Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2020.06.19. 17:09:28

Minőségi foci volt a tegnapi Madrid-Valencia első félideje.
Sajnos a vendégek a második játékrészre elfáradtak. Kár érte, mert bíztam abban, hogy legalább 1 pontra jók lehetnek. Már a járványhelyzet előtt is érdekes volt a szezon abból a szempontból, hogy Zidane-ék akkor hozták a meccseket simán, amikor előzetesen reménykedhettünk egy botlásban. Amikor pedig elkönyveltünk a nevük mellett a 3 pontot, jött a nudli foci.
Szvsz a 34. fordulótól kezdve mindkét csapatnak csak be kell gyalogolni a serlegért. Az utolsó öt fordulóban olyan csapatok jönnek szembe, akikkel szemben nem megengedhető a kisiklás.
Ezért lett volna jó, ha a Valencia nem pukkad ki a félidőben, vagy ha mondjuk hétvégén a Sociedad elkapná őket.
Borzalmasan fontos a mai derbin a Sevillával. A 2010-es Sanchez Pizjuan-ban rendezett bajnokira emlékeztet. Igaz, az az akkori szezon egy későbbi szakaszában volt...
A következő két hétben eldől, megérdemeljük-e az újabb bajnoki címet. Sevilla (i), Bilbao (o), Celta (i- mumus) és Atléti (o).
Ha ezt a 4 meccset követően első helyen várjuk a folytatást, azt már butaság lenne elengedni.
Hajrá!!! [-o< [-o<
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2020.06.19. 08:08:37

tudom, párszor már rám cáfoltak de a tegnapi madridi derbit elnézve.... #-o ismét csak az az érzésem, hogy a királyiak piszok erősek.
ráadásul az első félidő egy kifejezetten élvezetes, jó játékot hozott amit sajnos a mi fiainkkal rég nem láttam. (talán ma!?)
a Messi-Griezmann dilemma bizony nagyon is valós és jól látható, még statisztika nélkül is. de a baj ebben, hogy egy ilyen súlytalan edző ezen képtelen változtatni. nem véletlenül írtam, hogy a franciát ez a csapat nem képes kihasználni! nem merném azt mondani hogy a Messi-féle klikk direkt vágja de az tény ,hogy bárkit taccsra lehet tenni ha van hozzá akarat és a csapaton belüli pozíció elég erős.
hogy mi Griezmann hibája, hiányossága? hogy nagyon is rá van szorulva egy korábban jól működő játék stílusra, segítségre, összjátékra amit itt nyilván nem kap meg
kíváncsi vagyok a mai alakításunkra több szempontból is: a Sevilla bár nem egy erős csapat de erő-felmérésre alkalmas lehet....vagy arra, hogy a Leganés ellen pl. csak ennyi kellett - netán nem is volt több?!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2020.06.18. 13:15:30

Szerintem számoltassuk be Messit szóban és írásban is. Azért az már pofátlanság, hogy nem úgy, oda, és annak passzol, ahogy sansz elvárja...
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2020.06.18. 10:46:21

sansz - nem egészen értem a Messivel kapcsolatos kritikáidat.Most tekintsünk el a múlttól, hogy tizenéve meghatározó játékos kb. azonos szinten hozza magát, gólhelyzeteket dolgoz ki, kulcspasszokat ad, számolatlanul gólokat lő.
Az igaz, hogy 32 évesen már nem versenyló (sohasem volt az igazából), de még mindíg rövid távon robbanékony és ha akarja erőszakos, csak szabálytalanság árán tudják blokkolni.
Nézzük akkor a legutóbbi két mérkőzést - Mallorca két gólpassz, egy gól, számos jó indtás, legutóbb számos jó indítás, kiharcolt és belőtt 11-es. Mindkét mérkőzésen Ő lett a "meccs embere".
Sajnos egyelőre a csapatban pótolhatatlan, középpályán , mezőnyben és a kapu előtt egyaránt. De ha van javaslatod hogy kit kellene ebben a szerepkörben játszatni helyette, tedd közzé nyugodtan.

Ja és Gríz - nyilván nem szívleli annyira Messi, de Suarez pozíciójában nem is lehet megtalálni a kis franciát, észre sem lehet venni és innen a védekezésben sem tud segíteni. Más sem találja meg a sűrűben.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.06.18. 05:42:12

Na, most olvastam a statisztikát. Messi, aki irányítónak hiszi magát, nulla, azaz nulla passzt adott Grizesnek 90 perc alatt. Annak a támadónak aki amúgy elég sokat fut, szóval meg is lehet találni.
Lenglet pedig, aki szerintem nem rossz védő, de sem passzokban, sem technikailag nem különösebben jó, ő passzolta a legtöbbet. A középpályának már az alibi passz se megy?
Avatar
dorian01
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2020.06.16. 15:06:16

2020.06.17. 20:30:54

[/quote]

Lehet, hogy én vagyok túl optimista, vagy csak összefolyt a szünet előtti Valverde-Setien csapat, de:

- Eddig nem volt ritka, hogy sikeresen bennragadtunk az öltözőbe, főleg a második félidő elején. Én ezt most nem látom, sőt a Mallorca ellen kifejezetten nekiestünk az ellenfélnek, meg is lett az eredménye.
- Én úgy látom, hogy mindhárom középpályásunk feljebb van a támadásoknál, és Busi kivételével néha még veszélyesek is a kapura
- Az ellenfél térfelén a letámadás nem csak abból áll, hogy Suarez egyedül rohangál egy kört, hanem labdavesztésnél mintha agresszívabb lenne a csapat.

Én pont annyival látok többet ebbe a csapatba, hogy 3 gólos előnyt nem b.sznak el idegenben.
[/quote]

Én is így látom a dolgokat!
Azt, hogy mi itt tarolunk minden ellenfél ellen, azt sajnos el kell felejteni. Lesznek hullámvölgyek, mert ebben a csapatban benne vannak... Ezen kívül pedig a terhelés és mellé az időjárási viszonyok (főleg a melegre gondolok, pl Sevillában elv 30 fok lesz este 10kor is!) nem segítik a szép játékot. Ez a bajnoki hajrá főleg a kitartásról fog szólni. Szerintem, ha behúzzuk, akkor már tapsolhatunk, mert az azt jelenti, hogy a srácokban még van akarat, hogy mindent odategyenek! Még akkor is, ha néha ilyen nyögvenyelős.

Valaki amúgy említette a Bayernt, hogy mennyivel jobb. Az lehet, de nekik most a hónap végén befejeződik a szezon, ami azt jelenti, hogy BL indulásáig nem fognak játszani (1 teljes hónap). Az nagyon meg fog látszani. Lehet egy álomvilágban élek, de szerintem idén van egy csöpp esélyünk a BL-re :D
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2020.06.17. 20:18:49

Csodalkozom a sok pozitiv velemenyen. Szerintem pocsek a csapat es penteken szinte eselytelen a gyözelem.
Messi magahoz kepest gyenge, rengeteg labdat ad el, cselt ront el, akad el rajta akcio. Igy is a legjobb jatekosunk, de nem az igazi. Plane nem a szelen, mert a kezdö sebessege sem a regi.
Griezmann eddig 0, azt hiszem ez elmond mindent.
A közeppalya lassu es körülmenyes, Vidal az egyetlen üde szinfolt. A vedelmünk pedig Robertoval jobbrol lyukas illetve a közeppalya lassusaga miatt könnyen lekontrazhato.

Önmagaban jobbak nem lettünk az edzöcsere Utan, söt szerintem Valverde alatt neha :!: legalabb volt jo jatek.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1910
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.06.17. 19:38:32

davi10 írta:
2020.06.17. 18:24:41
Én pont annyival látok többet ebbe a csapatba, hogy 3 gólos előnyt nem b.sznak el idegenben.
sajnos én nem, pedig nekem a mostani két meccs tetszett. bár a Leganés ellenit most munka után néztem meg felvételről, és bevallom, bealudtam rajta egy fél órát. :mrgreen:

attól tartok, h a többgólos előnyt már csak hagyománytiszteletből is leadjuk majd továbbra is, ilyen mentális gát lesz most már. talán nem kellene mindenkit agyonverni a Camp Nouban. ha csak mondjuk 2-1-re nyernénk, az ellenfél nem eshetne minden mindegy alapon nekünk utána a saját stadionjukban, és akkor a fiúk nem ijednének meg a vérben forgó szemű ellenféltől, és okosba lehoznák a meccset :mrgreen:
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.06.17. 19:32:31

Szerintem nem felelős kell a rossz igazolások után, inkább azt nem értem, miért húzzuk olyan sokáig őket. Grizes is addig szenved míg semmit nem fog érni. Coutinhot is fújhatjuk már, pedig volt amikor el lehetett volna adni.

De Ter Stegenen kívül kb bárkit el lehetne. Szerintem is jó Fati, de sosem fogja a csapatot a hátán vinni, egy erős német csapatban viszont lehet nagyon jó lenne.
Messi pedig.. ez egy jó meccs volt neki, volt három cselsorozata (ebből kettő dühből ment,mert rángatták), de amúgy megöli a támadások nagy részét,hogy folyamatosan kéri a labdát oldalra,hátra. Továbbra is azt mondom, nem lenne baj, ha látnánk a padon is néha és akkor veszélyesebbek vagyunk, ha előre tolva játszik, és nem próbál hátulról irányítani,ami a támadások lassítását jelenti általában.
Lenglet pedig bemutatta megint, hogy nem egy sztárvédő, de azért nem rossz. A fiatal Arujoval ellentétben őt nehezebb egy az egyben megverni és támadás építésbe is be tud csatlakozni, nem csak a kapusnak passzol.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.06.17. 18:24:41

drobika írta:
2020.06.17. 16:35:38
Emellett játékban az összes olyan problémánk megvan, mint a szünet előtt.
Lehet, hogy én vagyok túl optimista, vagy csak összefolyt a szünet előtti Valverde-Setien csapat, de:

- Eddig nem volt ritka, hogy sikeresen bennragadtunk az öltözőbe, főleg a második félidő elején. Én ezt most nem látom, sőt a Mallorca ellen kifejezetten nekiestünk az ellenfélnek, meg is lett az eredménye.
- Én úgy látom, hogy mindhárom középpályásunk feljebb van a támadásoknál, és Busi kivételével néha még veszélyesek is a kapura
- Az ellenfél térfelén a letámadás nem csak abból áll, hogy Suarez egyedül rohangál egy kört, hanem labdavesztésnél mintha agresszívabb lenne a csapat.

Én pont annyival látok többet ebbe a csapatba, hogy 3 gólos előnyt nem b.sznak el idegenben.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.06.17. 17:12:47

Coutinho és Griezman mellé még oda lehet tenni Dembelét is mint bukó. Az majdnem fél milliárd euró minusz.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.06.17. 16:35:38

A tegnapi meccsben is annyi pozitívumot láttam,amennyit az előzőben. Behúztuk. A másik aminek örülni kell,hogy megy tovább a bajnokság. Ha nézők nélkül is, de mégis.Tegnap Rakitic is nyilatkozta ( ha jól fordították), hogy három hónapig be voltak zárva. Őket is megviselte ez az egész testileg és lelkileg is. Idő kell, amíg helyreállnak a dolgok. Szerintem ebben igaza is van. Ha nem is egy 54 m2 panelban voltak karanténban, de mégis be voltak zárva,és ott azért jobban hatott a vírus sajnos.
Emellett játékban az összes olyan problémánk megvan, mint a szünet előtt. Ez is természetes. Griez nagyon jó játékos, de nem itt. Nincs helye ebben a rendszerben. Olyan mint Cou volt. két hiba 250 milla Euro. Ennyi,felelős?
Semedo jobbhátvéd posztja is milyen? Bizonytalan.Mindenféle ügyletbe be akarják vonni, cserélni, eladni.Akkor Dani Alves eladása után sok sok évvel még mindig ott tartunk hogy nincs megoldva a poszt? Vagy SR komolyan megoldás volna?
Szóval,jó hogy elindult újra az egész foci és ez örömteli. Nézzük :)
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.06.17. 15:45:33

A Legényes elleni győzelmet a helyén kell kezelni. Túlzott következtetéseket hiba levonni belőle akár pozitív, akár negatív irányban. A folyó bajunokságban prdig sürgősen el kéne felejteni a szép játék utáni vágyakat. Most nem erről szól a mese.
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2020.06.17. 14:46:49

Végül: nyertünk.Nekem feltűnő volt, SR igen gyenge teljesítménye. Csak hátra passzolt,labdát elvétve szerzett, teljesen ellaposította a jobb oldalt. Alkalmatlannak tartom szélsőt játszani! Semedoval azonnal változott a helyzet!
Az az érzésem, hogy Grízest bojkottálják! SR egyetlen labdát passzt nem adott neki, inkább vissza hátra.Lehet,hogy jobb lesz ha Roberto tényleg megy a Citybe!
Csapatunk egyik legjobbja Langelet volt.szerintem.
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2020.06.17. 14:21:10

Nagyon vallatósra sikerült ez a meccs is, vagy csak álmos voltam már este 10 után.
Régen mennyire vártam ezeket a kiscsapatok elleni meccseket, mindig tudtam nagy gálázás lesz otthon... Tegnap talán 1 csel volt egész meccsen a többi mind oldalfsz passz. Teljesen felesleges passzolni jobb és bal oldalt szögletzászló felé mozgó SR-nek és Fatinak... 10/10 szer ment a visszapassz, persze széthúzás miatt jó az ha kimegy szélre a labda de totál veszélytelen.
De hiányzik egy Neymar féle srác aki mindig rávitte egy az egybe ott szélen. Kellene középpályára és egy bali támadónak egy-egy vagány Brazil gyerek vagy nem tudom de muszáj lesz szépíteni a játékon...
Most is nyertünk..és kb vereség hangulatom van.
BL? Full fizikai dolog lesz ez a pár nap alatt lezajló visszavágó nélküli torna 35 fokba augusztusba (kb mint a Franciáknak a VB). Szerintem a Real simán behúzza. Vagy CR féle Juve..és máris ott a 6. aranylaszti.
Persze ha mi nyernénk akkor jönnek majd a: ez nem volt igazi BL...stb hangok.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.06.17. 13:36:51

Barca_10 írta:
2020.06.17. 11:58:30
az meg hogy kifullad egy Leganes ellen.. =D>
En semmi faradsagot nem lattam messin. Szokasos setalgatasai tegnap is megvoltak, de ha jol remlik még a 90+adik percben is ment mint a hulye.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2020.06.17. 12:45:36

Meccs előtt hívott egy ismerősöm a tengerpartra beszélgetni. Mondom neki nem megyek, meg szeretném nézni a meccset. Kb 20 perc telt el az első félidőből, és ráirtam, hogy oké, indulok. Szerintem jobban kiégtem az
utóbbi években, mint a csapat fele...
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.06.17. 11:58:30

veb leírt mindent, annyit tennék még hozzá, hogy Messi szörnyen önző labdával is, labda nélkül pedig megfojt mindenki aki nem a pincsije. Meg már nem is annyira gyors, robbanékony, az meg hogy kifullad egy Leganes ellen.. =D> el voltunk kényeztetve az elmúlt 10 évben, vagy kiszállnak ezek a játékosok ameddig jó szájízzel gondolunk vissza rájuk-Piqué és Busquets már elkéstek-vagy csak a saját szobrukat fogják ledönteni.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Bacsa
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2020.01.29. 11:01:18

2020.06.17. 11:48:35

2 meccsen 20 játékos játszott eddig, de egy kéz sem kell azok megszámolására, akik értékelhető teljesítményt nyújtottak két kieső helyen levő csapat ellen.
Rendben van, hogy sok volt a kényszerszünet, és nem voltak felhozó meccsek, de az eddig mutatott játék elkeserítő.
Ennek ellenére ha meglesz a pénteki Sevilla meccs, akkor a bajnokság is nagy valószínűséggel meglesz, mert nem hiszem, hogy a Madrid botlás nélkül végigcsinálná a hátralevő 10 meccsét, és így egy botlás beleférne.
Aztán van még majdnem 2 hónap a BL augusztusi újraindulásig, és bízni kell a csodában, mert csoda kell az ottani sikerhez.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2020.06.17. 11:26:06

visca el barca írta:
2020.06.17. 11:23:07
A tegnapi meccsrol tul sokat nem lehet irni, nyertunk es kesz. A jatek borzalmasan gyenge volt, a mallorca ellen, idegenben ezerszer jobban toltuk. Az biztos h a Sevilla ellen ez nagyon keves lesz. SR-t meg Firpot nezni fizikai fajdalom, reg lattam ket ilyen futball analfabetat a palyan. Ha igaz h Guardiolanak kell Robi, felolem 10 millioert mehet. Nem neztem sorsolast, de a hatralevo meccseket vert huggyozva is, de le kell hozni, hogy leessen egy kupa. BL idén teljesen eselytelen. Barcan kivul ritkan nezek mas csapatot, de a karanten alatt neztem pl par Bayern meccset, jelenleg fenyevekre vagyunk toluk... Azon se lepodnek meg, ha a Napoli vhogy kiutne minket a BLbol....
Egyetértek sajnos.
BL kiesésen szerinted ki lepődne meg Roma és Pool után?? :lol: :lol:
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2020.06.17. 11:24:24

Fati engem eddig is meggyőzött, hogy simán lehet a Messi utáni Barca húzóembere, a mostani meccsen pedig még inkább. Korához képest higgadt, jókor vállalja az 1-1 eket, rendkívül jól lő, gyors, de nem csak arra alapoz(mint Dembelé), hanem a passzjátékban is ügyes), mondjuk ebben valószínű nagy a szerepe annak, hogy ő Barca nevelés. A Pep alatti csapatban Pedro helyén vagy a mostani Pool-ban még jobban megmutatkozhatna a tudása, kár, hogy egy ilyen öregfiúk csapat lett a mostani Barca. Rajta kívül tegnap senkiben nem volt dinamika, Lenglet volt még nagyon jó. Remélem a Sevilla ellen kezdeni fog és nem Suárez-t vagy Grízest kell nézni helyette.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.06.17. 11:23:07

A tegnapi meccsrol tul sokat nem lehet irni, nyertunk es kesz. A jatek borzalmasan gyenge volt, a mallorca ellen, idegenben ezerszer jobban toltuk. Az biztos h a Sevilla ellen ez nagyon keves lesz. SR-t meg Firpot nezni fizikai fajdalom, reg lattam ket ilyen futball analfabetat a palyan. Ha igaz h Guardiolanak kell Robi, felolem 10 millioert mehet. Nem neztem sorsolast, de a hatralevo meccseket vert huggyozva is, de le kell hozni, hogy leessen egy kupa. BL idén teljesen eselytelen. Barcan kivul ritkan nezek mas csapatot, de a karanten alatt neztem pl par Bayern meccset, jelenleg fenyevekre vagyunk toluk... Azon se lepodnek meg, ha a Napoli vhogy kiutne minket a BLbol....
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
MA19
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2019.08.08. 09:23:21

2020.06.17. 10:55:28

Ismét egy olyan meccs, ahol megaludt a tej a szánkban. Nulla elképzelés, kreativitást cseppekben sem lehetett felfedezni. Fati volt az egyetlen, aki kapura törően játszott, belement a párharcokba, de ne egy 17 éves sráctól várjuk a győztes gólokat. Az ő játéka volt ( az egyik ) üde színfolt. Rakitic a régi önmagát idézően robotolta végig az egész meccset, reméljük, ezt a későbbiekben is tudja hozni. Firpo ezen a szinten egy kutyaütő, egyszerűen nem tudja segíteni a támadásokat, ráadásul tegnap hátul is többször hibázott. Messi is csak lézengett, sokszor elönzőzte. Gyakorlatilag csak hátra és oldalra passzolnak. Oké, lehet passzolgatni, de akkor dinamikusan, gyorsan, direkt módon. A távoli lövéseket továbbra is hiányolom, a mélységi beindulásokból is több kellene. Ha valaki beindul a védelem mögé, akkor indítsák. ( lásd az elvett gól les miatt ) SR egy kókler, hátul instabil, elől borzalom, Semedo fényévekkel jobb minden tekintetben. A szurkolók szemében most éppen Griezmann a bűnbak, de nem csak ő tehet arról, hogy nem épült még be. Hiába indul be a védelem mögé, egyszer sem kapott használható labdát. Ő próbálkozik becsülettel, illetve hátul mindig hasznos és fontos munkát végez. Suárezt nem értékelném, ahyogan Busit és Arthurt sem, egyikük sem mutatott klasszis megoldást sőt. Értem én, hogy spórolnak, de ez akkor is nagyon vérszegény produktum volt. A Sevilla ellen már sokkal okosabbak leszünk. De az ígérgetés biztosan megy majd...
Blagugran szív
Blaugrana lélek
Barca, Barca, Baaaaaaarca
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2020.06.17. 08:59:13

Hát ez nagyon gyenge volt,a szünetben el is kapcsoltam Mogácsra néztem ahogy FIFA-zik,sokkal érdekesebb volt.
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2020.06.17. 00:34:12

Tragikusan gyenge meccs volt, bár a csapatot menti valamelyest, hogy ilyen következetlen és gyenge játékvetetővel nemigen találkozni a La Liga meccseken. Látható volt, hogy a sok meg nem torolt szabálytalanság után hogy borul el a Barca játékosok agya, de fura módon őket egyből sárga lappal jutalmazta a bíró, ilyen rossz játékvezetést szinte csak Kassainál lehetett eddig látni :). Messi büntetőjét azért megköszönhetjük neki, egy jó bíró biztos nem adta volna meg.
A Sevilla ellen idegenben ez a teljesítmény kevés lesz, csak remélni merem, hogy arra a meccsre tartalékolván az energiákat most csak takaréklángon fociztak a srácok.
Válasz küldése