Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2020.06.27. 16:18:12

https://www.fcbarcelona.com/en/matches/ ... -2019-2020
itt a kezdő. végre a fiatalok is játszanak. jó lenne eyg góllal nyerni, de nehéz lesz. ma elmehet a bajnokság.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3916
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2020.06.24. 19:49:32

Bacsa írta:
2020.06.24. 17:38:43
Sokan a nem ismert új edzőtől várják a megújulást.
A gond ott van, hogy Sétien szerződése emlékeim szerint 1+1 év.Az első év június 30-án jár le, de kizártnak tartom, hogy a járvány miatt félbeszakadt, majd újraindult bajnokság közben elmozdítanák. Tuti, hogy vele fog befejeződni a szezon, aztán folytatódik a BL, és megint csak nem lesz váltás.
Nagy valószínűséggel kitölti a + 1 évet is, és 2021-ben lehet új edző.
Koeman az EB-ig foglalt, az pedig 2021-re tolódott, így akár ő is lehet majd az új edző.
Rosszul tudod, sikerült vele 2+1 éves szerződést kötni. 2022. június 30-ig itt eszi a fene ezt a középszert, kivéve, ha nagy lóvé ellenében lapátra nem kerül.
Bacsa
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2020.01.29. 11:01:18

2020.06.24. 17:38:43

Sokan a nem ismert új edzőtől várják a megújulást.
A gond ott van, hogy Sétien szerződése emlékeim szerint 1+1 év.Az első év június 30-án jár le, de kizártnak tartom, hogy a járvány miatt félbeszakadt, majd újraindult bajnokság közben elmozdítanák. Tuti, hogy vele fog befejeződni a szezon, aztán folytatódik a BL, és megint csak nem lesz váltás.
Nagy valószínűséggel kitölti a + 1 évet is, és 2021-ben lehet új edző.
Koeman az EB-ig foglalt, az pedig 2021-re tolódott, így akár ő is lehet majd az új edző.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.06.24. 17:23:27

Chino írta:
2020.06.24. 13:41:10
Lehet, hogy most sokan megköveznek, de én megnéztem volna tegnap Messi nélkül vagy őt lecserélve a csapatot. Voltak klasszis megoldásai, de ez nem újdonság, viszont rengeteg támadás elhalt, lelassult vele. Sokszor volt lendület a játékban és több opció is akadt helyzetet kidolgozni mégis mindenki, szinte kötelezően neki passzolt, még akkor is ha 2 méterre állt tőle 5 ember gyűrűjében.
Az a baj, hogy Messi marketing értéke a klubnak nagyon fontos, az utolsó évre, évekre maxon akarják a bevételeket belőle és ehhez egyrészt mantrázni kell, hogy még mindig a legjobb, másrészt mindig játszatni kell bármi áron. Lehet a kínai tv társaságnak nem lenne érdekes, ha csak félidőket láthatnának tőle. És ha nincs a tv-ben a turistacsoportok is kevésbé özönlenek, Messi mezből is kevesebb fog fogyni.

Ha a csapat érdekeit (és szerintem Messiét is) nézzük, akkor igen, gyakrabban kéne cserélni. Azért ez komoly megterhelés a legfiatalabbaknak is. Annyira megy a Messi-függőség mantra, hogy már mi is elhisszük, hogy nélküle tényleg ki sem lehet állni meccsre. Ha így állnak hozzá a társak, akkor tényleg nem.
Amúgy Busival kapcsolatban még inkább az a véleményem, hogy rettentő hasznos lenne második félidőkre beállítani szűk, keserves 1 gólos vezetéseknél. Az ő rutinja, higgadtsága nagy előny. Csak ne azt várjuk, hogy időben hátramegy védekezni, aztán előre építeni a támadást 90 perceken keresztűl.
Ahogy írod, már annyira függők vagyunk, hogy inkább rossz helyzetet teremtünk, csak azért, hogy leggyorsabban Messihez kerüljön a labda. Puig játéka szerintem azért tetszett pont többeknek, mert nem kizárólag Messit kereste, hanem elindult és előre játszott, nem kizárólag Messi irányába.
Valaki azt mondja, hogy Messit hátrább kéne tenni, de szerintem még rosszabb lenne. Messi menjen előbbre, ne szívja el a levegőt középpályán (hogy most ebben ki jobban a hibás, a középpályások, akik belekényelmesednek, hogy Messinek oldalpassz- vagy maga Messi, igazából tök mindegy.
És Messi úgy viselkedik önmagával, mint a társak vele. Vagyis kéri is a labdát és sokszor inkább belemegy 3-4 emberbe, miközben minden oldalról mennek üres területre társak. A csapatnak és önmagának is le kéne vennie egy adag terhet a válláról.

Ja és amit még szoktak mondani, hogy a terheléstől nem kell félteni Messit, mert tud a pályán tartalékolni. Igen bazzeg, látjuk, épp ez a gond, hogy 0:0-nál is ott tartalékol, ami sétát és alibiletámadgatást jelent csak, amivel az a gond, hogy mivel Messi függőség van, ha Messi nem pörög fel, akkor a középpálya sem, mert elég csak oldalra kipöccinteni Messinek.
Egyébként a tegnapi egy jobb meccse volt neki is és én is szeretném minnél tovább látni a pályán, de -lehet bennem van a hiba- nem elég, ha csak a nevét látom és látok két-három cselsorozatot valahol távol a 16-os vonalától...
Az látszik, hogy ez a meccs tényleg fontos volt nekik, de nem várható el, hogy minden meccsen meglegyen ez a tűz az idősebb játékosoknak és az sem elvárható, ami Valverdével volt, hogy rengeteg mák és főként Ter Stegen bravúrjai, amik tartották elől a csapatot (és persze a gyengélkedő versenytársak).
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.06.24. 16:08:08

Ez a csapatjáték akkor alakult ki, amikor Messiből sikerült aranycipőst és ennek révén 6. aranylabdást csinálni. De nagy korlátoltság volt azt hinni, hogy ezt meg lehet ismételni. A csapat idősebb, Messi fáradtabb és az ellenfelek kitanulták az ellenjátékot. Ez a covidos folytatás lesz, ahogy lesz, de a következő bajnokságnak vétek egy új csapatjáték és egy sor új arc nélkül nekimenni. S ebben az új csapatban ez edzőnek és magának Messinek új szerepet kell kitalálni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.06.24. 13:41:10

Lehet, hogy most sokan megköveznek, de én megnéztem volna tegnap Messi nélkül vagy őt lecserélve a csapatot. Voltak klasszis megoldásai, de ez nem újdonság, viszont rengeteg támadás elhalt, lelassult vele. Sokszor volt lendület a játékban és több opció is akadt helyzetet kidolgozni mégis mindenki, szinte kötelezően neki passzolt, még akkor is ha 2 méterre állt tőle 5 ember gyűrűjében. Kicsit olyan érzésem volt, hogy 4:0-ra vezetünk és mindenképp rúgatni akarunk vele egy gólt. Ez rohadtul nem egészséges, nem egyszer be lehetett volna passzolni a védők mögé de inkább ment Messinek a labda akárhol is állt éppen. Többek között ezért is tűnt olykor úgy hogy nincs semmi dinamika a támadásokban.
A szélek meg úgy hiányoznak mint egy falat kenyér, ez is közrejátszik, hogy pl. Alba halovány a támadásokban. Amikor Brait meg Fati beszállt, egyből sokkal több terület maradt, jöttek is a helyzetek. Griezmannt el kellene végre felejteni, viszont egy 120 milliós friss sztárigazolást sajnos nem fognak kitenni, pedig ha tényleg pénzt kellene csinálni, jobb alternatíva nem nagyon akad. Eddig legalább arra lehetett hivatkozni, hogy a statjai még elmennek, de ez a 8 gól 30 meccsen is már igen karcsú.
Riqui-nek nem értem miért kell ennyire rámászni a testalkatásra. Tény, hogy felépítésében nincs a top-on, de tegnap a liga legfizikálisabb csapatának játékosai sem nyomták el, sőt elég sok labdát is szerzett. Emellett igazi életet, dinamikát hozott a középpályára.
Összessségében szerintem nem volt egyáltalán rossz meccs a tegnapi, a Bilbaoval mindig megszenvedünk, ha egy kicsit pontosabbak vagyunk magabiztos győzelem is lehetett volna. A helyzetek is megvoltak, az már más kérdés hogy Messi kihagyott 2 olyan helyzetet, amit máskor csukott szemmel belő, Suareznek meg 3 lehetőség sem elég.
A védelem viszont nagyon összekapta magát a szünet óta. Nem csak MAtS-on meg a szerencsén múlik, hogy kapott gól nélkül hozzuk le a meccseket, hanem az egész védelem stabil lábakon áll.
Forca Barca!!!!
Bacsa
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2020.01.29. 11:01:18

2020.06.24. 12:27:55

Aludva egyet a meccsre azt gondolom, hogy jól példázza a csapat játékét az, hogy a kb. 25 percet pályán levő és egy véletlenül hozzápattanó labdát belövő és azon kívül nem sokat mutató Rakitic lett a mezőny legjobbja.

Semedo ment becsülettel, de semmit nem tett hozzá a játékhoz, ezt a teljesítmény bárkitől bármikor elvárandó, ez nem Barca szint.
Piquet, Lenglet hozta a kötelezőt, stabilak voltak, Piquet még az előre játékban is aktív volt.
Alba ugyanaz, mint Semedo.

Arhtur a szokásos semmi érdemleges passz, csak az alibi tologatás. Ha tényleg ad a Juventus érte 80 milliót, akkor az az évszázad üzlete lesz.

Busquets a korábbi teljesítményéhez képest mozgékonyabb volt, a nagy mentése bravúr volt, és ezzel az idei egyik legjobb meccsét produkálta (ami minősítése az idei teljesítményének).

Vidal visszaesett. Eddig ő volt a motor, robbanékony volt, labdákat szerzett, elöl-hátul stabil volt. Most csak kóválygott a pályán.

Messi egyre gyengébb. Az eddigi meccseken sem életet játékát nyújtotta, de voltak zseniális megmozdulásai, amik kiemelték a tömegből. Most semmivel nem emelkedett ki, és nem azért, mert olyan nehéz lett volna kiemelkedni.

Suárez megint semmi, közel 90 perc csetlés-botlás. Az rendben van. hogy hónapokig sérült volt, és így nem is lehet azonnal klasszis teljesítményt elvárni tőle. Azonban az ahogy a 16-ról középről tiszta helyzetben hazaadja a labdát a kapusnak, az elfogadhatatlan.

Griezman a szokottnál agilisabb volt, és ha ez lett volna a legrosszabb játéka, akkor még rendben is lenne, de az a baj, hogy ez a játéka az elmúlt idők egyik legjobbja volt, és ez nagyon kevés.

Puig volt talán az egyetlen (Fati kevés időt kapott), akin látszott valami igyekezés, és a játéka is üdítő volt. Ha ezt tudja hozni (és lehetőséget kap) 90 percen keresztül, akkor meghatározó játékos lehet.

Rakiticet már említettem fentebb. Győztes gól és más semmi, persze adott esetben ez a semmi nagyon sokat jelent.

Fati, Braitwhite keveset játszott, Fati kicsit többet, és nem mozgott rosszul, korábban is beállhatott volna, és akkor talán könnyebben meglett volna a meccs.

Összességében ez nagyon kevés "a világ legjobb klubcsapatától".
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10098
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.06.24. 12:10:39

sansz írta:
2020.06.24. 00:10:07
Nem értem azokat akik Puig kilóival jönnek. Őserő a srác, ha nála a labda nagyon ügyes, ha nincs nála akkor pokollá teszi az ellenfél létét is. Semmi, de semmi hátránya nem jött ki a tömege miatt.
Nagyon ígéretes a srác, első pár perces oldal-visszapasszok után belelendült, és üde színfolt volt a mostani középpályánkon.
Szép előrepasszok, és amikor megkapta a labdát VÉGRE volt valaki, aki meg is indul vele, előrefele, céllal. Néha-néha Iniestát-Xavit idézte a mozgása, labdakezelése, persze ez még semmit sem jelent, csak azt hogy van benne potenciál, játszatni kell amennyit csak lehet.

Az viszont tény, hogy elkéne rá egy kis izom, nem kell belőle CR-féle fizikumot kihozni, de ha az első belőle felkészült ellenfél ráállítja a csúcsniggerét, tized ennyit fog tudni mutatni a tudásából ha minden bodicsekknél lepattan.
15-20 éve még megállta volna a helyét az ilyen fizikum, azóta sokkal fizikálisabb és statikusabb a foci, azóta ez a fizikum csak a nagyon gyors gazelláknál hasznos(mint pl Dembele), ahol a sebességéből él a játékos.
Sokszor az az érzése az embernek, mintha a Masián is ráültek volna a nosztalgiavonatra"Iniesta, Xavi is így kezdte és mire vitték" felfogással, de nem erre halad a foci(sajnos), nem véletlen hogy sokkal kevesebb egyéniség van a pályán, akik meccsenként 3-4 emberen is átviszik a labdát.

Neymarnak is nagyon jót tett egy kis "európaiasítás" a fizikumában, az első szezonban sokszor elnyomták, a következő szezonban sokkal jobban kijött a tudása, nem borult el a széltől(kivéve ha épp a színészkedés volt a célja)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6640
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.06.24. 11:05:43

sansz írta:
2020.06.24. 10:57:02
Attól függ mennyire lesz jó a srác.
Egyébként ez a mondat, nem Casemiroval, de pl angolokkal, az elmúlt 50 évben újra és újra előjön. Mindig ugyanez. Lehet, hogy ügyesnek néz ki ez a Pelé, - Maradona, Ronaldo, Ronaldinho, Messi, Neymar, Iniesta stbstbstb - de aztán majd szembe jön egy angol csapat...
Rákerestem, a srác 169 centi, 56 kiló.
Azért ennél még Messi is emberesebb volt fiatalon.
Neymar amikor 2013-ban jött, 64.5 kg volt és hízókúrára fogták (most 175 centi, gondolom akkor is annyi volt).

De legyen igazatok és ez ne jelentsen problémát, mert tényleg baromi ígéretes a srác.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.06.24. 10:57:02

davi10 írta:
2020.06.24. 00:17:36


Majd ha szembejön egy angol csapat, vagy egy Casemiro.
Attól függ mennyire lesz jó a srác.
Egyébként ez a mondat, nem Casemiroval, de pl angolokkal, az elmúlt 50 évben újra és újra előjön. Mindig ugyanez. Lehet, hogy ügyesnek néz ki ez a Pelé, - Maradona, Ronaldo, Ronaldinho, Messi, Neymar, Iniesta stbstbstb - de aztán majd szembe jön egy angol csapat...
..És mi lett mindig? Amikor ezek a srácok jó formában voltak átgázoltak az ilyen szuper védőkön. Oda vissza lecselezik őket, aminek a vége gól, vagy szándékos szabálytalanságok és lapok, büntetők, emberhátrányok.
Messi csúcsformájában nem csak gyengének tűnt, de még kicsit pocakosnak is olykor..Neymar csúcsformában egy kis pálcika volt (jöttek is vélemények, hogy a strandon lehet bohóckodni, de majd az igazi védők megmutatják..meg..mit? Hogy hogyan lehet őket oda-vissza esernyőzni?

Nem gondolom, hogy Puig váltaná meg a csapatot, de pozitív irányba lendíti. Azt nem tudom, hogy ilyen fordulatszámon hány percet bír.
Vidalt tegnap simán elcseréltem volna még egy Puig-ért (speciel Vidalt sokszor le is ütközték)
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2020.06.24. 10:07:54

A múltkor szídtam Setient , amiért félt és nem cserélt , most viszont el kell ismerni, hogy nagyon jól és bátran nyúlt bele. Egyébként én most az első félidőt sem éreztem katasztrófának , szerintem most Griez is többet mozgott , jobban mutatta magát stb. Viszont baromi jól nyúlt bele Setien. Látta , hogy fel kell pörgetni a kicsit lassú játékot és Puig ezt tökéletesen hozta. Nagyon jól ment a srác, iszonyat tetszik a játéka. Jól csinálta , hogy végre Fatit hozta először és nem Braithwaitet , mert kellett egy ember, aki le tud venni 1-2 embert. Fati is jól mozgott szerintem. Valószinüleg azért Busquetset hozta le és nem Vidalt, mert ugyan Vidal rosszabbul játszott most, de ő támadja a kaput és van benne gól. Szerintem ez is jó csere volt. Rakitic is egyébként az elmúlt két meccsen mutatja, hogy ő tényleg itt akar maradni. Bár alapból tetszik Arthur játéka, de egyelőre nálam a visszatérés óta elveszíti a középpályások csatáját. Most kéne megmutatni és bebizonyítani, hogy van helye (szerintem amúgy hosszútávon van is) , de nem látom annyira rajta az akaratot a pályán és a visszatérés óta mindegyik középpályás hasznosabb nála. Ennek ellenére nem adnám el , mert fiatal , tud még fejlődni és szerintem kell ilyen középpályás is, akinek odaadják a labdát és meg tudja nyugtatni, le tudja néha lassítani a játékot, ha éppen az kell és tuti nem veszít labdát még necces szituban sem. Teljesen jó lenne szerintem, ha lenne mellette egy Puig szerű játékos, aki ad intenzitást és akar kulcspasszokat adni. A későbbiekben egy Frenkie De jong , Arthur, Puig középpálya jól tudna működni. Baromi labdabiztos mind a három és jól kiegészítenék egymást. Persze azt a részét nem vettem most figyelembe, hogy mennyi pénzt kell hirtelen csinálnia a vezetőségnek a több éves céltalan , értelmetlen pénzszórásuk miatt. Amennyiben ideálisak lennének a körülmények és nem kéne hirtelen fiatalokat eladni, akkor szerintem még bőven nem lenne indokolt Arthurtól megválni.
A csapatvédekezés egyébként stabilabb lábakon áll szerintem Setien óta. Nyilván van szerencsénk is , de szerintem ezen a téren egész jól mutat a csapat.
A La Masiasokat meg be kell rakni. Rajtuk látom , hogy beállnak és meg akarják mutatni és amit nagyon szeretek Fatiban és Puigban, hogy tökéletesen tudják a dolgukat. Ezt tanulják évek óta. Tudják hova kell mozogni mikor kell passzolni, mikor lelassítani. Ha most Pep lenne az edző ezek a játékosok még nagyobb szerephez jutnának. Amikor Pep átvette a Barcát pont ilyen ismeretlen volt Busquets, illetve be merte rakni Piquet , később Pedrot is stbstb. A 100+ millás igazolások helyett bizalmat kell szavazni ezeknek a gyerekeknek.
Puig paradés. Ezt hiányolom az összes Barca középpályásból. Ez a gyerek néz előrefele is , nem 100%ban a tutit játsza, hanem passzol felfele a vonalak között is , akar helyzetet teremteni, de amikor kell akkor biztos passzt választ. Gyakorlatilag tegnap minden megoldása jó volt. A betömörülő csapatok ellen egyszerűen kell kockázatot vállalni akkor is , ha belehibáznak, nem lehet tuti passzokkal körbeadogatva helyzetbe kerülni. Nagyon tetszett az a passza, ami végül elakadt a középhátvédben, amikor 3 bilbaos között adta volna a beinduló Semedonak. Kell az ilyen kockázatvállalás. A másik amiben baromi jó, hogy kapja a labdat és már adja és megy tovább olyan pozícióba, ahol megjátszható, emiatt ad intenzitást a csapatnak. Egyik barca középpályás sem játsza most ezt szerintem. Nagyon jó a gyerek és játszatni kell. Nem érdekelnek a kilói , mert annyival ügyesebb és labdabiztosabb és fürgébb más középpályásoknál , hogy ezzel kompenzálja ezt és egyébként ez a Bilbao elég fizikális csapat mégis tudott élni a pályán. Iniesta is ilyesmi felépítésű volt 20 évesen. Nem számít szerintem.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.06.24. 10:04:03

Jó hogy csak ma írok hozzászólást,mert tegnap a meccs után nem sikerült volna szalonképes lennem.
Megdöbbentő mérkőzés volt.
Annyira mélyen vagyunk játékban a kezdő 11_el hogy arra nincsenek szavak.
Egy két ember van aki próbál csinálni valamit,de már nekik Sem megy.
Fati,Brait, előrébb van motivációban mint a Griez,Suarez páros.
Griez... nincsenek szavak rá mennyire mellőzve.
Ezt így érdemes?
Arthur... hát amit tegnap produkált...
Ezzel a játékkal akarunk bajnokok lenni?
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2020.06.24. 07:20:43

davi10 írta:
2020.06.24. 00:17:36
sansz írta:
2020.06.24. 00:10:07
Nem értem azokat akik Puig kilóival jönnek. Őserő a srác, ha nála a labda nagyon ügyes, ha nincs nála akkor pokollá teszi az ellenfél létét is. Semmi, de semmi hátránya nem jött ki a tömege miatt.
Majd ha szembejön egy angol csapat, vagy egy Casemiro.
Ez a jön egy angol csapat meg Casemiro 4db meccs kb a szezonba..Busi gyorsaságával meg Vidal erejével is sokra megyünk egy futos angol csapat ellen. Tegnap öröm volt nézni hogy az 55 kilojával hogy szerezte a labdákat. Na meg azok a passzok..
Phil07
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2018.01.06. 19:10:51

2020.06.24. 00:27:12

A Rac1-nél a meccs embere Puig.
Messi hány kiló volt ennyi idősen?
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6640
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.06.24. 00:17:36

sansz írta:
2020.06.24. 00:10:07
Nem értem azokat akik Puig kilóival jönnek. Őserő a srác, ha nála a labda nagyon ügyes, ha nincs nála akkor pokollá teszi az ellenfél létét is. Semmi, de semmi hátránya nem jött ki a tömege miatt.
Majd ha szembejön egy angol csapat, vagy egy Casemiro.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2020.06.24. 00:12:24

végre örülhettem egy gólnak! (nagy szó). nálam Pique volt a meccs embere, Setien ma valóban jól cserélt. a fiatalok üde színfoltként szálltak be, Rakéta meg jókor volt jó helyen. Messinek ma ilyen meccse volt, van úgy hogy semmi nem megy be. hátul összességében is jók voltunk, bár Alba valahogy nagyon keveset vállal, Semedó viszont jól mozgott és a védőmunkája szinte hibátlan volt.
kár, hogy a királyiak botlását kell várnunk.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.06.24. 00:10:07

Nem értem azokat akik Puig kilóival jönnek. Őserő a srác, ha nála a labda nagyon ügyes, ha nincs nála akkor pokollá teszi az ellenfél létét is. Semmi, de semmi hátránya nem jött ki a tömege miatt.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6640
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.06.24. 00:03:07

Valahogy a gólok nem akarnak jönni (érdekes módon azóta, hogy Lajosunk visszatért), de egyáltalán nem játszunk rosszul.
Tempóban, letámadásokban jobbak vagyunk, illetve az utóbbi 5 meccsen nem kaptunk gólt.

Elnézném még ezt a Puig-Fati-Braith sort, de mind a 4 csere jó volt. Kivételesen Busit fennhagytam volna, ma Vidal lógott ki, én őt hoztam volna le.

Puig tökös gyerek, de egy kis izmot pakolni kéne rá, amúgy teljesen jó.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.06.24. 00:00:16

Ha a Soci ellen is szélső nélkül állunk ki fix a pontvesztés. Szörnyű nézni azt a középen való szerencsétlenkedést.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10098
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.06.23. 23:58:40

Ez mekkora gól lett volna... :lol:
Zsono
Jugador del Barça
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2017.12.10. 21:12:36

2020.06.23. 23:56:38

Vakmacska írta:
2020.06.23. 23:51:45
Vajh mit látott a vezetőség Grízesben, hogy ennyire akarták?
Elvettek tőlük 3-5 pontot a Barca elleni meccsek esetére.... (ebben a szezonban legalább is)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10098
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.06.23. 23:52:24

Vakmacska írta:
2020.06.23. 23:51:45
Vajh mit látott a vezetőség Grízesben, hogy ennyire akarták?
Beintési lehetőséget az Atleticonak :evil:
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.06.23. 23:51:45

Vajh mit látott a vezetőség Grízesben, hogy ennyire akarták?
Zsono
Jugador del Barça
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2017.12.10. 21:12:36

2020.06.23. 23:49:25

A stadionon kívül a második félidőt végig petárdázó szurkolók szerintem sokkal inkább a fehér zsebkendőket használják az első nyitott meccsen az elnök úr köszöntésére, mintsem kéretlenül zavarják mindkét csapatot, és a közvetítést értelmetlen puffogtatásukkal...
Phil07
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2018.01.06. 19:10:51

2020.06.23. 23:41:04

Lentebb Ti amúgy vicceltek, hogy Puig nem játszik előre?
Messze évek óta a legnagyobb tehetség a srác, bármikor beáll látszik rajta, hogy megérte végigmászni a Masiat. Most is amint beállt cipelte kereste a réseket, egy Denis Suarez Rafinha nem volt meggyőzőbb 5 év után sem mint ez a srác, 19-20 évesen 50 kilóval nulla tapasztalattal...
Talán van, aki még emlékszik arra, hogy 2 éve Amerikában az egész Spurst úgy szivatta 17 évesen ahogy akarta...idén a Granada elleni 3 pontot is neki köszönhetjük. 20 méterre ültem tőle, ő robotolt és szerezte vissza az elveszett labdát, amiből gólt rúgott Messi.

Akkor a közönség nem Messizett..Riqui,Riqui volt a rigmus. :)
De nem játszik előre :lol: :lol:
Válasz küldése