Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10089
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.17. 20:43:14

Egyre inkább várom a Clasicot.
Jó lenne megcsapni az urakat, nagyon kellene az a 3 pont előny, már csak azért is, mert nekik februárig nem is lesz komplikáltabb ellenfél, vagy kimondottan nehéz terep, miközben mi addig megyünk az Espanyolhoz, és a Valenciához, majd a Betishez.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6627
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.17. 11:35:20

Szerintem nyerni fogunk, de csak a hazai pálya miatt, itthon azért elég jók vagyunk, bajnokságban is 7/7 a mérleg.
Mondjuk a nyakamat rá, hogy nem húzzuk ki kapott gól nélkül, még így is, hogy Hazard helyett Vinicius-ok meg Rodrygo-k vannak odaát.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6721
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.12.17. 10:14:32

Stalkyard írta:Én sohasem fogom tudni sem elfogadni, sem megbocsájtani, hogy 3-0-ról kiütött minket egy olyan Liverpool, amiből hiányzott Salah és Firmino, és amiben a középpályán Wijnaldumok meg Hendersonok szaladgáltak. Te jó ég, ettől még most is felmegy bennem a pumpa, hogy kajak Salah és Firmino nélkül vertek minket hülyére. Szánalmas, ettől nekem nincs lejjebb.
Eddig sem volt ma valami jó kedvem, de Te most bevitted a végső ütést :D és még alig múlt reggel 10...
Maximálisan egyetértek, ehhez a párharchoz nem is kell ennél többet hozzászólni, minden benne van. Egy normális világban már a gépre sem szállt volna fel az edzőnek nevezett kókler :D

Remélem holnap nyerünk, akkor szép karácsonya lesz mindenkinek, én tényleg azt érzem, h ütjük őket, egyszer már bejött a karácsonyi klasszikus :) marha kiváncsi vagyok amúgy a kérdőre, nyilván a középpályára, többi fixnek tűnik.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.12.17. 09:53:23

Én sohasem fogom tudni sem elfogadni, sem megbocsájtani, hogy 3-0-ról kiütött minket egy olyan Liverpool, amiből hiányzott Salah és Firmino, és amiben a középpályán Wijnaldumok meg Hendersonok szaladgáltak. Te jó ég, ettől még most is felmegy bennem a pumpa, hogy kajak Salah és Firmino nélkül vertek minket hülyére. Szánalmas, ettől nekem nincs lejjebb.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6627
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.17. 09:31:23

mess2009 írta:csak azért emlékeztettem a PSG-s fordításunkra mert életem egyik legszórakoztatóbb élménye volt fociban (láttam és néztem)
u.ez fordítva a liverpooli zakó, szomorú és alig múló rossz emlék.
OFF, de nekem a Római este fájóbb élmény, az volt az első zakó. Örök pesszimistaként egy kicsit számítottam a Liverpool-i estére, így az nem volt akkora pofon.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.12.17. 09:18:13

csak azért emlékeztettem a PSG-s fordításunkra mert életem egyik legszórakoztatóbb élménye volt fociban (láttam és néztem)
u.ez fordítva a liverpooli zakó, szomorú és alig múló rossz emlék.
azt azért furcsállom (?!) hogy itt az egyik esemény mák és bírói segédletté silányul , a másik égés, agyonverés, lefocizás----stb. miközben összesítésben egy gólos vereség a későbbi győztestől akik amúgy mind a mai napig a No1 közelében mozognak.
azt pedig én úgy látom ( és nézem) hogy a Barca útja sajnos ebben az idényben sem lesz kikövezve a BL. csúcsig, úgy hogy lehet nyomatni Valverdét :mrgreen:
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.12.17. 05:58:54

A bajnokság szoros és még sok van hátra. Ez az idényzáró classico viszont hangulatilag és a Valverdeek iránti bizalom tekintetében fordulópont. Egy győzelem vitathatatlanná tenné, hogy télen változás nem időszerű, Egy sikertelenség viszont állandósítaná a változást szorgalmazó hangokat.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1929
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2019.12.16. 19:09:34

palesz77 írta:és mindenhonnan visszahozzák, de nyilván ez szubjektív. Azon múlik ki hogy látja ezt a 2,5 évet.
erre nem tudok mit mondani, nyilván így van. az adathalmaz adott, az a felhasználón múlik, hogy hogyan értékeli ki. "csak azt a statisztikát hiszem el, amit magam hamisítok". ez alól nyilván én sem mentesülök
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.12.16. 18:41:16

NovaProspekt írta:A PSG meg a Liverpool/Róma meccsek között annyi a kül., hogy más sorrendben volt az idegenbeli és a hazai meccs, egyébként ugyanaz a sorminta, otthon sokgólos győzelem, idegenben égés.
...
lényeg a lényeg, otthoni sokgólos győzelem+idegenbeli égés, a tények egyedül ezek.
Hát nem tudom, szerintem azért azt a hangyányi különbséget, hogy EV-vel teljesen nyugodtan mehettünk a visszavágókra, Luchoval meg a Párizsi 4-0 után mentális mélyponton, és a párharcok végkimenetele mégis ellentétes lett, nem kéne ilyen könnyen ignorálni.. Persze nyilván stat szerint ez a helyzet, idegenben zakó, otthon sima, de azért ennyivel lerendezni a kettőt, hogy annyi a különbség, hogy más a sorrend. Nekem fura, mert láttuk már sokszor, hogy első meccses verés után nem hősi halál az, ami általában jön. PSG meccs után kb 2 héttel mi is bizonyítottuk. EV csapata meg 2 ilyen kiesés után nekem nem azt a benyomást kelti, akik mentálisan megingathatatlanok, és mindenhonnan visszahozzák, de nyilván ez szubjektív. Azon múlik ki hogy látja ezt a 2,5 évet.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2019.12.16. 17:23:48

Az éremnek két oldala van. Nagy fordítás mellett ikszeltünk a Depor ellen, s mondanom sem kell mennyire hiányzott a végén, s elment a bajnokság. Sokkal fajobb számomra mintsem fordítottunk és kiestünk. Pont ezért nehéz a bajnokság, nemzetközi színtér miatt oda erositettunk be, s az éves munka oda lett. Persze nem csak azon a meccsen múlt, de erősen tartalekosan mentünk pályára, s baromira hiányzott a finisben. Nekem sokkal inkább ez maradt meg.
Kép
Kép
Kép
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1929
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2019.12.16. 12:43:23

A PSG meg a Liverpool/Róma meccsek között annyi a kül., hogy más sorrendben volt az idegenbeli és a hazai meccs, egyébként ugyanaz a sorminta, otthon sokgólos győzelem, idegenben égés. Annyi, h a PSG ellen előbb idegenben égtünk meg, úgyhogy tetszeleghettünk utána otthon a bátor, lelkes csapat szerepében, amelyik megy a fordításért. A Camp Nouban ugyanúgy meleg lett volna a pite tavaly a Poolnak, vagy a Rómának 2 éve, ha előbb az idegenbeli égésünk van meg, és akkor most arról beszélnénk, h az EV féle csapat hősként halt meg. sztem meg ezt kár vitatni. egy Camp Nouban bármelyik csapat megremeg 100e ellenszurkoló előtt, Európa legnagyobb stadionjában, pláne, ha a bíró is kicsit nekünk fúj, még csak nem is kell nagyon nekik esnünk.

lényeg a lényeg, otthoni sokgólos győzelem+idegenbeli égés, a tények egyedül ezek.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10089
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.16. 11:42:59

Ha idén sem sikerül a BL-t meghódítani, akkor a 2000-ben menesztett Van Gaal után Valverde lesz az első olyan edző, aki 3 szezont is ült a Barca padján és nem sikerült a BL-t nyerni.

Ezt azért emésszétek/emésszük egy kicsit.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.12.16. 11:07:56

Az is történelmi fordítás volt, de én a mi történelmünkre gondolok, amikor a történelmi égést írom.
recrea meg jól leírta a különbséget.

a psg meccs katarzis volt, azt a katarzist kihasználva végig kellett volna rongyolni Európán, de nem sikerült. ott megint jött egy béna meccs, Mathieu és Piqué bénázásokkal, és vége is volt a történetnek.
a focitörténelemben sok nagy fordítás volt, de a mi történelmünkben a pool-i szégyen a negatív mélypont, a psg meg a pozitív tetőpont. ezt kár vitatni.


amúgy a hétvégi meccsel semmi baj nem volt, aláírtam volna az X-et. a mutatott játék meg tök mindegy, volt már rosszabb is, nem meglepő, hogy nem tudunk idegenben lehozni 2-3 normális meccset.

szerdán ütni kell a realt, ki-ki meccs lesz, mert mindkét csapat gyengélkedik, de hozzák a meccseket azért, Messi faktor eldöntheti a javunkra. meg Lajos is a real ellen extra szokott lenni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6721
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.12.16. 10:52:23

mess2009 írta:volt egyszer egy PSG Barcelona meccs is ....csak úgy mondom. :wink:
Óriási különbség van aközött, hogy mákkal és bírói segítséggel fordítunk meg egy párharcot, meg h agyon vagyunk verve. Lássunk már könyörgöm, ne csak nézzünk. Aztán a Juve ugyanúgy kivégzett minket, ott már elfáradt egymásba Lucho és a csapat.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1790
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2019.12.16. 10:30:19

Csodálkozom, hogy még nem jött senki azzal, hogy elpazarolja a csapat a tehetségeket, a fordulóban gólt szerzett:Rafinha, Bartra, Cucu, Munir :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10089
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.16. 10:01:40

mess2009 írta:volt egyszer egy PSG Barcelona meccs is ....csak úgy mondom. :wink:
Igen, a nyolcaddöntőben, ahol az volt a tét hogy a negyeddöntőbe jusson a csapat, ahol mint utólag kiderült, az a Juventus várta őket akik a döntőig meneteltek, és a PSG-t is jó eséllyel el intézték volna.
Mellesleg ehhez kellett a bíró is, 10-ből nem hiszem hogy 10 bíró észrevette volna hogy pl Suarezt nyakon verték és azért esett el.
Míg a Liverpool mind a 4 gólja tiszta volt, nem bírói döntésen/nem döntésen múlt egyik se. (maximum ha olyan világtalant fognak ki mint mi 2010-ben akik a semmiért érvénytelenítették a továbbjutást érő gólunkat.)

Mi esetünkbe meg a döntőbe jutás volt a tét, és tudható volt hogy egy zöldfülű csapat várja a döntőben a továbbjutó csapatot. Ha még a City lett volna a másik döntős, azt mondanám oké, Pep Cityje ellen nem lett volna sima meccs, de a Tottenham ellen...
Mindezt egy Lyon-Mu ajándék ágon jutva az elődöntőbe.
Őszintén, mennyire nevettünk volna pl 2016-ban az urakon, ha vicc Roma-Wolfsburg ágon bejutva 3-0-ról kiesnek? Pedig ott a másik ágon a Bayern-Atleti kettős volt.


Léfe írta:
A birónak ehhez semmi köze, mert ha megkapjuk a végén a tizit akkor mi lenne jobb. Semmi.
Erre optimussal +1. Ráadásul igen, az utolsó pillanatban egyenlített a Real tegnap :lol: #-o

Ha megkapjuk a tizit, ráadásul jogosan akkor az utolsó pillanatban a kezünkben lett volna a 3 pont lehetősége.
Az meg már más kérdés, hogy ha ilyen tudással állunk fel továbbra is, és ez lesz a tendencia, nem az ezelőtti mérkőzések, akkor nem ezen a 2 ponton fog múlni a bajnokság, ha így szétfutják a középpályánkat.

Ettől függetlenül eszméletlen nagy bírói tévedés, mindezt a VAR korszakában..
Az még egy dolog, hogy vicc dologra fújta be a tizit, de hogy egy sokkal durvább esetet nem néznek vissza az utolsó pillanatban, hanem mintha mi sem történt mehet tovább, és ezt a videós szobából sem veszik észre, ez tényleg kritikán aluli, mint amikor 2 éve egy méterrel bent volt a labda, de a bíró szerint nem. #-o
Amikor már a madridi pártállású rádiónál is azt mondják hogy tizi járt volna a Barcának, az mindent elmond.

Mindegy, a Realt jól meg kell verni otthon, nincs mese.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1929
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2019.12.16. 09:47:37

mess2009 írta:volt egyszer egy PSG Barcelona meccs is ....csak úgy mondom. :wink:
jah, vicces, hogy itt az edzőre kennek sokan mindent, elfelejtve, hogy Luchoval ugyanúgy égett a csapat, holott ő valami hiperszuper motivátorként van számontartva. Valverdét el kell zavarni az év végén, de a változáshoz a régieknek is menniük kell. A Piqué, Alba, Busquets, Rakitic stb. sor rendre leégeti magát azóta, hogy az igazi alfák, mint Iniesta, Xavi, Puyol, Alves elmentek. Mióta nekik kellene cipelniük a csapatot a hátukon, folyamat lebőgnek. És idén is le fognak, mert ugyanez a banda fog megint kiálni a City, Pool, Bayern és társaik ellen, ráadásul ezzel az edzővel, idegenben várhatóan ismét nulla produktummal. Javulásra akkor van esély, ha a Frenkie, Arthur, Dembélé, Umtiti, Fati, Lenglet, Semedo sort kiegészítve új emberekkel össze tudjuk rakni egy új csapattá, persze ahhoz egyes embereknek közülük is össze kellene kapniuk magukat.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.12.16. 09:35:15

mess2009 írta:volt egyszer egy PSG Barcelona meccs is ....csak úgy mondom. :wink:
Ja, kár hogy ott is 0-4-ről kellett visszajönni otthon, aztán meg egy Juventus hazap.csázott minket 3 gombóccal abban az idényben. De az is egy veretes BL idény volt, valóban.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.12.16. 09:00:08

volt egyszer egy PSG Barcelona meccs is ....csak úgy mondom. :wink:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10089
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.16. 00:59:46

csababarca írta:
MatyiG írta:Liverpool vagy Róma sokkal mélyebb kés volt a gyomorba.

A RM BL-szereplése kevésbé érdekel, mint a bajnokijuk.
nekem a kettő együtt gyomros.
azért jobb lenne a közérzetem, ha nem mutatunk be történelmi égést Liverpoolban.

Róma egyel lejjebb van a polcon nálam, mert az csak negyeddöntő volt, még hátra lett volna 3 meccs a címig.
Tavaly viszont a döntőt merem állítani, hogy a Tham ellen simán húztuk volna.
Sajnos tavaly egy BL serleget adtunk le az Anfielden, mindezt egy éhínséges időszakban, úgy hogy nyíltan a Bl-ért mentünk.
A döntő rém gyenge volt, rutinból simábban hoztuk volna, mint a Juventus ellen 2015-ben, pedig a Juve sem volt egyszerű ellenfél, de ott 10-15 percen kívül egyértelmű volt a fölény.

Mai napig nem tudom elhinni hogy sikerült, egy olyan sorozatban, ahol sokszor egy idegenbeli 1-0-s vereséget is nehéz visszahozni otthon, az idegenbeli gól szabálya miatt.
Néha még elkap az az érzés, hogy" hú basszus, 3-0 az elődöntőben, lényegében ott vagyunk a döntőben", aztán tudatosulnak az utána történtek.

Klopp meg elismerően, vállveregetve vigyorogva ment oda 3-0 után a Barcás játékosokhoz...
Közben meg tervezte a lehetetlen célt, túl jutni a Barcán, és ezt átadta a srácoknak, nem tudom hogy sikerült a játékosaiba ekkora hitet rakni, elhitetni velük hogy még van visszaút, főleg hogy Salahék sem játszhattak.
Zseni a pali, vagy őrült, nem is tudom, talán mindkettő egyszerre, de hogy olyan apróságnak számító dolgokra is odafigyelt, minthogy a labdaszedőknek is kiadja a parancsot a gyors labda utánpótlásra, arra meg már tényleg nem lehet mit mondani.

A játékosokat meg leültetném, és visszajátszatnám nekik, hogy hányszor volt az, hogy ők a játékvezetőnél reklamáltak folyamatosan minden döntést megkérdőjelezve, közben a Liverpool meg köszönte szépen, tudatosan gyorsan elvégezte a bedobásokat, kirúgásokat, szögleteket, emiatt kizökkentve a Barcát még jobban a ritmusból.
Kicsit talán magukba néznének, mert ehhez a történelmi drámához ugyanúgy kellettek ők is, mint Valverde motivációs képességei.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.12.16. 00:28:48

MatyiG írta:Liverpool vagy Róma sokkal mélyebb kés volt a gyomorba.

A RM BL-szereplése kevésbé érdekel, mint a bajnokijuk.
nekem a kettő együtt gyomros.
azért jobb lenne a közérzetem, ha nem mutatunk be történelmi égést Liverpoolban.

Róma egyel lejjebb van a polcon nálam, mert az csak negyeddöntő volt, még hátra lett volna 3 meccs a címig.
Tavaly viszont a döntőt merem állítani, hogy a Tham ellen simán húztuk volna.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.12.15. 23:16:20

Liverpool vagy Róma sokkal mélyebb kés volt a gyomorba.

A RM BL-szereplése kevésbé érdekel, mint a bajnokijuk.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.12.15. 22:42:43

palesz77 írta:Nero, neked most mi a véleményed a csapatról meg EV munkásságáról? Ha jól rémlik a tavasszal BL győzelemhez kötötted az öreg sikerességét, de lehet totál rosszul emlékszem, azért kérdem.
Csak az én szubjektív véleményem, de sokkal közelebb voltunk zsinórban két triplázáshoz mint ahogy azt sokan gondolják. Tudom hogy radikális vélemény, de én akkor is így gondolom.

Persze mind a római, mint a liverpooli zakó az ő sara is, de a játékosok is benne voltak.

Kritizáltam én is, felőlem mehet, ennél a klubnál nagyon sok edző sikeres volt már és sokan lesznek még azok. Viszont kóklernek hívni valakit aki 2/2 a Ligában, meg olyan eredmények hogy 5-1, 0-3 (kétszer) a Real ellen, 3-0 a Chelsea, Man United, Liverpool ellen stb. stb. azért az meleg.

Egyébként ég a Real, tehát valószínűleg ebben a fordulóban növeljük az előnyünket.

A Realt meg tényleg verjük a bajnokságban gyakran, de az 5/4 BL talán a futballtörténelem legkeményebb mérlege. Sajnos. Mindenki azt mond amit akar, de a legtöbb culénak kés a gyomorba.

Szerk.: Xel a Real, pont egyenlőség.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6721
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.12.15. 22:35:06

Én szeretlek Nero, és ez nem fog változni, akárhányszor is állsz belém :)

Remegnek tőlünk, mert mi vagyunk az egyetlen, aki akkor is bucira verte őket, amikor bl-eket nyertek, bárki volt az edző. Ezek a tények.
Nem értem, mitől kellene tartanunk, otthon játszunk, otthon amúgy egész pofásan, Messi is jó formában van, közepén jók, hátul továbbra is foghatóak, elöl meg nincs, aki beverje náluk. Amúgy Zidane szépen összekapta őket most, de szerintem nyerni fogunk, méghozzá nagy tisztelettel :)

palesz, 1-2 hónapja az egyik meccs után ugyanúgy szidta EV-t, mint itt a legtöbben :D én Roma óta ütöm az embert, legalább én konzekvens vagyok.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.12.15. 22:30:00

Nero, neked most mi a véleményed a csapatról meg EV munkásságáról? Ha jól rémlik a tavasszal BL győzelemhez kötötted az öreg sikerességét, de lehet totál rosszul emlékszem, azért kérdem.
Válasz küldése