Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Rohamcsiga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2010.04.28. 23:11:52
Tartózkodási hely: Percenként változó

2020.03.12. 12:33:04

Ha minden igaz pár perce felfüggesztették a ligát.
"Official statement.

LaLiga confirms suspension of the competition for Matchdays 28 and 29."
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.03.09. 20:40:04

Most néztem a Betis meccsét. Simán, könnyedén lekontrázták a Realt.
Nekünk is ezt kellett volna, de kivel? Messi már nem egy futóbolond, simán lefutották.
Fati későn jött
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2020.03.09. 19:50:47

sansz írta:
2020.03.09. 16:18:38
A Real szerintem jobb csapat most, de ők sem jók. A fiatalok biztos CR elmenetelét említik, de az igazi Real Ronaldo(az igazi), Zidane, Figo korszak sztárjai elvesztése óta vannak lent. Ahogy a Barca sem tudja makd hamar kiheverni Messi, Busi, Xavi, Iniesta stb kiöregedését.

A Real annyiban irigyelhető kicsit, hogy van lendületük, ha baj van akkor futnak, mint az őrültek, küzdenek és tüzijátékot rendeznek. Nálunk ilyet nem nagyon látni, ha hátrány van, nem tudunk két fokozatot feljebb kapcsolni. Ettőlmég simán nyerhető a bajnokság persze.
A bajnokság nagyon nem lefutott, amilyen kínkeservesen játszunk, simán benne lehet, már ezen a héten a pontvesztés. A támadásainknál csak a védekezésünk a rosszabb. És annyira őszintén szólva nem is értem mi a baj...
Támadó sor nevek alapján egyáltalán nem rossz, Suarezel meg aztán tényleg nem lenne az, védelem is ha csak a neveket nézem, nagy gond nem lehetne...
Középpálya ide ugyan tudnék hozni egy-két új arcot, de egy Vidal, de Jong, Arthur + Sergi Roberto szintén nem hangzik olyan rosszul és akkor még ott van Rakitic aki, mondjuk nagyon gyenge önmaga árnyéka és Busquets, aki azon kivül hogy lassú szépen elfocizgat...
Szóval azt kell, hogy mondjam megvagyunk és mégis ez a keret lassú ötlettelen játékot mutat hétről hétre. Valamint nincs olyan játékos, aki Messin és ter Stegenen kívül igazán villogna a pályán. A többiek simán kihagyhatóak annyira szürke mindenki. Nem tudom mi az oka.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2020.03.09. 18:59:54

sansz írta:
2020.03.09. 16:18:38
A fiatalok biztos CR elmenetelét említik, de az igazi Real Ronaldo(az igazi), Zidane, Figo korszak sztárjai elvesztése óta vannak lent.
A Ronaldo Zizou, Beckham féle “galaktikus” real egy BL-t nem nyert. Nem igazán értem miért is lennének annyira lent azóta ha utánuk esett 5 :mrgreen:
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.03.09. 16:18:38

A Real szerintem jobb csapat most, de ők sem jók. A fiatalok biztos CR elmenetelét említik, de az igazi Real Ronaldo(az igazi), Zidane, Figo korszak sztárjai elvesztése óta vannak lent. Ahogy a Barca sem tudja makd hamar kiheverni Messi, Busi, Xavi, Iniesta stb kiöregedését.

A Real annyiban irigyelhető kicsit, hogy van lendületük, ha baj van akkor futnak, mint az őrültek, küzdenek és tüzijátékot rendeznek. Nálunk ilyet nem nagyon látni, ha hátrány van, nem tudunk két fokozatot feljebb kapcsolni. Ettőlmég simán nyerhető a bajnokság persze.
pruxta
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2005.05.23. 11:54:45

2020.03.09. 12:32:21

Én még nem ítélkeznék Setien felett, a Valverde mellett nyújtott első félévi teljesítményhez képest azért látszik némi javulás. Persze ezt mentális plusz is eredményezheti, nem feltétlenül edzői húzások. Semedo és Busi játéka mindenképpen fejlődött valamennyit.
A Getafe és a Sociedad 1 gólos legyőzése az idei bajnokságban nem rossz eredmény, még ha a mutatott játék nem is volt emlékezetes.
Ami szomorú, hogy az elmúlt évek kulcsemberei ilyen-olyan okok miatt egyszerre okoznak csalódást. Számomra ide tartozik Alba, Rakitic(ha játszik), Busi, Piqué, Umtiti, akiknek folyamatosan romlik a teljesítménye. Ehhez jön, hogy az új igazolások teljesítménye erősen ingadozó, ami lehet, hogy nem lenne akkora baj, ha a csapat többi része jól teljesítene. Plusz Messi sincs stabilan jó formában, ennyi ziccert tényleg rég hibázott.
Mindezek ellenére vezetjük a tabellát, és ha abból indulok ki, hogy az ilyen meccseket mint pl.a Betis elleni, nehezen, de behúztuk, a Real pedig kikapott, akkor a kicsit nehezebb sorsolás ellenére is nyerhetőnek tartom a Ligát. Egy biztos, a Real semmivel sem jobb csapat, még idén sem.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.03.08. 19:51:35

MessiNeymarSuarez írta:
2020.03.08. 17:48:42
Vajon Busquetsnek például mikor fog jönni a fütty?
Nem fütyülték már ki 1x? Valami rémlik, de lehet, hogy rosszul emlékszem.
Amúgy Busi egy fokkal jobb Setien alatt, de még így is messze van a csúcsformájától, amit szerintem nem is fog már visszanyerni.

Alba meg az elmúlt 2 szezonban kb. élete legjobb időszakát nyomta, most történt egy visszaesés, de én így se temetném. Főleg látva, hogy ki a konkurenciája... Őt nem fogják fütyülni, félsérülten is hasznosabb, mint a bajuszkirály.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.03.08. 17:48:42

Tomix354 írta:
2020.03.08. 17:47:00
Alba a tavalyi Pool meccs óta nem találja önmagát, igaz kétszer sérült is volt idén. Fizikálisan és mentálisan is a béka segge alatt lehet a csapat.

Azért azt halkan hozzá tenném az Albás esethez, hogy tavaly egy ugyan ilyenért Coutinhot minden meccsen fütyülte a közönség.
Vajon Busquetsnek például mikor fog jönni a fütty?
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.03.08. 17:47:00

Alba a tavalyi Pool meccs óta nem találja önmagát, igaz kétszer sérült is volt idén. Fizikálisan és mentálisan is a béka segge alatt lehet a csapat.

Azért azt halkan hozzá tenném az Albás esethez, hogy tavaly egy ugyan ilyenért Coutinhot minden meccsen fütyülte a közönség.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.03.08. 15:55:28

Nem edzőkérdés van,hanem játékoskérdés.
A főoldalon van egy nagyon jó cikk Albával kapcsolatosan. El vannak szállva kicsit a fiúk, és nincs miért! Tisztelet a kivételnek. Vannak, akiknek gyengébben megy, sőt önmagukhoz képest sehogy sem, de legalább tisztelettel viselkednek.
A legjobb mondat a cikkből, hogy a szurkolónak mindig igaza van! Persze túlzás ez is kicsit, de bizony el kell fogadni! És nem megsértődni, hanem dolgozni.
Setient nem irigylem a jelenlegi helyzetben. Unalomig lehetne sorolni a jóval erősebb kerettel sem jobban játszó EV hibáit, de ő belecsöppent egy két éve zajló lejtmenetben lévő csapathoz. Nyilván tudja mit vállalt el...
Sajnos vannak sérültek, vannak elképesztő igazolások, és a vége az, hogy alig van valaki, akit ki tud állítani.
Amit el kellene felejteni-de ez sem megy egyik napról másikra- az az ezer passz,és az elképesztően hatékonytalan hátsó passzolgatás. Ennek egyszerűen nincs jövője, sőt jelene sem.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3277
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.03.08. 11:30:42

Az sír a legjobban Valverde után,aki minden héten elzavarta volna. Nem is értem,hogyan lehet összehasonlítani a két edző alatt a játékot,mikor az egyiknek volt 2 teljes szezonja,a másik meg belecsöppent egy olyan helyzetbe,ahol nincs csatárunk se. Én nem mondom,hogy Setien ha kap értelmes igazolásokat,akkor majd megváltjuk vele a világot. De legalább akkora bullshit dolog elhordani mindennek,mint mikor kijelentitek egy új játékosról 2 meccs után,hogy középszer.

Valverdének volt alkalma igazolni,volt jó formában lévő Messije,Albaja,Suarez is ott volt, rendelkezésére állt Cou és Dembelé, voltak olyan kiegészítő emberei mint Malcom vagy Alena. Most meg meccsről meccsre vannak sérültek meg eltiltottak,a kezdőben kb mindenki formán kívül van a kapuson kívül. Messi is az utóbbi években talán most a leggyengébb,le se lehet ültetni,mert nincs helyette aki átvegye a szerepét. Griezmann erre alkalmatlan.

Az egyetlen amit Setien elront szerintem,az Umtiti erőltetése. Eddig amikor játszani láttam mindig övé volt 1 bekapott gól legalább. A többi védőnk is hibázik,de nála ez napirend. Mallorca ellen megint játszani fog,alig várom.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.03.08. 10:56:20

Annyira tudtam, hogy elő fog jönni a Valverde-nosztalgia, és hirtelen milyen jó volt nekünk vele.

Egyetlen dolog volt jobb a Valverde-korszakban: Messi nagyobb százalékkal rúgta be a helyzeteit.
Millió és egy ugyanilyen szenvedős 1-0 meccsünk volt Valverde alatt is, csak akkor még talán ennyi helyzetünk sem volt.Semmi másban nem voltunk akkoriban jobbak, sőt azóta is a Valverde-csapat mentalitásától szenvedünk.
Nem hiszem, hogy mondjuk a Betis játékosok végigsétálták volna a meccset Setien alatt. A játékosok meg rinyálnak, ha a másodedző üvöltözik, a szurkolók meg fütyülnek, mint valami elkényeztetett gyerekcsapat. Ha valaki lecseszi őket meccs közben és nem csak guggol a pálya szélén vagy alszik, akkor már nem tetszik nekik, és bocsánatot kell kérni tőlük, nevetséges. Lehet, hogy Setien nem top edző, de szerintem amíg ilyen gondok vannak a fejekben, addig bárkit hoznak ide, sokkal nem lesz jobb a helyzet.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2020.03.08. 10:02:58

Vesztesnek Valverdével szemben semmiképpen sem hoznám ki. Összességében jobbak vagyunk, pláne úgy hogy minden héten más sérül meg, plusz Leo is formán kívül van.
Valverde alatt Leo mindenhonnan belőtte, most meg több helyzetet hagy ki mint valaha, azért vele elég sok hiányosságot el lehet rejteni.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2020.03.08. 09:59:27

Ketsegtelen, hogy Setiennel sem kezdtünk el varázsütésre alom focit játszani, de azért az nem fair vele szemben, hogy máris vesztesnek hozzuk ki Valverdevel szemben.

Ernőnek volt 4 nyári felkészülése és három és fel szezonja, hogy osszerakjon valamit, Setien megkapta menet közben az ő csapatát úgy, hogy nem számíthat Suarezre és Dembelere, és úgy, hogy a csapat kulcs játékosainak jó része full gyenge formában/önbizalom nélkül jatszik (Griez, Alba, Messi, de Jong).

Nyilván, ha rajtam múlna jövőre új vezetés, új edző jönne és Setient se siratnam, csak úgy gondolom, hogy a mostani teljesítményt nagyobb részben lehet az elmúlt időszak (és itt nem csak Valverdere gondolok) eredményeként értékelni, mint Quiquen számon kérni (az se véletlen hogy amúgy se Xavi, se Koeman nem vállalta el).
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2020.03.08. 09:31:54

másnapi:
egyezik a véleményem mostanság: gyenge csapat, gyenge edző gyenge játék, az volt a tegnapi is.
Messiről amit a meccs előtt írtam, nagyjából ma is igazolódik...felért ugyan egy kontrához de (a többi) néhányról látványosan lemaradt, pontatlan, gyakran szerelik... egy két indító csel amin felhördülhet a nép de a vége többnyire bukta, és e mellett kimagaslóan ő a legjobb támadó ebben a formációban.
DeJong-ot nem bántanám. a hármasból messze kimagaslik munkabírásban csak túl nagy terület jut neki....én inkább úgy érzem ezért tűnik színtelennek kissé.
a Grizmann-Semedo kettős egyszerűen nem működött, ez kristálytiszta edzői blama.
Brait...jól indult, aztán mintha valaki kapcsolt volna egyet rajta....(ok. nálam ez már fóbia...)ne ugráljunk itt kérem.... bele szürkült a semmibe.
a Rakitic-Busi duó sajna ennyit ér.
Fati: én nem tartozom egyelőre a csodálói közé. kétségtelen, lehet benne valami de párszor amikor többet játszott egy meccsen ő is beszürkült hamar. az hogy most (még) keveset játszhat nekem úgy rémlik valamit nyilatkoztak, hogy fejlődésben van kímélni kell (orvosilag)
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2020.03.08. 08:59:14

Rivaldo11 írta:
2020.03.08. 07:49:48
Valverde alatt azért volt pár olyan meccs, ha nem is sok, mikor egész jó volt a foci. Sok nem volt ilyenből, most hirtelen a Betis, a Valencia, vagy a Dortmund elleni hazai meccs, vagy éppen az elbukott Atletico elleni derbi ugrik be. Nem sok, de legalább lehetett reménykedni, hogy benne van a csapatban a jobb teljesítmény. Most már ezt sem lehet elmondani, már ezekhez a fentebb felsorolt meccseket képest is visszaesés van.
Valverde első éve volt jó, főleg a tél, ahogy lehozta vereség nélkül, egy szűk kerettel. Utána csak a Bl bukások jöttek. Szóval nem baj az, hogy már nincs itt.
A mostani csapat szintén nagyon kevés játékost tartalmazz, és az edző nincs könnyű helyzetben, korábban egy Rakiticban nem ennyi volt, mint tegnap is, hogy volt egy jó lövése kapura. Ami igazán nagy baj, az ahogy nagyon lassú a játék totál veszélytelen passzok sokasága, talán már az ellenfeleket se zavarja, ha passzolgatunk mert, semmi veszély nem lesz belőle...
Tegnap egalban volt a két csapat, ami tizenegyest kaptunk az nem igazán volt az, de végülis ellenünk is fújtak már be hasonlót.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2020.03.08. 08:40:34

Nem hinném, hogy Setien jobb lenne mint Valverde, de nem is rosszabb. Tegnapi meccset nézve az jutott eszembe, hogy egyszerüen nics több ebben a csapatban, néhány meccsre Messi villan és akkor ugy tünik, hogy mégis jobbak vagyunk, de nem. Ez a kb. 2 év a lassu de biztos leépülés időszaka volt és a kiutat sem látom. Eléggé érdekes, hogy a Leganestől érkező támadó gyorsabb, többet fut, és a jobbak között volt. Egy ilyen sztárokból álló csapatban. Se védekezés, se támadás nem hatékony a középpálya egyenesen nulla.Lassu, körülményes és pontatlan játék. Ennek az idénynek nyekk, hogy mi lesz a jővőben nem tudom, de tul sok válltoztatás kellene.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2020.03.08. 07:49:48

Valverde alatt azért volt pár olyan meccs, ha nem is sok, mikor egész jó volt a foci. Sok nem volt ilyenből, most hirtelen a Betis, a Valencia, vagy a Dortmund elleni hazai meccs, vagy éppen az elbukott Atletico elleni derbi ugrik be. Nem sok, de legalább lehetett reménykedni, hogy benne van a csapatban a jobb teljesítmény. Most már ezt sem lehet elmondani, már ezekhez a fentebb felsorolt meccseket képest is visszaesés van.
Rivaldo-A Legnagyobb.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.03.08. 00:01:56

pep71 írta:
2020.03.07. 22:45:44


Setien-ről miért pozitív a véleményed? ugyanaz a lassú, körülményes passzolgatás megy, ráadásul Fati még kevesebbet is játszik mint Valverde alatt, pedig Suárez és Dembi is sérült, Griez nulla...
Messi és Alba sem volt képes a Real ellen 30km/h óránál gyorsabban futni..Alba mondjuk sérült volt, de ez mindent elmond, hogy milyen állapotban van a csapat fizikálisan. Ameddig ez nem változik, addig komoly eredmények nem lesznek..Arthur is mekkora játékos lehetne, ha bírna végig egy meccset, ráadásul ő is állandóan sérült, kívülről full komolytalannak tűnik a játékosok fizikális felkészítése, egy ekkora klubhoz mérten.
Mit lehetett idény közben várni a csapattól és edzőtől miközben több éves problémáink vannak? Setiennel egy nüansznyival támadóbb a csapat játéka és állítólag keményebbek az edzések. De fizikálisan nem idény közben fognak felhozni egy 30+ idős csapatot, ha előtte engedték nekik a lazulást (a szintjükhöz képest).
Valverével azt volt az elkeserítő, hogy meghalt a támadás, meccsek mentek le nem lövés, hanem ígéretes támadás nélkül. Most azért támadgatunk, vannak kidolgozott lehetőségek is, habár ez a keret csak egy sztárcsapat árnyéka. Így is van esélyük több fronton is.
Grizesnek meg tuti van a szerződésében valami, hogy meccsenként x perc játék kell,különben fizethetnek neki milliárdokat. Bennem nagyon élénken élnek Valverde meccsei és elég nagy a különbség. Biutos lehetne jobban cserélni, jobban beküldeni a játékosokat, de ez a keret ennyit tud, tök mindegy ki az edző, ezen max rontani lehet
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2020.03.07. 22:45:44

sansz írta:
2020.03.07. 22:31:23
Akik Valverdet siratják: nála pontosan így hoztuk a pontokat, szerencsével, szenvedve.sőt még nagyobb szenvedéssel. Csak neki néha ott volt Dembele és Lajos is. És az is az ő öröksége, hogy elfelejtettünk futni, küzdeni. Sétálós évek után nem fog újra belelendülni a 30+ korosztály. Messi megrúgta a gólt, ami arra volt jó, hogy bekerült a statba, amire majd mutogathatnak sokan,hogy látszik ezt a meccset is ő mentette meg. A többiekben meg az a kép marad meg, hogy Vidal előtt kapura tört két támadónk kivételesen, üresen, erre ő hátra (!!!) passzol Messinek. És akkor ne ordítson a segédedző? Setienről nekem most is inkább pozitív a benyomásom, nyilván fotelből én nem Rakétát tenném be, Messit második félidőbe hoznám be, ahogy Busit is, de amúgy csak sajnálom, hogy nyáron elküldik, pedig ebből senki nem építene várat. Tavaly bl kiesés után kellett volna hozni és akkor lehetett volna csapatot összeállítani. Temetni nem kell az idényt, de ha megnyerjük a bajnokságot és Messivel rugatnak még 20 gólt, akkor reménykedjünk,hogy a vezetőség nem mondja azt, hogy ja, akkor minden rendben.
Setien-ről miért pozitív a véleményed? ugyanaz a lassú, körülményes passzolgatás megy, ráadásul Fati még kevesebbet is játszik mint Valverde alatt, pedig Suárez és Dembi is sérült, Griez nulla...
Messi és Alba sem volt képes a Real ellen 30km/h óránál gyorsabban futni..Alba mondjuk sérült volt, de ez mindent elmond, hogy milyen állapotban van a csapat fizikálisan. Ameddig ez nem változik, addig komoly eredmények nem lesznek..Arthur is mekkora játékos lehetne, ha bírna végig egy meccset, ráadásul ő is állandóan sérült, kívülről full komolytalannak tűnik a játékosok fizikális felkészítése, egy ekkora klubhoz mérten.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.03.07. 22:31:23

Akik Valverdet siratják: nála pontosan így hoztuk a pontokat, szerencsével, szenvedve.sőt még nagyobb szenvedéssel. Csak neki néha ott volt Dembele és Lajos is. És az is az ő öröksége, hogy elfelejtettünk futni, küzdeni. Sétálós évek után nem fog újra belelendülni a 30+ korosztály. Messi megrúgta a gólt, ami arra volt jó, hogy bekerült a statba, amire majd mutogathatnak sokan,hogy látszik ezt a meccset is ő mentette meg. A többiekben meg az a kép marad meg, hogy Vidal előtt kapura tört két támadónk kivételesen, üresen, erre ő hátra (!!!) passzol Messinek. És akkor ne ordítson a segédedző? Setienről nekem most is inkább pozitív a benyomásom, nyilván fotelből én nem Rakétát tenném be, Messit második félidőbe hoznám be, ahogy Busit is, de amúgy csak sajnálom, hogy nyáron elküldik, pedig ebből senki nem építene várat. Tavaly bl kiesés után kellett volna hozni és akkor lehetett volna csapatot összeállítani. Temetni nem kell az idényt, de ha megnyerjük a bajnokságot és Messivel rugatnak még 20 gólt, akkor reménykedjünk,hogy a vezetőség nem mondja azt, hogy ja, akkor minden rendben.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2020.03.07. 21:19:34

Számomra biztos volt, hogy itt így káosz lesz. Fűrészpor ízű semmilyen volt a játék Valverde alatt, de legalább a ligában ment. Nyáron játékosok mellett edző is kell majd, mert ez így botrányos.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.03.07. 20:59:39

nem gondoltam volna, de lassan visszasirom valverdet. még vele is jobb focit nyomtunk mint ezzel a noname palival, meg a masodedzojevel aki ugy dirigal mintha mourinho lenne...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.03.07. 20:34:50

Hát ez a beteges csakmessinekpasszolunk...
Vidal is inkább Messinek, aki mögötte volt, nem Fatinak.
Átnyomtam Fradi meccsre. 5 perc alatt több futás volt itt, mint a Barca meccsen
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.03.07. 17:12:47

Nem mondom, hogy Messi ugyan olyan mint évekkel ezelőtt (ki lenne), de míg továbbra is inkább az ő témája jön fel nem is lesz semmi változás. Nem vele van a legnagyobb probléma, lássuk csak:

Működésképtelen középpályánk van, ahol: (most első sorban az elvileg kezdő hármasról beszélek + Rakéta)
- Busi: még néha megtudja magát rázni, 45 percekre teljesen jó, de utána kész életveszély. Szinte minden meccsen van legalább egy gólpasszt érő megmozdulása az ellenél számára,
- De Jong: színtelen-szagtalan, meccsről meccsre egyre gyengébb
- Rakitic: talán a leggyengébb ahányszor a pályán van, nem is játszik nagyok sokat
- Arthur: ha pályán van általában a legveszélyesebb középpályásunk, de egyrészt kész vicc, hogy nem bír 90 percet játszani, másrészt gyakran lesérül, ez volt a 6. sérülése az elmúlt két évben. Annyi a szerencse, hogy ő legalább nem félévekre esik ki.

Ez a gyengeség kihat mind a védelemre, mind a támadások építésére egyaránt. Tetézi a bajokat az is, hogy Dembele és főleg Lajos kiesésével egyedül Messi maradt aki képes bármit is csinálni a támadó harmadban, mivel Gríz teljesen súlytalan a pályán. Így ezt elég nehéz egymaga ellensúlyozni (gólok, gólpasszok)

+ Egy kis stat: Messi (12) után a legtöbb assistja Lajosnak van(!) 7-tel, utána Gríznek van 4. Csak ezután jön Arthur 3-mal.
Válasz küldése