkát teszi le az asztalra a meccseinken. Mindketten messze vannak még a top formától, szerintem Griezmann eddig többet mutatott, de az utóbbi időben ez talán megfordulni látszik.
4. A Rodrygo-Fati öszehasonlításnak se hiszem, hogy sok értelme lenne. Tény, hogy Rodrygo jobb, mint Vinícius, de nem kell Fati-val összehasonlítani. Nálatok Rodrygo valószínűleg kezdeni fog, nekünk meg van elég támadónk Fati nélkül is, nem egy kategória a 2. Mellesleg Fati fiatalabb és ez előtt még a Barca B-ben se szerepelt, ilyen szempontból totál rutintalan, Rodrygo legalább a brazil első osztályban letolt 1 (2?) szezont.
Az meg, hogy eltűnne a süllyesztőben, mint a többi Barca fiatal eléggé nevetséges kijelentés...
Madridista87 írta:Ti eddig mit nyertettek sorozatban hello kikaptatok idegenben is a Levantétól meg iksz a Slavia ellen akkor nektek sem megy mostanába most kezdtek újra nyerni mint mi is.
Csak megemlítem, hogy a Levante előtt 8 tétmeccset nyertünk zsinórban, ebből 6-ot a bajokságban.
Madridista87 írta:Lehet nektek lessz hosszú a 90 perc drága Barcások hogyha majd nem tudtok nyerni hazai pályán nekünk az iksz is tökéletes a Nou Campban igy is ott vagyunk a tabella elején veletek együtt. Igaz de ti rajtatok lessz a nyomás mert hazai pályám bízonyitanotok kellesz az eddigi gyenge meccsek után.
Hazai pályán eddig 100%-os a csapat. Minden nagyképűség nélkül, szerintem a hazai Clasico-t simán behúzzuk, valahogy a Real ellen Valverde eddig szerencsét hozott (kivéve persze a szuperkupa meccseket), illetve Lajos is fel szokta szívni magát. Az idegenbeli klasszikusban már messze nem vagyok ilyen biztos...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Madridista87
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019.11.10. 07:38:07

2019.11.10. 09:42:40

Kolléga nagyon vicces vagy ember. Lehet nektek lessz hosszú a 90 perc drága Barcások hogyha majd nem tudtok nyerni hazai pályán nekünk az iksz is tökéletes a Nou Campban igy is ott vagyunk a tabella elején veletek együtt. Igaz de ti rajtatok lessz a nyomás mert hazai pályám bízonyitanotok kellesz az eddigi gyenge meccsek után.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.11.10. 09:35:44

Egy fecske nem csinál nyarat azt szokták mondani.
Te hol voltál az elmúlt években kolléga?
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.10. 09:01:15

Mindkét csapat gyenge, de a Nou Campban hosszú lesz nektek a 90 perc.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Madridista87
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019.11.10. 07:38:07

2019.11.10. 08:19:33

Ti eddig mit nyertettek sorozatban hello kikaptatok idegenben is a Levantétól meg iksz a Slavia ellen akkor nektek sem megy mostanába most kezdtek újra nyerni mint mi is.
Ti elvoltatok eddig tűnve meg mi is nem vitatom a Real.
Végül is majd a Clasicon mutassátok meg a Madrid ellen nehogy a Rodrygo gyerek nálunk szétszivassa majd a Barca védelmet vagy Hazard.
Messi egyedül kevés lessz nálatok hogy megnyerje nektek a bajnokságot a góljaival más is kell ahhoz a végére ő is kipukkad majd mint ahogy eddig sem volt sehol messi előző meccseiteken.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2019.11.10. 08:03:00

Birom a madridistákat itt a fórumon, nyernek két meccset sorozatban és jönnek észt osztani, aztán évvégén mikor megint nem nyernek semmit, eltűnnek. Tisztelet a kivételnek!
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Madridista87
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019.11.10. 07:38:07

2019.11.10. 07:44:57

Sziasztok Madrid szurkolóként mondom hogy Messi egyedül kevés lessz nektek hogy megnyertjétek vele akár a BL-t akár a bajnokságot bármennyire is a legjobb játákos. Egy fecske nem csinál nyarat azt szokták mondani. Oda egy csapat kell hogy jól teljesítsetek nem egyedül Messi csak hogy tőle várják a gólókat eddig hol volt az előző meccseken Messi is sehol ennyi.
Most hirtelen megvillant és kész, de majd kiderül a derbin a clasicón hogy akkor is Messi függő lessz e a csapat vagy sem. Remélem kikaptok majd mert mi most jó formába vagyunk.
Van egy Hazardunk aki jobb mint Griezmann és egy Rodrygonk aki már most többet csinált és varázsolt mint a ti Ansu Fatitok, majd ő is megy a levesbe ahogy eddig minden Barca fiatal.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.11.10. 05:14:13

Pozitívumok: Messi megint akar is, tud is. Hajlandó játszótársnak kezelni Arthurt, de Jongotés Dembrelét és valamennyire Fatit mis. Ebből akár csapat is lehetne - ha partner hozzá egy edző.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.09. 23:09:45

Összességében egy elég álmoska teljesítmény volt ez a mai, Messi, Arthur, és De Jong játékában volt tűz. Fati megint elég sok hibával játszott, de nála ez még benne van.
Gríezmann pedig az utóbbi évek legnagyobb buktája eddig, bár erre nagyjából számítani is lehetett.
Rivaldo-A Legnagyobb.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.11.09. 23:06:24

ha végig nézem itt az alábbi húsz hozzászólást az jön le, hogy márpedig ez a csapat sz...., ja hogy 4:1re győztünk?! mindegy. :mrgreen:
egy gyenge Celta ellen, amolyan "Messis" győzelmet arattunk biztató második félidővel. a 80. körül azt mondtam, csak egy akció gól hiányzott...végül még az is összejött.
kellemesen csalódtam ezúttal Dembélében , egész éretten mozgott, Messinél pedig a harcossága jelentett külön jó pontott a többi az "természetes" - nála.
Atalanta
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2012.04.03. 23:00:27

2019.11.09. 23:05:59

Nem volt kérdés a győzelem a harmatgyenge Vigóiakkal szemben, és ezt most megint konzerválta ezt a szerencsétlent a kispadon. Ezekkel a hazai meccsekkel örökre a nyakunkon marad. Aki pedig ezt a Grizmant megvette.... Nehéz kiválasztani hogy a Debele vagy ő a gyengébb játékos. Ezeknél még Jeffren, vagy Affelay is jobb volt!
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.11.09. 22:57:45

Örülnöm kéne a győzelemnek de nem tudok. A játék ugyan az, a problémákat meg továbbra is a szőnyeg alá lehet söpörni ezzel a meccsel.
Avatar
Forcabarca73
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2019.07.16. 22:59:57

2019.11.09. 22:56:44

zsoltfree írta:Azon pedig majd csodálkozik mindenki ha messi lelép év végén. De komolyan miért maradna egy ilyen év után egy ilyen bandanal? Minek egesse magát?
Messi soha nem fog lelépni!
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2019.11.09. 22:55:19

Örülni kellene, de kieső helyen csapat ellen villogni kevés ahhoz jó kedvem legyen. Amint jön egy erősebb ellenfél akkor újra kiderül hogy semmi elkepzelese sincs az edzőnek
Csak is Puyol
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.09. 22:46:24

Bírom, hogy odaát Valverdéznek, örülnek hogy marad. Pont nekik nem kéne, Valverde ellen eddig [auto_cenzúra] a mérlegük :D (6 0-2-4 4-15)
Úgyhogy ha marad, remélem legalább a madrid alázás is marad.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Driftwood
Jugador del Barça
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2017.12.24. 13:19:29

2019.11.09. 22:10:24

zsoltfree írta:Azon pedig majd csodálkozik mindenki ha messi lelép év végén. De komolyan miért maradna egy ilyen év után egy ilyen bandanal? Minek egesse magát?
ÁÁÁÁÁÁááááááá!!!! Szerintem nem égeti magát !!! =D> =D> =D>
Zsono
Jugador del Barça
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2017.12.10. 21:12:36

2019.11.09. 22:09:22

Copy/Paste :D
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.09. 22:02:35

Azon pedig majd csodálkozik mindenki ha messi lelép év végén. De komolyan miért maradna egy ilyen év után egy ilyen bandanal? Minek egesse magát?
petyka55
Jugador del Barça
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2012.11.05. 14:44:29

2019.11.09. 21:56:22

MessiNeymarSuarez írta:
crixus írta:Messi hozza megint. Elképesztö a pali.
En viszont mara befejeztem, mert a 2. felidöhöz nincs türelmem. Remelem lesznek feher zsebkendök a meccs vegen.
Ezt is csak azért csinálta, mert a csapattal ellentétben ő ragaszkodik Valverdéhez
Másnál tudja, hogy kicsit többet kellene futni (főleg Suarez is a pályán van) :mrgreen:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.09. 21:51:37

crixus írta:Messi hozza megint. Elképesztö a pali.
En viszont mara befejeztem, mert a 2. felidöhöz nincs türelmem. Remelem lesznek feher zsebkendök a meccs vegen.
Ezt is csak azért csinálta, mert a csapattal ellentétben ő ragaszkodik Valverdéhez










:mrgreen:
Válasz küldése
cron