Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 657
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2020.06.28. 12:11:05

Legyen valami pozitív is: a szabadrúgás kombinációt évek óta vártam! Már akkor el kellett volna komolyan gondolkoniuk, mikor az első sorfalhoz befekvő emberes eset volt, hiszen az azt jelenti, hogy a többi támadóra eggyel kevesebb ember jut, mint korábban. És most végre megcsinálták!
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2020.06.28. 11:56:50

Nem akarom ráhúzni teljesen a bírókra az x-et(főleg a csapat tehet róla) , illetve azt , hogy kezd kicsúszni a bajnokság a Barca kezéből, mert látni kell a problémákat a csapaton belül is. Tegnap Umtiti 3szor helyezkedte el úgy , hogy egy felpasszal 2-1-ben vitték Piquére, illetve Messinek sem mennek be rendre azok a helyzetek mostanában , amik máskor 10-9szer bemennek. Ezt a meccset már korábban meg lehetett volna nyerni. Ennek ellenére nem érzem, hogy a Barca rossz meccset játszott volna összességében csak elől és hátul is kulcsszitukban hibáztak , amik megbosszulták magukat. Remélem nem az lesz a következtetés , hogy Fati és Puig nem kezdhet.
Viszont szerintem amellett sem lehet elmenni, hogy mennyire nyomják a madridi csapatot a spanyol bírok. Nem tudom, hogy véletlenül , vagy direkt, de én néztem a Real összes meccsét mostanában és a Valencia ellen 0-0nál egy szerintem szabályos gólt vettek el a Valenciától, de legalábbis nagyon kérdéses volt. A következő fordulóban a Sociedad ellen olyan tizit adtak meg a Realnak 0-0nál , ami ezen a meccsen volt kb Fati és Messi esete, mindezt úgy, hogy egy ki-ki meccs volt, amibe ezzel belenyúltak. Elég fontos volt , hogy ki szerez vezetést. 0-0nál , vagy Sociedad vezetésnél a Realnak lett volna sürgősebb kitámadni, ami után nagyobb területek maradnak hátul. Ezután ismét visszavontak egy kérdéses les gólt a Sociedadtól (bár még ez volt a leginkább jogos). Azzal lett volna 1-1 és a Sociedad volt támadásban. Lélektanilag is sokat számított volna. Rá pár percre eldöntötte a Real a meccset egy kontrából. Tegnap Umtiti felugrik fejelni, ráteszi a kezét az ellenfél vállára és azonnal sárga lap, de sokkal több volt megengedve a Celta játékosoknak, ha jól emlékszem arra sem kaptak sárgát , amikor letarolták Puigot és igenis van jelentősége , hogy faltolhatsz-e még vagy úgy kell megpróbálni védekezni, hogy nagyon meg kell gondolni, hogy faltolsz-e.
Az egyenlítő góljuk előtti szabadrúgás volt a hab a tortán , amikor Pique hozzá sem ért Rafinhához. Nem akarom erre ráhúzni, hogy a Barca nem igazán jó és nem viselek szemellenzőt, látom a problémákat nagyon is, csak azt mondom , hogy a Real a visszatérés óta minden egyes kétes szituból jól jön ki és ha ez nem így lenne, valószínüleg már ők is buktak volna pontokat, mivel ők sem jobbak, mint a Barca. Nyilván ez nem vígasztal, mert én azt akarom , hogy a Barca legyen ennél sokkal jobb (mert ez az igazán fontos) és már régen rossz, ha egy másik csapattal foglalkozom, de azért azt is látni kell, hogy van egy kis ellenszél. Most már ugye a Barcán van a nyomás minden meccsen , idegesebbek is. Ez a sok aprópság ilyen kiélezett bajnokságban eldönti egyik irányba a dolgokat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Arthur8 2020.06.28. 12:28:00-kor.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.06.28. 11:03:56

Léfe írta:
2020.06.28. 09:10:30
Ter Stege-Messi-DeJog-Puigh-Fahtti kivételével nálam mind mehetne.
É nmég Semehdot és Ablat is megtartaná m.
drobika írta:
2020.06.27. 19:12:08
Egyetlen kérdésem van a végére: MIÉRT JÖTT BE GRIEZ ???????????
Lajos és Fati is nemrég még sérültek voltak, 3 nappal ezelőtt meg játszottak. Papíron teljesen logikus csere, de kíváncsi lettem volna, hogy a mester milyen tanácsokkal küldi pályára a franciát.
Gaillard írta:
2020.06.28. 06:21:30
Ezen a mérkőzésen sem lefelé lógott ki Messi, kb. ez az ember tartotta idáig versenyben ezt a csapatot, de már belépett a 34. életévébe, így például a kapu előtt már nincs elég szufla, hogy mindig jól döntsön egy akció befejezésekor.
Azt az apróságot leszámítva, hogy 3 meccs óta nem találja a kaput.
Mindenki lehet hullámvölgyben, sajnálatos, hogy ez Messi-nél pont a szezon hajrájában jön ki. De okés előfordul. Csak akkor ne legyen minden támadás rá kihegyezve, és ha tényleg nem megy neki, merjék már lecserélni...

Közben az Espanol kirúgta az edzőjét, pont a Real elleni meccs előtt :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2020.06.28. 09:10:30

Fijuk ! Nézzétek Messi-Suarez-Vidal-Pique 33 évet elhagyta 4 fő
Alba-Busi-Rakitics 3o -on tul 3 fő
Összesen 7 fő.
Ez a csapar öreg, mert csapat lehet öreg, játékos nem.Erre még rájön, hogy tele a zsebük. Motivácio ??
Ter Stege-Messi-DeJog-Puigh-Fahtti kivételével nálam mind mehetne.
Az igazi -régebbi- Barcába a maradékból nem férne be senki sem. És most ne a tegnapi játékot nézzük.
Aztán még van a Cavaninak /33/ örülne.
Mert-főleg ak közeli jövőben mi lesz nem tudni, mert ennyi pénze Barcának nincs.
Zsono
Jugador del Barça
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2017.12.10. 21:12:36

2020.06.28. 08:43:11

Gaillard írta:
2020.06.28. 06:21:30
A tegnapi mérkőzésen a két öreg villanásai voltak a pontértékűek és Messinek azon kívül olyan labdái voltak, amit kb. senkitől sem lehet látni, gólpasszal felérő átadások, amelyekhez már gyengébbek például a szélsők, hogy jól vigyék végig az akciót.
Ezen a mérkőzésen sem lefelé lógott ki Messi, kb. ez az ember tartotta idáig versenyben ezt a csapatot, de már belépett a 34. életévébe, így például a kapu előtt már nincs elég szufla, hogy mindig jól döntsön egy akció befejezésekor.
Zsono írta:
2020.06.27. 21:05:53
Megkockáztatom, ha Xavi jön, Messi megy. Simán lecseréli, vagy nem teszi kezdőbe, ha arra szakmai okot lát. És ezt Messi is tudja.
Nem is a tegnapi meccs nyomán írtam én ezt, hanem a majdani jövővel kapcsolatban.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.06.28. 08:29:39

Amíg a fiatalok pályán voltak, nem az utóbbi évek fantáziátlan, impotens játékát láttuk. Igaz, ők is folyton Messit játsztották meg, de nyilván ez volt a taktikai utasítás. Viszont addig Messi is sokkal aktívabb volt. Lajos góljaiban is benne van az, hogy a védőknek többfelé kellett figyelni.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.06.28. 06:25:34

Rafinha, ha nem szerez ismét súlyos sérülést (térdszalag) annak idején nálunk, szerintem most is a keret tagja lenne.
Denis Suárez is jó lett volna hosszabb távon valamelyik "harmincas" helyett, de Rafinha komolyabb kaliber.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.06.28. 06:23:24

Puig összességében nagyon jó volt, csak fizikálisan nem tudom, hogy lesz-e olyan szinten valaha, hogy folyamatosan kiemelkedő legyen.
Fati a kora ellenére most is nagyon jól nyomta.
Ezeket, mert Barcelona vagyunk, nem kell degradálni.
visca el barca írta:
2020.06.27. 19:24:34
Barca_10 írta:
2020.06.27. 19:20:40
Hogy a meccshez is szóljak, hogy nyomták a fiatalok?
fati hozott egy erős közepest, puig az elsőben jó volt aztán elfáradt. én ennyit láttam. egyik se volt kiemelkedő.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.06.28. 06:21:30

A tegnapi mérkőzésen a két öreg villanásai voltak a pontértékűek és Messinek azon kívül olyan labdái voltak, amit kb. senkitől sem lehet látni, gólpasszal felérő átadások, amelyekhez már gyengébbek például a szélsők, hogy jól vigyék végig az akciót.
Ezen a mérkőzésen sem lefelé lógott ki Messi, kb. ez az ember tartotta idáig versenyben ezt a csapatot, de már belépett a 34. életévébe, így például a kapu előtt már nincs elég szufla, hogy mindig jól döntsön egy akció befejezésekor.
Zsono írta:
2020.06.27. 21:05:53
Megkockáztatom, ha Xavi jön, Messi megy. Simán lecseréli, vagy nem teszi kezdőbe, ha arra szakmai okot lát. És ezt Messi is tudja.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.06.28. 06:18:11

A kettő miért zárja ki egymást.
Nem kell szemellenzősnek lenni, itt nem arról van szó, hogy milyen most a Barcelona, mert azt a vak is látja, hogy az elnökség évek óta építi le, zálogosítja el a jövőt.
herlius írta:
2020.06.27. 19:01:38
Gaillard írta:
2020.06.27. 18:52:41
12 ember ellen nehéz játszani, amíg minden színészkedésért sárga és/vagy szabadrúgás, addig a Barca esetében szinte semmi.
Hagyjuk már ezt az olcsó kifogást. Teljesen koncepciótlan, akaratgyenge a játékunk. A legnagyobb vicc pedig, hogy olyan emberek játszanak jól ebben a Celta-ban, akik nálunk nem fértek be, miközben a helyettük szerződtetett emberek szóra sem érdemesek. Ha Messit átpakolnánk a Celta-ba, senki nem venné észre, hogy nem a Barca-ban játszik. Nyomokban sem emlékeztetünk már egy győztes csapatra. Ha itt nem lesz nagyon hamar komoly koncepcióváltás, szép lassan MU, majd Milan szint következik.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.06.28. 06:16:38

Pedig ezen a mérkőzésen (is) ennyin múlott, mert már nem olyan erős ez a csapat, hogy ezt simán ellensúlyozza.
Egy sárgával a birtokodban már nem csinálsz meg bizonyos dolgokat (nálunk már a 12. percben adott volt), míg a másik csapat folyamatosan színészkedett, amire rögtön vevő volt a bíró (az utolsó gól is ebből következett). Ellenben ellenünk szinte bármikor szabálytalankodhattak és nem volt következménye, így nyugodtan nyúltak utána az embereknek vagy lökték el.

fanbarca írta:
2020.06.27. 18:54:58
Gaillard írta:
2020.06.27. 18:52:41
12 ember ellen nehéz játszani, amíg minden színészkedésért sárga és/vagy szabadrúgás, addig a Barca esetében szinte semmi.
Ez nem a bírón múlt, ne csináljuk ezt. :)
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.06.28. 00:11:27

MessiNeymarSuarez írta:
2020.06.27. 23:31:29
Ez a kezdő 11 csak nyomokban hasonlít a legutolsó BL győztes csapatra.

2015-ben itt volt egy harcos Mascherano, csúcs Iniesta, másodvirágzását élő Dani Alves és persze Neymar aki a TOP3-ban benne volt.
Padon egy már másodhegedűs, de még mindig fontos szerepet betöltő Xavi.

Mind-mind olyan kaliberek, akiknek a hiánya egyenként is nagy érvágás, ehhez képest az akkori csapat karakterét adó játékosok fele már nincs nálunk, és a pótlásuk teljes mértékben kudarc, nemhogy egyénileg, még csapatként sem sikerült őket pótolni.
Teljes mértékben egyetértek....nincs alapunk....és bármit is teszünk hozzá, szétcsúszik, összeesik
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.06.28. 00:00:20

Ennyit tudunk jelenleg.....és megint nem rajtunk múlt, hogy nem kaptunk ki....a ligát nem most buktuk el....a zsigerből hívőknek és a reménykedőknek hozzá kell szokni a gondolathoz, hogy csodák sajnos nincsenek....2016 óta halogatott értelmes és szakmai "felújításpk" hiányában eljutottunk oda, hogy csak a dózer segít és teljesen új alappal rendelkező ház lehet a jövő....vagy az enyészet és a méltatlan egyre lejjebb és lejjebb...nem feltétlen a személye miatt, de a Pjanic igazolás már most "beárazná" a jövőt....
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.06.27. 23:31:29

Ez a kezdő 11 csak nyomokban hasonlít a legutolsó BL győztes csapatra.

2015-ben itt volt egy harcos Mascherano, csúcs Iniesta, másodvirágzását élő Dani Alves és persze Neymar aki a TOP3-ban benne volt.
Padon egy már másodhegedűs, de még mindig fontos szerepet betöltő Xavi.

Mind-mind olyan kaliberek, akiknek a hiánya egyenként is nagy érvágás, ehhez képest az akkori csapat karakterét adó játékosok fele már nincs nálunk, és a pótlásuk teljes mértékben kudarc, nemhogy egyénileg, még csapatként sem sikerült őket pótolni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.06.27. 22:36:27

Tomix354 írta:
2020.06.27. 22:34:08
Milán szintig nem hiszem, hogy eljutnánk. Igazából a kezdő 11 évek óta alig változott, igazából a BL győztes kerethez képest is alig és az nem ma volt.

Sajnos még mindig azon a nosztalgia vonaton vannak, hogy mi vagyunk a nagy Barca és ezzel a taktikával mindenkit agyon verünk, miközben a BL győzelem óta egyre jobban látszik, hogy ez már nem működik.

Kell egy olyan edző, akinek van egy tiszta koncepciója (mint Klopp) és képes megújítani ezt az elavult 800 passzos játékot.
Nah hát pont erről beszélek lassan két éve, mi sem változott.
2015ig bezárólag oké volt a dolog, azóta nihill, igazolások is elfuseráltak, blben folyamat szégyen beégés, és mellé hétről hétre gyengébb játék.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.06.27. 22:34:08

Milán szintig nem hiszem, hogy eljutnánk. Igazából a kezdő 11 évek óta alig változott, igazából a BL győztes kerethez képest is alig és az nem ma volt.

Sajnos még mindig azon a nosztalgia vonaton vannak, hogy mi vagyunk a nagy Barca és ezzel a taktikával mindenkit agyon verünk, miközben a BL győzelem óta egyre jobban látszik, hogy ez már nem működik.

Kell egy olyan edző, akinek van egy tiszta koncepciója (mint Klopp) és képes megújítani ezt az elavult 800 passzos játékot.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.06.27. 21:41:14

Persze lehet abban bízni hogy ha bebukjuk a ligát, akkor vàltoztatunk, de nem ez lesz.
Bartot semennyire sem érdekli az eredményesség, szemmel láthatóan ebben a második ciklusban a legtöbb pénzt akarja kirabolni a klubból, ez motiválja, semmi más.
Nonszensz, hogy egy Barcát lassan lét évtizede nem edzette normális edző (Pepet nem számolom, ő nálunk lett naggyá), vagy hogy a 10 éve elkényelmesedett emberek meghatározó perceket kapnak még mindig.

Fel kell ismerni, hogy ha így haladunk, akkor ha nem is pillanatok alatt, de hamarosan lerohadunk a milan szintjére. Lehet demagóg a szöveg, de ennek már minimum 3-4 éve jelei vannak.
Mi itt hiába ismerjük fel, ha a felső szinten nem látják, az baj. De a szomorú, hogy látják, de ez az érdek most. Majd lehet a nyomoronc Barton nosztalgiázni hogy de jó volt.

Ha nem lett volna itt Lajos, Messi és TS akkor már kútban lettünk volna, ezek hárman kirángatták és lélegeztetőre tették a csapatot.
Persze lehet mondani, hogy ha nincs Messi akkor többen felvállalják a bugit, és kiteljesedtek volna, de ez egy önbecsapás. Ezek a játékosok pontosan ennyit tudnak, mint amit most leadnak, kivéve Alba, ő még tudott ennél jobbat.

Ez az én véleményem, nyilván hülyeséget beszélek, meg csalódott vagyok, de így látom.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.06.27. 21:26:27

LG írta:
2020.06.27. 21:17:50
csababarca írta:
2020.06.27. 19:12:38
ktm írta:
2020.06.27. 19:09:14
Ennyire jo a Real, hogy mar most "mindenki" odaadja nekik a bajnoki cimet? Amugy szerintem a sok csere tett be itt a vegen, Arthur ahogy kocogott visszafele a masodik Celta gol elott, hat...
Nem ennyire jó, de van előnyük, nekik kedvez az egymás elleni is.
Lehet buknak még, de hogy mi se hozzuk le hibátlanul innen az fix.
Most talán sokan megbotránkoznak azon, amit írok, de ha behúzzuk a Ligát, akkor megint mindenki hátradől, hogy de jók vagyunk, hiszen zsinórban jött a harmadik bajnoki cím, és jövőre is lehet nézni ezt a szenvedést. Én pedig azt már nem szeretném.
Ha a maradék meccseink mindegyikén kikapunk 3-0-ra akkor sem lesz semmi változás a következő szezonban. Setien marad bármi lesz, Barto még a könyvelést kihozza neki megfelelően és ennyi. Abban kell bízni, hogy 21-ben nem az ő embere fog nyerni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.06.27. 21:17:50

csababarca írta:
2020.06.27. 19:12:38
ktm írta:
2020.06.27. 19:09:14
Ennyire jo a Real, hogy mar most "mindenki" odaadja nekik a bajnoki cimet? Amugy szerintem a sok csere tett be itt a vegen, Arthur ahogy kocogott visszafele a masodik Celta gol elott, hat...
Nem ennyire jó, de van előnyük, nekik kedvez az egymás elleni is.
Lehet buknak még, de hogy mi se hozzuk le hibátlanul innen az fix.
Ha jó lenne a Real, akkor már eldőlt volna, de mivel ők sem azok, ezért szoros még mindig a bajnokság.
Megmondom őszintén, én nem bánnám, ha elvinnék a Ligát. Nem mondom, hogy ők annyira megérdemlik a bajnoki címet, de mi rohadtul nem érdemeljük meg az alapján, amit látunk hétről-hétre, és ne mondja senki, hogy ez a hosszú kihagyásnak köszönhető, mert már előtte is ugyanezt nyomtunk, ez a csapat ezzel az edzővel sajnos ennyit tud, ami aggasztó, hogy Valverdével is kb. ennyit tudtunk, szóval sanszos, hogy nem az edző a legnagyobb baj.

Most talán sokan megbotránkoznak azon, amit írok, de ha behúzzuk a Ligát, akkor megint mindenki hátradől, hogy de jók vagyunk, hiszen zsinórban jött a harmadik bajnoki cím, és jövőre is lehet nézni ezt a szenvedést. Én pedig azt már nem szeretném. Így is sokszor már csak háttérzajnak kapcsolom be a meccset, aztán mást csinálok közben, pedig régen annyira izgultam a meccseket, hogy majd behugyoztam, de akkor sem mentem ki a WC-re, nehogy vmiről lemaradjak. Jó lenne, ha legalább egy kicsit visszatudna adni a csapat azokból az időkből, de ettől a garnitúrától ez már aligha várható. :(
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.06.27. 21:10:47

Hát, sok mindent nem értek:
A tizit a realnak simán befújták volna.
Puig ellen két sárga elmaradt.
Nolito könyököse sima piros, de minimum sárga. És Umtiti szándékos taposása meg másik sárga, és úgy piros.
Rafinha belerúg a földón fekvö Piquébe, és szabadrúgást kapnak, és gól. Persze azt sem értem, Grizes miért ugrott el a labda elől.
Nem értem.
Zsono
Jugador del Barça
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2017.12.10. 21:12:36

2020.06.27. 21:05:53

Megkockáztatom, ha Xavi jön, Messi megy. Simán lecseréli, vagy nem teszi kezdőbe, ha arra szakmai okot lát. És ezt Messi is tudja.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2020.06.27. 21:01:46

Itt a vége fuss el véle.
Ennyit a bajnoki álmainkról.
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2020.06.27. 20:53:52

Jól sejtettem, hogy megint égetjük magunkat. 10-15 ször kisebb költségvetésű klubb ellen újra szenvedés. Nem bírózni kell. Úgy jöttek át a középpályán ahogy akartak. 0 volt a középpályás védekezés 2-1 után. Legyünk őszinték és ne hülyítsük egymást. Ez a csapat és a játék nem barca szint. Nem a reál erős, hanem mi vagyunk gyengék. BL ben már a Napoli elleni is kieshetünk, de ha tovább is megyünk ott végünk lesz.
Setien helyett mást is hozhatunk,amíg értelmetlen igazolásokra költenek és Messi függőség van, addig itt nem lesz változás.
Xaviban bízok, de ha csak jövőre jön, akkor még egy év szenvedés várható.
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2020.06.27. 20:32:28

Most Setién megijed, és szerintem idén már se Fati, se Puig nem fog játszani.... :roll:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.06.27. 19:24:34

Barca_10 írta:
2020.06.27. 19:20:40
Hogy a meccshez is szóljak, hogy nyomták a fiatalok?
fati hozott egy erős közepest, puig az elsőben jó volt aztán elfáradt. én ennyit láttam. egyik se volt kiemelkedő.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése